Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat)), dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat))
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

H17-

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune Nygaard IL Gular 31:01
2 Alan Cherry Varegg Fleridrett 31:46 +0:45
3 Göran Winblade Rehns BK 33:15 +2:14
4 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 33:20 +2:19
5 Per Arne Aadland Samnanger IL 35:38 +4:37
6 Trygve Buanes TIF Viking 36:27 +5:26
7 Tore Nymark Askøy OL 39:37 +8:36
8 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 40:09 +9:08
9 Anders Tønnessen Rød Fana IL 41:38 +10:37
10 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 41:42 +10:41
11 Arne Knudsen Gneist, IL 42:51 +11:50
12 Tormod Skauge IL Gular 45:25 +14:24
13 Trond Døskeland Fana IL 46:46 +15:45
14 Knut Kyrkjebø TIF Viking 48:38 +17:37
15 Sverre Johan Nærheim IL Gular 51:29 +20:28
16 Ketil Døskeland Fana IL 54:16 +23:15
17 Bård Hekland IL Gular 56:19 +25:18
18 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 57:54 +26:53
19 Andreas Grønbech Askøy OL 58:49 +27:48
20 Kasper Valestrand Varegg Fleridrett 59:53 +28:52
21 Kjetil Damm TIF Viking 1:03:25 +32:24
22 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 1:05:27 +34:26
23 Knut Utne Fana IL 1:08:38 +37:37
Jostein Kvakland Varegg Fleridrett diskvalifisert
Oskar Røen Varegg Fleridrett diskvalifisert

D17-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 32:31
2 Helen Martinsen IL Gular 34:09 +1:38
3 Randi Hole Bergens TF 34:41 +2:10
4 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 39:07 +6:36
5 Karianne Strømme TIF Viking 39:17 +6:46
6 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 39:34 +7:03
7 Siri Kollerud Lillomarka OL 39:59 +7:28
8 Tove Aasheim Askøy OL 41:57 +9:26
9 Ingrid Løvås Varegg Fleridrett 44:18 +11:47
10 Marianne Nummedal Fana IL 45:24 +12:53
11 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 45:39 +13:08
12 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 45:43 +13:12
13 Vilde Hopland Skage Gneist, IL 47:45 +15:14
14 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 48:16 +15:45
15 Kristine Grønlund Fana IL 49:43 +17:12
16 Runa Almeland Fana IL 1:07:10 +34:39

H17-AK

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vemund Hansen TIF Viking 37:48
2 Marcel Niederhauser Askøy OL 45:52 +8:04
3 Magnus Erdal Samnanger IL 52:04 +14:16
4 Odin Linga IL Gular 57:41 +19:53

H15-16

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 29:40
2 Scott Juvik IL Gular 33:31 +3:51
3 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 33:54 +4:14
4 Magnus Gjerstad Osterøy IL 35:05 +5:25
5 Johan Eikanger IL Gular 41:41 +12:01
6 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 42:38 +12:58
7 Andreas Nysæter Bergens TF 58:08 +28:28
8 Sigve Rygg Eikeland Bergens TF 1:15:55 +46:15
Eirik Bjerke Otterå TIF Viking diskvalifisert

H50-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tom Eirik Eikanger IL Gular 26:22
2 Arne Johannesen IL Gular 29:07 +2:45
3 Bjørn Hølleland Fana IL 29:38 +3:16
4 Tore Juvik IL Gular 34:36 +8:14
5 Øistein Bøe Fana IL 35:37 +9:15
6 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 36:02 +9:40
7 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 39:39 +13:17
8 Tord Myking Fana IL 39:49 +13:27
9 Rune Erdal Samnanger IL 40:53 +14:31
10 Knut A Molvik Gneist, IL 42:48 +16:26
11 Håkon Mogstad Fana IL 45:52 +19:30
12 Matti Torgersen Bergens TF 49:06 +22:44
13 Peter Stoykov Samnanger IL 54:32 +28:10
14 Atle Toft Almeland Fana IL 58:11 +31:49
Atle Austrheim Kvernbit IL diskvalifisert

D15-16

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 28:26
2 Mari Strømme Lid TIF Viking 28:59 +0:33
3 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 29:52 +1:26
4 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 30:28 +2:02
5 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 30:51 +2:25
Sofie Ystebø TIF Viking diskvalifisert

D50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lise Christensen TIF Viking 30:17
2 Hege Fjellbirkeland IL Gular 31:42 +1:25
3 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 34:24 +4:07
4 Lisbeth Aadland Samnanger IL 40:44 +10:27
6 Mai Helen Linga IL Gular 54:47 +24:30
7 Nina Lokøen Knudsen Gneist, IL 56:48 +26:31

D60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siren Greve Bergens TF 33:19
2 Berit Hegdal Bergens TF 36:54 +3:35
3 Astrid Ormberg Fana IL 43:48 +10:29

H60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein Linga IL Gular 26:46
2 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 29:14 +2:28
3 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 38:37 +11:51
4 Egil Karlsen Askøy OL 39:57 +13:11
5 Erling Strand Bergens TF 40:28 +13:42
6 Jan Olav Ormberg Fana IL 47:20 +20:34

H70-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dagfinn Hole Bergens TF 30:45
2 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 35:30 +4:45
3 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 36:05 +5:20
4 Magne Raadal Fana IL 38:28 +7:43
5 Per Vold Fana IL 39:18 +8:33
6 Per Vikane Fana IL 42:15 +11:30
7 Per Olaf Tangen Fana IL 47:08 +16:23
8 Axel Ingvaldsen TIF Viking 49:36 +18:51
9 Egill Knudsen TIF Viking 49:51 +19:06
Harald Risnes Fana IL diskvalifisert

D13-14

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 25:23
2 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 28:21 +2:58
3 Mathea Patterson Møklebust Gneist, IL 30:14 +4:51
4 Anny Patterson Møklebust Gneist, IL 31:27 +6:04
6 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 33:45 +8:22
7 Oda Kjellevold Malde IL Gular 35:14 +9:51
Marie Aadland Samnanger IL brutt

D70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 28:56
2 Else Lerche Raadal Fana IL 38:46 +9:50

D35-K

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Pontoppidan Os Orienteringsklubb 28:58
2 Tone Rosenlund Varegg Fleridrett 29:03 +0:05
3 Birte Nordeide Gneist, IL 33:30 +4:32
4 May-lill Damm TIF Viking 35:59 +7:01
4 Astri Ese Hole Bergens TF 1:09:27 +40:29
5 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 37:48 +8:50
5 Gro Birkeland Søvik Gneist, IL 43:38 +14:40
6 Trude Kyrkjebø TIF Viking 39:43 +10:45
7 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 40:17 +11:19
8 Karianne Alsaker Årstad IL 48:59 +20:01
Lise Balestrand Grønbech Askøy OL diskvalifisert

H13-14

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Bracke TIF Viking 9:49
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 18:37 +8:48
2 Andreas Dale Bergens TF 21:06 +11:17
3 Magnus Strømme Lid TIF Viking 23:00 +13:11
4 Matias Døsen Pontoppidan Os Orienteringsklubb 27:56 +18:07
5 Fredrik Viken Gneist, IL 41:16 +31:27
6 Lars Evensen Gneist, IL 42:09 +32:20
7 Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL 51:56 +42:07

B-åpen

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jesper Blomquist Bergens TF 25:43 +10:26
1 Vibeke Nymo Varegg Fleridrett 15:17
2 Ketil Nummedal Fana IL 31:36 +16:19
3 Sindre Ekrheim Bergens TF 37:36 +22:19
4 Tore Lid TIF Viking 38:16 +22:59
5 Kathrin Jakobsen Fana IL 50:14 +34:57

D11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 11:53

D/H17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjell Skage Gneist, IL 19:52 +1:38
2 Nina Goga Bergens TF 18:14
3 Ingvar Lindvik Auflem Os Orienteringsklubb 18:21 +0:07
Ina Hopland Skage Gneist, IL diskvalifisert

D/H11-12N

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
2 Sondre Aksnes IL Gular 30:11 +18:27
2 Vegard Aksnes IL Gular 11:44
3 Helene Nysæter Bergens TF 40:31 +28:47
3 Jørgen Oen-Sivertsen TIF Viking 12:08 +0:24
4 Iris Skage Gneist, IL 13:49 +2:05
5 Mariell Skage Gneist, IL 17:47 +6:03
6 Ane Sofie Nærheim IL Gular 18:12 +6:28

N-åpen kort

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kiril Eikanger Gneist, IL 10:13
2 Marie Egeland Storo Gneist, IL 13:47 +3:34
3 Andreas Strømme Lid TIF Viking 14:28 +4:15
4 Benedicte Flesland Gneist, IL 1:07:07 +56:54
4 Lea Skauge IL Gular 16:00 +5:47
5 Samuel Elias Nærheim IL Gular 17:08 +6:55
6 Dagfinn Gjerstad Osterøy IL 18:20 +8:07
7 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 18:40 +8:27
8 Josefine Blomquist Bergens TF 26:33 +16:20
9 Johanne O. Ellingsen Fana IL 33:46 +23:33

H11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Bell Lysaker Fana IL 13:07
2 Olve Hekland IL Gular 20:40 +7:33
3 Ivar O. Ellingsen Fana IL 24:37 +11:30

D17-AK

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Søvik Gneist, IL 32:04
2 Marian Kjellevold IL Gular 41:08 +9:04

D15-20B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
5 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 31:38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor