Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjoner: Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb / Ålgård Orientering
Dato: søndag 25 september 2016

H17-20

40 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Nydalens SK 1 1:39:51
1. Lukas Liland 32:38 5 +0:21 32:38 5 +0:21
2. Eirik Langedal Breivik 31:08 3 +0:17 1:03:46 2 -3 +0:31 +0:10
3. Elias Jonsson 36:05 2 +0:38 1:39:51 1 -1 -0:31
2 Halden SK 1 1:41:15 +1:24
1. Karl Fremstad 32:51 11 +0:34 32:51 11 +0:34
2. Vegard Jarvis Westergård 30:59 2 +0:08 1:03:50 3 -8 +0:35 +0:01
3. Håkon Raadal Bjørlo 37:25 5 +1:58 1:41:15 2 -1 +1:24 +0:49
3 Fossum IF 1 1:41:43 +1:52
1. Oskar Størmer 32:24 2 +0:07 32:24 2 +0:07
2. Olai Stensland Lillevold 30:51 1 1:03:15 1 -1
3. Elias T. Mølnvik 38:28 8 +3:01 1:41:43 3 +2 +1:52 +1:52
4 Konnerud IL 1 1:44:16 +4:25
1. Jørgen Baklid 32:36 4 +0:19 32:36 4 +0:19
2. Aslak Heimdal 36:13 14 +5:22 1:08:49 12 +8 +5:34 +5:15
3. Audun Heimdal 35:27 1 1:44:16 4 -8 +4:25
5 Kristiansand OK 1 1:44:23 +4:32
1. Sebastian Daland 32:45 7 +0:28 32:45 7 +0:28
2. Håvard Irgens 31:20 4 +0:29 1:04:05 4 -3 +0:50 +0:22
3. Dag Blandkjenn 40:18 17 +4:51 1:44:23 5 +1 +4:32 +3:42
6 Halden SK 2 1:45:11 +5:20
1. Alex Carcas 32:46 8 +0:29 32:46 8 +0:29
2. Peter Nordbrøden 34:44 10 +3:53 1:07:30 10 +2 +4:15 +3:46
3. Trygve Kristoffer Løvli 37:41 6 +2:14 1:45:11 6 -4 +5:20 +1:05
7 Asker Skiklubb 1 1:45:52 +6:01
1. Henrik Fredriksen Aas 33:12 17 +0:55 33:12 17 +0:55
2. Sander Arntzen 33:29 7 +2:38 1:06:41 7 -10 +3:26 +2:31
3. Vegard Gulbrandsen 39:11 12 +3:44 1:45:52 7 0 +6:01 +2:35
8 Fossum IF 3 1:46:05 +6:14
1. Einar Melsom 32:17 1 32:17 1
2. Øyvind Hjermstad 36:37 17 +5:46 1:08:54 13 +12 +5:39 +5:39
3. Styrk Hundseid Kamsvåg 37:11 4 +1:44 1:46:05 8 -5 +6:14 +0:35
9 NTNUI 1 1:46:47 +6:56
1. Henrik Upsal 34:23 26 +2:06 34:23 26 +2:06
2. Ivar Aukrust Osmoen 32:13 5 +1:22 1:06:36 5 -21 +3:21 +1:15
3. Håkon Fruseth Christiansen 40:11 16 +4:44 1:46:47 9 +4 +6:56 +3:35
10 Fossum IF 2 1:46:53 +7:02
1. Martin Borge Heir 32:52 12 +0:35 32:52 12 +0:35
2. Tarjei Holo 34:51 11 +4:00 1:07:43 11 -1 +4:28 +3:53
3. Erling Hjermstad 39:10 11 +3:43 1:46:53 10 -1 +7:02 +2:34
11 OL Trollelg 1 1:47:04 +7:13
1. Hallvard Seim Grøvlen 33:30 20 +1:13 33:30 20 +1:13
2. Anders Haugskott 33:10 6 +2:19 1:06:40 6 -14 +3:25 +2:12
3. Olav Andreas Remmen 40:24 18 +4:57 1:47:04 11 +5 +7:13 +3:48
12 Nydalens SK 2 1:47:49 +7:58
1. Jørgen Wulfsberg 33:09 16 +0:52 33:09 16 +0:52
2. Gjermund Tørnqvist Halden 35:48 13 +4:57 1:08:57 14 -2 +5:42 +4:50
3. Henrik Eijsink 38:52 10 +3:25 1:47:49 12 -2 +7:58 +2:16
13 Freidig 1 1:48:36 +8:45
1. Kjetil Mølnvik 32:39 6 +0:22 32:39 6 +0:22
2. Oskar Spets Storhov 38:47 23 +7:56 1:11:26 19 +13 +8:11 +7:49
3. Håvard Eidsmo 37:10 3 +1:43 1:48:36 13 -6 +8:45 +0:34
14 Kongsberg OL 1 1:48:53 +9:02
1. Trygve Heggedal 32:50 10 +0:33 32:50 10 +0:33
2. Håkon Lund 34:11 9 +3:20 1:07:01 9 -1 +3:46 +3:13
3. Tord Strand 41:52 22 +6:25 1:48:53 14 +5 +9:02 +5:16
15 OL Tønsberg og omegn 1 1:49:01 +9:10
1. Mathias Gløersen 33:20 18 +1:03 33:20 18 +1:03
2. Anders Krona Haflan 33:32 8 +2:41 1:06:52 8 -10 +3:37 +2:34
3. Øystein Fruseth Christiansen 42:09 23 +6:42 1:49:01 15 +7 +9:10 +5:33
16 Frol IL 1 1:50:08 +10:17
1. Oscar Lyngen 33:04 14 +0:47 33:04 14 +0:47
2. Johan Otto Munkeby 38:46 22 +7:55 1:11:50 21 +7 +8:35 +7:48
3. Stian Sundsvik 38:18 7 +2:51 1:50:08 16 -5 +10:17 +1:42
17 Nydalens SK 3 1:51:05 +11:14
1. Audun Bergan 33:50 21 +1:33 33:50 21 +1:33
2. Sam Lunøe 37:15 19 +6:24 1:11:05 16 -5 +7:50 +6:17
3. Jostein Tandberg 40:00 15 +4:33 1:51:05 17 +1 +11:14 +3:24
18 Varegg Fleridrett 1 1:51:30 +11:39
1. Markus Kjærner-Semb 34:13 24 +1:56 34:13 24 +1:56
2. Styrk Almeland Bleie 38:38 21 +7:47 1:12:51 25 +1 +9:36 +7:40
3. Kristian Rykkje 38:39 9 +3:12 1:51:30 18 -7 +11:39 +2:03
19 Freidig 2 1:51:35 +11:44
1. Ole Wanvik Haugen 35:31 32 +3:14 35:31 32 +3:14
2. Adrian Opheim 36:15 15 +5:24 1:11:46 20 -12 +8:31 +5:17
3. Mathias Vindal 39:49 14 +4:22 1:51:35 19 -1 +11:44 +3:13
20 Emblem IL 1 1:51:39 +11:48
1. Erlend Nilsen Sandnes 32:47 9 +0:30 32:47 9 +0:30
2. Ingrid Lundanes 39:20 24 +8:29 1:12:07 22 +13 +8:52 +8:22
3. Kristian Nilsen Sandnes 39:32 13 +4:05 1:51:39 20 -2 +11:48 +2:56
21 Lillomarka OL 1 1:51:56 +12:05
1. Joar Oldernes 34:14 25 +1:57 34:14 25 +1:57
2. Elias Skjolden Sørensen 36:57 18 +6:06 1:11:11 18 -7 +7:56 +5:59
3. Steinar Kollerud 40:45 19 +5:18 1:51:56 21 +3 +12:05 +4:09
22 Asker Skiklubb 2 1:52:52 +13:01
1. Axel Hoveid 34:51 28 +2:34 34:51 28 +2:34
2. Per Clemet Wisløff 36:17 16 +5:26 1:11:08 17 -11 +7:53 +5:19
3. Eivind Øfsthus Gravir 41:44 21 +6:17 1:52:52 22 +5 +13:01 +5:08
23 Kristiansand OK 2 1:55:19 +15:28
1. Matias Hodne Hanisch 34:08 22 +1:51 34:08 22 +1:51
2. Marius Pytten 39:56 26 +9:05 1:14:04 29 +7 +10:49 +8:58
3. Marius Aurebekk 41:15 20 +5:48 1:55:19 23 -6 +15:28 +4:39
24 Halden SK 3 1:58:45 +18:54
1. August Asheim Birkeland 35:24 31 +3:07 35:24 31 +3:07
2. Niels Christian Hellerud 35:38 12 +4:47 1:11:02 15 -16 +7:47 +4:40
3. Olav Milian Schmitt Gran 47:43 26 +12:16 1:58:45 24 +9 +18:54 +11:07
25 Freidig 3 2:02:43 +22:52
1. Mats Eidsmo 33:24 19 +1:07 33:24 19 +1:07
2. Kristian Fredrik Lynum 40:05 28 +9:14 1:13:29 28 +9 +10:14 +9:07
3. Mathias Hermstad 49:14 27 +13:47 2:02:43 25 -3 +22:52 +12:38
26 Mo OK 1 2:03:11 +23:20
1. Even-Johan Kaspersen 33:05 15 +0:48 33:05 15 +0:48
2. Håvard Rokkan 40:08 29 +9:17 1:13:13 26 +11 +9:58 +9:10
3. Lars Solli 49:58 29 +14:31 2:03:11 26 0 +23:20 +13:22
26 Sturla, IF 1 2:03:11 +23:20
1. Sturla Frydenlund 32:59 13 +0:42 32:59 13 +0:42
2. Nicolai Hübschle 40:18 31 +9:27 1:13:17 27 +14 +10:02 +9:20
3. Ole Jørgen Bogen Arenth 49:54 28 +14:27 2:03:11 26 -1 +23:20 +13:18
28 Kristiansand OK 4 2:03:17 +23:26
1. Kristian Pytten 32:28 3 +0:11 32:28 3 +0:11
2. Vegard Myhre 40:16 30 +9:25 1:12:44 24 +21 +9:29 +9:18
3. John Runde 50:33 30 +15:06 2:03:17 28 +4 +23:26 +13:57
29 Kristiansand OK 3 2:06:25 +26:34
1. Vetle Elias Lynnebakken 40:00 36 +7:43 40:00 36 +7:43
2. Johannes Bakke Aashamar 40:00 27 +9:09 1:20:00 33 -3 +16:45 +9:02
3. Torkel Reinhartsen 46:25 25 +10:58 2:06:25 29 -4 +26:34 +9:49
30 Porsgrunn OL 1 2:09:00 +29:09
1. Rasmus Mathisen 37:27 34 +5:10 37:27 34 +5:10
2. Alexander Repstad Storemyr 45:36 34 +14:45 1:23:03 34 0 +19:48 +14:38
3. Håkon Kornmo 45:57 24 +10:30 2:09:00 30 -4 +29:09 +9:21
31 Asker Skiklubb 3 2:09:08 +29:17
1. Trygve Myhr 35:21 30 +3:04 35:21 30 +3:04
2. Johan Teodor Westly 42:41 32 +11:50 1:18:02 31 +1 +14:47 +11:43
3. Bjørnar Løvli 51:06 31 +15:39 2:09:08 31 0 +29:17 +14:30
32 Oppsal Orientering 1 2:09:09 +29:18
1. Ludvig Rødnes 35:16 29 +2:59 35:16 29 +2:59
2. Are Wigaard 39:49 25 +8:58 1:15:05 30 +1 +11:50 +8:51
3. Lavran Thorstensen 54:04 33 +18:37 2:09:09 32 +2 +29:18 +17:28
33 Skien OK 1 2:17:00 +37:09
1. Skjalg Nysæter 36:04 33 +3:47 36:04 33 +3:47
2. Herman Aarstrand Kirste 43:43 33 +12:52 1:19:47 32 -1 +16:32 +12:45
3. Simon Nysæter 57:13 34 +21:46 2:17:00 33 +1 +37:09 +20:37
34 Oddersjaa SSK 1 2:18:43 +38:52
1. Einar Ekeland 34:12 23 +1:55 34:12 23 +1:55
2. Eirik Sundby Håland 38:29 20 +7:38 1:12:41 23 0 +9:26 +7:31
3. Isak Aasemoen Aardal 1:06:02 36 +30:35 2:18:43 34 +11 +38:52 +29:26
35 Østmarka OK 1 2:29:48 +49:57
1. Andreas Ramberg 39:57 35 +7:40 39:57 35 +7:40
2. Magnus Ramberg 56:38 35 +25:47 1:36:35 36 +1 +33:20 +25:40
3. Hans Kristian Stubban Hygen 53:13 32 +17:46 2:29:48 35 -1 +49:57 +16:37
36 Stavanger Orienteringsklubb 1 2:34:05 +54:14
1. Johan Christie Ørke 34:35 27 +2:18 34:35 27 +2:18
2. Johannes Skjæveland Eide 1:00:34 36 +29:43 1:35:09 35 +8 +31:54 +29:36
3. Andreas Eide Skjæveland 58:56 35 +23:29 2:34:05 36 +1 +54:14 +22:20
Fossum IF 4 diskvalifisert
1. Erik Hæstad Bjørnstad diskvalifisert diskvalifisert
2. Emil Størmer diskvalifisert diskvalifisert
3. Oscar Hæstad Bjørnstad diskvalifisert diskvalifisert
Heming Orientering 1 diskvalifisert
1. Bjørn Anders Flågen diskvalifisert diskvalifisert
2. Ulrik Astrup Arnesen diskvalifisert diskvalifisert
3. diskvalifisert diskvalifisert
Lillomarka OL 2 diskvalifisert
1. Jens Johan Brekke diskvalifisert diskvalifisert
2. Kristian Markhus Brekke diskvalifisert diskvalifisert
3. Eirik Høst Fossgard diskvalifisert diskvalifisert
Bodø og Omegn IF Orientering 1 brutt
1. Espen Samuelsen Skiri brutt brutt
2. Trygve Bø Kongsbakk brutt brutt
3. brutt brutt

D17-20

28 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Byåsen IL 1 1:33:30
1. Emma Arnesen 30:06 4 +0:21 30:06 4 +0:21
2. Ragnhild Eide 30:46 1 1:00:52 1 -3
3. Ingeborg Eide 32:38 2 +0:08 1:33:30 1 0 0:00
2 Fredrikstad SK 1 1:35:05 +1:35
1. Rikke Blakkestad Ingesen 30:07 5 +0:22 30:07 5 +0:22
2. Mia Mathisen Bekhus 31:19 3 +0:33 1:01:26 2 -3 +0:34 +0:12
3. Marie Olaussen 33:39 3 +1:09 1:35:05 2 0 +1:35 +1:01
3 Fossum IF 1 1:35:17 +1:47
1. Åsne Naadland Holo 29:45 1 29:45 1
2. Ragnhild Hjermstad 31:51 4 +1:05 1:01:36 3 +2 +0:44 +0:44
3. Victoria Hæstad Bjørnstad 33:41 4 +1:11 1:35:17 3 0 +1:47 +1:03
4 Kongsberg OL 1 1:38:14 +4:44
1. Anne Willkommen Eiken 30:33 9 +0:48 30:33 9 +0:48
2. Aurora Moholth 31:18 2 +0:32 1:01:51 4 -5 +0:59 +0:11
3. Åsne Skram Trømborg 36:23 7 +3:53 1:38:14 4 0 +4:44 +3:45
5 Kongsberg OL 2 1:38:23 +4:53
1. Helene Eger 30:16 6 +0:31 30:16 6 +0:31
2. Siri Moholth 31:55 5 +1:09 1:02:11 5 -1 +1:19 +0:48
3. Marlin Haavengen 36:12 6 +3:42 1:38:23 5 0 +4:53 +3:34
6 Nydalens SK 1 1:40:05 +6:35
1. Ingvil Ahlsand 34:59 24 +5:14 34:59 24 +5:14
2. Ragne Wiklund 32:36 8 +1:50 1:07:35 12 -12 +6:43 +1:29
3. Anine Ahlsand 32:30 1 1:40:05 6 -6 +6:35
7 Asker Skiklubb 1 1:40:37 +7:07
1. Tilla Farnes Hennum 31:36 11 +1:51 31:36 11 +1:51
2. Nora Synnøve Woxholth 32:30 7 +1:44 1:04:06 6 -5 +3:14 +1:23
3. Synne Strand 36:31 8 +4:01 1:40:37 7 +1 +7:07 +3:53
8 Sandefjord OK 1 1:41:01 +7:31
1. Maria Prestbøen 30:43 10 +0:58 30:43 10 +0:58
2. Ella Arentz Hagen 33:34 10 +2:48 1:04:17 7 -3 +3:25 +2:27
3. Signe Bredholt Jørgensen 36:44 9 +4:14 1:41:01 8 +1 +7:31 +4:06
9 Asker Skiklubb 2 1:42:10 +8:40
1. Lotte Jauhojärvi Markussen 32:09 16 +2:24 32:09 16 +2:24
2. Ingrid Tandberg Ryan 32:18 6 +1:32 1:04:27 8 -8 +3:35 +1:11
3. Margrethe Wisløff 37:43 11 +5:13 1:42:10 9 +1 +8:40 +5:05
10 Hamar OK 1 1:43:21 +9:51
1. Dorte Narum 35:07 25 +5:22 35:07 25 +5:22
2. Sigrid Bjørgen 32:37 9 +1:51 1:07:44 14 -11 +6:52 +1:30
3. Anine Lome 35:37 5 +3:07 1:43:21 10 -4 +9:51 +2:59
11 Freidig 1 1:43:25 +9:55
1. Malin Sandstad 30:03 3 +0:18 30:03 3 +0:18
2. Vera Melkild 35:25 14 +4:39 1:05:28 11 +8 +4:36 +4:18
3. Åshild Kolstad 37:57 12 +5:27 1:43:25 11 0 +9:55 +5:19
12 Sandnes IL (Rogaland) 1 1:45:35 +12:05
1. Hannah Malmei 32:06 14 +2:21 32:06 14 +2:21
2. Marthe Svihus 36:21 17 +5:35 1:08:27 16 +2 +7:35 +5:14
3. Marie Line Furland 37:08 10 +4:38 1:45:35 12 -4 +12:05 +4:30
13 Eiker OL 1 1:46:36 +13:06
1. Ane Dyrkorn 30:18 7 +0:33 30:18 7 +0:33
2. Lotte Myklemyr 34:21 11 +3:35 1:04:39 10 +3 +3:47 +3:14
3. Thea Dyrkorn 41:57 14 +9:27 1:46:36 13 +3 +13:06 +9:19
14 Lillomarka OL 1 1:47:37 +14:07
1. Maria Rørvik Haver 32:19 17 +2:34 32:19 17 +2:34
2. Oda Marie Colquhoun 35:20 13 +4:34 1:07:39 13 -4 +6:47 +4:13
3. Karoline Sønsterudbråten 39:58 13 +7:28 1:47:37 14 +1 +14:07 +7:20
15 Porsgrunn OL 1 1:47:57 +14:27
1. Hanne Vassend 29:46 2 +0:01 29:46 2 +0:01
2. Anna Meen 34:49 12 +4:03 1:04:35 9 +7 +3:43 +3:42
3. Emilie Westin 43:22 18 +10:52 1:47:57 15 +6 +14:27 +10:44
16 IL Tyrving 1 1:51:27 +17:57
1. Maren Norderud 32:33 18 +2:48 32:33 18 +2:48
2. Tuva Nesheim Flatebakken 36:40 18 +5:54 1:09:13 19 +1 +8:21 +5:33
3. Oda Sikkeland 42:14 15 +9:44 1:51:27 16 -3 +17:57 +9:36
17 Larvik OK 1 1:51:43 +18:13
1. Martine Topstad 32:40 19 +2:55 32:40 19 +2:55
2. Andrine Harriet Fremstad 36:04 15 +5:18 1:08:44 18 -1 +7:52 +4:57
3. Julie Hjortland 42:59 16 +10:29 1:51:43 17 -1 +18:13 +10:21
18 Fossum IF 2 1:59:24 +25:54
1. Pernille Katla 30:25 8 +0:40 30:25 8 +0:40
2. Tonje Rognerud Bøe 38:02 19 +7:16 1:08:27 16 +8 +7:35 +6:55
3. Ingrid G. Kvålsgard 50:57 20 +18:27 1:59:24 18 +2 +25:54 +18:19
19 Konnerud IL 1 2:00:29 +26:59
1. Thea Sildnes Baklid 32:48 20 +3:03 32:48 20 +3:03
2. Annette Bjørnås Krogstie 41:03 20 +10:17 1:13:51 21 +1 +12:59 +9:56
3. Maiken Økern Hågård 46:38 19 +14:08 2:00:29 19 -2 +26:59 +14:00
20 OK Moss 1 2:02:59 +29:29
1. Aurora Gjølsjø 32:06 14 +2:21 32:06 14 +2:21
2. Johanne Bratland Tjernshaugen 36:16 16 +5:30 1:08:22 15 +1 +7:30 +5:09
3. Tuva Bjerketvedt 54:37 22 +22:07 2:02:59 20 +5 +29:29 +21:59
21 Halden SK 2 2:09:49 +36:19
1. Nora Torgersen 34:32 22 +4:47 34:32 22 +4:47
2. Synne Malene Brække 52:06 25 +21:20 1:26:38 25 +3 +25:46 +20:59
3. Karoline Aune 43:11 17 +10:41 2:09:49 21 -4 +36:19 +10:33
22 Kongsberg OL 3 2:10:54 +37:24
1. Rikke Hjelseth Larsen 31:53 13 +2:08 31:53 13 +2:08
2. Idunn Haavengen 44:15 23 +13:29 1:16:08 23 +10 +15:16 +13:08
3. Kathinka Rogstad 54:46 23 +22:16 2:10:54 22 -1 +37:24 +22:08
23 Freidig 2 2:13:24 +39:54
1. Dina Reitan 34:48 23 +5:03 34:48 23 +5:03
2. Oda Q Fossum 44:38 24 +13:52 1:19:26 24 +1 +18:34 +13:31
3. Maria Ulseth Sylte 53:58 21 +21:28 2:13:24 23 -1 +39:54 +21:20
24 Lillomarka OL 2 2:26:13 +52:43
1. Ellen Marie Ariansen 33:25 21 +3:40 33:25 21 +3:40
2. Emma Eithun Paulsen 41:37 21 +10:51 1:15:02 22 +1 +14:10 +10:30
3. Ingvild C. Fleisje 1:11:11 24 +38:41 2:26:13 24 +2 +52:43 +38:33
25 Varegg Fleridrett 1 2:26:56 +53:26
1. Kårhild Husby Nordstad 31:49 12 +2:04 31:49 12 +2:04
2. Ingunn Moss Rognsvåg 41:40 22 +10:54 1:13:29 20 +8 +12:37 +10:33
3. Gunhild Stuland Tysvær 1:13:27 25 +40:57 2:26:56 25 +5 +53:26 +40:49
Halden SK 1 diskvalifisert
1. Idun Kristine Felde Olaussen diskvalifisert diskvalifisert
2. Gina Granstedt diskvalifisert diskvalifisert
3. Hedda Raadal Bjørlo diskvalifisert diskvalifisert
Fana IL 1 brutt
1. Julie Roll Tørnqvist brutt brutt
2. Runa Almeland brutt brutt
3. brutt brutt
NTNUI 1 brutt
1. Ingunn Egeberg Vári brutt brutt
2. Marte Hoff Hagen brutt brutt
3. brutt brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor