Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Sarpsborg orienteringslag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sarpsborg orienteringslag
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: lørdag 10 oktober 2015

N-åpen

1 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Martin Bysveen Sarpsborg OL 13:09 8:46
Sigrid Hauge Sarpsborg OL 9:45 6:30
Lukas Hentze Sarpsborg OL 17:06 11:24
Pål-Steinar Kure Sarpsborg OL 17:06 11:24
Jeremias Ryste Odden Sarpsborg OL 15:18 10:12
Ask Skivdal Sarpsborg OL 14:29 9:39
Eskil Skivdal Sarpsborg OL 20:33 13:42
Jens Vonen Svae Sarpsborg OL 12:50 8:33
Jesper Vonen Svae Sarpsborg OL 12:52 8:34

D 11-12

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Hauge Sarpsborg OL 41:52 18:12

D 17-

2 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margrete Krage Sarpsborg OL 18:12 7:00
2 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 20:08 +1:56 7:44
3 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 21:52 +3:40 8:24
4 Helena Åsberg Sarpsborg OL 22:34 +4:22 8:40
4 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 22:34 +4:22 8:40
6 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 23:51 +5:39 9:10

D 50-

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 18:08 6:58
2 Elsie Brenne Varteig OL 30:17 +12:09 11:38

H 17-

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 17:35 6:45
2 Jonas Olseng Sarpsborg OL 17:40 +0:05 6:47
3 Ole Ingesen Sarpsborg OL 20:12 +2:37 7:46
Espen Svae Sarpsborg OL diskvalifisert

H 50-

2 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Huseby Sarpsborg OL 17:16 6:38
2 Kjell Einar Andersen Varteig OL 17:26 +0:10 6:42
3 Øystein Jensen Sarpsborg OL 18:33 +1:17 7:08
4 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 19:51 +2:35 7:38
5 Dag Brennås Varteig OL 21:52 +4:36 8:24
6 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 23:40 +6:24 9:06

D13-16

2 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 22:16 8:33
2 Nina Pedersen Sarpsborg OL 24:07 +1:51 9:16
3 Pernille Svae Sarpsborg OL 27:01 +4:45 10:23
4 Siri Pedersen Sarpsborg OL 28:12 +5:56 10:50
5 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 29:26 +7:10 11:19

H13-16

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 17:25 6:41
2 Amund Korsæth Trøsken IL 19:57 +2:32 7:40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor