Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 5 juni 2016

Kompis

31 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 IL Gular 1 2:12:56
1. Rannveig Furelid 10:56 7 +2:27 10:56 7 +2:27
2. Tom Eirik Eikanger 35:10 2 +2:16 46:06 5 -2 +3:25 +0:58
3. Tore Juvik 19:03 1 1:05:09 3 -2 +2:39
4. Arne Johannesen 24:22 2 +2:10 1:29:31 1 -2 -2:39
5. Rune Nygaard 43:25 4 +2:43 2:12:56 1 0 0:00
2 Gneist, IL 1 2:16:58 +4:02
1. Hedda Erica Eikanger 8:57 3 +0:28 8:57 3 +0:28
2. Tom Johannessen 36:57 3 +4:03 45:54 3 0 +3:13 +2:45
3. Marit Nipen 23:12 11 +4:09 1:09:06 6 +3 +6:36 +3:23
4. Arne Wilhelm Knudsen 27:10 6 +4:58 1:36:16 4 -2 +6:45 +0:09
5. Andreas G. Polden 40:42 1 2:16:58 2 -2 +4:02
3 Varegg Fleridrett 2 2:17:29 +4:33
1. Ragna Oline Doppelhofer Ervik 12:37 10 +4:08 12:37 10 +4:08
2. Kristin Löfgren 37:28 7 +4:34 50:05 9 -1 +7:24 +3:16
3. Kristoffer Kjenes Haugland 22:04 8 +3:01 1:12:09 8 -1 +9:39 +2:15
4. Kristian Rykkje 22:12 1 1:34:21 3 -5 +4:50
5. Oskar Røen 43:08 2 +2:26 2:17:29 3 0 +4:33 -0:17
4 TIF Viking 1 2:18:47 +5:51
1. Andreas Strømme Lid 9:47 5 +1:18 9:47 5 +1:18
2. Knut Kyrkjebø 32:54 1 42:41 1 -4
3. Ulrik Hellen 19:49 6 +0:46 1:02:30 1 0 0:00
4. Mari Strømme Lid 31:07 10 +8:55 1:33:37 2 +1 +4:06 +4:06
5. Trygve Buanes 45:10 6 +4:28 2:18:47 4 +2 +5:51 +1:45
5 Samnanger IL 1 2:21:35 +8:39
1. August Høgås Røen 8:52 2 +0:23 8:52 2 +0:23
2. Asbjørn Fossmark 37:04 4 +4:10 45:56 4 +2 +3:15 +2:52
3. Magnus Erdal 19:04 2 +0:01 1:05:00 2 -2 +2:30 -0:45
4. Ida Johanne Aadland 31:47 11 +9:35 1:36:47 5 +3 +7:16 +4:46
5. Per Arne Aadland 44:48 5 +4:06 2:21:35 5 0 +8:39 +1:23
6 Varegg Fleridrett 1 2:22:11 +9:15
1. Gitle Femsteinevik 12:33 9 +4:04 12:33 9 +4:04
2. Otto Femsteinevik 37:31 8 +4:37 50:04 8 -1 +7:23 +3:19
3. Guro Femsteinevik 23:50 12 +4:47 1:13:54 10 +2 +11:24 +4:01
4. Arnt Ove Femsteinevik 25:05 3 +2:53 1:38:59 8 -2 +9:28 -1:56
5. Martin Femsteinevik 43:12 3 +2:30 2:22:11 6 -2 +9:15 -0:13
7 Varegg Fleridrett 3 2:29:19 +16:23
1. Axel Tveit 12:37 10 +4:08 12:37 10 +4:08
2. Jan Kjærner-Semb 37:31 8 +4:37 50:08 10 0 +7:27 +3:19
3. Tage Rosenlund 20:56 7 +1:53 1:11:04 7 -3 +8:34 +1:07
4. Mathias Rosenlund 26:05 4 +3:53 1:37:09 6 -1 +7:38 -0:56
5. Ørjan Svaland Aas 52:10 9 +11:28 2:29:19 7 +1 +16:23 +8:45
8 IL Gular 2 2:29:24 +16:28
1. Mari Fjellbirkeland Johannesen 8:29 1 8:29 1
2. Scott Juvik 37:22 6 +4:28 45:51 2 +1 +3:10 +3:10
3. Eli Fjellbirkeland Johannesen 22:59 9 +3:56 1:08:50 5 +3 +6:20 +3:10
4. Johan Eikanger 29:59 9 +7:47 1:38:49 7 +2 +9:18 +2:58
5. Helen Martinsen 50:35 8 +9:53 2:29:24 8 +1 +16:28 +7:10
9 Fana IL 1 2:33:55 +20:59
1. Brage Bell Lysaker 9:04 4 +0:35 9:04 4 +0:35
2. Sigurd Eikner 39:53 11 +6:59 48:57 6 +2 +6:16 +5:41
3. Birk Bell Lysaker 19:29 4 +0:26 1:08:26 4 -2 +5:56 -0:20
4. Hanne Daltveit 31:56 12 +9:44 1:40:22 9 +5 +10:51 +4:55
5. Bjørn Hølleland 53:33 10 +12:51 2:33:55 9 0 +20:59 +10:08
10 Bergens TF 1 2:43:59 +31:03
1. Christian Dale 12:37 10 +4:08 12:37 10 +4:08
2. Randi Hole 44:54 14 +12:00 57:31 14 +4 +14:50 +10:42
3. Andreas Dale 19:36 5 +0:33 1:17:07 11 -3 +14:37 -0:13
4. Andreas Nysæter 37:56 16 +15:44 1:55:03 13 +2 +25:32 +10:55
5. Helge Nysæter 48:56 7 +8:14 2:43:59 10 -3 +31:03 +5:31
11 TIF Viking 2 2:44:37 +31:41
1. Marius Guibert 12:37 10 +4:08 12:37 10 +4:08
2. Tor Sørevik 45:03 15 +12:09 57:40 15 +5 +14:59 +10:51
3. Marie Oen-Sivertsen 22:59 9 +3:56 1:20:39 14 -1 +18:09 +3:10
4. Karianne Strømme 29:30 8 +7:18 1:50:09 12 -2 +20:38 +2:29
5. Bjart Are Hellen 54:28 11 +13:46 2:44:37 11 -1 +31:41 +11:03
12 Samnanger IL 2 2:52:00 +39:04
1. Heine Langeland 10:53 6 +2:24 10:53 6 +2:24
2. Arne Erdal 42:16 13 +9:22 53:09 13 +7 +10:28 +8:04
3. Frank-Georg Jørgensen Davidsen 19:04 2 +0:01 1:12:13 9 -4 +9:43 -0:45
4. Dag Terje Røen 32:03 13 +9:51 1:44:16 10 +1 +14:45 +5:02
5. Rune Erdal 1:07:44 16 +27:02 2:52:00 12 +2 +39:04 +24:19
13 Varegg Fleridrett 4 2:56:15 +43:19
1. Sofiya Mukhidinova 12:37 10 +4:08 12:37 10 +4:08
2. Gernot Doppelhofer 37:21 5 +4:27 49:58 7 -3 +7:17 +3:09
3. Astrid Oline Ervik 33:14 16 +14:11 1:23:12 15 +8 +20:42 +13:25
4. Owen Westergaård 26:44 5 +4:32 1:49:56 11 -4 +20:25 -0:17
5. Lars H Smedsrud 1:06:19 15 +25:37 2:56:15 13 +2 +43:19 +22:54
14 Varegg Fleridrett 6 2:57:18 +44:22
1. Mira Mukhidinova 12:37 10 +4:08 12:37 10 +4:08
2. Ingunn Moss Rognsvåg 51:34 16 +18:40 1:04:11 16 +6 +21:30 +17:22
3. Jon Erik Doppelhofer Ervik 26:35 14 +7:32 1:30:46 16 0 +28:16 +6:46
4. Helge Tiger Haugland 27:56 7 +5:44 1:58:42 16 0 +29:11 +0:55
5. Sverre Ottesen 58:36 12 +17:54 2:57:18 14 -2 +44:22 +15:11
15 Gneist, IL 3 2:58:56 +46:00
1. Nora Egeland Storo 12:37 10 +4:08 12:37 10 +4:08
2. Sturle Nordeide 37:34 10 +4:40 50:11 11 +1 +7:30 +3:22
3. Mathea Patterson Møklebust 30:02 15 +10:59 1:20:13 13 +2 +17:43 +10:13
4. Ina Hopland Skage 37:29 15 +15:17 1:57:42 15 +2 +28:11 +10:28
5. Olav Hammersland Garnes 1:01:14 13 +20:32 2:58:56 15 0 +46:00 +17:49
16 Gneist, IL 2 3:01:22 +48:26
1. Kirill Eikanger 11:07 8 +2:38 11:07 8 +2:38
2. Øyvind Johannessen 41:57 12 +9:03 53:04 12 +4 +10:23 +7:45
3. Ragnar Buset 25:08 13 +6:05 1:18:12 12 0 +15:42 +5:19
4. Ingunn Torød Buset 37:21 14 +15:09 1:55:33 14 +2 +26:02 +10:20
5. Mads Jørgen Skage 1:05:49 14 +25:07 3:01:22 16 +2 +48:26 +22:24
17 Os Orienteringsklubb 1 2:54:28 +41:32
1. Nikolai Pontoppidan 12:37 22 +4:08 12:37 22 +4:08
2. Steinar Danielsen 48:14 18 +15:20 1:00:51 18 -4 +18:10 +14:02
3. Matias Døsen Pontoppidan 25:23 17 +6:20 1:26:14 17 -1 +23:44 +5:34
4. Ove Frotvedt 41:19 23 +19:07 2:07:33 18 +1 +38:02 +14:18
5. Espen Rognsvåg 46:55 17 +6:13 2:54:28 17 -1 +41:32 +3:30
18 IL Gular 3 3:05:09 +52:13
1. Johannes Berge Stadsnes 12:37 22 +4:08 12:37 22 +4:08
2. Rune Stadsnes 49:50 21 +16:56 1:02:27 21 -1 +19:46 +15:38
3. Hege Fjellbirkeland 28:58 20 +9:55 1:31:25 20 -1 +28:55 +9:09
4. Birgitte Torbjørnsen 38:10 21 +15:58 2:09:35 21 +1 +40:04 +11:09
5. Ross Juvik 55:34 19 +14:52 3:05:09 18 -3 +52:13 +12:09
19 Fana IL 2 3:07:18 +54:22
1. Erlend Ekerhovd 8:16 18 8:16 18
2. Kristine Grønlund 58:29 25 +25:35 1:06:45 25 +7 +24:04
3. Marie Roll-Tørnqvist 28:41 19 +9:38 1:35:26 23 -2 +32:56 +8:52
4. Julie Roll Tørnqvist 33:34 17 +11:22 2:09:00 19 -4 +39:29 +6:33
5. Ole Tørnquist 58:18 21 +17:36 3:07:18 19 0 +54:22 +14:53
20 TIF Viking 3 3:07:59 +55:03
1. Torild Myrli 12:02 20 +3:33 12:02 20 +3:33
2. Lise Christensen 46:20 17 +13:26 58:22 17 -3 +15:41 +12:08
3. Ylva Svanberg Helle 29:37 22 +10:34 1:27:59 18 +1 +25:29 +9:48
4. Jørn Torgersen 39:07 22 +16:55 2:07:06 17 -1 +37:35 +12:06
5. Petter Oen-Sivertsen 1:00:53 24 +20:11 3:07:59 20 +3 +55:03 +17:28
21 Varegg Fleridrett 5 3:11:37 +58:41
1. Anna Madslien Steinhaug 12:09 21 +3:40 12:09 21 +3:40
2. Olena Strugalova 50:48 22 +17:54 1:02:57 22 +1 +20:16 +16:36
3. Anne Westergård 34:21 26 +15:18 1:37:18 25 +3 +34:48 +14:32
4. Bjørn Steinhaug 35:51 20 +13:39 2:13:09 23 -2 +43:38 +8:50
5. Kristian Fredrik Thomassen 58:28 22 +17:46 3:11:37 21 -2 +58:41 +15:03
22 Fana IL 4 3:11:50 +58:54
1. Vemund Wannag 10:35 19 +2:06 10:35 19 +2:06
2. Vibeke Tefre Grieg 52:30 24 +19:36 1:03:05 23 +4 +20:24 +18:18
3. Per Vold 30:20 24 +11:17 1:33:25 22 -1 +30:55 +10:31
4. Ørjan Eirik Valestrand 35:48 19 +13:36 2:09:13 20 -2 +39:42 +8:47
5. Øistein Bøe 1:02:37 25 +21:55 3:11:50 22 +2 +58:54 +19:12
23 Fana IL 3 3:15:23 +1:02:27
1. Stine Marie Tefre Grieg 12:37 22 +4:08 12:37 22 +4:08
2. Anja Wannag 49:09 19 +16:15 1:01:46 19 -3 +19:05 +14:57
3. Halvor Fetveit Sundal 29:40 23 +10:37 1:31:26 21 +2 +28:56 +9:51
4. Runa Almeland 44:28 24 +22:16 2:15:54 24 +3 +46:23 +17:27
5. Tord Bell Myking 59:29 23 +18:47 3:15:23 23 -1 +1:02:27 +16:04
24 Os Orienteringsklubb 2 3:18:06 +1:05:10
1. Anita Lindvik-Sævareid 12:37 22 +4:08 12:37 22 +4:08
2. Turid Rognsvåg 51:50 23 +18:56 1:04:27 24 +2 +21:46 +17:38
3. Siv Øvrebotten Lie 26:24 18 +7:21 1:30:51 19 -5 +28:21 +6:35
4. Marie Pontoppidan 50:29 25 +28:17 2:21:20 25 +6 +51:49 +23:28
5. Ole-Håkon Sælen 56:46 20 +16:04 3:18:06 24 -1 +1:05:10 +13:21
25 Samnanger IL 3 3:18:50 +1:05:54
1. Steinar Waage Tveit 7:37 17 7:37 17
2. Even Nordvik 1:00:48 26 +27:54 1:08:25 26 +9 +25:44
3. Stian Nordvik 29:09 21 +10:06 1:37:34 26 0 +35:04 +9:20
4. Lisbeth Aadland 34:33 18 +12:21 2:12:07 22 -4 +42:36 +7:32
5. Roger Skar 1:06:43 26 +26:01 3:18:50 25 +3 +1:05:54 +23:18
26 Os Orienteringsklubb 3 3:20:51 +1:07:55
1. Ingvar Lindvik Auflem 12:37 22 +4:08 12:37 22 +4:08
2. Tommy Sævareid 49:15 20 +16:21 1:01:52 20 -2 +19:11 +15:03
3. Sigrid Aarbakke 34:00 25 +14:57 1:35:52 24 +4 +33:22 +14:11
4. Rolf Nord 55:51 26 +33:39 2:31:43 26 +2 +1:02:12 +28:50
5. Håvard Austevoll 49:08 18 +8:26 3:20:51 26 0 +1:07:55 +5:43
27 Gneist, IL 4 3:28:21 +1:15:25
1. Andrea Skage 12:37 27 +4:08 12:37 27 +4:08
2. Vilde Hopland Skage 1:19:08 27 +46:14 1:31:45 27 0 +49:04 +44:56
3. Anny Patterson Møklebust 34:15 27 +15:12 2:06:00 27 0 +1:03:30 +14:26
4. Valentina Dimitrova 40:46 27 +18:34 2:46:46 27 0 +1:17:15 +13:45
5. Jan Steinegger 41:35 27 +0:53 3:28:21 27 0 +1:15:25 -1:50
28 Askøy OL 1 3:38:56 +1:26:00
1. Kjersti Follesøy 12:37 28 +4:08 12:37 28 +4:08
2. Lise Balestrand Grønbech 1:17:41 28 +44:47 1:30:18 28 0 +47:37 +43:29
3. Britt Karlsen 31:48 28 +12:45 2:02:06 28 0 +59:36 +11:59
4. Egil Karlsen 37:13 28 +15:01 2:39:19 28 0 +1:09:48 +10:12
5. Andreas Grønbech 59:37 28 +18:55 3:38:56 28 0 +1:26:00 +16:12
Osterøy IL 1 diskvalifisert
1. Dagfinn Gjerstad diskvalifisert diskvalifisert
2. Magnus Gjerstad diskvalifisert diskvalifisert
3. Johannes Gjerstad diskvalifisert diskvalifisert
4. Ragnhild Balsvik diskvalifisert diskvalifisert
5. Per Harald Havnen Johansen diskvalifisert diskvalifisert
Bergens TF 2 brutt
1. Hans Rogstadkjernet brutt brutt
2. Vidar Natås brutt brutt
3. Dagfinn Hole brutt brutt
4. Jon Dale brutt brutt
5. Pål Augland brutt brutt
Fana IL 5 brutt
1. Annhild Fetveit brutt brutt
2. Torgeir Strand brutt brutt
3. Kirsti Lysaker brutt brutt
4. Anne Kjersti Daltveit brutt brutt
5. brutt brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor