Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Unionsmatch individuelt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatch individuelt
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 28 mai 2016

UM D 13-14

2 470 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Akershus og Oslo orienteringsk 22:34 9:08
2 Kristine Kravdal Mjøs-O 23:58 +1:24 9:42
3 Mathilde Sæter Flesseberg Buskerud 24:22 +1:48 9:51
4 Pia Young Vik Akershus og Oslo orienteringsk 24:40 +2:06 9:59
5 Åsne Haavengen Buskerud 25:05 +2:31 10:09
6 Jennifer Davidsson Göteborgs OF 25:33 +2:59 10:20
7 Thea Bökman Halland - Skåne 26:00 +3:26 10:31
8 Märta Ljungberg Göteborgs OF 26:10 +3:36 10:35
9 Moa Skoog Västergötlands OF 26:46 +4:12 10:50
10 Amèlie Aamodt Akershus og Oslo orienteringsk 27:14 +4:40 11:01
11 Lisa Åkesson Västergötlands OF 27:19 +4:45 11:03
12 Klara Persson Halland - Skåne 27:21 +4:47 11:04
13 Tea Markholm Halland - Skåne 27:34 +5:00 11:09
14 Marieluise Schmitt Gran Østfold Orienteringskrets 27:48 +5:14 11:15
15 Ingrid Blindheim Akershus og Oslo orienteringsk 27:53 +5:19 11:17
16 Clara Johansson Bohuslän-Dals Orienteringsförb 27:58 +5:24 11:19
17 Elsa Karlsson Göteborgs OF 28:43 +6:09 11:37
18 Marte Madslien Bakken Akershus og Oslo orienteringsk 28:50 +6:16 11:40
19 Alma Hjertberg Västergötlands OF 29:15 +6:41 11:50
20 Eleonora Alinder Göteborgs OF 29:34 +7:00 11:58
21 Elsa Sonesson Västergötlands OF 29:56 +7:22 12:07
22 Sabina Aumo Göteborgs OF 30:15 +7:41 12:14
23 Elida Sagli Gudim Østfold Orienteringskrets 30:21 +7:47 12:17
24 Lovisa Moqvist Göteborgs OF 30:32 +7:58 12:21
25 Unni Granfors Halland - Skåne 30:48 +8:14 12:28
26 Erica Bogren Västergötlands OF 30:59 +8:25 12:32
27 Martine Skjelsvik Mjøs-O 31:21 +8:47 12:41
28 Erika Åkesson Västergötlands OF 31:32 +8:58 12:45
29 Nellie Rydlund Halland - Skåne 31:39 +9:05 12:48
30 Thilda Selden Halland - Skåne 32:24 +9:50 13:07
31 Olivia Lundstedt Göteborgs OF 32:39 +10:05 13:13
32 Ebba Lind Bohuslän-Dals Orienteringsförb 32:40 +10:06 13:13
33 Konstanse Moholth Buskerud 32:58 +10:24 13:20
34 Ingrid Marie Stubban Hygen Akershus og Oslo orienteringsk 33:53 +11:19 13:43
35 Birgit Kleppa Madslien Mjøs-O 33:57 +11:23 13:44
36 Irma Svensson Västergötlands OF 34:09 +11:35 13:49
37 Alexandra Angvoll Østfold Orienteringskrets 34:56 +12:22 14:08
38 Nora Småge Hilsen Buskerud 35:26 +12:52 14:20
39 Emma Bangstad Bergersen Mjøs-O 36:32 +13:58 14:47
40 Johanna Sofie Longfjeld Buskerud 36:52 +14:18 14:55
41 Oda Isnes Tyse Buskerud 37:38 +15:04 15:14
42 Ingrid Kristine Hansen Østfold Orienteringskrets 38:27 +15:53 15:34
43 Frida Johansson Bohuslän-Dals Orienteringsförb 38:43 +16:09 15:40
44 Vilde Retteråsen Østfold Orienteringskrets 38:57 +16:23 15:46
45 Berthe Teslo Mjøs-O 39:19 +16:45 15:55
46 Agnes Lindblom Halland - Skåne 39:57 +17:23 16:10
47 Astrid Rognstad Mjøs-O 44:04 +21:30 17:50
48 Adine Blakkestad Ingesen Østfold Orienteringskrets 47:19 +24:45 19:09
49 Mari Øverby Buskerud 48:12 +25:38 19:30
50 Inger-Lise Halmstad Andersen Mjøs-O 50:06 +27:32 20:17
51 Nina Pedersen Østfold Orienteringskrets 51:59 +29:25 21:02
52 Elise Værp Hauge Akershus og Oslo orienteringsk 1:12:55 +50:21 29:31

UM D 15-16

2 930 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Østfold Orienteringskrets 25:50 8:49
2 Jenny Baklid Buskerud 26:42 +0:52 9:06
3 Ingrid G. Kvålsgard Akershus og Oslo orienteringsk 28:54 +3:04 9:51
4 Åsne Holo Akershus og Oslo orienteringsk 28:56 +3:06 9:52
5 Johanna Källvik-Leufven Bohuslän-Dals Orienteringsförb 29:06 +3:16 9:55
6 Ragne Wiklund Akershus og Oslo orienteringsk 29:21 +3:31 10:01
7 Hilda Axelsson Halland - Skåne 29:46 +3:56 10:09
8 Johanna Nilsson Göteborgs OF 29:47 +3:57 10:09
9 Pernille Katla Akershus og Oslo orienteringsk 30:06 +4:16 10:16
10 Marlin Haavengen Buskerud 30:31 +4:41 10:24
11 Ellen Blennow Västergötlands OF 30:41 +4:51 10:28
12 Elsa Aderstedt Althoff Göteborgs OF 30:44 +4:54 10:29
13 Alva Sonesson Västergötlands OF 30:57 +5:07 10:33
14 Moa Alsiö Västergötlands OF 31:03 +5:13 10:35
15 Elsa Lindeblom Västergötlands OF 31:04 +5:14 10:36
16 Ebba Hjertberg Västergötlands OF 31:14 +5:24 10:39
17 Lotte Jauhojärvi Markussen Akershus og Oslo orienteringsk 31:26 +5:36 10:43
18 Kristine Haanes Strandlie Mjøs-O 33:03 +7:13 11:16
19 Irmalinn Nilsson Halland - Skåne 33:17 +7:27 11:21
20 Ellika Groth Göteborgs OF 34:04 +8:14 11:37
21 Lovisa Weiden Halland - Skåne 34:11 +8:21 11:40
22 Sofia Johansson Bohuslän-Dals Orienteringsförb 34:28 +8:38 11:45
23 Clara Dahl Halland - Skåne 34:31 +8:41 11:46
24 Selma Moqvist Göteborgs OF 34:45 +8:55 11:51
25 Elina Hansson Göteborgs OF 34:48 +8:58 11:52
26 Erika Källvik-Leufven Bohuslän-Dals Orienteringsförb 35:10 +9:20 12:00
27 Kjersti Tønnesen Bergstøl Buskerud 35:40 +9:50 12:10
28 Mari Lindro Svingheim Buskerud 36:24 +10:34 12:25
29 Malin Kristiansson Västergötlands OF 36:56 +11:06 12:36
30 Tale Strand Buskerud 37:14 +11:24 12:42
31 Marie Hansen Østfold Orienteringskrets 37:17 +11:27 12:43
32 Karoline Bjørnerød Østfold Orienteringskrets 37:26 +11:36 12:46
33 Marie F. Lindløv Jensen Østfold Orienteringskrets 37:58 +12:08 12:57
34 Ane Ingeborg Kalbækken Mjøs-O 38:42 +12:52 13:12
35 Elvira Wildheim Halland - Skåne 38:53 +13:03 13:16
36 Lovisa Lager Halland - Skåne 39:01 +13:11 13:18
37 Maren Norderud Akershus og Oslo orienteringsk 39:16 +13:26 13:24
38 Helene Eger Buskerud 39:58 +14:08 13:38
39 Andrea Ranvik Buskerud 41:06 +15:16 14:01
40 Anna Øftshus Gravir Akershus og Oslo orienteringsk 41:53 +16:03 14:17
41 Maja Kindlund Västergötlands OF 42:38 +16:48 14:33
42 Hanna Lye Moum Østfold Orienteringskrets 44:09 +18:19 15:04
43 Lisa Börnstedt Göteborgs OF 44:37 +18:47 15:13
44 Ingeborg Rognstad Mjøs-O 45:05 +19:15 15:23
45 Aurora Gjølsjø Østfold Orienteringskrets 52:16 +26:26 17:50
46 Vilma Svantesson Halland - Skåne 53:22 +27:32 18:12
47 Synne Solberg Mjøs-O 1:00:44 +34:54 20:43
48 Karen Johanne Øfstaas Mjøs-O 1:01:33 +35:43 21:00
49 Ingvild Snuggerud Mjøs-O 1:05:56 +40:06 22:30
50 Lisa Jenssen Østfold Orienteringskrets 1:15:07 +49:17 25:38
51 Anna Emilie Torseth Mjøs-O 2:03:03 +1:37:13 41:59
Anna Flakberg Göteborgs OF diskvalifisert

UM H 13-14

2 870 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jesper Johansson Halland - Skåne 24:13 8:26
2 Kornelius Kriszat-Løvfald Akershus og Oslo orienteringsk 24:14 +0:01 8:26
3 Christofher Ladim Østfold Orienteringskrets 25:07 +0:54 8:45
4 Odin Sæther Østfold Orienteringskrets 25:14 +1:01 8:47
5 Emil Axelsson Göteborgs OF 25:31 +1:18 8:53
5 Nils Tveite Akershus og Oslo orienteringsk 25:31 +1:18 8:53
7 Gustav Ohlin Västergötlands OF 25:54 +1:41 9:01
8 Arvid Björk Västergötlands OF 26:18 +2:05 9:09
9 Casper Skepp Göteborgs OF 26:24 +2:11 9:11
10 Grunde Isaksætre Mjøs-O 26:26 +2:13 9:12
11 Ådne Skjærstein Akershus og Oslo orienteringsk 27:03 +2:50 9:25
12 Felix Drejmo Göteborgs OF 27:08 +2:55 9:27
13 Isak Olsson Bohuslän-Dals Orienteringsförb 27:33 +3:20 9:35
14 Hugo Mandinger Västergötlands OF 28:03 +3:50 9:46
15 Albin Nyqvist Göteborgs OF 28:30 +4:17 9:55
16 Willy Fjällborg Bohuslän-Dals Orienteringsförb 28:44 +4:31 10:00
17 Albin Persson Halland - Skåne 28:47 +4:34 10:01
18 Vetle Drage Buskerud 29:48 +5:35 10:22
19 Sander Tonjer Fingarsenn Mjøs-O 30:09 +5:56 10:30
20 Carl Ås Halland - Skåne 30:26 +6:13 10:36
21 Henrik Reusch Akershus og Oslo orienteringsk 30:44 +6:31 10:42
22 Axel Nalbin Västergötlands OF 31:08 +6:55 10:50
23 Rasmus Fjordside Göteborgs OF 31:15 +7:02 10:53
24 Anton Carlsson Västergötlands OF 31:16 +7:03 10:53
25 Melker Andersson Halland - Skåne 31:52 +7:39 11:06
26 Jakob Gunnarson Göteborgs OF 32:00 +7:47 11:08
27 Sune Raknes Sogstad Mjøs-O 32:14 +8:01 11:13
28 Agust Kronkvist Halland - Skåne 32:44 +8:31 11:24
29 Sigurd Kvamme Mjøs-O 33:07 +8:54 11:32
30 Vegard Ranestad Mjøs-O 33:39 +9:26 11:43
31 Mikkel Berglund Buskerud 33:47 +9:34 11:46
32 Johan Eger Buskerud 33:55 +9:42 11:49
33 Johan Mårtensson Västergötlands OF 34:10 +9:57 11:54
34 Adam Conway Buskerud 34:19 +10:06 11:57
35 Jørgen Nøkleby Melling Buskerud 34:22 +10:09 11:58
36 Ferdinand Fremming Akershus og Oslo orienteringsk 34:32 +10:19 12:01
37 Tor Erling Gjølsjø Østfold Orienteringskrets 35:38 +11:25 12:24
38 Rolf Trygve Haug Buskerud 36:25 +12:12 12:41
39 Kristoffer Helminsen Østfold Orienteringskrets 36:57 +12:44 12:52
40 Kristoffer Halsnes Østfold Orienteringskrets 43:44 +19:31 15:14
41 Johan Lund Bohuslän-Dals Orienteringsförb 44:19 +20:06 15:26
42 Alex Johansson Halland - Skåne 45:25 +21:12 15:49
43 Lukas Klausen Buskerud 47:05 +22:52 16:24
44 Lukas Larsson Västergötlands OF 47:44 +23:31 16:37
45 Loke Hedberg Halland - Skåne 47:49 +23:36 16:39
46 Felix Pernefalk Bohuslän-Dals Orienteringsförb 52:38 +28:25 18:20
47 Arvid Aronsson Bohuslän-Dals Orienteringsförb 55:44 +31:31 19:25
48 Mikkel Katla Akershus og Oslo orienteringsk 57:38 +33:25 20:04
49 Tore Herman Kirkebøen Østfold Orienteringskrets 58:15 +34:02 20:17
50 Mats Lindaas Mjøs-O 1:00:07 +35:54 20:56
51 Peder Aabogen Haugaard Østfold Orienteringskrets 1:01:20 +37:07 21:22
52 Melker Andersson Bohuslän-Dals Orienteringsförb 1:32:05 +1:07:52 32:05
Jørgen Schjølberg Mjøs-O diskvalifisert
Sondre Ytterbø Akershus og Oslo orienteringsk diskvalifisert
Viktor Jellvert Börjeson Göteborgs OF diskvalifisert

UM H 15-16

3 440 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simon Harden Halland - Skåne 28:00 8:08
2 Niels Christian Hellerud Østfold Orienteringskrets 28:20 +0:20 8:14
3 Marcus Carlsson Västergötlands OF 28:48 +0:48 8:22
4 Sander Arntzen Akershus og Oslo orienteringsk 29:17 +1:17 8:30
5 Even Lindaas Mjøs-O 30:25 +2:25 8:50
6 Petter Astrup Arnesen Akershus og Oslo orienteringsk 30:58 +2:58 9:00
7 Daniel Bogren Västergötlands OF 31:56 +3:56 9:16
8 William Lundstedt Västergötlands OF 32:14 +4:14 9:22
9 Linus Kristiansson Västergötlands OF 32:15 +4:15 9:22
10 Halvor Tørnqvist Halden Akershus og Oslo orienteringsk 33:27 +5:27 9:43
11 Henrik Fredriksen Aas Akershus og Oslo orienteringsk 34:09 +6:09 9:55
12 Bendik Eliassen Østfold Orienteringskrets 34:36 +6:36 10:03
13 Elias Ljungqvist Göteborgs OF 34:42 +6:42 10:05
14 Martin Lamm Göteborgs OF 34:54 +6:54 10:08
15 Per Clemet Wisløff Akershus og Oslo orienteringsk 35:08 +7:08 10:12
16 Jens Johan Brekke Akershus og Oslo orienteringsk 35:35 +7:35 10:20
17 Axel Olsson Västergötlands OF 35:51 +7:51 10:25
18 Adrian Vartia Halland - Skåne 36:08 +8:08 10:30
19 Hugo Ström Västergötlands OF 37:38 +9:38 10:56
20 Tim Johansson Halland - Skåne 37:52 +9:52 11:00
21 Sondre Ottesen Østfold Orienteringskrets 38:00 +10:00 11:02
22 Samuel Pihlström Göteborgs OF 38:19 +10:19 11:08
23 Eskil Frøisland Mjøs-O 38:27 +10:27 11:10
24 Alfred Pettersson Västergötlands OF 38:49 +10:49 11:17
25 Carl Josefsson Göteborgs OF 39:53 +11:53 11:35
26 Axel Blom Göteborgs OF 40:03 +12:03 11:38
27 Sølve Drage Buskerud 40:40 +12:40 11:49
28 Elias Skjolden Sørensen Akershus og Oslo orienteringsk 40:53 +12:53 11:53
29 Filip Bengtsson Halland - Skåne 41:15 +13:15 11:59
30 Njål Ellegaard Melby Mjøs-O 41:27 +13:27 12:02
31 Jostein Svaland Dale Mjøs-O 43:15 +15:15 12:34
32 Aslak Heimdal Buskerud 43:32 +15:32 12:39
33 Erik Hogedal Göteborgs OF 44:38 +16:38 12:58
34 Gabriel Sturesson Göteborgs OF 45:14 +17:14 13:08
35 Elias Øhman Mjøs-O 45:38 +17:38 13:15
36 Erik Lund Bohuslän-Dals Orienteringsförb 46:42 +18:42 13:34
37 Albin Kronkvist Halland - Skåne 47:03 +19:03 13:40
38 Eirik Blågestad Østfold Orienteringskrets 47:20 +19:20 13:45
39 Nikolai Nordhaug Buskerud 48:59 +20:59 14:14
40 Mats Andre Nygård Østfold Orienteringskrets 49:27 +21:27 14:22
41 Samuel Eriksson Bohuslän-Dals Orienteringsförb 51:39 +23:39 15:00
42 Sindre Lysaker Norbom Buskerud 51:44 +23:44 15:02
43 Erik Imrik Østfold Orienteringskrets 53:11 +25:11 15:27
44 Johan Kristian Undeland Buskerud 55:20 +27:20 16:05
45 Fredrik Sveen Mjøs-O 56:19 +28:19 16:22
46 Runar Saur Modahl Østfold Orienteringskrets 56:46 +28:46 16:30
47 Johan Storebakken Mjøs-O 58:01 +30:01 16:51
48 Oskar Carlsson Bohuslän-Dals Orienteringsförb 1:08:51 +40:51 20:00
Nicolai Harvik Buskerud diskvalifisert
Oscar Modig Halland - Skåne diskvalifisert
Vegard Øverli Berg Buskerud diskvalifisert
Noah Bechtel Halland - Skåne brutt

Reserve D 13-14

2 470 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Flakberg Göteborgs OF 29:27 11:55
2 Thea Fagerström Göteborgs OF 31:12 +1:45 12:37
3 Emely Weihart Västergötlands OF 31:33 +2:06 12:46
4 Moa Eriksson Västergötlands OF 33:14 +3:47 13:27
5 Karoline Torø Buskerud 35:22 +5:55 14:19
6 Vera Pettersson Västergötlands OF 35:29 +6:02 14:21
7 Ingrid Grønlund Moen Østfold Orienteringskrets 42:25 +12:58 17:10
8 Hanna Gabrielsson Göteborgs OF 42:56 +13:29 17:22
9 Hedda Spangberg Buskerud 45:58 +16:31 18:36
10 Noor Dirro Akershus og Oslo orienteringsk 54:12 +24:45 21:56

Reserve D 15-16

2 930 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karen Hoel Jomaas Akershus og Oslo orienteringsk 29:57 10:13
2 Ida Roos Västergötlands OF 32:27 +2:30 11:04
3 Tindra Hjort Västergötlands OF 34:27 +4:30 11:45
4 Alma Vilhelmsson Västergötlands OF 35:00 +5:03 11:56
5 Christine Hoen Buskerud 40:49 +10:52 13:55
6 Ida-Synnøve Kristiansen Østfold Orienteringskrets 45:14 +15:17 15:26
7 Tomine Lysaker Sanden Buskerud 1:03:41 +33:44 21:44

Reserve H 13-14

2 870 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 William Sturesson Göteborgs OF 29:06 10:08
2 Atle Nikolai Wøllo Buskerud 29:33 +0:27 10:17
3 Fritiof Aderstedt Althoff Göteborgs OF 30:58 +1:52 10:47
4 Gabriel Öhgren Göteborgs OF 34:24 +5:18 11:59
5 Mathias Skourup Rognebakke Buskerud 36:41 +7:35 12:46
6 Jakob Torgersen Østfold Orienteringskrets 44:21 +15:15 15:27
7 Erik Ingemarsson Västergötlands OF 45:03 +15:57 15:41
8 Arvid Öhrvall Västergötlands OF 46:14 +17:08 16:06
9 Oskar Dahlin Västergötlands OF 1:10:13 +41:07 24:27

Reserve H 15-16

3 440 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Yong Vik Akershus og Oslo orienteringsk 34:02 9:53
2 Erica Berlin Västergötlands OF 38:23 +4:21 11:09
3 Hugo Setthagen Västergötlands OF 40:50 +6:48 11:52
4 Johan Grahn Göteborgs OF 41:32 +7:30 12:04
5 Hugo Håkansson Västergötlands OF 45:49 +11:47 13:19
6 Johan Hjelmér Göteborgs OF 47:06 +13:04 13:41
7 Patrick Thomassen Buskerud 51:02 +17:00 14:50
8 Simen Gran Blystad Mjøs-O 1:01:44 +27:42 17:56
9 Kalle Lundgren Göteborgs OF 1:24:58 +50:56 24:41

Leder

3 440 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Bente Landmark Akershus og Oslo orienteringsk 41:34 12:05
0 Eilert Aamodt Akershus og Oslo orienteringsk 47:28 13:47
0 Gert Andersson Bohuslän-Dals Orienteringsförb 39:41 11:32
0 Lars Berglund Buskerud 26:51 7:48
0 Tore Bjørnerød Østfold Orienteringskrets 38:01 11:03
0 Simen Bordal Mjøs-O 30:26 8:50
0 Anna Hansson Västergötlands OF 40:43 11:50
0 Pål Hellerud Østfold Orienteringskrets 58:34 +11:06 17:01
0 Filip Karlsson Västergötlands OF 31:33 9:10
0 Per Källvik Bohuslän-Dals Orienteringsförb 30:25 8:50
0 Thomas Najvik Halland - Skåne 43:00 12:30
0 Rune Scheele Akershus og Oslo orienteringsk 31:05 9:02
Karin Althoff Göteborgs OF diskvalifisert
Magnus Dahlin Västergötlands OF diskvalifisert
Jenny Olsson Bohuslän-Dals Orienteringsförb diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor