Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: fredag 24 juni 2016

D -10

1 390 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Inger Anne Braarud Halden SK 19:31 14:02
Guro Brænden Lillomarka OL 22:36 16:15
Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 17:28 12:33
Sigrid Schmitt Gran Halden SK 11:15 8:05
Torine Hagen-Tafjord Halden SK 21:53 15:44
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 13:06 9:25
Emma Aune Jakobsen OK Moss 12:24 8:55
Anita Langeggen Kongsberg OL 22:18 16:02
Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 24:41 17:45
Pernille Nor-Woll Østmarka OK 19:15 13:50
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 19:04 13:43
Aurora Oldertrøen Tynset IF 13:04 9:24
Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 15:41 11:16
Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 15:02 10:48
Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 11:40 8:23
Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 9:51 7:05
Minna Sofie Wingstedt Halden SK 12:12 8:46
Erle Elise Wold OK Moss 14:24 10:21
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 12:58 9:19
Pernille Zagar Larvik OK 12:20 8:52

D 11-12N

1 280 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Lerche Fodstad Gjø-Vard OL 9:23 7:19
2 Karoline Fjære Hedrum OL 14:22 +4:59 11:13

D 11-12

1 570 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Horten Jordet Vingelen IL 7:48 4:58
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 7:48 4:58
3 Mathea Spets Storhov Freidig 8:51 +1:03 5:38
4 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 8:56 +1:08 5:41
5 Synne Sandven Notodden OL 9:32 +1:44 6:04
6 Una Kittilsen Freidig 9:48 +2:00 6:14
7 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 9:51 +2:03 6:16
8 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 9:58 +2:10 6:20
9 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 10:04 +2:16 6:24
10 Anna Taksdal Ganddal IL 10:41 +2:53 6:48
11 Maren Henriksen Halden SK 10:56 +3:08 6:57
12 Amalie Løkkeberg Fredrikstad SK 11:24 +3:36 7:15
13 Maria Strømdal Wik Freidig 11:41 +3:53 7:26
14 Marie Saugestad Nydalens SK 11:51 +4:03 7:32
15 Marie Kvarme Røyken OL 12:09 +4:21 7:44
16 Maria Kostøl Kristiansand OK 12:11 +4:23 7:45
17 Mathilde Fossaas Gimle IF 12:19 +4:31 7:50
18 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 12:31 +4:43 7:58
19 Iril Ringheim Larvik OK 12:32 +4:44 7:58
20 Tora Kittilsen Freidig 12:41 +4:53 8:04
21 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 12:57 +5:09 8:14
22 Julie Sophie Wold OK Moss 13:09 +5:21 8:22
23 Aino Virtanen Angelniemen Ankkuri 13:14 +5:26 8:25
24 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 13:33 +5:45 8:37
25 Guro Schjølberg Tynset IF 13:50 +6:02 8:48
26 Lene Johnsen Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 14:50 +7:02 9:26
27 Lene Hauge Hisøy OK 15:01 +7:13 9:33
28 Marie Lien Backstrøm Halden SK 15:18 +7:30 9:44
29 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 15:37 +7:49 9:56
30 Marie Scheele Nydalens SK 16:34 +8:46 10:33
31 Anne Frøisland Vang OL 17:03 +9:15 10:51
32 Anne Østvold Heming Orientering 18:13 +10:25 11:36
33 Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 22:23 +14:35 14:15

D 13-16N

1 280 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kamilla Studsrud Hisøy OK 13:42 10:42
2 Karoline Studsrud Hisøy OK 14:08 +0:26 11:02

D 13-16C

1 390 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Johansen Sandefjord OK 10:09 7:18
2 Marion Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 10:31 +0:22 7:33
3 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 10:52 +0:43 7:49
4 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 11:27 +1:18 8:14
5 Eline Signore Myhrvold Indre Østfold OK 11:28 +1:19 8:14
6 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 12:26 +2:17 8:56
7 Oda Vaagen Paulsen Notodden OL 12:59 +2:50 9:20
8 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 13:03 +2:54 9:23
9 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 14:27 +4:18 10:23
10 Emilie Stenslet Hals Raumar Orientering 17:34 +7:25 12:38
Ingvild Agnalt Trøsken IL brutt

D 13

1 660 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 9:50 5:55
2 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 9:54 +0:04 5:57
3 Eline Schjerven Lardal OL 10:12 +0:22 6:08
4 Serine Skogeng Reiten Emblem IL 10:45 +0:55 6:28
5 Mille Jægtvik Konnerud IL 10:52 +1:02 6:32
6 Mari Eidsmo Freidig 10:58 +1:08 6:36
7 Trude Markhus Verdal OK 11:00 +1:10 6:37
8 Kristin Lundanes Emblem IL 11:05 +1:15 6:40
9 Noor Dirro-Helu Måren OK 11:10 +1:20 6:43
10 Ane Malene Kolstad Freidig 11:14 +1:24 6:46
11 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 11:37 +1:47 6:59
12 Pia Young Vik Nydalens SK 11:43 +1:53 7:03
13 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 11:50 +2:00 7:07
14 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 11:55 +2:05 7:10
15 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 12:06 +2:16 7:17
16 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 13:27 +3:37 8:06
17 Ida Solli Mo OK 13:34 +3:44 8:10
18 Mari Øverby Kongsberg OL 15:01 +5:11 9:02
19 Mari Brende Fossum IF 15:04 +5:14 9:04
19 Luciana Maria Svads Måren OK 15:04 +5:14 9:04
21 Dina Sofie Falkenberg Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 15:09 +5:19 9:07
22 Astrid Rognstad Hadeland OL 15:15 +5:25 9:11
23 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 15:33 +5:43 9:22
24 Silje Elise Husdal Stavanger Orienteringsklubb 19:34 +9:44 11:47

D 14

1 860 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 10:46 5:47
2 Åsne Haavengen Kongsberg OL 10:49 +0:03 5:48
3 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 11:07 +0:21 5:58
4 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 11:13 +0:27 6:01
5 Mina Schjerven Lardal OL 11:58 +1:12 6:26
6 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 12:07 +1:21 6:30
7 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 12:11 +1:25 6:33
8 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 12:14 +1:28 6:34
9 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 12:15 +1:29 6:35
10 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 12:44 +1:58 6:50
11 Tina Kalleson Oppsal Orientering 12:46 +2:00 6:51
12 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 12:47 +2:01 6:52
13 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 12:59 +2:13 6:58
14 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 13:12 +2:26 7:05
15 Nina Pedersen Sarpsborg OL 13:18 +2:32 7:09
16 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 13:32 +2:46 7:16
17 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 13:52 +3:06 7:27
17 Ingrid Lamark Ganddal IL 13:52 +3:06 7:27
19 Karoline Torø Kongsberg OL 14:14 +3:28 7:39
20 Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 14:24 +3:38 7:44
21 Berthe Teslo Hadeland OL 15:05 +4:19 8:06
22 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 15:26 +4:40 8:17
23 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 15:39 +4:53 8:24
24 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 15:56 +5:10 8:33
25 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 16:14 +5:28 8:43
26 Petra Hoveid Asker Skiklubb 16:46 +6:00 9:00
27 Synne Marie Jenssen Halden SK 17:00 +6:14 9:08
28 Hedda Johanne Slang-Sundsetvik Halden SK 18:19 +7:33 9:50
29 Inger-Lise Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 22:43 +11:57 12:12
Ingrid Bogen Arenth Sturla, IF diskvalifisert
Live Østvold Heming Orientering diskvalifisert
Ea Lunøe Nydalens SK diskvalifisert

D 15-16B

1 660 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Sofie Gulliksen Indre Østfold OK 11:19 6:49
2 Tiril Olaussen Haugesund IL Orientering 24:02 +12:43 14:28

D 15

2 150 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 10:39 4:57
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 10:40 +0:01 4:57
3 Andrea Ranvik Konnerud IL 11:01 +0:22 5:07
4 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 11:03 +0:24 5:08
5 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 11:04 +0:25 5:08
6 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 11:08 +0:29 5:10
6 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 11:08 +0:29 5:10
8 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 11:18 +0:39 5:15
9 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 11:26 +0:47 5:19
10 Elise Ausen Porsgrunn OL 11:43 +1:04 5:26
10 Marie Liland Nydalens SK 11:43 +1:04 5:26
12 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 11:46 +1:07 5:28
13 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 12:02 +1:23 5:35
14 Emma Danevad Fredrikstad SK 12:09 +1:30 5:39
15 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 12:21 +1:42 5:44
16 Tale Strand Kongsberg OL 12:22 +1:43 5:45
17 Mari Strømme Lid TIF Viking 12:27 +1:48 5:47
18 Ada Wulfsberg Nydalens SK 12:31 +1:52 5:49
19 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 12:34 +1:55 5:50
20 Karoline Bjørnerød OK Moss 12:48 +2:09 5:57
20 Inga Sandvold Tynset IF 12:48 +2:09 5:57
22 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 12:56 +2:17 6:00
23 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 12:58 +2:19 6:01
24 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 12:59 +2:20 6:02
25 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 13:21 +2:42 6:12
26 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 13:26 +2:47 6:14
27 Malin Hauge Hisøy OK 13:28 +2:49 6:15
28 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 13:36 +2:57 6:19
29 Kamilla Lome Hamar OK 14:02 +3:23 6:31
30 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 14:03 +3:24 6:32
31 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 14:17 +3:38 6:38
32 Tonje-Malin Rhrich Konnerud IL 17:50 +7:11 8:17
Silje Kregnes Kristiansand OK diskvalifisert

D 16

2 110 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 11:05 5:15
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 11:13 +0:08 5:18
3 Hanne Vassend Porsgrunn OL 11:22 +0:17 5:23
4 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 11:24 +0:19 5:24
5 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 11:32 +0:27 5:27
6 Marlin Haavengen Kongsberg OL 11:39 +0:34 5:31
7 Helene Eger Kongsberg OL 11:49 +0:44 5:36
8 Maren Norderud IL Tyrving 11:59 +0:54 5:40
9 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 12:26 +1:21 5:53
10 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 12:29 +1:24 5:54
11 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 12:48 +1:43 6:03
12 Aurora Gjølsjø OK Moss 12:53 +1:48 6:06
13 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 12:58 +1:53 6:08
14 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 12:59 +1:54 6:09
15 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 13:05 +2:00 6:12
16 Eli Kolstad Mo OK 13:42 +2:37 6:29
17 Elisabeth Hesselberg Larvik OK 14:03 +2:58 6:39
18 Hanna Nysæter Skien OK 14:04 +2:59 6:40
19 Ingrid Madslien Nydalens SK 14:09 +3:04 6:42
20 Marie Hansen Sarpsborg OL 14:27 +3:22 6:50
21 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 14:56 +3:51 7:04
22 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 14:58 +3:53 7:05
23 Elisabeth Brække Halden SK 15:06 +4:01 7:09
24 Anna Meen Porsgrunn OL 15:19 +4:14 7:15
25 Hanna Lye Moum Halden SK 15:21 +4:16 7:16
26 Lisa Jenssen Halden SK 15:48 +4:43 7:29
27 Linn Mei Waaler Måren OK 16:33 +5:28 7:50
28 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 17:12 +6:07 8:09
29 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 18:42 +7:37 8:51
30 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 33:59 +22:54 16:06
Lotte Myklemyr Eiker OL diskvalifisert

D 17-N

1 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Wiger Modum OL 9:02 7:03

D 17-C

1 390 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Meen Porsgrunn OL 9:58 7:10
2 Grethe Oen-Sivertsen TIF Viking 11:09 +1:11 8:01
3 Tiril Reksnes Hadeland OL 11:58 +2:00 8:36
4 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 12:32 +2:34 9:01
5 Kristin M Kolltveit Fossum IF 12:49 +2:51 9:13
6 Tove Tesdal Indre Østfold OK 12:53 +2:55 9:16
7 Ann Mari Studsrud Hisøy OK 15:53 +5:55 11:25
8 Marianne Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 16:36 +6:38 11:56
9 Hege Andersen IL Koll 16:44 +6:46 12:02
10 Maj Lene Nystuen Røyken OL 18:57 +8:59 13:37
11 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 19:07 +9:09 13:45
12 Lill Birkelund Porsgrunn OL 19:46 +9:48 14:13

D 17-B

1 860 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Gustafsson Kongsberg OL 12:55 6:56
2 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 14:45 +1:50 7:55
3 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 15:21 +2:26 8:15
4 Elisabeth Mork Fjeldvær Oslostudentenes IK 15:42 +2:47 8:26
5 Antonette Hesselberg Larvik OK 16:06 +3:11 8:39
6 Elin Gravningen Stokke IL 16:14 +3:19 8:43
7 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 16:59 +4:04 9:07
8 Marit Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 17:14 +4:19 9:15
9 Anbjørg Søberg Henriksen Rudsbygd IL 17:16 +4:21 9:16
10 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 17:44 +4:49 9:32
11 Hilde Andrea Nysether OK Horten 18:30 +5:35 9:56
12 Irene Langeggen Kongsberg OL 18:45 +5:50 10:04
13 Hege Mårtensson Modum OL 18:53 +5:58 10:09
14 Marit Follestad Tandberg Modum OL 19:44 +6:49 10:36
15 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 19:51 +6:56 10:40
16 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 19:59 +7:04 10:44
17 Helene Reime Hellem Varegg Fleridrett 21:27 +8:32 11:31
18 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 24:34 +11:39 13:12
Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK diskvalifisert
Gro Ellegaard Vang OL diskvalifisert

D 17-20

2 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runa Almeland Fana IL 17:26 7:55
2 Nora Hui Andersen Hamar OK 18:16 +0:50 8:18
3 Martha Skogeng Reiten Emblem IL 20:11 +2:45 9:10
4 Siri Pedersen Sarpsborg OL 20:23 +2:57 9:15
5 Silje Moe Fredrikstad SK 23:36 +6:10 10:43
Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL diskvalifisert

D 21-

2 200 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 13:25 6:05
2 Kaisa Svergja Raumar Orientering 13:37 +0:12 6:11
3 Ane Næsset Ramtvedt IL Tyrving 13:55 +0:30 6:19
4 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 13:57 +0:32 6:20
5 Ida Hope Oslostudentenes IK 15:38 +2:13 7:06
6 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 15:49 +2:24 7:11
7 Nina Jeanette Tollehaug Eiker OL 16:02 +2:37 7:17
8 Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL 16:05 +2:40 7:18
9 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 16:20 +2:55 7:25
10 Anita Hilleren Eiker OL 16:26 +3:01 7:28
11 Anne Marthe Peveri Eiker OL 16:30 +3:05 7:30
12 Sølvi Fossøy Eiker OL 16:37 +3:12 7:33
13 Gunn Camilla Stang Oslostudentenes IK 17:31 +4:06 7:57
14 Johanne de Presno NTNUI 18:18 +4:53 8:19
15 Toril Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 19:28 +6:03 8:50
16 Sunniva Nergaard Berg Stokke IL 20:00 +6:35 9:05
17 Ida Elisabeth Finstad NTNUI 20:32 +7:07 9:20
18 Stine Austad Raumar Orientering 23:06 +9:41 10:29

D 35-

2 010 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Stokseth Halden SK 14:00 6:57
2 Svenja Kernstock Oslostudentenes IK 15:04 +1:04 7:29
3 Silvia Shandurkova Uzana 15:19 +1:19 7:37
4 Hilde Molenaar Modum OL 16:13 +2:13 8:04
5 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 17:05 +3:05 8:29
6 Hanne Stenslet Raumar Orientering 20:36 +6:36 10:14

D 40-

2 010 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 11:09 5:32
2 Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 12:17 +1:08 6:06
3 Sara Mathisen Porsgrunn OL 13:07 +1:58 6:31
4 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 13:08 +1:59 6:32
5 Monica Berglund Ringerike OL 13:11 +2:02 6:33
6 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 13:12 +2:03 6:34
7 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 13:28 +2:19 6:41
8 Heidi Tronbøl Fet OL 14:02 +2:53 6:58
9 Ingvild Osdal Harstad OL 14:15 +3:06 7:05
10 Liv Schjerven Lardal OL 14:27 +3:18 7:11
11 Kari Strand Kongsberg OL 14:56 +3:47 7:25
12 Inger Marie Broers Damsgaard Hisøy OK 15:09 +4:00 7:32
13 Ingvild Eckdahl OK Horten 15:17 +4:08 7:36
14 Katrine Andersen Freidig 15:19 +4:10 7:37
15 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 15:22 +4:13 7:38
16 Målfrid Konst Kristiansand OK 15:30 +4:21 7:42
17 Kristin Eger Kongsberg OL 15:57 +4:48 7:56
18 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 16:00 +4:51 7:57
19 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 16:16 +5:07 8:05
20 Lene Rykkje Varegg Fleridrett 16:24 +5:15 8:09
21 Åse Nysæter Skien OK 16:46 +5:37 8:20
22 Silje Island OL Tønsberg og omegn 16:50 +5:41 8:22
23 Elin Kalleson Oppsal Orientering 17:01 +5:52 8:27
24 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 17:34 +6:25 8:44
25 Sigrid Melander Vie Fossum IF 17:46 +6:37 8:50
26 Margot Bolstad Lynum Freidig 18:01 +6:52 8:57
27 Bente Horten Vingelen IL 18:05 +6:56 8:59
28 Linn Carina Daland Kristiansand OK 18:10 +7:01 9:02
29 Celine Vik Olsen Larvik OK 18:15 +7:06 9:04
30 Hanne Wold OK Moss 18:31 +7:22 9:12
31 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 20:08 +8:59 10:00
32 Ida Christine Parnemo Oslostudentenes IK 20:11 +9:02 10:02
33 Linda Fredh Måren OK 20:45 +9:36 10:19
34 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 33:24 +22:15 16:37
Mari Angell-Petersen Freidig diskvalifisert
Valborg Madslien Lillehammer OK diskvalifisert

D 45-

2 010 m, 64 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Undstad Larvik OK 11:39 5:47
2 Vroni Koenig-Salmi Swiss Orienteering Team 12:08 +0:29 6:02
3 Runa Lien Backstrøm Halden SK 12:49 +1:10 6:22
4 Gøril Eide Byåsen IL 12:58 +1:19 6:27
5 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 12:59 +1:20 6:27
6 Hanne Lerche Raadal Halden SK 13:04 +1:25 6:30
7 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 13:08 +1:29 6:32
8 Hilde Grøneng Lillehammer OK 13:12 +1:33 6:34
9 Torunn Spets Storhov Freidig 13:23 +1:44 6:39
10 Jorun Ruud Asker Skiklubb 13:26 +1:47 6:40
11 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 13:32 +1:53 6:43
12 Karianne Strømme TIF Viking 13:37 +1:58 6:46
13 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 13:43 +2:04 6:49
14 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 13:45 +2:06 6:50
15 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 13:58 +2:19 6:56
15 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 13:58 +2:19 6:56
17 Marit B. Eithun Nittedal OL 14:00 +2:21 6:57
18 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 14:05 +2:26 7:00
19 Sigrid Melkild Freidig 14:10 +2:31 7:02
20 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 14:14 +2:35 7:04
21 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 14:16 +2:37 7:05
22 Doris Stien Kaspersen Mo OK 14:24 +2:45 7:09
23 Hilde Vassend Porsgrunn OL 14:32 +2:53 7:13
24 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 14:34 +2:55 7:14
25 Kristin Sandven Notodden OL 14:35 +2:56 7:15
26 Vibeke Lamark Ganddal IL 14:37 +2:58 7:16
27 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 14:42 +3:03 7:18
28 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 14:49 +3:10 7:22
29 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 14:52 +3:13 7:23
30 Trine Oldernes Lillomarka OL 14:58 +3:19 7:26
31 Hanne Løver Thon Modum OL 15:00 +3:21 7:27
32 Marianne Hauge Hisøy OK 15:06 +3:27 7:30
33 Heidi Østli Raumar Orientering 15:13 +3:34 7:34
34 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 15:28 +3:49 7:41
35 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 15:32 +3:53 7:43
36 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 15:46 +4:07 7:50
36 Hilde Hovdenak Modum OL 15:46 +4:07 7:50
38 Vibeke Øye IL Gular 15:55 +4:16 7:55
39 Ingeborg Øderud Bækkelagets SK 16:02 +4:23 7:58
40 Toini Skyttersæter Konnerud IL 16:11 +4:32 8:03
41 Tove Aasheim Askøy OL 16:12 +4:33 8:03
42 Elise Gisholt Fossum IF 16:13 +4:34 8:04
43 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 16:22 +4:43 8:08
44 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 16:39 +5:00 8:17
45 Heidi Myklemyr Eiker OL 16:40 +5:01 8:17
46 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 16:51 +5:12 8:22
47 Hege Solerød Gjø-Vard OL 16:58 +5:19 8:26
48 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 17:17 +5:38 8:35
49 Kristin Hjortland Larvik OK 17:18 +5:39 8:36
50 Marianne Reusch Heming Orientering 17:29 +5:50 8:41
51 Solveig Kongsrud Modum OL 17:30 +5:51 8:42
52 Anna-Lena Jacobsson Degerfors OK 18:01 +6:22 8:57
53 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 18:54 +7:15 9:24
54 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 18:57 +7:18 9:25
55 Ingunn Saur Modahl Fredrikstad SK 19:10 +7:31 9:32
56 Janita Skogeng Emblem IL 19:35 +7:56 9:44
57 Stine Arntzen Sandefjord OK 21:09 +9:30 10:31
58 May-lill Damm TIF Viking 21:40 +10:01 10:46
59 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 21:47 +10:08 10:50
60 Hilde Poppe Fredrikstad SK 22:26 +10:47 11:09
61 Eli Stensli Løten o-lag 26:18 +14:39 13:05
Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Isa Heggedal Konnerud IL diskvalifisert
Gro Børte Kristiansand OK diskvalifisert

D 50-

1 750 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alix Young Vik Nydalens SK 10:24 5:56
2 Kari Madslien Nydalens SK 10:29 +0:05 5:59
3 Inger Tone Nygård Egersund OK 10:40 +0:16 6:05
4 Rine Hanssen Byåsen IL 10:44 +0:20 6:08
5 Dagrun Melkild Heming Orientering 11:04 +0:40 6:19
6 Mona J. Mølnvik Freidig 11:14 +0:50 6:25
7 Anne Madslien Nydalens SK 11:33 +1:09 6:36
7 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 11:33 +1:09 6:36
9 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 11:36 +1:12 6:37
10 Vanja Staff OL Toten-Troll 11:43 +1:19 6:41
10 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 11:43 +1:19 6:41
12 Turid Arnesen Byåsen IL 11:46 +1:22 6:43
13 Marianne Hjermstad Fossum IF 11:48 +1:24 6:44
14 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 11:50 +1:26 6:45
15 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 11:52 +1:28 6:46
16 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 11:59 +1:35 6:50
17 Hilde Forbord Malvik IL 12:05 +1:41 6:54
18 Kristin D Selvig Nydalens SK 12:13 +1:49 6:58
18 Gry Ahlsand Nydalens SK 12:13 +1:49 6:58
20 Anne Dahl Nydalens SK 12:23 +1:59 7:04
21 Tove Heimdal Konnerud IL 12:50 +2:26 7:20
22 Solveig Sikkeland IL Tyrving 12:53 +2:29 7:21
23 Gunhild Bredesen Verdal OK 12:57 +2:33 7:24
24 Hilde Storløkken Kongsberg OL 12:59 +2:35 7:25
25 Ragnhild Hald Kristiansand OK 13:17 +2:53 7:35
26 Hege Fjellbirkeland IL Gular 13:20 +2:56 7:37
27 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 13:23 +2:59 7:38
28 Rita Raastad Skien OK 13:33 +3:09 7:44
29 Helena Stubberud Nydalens SK 14:10 +3:46 8:05
30 Britt Kjersti Jåstad Varegg Fleridrett 14:24 +4:00 8:13
31 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 14:37 +4:13 8:21
32 Kirsti Rogstad Kongsberg OL 15:07 +4:43 8:38
33 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 15:46 +5:22 9:00
34 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 16:38 +6:14 9:30
35 Hege Heiberg Hadeland OL 16:44 +6:20 9:33
36 Irene Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 17:08 +6:44 9:47
37 Ingrid Hernes Østmarka OK 17:55 +7:31 10:14
38 Ellen-Christine Koren Ås-NMBU Orientering 18:30 +8:06 10:34
39 Torild Myrli TIF Viking 18:40 +8:16 10:40
40 Kristin Fleisje Nittedal OL 19:00 +8:36 10:51
41 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 19:51 +9:27 11:20
Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Ingrid Tveite Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

D 55-

1 750 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 10:29 5:59
2 Gunhild Hennum Lierbygda OL 10:45 +0:16 6:08
3 Christine Gjermo Østmarka OK 11:15 +0:46 6:25
4 Grete S B Hovi Skien OK 11:18 +0:49 6:27
5 Torun Dyrkorn Eiker OL 11:24 +0:55 6:30
6 Karin Gunnarsson Stora Tuna OK 11:42 +1:13 6:41
7 Kottonen Annariitta Lynx 11:49 +1:20 6:45
8 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 11:50 +1:21 6:45
9 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 11:51 +1:22 6:46
10 Grete Berge Owren Freidig 12:07 +1:38 6:55
11 Bente Line Indre Østfold OK 12:08 +1:39 6:56
12 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 12:15 +1:46 7:00
13 Berit Berge IL Tyrving 12:26 +1:57 7:06
14 Runa Skyttersæter Heming Orientering 12:57 +2:28 7:24
15 Marie Malmberg Kvarnsvedens GoIF OK 13:04 +2:35 7:28
16 Berit Danielsen IL Tyrving 13:05 +2:36 7:28
17 Unni Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 13:16 +2:47 7:34
18 Gunn Astrid Jakobsen Fredrikstad SK 13:52 +3:23 7:55
19 Mette Rogne Varegg Fleridrett 14:03 +3:34 8:01
20 Anne Julsrud Haugen Halden SK 14:04 +3:35 8:02
21 Guri Bjørndal Byåsen IL 14:32 +4:03 8:18
22 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 14:35 +4:06 8:20
23 May Jorunn Rognlien Modum OL 14:57 +4:28 8:32
24 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 16:26 +5:57 9:23
25 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 16:56 +6:27 9:40
26 Lisbeth Søgård Jensen Søllerød OK 18:01 +7:32 10:17
27 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 20:05 +9:36 11:28
28 Tone Hollowell OK Tyr 20:31 +10:02 11:43
29 Lise Hørtvedt Kongsberg OL 25:10 +14:41 14:22
Anna Weckner Westlund OK Tyr diskvalifisert

D 60-

1 660 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Strand Karlsen Fredrikstad SK 11:05 6:40
2 Sirpa Lilja Modum OL 11:17 +0:12 6:47
3 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 11:58 +0:53 7:12
4 Lonka Hennariikka Kalevan rasti 12:16 +1:11 7:23
5 Lis Dæhli Løten o-lag 12:36 +1:31 7:35
6 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 12:50 +1:45 7:43
7 Ulla Engelby Pan-Kristianstad 13:07 +2:02 7:54
8 Lisa Annersand OK Tyr 13:10 +2:05 7:55
9 Siren Greve Bergens TF 13:15 +2:10 7:58
10 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 13:57 +2:52 8:24
11 Helga Haverstad Lierbygda OL 14:41 +3:36 8:50
12 Britt Gunnarsson Kristinehamns OK 14:48 +3:43 8:54
13 Elle M. Melbye Heming Orientering 14:55 +3:50 8:59
14 Wenche Hjelmseth Mo OK 14:56 +3:51 8:59
15 Kristil Kristensen OK Skeidi 16:10 +5:05 9:44
16 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 16:58 +5:53 10:13
17 Reidun Fallan Smaavik Freidig 17:20 +6:15 10:26
18 Oddny Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 17:35 +6:30 10:35
19 Aud Kjemperud Eiker OL 18:51 +7:46 11:21
20 Nina Soligard Bergens TF 23:15 +12:10 14:00
21 Yvonne Galborgen Eds SK 31:49 +20:44 19:10
Gunnel Gillenäs Kristinehamns OK diskvalifisert
Mary Healy GEN diskvalifisert

D 65-

1 660 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Hegdal Bergens TF 14:22 8:39
2 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 17:03 +2:41 10:16
3 Karin Kittilsen Stokke IL 18:34 +4:12 11:11
4 Astri Ese Hole Bergens TF 19:59 +5:37 12:02
5 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 23:09 +8:47 13:56
6 Toril Riddervold Heming Orientering 23:10 +8:48 13:57
Lisbeth Lunde Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

D 70-

1 660 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 13:36 8:11
2 Torid Kvaal Freidig 14:16 +0:40 8:35
3 Katharina Mo Berge Freidig 14:36 +1:00 8:47
4 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 14:49 +1:13 8:55
5 Ulla Lindhe IK Stern 15:23 +1:47 9:16
6 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 16:50 +3:14 10:08
7 Birgitta Stenström Vänersborgs SK 17:19 +3:43 10:25
8 Inger Lindløv OK Moss 17:33 +3:57 10:34
9 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 17:51 +4:15 10:45
10 Birgitte Bekkelund Røyken OL 18:29 +4:53 11:08
11 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 18:37 +5:01 11:12
12 Eva Aalde Freidig 19:03 +5:27 11:28
13 Else Lerche Raadal Fana IL 19:40 +6:04 11:50
14 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 21:09 +7:33 12:44
15 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 21:20 +7:44 12:51
16 Tordis Rytter Jakobsen OK Moss 21:53 +8:17 13:10
17 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 23:43 +10:07 14:17
18 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 23:45 +10:09 14:18
Margareta Larsson OK Njudung diskvalifisert

D 75-

1 660 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 22:34 13:35

D 80-

1 660 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eva Bujordet Kristiansand OK 27:22 16:29

H -10

1 390 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 10:07 7:16
Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 12:43 9:08
Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK 9:39 6:56
Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 11:58 8:36
Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 11:23 8:11
Even Lien Gjø-Vard OL 9:39 6:56
Mathias Linløkken Østmarka OK 10:56 7:51
Alf Petter Lynum Freidig 11:06 7:59
Gaute Nysæter Skien OK 11:08 8:00
Johan Skjåk Lillehammer OK 15:08 10:53
Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 18:40 13:25
Ask Felland Sætnan Fossum IF 16:22 11:46
Tollef Tjentland Lardal OL 15:27 11:06
Erlend Ulsaker Hemsedal IL 9:59 7:10

H 11-12N

1 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Christoffer Borg IL Koll 7:25 5:47
2 Jeremias Ryste Odden Sarpsborg OL 9:15 +1:50 7:13
3 Jørgen Oen-Sivertsen TIF Viking 10:59 +3:34 8:34
4 Tobias Tronbøl Lium Fet OL 17:08 +9:43 13:23

H 11-12

1 570 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Horten Jordet Vingelen IL 8:01 5:06
2 Sondre Ladim OK Moss 8:19 +0:18 5:17
3 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 8:31 +0:30 5:25
4 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 8:35 +0:34 5:28
5 Jonas Krogh Oppsal Orientering 8:37 +0:36 5:29
6 Øyvind Lamark Ganddal IL 8:38 +0:37 5:29
6 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 8:38 +0:37 5:29
8 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 8:55 +0:54 5:40
9 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 9:01 +1:00 5:44
10 Rasmus Berglund Ringerike OL 9:08 +1:07 5:49
11 Alfred Bjørnerød OK Moss 9:10 +1:09 5:50
12 Arne Bergan Kongsberg OL 9:19 +1:18 5:56
13 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 9:20 +1:19 5:56
14 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 9:23 +1:22 5:58
15 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 9:34 +1:33 6:05
16 Herman Lien Backstrøm Halden SK 9:36 +1:35 6:06
17 Ola Meen Porsgrunn OL 9:40 +1:39 6:09
18 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 9:45 +1:44 6:12
19 Sindre Vie Strisland Fossum IF 9:51 +1:50 6:16
20 Fridtjof Reusch Heming Orientering 10:06 +2:05 6:25
21 Christian Fredrik Borg IL Koll 10:36 +2:35 6:45
22 Brage Eikås Sandefjord OK 10:38 +2:37 6:46
23 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 10:49 +2:48 6:53
24 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 10:57 +2:56 6:58
25 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 11:07 +3:06 7:04
26 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 11:15 +3:14 7:09
27 Theodor Bjørk Sandefjord OK 11:19 +3:18 7:12
28 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 11:30 +3:29 7:19
29 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 12:00 +3:59 7:38
30 Truls Lunåsmo Tynset IF 12:12 +4:11 7:46
31 Lukas Kort Stor-Elvdal SK 12:17 +4:16 7:49
32 Kristoffer Eckdahl OK Horten 12:25 +4:24 7:54
33 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 12:42 +4:41 8:05
34 Hallvard Tjentland Lardal OL 13:10 +5:09 8:23
35 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 13:13 +5:12 8:25
36 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 13:17 +5:16 8:27
37 Eskil Brænden Lillomarka OL 13:22 +5:21 8:30
38 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 13:28 +5:27 8:34
39 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 13:35 +5:34 8:39
40 Erik Zagar Larvik OK 14:14 +6:13 9:03
41 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 15:20 +7:19 9:45
42 Kristoffer Engebretsen Raumar Orientering 15:55 +7:54 10:08
43 Heine Elias Husdal Stavanger Orienteringsklubb 16:08 +8:07 10:16
44 Borgar Skjelbred Kongsberg OL 16:17 +8:16 10:22
45 Tobias Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 16:55 +8:54 10:46
46 Ole Marius Glomsrud Indre Østfold OK 17:22 +9:21 11:03
47 Christian Funderud Wedum Lillehammer OK 18:52 +10:51 12:01
48 Emil Grønli Freidig 19:21 +11:20 12:19
49 Lage Røhnebæk Kongsrud Modum OL 22:34 +14:33 14:22
50 Mats Olsen Bye Modum OL 24:24 +16:23 15:32
51 Knut Kolltveit Sørlie Fossum IF 25:39 +17:38 16:20
52 Einar Østvold Heming Orientering 34:01 +26:00 21:40
Benjamin August Viken Tverlandet IL diskvalifisert
Gjermund Osdal Harstad OL diskvalifisert

H 13-16N

1 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Truls Aksvik Wienenga Idrettslaget Dyre Vaa 11:08 8:41

H 13-16C

1 390 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alf Kristian Helle Halden SK 9:50 7:04
2 Eirik Andersen Nydalens SK 10:48 +0:58 7:46
3 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 10:49 +0:59 7:46
3 Marius Selmer-Olsen Halden SK 10:49 +0:59 7:46
5 Martin Ausen Porsgrunn OL 11:20 +1:30 8:09
6 Gaute Lindaas Elverum OK 11:22 +1:32 8:10
7 Daniel Nystuen Røyken OL 13:42 +3:52 9:51
8 Markus Eikås Sandefjord OK 15:38 +5:48 11:14
9 Sindre Tuset Steinkjer OK 16:21 +6:31 11:45
10 Linus Bjørke Halden SK 27:19 +17:29 19:39

H 13

1 660 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 8:32 5:08
2 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 8:45 +0:13 5:16
3 Hans Urset IL BUL-Tromsø 8:50 +0:18 5:19
4 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 9:13 +0:41 5:33
5 Gaute Bergan Nydalens SK 9:15 +0:43 5:34
5 Adam Conway Kongsberg OL 9:15 +0:43 5:34
7 Johan Eger Kongsberg OL 9:24 +0:52 5:39
8 Jonas Myhr Asker Skiklubb 9:26 +0:54 5:40
9 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 9:34 +1:02 5:45
9 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 9:34 +1:02 5:45
11 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 9:51 +1:19 5:56
12 Brage Takle Kristiansand OK 10:07 +1:35 6:05
13 Birk Felland Sætnan Fossum IF 10:08 +1:36 6:06
14 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 10:09 +1:37 6:06
15 Sindre Ulsaker Hemsedal IL 10:14 +1:42 6:09
16 Mikkel Berglund Ringerike OL 10:15 +1:43 6:10
17 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 10:27 +1:55 6:17
18 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 10:29 +1:57 6:18
19 Arthur Brunborg Nittedal OL 10:36 +2:04 6:23
20 Andreas Gjetanger Måren OK 10:51 +2:19 6:32
21 Erlend Langeggen Kongsberg OL 10:58 +2:26 6:36
22 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 11:17 +2:45 6:47
23 Mats Lindaas Elverum OK 11:22 +2:50 6:50
23 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 11:22 +2:50 6:50
25 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 11:26 +2:54 6:53
26 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 11:33 +3:01 6:57
27 Sivert Poppe Fredrikstad SK 11:47 +3:15 7:05
28 Magnus Strømme Lid TIF Viking 11:48 +3:16 7:06
29 Per Ingvar Tollehaug Eiker OL 12:22 +3:50 7:26
30 Lars-Børge Strømsvik Meløy OK 12:23 +3:51 7:27
31 Elias Stubberud Nydalens SK 12:29 +3:57 7:31
32 Vemund Mølnvik Freidig 12:30 +3:58 7:31
33 Vegard Ulseth Sylte Freidig 12:33 +4:01 7:33
34 Simen Gravningen Stokke IL 12:35 +4:03 7:34
35 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 13:21 +4:49 8:02
36 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 13:24 +4:52 8:04
37 Simen Kolbergsrud Røyken OL 15:13 +6:41 9:10
38 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 15:44 +7:12 9:28
39 Trygve Lillehammer Ås-NMBU Orientering 17:03 +8:31 10:16
Fredrik Møller Steinkjer OK diskvalifisert

H 14

1 860 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 9:20 5:01
2 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 9:50 +0:30 5:17
3 Christopher Ladim OK Moss 10:11 +0:51 5:28
4 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 10:32 +1:12 5:39
5 Birk Bell Lysaker Fana IL 10:33 +1:13 5:40
6 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 10:34 +1:14 5:40
7 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 10:35 +1:15 5:41
8 Odin Sæther Fredrikstad SK 10:49 +1:29 5:48
9 Ådne Skjærstein IL Tyrving 11:01 +1:41 5:55
10 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 11:06 +1:46 5:58
11 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 11:09 +1:49 5:59
12 Ulrik Hellen TIF Viking 11:26 +2:06 6:08
13 Henrik Reusch Heming Orientering 11:27 +2:07 6:09
14 Erlend Børli Fossum IF 11:29 +2:09 6:10
15 Kristian Østermann Heming Orientering 11:30 +2:10 6:10
16 Ferdinand Fremming Heming Orientering 11:35 +2:15 6:13
17 Iver Ringheim Larvik OK 11:36 +2:16 6:14
18 Vetle Drage Kongsberg OL 11:37 +2:17 6:14
19 August Syrdal Øen Heming Orientering 11:51 +2:31 6:22
20 Jørgen Schjølberg Tynset IF 11:55 +2:35 6:24
21 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 11:57 +2:37 6:25
22 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 12:04 +2:44 6:29
23 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 12:32 +3:12 6:44
24 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 12:40 +3:20 6:48
25 Jostein Rø Freidig 13:03 +3:43 7:00
26 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 13:16 +3:56 7:07
27 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 13:21 +4:01 7:10
28 Jonas Eikås Sandefjord OK 13:36 +4:16 7:18
29 Henrik R Holt Hedrum OL 13:41 +4:21 7:21
30 Kristoffer Fjære Hedrum OL 13:46 +4:26 7:24
31 Felix Finsrud Asker Skiklubb 13:49 +4:29 7:25
32 Jakob Torgersen Halden SK 14:02 +4:42 7:32
33 Even Bordal Ringsaker OK 14:03 +4:43 7:33
34 Olav Lund Kongsberg OL 14:04 +4:44 7:33
35 Isak Juel Fagermoen Fredrikstad SK 15:31 +6:11 8:20
36 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 15:44 +6:24 8:27
37 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 16:03 +6:43 8:37
38 Hans Matias Glomsrud Indre Østfold OK 16:29 +7:09 8:51
39 Martin Brække Halden SK 18:06 +8:46 9:43
Jens Kloster Fitjar IL diskvalifisert
Einar Eide Byåsen IL diskvalifisert
Snorre Slokvik Notodden OL diskvalifisert
Åsmund Slokvik Notodden OL brutt

H 15-16B

1 660 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 11:20 6:49
2 Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering 13:36 +2:16 8:11

H 15

2 280 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 11:07 4:52
2 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 11:09 +0:02 4:53
3 Lars Young Vik Nydalens SK 11:14 +0:07 4:55
4 Simen Spets Storhov Freidig 11:25 +0:18 5:00
5 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 11:36 +0:29 5:05
6 Vegard Kittilsen Freidig 11:41 +0:34 5:07
7 David Runde Kristiansand OK 11:57 +0:50 5:14
8 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 12:08 +1:01 5:19
9 Marius Møller Steinkjer OK 12:10 +1:03 5:20
10 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 12:17 +1:10 5:23
11 Lars Sandstad Freidig 12:35 +1:28 5:31
12 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 12:39 +1:32 5:32
13 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 12:52 +1:45 5:38
14 Alexander Smeby Nydalens SK 12:57 +1:50 5:40
15 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 12:58 +1:51 5:41
16 Isak Jonsson Nydalens SK 12:59 +1:52 5:41
17 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 13:03 +1:56 5:43
18 Anders Horvei Raumar Orientering 13:04 +1:57 5:43
19 Tore Markhus Verdal OK 13:07 +2:00 5:45
20 Jonas Grønli Freidig 13:17 +2:10 5:49
21 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 13:43 +2:36 6:00
22 Jo Even Kolstad Freidig 13:45 +2:38 6:01
23 Asgeir Espeland Tynset IF 13:46 +2:39 6:02
24 Anders Vestøl Vegårshei IL 13:48 +2:41 6:03
25 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 14:00 +2:53 6:08
26 Even Gravningen Stokke IL 14:01 +2:54 6:08
26 Erik Mårtensson Modum OL 14:01 +2:54 6:08
26 Jakob Mo OL Toten-Troll 14:01 +2:54 6:08
29 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 14:08 +3:01 6:11
30 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 14:38 +3:31 6:25
31 Alf Johan Folgerø Freidig 14:43 +3:36 6:27
32 Jonatan Aune Halden SK 15:19 +4:12 6:43
33 Trygve Nummedal Os Førde IL 15:43 +4:36 6:53
34 Eirik Kroka Fredrikstad SK 16:23 +5:16 7:11
35 Håkon August Nordbø Modum OL 16:26 +5:19 7:12
36 Per Anders Eckdahl OK Horten 16:52 +5:45 7:23
37 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 20:23 +9:16 8:56
Andreas Bergsland Trøsken IL diskvalifisert
Herman Brunborg Nittedal OL diskvalifisert
Eirik Imrik Fredrikstad SK diskvalifisert
Ole Øivind Norsted Halden SK diskvalifisert

H 16

2 650 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 12:02 4:32
2 Aslak Heimdal Konnerud IL 12:26 +0:24 4:41
3 Niels Christian Hellerud Halden SK 12:28 +0:26 4:42
4 Even Lindaas Vang OL 12:33 +0:31 4:44
5 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 12:50 +0:48 4:50
6 Sander Arntzen Asker Skiklubb 12:57 +0:55 4:53
7 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 12:59 +0:57 4:53
8 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 13:02 +1:00 4:55
9 Kristian Pytten Kristiansand OK 13:15 +1:13 5:00
10 Skjalg Nysæter Skien OK 13:16 +1:14 5:00
11 Eskil Frøisland Vang OL 13:27 +1:25 5:04
11 Trygve Myhr Asker Skiklubb 13:27 +1:25 5:04
13 Mats Eidsmo Freidig 13:30 +1:28 5:05
14 Sølve Drage Kongsberg OL 13:37 +1:35 5:08
15 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 13:38 +1:36 5:08
16 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 13:39 +1:37 5:09
17 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 13:40 +1:38 5:09
18 Elias Øhman Gjø-Vard OL 13:45 +1:43 5:11
19 Stian Rykkje Stord Orientering 13:46 +1:44 5:11
20 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 13:53 +1:51 5:14
21 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 13:57 +1:55 5:15
22 Peter Gisholt Fossum IF 13:58 +1:56 5:16
23 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 13:59 +1:57 5:16
24 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 14:02 +2:00 5:17
25 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 14:12 +2:10 5:21
25 Kristian Fredrik Lynum Freidig 14:12 +2:10 5:21
27 Vegard Løvli Asker Skiklubb 14:24 +2:22 5:26
28 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 14:38 +2:36 5:31
29 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 14:43 +2:41 5:33
30 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 14:48 +2:46 5:35
31 Oskar Arnevik Ringerike OL 15:15 +3:13 5:45
32 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 15:18 +3:16 5:46
33 Emil Størmer Fossum IF 15:22 +3:20 5:47
34 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 15:31 +3:29 5:51
35 Jonas Myhre Kristiansand OK 15:50 +3:48 5:58
36 Magnus Gjerstad Osterøy IL 17:06 +5:04 6:27
37 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 17:17 +5:15 6:31
38 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 17:40 +5:38 6:40
39 Vegar Skinne Indre Østfold OK 18:13 +6:11 6:52
Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett diskvalifisert
Njaal Ellegaard Melby Vang OL diskvalifisert

H 17-N

1 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 8:40 6:46

H 17-C

1 390 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Skjåk Lillehammer OK 7:06 5:06
2 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 8:35 +1:29 6:10
3 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 9:33 +2:27 6:52
4 Morten Engebretsen Raumar Orientering 12:23 +5:17 8:54
5 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 15:13 +8:07 10:56
6 Per Anders Remme Porsgrunn OL 16:06 +9:00 11:34
7 Lars-Erik Østerud Eiker OL 16:47 +9:41 12:04

H 17-B

1 860 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tormod Kleppa Lillehammer OK 12:10 6:32
2 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 12:40 +0:30 6:48
3 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 13:43 +1:33 7:22
4 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 14:00 +1:50 7:31
5 Jon Moholth Kongsberg OL 14:07 +1:57 7:35
6 Tom André Alstadsæther Eiker OL 14:19 +2:09 7:41
7 Kai Funderud Lillehammer OK 14:40 +2:30 7:53
8 Morten Andresen OK Skeidi 15:27 +3:17 8:18
9 Jarle Rogndokken Fet OL 16:40 +4:30 8:57
10 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 17:41 +5:31 9:30
11 Kjetil Jacobsen Hamar OK 17:52 +5:42 9:36
12 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 18:15 +6:05 9:48
13 Martin Kaspersen Mo OK 18:42 +6:32 10:03
14 Glenn Ekholdt Hilleren Eiker OL 18:56 +6:46 10:10
15 Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 19:26 +7:16 10:26
16 David Solli Skien OK 21:44 +9:34 11:41

H 17-20

2 200 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 12:08 5:30
2 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 13:22 +1:14 6:04
3 Simon Nysæter Skien OK 14:19 +2:11 6:30
4 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 14:43 +2:35 6:41
5 Kristoffer Susort Kvale Haugesund IL Orientering 15:26 +3:18 7:00
6 Vebjørn Røtvold Kongsberg OL 15:58 +3:50 7:15
7 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 16:33 +4:25 7:31
8 Fredrik Studsrud Hisøy OK 16:41 +4:33 7:35
9 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 17:58 +5:50 8:10
10 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 21:51 +9:43 9:55
Håvard Rokkan Mo OK diskvalifisert

H 21-

2 430 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Jevne Arnesen Varegg Fleridrett 11:54 4:53
2 Mathias Olsen Larvik OK 12:47 +0:53 5:15
3 Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK 12:52 +0:58 5:17
4 Fredrik Raastad Skien OK 13:10 +1:16 5:25
5 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 13:52 +1:58 5:42
6 Stian Bergersen IL Tyrving 14:07 +2:13 5:48
7 Thomas Ruud Ås-NMBU Orientering 14:31 +2:37 5:58
8 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 14:53 +2:59 6:07
9 Vegard Line Oslostudentenes IK 14:56 +3:02 6:08
10 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 15:05 +3:11 6:12
11 Erlend Raastad Skien OK 15:38 +3:44 6:26
12 Morten Tangen Måren OK 15:40 +3:46 6:26
13 Magnus Kyrkjebø NTNUI 15:44 +3:50 6:28
14 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 16:25 +4:31 6:45
15 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 16:26 +4:32 6:45
16 Marius Staff OL Toten-Troll 16:41 +4:47 6:51
17 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 17:08 +5:14 7:03
18 Karsten Alexander Kopland Modum OL 17:16 +5:22 7:06
19 William Hollowell OK Tyr 19:04 +7:10 7:50
Mikael Olausson Oslostudentenes IK diskvalifisert
Rudi B Olsen Lillomarka OL diskvalifisert

H 35-

2 430 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Francois Gonon Swiss Orienteering Team 11:23 4:41
2 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 13:48 +2:25 5:40
3 Henrik Drange Ruud Røyken OL 13:51 +2:28 5:41
4 Erik S Molenaar Modum OL 14:10 +2:47 5:49
5 Bruno Nazário Kristiansand OK 14:35 +3:12 6:00
6 Øyvind Løken OK Moss 15:10 +3:47 6:14
7 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 16:06 +4:43 6:37
8 Stefan Kernstock Oslostudentenes IK 16:17 +4:54 6:42
9 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 17:04 +5:41 7:01

H 40-

2 430 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Bedin Indre Østfold OK 13:07 5:23
2 Øyvind Stokseth Halden SK 13:13 +0:06 5:26
3 Thomas Lie Fredrikstad SK 13:15 +0:08 5:27
4 Bjørn Erik Glomsrud Indre Østfold OK 13:34 +0:27 5:34
5 Vegard Grønli Freidig 13:50 +0:43 5:41
6 Tommy Skårbø Raumar Orientering 14:09 +1:02 5:49
6 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 14:09 +1:02 5:49
8 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 14:29 +1:22 5:57
9 Martin Øhman Gjø-Vard OL 14:35 +1:28 6:00
10 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 14:42 +1:35 6:02
11 Rune Blågestad Indre Østfold OK 14:59 +1:52 6:09
12 André Jægtvik Konnerud IL 15:05 +1:58 6:12
13 Jørgen Fjære Hedrum OL 15:07 +2:00 6:13
13 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 15:07 +2:00 6:13
15 Arve Paulsen Notodden OL 15:23 +2:16 6:19
16 Kyrre Gran Fet OL 15:28 +2:21 6:21
17 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 15:37 +2:30 6:25
18 Lars Berglund Ringerike OL 15:48 +2:41 6:30
19 Kjetil Eckdahl OK Horten 16:07 +3:00 6:37
20 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 16:19 +3:12 6:42
21 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 16:33 +3:26 6:48
22 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 16:44 +3:37 6:53
23 Tom-Vegard Feltstykket Hadeland OL 17:40 +4:33 7:16
24 Tore Rytter Jakobsen OK Moss 17:58 +4:51 7:23
25 Ola Lesteberg Kongsberg OL 18:02 +4:55 7:25
26 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 18:48 +5:41 7:44
27 Petter Andersen Nydalens SK 19:49 +6:42 8:09
28 David Løver Modum OL 28:14 +15:07 11:37
Espen Røste Kongsberg OL diskvalifisert

H 45-

2 150 m, 83 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tomas Eidsmo Freidig 10:35 4:55
2 Kjetil Bjørlo Halden SK 10:48 +0:13 5:01
3 Johan Ivarsson Freidig 10:51 +0:16 5:02
4 Pål Kittilsen Freidig 10:57 +0:22 5:05
5 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 11:23 +0:48 5:17
6 Frode Nysæter Skien OK 11:26 +0:51 5:19
7 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 11:27 +0:52 5:19
8 Per Arne Aadland Samnanger IL 11:28 +0:53 5:20
9 Sven Arne Gylterud Fossum IF 11:30 +0:55 5:20
10 Andreas Sylte Freidig 11:46 +1:11 5:28
11 Christian Reusch Heming Orientering 11:48 +1:13 5:29
11 Thore Kornmo Porsgrunn OL 11:48 +1:13 5:29
13 Odd Strand Kongsberg OL 11:54 +1:19 5:32
14 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 11:58 +1:23 5:33
15 Steinar Låg Asker Skiklubb 12:00 +1:25 5:34
15 Svein Nygård Lillomarka OL 12:00 +1:25 5:34
17 Bjørnar Lynum Freidig 12:04 +1:29 5:36
17 Pål Backstrøm Halden SK 12:04 +1:29 5:36
19 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 12:11 +1:36 5:40
20 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 12:15 +1:40 5:41
20 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 12:15 +1:40 5:41
22 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 12:23 +1:48 5:45
23 Geir Torgersen Halden SK 12:26 +1:51 5:46
24 Einar Gisholt Fossum IF 12:28 +1:53 5:47
25 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 12:30 +1:55 5:48
26 Arild H Clausen Freidig 12:33 +1:58 5:50
27 Tore Nymark Askøy OL 12:35 +2:00 5:51
28 Bjart Are Hellen TIF Viking 12:47 +2:12 5:56
29 Sveinung Rykkje Stord Orientering 12:49 +2:14 5:57
30 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 13:00 +2:25 6:02
31 Per Øivind Eger Kongsberg OL 13:07 +2:32 6:06
31 Are Strandlie Gjø-Vard OL 13:07 +2:32 6:06
33 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 13:10 +2:35 6:07
34 Tom Kristensen Larvik OK 13:11 +2:36 6:07
35 Dag Ausen Porsgrunn OL 13:22 +2:47 6:13
36 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 13:25 +2:50 6:14
36 Øyvind Undstad IL BUL-Tromsø 13:25 +2:50 6:14
36 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 13:25 +2:50 6:14
39 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 13:29 +2:54 6:16
40 Anders Kristian Holt Hedrum OL 13:36 +3:01 6:19
41 Øystein Rapp Raumar Orientering 13:37 +3:02 6:20
42 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 13:42 +3:07 6:22
42 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 13:42 +3:07 6:22
44 Christian Jomaas Fossum IF 13:44 +3:09 6:23
45 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 13:47 +3:12 6:24
46 Endre Ulsaker Hemsedal IL 13:49 +3:14 6:25
47 Svein-Olav Torø Kongsberg OL 13:55 +3:20 6:28
47 Stig Melling Ringerike OL 13:55 +3:20 6:28
49 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 14:05 +3:30 6:33
50 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 14:08 +3:33 6:34
51 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 14:10 +3:35 6:35
52 Kenneth Viken Tverlandet IL 14:11 +3:36 6:35
53 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 14:18 +3:43 6:39
54 Jørn Mjøster Østmarka OK 14:26 +3:51 6:42
55 Claus Norsted Halden SK 14:28 +3:53 6:43
56 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 14:34 +3:59 6:46
57 Gerard Kort Stor-Elvdal SK 14:47 +4:12 6:52
58 Kimmo Virtanen Angelniemen Ankkuri 14:51 +4:16 6:54
59 Anders Flågen Heming Orientering 14:57 +4:22 6:57
60 Inge Hauge Hisøy OK 15:00 +4:25 6:58
61 Einar Teslo Hadeland OL 15:02 +4:27 6:59
62 Pål Angvoll Fredrikstad SK 15:03 +4:28 7:00
63 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 15:25 +4:50 7:10
64 Erik Engløkk Haugesund IL Orientering 15:57 +5:22 7:25
65 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 16:16 +5:41 7:33
66 Even Erlien Gjø-Vard OL 16:29 +5:54 7:40
67 Jens Tjentland Lardal OL 16:30 +5:55 7:40
68 Kjetil Damm TIF Viking 16:40 +6:05 7:45
69 Øystein Skjelbred Kongsberg OL 17:07 +6:32 7:57
70 Magne Aas Asker Skiklubb 17:19 +6:44 8:03
71 Knut Langeggen Kongsberg OL 17:24 +6:49 8:05
72 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 17:30 +6:55 8:08
73 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 17:42 +7:07 8:13
74 Trond Foss Sandefjord OK 17:50 +7:15 8:17
75 Lars Erik Strømsnes Malvik IL 18:33 +7:58 8:37
76 Erik Broers Damsgaard Hisøy OK 20:36 +10:01 9:34
77 Espen Torseth Gjø-Vard OL 23:28 +12:53 10:54
78 Ole Myklemyr Eiker OL 25:49 +15:14 12:00
79 Olav Hovdelien Snertingdal IF Orientering 27:03 +16:28 12:34
Gudmund Jenssen Halden SK diskvalifisert
Oddvar Taksdal Ganddal IL diskvalifisert
Per Olav Andersen Halden SK diskvalifisert
Hans Olav Hygen Østmarka OK diskvalifisert

H 50-

1 970 m, 72 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Bjørnerød OK Moss 10:11 5:10
2 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 10:19 +0:08 5:14
3 Per Olav Nærestad IF Trauma 10:20 +0:09 5:14
4 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 10:32 +0:21 5:20
5 Are Kristiansen IL Tyrving 10:46 +0:35 5:27
6 Jon Iver Bakken Nydalens SK 11:01 +0:50 5:35
7 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 11:02 +0:51 5:36
7 Kjetil Karlsen OK Moss 11:02 +0:51 5:36
9 Knut Erling Øen Heming Orientering 11:05 +0:54 5:37
10 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 11:09 +0:58 5:39
11 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 11:17 +1:06 5:43
12 Frode Haugskott OL Trollelg 11:20 +1:09 5:45
13 Arild Andresen Fossum IF 11:26 +1:15 5:48
14 Bjørn Baklid Konnerud IL 11:27 +1:16 5:48
15 Jens Even Storhov Freidig 11:31 +1:20 5:50
16 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 11:32 +1:21 5:51
17 Øystein Østermann Heming Orientering 11:34 +1:23 5:52
18 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 11:41 +1:30 5:55
19 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 11:42 +1:31 5:56
20 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 11:46 +1:35 5:58
20 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 11:46 +1:35 5:58
20 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 11:46 +1:35 5:58
23 Stein H. Hagen Fossum IF 11:55 +1:44 6:02
24 Erlend Slokvik OL Toten-Troll 11:56 +1:45 6:03
25 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 11:58 +1:47 6:04
26 Einar Lunøe Nydalens SK 12:05 +1:54 6:08
27 Harald Kvisli Notodden OL 12:10 +1:59 6:10
28 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 12:14 +2:03 6:12
29 Hallvard Koren OK Moss 12:17 +2:06 6:14
30 Øystein Wiggen Byåsen IL 12:23 +2:12 6:17
31 Lasse Arnesen Heming Orientering 12:29 +2:18 6:20
32 Roger Lysnes Hedrum OL 12:37 +2:26 6:24
33 Haakon Arnesen Byåsen IL 12:39 +2:28 6:25
34 Arne Bujordet Kristiansand OK 12:44 +2:33 6:27
35 Øyvind Drage Kongsberg OL 12:47 +2:36 6:29
36 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 12:50 +2:39 6:30
37 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 12:54 +2:43 6:32
38 Magne Brænden Lillomarka OL 12:55 +2:44 6:33
39 Roar Bye Modum OL 13:00 +2:49 6:35
40 Ole Petter Haugen Nydalens SK 13:01 +2:50 6:36
41 Bjørn Johannesen Kongsberg OL 13:07 +2:56 6:39
41 Arild Aasheim Ganddal IL 13:07 +2:56 6:39
43 Rune Malmei Sandnes IL (Rogaland) 13:09 +2:58 6:40
44 Stein Markhus Verdal OK 13:15 +3:04 6:43
45 Arne Grevskott Frol IL 13:17 +3:06 6:44
45 Njål Svingheim Konnerud IL 13:17 +3:06 6:44
47 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 13:18 +3:07 6:45
48 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 13:28 +3:17 6:50
49 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 13:51 +3:40 7:01
50 Bjørn Richard Kirste Skien OK 13:55 +3:44 7:03
51 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 13:56 +3:45 7:04
52 Kristian Storsveen Løten o-lag 13:57 +3:46 7:04
53 Lars Jacobsson Degerfors OK 14:05 +3:54 7:08
54 Sven Simonsen Fredrikstad SK 14:14 +4:03 7:13
55 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 14:35 +4:24 7:24
56 Geir Bråten Vegårshei IL 14:41 +4:30 7:27
57 Jon Erik Kvarme Røyken OL 14:48 +4:37 7:30
58 Phil Conway Kongsberg OL 14:57 +4:46 7:35
59 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 15:37 +5:26 7:55
60 Tore Sandem Indre Østfold OK 15:38 +5:27 7:56
61 Torgeir Brandal Kongsberg OL 15:52 +5:41 8:03
62 Bjørn Victor Larsen Kongsberg OL 16:16 +6:05 8:15
63 Roy Vidar Johannesen Indre Østfold OK 16:22 +6:11 8:18
64 Øivind Stenstad Oddersjaa SSK 17:08 +6:57 8:41
65 Leif Jordet Vingelen IL 18:24 +8:13 9:20
66 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 22:35 +12:24 11:27
Geir Frøytlog Egersund OK diskvalifisert
Arne Dybdahl Lillomarka OL diskvalifisert
Erlend Råheim OK Øst diskvalifisert
Rune S. Nielsen Indre Østfold OK diskvalifisert
Nils Petter Fremming Heming Orientering diskvalifisert
Ottar Wiklund Nydalens SK diskvalifisert

H 55-

1 970 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Johannesen IL Gular 10:50 5:29
2 Jon Bjørgum Kristiansand OK 10:56 +0:06 5:32
3 Lars Fremstad Larvik OK 10:59 +0:09 5:34
4 Ivar Maalen Ås-NMBU Orientering 11:00 +0:10 5:35
5 Onno Verberne OL Toten-Troll 11:03 +0:13 5:36
6 Jørgen Mårtensson Modum OL 11:18 +0:28 5:44
7 Tore Sagvolden Østmarka OK 11:22 +0:32 5:46
8 Nils Hæstad Fossum IF 11:31 +0:41 5:50
9 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 12:00 +1:10 6:05
10 Peter Østergaard Søllerød OK 12:07 +1:17 6:09
11 Ove Martinsen Hauketo IF 12:18 +1:28 6:14
12 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 12:27 +1:37 6:19
13 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 12:29 +1:39 6:20
14 Jens Kr Kopland Modum OL 12:30 +1:40 6:20
15 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 12:32 +1:42 6:21
16 Morten Karlsen Måren OK 12:33 +1:43 6:22
17 Morten Due Måren OK 12:38 +1:48 6:24
18 Axel Bromander Fredrikstad SK 13:00 +2:10 6:35
19 Nils-olof Larsson Vänersborgs SK 13:01 +2:11 6:36
19 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 13:01 +2:11 6:36
21 Espen Raastad Skien OK 13:10 +2:20 6:41
22 Frode Bergersen Hamar OK 13:15 +2:25 6:43
23 Per Einar Pedersli OL Trollelg 13:18 +2:28 6:45
24 Lars Sjökvist Stora Tuna OK 13:46 +2:56 6:59
25 Stein Arne Negård Vang OL 13:58 +3:08 7:05
26 Richard Tiley Lakeland OC 14:24 +3:34 7:18
27 Svein Harald Hansen OK Silsand 14:38 +3:48 7:25
28 Torbjørn Sirum Frol IL 14:40 +3:50 7:26
29 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 15:03 +4:13 7:38
30 Carl-Göran Strutz Eds SK 15:18 +4:28 7:45
31 Tor Strand Raumar Orientering 15:28 +4:38 7:51
32 Terje Henriksen Asker Skiklubb 15:29 +4:39 7:51
33 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 15:48 +4:58 8:01
34 Frode Løset Ringerike OL 16:04 +5:14 8:09
35 Erik Hasli Snertingdal IF Orientering 16:25 +5:35 8:20
36 Herman Bakke Løten o-lag 16:30 +5:40 8:22
37 Kottonen Hannu Lynx 16:44 +5:54 8:29
38 Tore Lindaas Elverum OK 19:02 +8:12 9:39
39 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 19:18 +8:28 9:47
40 Morten Anker Hoffmann Lillomarka OL 19:58 +9:08 10:08
41 Petter Fure Oppsal Orientering 19:59 +9:09 10:08
Bernt Rognes Freidig diskvalifisert
Nikolay Krupnov IL Tyrving diskvalifisert

H 60-

1 970 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 11:03 5:36
2 Harald Hovi Skien OK 11:33 +0:30 5:51
3 Sixten Westlund OK Tyr 11:52 +0:49 6:01
4 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 11:54 +0:51 6:02
5 Einar Jensen Nydalens SK 12:48 +1:45 6:29
6 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 13:04 +2:01 6:37
7 Øystein Ruud Fredrikstad SK 13:08 +2:05 6:40
8 Anders Malmberg Kvarnsvedens GoIF OK 13:36 +2:33 6:54
9 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 13:40 +2:37 6:56
10 Bent Galborgen Indre Østfold OK 13:45 +2:42 6:58
11 Stefan Gunnarsson Kristinehamns OK 14:09 +3:06 7:10
12 Reidar Fossum Asker Skiklubb 14:25 +3:22 7:19
13 Tommy Roos Falköpings AIK OK 14:52 +3:49 7:32
14 Arnulf Villmo Korgen IL 15:04 +4:01 7:38
15 Hugo Christensen Notodden OL 15:09 +4:06 7:41
16 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 16:02 +4:59 8:08
17 Jan Sveen Raumar Orientering 16:26 +5:23 8:20
18 Magne Lysberg Freidig 17:45 +6:42 9:00
19 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 18:17 +7:14 9:16
20 Stein Klyve OK Moss 18:29 +7:26 9:22
21 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 20:07 +9:04 10:12
22 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 22:56 +11:53 11:38
23 Rune Halke Vestre Akers SK 28:48 +17:45 14:37
Per Stenseth Fredrikstad SK diskvalifisert
Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering diskvalifisert
Bjørn Heidenstrøm Fredrikstad SK diskvalifisert
Bjørn Grinde Oslostudentenes IK diskvalifisert
Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert
Rolf Lunde Eiker OL diskvalifisert

H 65-

1 620 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 9:11 5:40
2 Eldar Børsum Bækkelagets SK 9:15 +0:04 5:42
3 Svein S Jacobsen IL Tyrving 9:19 +0:08 5:45
4 Per-Erik Østlie Driv IL 9:31 +0:20 5:52
5 Finn Ole Jørgensen IK Grane Arendal Orientering 9:35 +0:24 5:54
6 Atle Remme Porsgrunn OL 9:57 +0:46 6:08
7 Torodd Os Førde IL 10:13 +1:02 6:18
8 Knut Lillealtern Freidig 10:24 +1:13 6:25
9 Paul Skjaker Hadeland OL 10:26 +1:15 6:26
10 Willy Grønstad Gimle IF 10:30 +1:19 6:28
11 Runar Kittilsen Stokke IL 10:33 +1:22 6:30
12 Sveinung Rekaa Notodden OL 10:49 +1:38 6:40
12 Arvid Galborgen Eds SK 10:49 +1:38 6:40
14 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 11:19 +2:08 6:59
15 Odd Arild Strand Stor-Elvdal SK 11:22 +2:11 7:00
16 Nils-Petter Wiik Driv IL 11:38 +2:27 7:10
17 John Birger Skansen Rudsbygd IL 12:08 +2:57 7:29
18 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 12:51 +3:40 7:55
19 Nils Olav Vennevik Freidig 13:00 +3:49 8:01
20 Anders Waage Freidig 13:09 +3:58 8:07
21 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 13:31 +4:20 8:20
22 Tom Bugge Byåsen IL 14:19 +5:08 8:50
23 Tor Arne Stokseth Fredrikstad SK 16:22 +7:11 10:06
24 Christer Gillenäs Kristinehamns OK 22:57 +13:46 14:09
Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb diskvalifisert
Elling Aakre Andebu IL diskvalifisert

H 70-

1 620 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 10:02 6:11
2 Roar Forbord Malvik IL 10:31 +0:29 6:29
3 Dagfinn Hole Bergens TF 10:33 +0:31 6:30
3 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 10:33 +0:31 6:30
5 Stefan G Larsson OK Njudung 11:06 +1:04 6:51
6 Trond Feiring Hamar OK 11:08 +1:06 6:52
7 Leidulv Vinje Nidarøst OK 11:09 +1:07 6:52
8 Helge Revhaug Ringerike OL 11:14 +1:12 6:56
9 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 11:22 +1:20 7:00
10 Magne Raadal Fana IL 11:54 +1:52 7:20
11 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 12:07 +2:05 7:28
12 Roar Bjordal Oppsal Orientering 12:13 +2:11 7:32
13 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 12:14 +2:12 7:33
14 Carl Ove Berg OK Skeidi 12:32 +2:30 7:44
15 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 13:13 +3:11 8:09
16 Bjørn-Wiggo N. Husebye Fredrikstad SK 13:16 +3:14 8:11
17 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 13:22 +3:20 8:15
18 Henrik Hvoslef IK Stern 13:27 +3:25 8:18
19 Per Vold Fana IL 13:48 +3:46 8:31
20 Anders Johan Krosby Fredrikstad SK 13:58 +3:56 8:37
21 Knut Lindløv OK Moss 15:00 +4:58 9:15
22 Bjørn A. Schou OK Sør 16:36 +6:34 10:14
23 Tore Vaaje Asker Skiklubb 18:00 +7:58 11:06
24 Lasse Vråle Sturla, IF 23:36 +13:34 14:34
Helge Bjaaland Heming Orientering diskvalifisert

H 75-

1 620 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 13:17 8:11
2 Gunnar Østerbø Freidig 14:05 +0:48 8:41
3 Ola Aalde Freidig 15:09 +1:52 9:21
4 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 16:27 +3:10 10:09
5 Henry Sundsetvik OL Trollelg 16:59 +3:42 10:29
Per Løvaas OL Trollelg diskvalifisert
Edvin Berg Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

H 80-

1 620 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peo Bengtsson Pan-Kristianstad 12:47 7:53
2 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 14:30 +1:43 8:57
3 Axel Ingvaldsen TIF Viking 15:21 +2:34 9:28

DIR A

2 100 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Kullerud Konnerud IL 11:18 5:22
2 Fanny Horn Birkeland Heming Orientering 11:38 +0:20 5:32
3 Live Bredholdt Jørgensen NTNUI 12:32 +1:14 5:58
4 Trond Brevik Fossum IF 12:54 +1:36 6:08
5 Maren Haverstad NTNUI 13:00 +1:42 6:11
6 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 13:10 +1:52 6:16
7 Jørn Myrland Notodden OL 13:34 +2:16 6:27
8 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 13:46 +2:28 6:33
9 Øyvind Sørllie Hadeland OL 14:04 +2:46 6:41
10 Øystein Rodem Nydalens SK 14:10 +2:52 6:44
11 Hege Kullerud Konnerud IL 14:26 +3:08 6:52
12 Anja Wingstedt Halden SK 14:41 +3:23 6:59
13 Sigrid Pedersli OL Trollelg 14:44 +3:26 7:00
14 Audun Fingarsen Elverum OK 14:57 +3:39 7:07
15 Lene Therese Myrland Notodden OL 15:07 +3:49 7:11
16 Sindre Johannessen Freidig 15:09 +3:51 7:12
17 Fredrik Saugestad Nydalens SK 15:30 +4:12 7:22
17 Glenn Müller Flyfemkamp 15:30 +4:12 7:22
19 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 15:43 +4:25 7:29
20 Axel Boix Escolan Oslostudentenes IK 16:04 +4:46 7:39
21 Stefani Popova Hadeland OL 16:19 +5:01 7:46
22 Line Drange Ruud Røyken OL 16:20 +5:02 7:46
23 Bjørn Sævik Flyfemkamp 16:22 +5:04 7:47
24 Veikka Virtanen Angelniemen Ankkuri 16:36 +5:18 7:54
25 Roger Østvold Heming Orientering 16:44 +5:26 7:58
26 Tina Strømdal Wik Freidig 16:47 +5:29 7:59
27 Wenche Rydning Flyfemkamp 17:36 +6:18 8:22
28 Inger-Marie Hoberg Flyfemkamp 17:40 +6:22 8:24
29 Joachim Eide Flyfemkamp 17:57 +6:39 8:32
30 Terje Gudbrandsen Hamar OK 18:16 +6:58 8:41
31 Lenny Viking Enström Oslostudentenes IK 18:41 +7:23 8:53
32 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 19:01 +7:43 9:03
33 Randi Aune Halden SK 19:24 +8:06 9:14
34 Maj-Lisbet Rønning Freidig 25:25 +14:07 12:06
35 Johannes Gjerstad Osterøy IL 25:40 +14:22 12:13
36 Kari Christiansen Sandefjord OK 30:58 +19:40 14:44
Jon Kjenseth Heming Orientering diskvalifisert

DIR B

1 550 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sandra Hochstrasser NOTEAM 11:12 7:13
2 Kjetil Hagen Asker Skiklubb 11:34 +0:22 7:27
3 Katrine Klyve OK Moss 12:18 +1:06 7:56
4 Ingrid Skaarer Nydalens SK 12:57 +1:45 8:21
5 Håkon Klubnes OK Moss 13:48 +2:36 8:54
6 Aase Ranheim Ringsaker OK 13:56 +2:44 8:59
7 Kristin Sølberg IL Leik 15:25 +4:13 9:56
8 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 16:16 +5:04 10:29
9 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 16:18 +5:06 10:30
10 Rune Strømsvik Meløy OK 16:21 +5:09 10:32
11 Knut Andersen Løten o-lag 18:10 +6:58 11:43
12 Helge Brynestad Ringsaker OK 18:34 +7:22 11:58
13 Guro Mo OL Toten-Troll 20:24 +9:12 13:09
14 Lillemor Hallin OK Landehof 22:00 +10:48 14:11
15 Marleen Kort Stor-Elvdal SK 27:02 +15:50 17:26
Manuel Bischofberger NOTEAM diskvalifisert

DIR C

1 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Brække Halden SK 7:33 5:23
2 Elisabeth Espeland Tynset IF 10:12 +2:39 7:17
3 Merethe Olsen NOTEAM 10:55 +3:22 7:47
4 Børge Nilsen Berg Fossum IF 11:29 +3:56 8:12
5 Annika Loddengaard Flyfemkamp 14:27 +6:54 10:19
6 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 14:48 +7:15 10:34
7 Tonje Palmgren Kolbotn og Skimt OL 17:44 +10:11 12:40
8 Knut Bjerknes Røyken OL 18:49 +11:16 13:26
9 Hilde Anita Rokkan Mo OK 24:26 +16:53 17:27
10 Ellen Sofie Ruud Eiker OL 41:56 +34:23 29:57

DIR N

1 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sonja Aamodt Oppsal Orientering 20:47 17:55
2 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 46:31 +25:44 40:06

N-åpen

1 410 m, 69 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Randi Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 25:09 17:50
Sigrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 20:00 14:11
Jan Olav Bergan Kongsberg OL 14:54 10:34
Johan Fredrik Braarud Halden SK 23:01 16:19
Linnea Daland Kristiansand OK 13:21 9:28
Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 17:32 12:26
Hannah Broers Damsgaard Hisøy OK 24:26 17:19
Jenny Danevad Fredrikstad SK 11:18 8:00
Vilma Danevad Fredrikstad SK 20:57 14:51
Andreas Degnes Indre Østfold OK 17:45 12:35
Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 13:39 9:40
Marte Eger Kongsberg OL 12:21 8:45
Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK 21:43 15:24
Dagfinn Gjerstad Osterøy IL 14:53 10:33
Malin Gjetanger Måren OK 14:32 10:18
Maren Emine Glomsrud Indre Østfold OK 19:04 13:31
Erlend Grønli Freidig 14:45 10:27
Jarand Gustafsson Kongsberg OL 9:07 6:27
Eirik Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 12:41 8:59
Sunniva Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 25:09 17:50
Caroline Sundby Jakobsen OK Moss 14:14 10:05
Nicklas Angelskår Kobbeltvedt TIF Viking 18:16 12:57
Ulrick Angelskår Kobbeltvedt TIF Viking 18:21 13:00
Ole-Edvard Kopperud Indre Østfold OK 20:27 14:30
Lars Kostøl Kristiansand OK 14:20 10:09
Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 13:13 9:22
Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 13:06 9:17
Eirik Lesteberg Kongsberg OL 23:51 16:54
Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 27:07 19:13
Trygve Lunde Bodø og Omegn IF Orientering 18:49 13:20
Ivar Kleppa Madslien Lillehammer OK 20:08 14:16
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 20:01 14:11
Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 14:46 10:28
Silje Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 12:53 9:08
Peder Mo OL Toten-Troll 13:10 9:20
Emil S Molenaar Modum OL 12:12 8:39
Filip Molenaar Modum OL 15:10 10:45
Sofie Holm Nedrebø OK Moss 31:04 22:01
Hermine Dirro Odden Måren OK 55:46 39:33
Isolde Odden Måren OK 55:49 39:35
Guro Ottesen Fredrikstad SK 15:31 11:00
Elise Renard Kongsberg OL 15:15 10:48
Mathis Renard Kongsberg OL 22:18 15:48
Astrid Reusch Heming Orientering 18:01 12:46
Ingvild Ringheim Larvik OK 27:31 19:30
Sander Ryste Odden Sarpsborg OL 15:46 11:10
Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 12:29 8:51
Helene Scheele Nydalens SK 11:03 7:50
Magnus Sigurdsson Stokke IL 13:12 9:21
Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 20:46 14:43
Milla Skåland Trøsken IL 31:04 22:01
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 15:24 10:55
Jon Strand Kongsberg OL 12:53 9:08
Karen Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 15:40 11:06
Jens Vonen Svae Sarpsborg OL 12:39 8:58
Nikolai Teslo Hadeland OL 16:11 11:28
Sivert Isak Torseth Gjø-Vard OL 28:44 20:22
Sverre Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 13:46 9:45
Juliette Utne Sarpsborg OL 13:04 9:16
Fredrik Funderud Wedum Lillehammer OK 22:01 15:36
Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 23:20 16:32
Thea Aksvik Wienenga Idrettslaget Dyre Vaa 13:03 9:15
Hans Kristian Wiger Modum OL 26:13 18:35
Jørgen Wiger Modum OL 26:08 18:32
Ville Emil Wingstedt Halden SK 17:59 12:45
Adele Øen Skåland Trøsken IL 31:59 22:40
Josef Øhman Gjø-Vard OL 23:00 16:18
Lauritz Brunborg Nittedal OL diskvalifisert
Anna Maria Pedersen Modum OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor