Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-Ranking 4/2016)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-Ranking 4/2016)
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: lørdag 4 juni 2016

D 11-12

2 250 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guro Femsteinevik Varegg Fleridrett 33:40 14:57

D 13-14

3 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 46:29 13:42
2 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 55:49 +9:20 16:27

D 15-16

4 970 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Strømme Lid TIF Viking 1:05:08 13:06
2 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 1:15:20 +10:12 15:09
3 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 1:16:51 +11:43 15:27
4 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 1:19:13 +14:05 15:56

D 17-18

6 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 1:34:30 14:19

D 40-

6 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karianne Strømme TIF Viking 1:21:07 12:17
2 Randi Hole Bergens TF 1:27:25 +6:18 13:14
3 Tove Aasheim Askøy OL 1:36:38 +15:31 14:38
4 Kirsti Lysaker Fana IL 2:01:17 +40:10 18:22

D 50-

4 970 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lise Christensen TIF Viking 1:11:47 14:26
2 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 1:11:48 +0:01 14:26
3 Hege Fjellbirkeland IL Gular 1:28:05 +16:18 17:43
4 Anne Løver Stord Orientering 1:32:41 +20:54 18:38

D 60-

4 970 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nina Soligard Bergens TF 1:10:33 14:11
2 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 1:12:26 +1:53 14:34
3 Siren Greve Bergens TF 1:17:38 +7:05 15:37
4 Berit Hegdal Bergens TF 1:24:19 +13:46 16:57
5 Kjellaug Grødem Voss IL 1:24:25 +13:52 16:59
6 Edel Slettemark Stord Orientering 1:35:09 +24:36 19:08

D 70-

3 390 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 49:36 14:37

H 11-12

2 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brage Bell Lysaker Fana IL 35:31 15:47
2 Olve Hekland IL Gular 1:17:58 +42:27 34:39

H 13-14

3 390 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 30:36 9:01
2 Andreas Dale Bergens TF 32:38 +2:02 9:37
3 Ulrik Hellen TIF Viking 35:44 +5:08 10:32
4 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 43:10 +12:34 12:44
5 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 48:13 +17:37 14:13
6 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 52:12 +21:36 15:23
Jørgen Westerheim Stord Orientering diskvalifisert

H 15-16

6 600 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 1:19:45 12:05
2 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 1:20:41 +0:56 12:13
3 Magnus Gjerstad Osterøy IL 1:25:24 +5:39 12:56
4 Andreas Nysæter Bergens TF 1:27:04 +7:19 13:11
5 Scott Juvik IL Gular 1:27:13 +7:28 13:12
6 Johan Eikanger IL Gular 1:32:42 +12:57 14:02
7 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 1:34:26 +14:41 14:18
8 Olav Hammersland Garnes Gneist, IL 1:35:37 +15:52 14:29
9 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 1:39:43 +19:58 15:06

H 17-18

8 360 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Rykkje Stord Orientering 1:22:23 9:51
2 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 1:22:28 +0:05 9:51

H 40-

8 360 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjart Are Hellen TIF Viking 1:25:57 10:16
2 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 1:36:33 +10:36 11:32
3 Espen Hammersland Gneist, IL 1:38:19 +12:22 11:45
4 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 1:46:12 +20:15 12:42
5 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 1:47:42 +21:45 12:52

H 50-

6 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Johannesen IL Gular 1:06:27 10:04
2 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 1:08:34 +2:07 10:23
3 Jan Petter Hansen IL Gular 1:10:59 +4:32 10:45
4 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 1:18:36 +12:09 11:54
5 Øistein Bøe Fana IL 1:24:42 +18:15 12:50
6 Tore Svein Nese Askøy OL 1:26:55 +20:28 13:10
7 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 1:42:03 +35:36 15:27
8 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 1:50:58 +44:31 16:48
9 Matti Torgersen Bergens TF 1:53:25 +46:58 17:11
10 Rune Erdal Samnanger IL 1:58:21 +51:54 17:55
Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett diskvalifisert
Tore Juvik IL Gular diskvalifisert

H 60-

4 970 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Sørevik TIF Viking 59:13 11:54
2 Svein Linga IL Gular 1:02:15 +3:02 12:31
3 Bernt Heggøy Voss IL 1:03:51 +4:38 12:50
4 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 1:08:36 +9:23 13:48
5 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 1:48:57 +49:44 21:55
Åge Hovden Stord Orientering diskvalifisert
Knut Erik Gulbrandsen Fana IL diskvalifisert

H 70-

4 970 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Westerheim Fitjar IL 1:13:13 14:43
2 Dagfinn Hole Bergens TF 1:16:44 +3:31 15:26
3 Per Vold Fana IL 1:19:54 +6:41 16:04
4 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 1:23:57 +10:44 16:53
5 Ingolf Dybvik Stord Orientering 1:39:32 +26:19 20:01
6 Per Olaf Tangen Fana IL 2:11:39 +58:26 26:29
Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking diskvalifisert

H 19-

13 240 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 1:44:59 7:55
2 Andreas G. Polden Gneist, IL 1:59:05 +14:06 8:59
3 Rune Nygaard IL Gular 2:03:27 +18:28 9:19
4 Oskar Røen Varegg Fleridrett 2:15:40 +30:41 10:14
5 Kenneth Westerheim Stord Orientering 2:19:39 +34:40 10:32
6 Helge Nysæter Bergens TF 2:29:05 +44:06 11:15
7 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 2:36:02 +51:03 11:47
8 Ross Juvik IL Gular 2:50:41 +1:05:42 12:53
9 Råmund Løver Hovden Ås-NMBU Orientering 3:19:19 +1:34:20 15:03
Allan Cherry Varegg Fleridrett diskvalifisert
Lok Hin Ma Varegg Fleridrett diskvalifisert

D 19-

8 360 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helen Martinsen IL Gular 1:31:57 10:59
2 Johanne Rakner NTNUI 2:15:03 +43:06 16:09

H 19-AK

8 360 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Johannessen Gneist, IL 1:41:19 12:07
2 Sturle Nordeide Gneist, IL 2:03:06 +21:47 14:43

D 17-AK

4 970 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 49:14 9:54
2 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 1:03:37 +14:23 12:48
3 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 1:08:14 +19:00 13:43
4 Hanne Daltveit Fana IL 1:32:35 +43:21 18:37

A-åpen L4

4 970 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Løver Hovden Stord Orientering 56:38 11:23

D 35-K

3 390 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Rosenlund Varegg Fleridrett 48:42 14:21
2 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 49:44 +1:02 14:40
3 Gro Madslien Varegg Fleridrett 50:01 +1:19 14:45
4 Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 55:12 +6:30 16:16
5 Torild Myrli TIF Viking 55:55 +7:13 16:29
6 Turid Tangen Os Orienteringsklubb 59:16 +10:34 17:28
7 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 1:03:51 +15:09 18:50
8 Astri Ese Hole Bergens TF 1:25:08 +36:26 25:06
Mai Helen Linga IL Gular diskvalifisert
Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb diskvalifisert

B-åpen

3 390 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Steinhaug Varegg Fleridrett 46:03 13:35
2 Rune Stadsnes IL Gular 49:00 +2:57 14:27
3 Tore Lid TIF Viking 59:04 +13:01 17:25
4 Axel Ingvaldsen TIF Viking 1:00:25 +14:22 17:49
5 Steinar Slettemark Stord Orientering 1:07:24 +21:21 19:52

D/H -10

2 250 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Bendik Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 41:41 18:31

N-åpen lang

2 840 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sondre Aksnes IL Gular 26:51 9:27
0 Erlend Ekerhovd Fana IL 20:06 7:04

N-åpen kort

1 770 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Josefine Blomquist Bergens TF 37:46 21:20
0 Amund Erdal Klausen Os Orienteringsklubb 46:07 +8:21 26:03
0 Mattias Erdal Klausen Os Orienteringsklubb 46:20 +8:34 26:10
0 Sigurd Erdal Klausen Os Orienteringsklubb 49:34 +11:48 28:00
0 Sofiya Mukhidinova Varegg Fleridrett 56:58 +19:12 32:11
0 Elias Vestre IL Gular 42:31 +4:45 24:01
0 Lukas Vestre IL Gular 42:38 +4:52 24:05
0 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 42:43 +4:57 24:08
Andreas Strømme Lid TIF Viking diskvalifisert

D/H 17-C

2 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvar Lindvik Auflem Os Orienteringsklubb 38:30 17:06
2 Grethe Oen-Sivertsen TIF Viking 42:04 +3:34 18:41

D/H 11-12N

1 770 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Aksnes IL Gular 22:22 12:38
2 Christian Dale Bergens TF 25:31 +3:09 14:24
3 Johannes Berge Stadsnes IL Gular 44:32 +22:10 25:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor