Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høydepunktet med Trimtex-Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høydepunktet med Trimtex-Cup
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 18 juni 2016

N-åpen

1 600 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Even Tangen Asplin IL Koll 21:06 13:11
Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 12:51 8:01
Nene Mariama Holt Diallo Østmarka OK 30:34 19:06
Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 30:07 18:49
Jonas Hirsch Bækkelagets SK 20:21 12:43
Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK 21:53 13:40
Mari Kalleson Oppsal Orientering 19:47 12:21
Eirik Lesteberg Kongsberg OL 26:28 16:32
Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 26:21 16:28
Elias Molund IL Tyrving 28:03 17:31
Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 30:54 19:18
Astrid Reusch Heming Orientering 17:47 11:06
Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 18:53 11:48
Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 19:49 12:23
Helene Scheele Nydalens SK 14:24 9:00
Ole Ulseth Sylte Freidig 16:48 10:30
Jonas Kortner Vogt Østmarka OK 26:26 16:31
Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 21:31 13:26
Frikk Finsrud Asker Skiklubb diskvalifisert

D -10

1 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 31:41 16:40
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 39:49 20:57
Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 44:34 23:27
Pernille Nor-Woll Østmarka OK 41:44 21:57
Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 36:31 19:13
Sofia Øhlckers IL Tyrving 32:41 17:12

D 11-12

1 900 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Kvarme Røyken OL 19:46 10:24
2 Marie Saugestad Nydalens SK 20:59 +1:13 11:02
3 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 23:33 +3:47 12:23
4 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 24:08 +4:22 12:42
5 Signe Holo Fossum IF 25:25 +5:39 13:22
6 Annika Jarstadmarken Price Østmarka OK 26:03 +6:17 13:42
7 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 26:40 +6:54 14:02
8 Mina Johnsen Røyken OL 26:56 +7:10 14:10
9 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 27:31 +7:45 14:28
10 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 30:57 +11:11 16:17
11 Martha Wisløff Asker Skiklubb 32:35 +12:49 17:08
12 Anne Østvold Heming Orientering 33:40 +13:54 17:43
13 Gina Brevik Østmarka OK 35:35 +15:49 18:43
14 Mina Vist Asker Skiklubb 42:57 +23:11 22:36

D 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marthe Graff-Wiik Røyken OL 20:34 12:51

D 13-14

2 700 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 25:32 9:27
2 Oda Scheele Nydalens SK 26:33 +1:01 9:50
3 Pia Young Vik Nydalens SK 28:56 +3:24 10:42
4 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 29:28 +3:56 10:54
5 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 32:14 +6:42 11:56
6 Live Østvold Heming Orientering 32:40 +7:08 12:05
7 Ea Lunøe Nydalens SK 32:49 +7:17 12:09
8 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 34:11 +8:39 12:39
9 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 35:41 +10:09 13:12
10 Tina Kalleson Oppsal Orientering 36:43 +11:11 13:35
11 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 36:45 +11:13 13:36
12 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 37:25 +11:53 13:51
13 Ella Berstad Heming Orientering 41:23 +15:51 15:19
14 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 41:38 +16:06 15:25
15 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 42:54 +17:22 15:53
16 Petra Hoveid Asker Skiklubb 44:12 +18:40 16:22
17 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 46:52 +21:20 17:21
18 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 47:32 +22:00 17:36
19 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 49:43 +24:11 18:24
20 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 50:37 +25:05 18:44
21 Frida Solsrud Nydalens SK 51:36 +26:04 19:06
22 Blindheim Ingrid Lillomarka OL 52:41 +27:09 19:30
22 Ida Marie Flågen Heming Orientering 52:41 +27:09 19:30
24 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 57:04 +31:32 21:08
25 Hilde Sogn Haug Fossum IF 1:19:15 +53:43 29:21
26 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 1:26:16 +1:00:44 31:57
Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

D 13-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Matilde Holen Østmarka OK 38:16 16:38

D 15-16

3 300 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Holo Fossum IF 31:36 9:34
2 Ingrid Hasaas Fossum IF 37:43 +6:07 11:25
3 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 38:29 +6:53 11:39
4 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 38:53 +7:17 11:46
5 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 41:33 +9:57 12:35
6 Linn Mei Waaler Måren OK 44:40 +13:04 13:32
7 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 45:11 +13:35 13:41
8 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 49:31 +17:55 15:00
9 Mina Jørgensen IL Tyrving 49:44 +18:08 15:04
10 Solveig Eline Berg IL Tyrving 50:25 +18:49 15:16
11 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 50:39 +19:03 15:20
12 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 54:47 +23:11 16:36
13 Ada Wulfsberg Nydalens SK 58:29 +26:53 17:43
14 Ingeborg Kvarme Røyken OL 1:00:55 +29:19 18:27
15 Kamilla Lome Hamar OK 1:18:06 +46:30 23:40
Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving diskvalifisert
Monica Brevik Østmarka OK diskvalifisert

D 17-B

2 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 40:32 15:00
2 Gerd Berit Rekve Fossum IF 44:46 +4:14 16:34
3 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 48:20 +7:48 17:54
4 Laila Eriksen Blom Fet OL 50:32 +10:00 18:42
5 Heidi Berner Fossum IF 53:44 +13:12 19:54

D 17-C

2 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 36:23 15:49
2 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 42:59 +6:36 18:41
3 Hege Andersen IL Koll 53:33 +17:10 23:16
Ann Christin Kramer Østmarka OK diskvalifisert

D 17-18

4 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Dyrkorn Eiker OL 43:22 10:34
2 Thea Dyrkorn Eiker OL 43:50 +0:28 10:41
3 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 44:29 +1:07 10:50
4 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 46:46 +3:24 11:24
5 Anine Lome Hamar OK 47:45 +4:23 11:38
6 Julie Bakke Fossum IF 1:00:00 +16:38 14:38
7 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 1:01:58 +18:36 15:06

D 19-

4 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Jonsson Nydalens SK 48:14 11:13
2 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 56:05 +7:51 13:02
3 Dana B. Stene Nydalens SK 58:48 +10:34 13:40
4 Merla Kubli OLG Basel 1:00:38 +12:24 14:06
5 Line Drange Ruud Røyken OL 1:06:29 +18:15 15:27
6 Kristin Sletner Røyken OL 1:25:08 +36:54 19:47

D 40-

4 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 49:23 12:02
2 Elin Kalleson Oppsal Orientering 1:16:52 +27:29 18:44
3 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 1:37:14 +47:51 23:42

D 45-

3 000 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 33:39 11:13
2 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 34:28 +0:49 11:29
3 Marit B. Eithun Nittedal OL 35:48 +2:09 11:56
4 Ann Elin Flågen Heming Orientering 44:49 +11:10 14:56
5 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 47:00 +13:21 15:40
6 Heidi Østli Raumar Orientering 49:15 +15:36 16:25
7 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 49:26 +15:47 16:28
8 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 51:13 +17:34 17:04
9 Marianne Reusch Heming Orientering 53:59 +20:20 17:59
10 Katrine Bakke Fossum IF 54:03 +20:24 18:01
11 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 59:03 +25:24 19:41
12 Solveig Bergan Nydalens SK 1:02:28 +28:49 20:49
Anne Borgen Sturød Nydalens SK diskvalifisert
Hege Feiring IL Tyrving diskvalifisert

D 50-

3 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Madslien Nydalens SK 39:02 13:00
2 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 41:18 +2:16 13:46
3 Åshild Flatebakken IL Tyrving 54:16 +15:14 18:05
4 Helena Stubberud Nydalens SK 55:06 +16:04 18:22
5 Maria Persson Asker Skiklubb 56:08 +17:06 18:42
6 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 1:05:31 +26:29 21:50
7 Eva Syversen Røyken OL 1:10:54 +31:52 23:38
Alix Young Vik Nydalens SK diskvalifisert

D 55-

3 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lena Gottfridsson Nittedal OL 36:55 12:18
2 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 44:32 +7:37 14:50
3 Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb 53:01 +16:06 17:40
4 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 56:15 +19:20 18:45
5 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 57:40 +20:45 19:13
6 Grete Berntsen Måren OK 58:02 +21:07 19:20

D 65-

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunn Kari Hygen Freidig 1:03:09 22:33

D 75-

2 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Drage Haugerud IF 1:09:49 24:56

H -10

1 900 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 25:28 13:24
Erlend Bakke Fossum IF 46:37 24:32
Markus Hirsch Bækkelagets SK 25:56 13:38
Oskar Holtvedt Bækkelagets SK 42:58 22:36
Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 25:35 13:27
Håvard Rekve Lian Fossum IF 1:00:18 31:44
Mathias Linløkken Østmarka OK 24:41 12:59
Magnus Molund IL Tyrving 30:55 16:16
Erlend Otterlei Østmarka OK 30:17 15:56
Alexander Sletten Raumar Orientering 38:54 20:28
Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 22:34 11:52
Olaf Blom-Hagen Fossum IF diskvalifisert

H 11-12

1 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 24:35 12:56
2 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 26:43 +2:08 14:03
3 Christian Fredrik Borg IL Koll 28:44 +4:09 15:07
4 Jonas Krogh Oppsal Orientering 29:33 +4:58 15:33
5 Andreas Sandernes Østmarka OK 33:58 +9:23 17:52
6 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 40:33 +15:58 21:20
7 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 42:50 +18:15 22:32
8 Kristoffer Nomeland Østmarka OK 58:11 +33:36 30:37
9 Einar Østvold Heming Orientering 1:05:21 +40:46 34:23

H 11-12N

1 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Christoffer Borg IL Koll 11:18 7:03
2 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 16:23 +5:05 10:14
3 Sigurd Tangen  Asplin IL Koll 16:25 +5:07 10:15

H 13-14

2 900 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 25:01 8:37
2 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 26:54 +1:53 9:16
3 Gaute Bergan Nydalens SK 27:27 +2:26 9:27
4 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 30:27 +5:26 10:30
4 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 30:27 +5:26 10:30
6 Mikkel Katla Fossum IF 31:02 +6:01 10:42
7 Ådne Skjærstein IL Tyrving 31:33 +6:32 10:52
8 Kristian Østermann Heming Orientering 33:22 +8:21 11:30
9 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 33:27 +8:26 11:32
10 John Otterlei Østmarka OK 33:49 +8:48 11:39
11 Felix Finsrud Asker Skiklubb 34:02 +9:01 11:44
12 Jonas Myhr Asker Skiklubb 34:49 +9:48 12:00
13 Erlend Børli Fossum IF 35:57 +10:56 12:23
14 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 36:12 +11:11 12:28
15 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 36:48 +11:47 12:41
16 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 37:49 +12:48 13:02
17 Henrik Sturød Nydalens SK 38:37 +13:36 13:18
18 Henrik Reusch Heming Orientering 38:58 +13:57 13:26
19 Marius Bakke Fossum IF 40:07 +15:06 13:50
20 Eirik Thunshelle Øvstedal Nydalens SK 41:57 +16:56 14:27
21 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 42:17 +17:16 14:34
22 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 42:52 +17:51 14:46
23 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 43:46 +18:45 15:05
24 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 46:39 +21:38 16:05
25 Christoffer Sletten Raumar Orientering 47:57 +22:56 16:32
26 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 50:13 +25:12 17:18
27 Henrik Gudim Østmarka OK 55:20 +30:19 19:04
28 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 56:43 +31:42 19:33
29 Simen Fritzner Nittedal OL 58:00 +32:59 20:00
30 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 1:04:39 +39:38 22:17
31 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 1:08:03 +43:02 23:27
32 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 1:13:10 +48:09 25:13
33 Magnus Jystad Østmarka OK 1:15:26 +50:25 26:00
Ole Martin Nomeland Østmarka OK diskvalifisert
Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK diskvalifisert
Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert
Elias Stubberud Nydalens SK diskvalifisert
Vegard Ulseth Sylte Freidig diskvalifisert

H 13-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Martin Jystad Østmarka OK diskvalifisert

H 15-16

3 600 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 31:15 8:40
2 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 34:19 +3:04 9:31
3 Andreas Ramberg Østmarka OK 34:40 +3:25 9:37
4 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 36:24 +5:09 10:06
5 Isak Jonsson Nydalens SK 38:55 +7:40 10:48
6 Emil Størmer Fossum IF 39:00 +7:45 10:50
7 Audun Bergan Nydalens SK 39:01 +7:46 10:50
8 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 40:30 +9:15 11:15
9 Sivert Sande Kverme Fossum IF 42:57 +11:42 11:55
10 Eivind Berner Myhre Fossum IF 43:13 +11:58 12:00
11 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 47:19 +16:04 13:08
12 Peter Gisholt Fossum IF 47:35 +16:20 13:13
13 Trygve Myhr Asker Skiklubb 49:27 +18:12 13:44
14 Håkon Sturød Nydalens SK 52:40 +21:25 14:37
15 Herman Brunborg Nittedal OL 1:15:58 +44:43 21:06

H 15-16B

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 53:30 18:26

H 17-C

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Claus Fritzner Nittedal OL 39:12 17:02
2 Morten Engebretsen Raumar Orientering 40:21 +1:09 17:32

H 17-N

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 21:04 11:05

H 17-18

4 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 32:25 7:32
2 Sam Lunøe Nydalens SK 46:55 +14:30 10:54
3 Martin Andresen Skotte Fossum IF 1:13:15 +40:50 17:02

H 19-

5 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Haga Raumar Orientering 45:09 8:12
2 Mats Nordbrøden Halden SK 45:50 +0:41 8:20
3 Thomas Nipen Nydalens SK 48:09 +3:00 8:45
4 Pål Skogedal Asker Skiklubb 48:47 +3:38 8:52
5 Per Øyvind Stene Nydalens SK 51:14 +6:05 9:18
6 Gard Lindseth Nydalens SK 55:09 +10:00 10:01
7 Henrik Drange Ruud Røyken OL 55:41 +10:32 10:07
8 Inge Lindseth Nydalens SK 59:19 +14:10 10:47
9 Stefan Ring OK Löftan 1:03:05 +17:56 11:28
10 Morten Tangen Måren OK 1:12:47 +27:38 13:14
11 Stian Stærkeby Jelstad Modum OL 1:20:18 +35:09 14:36
12 Lars Bredalen Nittedal OL 1:45:45 +1:00:36 19:13
Jostein Tandberg Nydalens SK diskvalifisert

H 40-

4 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tom Bergan Fet OL 41:25 9:37
2 Morten Mosland Oppsal Orientering 46:21 +4:56 10:46
3 Morten Moe Fet OL 46:33 +5:08 10:49
4 Torbjørn Blom-hagen Fossum IF 48:49 +7:24 11:21
5 Jens Erik Mortensen Asker Skiklubb 56:56 +15:31 13:14
6 Kyrre Gran Fet OL 57:57 +16:32 13:28

H 45-

4 300 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 40:23 9:23
2 Christian Jomaas Fossum IF 41:24 +1:01 9:37
3 Einar Gisholt Fossum IF 41:54 +1:31 9:44
4 Andreas Sylte Freidig 42:17 +1:54 9:50
5 Jon Solsrud Nydalens SK 48:13 +7:50 11:12
6 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 49:02 +8:39 11:24
7 Øyvind Solli Fet OL 50:55 +10:32 11:50
8 Anders Flågen Heming Orientering 54:16 +13:53 12:37
8 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 54:16 +13:53 12:37
10 Olav Hasaas Fossum IF 55:24 +15:01 12:53
11 Eilert Aamodt Oppsal Orientering 56:23 +16:00 13:06
12 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 56:36 +16:13 13:09
13 Rolf Wüstenhagen OLG St. Gallen/Appenzell 1:00:25 +20:02 14:03
14 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:02:59 +22:36 14:38
15 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 1:28:14 +47:51 20:31
Christian Reusch Heming Orientering diskvalifisert
Gjermund Gravir Asker Skiklubb diskvalifisert
Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering diskvalifisert

H 50-

4 100 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 35:33 8:40
2 Einar Lunøe Nydalens SK 40:55 +5:22 9:58
3 Øystein Holo Fossum IF 42:14 +6:41 10:18
4 Øystein Jensen Sarpsborg OL 42:29 +6:56 10:21
5 Rolv Anders Systad Lyn Ski 42:42 +7:09 10:24
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 43:33 +8:00 10:37
7 Stein H. Hagen Fossum IF 44:04 +8:31 10:44
8 Torkjel Nesheim IL Tyrving 45:10 +9:37 11:00
9 Arild Andresen Fossum IF 45:33 +10:00 11:06
10 Kjetil Espedal Nydalens SK 45:54 +10:21 11:11
11 Øyvind Helmersen Fet OL 51:16 +15:43 12:30
12 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 59:59 +24:26 14:37
Jarl Øvstedal Nydalens SK diskvalifisert
Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

H 55-

3 000 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Lunde IL Koll 28:14 9:24
2 Morten Due Måren OK 29:21 +1:07 9:47
3 Petter Gullikstad Røros IL 30:24 +2:10 10:08
4 Morten Karlsen Måren OK 31:52 +3:38 10:37
5 Terje Henriksen Asker Skiklubb 34:08 +5:54 11:22
6 Peer Stiansen Nydalens SK 35:03 +6:49 11:41
7 Tore Kjølseth Nydalens SK 37:54 +9:40 12:38
8 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 38:27 +10:13 12:49
9 Terje Brende Fossum IF 39:43 +11:29 13:14
10 Roy Gjerding OK Moss 43:36 +15:22 14:32
11 Petter Fure Oppsal Orientering 46:37 +18:23 15:32
12 Johan Mattsson Lillomarka OL 1:07:10 +38:56 22:23

H 60-

3 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 27:25 9:08
2 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 28:25 +1:00 9:28
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 29:26 +2:01 9:48
4 Reidar Fossum Asker Skiklubb 38:41 +11:16 12:53
5 Stein Turtumøygard Måren OK 39:47 +12:22 13:15
6 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 40:52 +13:27 13:37

H 65-

3 000 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Næss Oppsal Orientering 34:59 11:39
2 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 35:40 +0:41 11:53
3 Per Øhlckers IL Tyrving 36:09 +1:10 12:03
4 Hans O Augedal Asker Skiklubb 38:33 +3:34 12:51
5 Thor Palmgren Halden SK 43:32 +8:33 14:30
6 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 49:54 +14:55 16:38
7 Georg Kapperud Oppsal Orientering 1:00:43 +25:44 20:14
Nils-Petter Wiik Driv IL diskvalifisert
Bernt Tollefsen IL GeoForm diskvalifisert

H 70-

2 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 35:05 12:31
2 John Thomas Petersen Nittedal OL 36:23 +1:18 12:59
3 Helge Revhaug Ringerike OL 59:08 +24:03 21:07
4 Klaus Engen Eidskog OL 59:19 +24:14 21:11
Henning Gaarder Konnerud IL diskvalifisert

H 75-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon C. Fougner Heming Orientering 48:17 17:14
2 Bjørn Egner Heming Orientering 57:51 +9:34 20:39
Steinar Ruud Konnerud IL diskvalifisert

H 80-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Drage Haugerud IF 1:05:52 23:31
2 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:32:27 +26:35 33:01
Hans Larsen Raumar Orientering diskvalifisert

Direkte N

1 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Salvesen IL Koll 19:53 12:25
2 Sonja Aamodt Oppsal Orientering 30:22 +10:29 18:58
3 Hildegunn Grønsseth Fossum IF 33:23 +13:30 20:51
4 FredriK Grønseth NOTEAM 33:30 +13:37 20:56

Direkte C

2 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje  Throndsen Nittedal OL 39:47 17:17
2 Jenni Byvald Privat 48:59 +9:12 21:17

Direkte B

2 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Holt-Hanssen Måren OK 35:23 12:12
2 Brynjar Vist Asker Skiklubb 37:36 +2:13 12:57
3 Runa Kalleson Oppsal Orientering 41:04 +5:41 14:09
4 Elena Grand Nydalens SK 49:12 +13:49 16:57
5 Stine Aarstad Ås-NMBU Orientering 52:27 +17:04 18:05
6 Yngve  Bøe Nydalens SK 52:54 +17:31 18:14
7 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 53:32 +18:09 18:27
8 Alexander Rødsten Heming Orientering 57:25 +22:02 19:47
9 Tom Rådahl IL Tyrving 1:00:11 +24:48 20:45
10 Jakob Hygen Freidig 1:00:12 +24:49 20:45
11 Roger Østvold Heming Orientering 1:09:28 +34:05 23:57
12 Karl Gustavsen Østmarka OK 1:34:26 +59:03 32:33
Vibeke Wøien Asker Skiklubb brutt

Direkte A

4 300 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gjermund Halden NOTEAM 37:52 8:48
2 Michael  Dähnn Nydalens SK 48:23 +10:31 11:15
3 Egil Eide IL Tyrving 48:55 +11:03 11:22
4 Roger Wiik Røyken OL 49:57 +12:05 11:36
5 Anders Øpstad Asker Skiklubb 53:50 +15:58 12:31
6 Trond Brevik Fossum IF 54:38 +16:46 12:42
7 Kimme Arnesen Heming Orientering 54:46 +16:54 12:44
8 Hallvard Berg IL Tyrving 56:34 +18:42 13:09
9 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 59:36 +21:44 13:51
10 Pär Johansson NOTEAM 1:00:48 +22:56 14:08
11 Fredrik Saugestad Nydalens SK 1:04:14 +26:22 14:56
12 Bent Kverme Fossum IF 1:13:30 +35:38 17:05
13 Marit Nersten Fossum IF 1:21:19 +43:27 18:54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor