Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet - Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet - Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 30 april 2016

H 21-

4 900 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Øystein SørensenNydalens SK32:13
2Simo MartomaaKalevan rasti34:00+1:47
3Sindre SandvenFossum IF34:15+2:02
4Lukas LilandNydalens SK34:46+2:33
5Håvard HagaNydalens SK34:58+2:45
6Morten Jarvis WestergårdHalden SK35:12+2:59
7Markus HolterHalden SK35:39+3:26
8Henrik EijsinkNydalens SK35:48+3:35
9Oskar StørmerFossum IF36:06+3:53
10Christian F SchiveHalden SK36:40+4:27
11Per Øyvind SteneNydalens SK37:00+4:47
12Elias JonssonNydalens SK37:23+5:10
13Halvor SaunesNydalens SK37:27+5:14
14Erling HjermstadFossum IF37:38+5:25
15Sverre Waaler KaasNydalens SK37:59+5:46
16David GottfridssonLillomarka OL38:04+5:51
17Sindre RønningFossum IF38:14+6:01
18Ola Marius PedersenOppsal Orientering38:18+6:05
19Øystein PettersenNydalens SK38:32+6:19
20Thor MellaOppsal Orientering38:41+6:28
21Einar MelsomFossum IF38:44+6:31
22Leif StørmerFossum IF38:50+6:37
23Trond KortnerØstmarka OK39:47+7:34
24Pål SkogedalAsker Skiklubb39:58+7:45
25Øyvind EngerNydalens SK40:17+8:04
26Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät40:18+8:05
27Jostein AndersenNydalens SK40:40+8:27
28Oskar JensenNydalens SK40:44+8:31
29Morten Nilstad PettersenIL Tyrving40:48+8:35
30Thomas BedinIndre Østfold OK41:45+9:32
31Mathias BenjaminsenLillomarka OL42:06+9:53
32Lars Henrik Verde ThonNTNUI42:10+9:57
33Are KristiansenIL Tyrving42:29+10:16
34Endre StoksethNydalens SK42:36+10:23
35Vetle ChristiansenBækkelagets SK42:42+10:29
36Gard LindsethNydalens SK42:43+10:30
37Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering43:04+10:51
38Sören JonssonNydalens SK43:16+11:03
39Ivar SeierstadIL GeoForm43:26+11:13
40Tarjei HoloFossum IF43:39+11:26
41Inge LindsethNydalens SK44:15+12:02
42Harald ThonSturla, IF44:23+12:10
43Stefan RingOK Löftan44:56+12:43
44Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb45:00+12:47
45Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb45:06+12:53
46Tore BjørnerødOK Moss45:20+13:07
47Magnus NordbrødenHalden SK45:22+13:09
48Per Ivar  NikolaisenOppsal Orientering45:55+13:42
49Simen SmestadBækkelagets SK46:28+14:15
50Raphael FerrandBækkelagets SK46:36+14:23
51Torstein HoleNydalens SK49:34+17:21
52Thomas SchiveBækkelagets SK50:13+18:00
53Donatas KontautasOK Moss52:16+20:03
54Hallvard KorenOK Moss53:05+20:52
55Truls KvaaseBækkelagets SK53:46+21:33
56Bjørnar LøvliAsker Skiklubb54:45+22:32
57Øystein RappRaumar Orientering56:47+24:34
58Mikael OlaussonOslostudentenes IK59:07+26:54Last ned GPS-spor i gpx-format
59Helge BakkehøiØstmarka OK1:03:09+30:56
60Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:07:49+35:36
61Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL1:16:28+44:15
0Ulf BrennaBækkelagets SKdiskvalifisert
0Kyongsa RiNydalens SKdiskvalifisert
0Hans TrøanNittedal OLikke startet
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor