Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 13-16B

2 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Celina Iversen Åse Egersund OK 50:25 20:44
2 Tiril Olaussen Haugesund IL Orientering 1:12:04 +21:39 29:39

D 17-A kort

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:39:38 34:21

D 50-

2 880 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mette M Nødland Ålgård Orientering 35:47 12:25
2 Inger Tone Nygård Egersund OK 37:30 +1:43 13:01
3 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 40:04 +4:17 13:54
4 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 40:48 +5:01 14:10
5 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 52:23 +16:36 18:11
6 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 58:42 +22:55 20:22
7 Kristin Skadsem Ganddal IL 1:10:33 +34:46 24:29

D 60-

2 880 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Skretting Opstad Egersund OK 1:03:18 21:58

D 70-

2 880 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:06:13 22:59
2 Helga Aaslid Egersund OK 1:12:34 +6:21 25:11

H 13-16B

2 430 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 39:57 16:26
2 Elias Eidsvåg Ganddal IL 1:02:28 +22:31 25:42
3 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 1:05:34 +25:37 26:58
4 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 1:08:24 +28:27 28:08
5 Jakob Hovland Wadel Ganddal IL 1:14:27 +34:30 30:38
6 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 1:18:36 +38:39 32:20
Alexander Horpestad Egersund OK diskvalifisert

H 17-A kort

3 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Petterson Egersund OK 45:33 13:05
2 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 50:25 +4:52 14:29
3 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 1:01:55 +16:22 17:47

H 17-B

3 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Geir Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

H 50-

3 750 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Aasheim Ganddal IL 32:46 8:44
2 Njål F. Vadla Sandnes IL (Rogaland) 36:43 +3:57 9:47
3 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 37:26 +4:40 9:58
4 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 38:22 +5:36 10:13
5 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 39:31 +6:45 10:32
6 Otte Omdal Ganddal IL 40:32 +7:46 10:48
7 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 41:00 +8:14 10:56
8 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 41:26 +8:40 11:02
9 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 48:00 +15:14 12:48
10 Per Ingar Hadland Ganddal IL 48:49 +16:03 13:01
11 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 50:56 +18:10 13:34
12 Tor Brekken Ganddal IL 53:16 +20:30 14:12

H 60-

2 880 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 33:29 11:37
2 Kjell Svihus Ganddal IL 39:32 +6:03 13:43
3 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 43:04 +9:35 14:57
4 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 49:26 +15:57 17:09
5 Ove Oaland Ganddal IL 50:00 +16:31 17:21
6 Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb 59:42 +26:13 20:43

H 70-

2 880 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 47:11 16:22
2 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag 51:05 +3:54 17:44
3 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 55:26 +8:15 19:14
4 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 55:40 +8:29 19:19
Tormod Aaslid Egersund OK diskvalifisert

H 13-16

3 480 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nevland Ålgård Orientering 30:07 8:39
1 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 1:38:57 +1:08:50 28:26
2 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 34:26 +4:19 9:53
2 Tor Eirik Eckhoff Gjermestad Egersund OK 1:56:57 +1:26:50 33:36
3 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 36:28 +6:21 10:28
4 Jonas Aksland Sandnes IL (Rogaland) 46:59 +16:52 13:30
5 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 47:32 +17:25 13:39
6 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 1:08:19 +38:12 19:37
7 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 1:14:29 +44:22 21:24
8 Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering 1:25:26 +55:19 24:32
Tobias Rødde Ganddal IL diskvalifisert

D 13-16

2 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 29:08 10:02
2 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 40:00 +10:52 13:47
3 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 45:29 +16:21 15:41
4 Ingrid Lamark Ganddal IL 47:56 +18:48 16:31
5 Pippa Carcas Interlopers 49:12 +20:04 16:57
6 Julie Puntervold Egersund OK 1:05:30 +36:22 22:35
Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

H 17-

4 630 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 38:06 8:13
2 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 41:15 +3:09 8:54
3 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 42:23 +4:17 9:09
4 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 42:50 +4:44 9:15
5 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 43:38 +5:32 9:25
6 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 44:44 +6:38 9:39
7 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 44:54 +6:48 9:41
8 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 45:42 +7:36 9:52
9 Fredrik Sandal Ganddal IL 47:12 +9:06 10:11
10 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 49:20 +11:14 10:39
11 Oddvar Taksdal Ganddal IL 50:08 +12:02 10:49
12 Kenneth Mydland Egersund OK 51:30 +13:24 11:07
13 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 51:32 +13:26 11:07
14 Per Ivar Stokland Ganddal IL 51:48 +13:42 11:11
15 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 54:55 +16:49 11:51
16 Sondre Taugbøl Lomeland Ålgård Orientering 55:36 +17:30 12:00
17 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 56:16 +18:10 12:09
18 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 1:02:37 +24:31 13:31
19 Nils Tore Puntervold Egersund OK 1:04:54 +26:48 14:01
20 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 1:09:57 +31:51 15:06
21 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:11:19 +33:13 15:24

D 17-

3 750 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 37:04 9:53
2 Jorunn Hadland Egersund OK 38:39 +1:35 10:18
3 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 41:22 +4:18 11:01
4 Trine Bolstad Ganddal IL 48:45 +11:41 13:00
5 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 51:24 +14:20 13:42
6 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 53:52 +16:48 14:21
7 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 55:15 +18:11 14:44
8 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 55:27 +18:23 14:47
9 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 58:33 +21:29 15:36
10 Vibeke Lamark Ganddal IL 1:01:44 +24:40 16:27
11 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:07:08 +30:04 17:54
12 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 1:17:38 +40:34 20:42
Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

B åpen

2 430 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Inge Espedal Ålgård Orientering 25:45 10:35
2 Kjetil Torgersen Egersund OK 34:28 +8:43 14:11
3 Tor Sverre Skåra Egersund OK 37:39 +11:54 15:29
4 Olav Helland Egersund OK 40:08 +14:23 16:30
5 Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 42:46 +17:01 17:35
6 Arild Svihus Ganddal IL 48:32 +22:47 19:58
7 Torbjørn Ravndal Ålgård Orientering 49:14 +23:29 20:15
8 Rune Lode Ålgård Orientering 1:01:26 +35:41 25:16
9 Maria Nilsson Ganddal IL 1:13:09 +47:24 30:06
10 Tore Rødde Ganddal IL 1:21:03 +55:18 33:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor