Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Langdistanse Hegrestadbakkane

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Langdistanse Hegrestadbakkane
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 29 mai 2016

N-åpen

1 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Jon Felix E. Gjermestad Egersund OK 13:32 9:01
0 Kristina Kleppa Ålgård Orientering 22:50 15:13
0 Maren Oftedal Ålgård Orientering 52:42 +18:28 35:08
0 Hanna Eline Engløkk Haugesund IL Orientering 34:14 22:49
0 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 20:43 13:48
0 Stine Kleppa Ålgård Orientering 39:49 +5:35 26:32

D 11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alida Oftedal Ålgård Orientering 26:17 12:30
2 Karine Aarstad Torgersen Egersund OK 32:40 +6:23 15:33

D 13-14

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 26:11 10:28
2 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 28:07 +1:56 11:14
3 Silje Elise Husdal Stavanger Orienteringsklubb 1:36:57 +1:10:46 38:46

D 15-16

4 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 51:57 12:40
2 Ida Monsen Egersund OK 1:10:39 +18:42 17:13

D 17-20

4 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 55:49 11:23
2 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 59:07 +3:18 12:03
3 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:01:29 +5:40 12:32
4 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:03:30 +7:41 12:57
5 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:07:39 +11:50 13:48
6 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 1:10:28 +14:39 14:22
7 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:16:12 +20:23 15:33

D 21-

5 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Hadland Egersund OK 1:05:55 11:33
2 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 1:44:28 +38:33 18:19
3 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 2:29:28 +1:23:33 26:13

D 40-

4 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 1:11:40 14:37
2 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 1:17:23 +5:43 15:47
3 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 1:33:43 +22:03 19:07
Randi Engløkk Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb ikke startet

D 50-

4 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 56:47 13:50
2 Jorunn johannessen Sandnes IL (Rogaland) 56:52 +0:05 13:52
3 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 56:54 +0:07 13:52
4 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 57:16 +0:29 13:58
5 Inger Tone Nygård Egersund OK 59:28 +2:41 14:30
6 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:20:24 +23:37 19:36
7 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 1:27:05 +30:18 21:14
8 Irene Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 1:28:10 +31:23 21:30
9 Kristin Skadsem Ganddal IL 1:34:57 +38:10 23:09
Ingunn kanne Risa Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

D 60-

2 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 37:14 13:17
2 Inger Skretting Opstad Egersund OK 59:59 +22:45 21:25

D 70-

2 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 57:17 20:27
2 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:01:15 +3:58 21:52
3 Helga Aaslid Egersund OK 1:12:13 +14:56 25:47

H 11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Edvin Aakre Egersund OK 24:09 11:30
2 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 37:42 +13:33 17:57
Heine Elias Husdal Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

H 13-14

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 25:08 10:03
2 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 38:01 +12:53 15:12
3 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 40:37 +15:29 16:14
4 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 43:20 +18:12 17:20
5 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 47:23 +22:15 18:57
6 Tor Eirik Eckhoff Gjermestad Egersund OK 48:32 +23:24 19:24
Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering diskvalifisert

H 15-16

4 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 53:33 10:55
2 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 56:53 +3:20 11:36

H 17-20

5 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Ivar Stokland Ganddal IL 1:02:41 10:59
2 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:07:38 +4:57 11:51

H 21-

8 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 1:14:21 9:17
2 Arild Aasheim Ganddal IL 1:15:27 +1:06 9:25
3 Thomas Hadland Egersund OK 1:15:46 +1:25 9:28
4 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 1:23:03 +8:42 10:22
5 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 1:24:26 +10:05 10:33
6 Kenneth Mydland Egersund OK 1:27:14 +12:53 10:54
7 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 1:43:06 +28:45 12:53
Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

H 40-

5 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 1:24:19 14:47
2 Kjetil Torgersen Egersund OK 1:57:03 +32:44 20:32
3 Alf Inge Lindtner Haugesund IL Orientering 2:26:33 +1:02:14 25:42
Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

H 50-

4 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Njål F. Vadla Sandnes IL (Rogaland) 45:38 9:18
2 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 46:54 +1:16 9:34
3 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 47:39 +2:01 9:43
4 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 49:10 +3:32 10:02
5 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 1:05:39 +20:01 13:23
6 Per Ingar Hadland Ganddal IL 1:06:26 +20:48 13:33
7 Rune Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:06:55 +21:17 13:39
8 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 1:12:17 +26:39 14:45
9 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:14:25 +28:47 15:11
10 Ove Oaland Ganddal IL 1:20:19 +34:41 16:23
11 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 1:20:58 +35:20 16:31
12 Tor Brekken Ganddal IL 1:31:34 +45:56 18:41
Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

H 60-

4 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 58:41 14:18
2 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 1:03:38 +4:57 15:31
3 Tore Tvedt Stavanger Orienteringsklubb 1:17:13 +18:32 18:50
4 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 1:21:26 +22:45 19:51
Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

H 70-

2 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 38:44 13:50
2 Magnar Nerheim Suldal Orienteringslag 42:25 +3:41 15:08
3 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 44:26 +5:42 15:52
4 Tormod Aaslid Egersund OK 46:30 +7:46 16:36
5 Geir Husdal TIF Viking 1:09:51 +31:07 24:56

H17-AK

4 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Tangen Måren OK 1:13:40 15:02
2 Kurt Kleppa Ålgård Orientering 1:14:00 +0:20 15:06
3 Erik Utne Vie Haugesund IL Orientering 1:15:50 +2:10 15:28
Erik Engløkk Haugesund IL Orientering diskvalifisert

D17-AK

4 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Fredh Måren OK 2:11:55 32:10

B-åpen

2 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Sverre Skåra Egersund OK 36:34 14:37
2 Hilde Hetland Egersund OK 38:13 +1:39 15:17
3 Celina Iversen Åse Egersund OK 46:10 +9:36 18:28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor