Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 31 mars 2017

D 17-18

3 880 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF41:2210:39
2Ane DyrkornEiker OL41:35+0:1310:43
3Thea Sildnes BaklidKonnerud IL41:36+0:1410:43
4Anine LomeHamar OK42:00+0:3810:49
5Hanne VassendPorsgrunn OL42:01+0:3910:49
6Hedda Raadal BjørloHalden SK42:02+0:4010:50
7Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK42:03+0:4110:50
8Helene EgerKongsberg OL42:37+1:1510:59
9Åsne Naadland HoloFossum IF42:59+1:3711:04
10Synne StrandAsker Skiklubb44:18+2:5611:25
11Maria PrestbøenSandefjord OK44:49+3:2711:33
12Pernille KatlaFossum IF44:50+3:2811:33
13Thea DyrkornEiker OL44:51+3:2911:33
14Aurora GjølsjøOK Moss44:57+3:3511:35
15Ingrid G. KvålsgardFossum IF44:59+3:3711:35
16Ella Arentz HagenSandefjord OK45:34+4:1211:44
17Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK46:21+4:5911:56
18Anna MeenPorsgrunn OL49:42+8:2012:48
19Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL49:44+8:2212:49
20Lene Berg HanssenByåsen IL49:48+8:2612:50
21Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss49:52+8:3012:51
22Kristina VollHaugesund IL Orientering50:28+9:0613:00
22Heidi Therese WiestVang OL50:28+9:0613:00
24Lotte MyklemyrEiker OL50:30+9:0813:00
25Agnethe HasliGjø-Vard OL50:31+9:0913:01
26Karoline AuneHalden SK50:33+9:1113:01
27Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering50:37+9:1513:02
27Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb50:37+9:1513:02
29Eli KolstadMo OK50:38+9:1613:02
30Marlin HaavengenKongsberg OL51:10+9:4813:11
30Dina ReitanFreidig51:10+9:4813:11
32Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL55:35+14:1314:19
33Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL56:27+15:0514:32
34Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1:00:42+19:2015:38
35Ingrid HasaasFossum IF1:02:41+21:1916:09
36Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1:05:09+23:4716:47
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Elisabeth BrækkeHalden SKbrutt

D 19-20

5 180 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK50:309:44
2Ingrid LundanesEmblem IL53:03+2:3310:14
3Ingeborg EideByåsen IL53:19+2:4910:17
4Oda J SikkelandIL Tyrving53:20+2:5010:17
5Malin SandstadFreidig53:41+3:1110:21
6Silje HaugeHisøy OK53:53+3:2310:24
7Maiken Økern HågårdKonnerud IL54:44+4:1410:33
8Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK54:56+4:2610:36
9Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering55:31+5:0110:43
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb55:32+5:0210:43
11Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb56:36+6:0610:55
12Anne Willkommen EikenKongsberg OL56:52+6:2210:58
13Vilde MalmeiNTNUI57:07+6:3711:01
14Tonje Aasheim NymarkAskøy OL57:17+6:4711:03
15Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:00:57+10:2711:45
16Åshild KolstadFreidig1:00:58+10:2811:46
17Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1:01:07+10:3711:47
18Karine VestølVegårshei IL1:01:08+10:3811:48
19Margrethe WisløffAsker Skiklubb1:03:28+12:5812:15
20Emilie WestinPorsgrunn OL1:03:55+13:2512:20
21Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1:03:59+13:2912:21
22Ellen Marie AriansenLillomarka OL1:04:00+13:3012:21
23Åse BerganNydalens SK1:04:28+13:5812:26
24Marit Melby JacobsenLardal OL1:04:32+14:0212:27
25Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1:04:35+14:0512:28
26Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:05:01+14:3112:33
27Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1:19:22+28:5215:19
28Idunn HaavengenKongsberg OL1:28:28+37:5817:04
29Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1:29:20+38:5017:14
Oda Q FossumFreidigdiskvalifisert
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 21-

6 270 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Jansson HaverstadNTNUI1:03:5110:11
2Siri UlvestadNydalens SK1:06:14+2:2310:33
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:06:31+2:4010:36
4Ingjerd MyhreKongsberg OL1:07:04+3:1310:41
5Marthe GløersenBækkelagets SK1:07:35+3:4410:46
6Lone BrochmannBækkelagets SK1:07:41+3:5010:47
7Ragnhild HjermstadFossum IF1:07:49+3:5710:48
8Anne M Hausken NordbergNydalens SK1:09:31+5:4011:05
9Malin SørensenNydalens SK1:09:39+5:4711:06
10Lene Godager KaasBækkelagets SK1:10:25+6:3411:13
11Ingunn Egeberg VáriNTNUI1:13:08+9:1611:39
12Evine Westli AndersenLøten o-lag1:27:02+23:1113:52
13Louise OramBækkelagets SK1:27:06+23:1513:53
14Marte Hoff HagenNTNUI1:32:46+28:5514:47
Anine AhlsandNTNUIdiskvalifisert
Ingrid GulbrandsenNTNUIdiskvalifisert
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILdiskvalifisert
Christiane TrösseVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 17-18

5 470 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MelsomFossum IF44:518:11
2Sebastian DalandKristiansand OK44:53+0:028:12
3Erling HjermstadFossum IF45:46+0:558:22
4Sander ArntzenAsker Skiklubb45:57+1:068:24
5Erik Hæstad BjørnstadFossum IF46:15+1:248:27
6Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb46:17+1:268:27
7Kasper FosserHeming Orientering46:22+1:318:28
8Oskar Spets StorhovFreidig46:27+1:368:29
9Jørgen BaklidKonnerud IL46:31+1:408:30
10Even-Johan KaspersenMo OK46:32+1:418:30
11Marius AurebekkKristiansand OK46:34+1:438:30
12Øyvind HjermstadFossum IF46:42+1:518:32
13Sindre R HoltHedrum OL46:43+1:528:32
14Aslak HeimdalKonnerud IL48:58+4:078:57
15Tord StrandKongsberg OL49:05+4:148:58
16Per Ivar StoklandGanddal IL49:53+5:029:07
17Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb49:55+5:049:07
18Audun BerganNydalens SK50:00+5:099:08
19Rasmus MathisenPorsgrunn OL50:03+5:129:08
20Trym B IslandOL Tønsberg og omegn50:10+5:199:10
21Axel HoveidAsker Skiklubb50:19+5:289:11
22Per Clemet WisløffAsker Skiklubb50:40+5:499:15
23Oscar LyngenFreidig51:14+6:239:21
24Bjørn Anders FlågenHeming Orientering51:20+6:299:23
25Njaal Ellegaard MelbyVang OL51:21+6:309:23
26Elias Skjolden SørensenLillomarka OL51:22+6:319:23
27Erlend BrendstuenHalden SK51:24+6:339:23
28Jens Johan BrekkeLillomarka OL51:37+6:469:26
29Eirik Høst FossgardLillomarka OL51:55+7:049:29
30Anders HaugskottOL Trollelg52:28+7:379:35
31Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF52:36+7:459:36
32Niels Christian HellerudHalden SK52:45+7:549:38
33Einar EkelandOddersjaa SSK53:10+8:199:43
34Håkon KornmoPorsgrunn OL54:34+9:439:58
35Andreas RambergØstmarka OK54:35+9:449:58
36Håkon LundKongsberg OL54:37+9:469:59
37Stian RykkjeVaregg Fleridrett54:38+9:479:59
38Trygve MyhrAsker Skiklubb54:41+9:509:59
39Sverre NarumVang OL54:46+9:5510:00
40Peter GisholtFossum IF54:47+9:5610:00
41Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering55:04+10:1310:04
42Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL55:11+10:2010:05
43Even LindaasVang OL59:05+14:1410:48
43Kristian Fredrik LynumFreidig59:05+14:1410:48
43Mathias RosenlundVaregg Fleridrett59:05+14:1410:48
46Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn59:09+14:1810:48
47Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1:03:15+18:2411:33
48Eskil FrøislandVang OL1:04:54+20:0311:51
49Jostein Svaland DaleVang OL1:06:38+21:4712:10
50Are LodgaardByåsen IL1:08:46+23:5512:34
51Elias ØhmanGjø-Vard OL1:11:45+26:5413:07
52Joar GjerdahlKonnerud IL1:21:28+36:3714:53
Mats EidsmoFreidigdiskvalifisert
Mathias HermstadFreidigdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Skjalg NysæterSkien OKbrutt
Alexander Skaug YtterbølHalden SKbrutt

H 19-20

7 420 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL58:597:56
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK59:53+0:538:04
3Håkon Raadal BjørloHalden SK59:56+0:568:04
4Håvard EidsmoFreidig1:00:02+1:038:05
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:00:17+1:188:07
6Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1:02:02+3:028:21
7Knut AasheimHalden SK1:09:28+10:299:21
8Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1:09:29+10:299:21
9Peter NordbrødenHalden SK1:09:51+10:519:24
10Martin Borge HeirFossum IF1:11:12+12:129:35
11Tobias KristensenLarvik OK1:11:20+12:219:36
12Kjetil MølnvikFreidig1:11:29+12:299:38
13Sturla FrydenlundSturla, IF1:12:23+13:249:45
14Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1:15:05+16:0510:07
15Olav Andreas RemmenOL Trollelg1:15:08+16:0810:07
16Tarjei HoloFossum IF1:16:05+17:0510:15
17Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1:16:37+17:3810:19
18Olav Milian Schmitt GranHalden SK1:17:34+18:3510:27
19Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg1:17:35+18:3510:27
20Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1:18:04+19:0410:31
21Ole Wanvik HaugenFreidig1:22:54+23:5411:10
22Adrian OpheimFreidig1:27:31+28:3111:47
23Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1:30:29+31:2912:11
24Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1:30:38+31:3912:12
25Vegard MyklemyrEiker OL1:34:02+35:0212:40
26Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1:37:10+38:1113:05
27Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1:44:03+45:0314:01
28Sander H. RogndokkenNydalens SK1:47:44+48:4414:31
29Lars SolliMo OK1:47:48+48:4814:31
Ivar Jevne ArnesenHamar OKdiskvalifisert
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
Erlend Nilsen SandnesEmblem ILdiskvalifisert
Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Jostein TandbergNydalens SKbrutt

H 21-

9 680 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1:16:457:55
2Ulf Forseth IndgaardFrol IL1:16:47+0:017:55
3Espen FiskumHalden SK1:16:48+0:037:56
4Håvard HagaNydalens SK1:16:51+0:057:56
5Hans Petter MathisenFredrikstad SK1:16:52+0:077:56
6Anders NordbergNydalens SK1:16:59+0:147:57
7Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1:17:07+0:227:57
8Bjørn EkebergIL Tyrving1:17:13+0:287:58
9Ivar LundanesEmblem IL1:17:30+0:458:00
10Vegard Brun SagaIL Tyrving1:17:31+0:468:00
11Emil GranqvistNTNUI1:18:28+1:438:06
12Oskar StørmerFossum IF1:18:38+1:538:07
13Martin VisterFrol IL1:18:40+1:558:07
14Vegard DanielsenKristiansand OK1:18:41+1:558:07
15Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1:18:42+1:578:07
16Dag BlandkjennKristiansand OK1:18:43+1:588:07
17Håvard IrgensKristiansand OK1:18:49+2:048:08
18Simen AamodtNTNUI1:18:52+2:078:08
19Sindre Østgulen DeiszNTNUI1:18:59+2:148:09
20Jon Aukrust OsmoenNTNUI1:20:19+3:348:17
21Eirik Kamstrup HovindHalden SK1:20:24+3:388:18
22Henrik EijsinkNydalens SK1:20:24+3:398:18
23Øystein SørensenNydalens SK1:20:55+4:108:21
24Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1:22:08+5:238:29
25Jostein AndersenNydalens SK1:22:30+5:458:31
26Anders TiltnesIL Tyrving1:23:54+7:098:40
27Anders Felde OlaussenNTNUI1:24:29+7:448:43
28Filip WadstenHalden SK1:24:35+7:498:44
29Anders VisterNydalens SK1:28:48+12:039:10
30Rasmus Rørholt  TheisenNTNUI1:31:31+14:469:27
31Nicholas OskarssonLillomarka OL1:32:49+16:049:35
32Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:32:54+16:099:35
33Øyvind HelgerudHalden SK1:32:58+16:139:36
34Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1:33:04+16:199:36
35Magne JutulstadNTNUI1:33:09+16:249:37
36Matias Hodne HanischKristiansand OK1:35:09+18:249:49
37Mikkel SørensenNTNUI1:36:25+19:409:57
38Emil JönssonIL Tyrving1:38:15+21:3010:08
39Torbjørn SagbergIL Tyrving1:39:46+23:0110:18
40Petter Marki ErichsenKristiansand OK1:42:42+25:5610:36
41Jørgen FiskumFrol IL1:43:13+26:2810:39
42Mathias BenjaminsenLillomarka OL1:45:03+28:1810:51
43Philipp von ArxNTNUI1:45:08+28:2310:51
44Erik GustafssonNTNUI1:45:11+28:2610:51
45Ivar Aukrust OsmoenNTNUI1:45:40+28:5510:54
46Andreas Svingheim MagerøyFrol IL1:45:55+29:1010:56
47Sondre Ruud BråtenNydalens SK1:47:00+30:1411:03
48Dag Steinar RagvinBø OL1:50:40+33:5411:25
Alan CherryNydalens SKdiskvalifisert
Mikal Brastad LarsenNydalens SKdiskvalifisert
Mats NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Øystein PettersenNydalens SKdiskvalifisert
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Paul SirumFrol ILdiskvalifisert
Øyvind WiggenByåsen ILdiskvalifisert
Morten JørgensenKristiansand OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor