Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Knut Valstads minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Knut Valstads minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 22 mai 2016

N-åpen

2 100 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Lena Henriksson IL Tyrving 41:12 +2:40 19:37
0 Max Alexander Nybråten IL Tyrving 24:05 11:28
0 Celia Davies Asker Skiklubb 21:54 10:25
0 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 21:50 10:23
0 Helene Schele Nydalens SK 18:14 8:40
0 Ane Solberg Oppsal Orientering 43:53 +5:21 20:53
0 Astrid Reusch Heming Orientering 34:17 16:19
0 Wiona Resvoll Skaug Oppsal Orientering 43:42 +5:10 20:48
0 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 21:51 10:24
0 Merida - NOTEAM 49:59 +11:27 23:48
0 Ingrid Johansen-Barli Oppsal Orientering 46:15 +7:43 22:01
0 Erlen Sommerhein OK Horten 17:50 8:29
0 Magnus Jenstad Fossum IF 20:53 9:56
0 Selma Størmer Antonsen Nydalens SK 16:20 7:46
0 Sigurd Størmer Antonsen Nydalens SK 16:20 7:46
0 Maren Winsvold Østmarka OK 45:04 +6:32 21:27
0 Emil Risløw Asker Skiklubb 36:44 17:29
0 Eivind Andenæs-Låg Asker Skiklubb 38:32 18:20
0 Quinn - NOTEAM 50:38 +12:06 24:06
0 Silje Andresen Skotte Fossum IF 42:55 +4:23 20:26
0 Olav Solheim Undeberget Oppsal Orientering 26:22 12:33
0 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 25:21 12:04
0 Una Retteraasen Indre Østfold OK 1:18:54 +40:22 37:34
0 Eirik Lesteberg Kongsberg OL 33:03 15:44
0 Hermine Dirro Odden Måren OK 43:26 +4:54 20:40
0 Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 16:25 7:49
0 August Lea Kabbe Nydalens SK 32:13 15:20
0 Malin Gjetanger Måren OK 40:18 +1:46 19:11
0 Silas Mestad Hansen Lillomarka OL 36:58 17:36
0 Anders Heitmann Fossum IF 30:54 14:42
0 Eskil Olaussen Oppsal Orientering 27:46 13:13
0 Linus Mestad Hansen Lillomarka OL 38:47 +0:15 18:28
0 Åse Lurås Oppsal Orientering 49:00 +10:28 23:20
0 Sofus Mestad Hansen Lillomarka OL 38:01 18:06
0 Amalie Birkelund Asker Skiklubb 48:58 +10:26 23:19
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 31:23 14:56
0 Sofie Solheim Undeberget Oppsal Orientering 26:14 12:29

D -10

2 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 15:58 7:36
2 Sofia Øhlckers IL Tyrving 19:37 +3:39 9:20
3 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 21:07 +5:09 10:03
4 Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 22:11 +6:13 10:33
5 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 24:20 +8:22 11:35
6 Mari Kalleson Oppsal Orientering 26:57 +10:59 12:50
7 Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 28:05 +12:07 13:22
8 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 29:10 +13:12 13:53
9 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 1:18:00 +1:02:02 37:08

D 11-12

2 560 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 25:24 9:55
2 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 26:20 +0:56 10:17
3 Aurora Wilkens Jernberg Nydalens SK 28:31 +3:07 11:08
4 Linnea Holst IL Tyrving 29:35 +4:11 11:33
5 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 30:05 +4:41 11:45
6 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 30:12 +4:48 11:47
7 Sigrid Nermoen Østmarka OK 30:35 +5:11 11:56
8 Penelope Lea Nydalens SK 31:32 +6:08 12:19
9 Martha Wisløff Asker Skiklubb 35:05 +9:41 13:42
10 Sara Martini Asker Skiklubb 39:12 +13:48 15:18
11 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 40:56 +15:32 15:59
12 Anne Frøisland Vang OL 44:11 +18:47 17:15
13 Nora Sørberg Raumar Orientering 46:09 +20:45 18:01
14 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 49:54 +24:30 19:29
15 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 53:26 +28:02 20:52
16 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 58:46 +33:22 22:57
17 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:11:16 +45:52 27:50
18 Ingrid Lurås Oppsal Orientering 1:12:14 +46:50 28:12
Marie Scheele Nydalens SK diskvalifisert

D 13-14

3 420 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oda Scheele Nydalens SK 31:33 9:13
2 Pia Young Vik Nydalens SK 33:19 +1:46 9:44
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 34:51 +3:18 10:11
4 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 38:24 +6:51 11:13
5 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 39:05 +7:32 11:25
6 Ina Martini Asker Skiklubb 39:49 +8:16 11:38
7 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 41:35 +10:02 12:09
8 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 42:13 +10:40 12:20
9 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 42:25 +10:52 12:24
10 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 43:46 +12:13 12:47
11 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 44:07 +12:34 12:53
12 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 44:51 +13:18 13:06
13 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 46:12 +14:39 13:30
14 Noor Dirro-Helu Måren OK 46:43 +15:10 13:39
15 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 47:07 +15:34 13:46
16 Live Østvold Heming Orientering 47:55 +16:22 14:00
17 Iris Holst IL Tyrving 48:21 +16:48 14:08
18 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 52:18 +20:45 15:17
19 Ida Marie Flågen Heming Orientering 53:55 +22:22 15:45
20 Tina Kalleson Oppsal Orientering 55:32 +23:59 16:14
21 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 55:41 +24:08 16:16
22 Mari Brende Fossum IF 56:42 +25:09 16:34
23 Malene Jebsen Heming Orientering 58:02 +26:29 16:58
24 Hanna Andersen Heming Orientering 1:00:12 +28:39 17:36
25 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1:00:52 +29:19 17:47
26 Hilde Sogn Haug Fossum IF 1:10:04 +38:31 20:29
27 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 1:12:19 +40:46 21:08
28 Petra Hoveid Asker Skiklubb 1:19:30 +47:57 23:14
29 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 1:38:40 +1:07:07 28:50
30 Siren Lohne Boehlke Fossum IF 1:43:38 +1:12:05 30:18
31 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 1:48:38 +1:17:05 31:45
Vilde Retteraasen Indre Østfold OK diskvalifisert
Thea Fagerhaug Raumar Orientering diskvalifisert

D 13-16C

3 150 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 44:32 14:08
2 Sofie Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 45:39 +1:07 14:29

D 15-16

3 690 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragne Wiklund Nydalens SK 40:13 10:53
2 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 41:43 +1:30 11:18
3 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 41:56 +1:43 11:21
4 Åsne Holo Fossum IF 42:45 +2:32 11:35
5 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 43:37 +3:24 11:49
6 Pernille Katla Fossum IF 43:55 +3:42 11:54
7 Frida Bakken Ulseth Nydalens SK 46:23 +6:10 12:34
8 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 49:04 +8:51 13:17
9 Maren Norderud IL Tyrving 49:15 +9:02 13:20
10 Ingrid Hasaas Fossum IF 52:05 +11:52 14:06
11 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 52:46 +12:33 14:17
12 Ada Wulfsberg Nydalens SK 53:36 +13:23 14:31
13 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 54:05 +13:52 14:39
14 Solveig Eline Berg IL Tyrving 55:18 +15:05 14:59
15 Marie Liland Nydalens SK 57:48 +17:35 15:39
16 Ragne Norrud Fossum IF 1:01:03 +20:50 16:32
17 Inger Marie Rødnes Oppsal Orientering 1:02:50 +22:37 17:01
18 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 1:04:48 +24:35 17:33
19 Jorun Bækken Os IL 1:06:26 +26:13 18:00
20 Carmen Dirro Måren OK 1:26:27 +46:14 23:25
Karen Hoel Jomaas Fossum IF diskvalifisert
Hanne Eide Rapp Raumar Orientering diskvalifisert

D 15-16B

3 420 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tilde Eine Fossum IF 49:24 14:26
2 Gea Øiseth Bedin Indre Østfold OK 54:12 +4:48 15:50

D 17-A kort

3 690 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Fasting Halden SK 33:12 8:59
2 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 42:03 +8:51 11:23
3 Nicole Ragvin Nydalens SK 42:36 +9:24 11:32
4 Maren Kaarby Nydalens SK 47:05 +13:53 12:45
5 Joanna Eriksson Nydalens SK 57:41 +24:29 15:37
6 Julie Hilland Andersen Halden SK 1:05:28 +32:16 17:44
7 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 1:10:09 +36:57 19:00
8 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:12:06 +38:54 19:32
9 Nina Birkelund Asker Skiklubb 1:22:54 +49:42 22:27
Idun Bækken Os IL diskvalifisert

D 17-B

3 420 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Solveig Sæl Fossum IF 47:12 13:48
2 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 48:22 +1:10 14:08
3 Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb 1:01:44 +14:32 18:03
4 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 1:02:38 +15:26 18:18
5 Elena Grand Nydalens SK 1:08:24 +21:12 20:00
6 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 1:12:38 +25:26 21:14
7 Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb 1:41:57 +54:45 29:48

D 17-C

3 150 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 39:43 12:36
2 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 45:14 +5:31 14:21
3 Camilla Fosstveit Raumar Orientering 47:31 +7:48 15:05
4 Anne Sørlien Gjø-Vard OL 54:57 +15:14 17:26
5 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 55:41 +15:58 17:40
6 Thine Wilkens Jernberg Nydalens SK 1:40:55 +1:01:12 32:02
7 Ina Blågestad Indre Østfold OK 1:41:55 +1:02:12 32:21

D 17-20

5 340 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 53:57 10:06
2 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 55:16 +1:19 10:20
3 Anine Lome Hamar OK 55:23 +1:26 10:22
4 Synne Strand Asker Skiklubb 56:44 +2:47 10:37
5 Ane Dyrkorn Eiker OL 1:03:19 +9:22 11:51
6 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 1:04:02 +10:05 11:59
7 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:05:30 +11:33 12:15
8 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:07:27 +13:30 12:37
9 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:16:08 +22:11 14:15
10 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:17:40 +23:43 14:32
11 Thea Dyrkorn Eiker OL 1:21:21 +27:24 15:14
12 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 1:25:08 +31:11 15:56
13 Hedvig Vollset Heming Orientering 1:50:49 +56:52 20:45
Arianna Taufer Nydalens SK diskvalifisert
Weronika Cych IL Tyrving diskvalifisert
Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK diskvalifisert
Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert
Karen Bjergaard Nydalens SK diskvalifisert

D 21

6 880 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 1:10:31 10:14
2 Louise Oram Bækkelagets SK 1:12:21 +1:50 10:30
3 Guro Vassend Fossum IF 1:12:35 +2:04 10:32
4 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 1:12:48 +2:17 10:34
5 Maria Jonsson Nydalens SK 1:13:50 +3:19 10:43
6 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:15:16 +4:45 10:56
7 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:18:33 +8:02 11:25
8 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1:24:07 +13:36 12:13
9 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:30:15 +19:44 13:07
10 Tonje Vassend Fossum IF 1:31:38 +21:07 13:19
11 Kristin Åstebøl Byåsen IL 1:33:53 +23:22 13:38
12 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 1:40:15 +29:44 14:34
13 Lisa Näsholm Nydalens SK 1:43:17 +32:46 15:00
Synnøve Bråten Vegårshei IL diskvalifisert
Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert

D 40

4 650 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:00:08 12:55
2 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:08:03 +7:55 14:38
3 Kristin Roskifte Kolbotn og Skimt OL 1:13:30 +13:22 15:48
4 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 1:16:01 +15:53 16:20
5 Kari Strand Lierbygda OL 1:24:52 +24:44 18:15
Linda Fredh Måren OK diskvalifisert

D 45

3 690 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hege Feiring IL Tyrving 46:12 12:31
2 Bodil Nordenström Fossum IF 47:21 +1:09 12:49
3 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 48:08 +1:56 13:02
4 Marit B. Eithun Nittedal OL 51:03 +4:51 13:50
5 Else Kari Scheele Nydalens SK 52:08 +5:56 14:07
6 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 52:44 +6:32 14:17
7 Åse Ulltveit-Moe Norrud Fossum IF 53:53 +7:41 14:36
8 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 55:20 +9:08 14:59
9 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 55:44 +9:32 15:06
10 Jorun Ruud Asker Skiklubb 58:38 +12:26 15:53
11 Nora Skauen IL Tyrving 59:07 +12:55 16:01
12 Anne Kathrine Linnebo Asker Skiklubb 1:01:20 +15:08 16:37
13 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 1:16:53 +30:41 20:50
14 Marit Egner Asker Skiklubb 1:17:34 +31:22 21:01
15 Hege Pran Odal OL - Orientering 1:18:15 +32:03 21:12
16 Solveig Bergan Nydalens SK 1:21:05 +34:53 21:58
17 Marianne Reusch Heming Orientering 1:21:45 +35:33 22:09
Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering diskvalifisert

D 50

3 350 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tove Strand Måren OK 40:58 12:13
2 Kari Madslien Nydalens SK 41:25 +0:27 12:21
3 Kjersti Hov Fossum IF 43:19 +2:21 12:55
4 Synøve Sandberg Nydalens SK 43:47 +2:49 13:04
5 Ragnhild Dåsnes Os IL 45:42 +4:44 13:38
6 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 46:38 +5:40 13:55
7 Dagrun Melkild Heming Orientering 47:39 +6:41 14:13
8 Marianne Njåstein IL Tyrving 48:26 +7:28 14:27
9 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 50:24 +9:26 15:02
10 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 53:13 +12:15 15:53
11 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 55:30 +14:32 16:34
12 Trude Fixdal IL Koll 56:23 +15:25 16:49
13 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 56:30 +15:32 16:51
14 Maria Persson Asker Skiklubb 57:53 +16:55 17:16
15 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 58:12 +17:14 17:22
16 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 1:05:34 +24:36 19:34
17 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:05:45 +24:47 19:37
18 Ingrid Nermoen Østmarka OK 1:09:16 +28:18 20:40

D 55

3 350 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Berit Danielsen IL Tyrving 44:01 13:08
2 Toril Hallan Lillomarka OL 44:32 +0:31 13:17
3 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 47:24 +3:23 14:08
4 Berit Berge IL Tyrving 48:32 +4:31 14:29
5 Kjersti Skantze IL Tyrving 53:37 +9:36 16:00
6 Unni Rye Asker Skiklubb 55:55 +11:54 16:41
7 Heidi Falck IL Tyrving 1:01:02 +17:01 18:13
8 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 1:03:21 +19:20 18:54
9 Kerstin Ohlsson Haninge SOK 1:05:29 +21:28 19:32
10 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 1:05:42 +21:41 19:36
11 Grete Berntsen Måren OK 1:09:23 +25:22 20:42
12 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:20:31 +36:30 24:02

D 60

3 080 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 44:29 14:26
2 Helga Haverstad Lierbygda OL 44:40 +0:11 14:30
3 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 58:57 +14:28 19:08
4 Aud Gran IL Tyrving 59:38 +15:09 19:21
5 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:04:43 +20:14 21:00
6 Randi Nilstad IL Tyrving 1:11:49 +27:20 23:19
7 Toril Eine Fossum IF 1:15:07 +30:38 24:23
Bodil Klakegg Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

D 65

3 080 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:16:52 24:57
2 Anne Kaasa Driv IL 1:21:37 +4:45 26:29
3 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:25:12 +8:20 27:39

D 70

2 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger Halck Måren OK 49:04 21:31
2 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 49:43 +0:39 21:48
3 Sidsel Sandelien Heming Orientering 54:22 +5:18 23:50
4 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 59:29 +10:25 26:05

D 75

2 280 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 44:09 19:21
2 Unni Drage Haugerud IF 57:14 +13:05 25:06
3 Hjørdis Egner Heming Orientering 1:11:25 +27:16 31:19
4 Aud Margret Kirkhorn Måren OK 1:18:26 +34:17 34:24

H -10

2 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 18:41 8:53
2 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 19:47 +1:06 9:25
3 Håkon Sæl Steen Fossum IF 20:27 +1:46 9:44
4 Lauritz Brunborg Nittedal OL 20:31 +1:50 9:46
5 Even Lien Gjø-Vard OL 21:24 +2:43 10:11
6 Martin Tendø Zwaig Asker Skiklubb 22:57 +4:16 10:55
7 Mathias Linløkken Østmarka OK 27:24 +8:43 13:02
8 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 32:56 +14:15 15:40

H 11-12

2 560 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sondre Ladim OK Moss 23:02 8:59
2 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 25:51 +2:49 10:05
3 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 27:00 +3:58 10:32
4 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 31:02 +8:00 12:07
5 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 31:18 +8:16 12:13
6 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 31:35 +8:33 12:20
7 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 31:53 +8:51 12:27
8 Lars Lien Gjø-Vard OL 32:04 +9:02 12:31
9 Tidemann Lier Indre Østfold OK 34:08 +11:06 13:20
10 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 36:06 +13:04 14:06
11 Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 38:34 +15:32 15:03
12 Ask Olaussen Oppsal Orientering 47:01 +23:59 18:21
13 Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL 48:36 +25:34 18:59
14 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 54:48 +31:46 21:24
Philip Romøren Fossum IF diskvalifisert
Kristoffer Øhlckers IL Tyrving diskvalifisert
Sindre Sæl Steen Fossum IF diskvalifisert

H 13-14

3 370 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 28:44 8:31
2 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 29:36 +0:52 8:47
3 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 30:19 +1:35 8:59
4 Gaute Bergan Nydalens SK 31:56 +3:12 9:28
5 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 32:59 +4:15 9:47
6 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 34:46 +6:02 10:18
7 Henrik Reusch Heming Orientering 35:16 +6:32 10:27
8 Ferdinand Fremming Heming Orientering 36:00 +7:16 10:40
9 Kristian Østermann Heming Orientering 36:41 +7:57 10:53
10 Grunde Isaksætre Grue IL 36:54 +8:10 10:56
11 August Syrdal Øen Heming Orientering 37:36 +8:52 11:09
12 Ådne Skjærstein IL Tyrving 38:02 +9:18 11:17
13 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 38:48 +10:04 11:30
14 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 39:49 +11:05 11:48
15 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 40:43 +11:59 12:04
16 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 42:21 +13:37 12:34
17 Jonas Myhr Asker Skiklubb 43:23 +14:39 12:52
18 Christopher Ladim OK Moss 45:57 +17:13 13:38
19 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 46:29 +17:45 13:47
20 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 46:36 +17:52 13:49
21 Joakim Wilkens Jernberg Nydalens SK 47:02 +18:18 13:57
22 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 48:10 +19:26 14:17
23 Theodor Lier Indre Østfold OK 48:38 +19:54 14:25
24 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 53:54 +25:10 15:59
25 John Otterlei Østmarka OK 54:04 +25:20 16:02
26 Andreas Gjetanger Måren OK 55:00 +26:16 16:19
27 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 55:31 +26:47 16:28
28 Simen Fritzner Nittedal OL 57:37 +28:53 17:05
29 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 57:56 +29:12 17:11
30 Martin Birkelund Asker Skiklubb 1:01:06 +32:22 18:07
31 Mats Lindaas Elverum OK 1:01:27 +32:43 18:14
32 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 1:03:14 +34:30 18:45
33 Birk Felland Sætnan Fossum IF 1:03:36 +34:52 18:52
34 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 1:06:07 +37:23 19:37
35 Arthur Brunborg Nittedal OL 1:08:38 +39:54 20:21
36 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 1:17:30 +48:46 22:59
37 Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:19:17 +50:33 23:31
38 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 1:32:11 +1:03:27 27:21
39 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 1:49:36 +1:20:52 32:31
40 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 1:51:09 +1:22:25 32:58

H 13-16C

3 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Gudim Østmarka OK 51:34 16:22
2 Simen Høyer Fossum IF 51:40 +0:06 16:24
3 Amund Øiseth Bedin Indre Østfold OK 52:43 +1:09 16:44
4 Ludvik Tinius Høgvard Bækkelagets SK 1:13:46 +22:12 23:25
5 Gaute Lindaas Elverum OK 1:17:21 +25:47 24:33

H 15-16

5 160 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 47:59 9:17
2 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 49:13 +1:14 9:32
3 Lars Young Vik Nydalens SK 53:48 +5:49 10:25
4 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 57:10 +9:11 11:04
5 Håkon Sturød Nydalens SK 57:20 +9:21 11:06
6 Eskil Frøisland Vang OL 57:50 +9:51 11:12
7 Even Lindaas Vang OL 58:41 +10:42 11:22
8 Andreas Ramberg Østmarka OK 1:00:00 +12:01 11:37
9 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 1:02:02 +14:03 12:01
10 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 1:03:48 +15:49 12:21
11 Emil Størmer Fossum IF 1:05:02 +17:03 12:36
12 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 1:06:17 +18:18 12:50
13 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 1:09:41 +21:42 13:30
14 Trygve Myhr Asker Skiklubb 1:10:11 +22:12 13:36
15 Knut Selstad Fossum IF 1:14:22 +26:23 14:24
16 Peter Gisholt Fossum IF 1:19:46 +31:47 15:27
17 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 1:21:54 +33:55 15:52
18 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 1:30:21 +42:22 17:30
19 Alexander Smeby Nydalens SK 1:32:48 +44:49 17:59
20 Herman Brunborg Nittedal OL 2:03:57 +1:15:58 24:01
Andreas Moldskred Oppsal Orientering diskvalifisert

H 15-16B

3 370 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Joakim Eriksrud Karlsen Oppsal Orientering 55:06 16:21

H 17-A kort

5 340 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 49:31 9:16
2 Marius Øie Løten o-lag 52:30 +2:59 9:49
3 Rune Rystad Nydalens SK 55:14 +5:43 10:20
4 Tor Andreas Andersen Halden SK 59:05 +9:34 11:03
5 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 1:01:20 +11:49 11:29
6 Ola Lesteberg Kongsberg OL 1:06:04 +16:33 12:22
7 Petter Kaarby Nydalens SK 1:08:48 +19:17 12:53
8 Espen Bekhus Fredrikstad SK 1:08:59 +19:28 12:55
9 Morten Tangen Måren OK 1:15:26 +25:55 14:07
10 Mats Olav Berg NOTEAM 1:17:00 +27:29 14:25
11 Øystein Rodem Nydalens SK 1:17:53 +28:22 14:35
12 Kjetil Kjernsmo Røyken OL 1:28:15 +38:44 16:31

H 17-B

3 370 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjetil Hagen Asker Skiklubb 46:19 13:44
2 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 47:47 +1:28 14:10
3 Fredrik Færden Kolbotn og Skimt OL 51:07 +4:48 15:10
4 Espen Jernberg Nydalens SK 52:55 +6:36 15:42
5 Tom Rådahl IL Tyrving 54:34 +8:15 16:11
6 Terje Brende Fossum IF 55:16 +8:57 16:23
7 Haakon Dolven Asker Skiklubb 56:36 +10:17 16:47
8 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 1:00:37 +14:18 17:59
9 Boehlke Henrik Fossum IF 1:00:41 +14:22 18:00
10 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 1:04:22 +18:03 19:05
11 Magne Aas Asker Skiklubb 1:04:42 +18:23 19:11
12 Thor Norderud IL Tyrving 1:05:48 +19:29 19:31
13 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 1:08:16 +21:57 20:15
14 Arne Kongsnes Kolbotn og Skimt OL 1:42:36 +56:17 30:26
Jarle Rogndokken Fet OL diskvalifisert
Yngve Røe Nydalens SK diskvalifisert
Thor Vollset Heming Orientering diskvalifisert
Sjur Grindstuen Indre Østfold OK diskvalifisert

H 17-C

3 150 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 36:59 11:44
2 Torleif Galteland Asker Skiklubb 45:10 +8:11 14:20
3 Harald Aulie IL Koll 54:09 +17:10 17:11
4 Per Sørberg Raumar Orientering 1:03:39 +26:40 20:12

H 17-N

2 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 47:58 16:46

H 17-20

6 880 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Eijsink Nydalens SK 59:30 8:38
2 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 1:04:00 +4:30 9:18
3 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:12:44 +13:14 10:34
4 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:22:43 +23:13 12:01
5 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:23:06 +23:36 12:04
6 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 1:32:36 +33:06 13:27
7 Axel Hoveid Asker Skiklubb 1:36:11 +36:41 13:58
Eirik Langedal Breivik Nydalens SK diskvalifisert
Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert
Johan Teodor Westly Asker Skiklubb diskvalifisert

H 21

10 470 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:13:52 7:03
2 Sven Hellmüller Fossum IF 1:17:53 +4:01 7:26
3 Kent Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering 1:20:00 +6:08 7:38
4 Einar Melsom Fossum IF 1:21:03 +7:11 7:44
5 Borger Melsom Fossum IF 1:22:02 +8:10 7:50
6 Markus Holter Halden SK 1:22:34 +8:42 7:53
7 Lukas Peterson IFK Umeå 1:23:33 +9:41 7:58
8 Rickard Ohlsson Södertälje-Nykvarn Orientering 1:25:11 +11:19 8:08
9 Oskar Størmer Fossum IF 1:28:23 +14:31 8:26
10 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:29:12 +15:20 8:31
11 Christian Faruga Karldén Kvillebyns SK 1:36:44 +22:52 9:14
12 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1:36:58 +23:06 9:15
13 Tarjei Holo Fossum IF 1:37:25 +23:33 9:18
14 Leif Størmer Fossum IF 1:39:08 +25:16 9:28
15 Håvard Irgens Fossum IF 1:40:32 +26:40 9:36
16 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:41:13 +27:21 9:40
17 Oskar Jensen Nydalens SK 1:44:57 +31:05 10:01
18 Matthias Gilgien IL Tyrving 1:45:11 +31:19 10:02
19 Thomas Nipen Nydalens SK 1:47:59 +34:07 10:18
20 Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK 1:49:38 +35:46 10:28
21 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 1:52:43 +38:51 10:45 Last ned GPS-spor i gpx-format
22 Gunnar A Fiskum NTNUI 1:53:41 +39:49 10:51
23 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 1:53:44 +39:52 10:51
24 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 1:54:50 +40:58 10:58
25 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:59:11 +45:19 11:22
26 Martin Sehally Bækkelagets SK 1:59:13 +45:21 11:23
27 Audun Rognerud Bøe Fossum IF 2:07:51 +53:59 12:12
28 Tomas Johansson NOTEAM 2:08:13 +54:21 12:14
29 Råmund Løver Hovden Stord Orientering 2:13:44 +59:52 12:46
Raphael Ferrand Bækkelagets SK diskvalifisert
Vegard Line Oslostudentenes IK diskvalifisert

H 35

6 880 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erik Rytter Jakobsen OK Moss 1:20:32 11:42
2 Stian Overskeid Indre Østfold OK 1:52:54 +32:22 16:24
3 John Eivind Presterud Fet OL 1:54:30 +33:58 16:38

H 40

6 880 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Simo Martomaa Kalevan rasti 56:52 8:15
2 Thomas Bedin Indre Østfold OK 1:04:54 +8:02 9:25
3 Morten Fismen Fossum IF 1:09:42 +12:50 10:07
4 Rune Blågestad Indre Østfold OK 1:21:11 +24:19 11:47
5 Torstein Hole Nydalens SK 1:22:19 +25:27 11:57
6 Bjørn Hauge Nydalens SK 1:25:22 +28:30 12:24
7 Kyrre Gran Fet OL 1:27:14 +30:22 12:40
8 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:28:59 +32:07 12:56
Dag Arne Lier Indre Østfold OK diskvalifisert

H 45

5 340 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 58:41 10:59
2 Truls Kvaase Bækkelagets SK 59:31 +0:50 11:08
3 Bjørn Martini Asker Skiklubb 1:00:52 +2:11 11:23
4 Sven Arne Gylterud Fossum IF 1:01:07 +2:26 11:26
5 Pål Sommerhein OK Horten 1:01:13 +2:32 11:27
6 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 1:02:19 +3:38 11:40
7 Christian Jomaas Fossum IF 1:03:30 +4:49 11:53
8 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 1:04:43 +6:02 12:07
9 Einar Gisholt Fossum IF 1:04:53 +6:12 12:09
10 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:09:49 +11:08 13:04
11 Anders Færden Kolbotn og Skimt OL 1:10:56 +12:15 13:17
12 Morten Rannem Fossum IF 1:11:33 +12:52 13:23
13 Christian Reusch Heming Orientering 1:18:22 +19:41 14:40
14 Asle Sagli Gudim Indre Østfold OK 1:18:54 +20:13 14:46
15 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:18:59 +20:18 14:47
16 Svein Granerud Asker Skiklubb 1:30:02 +31:21 16:51
17 Hans Olav Hygen Østmarka OK 1:34:12 +35:31 17:38
18 Anders Flågen Heming Orientering 1:34:21 +35:40 17:40
19 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 1:42:05 +43:24 19:07
20 Torstein Kvaale Asker Skiklubb 1:46:00 +47:19 19:51
21 Jens Christian Holst IL Tyrving 1:54:49 +56:08 21:30
22 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 2:13:01 +1:14:20 24:54
Cristian Vogelsang Nydalens SK diskvalifisert
Olav Hasaas Fossum IF diskvalifisert
Ståle Heitmann Fossum IF diskvalifisert
Steinar Hansen Lillomarka OL diskvalifisert

H 50

5 140 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gjermund Røren Eiker OL 50:11 9:45
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 51:01 +0:50 9:55
3 Øystein Holo Fossum IF 51:08 +0:57 9:56
4 Jon Iver Bakken Nydalens SK 57:40 +7:29 11:13
5 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 59:14 +9:03 11:31
6 Knut Erling Øen Heming Orientering 59:37 +9:26 11:35
7 Lars Krüger Nydalens SK 1:00:53 +10:42 11:50
8 Hallvard Koren OK Moss 1:02:29 +12:18 12:09
9 Kjetil Espedal Nydalens SK 1:04:15 +14:04 12:30
10 Christian Grotnes IL Tyrving 1:05:17 +15:06 12:42
11 Per Østreng Raumar Orientering 1:05:37 +15:26 12:45
12 Morten Heir Fossum IF 1:05:40 +15:29 12:46
13 Ottar Wiklund Nydalens SK 1:07:09 +16:58 13:03
14 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 1:08:06 +17:55 13:14
15 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:08:33 +18:22 13:20
16 Håkon Jendal Fossum IF 1:10:20 +20:09 13:41
17 Øyvind Helmersen Fet OL 1:14:26 +24:15 14:28
18 Bent Skatvedt Raumar Orientering 1:17:07 +26:56 15:00
19 Nils Petter Fremming Heming Orientering 1:18:34 +28:23 15:17
20 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1:30:29 +40:18 17:36
Mons Kr. Løvfald Nydalens SK diskvalifisert

H 55

4 650 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Hæstad Fossum IF 44:02 9:28
2 Sören Jonsson Nydalens SK 46:14 +2:12 9:56
3 Bjørnar Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 47:49 +3:47 10:16
4 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 48:05 +4:03 10:20
5 Hallvard Fjær Lillomarka OL 48:14 +4:12 10:22
6 Tore Kjølseth Nydalens SK 49:00 +4:58 10:32
7 Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL 49:35 +5:33 10:39
8 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 51:56 +7:54 11:10
9 Morten Due Måren OK 52:04 +8:02 11:11
10 Martin Granly Lillomarka OL 54:03 +10:01 11:37
11 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 54:18 +10:16 11:40
12 Onno Verberne OL Toten-Troll 56:24 +12:22 12:07
13 Geir Owren Freidig 56:50 +12:48 12:13
14 Terje Henriksen Asker Skiklubb 58:33 +14:31 12:35
15 Terje Dengerud Nydalens SK 1:00:06 +16:04 12:55
16 Bjørn Christensen Østmarka OK 1:00:17 +16:15 12:57
17 Johan Mattsson Lillomarka OL 1:00:46 +16:44 13:04
18 Morten Karlsen Måren OK 1:01:12 +17:10 13:09
19 Per Sandberg Nydalens SK 1:03:04 +19:02 13:33
20 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:03:47 +19:45 13:43
21 Morten Kongsberg IL Tyrving 1:04:19 +20:17 13:49
22 Tor Lahlum Kolbotn og Skimt OL 1:05:50 +21:48 14:09
23 Hallvard Berg IL Tyrving 1:07:12 +23:10 14:27
24 Tov Arne Bondal Notodden OL 1:12:39 +28:37 15:37
25 Tore Lindaas Elverum OK 1:21:44 +37:42 17:34
Jens Hetland Nydalens SK diskvalifisert
Arne Fossheim Asker Skiklubb diskvalifisert
Jon Lahlum Fossum IF diskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb diskvalifisert

H 60

4 650 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 51:23 11:03
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 52:40 +1:17 11:19
3 Einar Jensen Nydalens SK 55:26 +4:03 11:55
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 56:57 +5:34 12:14
5 Frode Sandersen Nittedal OL 57:24 +6:01 12:20
6 Per Osen Vestre Akers SK 57:45 +6:22 12:25
7 Tor Ragnar Andersen Halden SK 1:02:59 +11:36 13:32
8 Alf Pettersen IL Tyrving 1:03:43 +12:20 13:42
9 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:09:13 +17:50 14:53
10 Per Arne Andresen Kolbotn og Skimt OL 1:09:27 +18:04 14:56
11 Stein Turtumøygard Måren OK 1:10:40 +19:17 15:11
12 Olav Nipen IL Tyrving 1:13:48 +22:25 15:52
13 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 1:16:20 +24:57 16:24

H 65

3 350 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 34:36 10:19
2 Svein S Jacobsen IL Tyrving 35:52 +1:16 10:42
3 Eldar Børsum Bækkelagets SK 43:24 +8:48 12:57
4 Per-Erik Østlie Driv IL 43:28 +8:52 12:58
5 Nils-Petter Wiik Driv IL 46:21 +11:45 13:50
6 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1:02:32 +27:56 18:40
7 Trond Friden OL Trollelg 1:28:40 +54:04 26:28

H 70

3 350 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 43:43 13:02
2 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 43:50 +0:07 13:05
3 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 45:31 +1:48 13:35
4 John Thomas Petersen Nittedal OL 46:34 +2:51 13:54
5 Einar Hem Lillomarka OL 47:29 +3:46 14:10
6 Jørgen Holmboe IL Tyrving 48:45 +5:02 14:33
7 Trond Feiring Hamar OK 49:47 +6:04 14:51
8 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 54:02 +10:19 16:07
9 Tore Aaberg Indre Østfold OK 55:15 +11:32 16:29
10 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 57:26 +13:43 17:08
11 Helge Bjaaland Heming Orientering 1:03:50 +20:07 19:03
12 Kjell Gorm Røkke IL Tyrving 1:11:52 +28:09 21:27
13 Klaus Engen Eidskog OL 1:24:35 +40:52 25:14
14 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 1:24:53 +41:10 25:20

H 75

2 280 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Egner Heming Orientering 36:01 15:47
2 Erling Tidemann Lommedalens IL 36:02 +0:01 15:48
3 Jon C. Fougner Heming Orientering 43:05 +7:04 18:53
4 Kåre Knudsen IL GeoForm 49:03 +13:02 21:30
5 Eyvind Aas IL GeoForm 1:01:35 +25:34 27:00
6 Knut Kristen Hangeraas IL GeoForm 1:06:04 +30:03 28:58
Harald Lundhaug OK Moss diskvalifisert
Per Meiland Lommedalens IL diskvalifisert

H 80

2 280 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Larsen Raumar Orientering 44:11 19:22
2 Tor Drage Haugerud IF 45:15 +1:04 19:50
3 Ingvald Sevaldson IL GeoForm 55:02 +10:51 24:08
4 Kjell H. Eriksen Fossum IF 1:04:11 +20:00 28:09
5 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 1:07:03 +22:52 29:24
6 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:17:39 +33:28 34:03
Helge Kvaase Bækkelagets SK diskvalifisert
Stein Koren OK Moss diskvalifisert

H 85

2 280 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ørnulf Fremming Haugerud IF 1:55:09 50:30

D -12N

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Roll Mosland Oppsal Orientering 16:44 7:58
2 Ane Hustvedt Oppsal Orientering 21:51 +5:07 10:24
3 Anne Østvold Heming Orientering 22:13 +5:29 10:34
4 Selma Mestad Hansen Lillomarka OL 35:09 +18:25 16:44

H -12N

2 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 18:44 8:55
2 Brage Fosstveit Raumar Orientering 19:43 +0:59 9:23
3 Vemund Solli Wilhelmsen Oppsal Orientering 20:17 +1:33 9:39
4 Einar Østvold Heming Orientering 22:13 +3:29 10:34
5 Linus Eggen Vinge Oppsal Orientering 22:31 +3:47 10:43

N-lang

3 850 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 42:05 10:55
2 Roger Østvold Heming Orientering 43:39 +1:34 11:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor