Offisiell resultatliste for NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 4 juni 2017

NM-DHHD

73 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 151:40
1. Agnes Leo11:522+0:0211:522+0:02
2. Emil Wingstedt13:425+0:3225:341-1-0:02
3. Magne Dæhli13:224+0:1138:56100:00
4. Hollie Orr12:442+0:2751:40100:00
2NTNUI 151:53+0:13
1. Laura Ramstein12:117+0:2112:117+0:21
2. Henry McNulty14:079+0:5726:184-3+0:44+0:23
3. Jon Aukrust Osmoen13:182+0:0739:363-1+0:40-0:04
4. Sigrid Alexandersen12:17151:532-1+0:13
3Nydalens SK 152:48+1:08
1. Marion Huber12:054+0:1512:054+0:15
2. Håvard Haga14:1512+1:0526:206+2+0:46+0:31
3. Ralph Street13:11139:312-4+0:35
4. Elise Egseth13:176+1:0052:483+1+1:08+0:33
4Lillomarka OL 152:51+1:11
1. Delphine Poirot12:2710+0:3712:2710+0:37
2. Nicholas Oskarsson13:526+0:4226:195-5+0:45+0:08
3. Gaute Hallan Steiwer13:385+0:2739:574-1+1:01+0:16
4. Andrine Benjaminsen12:544+0:3752:5140+1:11+0:10
5Bækkelagets SK 153:19+1:39
1. Marthe Gløersen12:4614+0:5612:4614+0:56
2. Karl Fremstad14:1111+1:0126:578-6+1:23+0:27
3. Øystein Kvaal Østerbø13:213+0:1040:186-2+1:22-0:01
4. Lone Brochmann13:015+0:4453:195-1+1:39+0:17
6Frol IL 153:31+1:51
1. Eirin Svanøe-Hafstad12:158+0:2512:158+0:25
2. Lars Sandstad Skjeset13:588+0:4826:133-5+0:39+0:14
3. Paul Sirum13:477+0:3640:005+2+1:04+0:25
4. Mathilde Rundhaug13:319+1:1453:316+1+1:51+0:47
7Halden SK 254:04+2:24
1. Iliana Ilieva12:5215+1:0212:5215+1:02
2. Eirik Kamstrup Hovind14:2614+1:1627:1814-1+1:44+0:42
3. Thomas Natvig Årstad13:548+0:4341:129-5+2:16+0:32
4. Jo Shepherd12:523+0:3554:047-2+2:24+0:08
8NTNUI 254:37+2:57
1. Maren Jansson Haverstad12:3312+0:4312:3312+0:43
2. Philipp von Arex14:2715+1:1727:009-3+1:26+0:43
3. Sindre Østgulen Deisz14:119+1:0041:118-1+2:15+0:49
4. Kristinbe Fjellanger13:268+1:0954:3780+2:57+0:42
9Fossum IF 154:57+3:17
1. Pernille Katla13:2926+1:3913:2926+1:39
2. Emil Ahlbäck13:333+0:2327:0210-16+1:28-0:11
3. Oskar Størmer14:2012+1:0941:2211+1+2:26+0:58
4. Victoria Hæstad Bjørnstad13:3510+1:1854:579-2+3:17+0:51
10Varegg Fleridrett 155:08+3:28
1. Christiane Trösse13:3828+1:4813:3828+1:48
2. Håkon Jarvis Westergård13:112+0:0126:497-21+1:15-0:33
3. Markus Kjærner-Semb14:4115+1:3041:3014+7+2:34+1:19
4. Kristin Löfgren13:3811+1:2155:0810-4+3:28+0:54
11Heming Orientering 155:44+4:04
1. Fanny Horn Birkeland12:3211+0:4212:3211+0:42
2. Ulrik Astrup Arnesen15:0128+1:5127:3317+6+1:59+1:17
3. Kasper Fosser13:446+0:3341:1710-7+2:21+0:22
4. Sofie Skyttersæter Iversen14:2720+2:1055:4411+1+4:04+1:43
12Nydalens SK 255:45+4:05
1. Anne Johanne Lind13:1319+1:2313:1319+1:23
2. Bojan Blumenstein14:3919+1:2927:52190+2:18+0:55
3. Elias Jonsson14:1511+1:0442:0716-3+3:11+0:53
4. Ragne Wiklund13:3811+1:2155:4512-4+4:05+0:54
13NTNUI 455:46+4:06
1. Anine Ahlsand12:043+0:1412:043+0:14
2. Håkon Fruseth Christiansen15:0027+1:5027:0411+8+1:30+1:16
3. Olai Stensland Lillevold14:2413+1:1341:2813+2+2:32+1:02
4. Audhild Bakken Rognstad14:1819+2:0155:46130+4:06+1:34
14Fredrikstad SK 156:31+4:51
1. Marie Olaussen12:085+0:1812:085+0:18
2. Sindre Østhagen15:0630+1:5627:1413+8+1:40+1:22
3. Hans Petter Mathisen14:1210+1:0141:2612-1+2:30+0:50
4. Rikke Blakkestad Ingesen15:0533+2:4856:3114+2+4:51+2:21
15Raumar Orientering 156:41+5:01
1. Silje Ekroll Jahren12:096+0:1912:096+0:19
2. Magne Haga13:354+0:2525:442-4+0:10-0:09
3. Magnus Svingheim14:5918+1:4840:437+5+1:47+1:37
4. Mathilde Sønsterudbråten15:5841+3:4156:4115+8+5:01+3:14
16Freidig 157:01+5:21
1. Malin Sandstad13:0017+1:1013:0017+1:10
2. Mattis Holt14:3118+1:2127:3116-1+1:57+0:47
3. Sindre Johannessen14:4014+1:2942:1117+1+3:15+1:18
4. Åshild Kolstad14:5029+2:3357:0116-1+5:21+2:06
17Byåsen IL 157:03+5:23
1. Lene Berg Hanssen12:5716+1:0712:5716+1:07
2. Terje Maroni15:1333+2:0328:1022+6+2:36+1:29
3. Øyvind Wiggen15:0520+1:5443:1519-3+4:19+1:43
4. Ingeborg Eide13:4816+1:3157:0317-2+5:23+1:04
18Nydalens SK 357:04+5:24
1. Ingvil Ahlsand14:2245+2:3214:2245+2:32
2. Anders Vister13:547+0:4428:1624-21+2:42+0:10
3. Lukas Liland15:1021+1:5943:2623-1+4:30+1:48
4. Mai Watson13:3811+1:2157:0418-5+5:24+0:54
19Frol IL 257:11+5:31
1. Maren Grande12:269+0:3612:269+0:36
2. Stian Sundsvik14:4620+1:3627:1212+3+1:38+1:02
3. Carl Petter Lyngen14:4716+1:3641:5915+3+3:03+1:25
4. Kine Sofie Sandstad15:1235+2:5557:1119+4+5:31+2:28
20Konnerud IL 157:42+6:02
1. Anette Juveli13:4931+1:5913:4931+1:59
2. Jørgen Baklid14:3017+1:2028:1926-5+2:45+0:46
3. Audun Heimdal14:4817+1:3743:0718-8+4:11+1:26
4. Maiken Økern Hågård14:3522+2:1857:4220+2+6:02+1:51
21Fossum IF 257:59+6:19
1. Ingrid G. Kvålsgard13:2021+1:3013:2021+1:30
2. Erling Hjermstad14:5926+1:4928:1926+5+2:45+1:15
3. Styrk Hundseid Kamsvåg15:5428+2:4344:1325-1+5:17+2:32
4. Ragnhild Hjermstad13:4615+1:2957:5921-4+6:19+1:02
22Kongsberg OL 158:11+6:31
1. Ingjerd Myhre11:50111:501
2. Tord Strand15:3436+2:2427:2415+14+1:50+1:50
3. Håkon Lund15:5830+2:4743:2221+6+4:26+2:36
4. Marlin Haavengen14:4928+2:3258:1122+1+6:31+2:05
23OL Trollelg 158:59+7:19
1. Line Sølberg14:3551+2:4514:3551+2:45
2. Trond Einar Moen Pedersli13:10127:4518-33+2:11
3. Anders Haugskott15:3723+2:2643:2221+3+4:26+2:15
4. Sigrid Merete Moen Pedersli15:3738+3:2058:5923+2+7:19+2:53
24Nydalens SK 459:24+7:44
1. Christine Turter Sandvold13:5435+2:0413:5435+2:04
2. Eirik Langedal Breivik14:2213+1:1228:1624-11+2:42+0:38
3. Henrik Eijsink15:0219+1:5143:1820-4+4:22+1:40
4. Frida Bakken Ulseth16:0647+3:4959:2424+4+7:44+3:22
25Bækkelagets SK 259:34+7:54
1. Lene Godager Kaas13:5032+2:0013:5032+2:00
2. Mathias Nipen14:4821+1:3828:3830-2+3:04+1:04
3. Thomas Nipen15:5126+2:4044:2926-4+5:33+2:29
4. Louise Oram15:0533+2:4859:3425-1+7:54+2:21
26Freidig 259:49+8:09
1. Maria Ulseth Sylte14:4854+2:5814:4854+2:58
2. Oscar Lyngen15:1032+2:0029:5840-14+4:24+1:26
3. Oskar Spets Storhov15:5830+2:4745:5633-7+7:00+2:36
4. Hanne Sandstad13:5317+1:3659:4926-7+8:09+1:09
27Larvik OK 11:00:00+8:20
1. Runa Fremstad12:3613+0:4612:3613+0:46
2. Tobias Kristensen15:3737+2:2728:1323+10+2:39+1:53
3. Jørgen Frøyd16:5042+3:3945:0328+5+6:07+3:28
4. Andrine Harriet Fremstad14:5731+2:401:00:0027-1+8:20+2:13
28NTNUI 51:00:06+8:26
1. Aurora Fossøy14:1644+2:2614:1644+2:26
2. Anders Felde Olaussen14:2816+1:1828:4431-13+3:10+0:44
3. Erik Gustafsson16:3839+3:2745:2230-1+6:26+3:16
4. Ingunn Egeberg Vári14:4427+2:271:00:0628-2+8:26+2:00
29Asker Skiklubb 11:00:16+8:36
1. Tilla Farnes Hennum14:0239+2:1214:0239+2:12
2. Henrik Fredriksen Aas15:5745+2:4729:5941+2+4:25+2:13
3. Vegard Gulbrandsen15:4524+2:3445:4432-9+6:48+2:23
4. Nora Synnøve Woxholth14:3221+2:151:00:1629-3+8:36+1:48
30OL Trollelg 21:00:19+8:39
1. Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno13:0518+1:1513:0518+1:15
2. Ove Baardsgaard15:0128+1:5128:0620+2+2:32+1:17
3. Olav Andreas Remmen15:4625+2:3543:5224+4+4:56+2:24
4. Kristin Haugskott16:2749+4:101:00:1930+6+8:39+3:43
31Lillomarka OL 21:00:51+9:11
1. Karoline Sønsterudbråten13:2725+1:3713:2725+1:37
2. Joar Oldernes15:5846+2:4829:2537+12+3:51+2:14
3. Jens Johan Brekke15:5327+2:4245:1829-8+6:22+2:31
4. Maria Rørvik Haver15:3337+3:161:00:5131+2+9:11+2:49
32Freidig 31:00:57+9:17
1. Mari Angell-Petersen14:2747+2:3714:2747+2:37
2. Mats Eidsmo14:5424+1:4429:2136-11+3:47+1:10
3. Mathias Hermstad16:0634+2:5545:2731-5+6:31+2:44
4. Oda Q Fossum15:3036+3:131:00:5732+1+9:17+2:46
33NTNUI 61:01:01+9:21
1. Åsne Skram Trømborg13:2623+1:3613:2623+1:36
2. Simen Eid Nielsen15:5444+2:4429:2035+12+3:46+2:10
3. Jakob Kalvig Skogan16:3940+3:2845:5934-1+7:03+3:17
4. Camilla Öhman15:0232+2:451:01:0133-1+9:21+2:18
34Varegg Fleridrett 21:01:51+10:11
1. Kårhild Husby Nordstad15:0556+3:1515:0556+3:15
2. Magnus Gjerstad14:4922+1:3929:5438-18+4:20+1:05
3. Kristian Rykkje16:1936+3:0846:1337-1+7:17+2:57
4. Ingunn Martinsen15:3839+3:211:01:5134-3+10:11+2:54
35Freidig 41:02:00+10:20
1. Dina Reitan15:0858+3:1815:0858+3:18
2. Kristian Fredrik Lynum16:0048+2:5031:0850-8+5:34+2:16
3. Mathias Vindal16:0132+2:5047:0940-10+8:13+2:39
4. Torunn Spets Storhov14:5130+2:341:02:0035-5+10:20+2:07
36IL Tyrving 11:02:35+10:55
1. Maren Norderud13:5838+2:0813:5838+2:08
2. Markus Living14:1010+1:0028:0821-17+2:34+0:26
3. Bjørn Henning Grandal19:4558+6:3447:5346+25+8:57+6:23
4. Oda Sikkeland14:4226+2:251:02:3536-10+10:55+1:58
37IL BUL-Tromsø 11:02:36+10:56
1. Tora Indregard14:1343+2:2314:1343+2:23
2. Gjermund Urset15:4343+2:3329:5639-4+4:22+1:59
3. Vegard Vaeng Bernhardsen16:3940+3:2846:3538-1+7:39+3:17
4. Ane-Marte Borg Hanssen16:0143+3:441:02:3637-1+10:56+3:17
38Porsgrunn OL 11:02:39+10:59
1. Hanne Vassend13:2021+1:3013:2021+1:30
2. Håkon Kornmo15:3737+2:2728:5732+11+3:23+1:53
3. Alexander Repstad Storemyr17:3848+4:2746:3538+6+7:39+4:16
4. Camilla L. Rosenvold16:0445+3:471:02:39380+10:59+3:20
39Bækkelagets SK 31:02:40+11:00
1. Anniken Eriksrud Karlsen14:3952+2:4914:3952+2:49
2. Raphael Ferrand16:3351+3:2331:1251-1+5:38+2:49
3. Simen Smestad18:0851+4:5749:2054+3+10:24+4:46
4. Lisa Schubnell13:207+1:031:02:4039-15+11:00+0:36
40Eiker OL 11:02:43+11:03
1. Lotte Myklemyr14:4553+2:5514:4553+2:55
2. Kristine Berglia17:5258+4:4232:3759+6+7:03+4:08
3. Vegard Myklemyr16:2138+3:1048:5852-7+10:02+2:59
4. Ane Dyrkorn13:4514+1:281:02:4340-12+11:03+1:01
41Konnerud IL 21:02:44+11:04
1. Thea Sildnes Baklid13:2623+1:3613:2623+1:36
2. Aslak Heimdal14:5825+1:4828:2428+5+2:50+1:14
3. Joar Gjerdahl16:1936+3:0844:4327-1+5:47+2:57
4. Annette Bjørnås Krogstie18:0158+5:441:02:4441+14+11:04+5:17
42Hamar OK 11:03:10+11:30
1. Sigrid Bjørgen14:2646+2:3614:2646+2:36
2. Ivar Jevne Arnesen15:3737+2:2730:0343-3+4:29+1:53
3. Sverre Bang Støeng16:0333+2:5246:0635-8+7:10+2:41
4. Marit Sveen17:0456+4:471:03:1042+7+11:30+4:20
43Nydalens SK 51:03:11+11:31
1. Nina Karlsen14:0942+2:1914:0942+2:19
2. Jørgen Wulfsberg17:2956+4:1931:3854+12+6:04+3:45
3. Jostein Tandberg15:3322+2:2247:1141-13+8:15+2:11
4. Ida Tangen16:0042+3:431:03:1143+2+11:31+3:16
44Gjø-Vard OL 11:03:12+11:32
1. Jasmin Schwammberger13:4530+1:5513:4530+1:55
2. Elias Øhman16:4452+3:3430:2947+17+4:55+3:00
3. Elling Fossheim Asplin18:2852+5:1748:5751+4+10:01+5:06
4. Lone Malmgren14:1518+1:581:03:1244-7+11:32+1:31
45Fossum IF 31:03:18+11:38
1. Tonje Rognerud Bøe15:2461+3:3415:2461+3:34
2. Øyvind Hjermstad15:3940+2:2931:0349-12+5:29+1:55
3. Simen Bordal16:1135+3:0047:1442-7+8:18+2:49
4. Åsne Naadland Holo16:0445+3:471:03:1845+3+11:38+3:20
46Ås-NMBU Orientering 11:03:28+11:48
1. Kaja Winsnes Nordhagen13:5233+2:0213:5233+2:02
2. Sindre Nordhagen17:3057+4:2031:2253+20+5:48+3:46
3. Linus Olhans17:3147+4:2048:5350-3+9:57+4:09
4. Mari Brøndbo Dahl14:3522+2:181:03:2846-4+11:48+1:51
47OK Moss 11:04:19+12:39
1. Aurora Gjølsjø13:1420+1:2413:1420+1:24
2. Christian Schive15:2235+2:1228:3629+9+3:02+1:38
3. Erik Rytter Jakobsen19:2155+6:1047:5747+18+9:01+5:59
4. Johanne Bratland Tjernshaugen16:2248+4:051:04:19470+12:39+3:38
48Kongsberg OL 21:04:24+12:44
1. Aurora Moholth13:5334+2:0313:5334+2:03
2. Bjørn Haavengen16:0749+2:5730:0042+8+4:26+2:23
3. Sølve Drage17:5249+4:4147:5245+3+8:56+4:30
4. Helene Eger16:3251+4:151:04:2448+3+12:44+3:48
49Løten o-lag 11:04:42+13:02
1. Emilie Westli Andersen13:3127+1:4113:3127+1:41
2. Yngve Volden15:4141+2:3129:1233+6+3:38+1:57
3. Torstein Berg20:5163+7:4050:0356+23+11:07+7:29
4. Evine Westli Andersen14:3925+2:221:04:4249-7+13:02+1:55
50Halden SK 61:04:52+13:12
1. Runa Lien Backstrøm14:0340+2:1314:0340+2:13
2. Tore Sandvik15:1333+2:0329:1634-6+3:42+1:29
3. Alexander Skaug Ytterbøl19:3357+6:2248:4949+15+9:53+6:11
4. Lene Sandvik16:0344+3:461:04:5250+1+13:12+3:19
51Nydalens SK 61:05:02+13:22
1. Stine Madslien Bakken15:0657+3:1615:0657+3:16
2. Sverre Waaler Kaas15:0831+1:5830:1444-13+4:40+1:24
3. Sander H. Rogndokken17:2245+4:1147:3643-1+8:40+4:00
4. Marie Ullevålseter17:2657+5:091:05:0251+8+13:22+4:42
52Halden SK 41:05:29+13:49
1. Lizzie Ingham16:5463+5:0416:5463+5:04
2. Håkon Raadal Bjørlo14:5323+1:4331:4755-8+6:13+1:09
3. Peter Nordbrøden16:5042+3:3948:3748-7+9:41+3:28
4. Karoline Aune16:5254+4:351:05:2952+4+13:49+4:08
53IL Gular/Gneist 11:05:39+13:59
1. Eli Fjellbirkeland Johannesen13:5636+2:0613:5636+2:06
2. Scott Juvik18:0259+4:5231:5856+20+6:24+4:18
3. Eyvind Kjellevold Malde17:0944+3:5849:0753-3+10:11+3:47
4. Ingunn Torød Buset16:3251+4:151:05:39530+13:59+3:48
54Byåsen IL 21:06:04+14:24
1. Ragnhild Eide13:4129+1:5113:4129+1:51
2. Sigurd Stenvik18:3262+5:2232:1357+28+6:39+4:48
3. Snorre Hansen19:1454+6:0351:2758+1+12:31+5:52
4. Emma Arnesen14:3724+2:201:06:0454-4+14:24+1:53
55Gjø-Vard OL 21:06:49+15:09
1. Agnethe Hasli13:5636+2:0613:5636+2:06
2. Peder Fossheim Asplin17:1755+4:0731:1352+16+5:39+3:33
3. Martin Øhman18:3553+5:2449:4855+3+10:52+5:13
4. Hege Solerød17:0155+4:441:06:49550+15:09+4:17
56IL Tyrving 21:07:15+15:35
1. Solveig Eline Berg14:3349+2:4314:3349+2:43
2. Lars Jacobsen15:5846+2:4830:3148-1+4:57+2:14
3. Per Kristian Ekeberg20:0760+6:5650:3857+9+11:42+6:45
4. Elise Ullern16:3753+4:201:07:1556-1+15:35+3:53
57Fredrikstad SK 21:07:34+15:54
1. Linda Solberg14:0541+2:1514:0541+2:15
2. Henrik Ottesen16:1850+3:0830:2346+5+4:49+2:34
3. Frank Løwengreen17:2546+4:1447:4844-2+8:52+4:03
4. Ida-Synnøve Kristiansen19:4660+7:291:07:3457+13+15:54+7:02
58Haugesund IL Orientering 11:08:44+17:04
1. Kristina Voll15:2260+3:3215:2260+3:32
2. Jostein Baustad18:1460+5:0433:3661+1+8:02+4:30
3. Martin Susort Kvale19:2456+6:1353:0060-1+14:04+6:02
4. Ingvild Paulsen Vie15:4440+3:271:08:4458-2+17:04+3:00
59Halden SK 51:08:45+17:05
1. Anja Wingstedt14:3248+2:4214:3248+2:42
2. Niels Christian Hellerud15:4242+2:3230:1444-4+4:40+1:58
3. Erlend Brendstuen15:5729+2:4646:1136-8+7:15+2:35
4. Elisabeth Brække22:3464+10:171:08:4559+23+17:05+9:50
60Sarpsborg OL 11:09:52+18:12
1. Marie Hansen15:1959+3:2915:1959+3:29
2. Benjamin Aasen17:1454+4:0432:3358-1+6:59+3:30
3. Ingvild Ramtvedt Næsset20:4862+7:3753:2162+4+14:25+7:26
4. Benedicte Pedersen16:3150+4:141:09:5260-2+18:12+3:47
61Porsgrunn OL 21:11:08+19:28
1. Anna Meen16:1562+4:2516:1562+4:25
2. Rasmus Mathisen18:3363+5:2334:4864+2+9:14+4:49
3. Magne Wiig Mathisen18:0050+4:4952:4859-5+13:52+4:38
4. Emilie Westin18:2059+6:031:11:0861+2+19:28+5:36
62Raumar Orientering 21:12:51+21:11
1. Hedda Skatvedt15:0355+3:1315:0355+3:13
2. Ståle Sønsterudbråten18:1661+5:0633:1960+5+7:45+4:32
3. Tor-Arve Bjørnstad Strand19:4558+6:3453:0461+1+14:08+6:23
4. Tiril Emilie Ruud Bråten19:4761+7:301:12:5162+1+21:11+7:03
63Kongsberg OL 31:15:09+23:29
1. Anne Willkommen Eiken14:3450+2:4414:3450+2:44
2. Kjersti Tønnessen Bergstøl19:5364+6:4334:2763+13+8:53+6:09
3. Rikke Hjelseth Larsen20:2261+7:1154:49630+15:53+7:00
4. Kathinka Rogstad20:2062+8:031:15:09630+23:29+7:36
64Hedrum OL 11:20:33+28:53
1. Victoria Myklebust Strøm17:2065+5:3017:2065+5:30
2. Sindre R Holt16:4553+3:3534:0562-3+8:31+3:01
3. Jarle Lysnes22:4564+9:3456:5064+2+17:54+9:23
4. Torill Hynne Fjære23:4365+11:261:20:33640+28:53+10:59
65Sarpsborg OL 21:27:18+35:38
1. Helena Åsberg17:0764+5:1717:0764+5:17
2. Anne Elisabeth Ramtvedt23:0665+9:5640:1365+1+14:39+9:22
3. Stian Jensen25:1665+12:051:05:29650+26:33+11:54
4. Siri Pedersen21:4963+9:321:27:18650+35:38+9:05
Asker Skiklubb 2diskvalifisert
1. Margrethe Wisløffdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Axel Hoveiddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Magnus Mellbye Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Hilda Øfsthusdiskvalifisertdiskvalifisert
Halden SK 3diskvalifisert
1. Hedda Raadal Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Markus Holterdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Espen Fiskumdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Idun Kristine Felde Olaussendiskvalifisertdiskvalifisert
Lardal OL 1diskvalifisert
1. Linn Hege Rosodiskvalifisertdiskvalifisert
2. Audun Melby Jacobsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jens Tjentlanddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Liv Schjervendiskvalifisertdiskvalifisert
NTNUI 3diskvalifisert
1. Vilde Malmeidiskvalifisertdiskvalifisert
2. Per Melander Oftendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jonas Klausen Espedaldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anna Ulvensøendiskvalifisertdiskvalifisert
OL Tønsberg og omegn 1diskvalifisert
1. Kristin Mikkelsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Øystein Fruseth Christiansendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Olav Aasmundtveit Hoffdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Bente Konstdiskvalifisertdiskvalifisert
Sandefjord OK/OTO 1diskvalifisert
1. Signe Bredholt Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Trym B Islanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ella Arentz Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Maria Prestbøendiskvalifisertdiskvalifisert
Stjørdals-Blink/Verdal OK/Mo OK diskvalifisert
1. Sigrid Vehus Skjervediskvalifisertdiskvalifisert
2. Even-Johan Kaspersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lars Sollidiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ane Nielsen Solbergdiskvalifisertdiskvalifisert
Tynset IF 1diskvalifisert
1. Ane Ingeborg Kalbækkendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Erlend Kvittum Nytrøendiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
4. diskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017