Offisiell resultatliste for NM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: lørdag 3 juni 2017

D17-18 Heat 1

2 350 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13:285:43
2Aurora MoholthKongsberg OL14:51+1:236:19
3Aurora GjølsjøOK Moss14:54+1:266:20
4Synne StrandAsker Skiklubb14:57+1:296:21
5Ingrid G. KvålsgardFossum IF15:04+1:366:24
6Andrine Harriet FremstadLarvik OK15:25+1:576:33
7Heidi Therese WiestVang OL15:37+2:096:38
8Ane Holm GrønengLillehammer OK15:45+2:176:42
9Åsne Naadland HoloFossum IF15:46+2:186:42
10Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering15:53+2:256:45
11Ella Arentz HagenSandefjord OK15:59+2:316:48
12Helene EgerKongsberg OL16:15+2:476:54
13Frida Bakken UlsethNydalens SK16:34+3:067:02
14Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL16:35+3:077:03
15Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø16:48+3:207:08
16Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL17:01+3:337:14
17Agnethe HasliGjø-Vard OL17:10+3:427:18
18Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF17:14+3:467:20
19Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17:24+3:567:24
20Dina ReitanFreidig17:37+4:097:29
21Anna MeenPorsgrunn OL17:38+4:107:30
22Hedda SkatvedtRaumar Orientering18:28+5:007:51
23Marie HansenSarpsborg OL18:32+5:047:53
24Dorthe B SeierstadRaufoss IL23:56+10:2810:11

D17-18 Heat 2

2 380 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL14:015:53
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14:32+0:316:06
3Maren NorderudIL Tyrving14:47+0:466:12
3Maria PrestbøenSandefjord OK14:47+0:466:12
5Ingvil AhlsandNydalens SK14:53+0:526:15
6Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK14:56+0:556:16
7Karianne Olsvik DengerudNydalens SK15:08+1:076:21
8Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL15:36+1:356:33
9Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss15:39+1:386:34
10Kristina VollHaugesund IL Orientering15:45+1:446:37
11Thea DyrkornEiker OL15:53+1:526:40
12Lotte MyklemyrEiker OL15:57+1:566:42
13Maria Rørvik HaverLillomarka OL16:06+2:056:45
14Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL16:23+2:226:53
15Karoline AuneHalden SK16:53+2:527:05
16Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL17:08+3:077:11
17Inga Vestøl StødleKristiansand OK17:36+3:357:23
18Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK19:00+4:597:58
19Kathinka RogstadKongsberg OL20:24+6:238:34
20Maiken EllingsenHamar OK20:53+6:528:46
21Elisabeth BrekkeHalden SK23:38+9:379:55
Ingunn Torød BusetGneist, ILdiskvalifisert
Pernille KatlaFossum IFdiskvalifisert

D17-18 Heat 3

2 390 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL13:455:45
2Ragne WiklundNydalens SK14:06+0:215:53
3Hedda Raadal BjørloHalden SK14:07+0:225:54
4Hanne VassendPorsgrunn OL14:14+0:295:57
5Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK14:22+0:376:00
6Ane DyrkornEiker OL14:29+0:446:03
7Thea Sildnes BaklidKonnerud IL14:35+0:506:06
8Marlin HaavengenKongsberg OL14:43+0:586:09
9Maria Ulseth SylteFreidig15:24+1:396:26
10Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL15:42+1:576:34
11Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering16:10+2:256:45
12Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK16:16+2:316:48
13Solveig Eline BergIL Tyrving16:24+2:396:51
14Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK16:37+2:526:57
15Marit SveenHamar OK16:44+2:597:00
16Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering16:54+3:097:04
17Marie UllevålseterNydalens SK17:04+3:197:08
18Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK17:27+3:427:18
19Tonje Rognerud BøeFossum IF17:31+3:467:19
20Ragne MunkebyFrol IL18:06+4:217:34
21Thea Feiring HaltiaIL Tyrving18:43+4:587:49
22Tora IndregardIL BUL-Tromsø23:07+9:229:40
Oda Marie ColquhounLillomarka OLbrutt

D19-20 Heat 1

2 350 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL13:435:50
2Ingrid LundanesEmblem IL13:50+0:075:53
3Marie OlaussenFredrikstad SK14:02+0:195:58
4Malin SandstadFreidig14:10+0:276:01
5Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)14:52+1:096:19
6Emma ArnesenByåsen IL14:58+1:156:22
7Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK15:13+1:306:28
8Maiken Økern HågårdKonnerud IL15:44+2:016:41
9Anne Willkommen EikenKongsberg OL16:17+2:346:55
10Benedicte PedersenSarpsborg OL16:19+2:366:56
11Ellen Marie AriansenLillomarka OL16:28+2:457:00
12Margrethe WisløffAsker Skiklubb16:42+2:597:06
13Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering17:07+3:247:17
14Elise UllernIL Tyrving17:50+4:077:35
15Idunn HaavengenKongsberg OL19:58+6:158:29
16Emilie WestinPorsgrunn OL20:05+6:228:32

D19-20 Heat 2

2 380 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde MalmeiNTNUI13:455:46
2Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb14:24+0:396:03
3Oda J SikkelandIL Tyrving14:32+0:476:06
4Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb14:42+0:576:10
5Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering14:43+0:586:11
6Silje HaugeHisøy OK14:46+1:016:12
7Åshild KolstadFreidig14:58+1:136:17
8Line SølbergOL Trollelg15:40+1:556:34
9Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett15:47+2:026:37
10Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)15:54+2:096:40
11Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL16:05+2:206:45
12Oda Q FossumFreidig16:28+2:436:55
13Stine Frogner TømmervoldHamar OK16:57+3:127:07
14Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering17:16+3:317:15
15Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)17:21+3:367:17
16Linn Hege RosoLardal OL19:31+5:468:12
17Marit Melby JacobsenLardal OL29:32+15:4712:24

D21 Heat 1

2 600 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hollie OrrHalden SK13:445:16
2Agnes LeoHalden SK13:48+0:045:18
3Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13:57+0:135:21
4Marthe GløersenBækkelagets SK14:19+0:355:30
5Eirin Svanøe-HafstadFrol IL14:39+0:555:38
6Elise EgsethNydalens SK14:41+0:575:38
7Anne Johanne LindNydalens SK14:57+1:135:45
8Christiane TrösseVaregg Fleridrett15:06+1:225:48
9Anna UlvensøenNTNUI15:19+1:355:53
10Emilie Westli AndersenLøten o-lag15:22+1:385:54
11Anine AhlsandNTNUI15:26+1:425:56
12Louise OramBækkelagets SK15:29+1:455:57
13Audhild Bakken RognstadNTNUI15:38+1:546:00
14Evine Westli AndersenLøten o-lag16:02+2:186:10
15Christine Turter SandvoldNydalens SK16:56+3:126:30
16Camilla ÖhmanNTNUI17:40+3:566:47
17Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)19:09+5:257:21
18Else Kristine LienLøten o-lag22:22+8:388:36
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelgdiskvalifisert

D21 Heat 2

2 550 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK13:535:26
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL13:55+0:025:27
3Ingjerd MyhreKongsberg OL13:57+0:045:28
4Laura RamsteinNTNUI14:22+0:295:38
5Kristine BergliaEiker OL14:34+0:415:42
6Iliana IlievaHalden SK14:41+0:485:45
7Lone MalmgrenGjø-Vard OL15:13+1:205:58
8Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI15:34+1:416:06
9Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering15:45+1:526:10
10Lene Godager KaasBækkelagets SK15:51+1:586:12
11Kari SvingheimLillehammer OK16:16+2:236:22
12Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL16:22+2:296:25
13Ingunn Egeberg VáriNTNUI16:33+2:406:29
14Kine Sofie SandstadFrol IL16:51+2:586:36
15Aurora FossøyNTNUI17:20+3:276:47
16Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett17:21+3:286:48
17Lizzie InghamHalden SK17:28+3:356:50
Emma JohanssonFredrikstad SKdiskvalifisert

D21 Heat 3

2 560 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion HuberNydalens SK14:205:35
1Sigrid AlexandersenNTNUI14:205:35
3Jo ShepherdHalden SK14:38+0:185:42
4Lone BrochmannBækkelagets SK14:41+0:215:44
5Maren Jansson HaverstadNTNUI15:12+0:525:56
6Kristine FjellangerNTNUI15:18+0:585:58
7Synnøve BråtenVegårshei IL15:47+1:276:09
8Mai WatsonNydalens SK15:48+1:286:10
9Runa FremstadLarvik OK15:49+1:296:10
10Ragnhild HjermstadFossum IF16:25+2:056:24
11Maren GrandeFrol IL17:21+3:016:46
12Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering17:25+3:056:48
13Åsne Skram TrømborgNTNUI17:37+3:176:52
14Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg18:18+3:587:08
15Nina KarlsenNydalens SK18:23+4:037:10
16Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering18:43+4:237:18
17Trine Lise StrømHamar OK26:25+12:0510:19
18Stefani PopovaHadeland OL34:44+20:2413:34

H17-18 Heat 1

2 680 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering13:295:01
2Lukas LilandNydalens SK13:46+0:175:08
3Oskar Spets StorhovFreidig13:55+0:265:11
4Jørgen BaklidKonnerud IL14:08+0:395:16
5Einar EkelandOddersjaa SSK14:16+0:475:19
6Bjørn Anders FlågenHeming Orientering14:24+0:555:22
7Aslak HeimdalKonnerud IL14:30+1:015:24
8Anders HaugskottOL Trollelg14:34+1:055:26
9Even LindaasVang OL14:36+1:075:26
10Elias Skjolden SørensenLillomarka OL14:47+1:185:30
11Øyvind HjermstadFossum IF14:49+1:205:31
12Axel HoveidAsker Skiklubb14:55+1:265:33
13Erlend BrendstuenHalden SK14:56+1:275:34
14Elias ØhmanGjø-Vard OL15:24+1:555:44
15Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular15:33+2:045:48
16Eskil FrøislandVang OL15:41+2:125:51
17Jostein Svaland DaleVang OL15:49+2:205:54
18Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL16:08+2:396:01
19Benjamin AasenSarpsborg OL16:09+2:406:01
20Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL16:26+2:576:07
21Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering16:40+3:116:13
22Emil StørmerFossum IF16:46+3:176:15
23Eirik Høst FossgardLillomarka OL17:05+3:366:22
24Alexander Skaug YtterbølHalden SK17:29+4:006:31
25Anders RogneNittedal Orientering17:31+4:026:32
26Audun Melby JacobsenLardal OL17:32+4:036:32
27Fredrik SveenVang OL20:44+7:157:44
28Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering25:54+12:259:39

H17-18 Heat 2

2 670 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK13:355:05
2Einar MelsomFossum IF14:09+0:345:17
3Sebastian DalandKristiansand OK14:20+0:455:22
4Marius AurebekkKristiansand OK14:24+0:495:23
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14:46+1:115:31
6Jørgen WulfsbergNydalens SK14:48+1:135:32
7Kristian PyttenKristiansand OK14:52+1:175:34
8Håkon KornmoPorsgrunn OL14:59+1:245:36
9Jens Johan BrekkeLillomarka OL15:12+1:375:41
10Joar OldernesLillomarka OL15:18+1:435:43
11Kristian Fredrik LynumFreidig15:48+2:135:55
12Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb16:19+2:446:06
13Lavran ThorstensenOppsal Orientering16:30+2:556:10
14Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb16:49+3:146:17
15Håkon LundKongsberg OL17:04+3:296:23
16Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL17:12+3:376:26
17Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK17:20+3:456:29
18Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL18:33+4:586:56
19Alf Briskerud HasselvoldGrue IL19:28+5:537:17
20Jonas MyhreKristiansand OK19:58+6:237:28
Joar GjerdahlKonnerud ILdiskvalifisert
Mathias VindalFreidigdiskvalifisert
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ludvig JohnsenHedrum OLdiskvalifisert
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H17-18 Heat 3

2 640 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling HjermstadFossum IF14:075:20
2Oscar LyngenFreidig14:22+0:155:26
3Scott JuvikIL Gular14:23+0:165:26
4Sindre R HoltHedrum OL14:32+0:255:30
5Niels Christian HellerudHalden SK14:35+0:285:31
6Mathias HermstadFreidig14:42+0:355:34
7Even-Johan KaspersenMo OK14:45+0:385:35
8Styrk Hundseid KamsvågFossum IF14:59+0:525:40
8Sander ArntzenAsker Skiklubb14:59+0:525:40
10Skjalg NysæterSkien OK15:15+1:085:46
11Mats EidsmoFreidig15:18+1:115:47
12Erik Hæstad BjørnstadFossum IF15:27+1:205:51
13Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF15:29+1:225:51
14Per Clemet WisløffAsker Skiklubb15:32+1:255:53
14Peter GisholtFossum IF15:32+1:255:53
16Simen BallangrudRaufoss IL15:46+1:395:58
17Njaal Ellegaard MelbyVang OL15:53+1:466:00
18Per Ivar StoklandGanddal IL16:13+2:066:08
19Trym B IslandOL Tønsberg og omegn16:15+2:086:09
20Petter Astrup ArnesenHeming Orientering16:23+2:166:12
21Sølve DrageKongsberg OL16:34+2:276:16
22Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn17:00+2:536:26
23Ole Johan BråtenVang OL17:03+2:566:27
24Martin Andresen SkotteFossum IF17:10+3:036:30
25Rasmus MathisenPorsgrunn OL18:06+3:596:51
26Trygve MyhrAsker Skiklubb18:21+4:146:57
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Tord StrandKongsberg OLdiskvalifisert

H19-20 Heat 1

2 680 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering13:265:00
2Kristian Nilsen SandnesEmblem IL13:42+0:165:06
3Audun HeimdalKonnerud IL13:51+0:255:10
4Erlend Nilsen SandnesEmblem IL14:05+0:395:15
5Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK14:11+0:455:17
6Jostein TandbergNydalens SK14:16+0:505:19
7Knut AasheimHalden SK14:17+0:515:19
8Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14:20+0:545:20
9Håvard EidsmoFreidig14:21+0:555:21
10Ivar Jevne ArnesenHamar OK14:34+1:085:26
11Erlend Kvittum NytrøenTynset IF15:02+1:365:36
12Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø15:16+1:505:41
13Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn15:20+1:545:43
14Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett17:29+4:036:31
15Jostein BaustadHaugesund IL Orientering18:04+4:386:44
16Jarle LysnesHedrum OL21:23+7:577:58

H19-20 Heat 2

2 670 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett14:155:20
2Johannes Bakke AashamarKristiansand OK14:17+0:025:20
2Marius PyttenKristiansand OK14:17+0:025:20
4Vegard MyklemyrEiker OL14:43+0:285:30
5Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn14:45+0:305:31
6Tobias KristensenLarvik OK14:53+0:385:34
7Peter NordbrødenHalden SK14:57+0:425:35
7Sverre Bang StøengHamar OK14:57+0:425:35
9Kjetil MølnvikFreidig15:29+1:145:47
10Tarjei HoloFossum IF15:55+1:405:57
11Sander H. RogndokkenNydalens SK16:01+1:465:59
12Lars SolliMo OK16:12+1:576:04
13Olav Andreas RemmenOL Trollelg16:30+2:156:10
14Ludvig RødnesOppsal Orientering16:42+2:276:15
15Ole Martin EdstrømOppsal Orientering18:26+4:116:54
16Thomas TubbehaugenOK Moss20:33+6:187:41
Håkon Raadal BjørloHalden SKdiskvalifisert
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelgdiskvalifisert
Eirik Langedal BreivikNydalens SKdiskvalifisert

H21 Heat 1

2 860 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13:244:41
2Gaute FriestadKristiansand OK13:37+0:134:45
3Emil AhlbäckFossum IF13:41+0:174:47
4Henry McNultyNTNUI13:42+0:184:47
5Emil WingstedtHalden SK13:43+0:194:47
6Nicholas OskarssonLillomarka OL13:52+0:284:50
7Dag BlandkjennKristiansand OK14:03+0:394:54
8Andreas SølbergOL Trollelg14:05+0:414:55
9Bojan BlumensteinNydalens SK14:06+0:424:55
10Matthew SpeakeLillomarka OL14:07+0:434:56
11Anders NordbergNydalens SK14:08+0:444:56
12Anders VisterNydalens SK14:20+0:565:00
13Per Melander OftenNTNUI14:21+0:575:01
14Paul SirumFrol IL14:25+1:015:02
15Håvard IrgensKristiansand OK14:58+1:345:13
15Espen FiskumHalden SK14:58+1:345:13
17Øyvind WatterdalHadeland OL15:00+1:365:14
18Anders Felde OlaussenNTNUI15:01+1:375:15
18Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI15:01+1:375:15
20Henrik EijsinkNydalens SK15:06+1:425:16
20Andreas Svingheim MagerøyFrol IL15:06+1:425:16
22Asgeir Bakken RognstadEmblem IL15:10+1:465:18
23Erik GustafssonNTNUI15:56+2:325:34
24Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL18:31+5:076:28
25Bjørnar KvåleHadeland OL18:36+5:126:30
Torgeir SulheimLillehammer OKdiskvalifisert

H21 Heat 2

2 690 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13:174:56
2Lars Sandstad SkjesetFrol IL13:32+0:155:01
3Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13:36+0:195:03
4Karl FremstadBækkelagets SK13:51+0:345:08
5Magne HagaRaumar Orientering14:06+0:495:14
6Carl Petter LyngenFrol IL14:08+0:515:15
7Oskar StørmerFossum IF14:15+0:585:17
8Eirik Kamstrup HovindHalden SK14:16+0:595:18
9Magnus SvingheimRaumar Orientering14:25+1:085:21
10Mattis HoltFreidig14:27+1:105:22
11Olai Stensland LillevoldNTNUI14:38+1:215:26
12Mats NordbrødenHalden SK14:55+1:385:32
13Johan Asphjell BjørnaasFrol IL15:00+1:435:34
14Ove BaardsgaardOL Trollelg15:01+1:445:34
15Mathias NipenBækkelagets SK15:03+1:465:35
16Morten JørgensenKristiansand OK15:20+2:035:42
17Kristian GræsliHamar OK15:48+2:315:52
18Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb16:07+2:505:59
19Mathias BenjaminsenLillomarka OL17:07+3:506:21
20Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL17:49+4:326:37
21Markus GladNydalens SK18:57+5:407:02
Jakob Kalvig SkoganNTNUIdiskvalifisert
Jonas Klausen EspedalNTNUIdiskvalifisert
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Markus HolterHalden SKdiskvalifisert
Matias Hodne HanischKristiansand OKdiskvalifisert

H21 Heat 3

2 870 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNTNUI13:414:46
2Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL13:44+0:034:47
3Ralph StreetNydalens SK13:57+0:164:51
4Sindre Østgulen DeiszNTNUI14:07+0:264:55
5Philipp von ArxNTNUI14:23+0:425:00
6Håvard HagaNydalens SK14:31+0:505:03
7Vegard Jarvis WestergårdHalden SK14:34+0:535:04
8Hans Petter MathisenFredrikstad SK14:35+0:545:04
9Sindre JohannessenFreidig14:44+1:035:08
10Terje MaroniByåsen IL14:48+1:075:09
11Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett14:50+1:095:10
12Stian SundsvikFrol IL15:00+1:195:13
12Vegard DanielsenKristiansand OK15:00+1:195:13
14Øyvind WiggenByåsen IL15:12+1:315:17
15Sindre ØsthagenFredrikstad SK15:27+1:465:22
16Sverre Waaler KaasNydalens SK15:29+1:485:23
17Simen BordalFossum IF15:56+2:155:33
18Simen Eid NielsenNTNUI16:04+2:235:35
19Yngve VoldenLøten o-lag16:09+2:285:37
20Sondre Ruud BråtenNydalens SK16:59+3:185:55
21Thore KornmoPorsgrunn OL17:32+3:516:06
22Simen SmestadBækkelagets SK17:57+4:166:15
23Sigurd StenvikByåsen IL18:21+4:406:23
24Robert FredriksenNotodden OL18:57+5:166:36
25Vegard LineNTNUI19:53+6:126:55
26Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering20:41+7:007:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017