Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten med Testløp Junior VM - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med Testløp Junior VM - mellom
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 4 juni 2016

D17-20E

3 580 m, 82 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 27:50 7:46
2 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 28:21 +0:31 7:55
3 Tonje Vassend Fossum IF 28:37 +0:47 7:59
4 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 30:22 +2:32 8:28
5 Anine Ahlsand Nydalens SK 30:25 +2:35 8:29
6 Anine Lome Hamar OK 30:30 +2:40 8:31
7 Synne Strand Asker Skiklubb 30:40 +2:50 8:33
8 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 30:52 +3:02 8:37
9 Ingrid Lundanes Emblem IL 31:04 +3:14 8:40
10 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 31:07 +3:17 8:41
11 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 31:34 +3:44 8:49
12 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 31:40 +3:50 8:50
13 Malin Sandstad Freidig 32:00 +4:10 8:56
14 Emma Arnesen Byåsen IL 32:20 +4:30 9:01
15 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 32:53 +5:03 9:11
16 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 33:00 +5:10 9:13
17 Marte Hoff Hagen NTNUI 33:02 +5:12 9:13
18 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 33:07 +5:17 9:15
19 Åse Bergan Nydalens SK 33:28 +5:38 9:20
20 Kristin Helland-Hansen Fossum IF 33:42 +5:52 9:24
21 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 33:57 +6:07 9:28
22 Ragnhild Eide Byåsen IL 33:59 +6:09 9:29
23 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 34:15 +6:25 9:34
24 Ane Dyrkorn Eiker OL 34:44 +6:54 9:42
25 Maria Prestbøen Sandefjord OK 34:56 +7:06 9:45
26 Evine Westli Andersen Løten o-lag 34:57 +7:07 9:45
27 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 34:58 +7:08 9:46
28 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 35:26 +7:36 9:53
29 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 35:32 +7:42 9:55
30 Frida Sæther Freidig 35:43 +7:53 9:58
31 Emilie Westin Porsgrunn OL 35:47 +7:57 9:59
32 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 36:19 +8:29 10:08
33 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 36:36 +8:46 10:13
34 Aurora Moholth Kongsberg OL 36:37 +8:47 10:13
35 Åshild Kolstad Freidig 37:39 +9:49 10:31
36 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 37:51 +10:01 10:34
37 Siri Moholth Kongsberg OL 37:53 +10:03 10:34
38 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 38:09 +10:19 10:39
39 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 38:14 +10:24 10:40
40 Silje Hauge Hisøy OK 38:15 +10:25 10:41
41 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 38:37 +10:47 10:47
42 Nanna Norderud IL Tyrving 38:38 +10:48 10:47
43 Nina Asheim Birkeland Halden SK 38:50 +11:00 10:50
44 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 38:56 +11:06 10:52
45 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 39:27 +11:37 11:01
46 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 40:03 +12:13 11:11
47 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 40:04 +12:14 11:11
48 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 40:22 +12:32 11:16
49 Karoline Aune Halden SK 40:25 +12:35 11:17
50 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 40:28 +12:38 11:18
51 Martine Topstad Larvik OK 40:59 +13:09 11:26
52 Thea Dyrkorn Eiker OL 41:26 +13:36 11:34
53 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 41:38 +13:48 11:37
54 Åshild Faller Råheim Fet OL 41:57 +14:07 11:43
55 Nora Torgersen Halden SK 42:23 +14:33 11:50
56 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 42:29 +14:39 11:52
57 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 42:39 +14:49 11:54
58 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 42:59 +15:09 12:00
59 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 43:01 +15:11 12:00
60 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 43:34 +15:44 12:10
61 Synne Skjærstein IL Tyrving 43:39 +15:49 12:11
62 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 44:01 +16:11 12:17
63 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 44:35 +16:45 12:27
64 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 46:39 +18:49 13:01
65 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 49:34 +21:44 13:50
66 Maren Grande Frol IL 50:12 +22:22 14:01
67 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 50:57 +23:07 14:13
68 Marie Ullevålseter Nydalens SK 53:23 +25:33 14:54
69 Kristine Ausen NTNUI 54:24 +26:34 15:11
70 Maria Ulseth Sylte Freidig 54:43 +26:53 15:17
71 Elise Ullern IL Tyrving 58:01 +30:11 16:12
72 Ingrid Nytun Nergård Lillomarka OL 58:54 +31:04 16:27
73 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:06:13 +38:23 18:29
Thea Feiring Haltia IL Tyrving diskvalifisert
Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK diskvalifisert
Anine Hallén Nydalens SK diskvalifisert
Ida Aurebekk Kristiansand OK diskvalifisert
Maiken Sandberg Nydalens SK diskvalifisert
Kristina Voll Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert
Vera Melkild Freidig diskvalifisert
Julie Hjortland Larvik OK diskvalifisert

H17-20E

4 270 m, 104 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 25:49 6:02
2 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 26:16 +0:27 6:09
3 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 26:58 +1:09 6:18
4 Elias T. Mølnvik Fossum IF 27:05 +1:16 6:20
5 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 27:17 +1:28 6:23
6 Oskar Størmer Fossum IF 27:53 +2:04 6:31
7 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 28:05 +2:16 6:34
8 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 28:06 +2:17 6:34
9 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 28:16 +2:27 6:37
10 Jørgen Baklid Konnerud IL 28:33 +2:44 6:41
11 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 28:54 +3:05 6:46
12 Håvard Irgens Kristiansand OK 29:01 +3:12 6:47
13 Kasper Fosser Heming Orientering 29:03 +3:14 6:48
14 Steinar Kollerud Lillomarka OL 29:16 +3:27 6:51
15 Stian Sundsvik Frol IL 29:19 +3:30 6:51
16 Lukas Liland Nydalens SK 29:29 +3:40 6:54
17 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 29:53 +4:04 6:59
18 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 30:15 +4:26 7:05
19 Karl Fremstad Halden SK 30:18 +4:29 7:05
20 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 30:29 +4:40 7:08
21 Erling Hjermstad Fossum IF 30:35 +4:46 7:09
22 Anders Haga Raumar Orientering 30:44 +4:55 7:11
23 Oscar Lyngen Frol IL 31:11 +5:22 7:18
24 Elias Jonsson Nydalens SK 31:24 +5:35 7:21
25 Henrik Eijsink Nydalens SK 31:42 +5:53 7:25
26 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 32:36 +6:47 7:38
27 August Asheim Birkeland Halden SK 32:54 +7:05 7:42
28 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 33:05 +7:16 7:44
29 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 33:30 +7:41 7:50
30 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 33:37 +7:48 7:52
31 Marius Pytten Kristiansand OK 33:47 +7:58 7:54
32 Oskar Spets Storhov Freidig 33:55 +8:06 7:56
33 Martin Borge Heir Fossum IF 33:59 +8:10 7:57
34 Kjetil Mølnvik Freidig 34:24 +8:35 8:03
35 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 34:27 +8:38 8:04
36 Knut Aasheim Oppsal Orientering 34:30 +8:41 8:04
37 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 34:33 +8:44 8:05
38 Peter Nordbrøden Halden SK 34:38 +8:49 8:06
39 Vegard Myklemyr Eiker OL 34:46 +8:57 8:08
40 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 34:53 +9:04 8:10
41 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 34:54 +9:05 8:10
42 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 34:59 +9:10 8:11
43 Lars Solli Mo OK 35:03 +9:14 8:12
43 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 35:03 +9:14 8:12
45 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 35:04 +9:15 8:12
46 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 35:11 +9:22 8:14
47 Sturla Frydenlund Sturla, IF 35:12 +9:23 8:14
47 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 35:12 +9:23 8:14
49 Aksel Madslien Nydalens SK 35:21 +9:32 8:16
50 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 35:25 +9:36 8:17
51 Sindre R Holt Hedrum OL 35:30 +9:41 8:18
51 Tord Strand Kongsberg OL 35:30 +9:41 8:18
53 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 35:35 +9:46 8:20
54 Tobias Kristensen Larvik OK 35:36 +9:47 8:20
55 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 36:11 +10:22 8:28
56 Rein Helle Mårdalen Freidig 36:16 +10:27 8:29
57 Øyvind Wiggen Byåsen IL 36:18 +10:29 8:30
58 Tarjei Holo Fossum IF 36:27 +10:38 8:32
59 Ole Wanvik Haugen Freidig 36:52 +11:03 8:38
60 Even-Johan Kaspersen Mo OK 36:58 +11:09 8:39
60 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 36:58 +11:09 8:39
62 Øyvind Hjermstad Fossum IF 37:05 +11:16 8:41
63 Are Wigaard Oppsal Orientering 37:15 +11:26 8:43
64 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 37:16 +11:27 8:43
65 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 37:22 +11:33 8:45
66 Mathias Vindal Freidig 37:29 +11:40 8:46
67 Erlend Brendstuen Halden SK 37:52 +12:03 8:52
68 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 37:58 +12:09 8:53
69 Anders Haugskott OL Trollelg 38:02 +12:13 8:54
70 Sigurd Melsom Fossum IF 38:39 +12:50 9:03
71 Jostein Tandberg Nydalens SK 39:08 +13:19 9:09
72 Mathias Hermstad Freidig 39:10 +13:21 9:10
73 Adrian Opheim Freidig 39:32 +13:43 9:15
74 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 39:56 +14:07 9:21
75 Sverre Bang Støeng Hamar OK 40:00 +14:11 9:22
76 Joar Gjerdahl Konnerud IL 41:09 +15:20 9:38
77 Sam Lunøe Nydalens SK 41:11 +15:22 9:38
78 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 41:18 +15:29 9:40
79 Trygve Heggedal Kongsberg OL 41:41 +15:52 9:45
80 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 42:12 +16:23 9:52
81 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 43:09 +17:20 10:06
82 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 43:19 +17:30 10:08
83 Per Ivar Stokland Ganddal IL 43:36 +17:47 10:12
84 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 43:39 +17:50 10:13
85 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 43:47 +17:58 10:15
86 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 44:11 +18:22 10:20
87 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 45:52 +20:03 10:44
88 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 46:45 +20:56 10:56
89 Axel Hoveid Asker Skiklubb 47:12 +21:23 11:03
90 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 47:55 +22:06 11:13
91 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 49:21 +23:32 11:33
92 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 49:46 +23:57 11:39
93 Albin Larsson Katrineholms OK 51:24 +25:35 12:02
94 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 51:34 +25:45 12:04
95 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 57:27 +31:38 13:27
96 Sverre Narum OL Vallset/Stange 58:22 +32:33 13:40
97 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 58:43 +32:54 13:45
98 Håkon Grande Verdal OK 1:01:23 +35:34 14:22
99 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:01:42 +35:53 14:26
100 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 1:05:15 +39:26 15:16
Alex Carcas Halden SK diskvalifisert
Jørgen Vister Halden SK diskvalifisert
Håvard Eidsmo Freidig diskvalifisert
Einar Melsom Fossum IF diskvalifisert

N-åpen

1 860 m, 49 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Johannes Aarre IL Koll 28:08 15:07
Iver Aarseth Nydalens SK 39:30 21:14
Ludvig Balchen Ludvigsen IL Koll 49:33 26:38
Aksel Eide Bækkelagets SK 25:52 13:54
Juni Helen Eidsaa IL Koll 28:07 15:06
Jonathan Fodstad IL Koll 27:07 14:34
Fredrik Grønseth Fossum IF 46:25 24:57
Sondre Hafskjold Nydalens SK 25:04 13:28
Ingrid Haugland Lillomarka OL 38:24 20:38
Nora Haugland Lillomarka OL 44:05 23:42
Anders Heitmann Fossum IF 25:20 13:37
Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 34:21 18:28
Emma Aune Jakobsen OK Moss 21:16 11:26
Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 45:30 24:27
Natalie Kollerud Lillomarka OL 37:30 20:09
Alexander Kopaas IL Koll 21:09 11:22
Nicolay Kopaas IL Koll 19:32 10:30
Mathilde Rekkertbø Koren Nydalens SK 38:20 20:36
Benjamib Køber Nydalens SK 35:08 18:53
sondre Køber Nydalens SK 35:11 18:54
Ruben Langerød Fossum IF 33:22 17:56
Simen Lian IL Koll 49:27 26:35
Ulla Lunøe Akselsen Nydalens SK 31:18 16:49
Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 26:33 14:16
Sofie Nerigård Sandvik NOTEAM 49:30 26:36
Max Alexander Nybråten IL Tyrving 20:02 10:46
Hermine Dirro Odden Måren OK 1:00:10 32:20
Paul Opheim IL Koll 21:06 11:20
Mikkel Rastad Asker Skiklubb 1:07:28 36:16
Astrid Reusch Heming Orientering 30:56 16:37
Eskil Bergseng Rinden Løten o-lag 33:37 18:04
Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 31:53 17:08
alma Rygh Holten Nydalens SK 30:48 16:33
Josefine Rygh Nydalens SK 19:41 10:34
Helene Scheele Nydalens SK 20:31 11:01
Silje Andresen Skotte Fossum IF 38:12 20:32
Erlend Sommerhein OK Horten 29:15 15:43
august StartnrMyklebust IL Koll 27:11 14:36
Odin Vie Strisland Fossum IF 51:04 27:27
Selma Størmer Antonsen Nydalens SK 18:38 10:01
Sigurd Størmer Antonsen Nydalens SK 18:37 10:00
Alfred Svenson Bækkelagets SK 25:32 13:43
Jonatan Svenson Bækkelagets SK 21:32 11:34
Ask Felland Sætnan Fossum IF 24:04 12:56
Aina Elisabeth Tirkkonen Toft Nydalens SK 29:13 15:42
Fabian Ulfsby Indre Østfold OK 31:32 16:57
Maja Wang Nydalens SK 38:05 20:28
Ville Emil Wingstedt Halden SK 21:28 11:32
Felix Herland Indre Østfold OK diskvalifisert

D -10

2 220 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Elise Nilsen Berg Fossum IF 44:52 20:12
Ida Gammelmo Hadeland OL 43:52 19:45
Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 47:14 21:16
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 36:22 16:22
Malin Michelsen Fossum IF 30:53 13:54
Johanna Widmaier Fossum IF 47:37 21:26
Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 25:39 11:33
Sofia Øhlckers IL Tyrving 28:24 12:47

H -10

2 220 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Andreas Aspelund Nydalens SK 45:59 20:42
Lauritz Brunborg Nittedal OL 34:40 15:36
Jonas Ingierd Fenne Bækkelagets SK 29:29 13:16
Eskil Hafskjold Nydalens SK 46:44 21:03
Eivind Jenssen Jahr IL Koll 50:19 22:39
Åse Marit  Koren Nydalens SK 39:43 17:53
Mathias Linløkken Østmarka OK 48:19 21:45
Mikkel Michelsen Fossum IF 30:19 13:39
Vetle Frydenlund Norling Nydalens SK 34:42 15:37
Per Noah Sommerhein Nydalens SK 53:04 23:54
Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 42:50 19:17

D 11-12

2 580 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Penelope Lea Nydalens SK 28:22 10:59
2 Mari Aarseth Nydalens SK 31:48 +3:26 12:19
3 Marie Saugestad Nydalens SK 33:11 +4:49 12:51
4 Marie Scheele Nydalens SK 34:21 +5:59 13:18
5 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 34:23 +6:01 13:19
6 Marielle Michelsen Fossum IF 34:51 +6:29 13:30
7 Mathea Spets Storhov Freidig 36:17 +7:55 14:03
8 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 38:23 +10:01 14:52
9 Lene Hauge Hisøy OK 38:41 +10:19 14:59
10 Josefine Lydersen Nydalens SK 41:43 +13:21 16:10
11 Marte Sofie Skrove Ringerike OL 49:38 +21:16 19:14
12 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 59:51 +31:29 23:11
13 Malin Sveen Bækkelagets SK 1:14:48 +46:26 28:59

H 11-12

2 580 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 22:23 8:40
2 Axel Aalde Nydalens SK 23:07 +0:44 8:57
3 Jakob Rastad Asker Skiklubb 25:08 +2:45 9:44
4 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 25:13 +2:50 9:46
5 Jonas Krogh Oppsal Orientering 27:05 +4:42 10:29
6 Sindre Vie Strisland Fossum IF 27:35 +5:12 10:41
7 Børge Nilsen Berg Fossum IF 29:28 +7:05 11:25
8 Tarje Espelin Asker Skiklubb 30:24 +8:01 11:46
9 Eirik Frydenlund Norling Nydalens SK 30:35 +8:12 11:51
10 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 33:52 +11:29 13:07
11 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 34:34 +12:11 13:23
12 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 38:27 +16:04 14:54
13 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 41:16 +18:53 15:59
14 Christian Fredrik Borg IL Koll 42:55 +20:32 16:38
15 Eirik Vie Strisland Fossum IF 44:54 +22:31 17:24
Kristoffer Øhlckers IL Tyrving diskvalifisert

D 11-12N

1 860 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 16:03 8:37
2 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 19:19 +3:16 10:23
3 Christina Lindseth Nydalens SK 23:07 +7:04 12:25

H 11-12N

1 860 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Christoffer Borg IL Koll 15:56 8:33
2 Iver Herberg-Aas Nydalens SK 16:51 +0:55 9:03
3 Shameel Saheer Tennegedara IL Koll 23:18 +7:22 12:31
4 Gard Møller-Johansen Nydalens SK 26:57 +11:01 14:29
5 Tobias Tronbøl Lium Fet OL 28:49 +12:53 15:29
6 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 28:56 +13:00 15:33
7 Jonas Johansen Hicken IL Koll 37:09 +21:13 19:58
8 Oskar Emil Neuman Nydalens SK 50:17 +34:21 27:02
Nikolai Sundt Larsen Nydalens SK diskvalifisert

D 13-14

2 850 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 23:43 8:19
2 Pia Young Vik Nydalens SK 25:01 +1:18 8:46
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 28:47 +5:04 10:05
4 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 29:11 +5:28 10:14
5 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 30:14 +6:31 10:36
6 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 31:13 +7:30 10:57
7 Noor Dirro-Helu Måren OK 36:48 +13:05 12:54
8 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 38:03 +14:20 13:21
9 Ea Lunøe Nydalens SK 39:50 +16:07 13:58
10 Ida Marie Flågen Heming Orientering 40:57 +17:14 14:22
11 Ella Berstad Heming Orientering 44:49 +21:06 15:43
12 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 45:02 +21:19 15:48
13 Petra Hoveid Asker Skiklubb 46:27 +22:44 16:17
14 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 48:04 +24:21 16:51
15 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 50:41 +26:58 17:47
16 Frida Solsrud Nydalens SK 52:12 +28:29 18:18
17 Ida Solli Mo OK 55:55 +32:12 19:37
18 Mari Brende Fossum IF 56:01 +32:18 19:39
19 Hilde Sogn Haug Fossum IF 58:25 +34:42 20:29
20 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 58:52 +35:09 20:39
21 Hannah Mans Nydalens SK 1:01:28 +37:45 21:34

H 13-14

3 460 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 27:39 7:59
2 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 29:14 +1:35 8:26
3 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 30:08 +2:29 8:42
4 Henrik Reusch Heming Orientering 30:31 +2:52 8:49
5 Ådne Skjærstein IL Tyrving 31:28 +3:49 9:05
6 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 31:36 +3:57 9:07
7 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 31:58 +4:19 9:14
8 Adam Conway Kongsberg OL 33:09 +5:30 9:34
9 Bram Langerød Fossum IF 35:27 +7:48 10:14
10 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 38:22 +10:43 11:05
11 Elia Thorvik Nydalens SK 40:28 +12:49 11:41
12 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 40:36 +12:57 11:44
13 Ferdinand Fremming Heming Orientering 41:44 +14:05 12:03
14 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 43:05 +15:26 12:27
15 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 43:10 +15:31 12:28
16 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 43:30 +15:51 12:34
17 Eirik Øvstedal Nydalens SK 46:49 +19:10 13:31
18 Birk Felland Sætnan Fossum IF 47:14 +19:35 13:39
19 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 48:50 +21:11 14:06
20 Arthur Brunborg Nittedal OL 54:00 +26:21 15:36
21 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 54:35 +26:56 15:46
22 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 59:09 +31:30 17:05
23 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:03:27 +35:48 18:20
24 Elias Stubberud Nydalens SK 1:07:09 +39:30 19:24
25 Jonas Aarseth Nydalens SK 1:11:18 +43:39 20:36
Gustav Andresen Skotte Fossum IF diskvalifisert

D 13-16C

2 220 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 34:50 15:41
2 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 35:26 +0:36 15:57
3 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 39:33 +4:43 17:48

D 13-16N

2 310 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sille Hustvedt Oppsal Orientering 25:00 10:49
2 Nora Grønseth Fossum IF 1:10:41 +45:41 30:35

D 15-16

3 870 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 35:38 9:12
2 Åsne Holo Fossum IF 39:48 +4:10 10:17
3 Tale Strand Kongsberg OL 41:52 +6:14 10:49
4 Maren Norderud IL Tyrving 43:26 +7:48 11:13
5 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 44:59 +9:21 11:37
6 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 45:37 +9:59 11:47
7 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 45:43 +10:05 11:48
8 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 45:53 +10:15 11:51
9 Linn Mei Waaler Måren OK 46:32 +10:54 12:01
10 Andrea Ranvik Konnerud IL 48:25 +12:47 12:30
11 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 49:07 +13:29 12:41
12 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 49:09 +13:31 12:42
13 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 49:42 +14:04 12:50
14 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 51:00 +15:22 13:10
15 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 51:54 +16:16 13:24
16 Malin Hauge Hisøy OK 52:49 +17:11 13:38
17 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 53:31 +17:53 13:49
18 Anniken Ranvik Konnerud IL 56:33 +20:55 14:36
19 Ada Wulfsberg Nydalens SK 57:21 +21:43 14:49
20 Solveig Letmolie Eiker OL 59:05 +23:27 15:16
21 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 1:00:22 +24:44 15:35
22 Sarah Wøllo Kongsberg OL 1:01:04 +25:26 15:46
23 Lotte Myklemyr Eiker OL 1:06:58 +31:20 17:18
24 Carmen Dirro Måren OK 1:33:47 +58:09 24:14

H 15-16

4 360 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 32:33 7:27
2 Lars Young Vik Nydalens SK 34:10 +1:37 7:50
3 Sander Arntzen Asker Skiklubb 34:54 +2:21 8:00
4 Simen Spets Storhov Freidig 35:23 +2:50 8:06
5 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 37:03 +4:30 8:29
6 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 37:32 +4:59 8:36
7 Aslak Heimdal Konnerud IL 38:34 +6:01 8:50
8 Emil Størmer Fossum IF 40:43 +8:10 9:20
9 Sivert Sande Kverme Fossum IF 42:23 +9:50 9:43
10 Alexander Smeby Nydalens SK 42:40 +10:07 9:47
11 Vegard Løvli Asker Skiklubb 46:00 +13:27 10:33
12 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 54:02 +21:29 12:23
13 Herman Brunborg Nittedal OL 58:25 +25:52 13:23
14 Wilhelm H. Medhus Nydalens SK 1:11:27 +38:54 16:23
Peter Gisholt Fossum IF diskvalifisert

D 15-16B

2 850 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tilde Eine Fossum IF 45:25 15:56
2 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 47:11 +1:46 16:33

D 17-A K

3 870 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cassie Trewin IL Tyrving 42:20 10:56
2 Julie Hilland Andersen Halden SK 56:23 +14:03 14:34
3 Åsa Franzen IL Tyrving 1:02:59 +20:39 16:16
4 Lovise Fremstad Larvik OK 1:14:48 +32:28 19:19

H 17-AK

4 360 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Mosland Oppsal Orientering 41:50 9:35
2 Øyvind Haugland Lillomarka OL 46:30 +4:40 10:39
3 Espen Bekhus Fredrikstad SK 48:49 +6:59 11:11
4 Pål Chr Ingierd Nydalens SK 48:58 +7:08 11:13
5 Ole Ingesen Sarpsborg OL 52:25 +10:35 12:01
6 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 52:50 +11:00 12:07
7 Rolf Hustvedt Oppsal Orientering 53:46 +11:56 12:19
8 Inge Hauge Hisøy OK 1:00:07 +18:17 13:47
9 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 1:16:24 +34:34 17:31
10 Petter Fure Oppsal Orientering 1:19:29 +37:39 18:13
Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering diskvalifisert

D 17-B

2 850 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hege Wang Lillomarka OL 37:07 13:01
2 Marte Vik Edvardsen IL Koll 43:53 +6:46 15:23
3 Kristin Hjortland Larvik OK 44:33 +7:26 15:37
4 Elin Bergseng Løten o-lag 47:53 +10:46 16:48
5 Anne Karin Thorstensen Oppsal Orientering 49:28 +12:21 17:21
6 Nora Helgeland IL Koll 55:51 +18:44 19:35
7 Annemarie Ranvik Konnerud IL 1:38:02 +1:00:55 34:23

H 17-B

3 460 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Jacobsen Hamar OK 40:23 11:40
2 Viggo Eriksen Fossum IF 42:56 +2:33 12:24
3 Thor Vollset Heming Orientering 50:13 +9:50 14:30
4 Tom Rådahl IL Tyrving 53:54 +13:31 15:34
5 Thor Norderud IL Tyrving 1:01:13 +20:50 17:41
6 Jarle Rogndokken Fet OL 1:05:58 +25:35 19:03
7 Torbjørn Barikmo Kongsberg OL 1:06:40 +26:17 19:16

D 17-C

2 580 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 31:29 12:12
2 Vilde Frydenlund Norling Nydalens SK 34:16 +2:47 13:16
3 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 44:13 +12:44 17:08
4 Grete Skotte Fossum IF 58:26 +26:57 22:38
5 Anne Skjærstein IL Tyrving 1:00:00 +28:31 23:15
Tanja Appenzeller Fossum IF diskvalifisert

H 17-C

2 580 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Langerød Fossum IF 29:08 11:17
2 Jan Molstad Gjø-Vard OL 29:31 +0:23 11:26
3 Dag Otter Johansen Asker Skiklubb 30:32 +1:24 11:50
4 Harald Aulie IL Koll 41:52 +12:44 16:13
5 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 59:51 +30:43 23:11

D 17-N

2 310 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Helen Eidsaa IL Koll 20:28 8:51
2 Anne Kathrine Akselsen Nydalens SK 33:55 +13:27 14:40

H 17-N

2 310 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 19:23 8:23
2 Hans Aarre IL Koll 20:22 +0:59 8:49

D 17-

5 040 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sabine Hauswirth Halden SK 38:50 7:42
2 Kine Hallan Steiwer Halden SK 40:17 +1:27 7:59
3 Synnøve Bråten Vegårshei IL 40:56 +2:06 8:07
4 Vendula Haldin Halden SK 41:03 +2:13 8:08
5 Tone E Lye Nydalens SK 42:18 +3:28 8:23
6 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 42:59 +4:09 8:31
7 Louise Oram Bækkelagets SK 43:17 +4:27 8:35
7 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 43:17 +4:27 8:35
9 Ingunn Weltzien IL Tyrving 43:26 +4:36 8:37
10 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 44:56 +6:06 8:54
11 Lone Brochmann Bækkelagets SK 45:16 +6:26 8:58
12 Lizzie Ingham Halden SK 45:20 +6:30 8:59
13 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 46:21 +7:31 9:11
14 Guro Vassend Fossum IF 47:16 +8:26 9:22
15 Siri Størmer Heming Orientering 47:46 +8:56 9:28
16 Hanne Nøvik Nydalens SK 51:47 +12:57 10:16
17 Hannele Tonna Hankasalmen Hanka 52:11 +13:21 10:21
18 Ida Hope Oslostudentenes IK 53:28 +14:38 10:36
19 Jo Shepherd Halden SK 56:21 +17:31 11:10
20 Joanna Eriksson Nydalens SK 59:56 +21:06 11:53
21 Anne Marthe Peveri Eiker OL 1:03:36 +24:46 12:37
22 Karoline Andersen Asker Skiklubb 1:05:55 +27:05 13:04
Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK diskvalifisert
Marthe Gløersen Bækkelagets SK diskvalifisert

H 17-

5 660 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Nørbech IL Tyrving 36:14 6:24
2 Borger Melsom Fossum IF 36:21 +0:07 6:25
3 Audun Weltzien IL Tyrving 36:30 +0:16 6:26
4 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 37:43 +1:29 6:39
5 Emil Wingstedt Halden SK 38:11 +1:57 6:44
6 Luis Nogueira de la Muela Kristiansand OK 38:58 +2:44 6:53
7 Morten Jarvis Westergård Halden SK 39:09 +2:55 6:55
8 Anders Felde Olaussen Halden SK 39:12 +2:58 6:55
9 Sindre Sandven Fossum IF 39:16 +3:02 6:56
10 Fredrik Eliasson Halden SK 39:22 +3:08 6:57
11 Magne Jutulstad NTNUI 41:23 +5:09 7:18
12 Erik Thorsson Turun Metsänkävijät 41:58 +5:44 7:24
13 Trond Kortner Østmarka OK 42:21 +6:07 7:28
14 Sindre Rønning Fossum IF 42:36 +6:22 7:31
15 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 42:38 +6:24 7:31
16 Espen Fiskum Halden SK 42:59 +6:45 7:35
17 Pål Skogedal Asker Skiklubb 43:03 +6:49 7:36
18 Øyvind Helgerud Halden SK 43:26 +7:12 7:40
19 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 44:17 +8:03 7:49
20 Gunnar A Fiskum NTNUI 45:06 +8:52 7:58
21 Sverre Turter Sandvold NTNUI 46:48 +10:34 8:16
22 Martin Schälli Bækkelagets SK 47:00 +10:46 8:18
23 Lacho Iliev Halden SK 47:21 +11:07 8:21
24 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 48:03 +11:49 8:29
25 Erik Persson Oppsal Orientering 48:23 +12:09 8:32
26 Eivind Tonna Lillomarka OL 49:03 +12:49 8:39
27 Anders Storbraten Bækkelagets SK 50:56 +14:42 8:59
28 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 51:47 +15:33 9:08
29 Halvor Lund Freidig 52:32 +16:18 9:16
30 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 55:28 +19:14 9:47
31 Sindre Langaas Nydalens SK 56:11 +19:57 9:55
32 Steinar Kvaale Bø OL 56:16 +20:02 9:56
33 Jan Fredrik Helgaker Fossum IF 57:05 +20:51 10:05
34 Vegard Line Oslostudentenes IK 1:11:40 +35:26 12:39
35 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 1:12:14 +36:00 12:45
Ingve Løkken Nydalens SK diskvalifisert
Fredrik Rosenqvist IL Tyrving diskvalifisert
Markus Holter Halden SK diskvalifisert

H 35-

5 040 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 51:42 10:15
2 Stefan Kernstock Oslostudentenes IK 1:07:48 +16:06 13:27

D 40-

4 360 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Haugskott OL Trollelg 42:31 9:45
2 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 44:51 +2:20 10:17
3 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 46:46 +4:15 10:43
4 Heidi Tronbøl Fet OL 47:21 +4:50 10:51
5 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 49:23 +6:52 11:19
6 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 56:12 +13:41 12:53
7 Sigrid Melander Vie Fossum IF 1:16:43 +34:12 17:35
8 Elise Hafskjold Nydalens SK 1:28:47 +46:16 20:21
Milda Øhlckers IL Tyrving diskvalifisert

H 40-

5 040 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Charles Halaas Fossum IF 42:10 8:21
2 Erik Paulsrud IL Koll 42:36 +0:26 8:27
3 Petter Halvorsen Nydalens SK 47:44 +5:34 9:28
4 Henning Spjelkavik IL Tyrving 47:50 +5:40 9:29
5 Øystein Rastad Asker Skiklubb 48:31 +6:21 9:37
6 Inge Lindseth Nydalens SK 49:28 +7:18 9:48
7 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 51:06 +8:56 10:08
8 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 51:24 +9:14 10:11

D 45-

4 360 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 44:52 10:17
2 Marit B. Eithun Nittedal OL 47:32 +2:40 10:54
3 Torunn Spets Storhov Freidig 47:37 +2:45 10:55
4 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 47:45 +2:53 10:57
5 Jorun Ruud Asker Skiklubb 47:52 +3:00 10:58
6 Hege Feiring IL Tyrving 49:19 +4:27 11:18
7 Arnhild Krogh Oppsal Orientering 54:30 +9:38 12:29
8 Marianne Hauge Hisøy OK 1:00:07 +15:15 13:47
9 Astrid Ruud Nittedal OL 1:00:49 +15:57 13:56
10 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:04:25 +19:33 14:46
11 Paula Berstad Heming Orientering 1:11:09 +26:17 16:19
12 Marianne Reusch Heming Orientering 1:20:26 +35:34 18:26
Isa Heggedal Konnerud IL diskvalifisert
Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL diskvalifisert

H 45-

5 040 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thore Kornmo Porsgrunn OL 37:44 7:29
2 Tomas Eidsmo Freidig 38:20 +0:36 7:36
3 Ivar Mølnvik Fossum IF 44:54 +7:10 8:54
4 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 46:15 +8:31 9:10
5 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 46:50 +9:06 9:17
6 Anders Kristian Holt Hedrum OL 47:49 +10:05 9:29
7 Odd Strand Kongsberg OL 48:42 +10:58 9:39
8 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 49:58 +12:14 9:54
9 Hallvard Koren OK Moss 52:49 +15:05 10:28
10 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 54:30 +16:46 10:48
11 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 54:44 +17:00 10:51
12 Ståle Heitmann Fossum IF 54:51 +17:07 10:52
13 Pål Sommerhein OK Horten 56:08 +18:24 11:08
14 Morten Rannem Fossum IF 56:29 +18:45 11:12
15 Dag Wang Lillomarka OL 57:48 +20:04 11:28
16 Anders Flågen Heming Orientering 58:13 +20:29 11:33
17 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 59:01 +21:17 11:42
18 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 59:07 +21:23 11:43
19 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:04:04 +26:20 12:42
20 Atle Wøllo Kongsberg OL 1:06:11 +28:27 13:07
21 Christian Reusch Heming Orientering 1:07:53 +30:09 13:28
22 Einar Gisholt Fossum IF 1:11:59 +34:15 14:16
23 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 1:19:44 +42:00 15:49
Tom Kristensen Larvik OK diskvalifisert
Olav Eide Bækkelagets SK diskvalifisert
Tore Nymark Askøy OL diskvalifisert

D 50-

3 740 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 38:49 10:22
2 Dagrun Melkild Heming Orientering 42:02 +3:13 11:14
3 Marianne Njåstein IL Tyrving 42:35 +3:46 11:23
4 Kjersti Hov Fossum IF 43:32 +4:43 11:38
5 Helle Egeberg Vári Sturla, IF 46:22 +7:33 12:23
6 Ingvild Mulen Kristiansand OK 46:35 +7:46 12:27
7 Tove Heimdal Konnerud IL 47:47 +8:58 12:46
8 Trude Fixdal IL Koll 48:22 +9:33 12:55
9 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 48:55 +10:06 13:04
10 Veslemøy Solberg Konnerud IL 49:24 +10:35 13:12
11 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 50:39 +11:50 13:32
12 Else Grandal IL Tyrving 53:23 +14:34 14:16
13 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 56:52 +18:03 15:12
14 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:00:20 +21:31 16:07
15 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 1:04:24 +25:35 17:13
16 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 1:04:58 +26:09 17:22
17 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:16:44 +37:55 20:31
18 Jane Rødder Kongsberg OL 1:39:14 +1:00:25 26:31

H 50-

4 620 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 36:23 7:52
2 Jens Even Storhov Freidig 36:53 +0:30 7:59
3 Knut Edvard Helland Østmarka OK 37:43 +1:20 8:09
4 Arild Andresen Fossum IF 38:24 +2:01 8:18
5 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 39:27 +3:04 8:32
6 Christian Grotnes IL Tyrving 39:28 +3:05 8:32
7 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 40:22 +3:59 8:44
8 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 40:34 +4:11 8:46
9 Tibor Vári Sturla, IF 42:41 +6:18 9:14
10 Knut Erling Øen Heming Orientering 43:25 +7:02 9:23
11 Rolv Anders Systad Lyn Ski 43:30 +7:07 9:24
12 Håkon Løvli Asker Skiklubb 44:42 +8:19 9:40
13 Lars-Ivar Aarseth Nydalens SK 46:38 +10:15 10:05
14 Rune Malmei Sandnes IL (Rogaland) 47:02 +10:39 10:10
15 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 47:29 +11:06 10:16
16 Haakon Arnesen Byåsen IL 50:28 +14:05 10:55
17 Øystein Wiggen Byåsen IL 50:59 +14:36 11:02
18 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 51:01 +14:38 11:02
19 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 53:30 +17:07 11:34
20 Terje Linløkken Østmarka OK 55:14 +18:51 11:57
21 Sven Ohrvik Konnerud IL 57:25 +21:02 12:25
22 Phil Conway Kongsberg OL 1:05:32 +29:09 14:11
Erlend Råheim OK Øst diskvalifisert
Guttorm L Egge Oslostudentenes IK diskvalifisert
Kjetil Espedal Nydalens SK diskvalifisert

D 55-

3 740 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Toril Hallan Lillomarka OL 41:12 11:00
2 Runa Skyttersæter Heming Orientering 42:12 +1:00 11:17
3 Berit Danielsen IL Tyrving 43:03 +1:51 11:30
4 Gunhild Hennum Lierbygda OL 43:32 +2:20 11:38
5 Bente Line Indre Østfold OK 44:05 +2:53 11:47
6 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 44:26 +3:14 11:52
7 Berit Berge IL Tyrving 49:10 +7:58 13:08
8 Lena Gottfridsson Nittedal OL 49:35 +8:23 13:15
9 Anne Julsrud Haugen Halden SK 49:50 +8:38 13:19
10 Åshild Bergstøl Kongsberg OL 51:23 +10:11 13:44
11 Kjersti Skantze IL Tyrving 52:33 +11:21 14:03
12 Bente Landmark Fossum IF 53:29 +12:17 14:18
13 Grete Berntsen Måren OK 1:07:47 +26:35 18:07

H 55-

4 620 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Hæstad Fossum IF 37:29 8:06
2 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 40:13 +2:44 8:42
3 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 40:46 +3:17 8:49
4 Hallvard Fjær Lillomarka OL 41:54 +4:25 9:04
5 Jack Bjørnsen Kristiansand OK 42:08 +4:39 9:07
6 Johan Lunde IL Koll 42:25 +4:56 9:10
7 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 43:26 +5:57 9:24
8 Trond Baklid Konnerud IL 44:32 +7:03 9:38
9 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 44:35 +7:06 9:39
10 Lars-Erik Fiskum IL Tyrving 45:33 +8:04 9:51
11 Per Schanche Asker Skiklubb 46:39 +9:10 10:05
12 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 46:41 +9:12 10:06
13 Lars Hjermstad Fossum IF 47:14 +9:45 10:13
14 Erik Næss Østmarka OK 47:58 +10:29 10:22
15 Arne Fossheim Asker Skiklubb 48:10 +10:41 10:25
16 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 51:49 +14:20 11:12
17 Christopher Schive OK Moss 52:18 +14:49 11:19
18 Peer Stiansen Nydalens SK 52:56 +15:27 11:27
19 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 53:38 +16:09 11:36
20 Jon Lahlum Fossum IF 53:47 +16:18 11:38
21 Terje Brende Fossum IF 58:53 +21:24 12:44
22 Roy Gjerding OK Moss 1:00:05 +22:36 13:00
23 Tov Arne Bondal Notodden OL 1:06:31 +29:02 14:23
Donald Skantze IL Tyrving diskvalifisert

D 60-

2 970 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 32:14 10:51
2 Toril Eine Fossum IF 55:30 +23:16 18:41
3 Aud Kjemperud Eiker OL 57:41 +25:27 19:25
4 Helga Peveri Eiker OL 1:07:03 +34:49 22:34

H 60-

3 740 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 36:54 9:51
2 Are Eriksen Oslostudentenes IK 39:01 +2:07 10:25
3 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 39:50 +2:56 10:39
4 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 41:52 +4:58 11:11
5 Per Osen NOTEAM 42:23 +5:29 11:19
6 Tor Ragnar Andersen Halden SK 43:03 +6:09 11:30
7 Mathias Martinsen Heming Orientering 43:46 +6:52 11:42
8 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:25:56 +49:02 22:58
Per Kristian Ekeberg IL Tyrving diskvalifisert

D 65-

2 970 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Berit Moe Raumar Orientering 43:33 14:39
2 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:00:31 +16:58 20:22
3 Berit Grosvold Eiker OL 1:05:31 +21:58 22:03
4 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:07:16 +23:43 22:38

H 65-

3 740 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldar Børsum Bækkelagets SK 38:00 10:09
2 Per Øhlckers IL Tyrving 45:27 +7:27 12:09
3 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 52:23 +14:23 14:00
4 Fridulv Sagberg IL Koll 54:32 +16:32 14:34
5 Helge Lye IL Tyrving 58:54 +20:54 15:44
A Næss Oppsal Orientering diskvalifisert

D 70-

2 150 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 41:33 19:19
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 42:58 +1:25 19:59
3 Hjørdis Øvreås Botne SK 49:54 +8:21 23:12

H 70-

2 970 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Thomas Petersen Nittedal OL 34:38 11:39
2 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 38:26 +3:48 12:56
3 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 42:57 +8:19 14:27
4 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 43:30 +8:52 14:38
5 Henning Gaarder Konnerud IL 46:08 +11:30 15:31
6 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 48:29 +13:51 16:19
7 Magnar Øvreås Botne SK 1:05:35 +30:57 22:04
Tore Langaard Oppsal Orientering brutt

D 75-

2 150 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 39:28 18:21
2 Unni Drage Haugerud IF 50:45 +11:17 23:36
3 Hjørdis Egner Heming Orientering 1:51:13 +1:11:45 51:43

H 75-

2 970 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Lundhaug OK Moss 40:40 13:41
2 Bjørn Egner Heming Orientering 44:28 +3:48 14:58
3 Sturle Hånes IL GeoForm 45:05 +4:25 15:10
4 Erling Tidemann Lommedalens IL 47:06 +6:26 15:51
5 Steinar Ruud Konnerud IL 51:53 +11:13 17:28
6 Jon C. Fougner Heming Orientering 51:57 +11:17 17:29

H 80-

2 150 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Drage Haugerud IF 35:42 16:36
2 Hans Larsen Raumar Orientering 38:21 +2:39 17:50
3 Erland Ljungström IL Tyrving 41:40 +5:58 19:22
4 Ole Sannes Lillomarka OL 52:37 +16:55 24:28
5 Stein Koren OK Moss 55:44 +20:02 25:55
6 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 56:02 +20:20 26:03
7 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:07:31 +31:49 31:24

Direkte N

2 310 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Theo Winsents Sæter Måren OK 33:29 14:29
2 A Gjellestad Nydalens SK 39:15 +5:46 16:59
Margareta Neuman Nydalens SK diskvalifisert

Direkte C

2 220 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Malene Nordbrøden Halden SK 43:02 19:23
2 Sharon Broadwell NOTEAM 48:14 +5:12 21:43
Anne Gro Styrvold Larvik OK diskvalifisert

Direkte B

2 850 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Berteig Fossum IF 30:01 10:31
2 Jon Sollsrud Nydalens SK 32:25 +2:24 11:22
3 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 37:59 +7:58 13:19
4 Ingrid Holm - Oppsal Orientering 41:31 +11:30 14:34
5 Kamilla Lome Hamar OK 41:52 +11:51 14:41
6 Elena Grand Nydalens SK 42:46 +12:45 15:00
7 Pernilla Sønsterudbråten Raumar Orientering 42:48 +12:47 15:01
8 Ragnhild skogsrud OL Vallset/Stange 50:21 +20:20 17:40
9 Martin Kaspersen Mo OK 1:00:09 +30:08 21:06
10 Elise Gisholt Fossum IF 1:03:01 +33:00 22:06
11 Sindre Gisholt Fossum IF 1:03:16 +33:15 22:11
Dennis Trewin Bushflyers diskvalifisert

Direkte A

3 870 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leif Størmer Fossum IF 34:39 8:57
2 Lars Fremstad Larvik OK 38:12 +3:33 9:52
3 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 38:16 +3:37 9:53
4 Øystein Rodem Nydalens SK 39:41 +5:02 10:15
5 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 40:19 +5:40 10:25
6 Ida Tiltnes IL Tyrving 41:29 +6:50 10:43
7 Jan Gransted Halden SK 41:53 +7:14 10:49
8 Dana Stene Nydalens SK 42:00 +7:21 10:51
9 Daniel Fløtre NOTEAM 42:56 +8:17 11:05
10 Tone Sundtjønn Lillomarka OL 43:12 +8:33 11:09
11 Geir Sommerheim OK Horten 43:13 +8:34 11:10
12 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 43:15 +8:36 11:10
13 Iliana Ilieva Halden SK 44:11 +9:32 11:25
14 Andreas Huber Hamar OK 44:42 +10:03 11:33
15 Anja Wingstedt Halden SK 45:08 +10:29 11:39
16 Anders Øpstad Asker Skiklubb 45:35 +10:56 11:46
17 tore Sundtjørn Ås-NMBU Orientering 47:21 +12:42 12:14
18 Kjell Blomseth Ås-NMBU Orientering 48:15 +13:36 12:28
19 Pål Tore Svendsen Nydalens SK 49:05 +14:26 12:40
20 Trond Brevik Fossum IF 49:18 +14:39 12:44
21 Marie Rygh Holten Nydalens SK 50:14 +15:35 12:58
22 Aleksander Rygh Holten Nydalens SK 50:57 +16:18 13:09
23 Bjørn Axel Gran Halden SK 51:18 +16:39 13:15
24 Gina Granstedt Halden SK 53:37 +18:58 13:51
25 Knut Hagen Byåsen IL 54:48 +20:09 14:09
26 Marit Nersten Fossum IF 56:21 +21:42 14:33
27 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 56:52 +22:13 14:41
28 Frode Kamsvåg IL Tyrving 1:03:47 +29:08 16:28
29 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1:04:53 +30:14 16:45
30 Vinunt Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:06:41 +32:02 17:13
31 Astrid Wangensteen Nydalens SK 1:07:34 +32:55 17:27
32 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 1:11:31 +36:52 18:28
33 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:11:52 +37:13 18:34
34 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:12:48 +38:09 18:48
35 Ole Christian Bang Hamar OK 1:18:24 +43:45 20:15
36 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:18:38 +43:59 20:19
37 Anders Emil Olsen Nydalens SK 1:41:04 +1:06:25 26:06
Trond Foss Sandefjord OK diskvalifisert
Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor