Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat)), dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat))
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

H17-

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune Nygaard IL Gular 44:46
2 Alan Cherry Varegg Fleridrett 45:16 +0:30
3 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 46:52 +2:06
4 Per Arne Aadland Samnanger IL 53:56 +9:10
5 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 55:58 +11:12
6 Sveinung Rykkje Stord Orientering 56:12 +11:26
7 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 56:47 +12:01
8 Oskar Røen Varegg Fleridrett 58:14 +13:28
9 Øyvind Macody Lund Varegg Fleridrett 1:02:45 +17:59
10 Tore Nymark Askøy OL 1:04:36 +19:50
11 Arne Knudsen Gneist, IL 1:09:21 +24:35
12 Knut Kyrkjebø TIF Viking 1:11:16 +26:30
13 Espen Rognsvåg Os Orienteringsklubb 1:11:35 +26:49
14 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 1:17:32 +32:46
15 Sverre Johan Nærheim IL Gular 1:20:14 +35:28
16 Ross Juvik IL Gular 1:25:02 +40:16
17 Andreas Grønbech Askøy OL 1:25:10 +40:24
18 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 1:26:12 +41:26
19 Kjetil Damm TIF Viking 1:26:19 +41:33
20 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 1:29:24 +44:38
21 Knut Utne Fana IL 1:29:30 +44:44
22 Harald Sodemann Universitets BIL 1:44:17 +59:31
Trygve Buanes TIF Viking diskvalifisert
Ketil Døskeland Fana IL diskvalifisert

D17-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helen Martinsen IL Gular 44:41
2 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 45:42 +1:01
3 Randi Hole Bergens TF 46:04 +1:23
4 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 52:15 +7:34
5 Karianne Strømme TIF Viking 52:52 +8:11
6 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 53:04 +8:23
7 Tove Aasheim Askøy OL 1:01:33 +16:52
8 Kirsti Lysaker Fana IL 1:04:29 +19:48
9 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 1:06:28 +21:47
10 Marianne Nummedal Fana IL 1:10:24 +25:43

H17-AK

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vemund Hansen TIF Viking 53:11
2 Magnus Erdal Samnanger IL 53:28 +0:17

H15-16

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 42:08
2 Scott Juvik IL Gular 44:34 +2:26
3 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 45:49 +3:41
4 Magnus Gjerstad Osterøy IL 51:36 +9:28
5 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 51:49 +9:41
6 Johan Eikanger IL Gular 52:27 +10:19
7 Stian Rykkje Stord Orientering 53:33 +11:25
8 Andreas Nysæter Bergens TF 1:17:51 +35:43

H50-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Hølleland Fana IL 39:40
2 Tom Eirik Eikanger IL Gular 40:52 +1:12
3 Tore Juvik IL Gular 45:03 +5:23
4 Arne Johannesen IL Gular 45:23 +5:43
5 Sigurd Eikner Fana IL 49:13 +9:33
6 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 50:51 +11:11
7 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 50:54 +11:14
8 Ole Tørnquist Fana IL 52:40 +13:00
9 Tord Myking Fana IL 52:49 +13:09
10 Øistein Bøe Fana IL 52:58 +13:18
11 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 53:21 +13:41
12 Rune Erdal Samnanger IL 54:23 +14:43
13 Roald Lauransen Gneist, IL 58:57 +19:17
14 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 1:01:39 +21:59
15 Peter Stoykov Samnanger IL 1:02:51 +23:11
16 Knut A Molvik Gneist, IL 1:09:00 +29:20
17 Matti Torgersen Bergens TF 1:16:49 +37:09

D15-16

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 34:02
2 Mari Strømme Lid TIF Viking 34:26 +0:24
3 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 34:34 +0:32
4 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 34:49 +0:47
5 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 53:38 +19:36

D50-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 34:56
2 Hege Fjellbirkeland IL Gular 36:10 +1:14
3 Lise Christensen TIF Viking 41:11 +6:15
4 Mai Helen Linga IL Gular 1:09:14 +34:18

D60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siren Greve Bergens TF 34:42
2 Astrid Ormberg Fana IL 1:04:22 +29:40
Berit Hegdal Bergens TF diskvalifisert

H60-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein Linga IL Gular 30:16
2 Erling Strand Bergens TF 47:49 +17:33
3 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 51:42 +21:26
4 Jan Olav Ormberg Fana IL 55:22 +25:06
5 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 57:06 +26:50

H70-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dagfinn Hole Bergens TF 41:04
2 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 43:00 +1:56
3 Ingolf Dybvik Stord Orientering 43:36 +2:32
4 Magne Raadal Fana IL 50:10 +9:06
5 Per Vikane Fana IL 51:27 +10:23
6 Egill Knudsen TIF Viking 52:06 +11:02
7 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 56:18 +15:14
8 Axel Ingvaldsen TIF Viking 57:42 +16:38
9 Per Vold Fana IL 1:22:42 +41:38
Harald Lyngtun Fana IL diskvalifisert

D13-14

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 27:21
2 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 29:50 +2:29
3 Mathea Patterson Møklebust Gneist, IL 31:14 +3:53
4 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 32:59 +5:38
5 Anny Patterson Møklebust Gneist, IL 33:26 +6:05
6 Kristine Vikane Fana IL 33:50 +6:29
Oda Kjellevold Malde IL Gular brutt

D70-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 28:50

D35-K

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Pontoppidan Os Orienteringsklubb 29:04
2 Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 30:30 +1:26
3 Trude Kyrkjebø TIF Viking 32:54 +3:50
4 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 33:05 +4:01
5 Birte Nordeide Gneist, IL 33:19 +4:15
6 Gro Birkeland Søvik Gneist, IL 35:09 +6:05
7 Astri Ese Hole Bergens TF 49:36 +20:32
8 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 1:09:33 +40:29
May-lill Damm TIF Viking diskvalifisert

H13-14

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 18:03
2 Andreas Dale Bergens TF 18:08 +0:05
3 Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL 28:29 +10:26
4 Matias Døsen Pontoppidan Os Orienteringsklubb 31:22 +13:19
5 Lars Evensen Gneist, IL 32:37 +14:34
6 Jens Øien Kloster Fitjar IL 32:49 +14:46
7 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 42:28 +24:25
8 Magnus Strømme Lid TIF Viking 48:05 +30:02

B-åpen

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Haugland Årstad IL 29:44
2 Ketil Nummedal Fana IL 32:43 +2:59
3 Sindre Ekrheim Bergens TF 33:13 +3:29
4 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 35:02 +5:18
5 Anne Westergård Varegg Fleridrett 35:07 +5:23
6 Vibeke Nymo Varegg Fleridrett 35:15 +5:31
7 Tore Lid TIF Viking 56:24 +26:40

D11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 19:37

D/H17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjell Skage Gneist, IL 17:58
2 Nina Goga Bergens TF 23:30 +5:32
3 Ina Hopland Skage Gneist, IL 27:42 +9:44
4 Ingvar Lindvik Auflem Os Orienteringsklubb 36:46 +18:48

N-åpen lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bodil Håheim IL Gular 51:45

D/H11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mariell Skage Gneist, IL 17:15
2 Iris Skage Gneist, IL 22:31 +5:16
3 Ane Sofie Nærheim IL Gular 33:20 +16:05

N-åpen kort

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Strømme Lid TIF Viking 14:01
2 Kiril Eikanger Gneist, IL 14:44 +0:43
3 Sverre Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 26:32 +12:31
4 Marie Egeland Storo Gneist, IL 27:03 +13:02
5 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 28:52 +14:51
6 Samuel Elias Nærheim IL Gular 33:30 +19:29
7 Josefine Blomquist Bergens TF 33:55 +19:54
8 Lasse Skage Gneist, IL 34:16 +20:15
9 Iris Popsueva Buanes TIF Viking 34:52 +20:51
10 Benedicte Flesland Gneist, IL 34:54 +20:53
11 Magnus Døskeland Fana IL 39:13 +25:12
12 Ingrid Døskeland Fana IL 39:44 +25:43

H11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Bell Lysaker Fana IL 19:45

D17-AK

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Søvik Gneist, IL 34:21
2 Marian Kjellevold IL Gular 1:09:26 +35:05

D15-20B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 32:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor