Offisiell resultatliste for O-idol og Norgescup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-idol og Norgescup
Arrangørorganisasjoner: Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb / Ålgård Orientering
Dato: lørdag 24 september 2016

D 17-18 E

2 740 m, 61 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 27:01 9:51
2 Anine Lome Hamar OK 27:54 +0:53 10:10
3 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 28:22 +1:21 10:21
4 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 28:41 +1:40 10:28
5 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 29:07 +2:06 10:37
6 Thea Dyrkorn Eiker OL 29:28 +2:27 10:45
7 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 29:31 +2:30 10:46
8 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 29:46 +2:45 10:51
9 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 30:38 +3:37 11:10
10 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 30:55 +3:54 11:17
11 Aurora Moholth Kongsberg OL 31:27 +4:26 11:28
12 Heidi Therese Wiest Vang OL 31:46 +4:45 11:35
12 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 31:46 +4:45 11:35
14 Synne Strand Asker Skiklubb 31:59 +4:58 11:40
15 Oda Sikkeland IL Tyrving 32:06 +5:05 11:42
16 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 32:07 +5:06 11:43
17 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 32:30 +5:29 11:51
18 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 33:30 +6:29 12:13
19 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 33:39 +6:38 12:16
20 Karoline Aune Halden SK 33:53 +6:52 12:21
20 Malin Sandstad Freidig 33:53 +6:52 12:21
22 Ragnhild Eide Byåsen IL 33:54 +6:53 12:22
23 Marthe Ramstad Fet OL 34:35 +7:34 12:37
24 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 34:57 +7:56 12:45
25 Emilie Westin Porsgrunn OL 35:33 +8:32 12:58
26 Ane Dyrkorn Eiker OL 35:36 +8:35 12:59
27 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 35:38 +8:37 13:00
28 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 35:51 +8:50 13:05
29 Maria Ulseth Sylte Freidig 35:53 +8:52 13:05
30 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 36:07 +9:06 13:10
31 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 37:27 +10:26 13:40
32 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 37:35 +10:34 13:42
33 Silje Hauge Hisøy OK 37:42 +10:41 13:45
34 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 38:48 +11:47 14:09
35 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 38:52 +11:51 14:11
36 Maria Prestbøen Sandefjord OK 39:15 +12:14 14:19
37 Nora Torgersen Halden SK 39:16 +12:15 14:19
38 Oda Q Fossum Freidig 39:18 +12:17 14:20
39 Vera Melkild Freidig 39:21 +12:20 14:21
40 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 39:28 +12:27 14:24
41 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 39:42 +12:41 14:29
42 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 40:19 +13:18 14:42
43 Idunn Haavengen Kongsberg OL 41:52 +14:51 15:16
44 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 41:56 +14:55 15:18
45 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 42:42 +15:41 15:35
46 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 42:48 +15:47 15:37
47 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 43:26 +16:25 15:51
48 Åshild Faller Råheim Fet OL 43:36 +16:35 15:54
49 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 43:39 +16:38 15:55
50 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 44:17 +17:16 16:09
51 Pernille Opheim Freidig 44:25 +17:24 16:12
52 Runa Almeland Fana IL 44:59 +17:58 16:25
53 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 45:27 +18:26 16:35
54 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 46:24 +19:23 16:56
55 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 47:02 +20:01 17:09
56 Synne Malene Brække Halden SK 47:26 +20:25 17:18
57 Åse Bergan Nydalens SK 47:45 +20:44 17:25
58 Hanne Daltveit Fana IL 48:56 +21:55 17:51
59 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 49:12 +22:11 17:57
60 Julie Nærestad Vegårshei IL 50:24 +23:23 18:23
Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering diskvalifisert

D 19-20 E

2 860 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 24:22 8:31
2 Anine Ahlsand Nydalens SK 25:04 +0:42 8:45
3 Marie Olaussen Fredrikstad SK 26:11 +1:49 9:09
4 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 26:52 +2:30 9:23
5 Ingrid Lundanes Emblem IL 27:12 +2:50 9:30
6 Gina Granstedt Halden SK 27:41 +3:19 9:40
7 Åshild Kolstad Freidig 28:21 +3:59 9:54
8 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 28:57 +4:35 10:07
9 Emma Arnesen Byåsen IL 30:17 +5:55 10:35
10 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 30:29 +6:07 10:39
11 Evine Westli Andersen Løten o-lag 30:34 +6:12 10:41
12 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 37:10 +12:48 12:59
13 Julie Hjortland Larvik OK 37:22 +13:00 13:03
14 Sigrid Bjørgen Hamar OK 40:17 +15:55 14:05
15 Ingunn Moss Rognsvåg Varegg Fleridrett 43:15 +18:53 15:07
16 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 43:41 +19:19 15:16
17 Siri Moholth Kongsberg OL 43:57 +19:35 15:22
18 Marte Hoff Hagen NTNUI 51:37 +27:15 18:02
Martine Topstad Larvik OK diskvalifisert
Dorte Narum Hamar OK brutt

D 21-E

3 880 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 31:10 8:01
2 Marianne Andersen Kristiansand OK 33:14 +2:04 8:33
3 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 34:39 +3:29 8:55
4 Marte Narum Nydalens SK 35:05 +3:55 9:02
5 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 36:20 +5:10 9:21
6 Marjo Liikanen Ganddal IL 38:44 +7:34 9:58
7 Maren Jansson Haverstad NTNUI 38:57 +7:47 10:02
8 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 41:00 +9:50 10:34
9 Hanne Sandstad Freidig 41:03 +9:53 10:34
10 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 41:07 +9:57 10:35
11 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 41:12 +10:02 10:37
12 Karen Oline Kolstad Freidig 41:37 +10:27 10:43
13 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 42:10 +11:00 10:52
14 Gøril Rønning Sund Frol IL 43:04 +11:54 11:05
15 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 43:22 +12:12 11:10
16 Lone Brochmann Bækkelagets SK 43:41 +12:31 11:15
17 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 45:17 +14:07 11:40
18 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 45:28 +14:18 11:43
19 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 45:46 +14:36 11:47
20 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 47:29 +16:19 12:14
21 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 48:43 +17:33 12:33
22 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 51:16 +20:06 13:12
23 Trine Bolstad Ganddal IL 51:17 +20:07 13:13
24 Linda Rykkje Stord Orientering 54:33 +23:23 14:03

H 17-18E

3 680 m, 69 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 25:40 6:58
2 Håvard Eidsmo Freidig 27:16 +1:36 7:24
3 Erling Hjermstad Fossum IF 27:19 +1:39 7:25
4 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 28:31 +2:51 7:44
5 Tarjei Holo Fossum IF 28:32 +2:52 7:45
6 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 29:11 +3:31 7:55
7 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 29:29 +3:49 8:00
8 Even-Johan Kaspersen Mo OK 29:32 +3:52 8:01
9 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 29:35 +3:55 8:02
10 Oskar Spets Storhov Freidig 29:56 +4:16 8:08
11 Kjetil Mølnvik Freidig 30:13 +4:33 8:12
12 Alex Carcas Halden SK 30:38 +4:58 8:19
13 Sturla Frydenlund Sturla, IF 30:42 +5:02 8:20
14 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 31:13 +5:33 8:28
15 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 31:17 +5:37 8:30
16 Einar Melsom Fossum IF 31:27 +5:47 8:32
17 Elias Jonsson Nydalens SK 31:45 +6:05 8:37
18 Tord Strand Kongsberg OL 31:53 +6:13 8:39
19 Joar Oldernes Lillomarka OL 32:15 +6:35 8:45
20 Tobias Kristensen Larvik OK 32:22 +6:42 8:47
21 Mathias Vindal Freidig 32:33 +6:53 8:50
22 Jostein Tandberg Nydalens SK 32:58 +7:18 8:57
23 Oscar Lyngen Frol IL 33:18 +7:38 9:02
24 Per Ivar Stokland Ganddal IL 33:34 +7:54 9:07
25 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 34:00 +8:20 9:14
26 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 34:02 +8:22 9:14
27 Axel Hoveid Asker Skiklubb 34:21 +8:41 9:20
28 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 34:25 +8:45 9:21
29 Knut Kyrkjebø TIF Viking 34:48 +9:08 9:27
30 Kasper Fosser Heming Orientering 35:40 +10:00 9:41
31 Sam Lunøe Nydalens SK 35:52 +10:12 9:44
32 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 35:55 +10:15 9:45
33 Vegard Myhre Kristiansand OK 36:02 +10:22 9:47
34 Håkon Lund Kongsberg OL 36:33 +10:53 9:55
35 Adrian Opheim Freidig 36:54 +11:14 10:01
35 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 36:54 +11:14 10:01
37 Ole Wanvik Haugen Freidig 37:18 +11:38 10:08
38 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 37:25 +11:45 10:10
39 Anders Haugskott OL Trollelg 37:27 +11:47 10:10
40 Martin Borge Heir Fossum IF 37:57 +12:17 10:18
41 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 38:12 +12:32 10:22
42 Sindre R Holt Hedrum OL 38:17 +12:37 10:24
43 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 38:30 +12:50 10:27
44 Mathias Hermstad Freidig 38:41 +13:01 10:30
45 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 38:46 +13:06 10:32
46 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 38:56 +13:16 10:34
47 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 39:00 +13:20 10:35
48 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 39:13 +13:33 10:39
49 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 40:15 +14:35 10:56
50 Lukas Liland Nydalens SK 40:44 +15:04 11:04
51 Simon Nysæter Skien OK 40:52 +15:12 11:06
52 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 41:01 +15:21 11:08
53 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 42:29 +16:49 11:32
54 Erlend Brendstuen Halden SK 42:52 +17:12 11:38
55 Jens Didrik Berg Larvik OK 44:24 +18:44 12:03
56 Martin Andresen Skotte Fossum IF 45:17 +19:37 12:18
57 Sverre Narum OL Vallset/Stange 46:41 +21:01 12:41
58 Håvard Rokkan Mo OK 47:37 +21:57 12:56
59 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 51:43 +26:03 14:03
60 Nicolai Hübschle Sturla, IF 58:05 +32:25 15:47
61 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 59:08 +33:28 16:04
62 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:02:24 +36:44 16:57
63 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:08:18 +42:38 18:33
Lars Solli Mo OK diskvalifisert
John Runde Kristiansand OK diskvalifisert
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert
Einar Ekeland Oddersjaa SSK diskvalifisert
Marius Pytten Kristiansand OK diskvalifisert
Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK diskvalifisert

H 19-20E

3 700 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Heimdal Konnerud IL 25:52 6:59
2 Oskar Størmer Fossum IF 26:24 +0:32 7:08
3 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 26:32 +0:40 7:10
4 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 27:08 +1:16 7:20
5 Stian Sundsvik Frol IL 27:09 +1:17 7:20
6 Elias T. Mølnvik Fossum IF 27:21 +1:29 7:23
7 Håvard Irgens Kristiansand OK 27:45 +1:53 7:30
8 Karl Fremstad Halden SK 27:59 +2:07 7:33
9 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 28:24 +2:32 7:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
10 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 28:28 +2:36 7:41
11 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 28:44 +2:52 7:45
12 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 29:07 +3:15 7:52
13 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 29:17 +3:25 7:54
14 Henrik Eijsink Nydalens SK 29:31 +3:39 7:58
15 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 30:14 +4:22 8:10
16 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 31:04 +5:12 8:23
17 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 31:33 +5:41 8:31
18 Trygve Heggedal Kongsberg OL 31:36 +5:44 8:32
19 Steinar Kollerud Lillomarka OL 32:31 +6:39 8:47
20 Peter Nordbrøden Halden SK 32:53 +7:01 8:53
21 Sigurd Melsom Fossum IF 33:18 +7:26 9:00
22 Ivar Aukrust Osmoen NTNUI 34:24 +8:32 9:17
23 Øyvind Wiggen Byåsen IL 35:10 +9:18 9:30
24 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 35:37 +9:45 9:37
25 Johan Otto Munkeby Frol IL 40:55 +15:03 11:03
26 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 42:15 +16:23 11:25
27 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 42:42 +16:50 11:32
28 Kristoffer Nygård Egersund OK 43:55 +18:03 11:52
29 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 46:09 +20:17 12:28
30 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 46:12 +20:20 12:29
31 Are Wigaard Oppsal Orientering 46:18 +20:26 12:30
32 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 1:02:31 +36:39 16:53
Henrik Upsal NTNUI diskvalifisert

H 21-E

4 780 m, 54 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 33:30 7:00
2 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 33:58 +0:28 7:06
3 Olav Lundanes Halden SK 34:12 +0:42 7:09
4 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 34:52 +1:22 7:17
5 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 35:14 +1:44 7:22
6 Matthew Speake Lillomarka OL 35:55 +2:25 7:30
7 Simen Aamodt NTNUI 36:54 +3:24 7:43
8 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 37:06 +3:36 7:45
9 Anders Nordberg Nydalens SK 37:13 +3:43 7:47
10 Bojan Blumenstein Nydalens SK 37:21 +3:51 7:48
11 Andreas Sølberg OL Trollelg 37:30 +4:00 7:50
12 Øystein Sørensen Nydalens SK 38:20 +4:50 8:01
13 Jonas Klausen Espedal NTNUI 38:47 +5:17 8:06
14 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 38:48 +5:18 8:07
15 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 38:50 +5:20 8:07
16 Tim Robertson Fossum IF 38:55 +5:25 8:08
17 Anders Vister Nydalens SK 39:11 +5:41 8:11
18 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 39:18 +5:48 8:13
19 Emil Ahlbäck Fossum IF 39:54 +6:24 8:20
19 Markus Holter Halden SK 39:54 +6:24 8:20
21 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 40:09 +6:39 8:23
22 Borger Melsom Fossum IF 40:16 +6:46 8:25
23 Jon Duncan Sandnes IL (Rogaland) 40:49 +7:19 8:32
24 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 41:09 +7:39 8:36
25 Mats Nordbrøden Halden SK 41:24 +7:54 8:39
26 Tomas Eidsmo Freidig 41:29 +7:59 8:40
27 Gaute Friestad Kristiansand OK 42:17 +8:47 8:50
28 Rune Nygaard IL Gular 43:09 +9:39 9:01
29 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 43:21 +9:51 9:04
30 Magne Jutulstad NTNUI 43:58 +10:28 9:11
31 Jonas Madslien Bakken NTNUI 44:38 +11:08 9:20
32 Espen Fiskum Halden SK 44:57 +11:27 9:24
33 Per Arne Aadland Samnanger IL 45:01 +11:31 9:25
34 Andreas G. Polden Gneist, IL 45:08 +11:38 9:26
35 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 45:17 +11:47 9:28
36 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 46:03 +12:33 9:38
37 Marius Øie Løten o-lag 46:34 +13:04 9:44
38 Jo Forseth Indgaard Frol IL 46:44 +13:14 9:46
39 Leif Størmer Fossum IF 47:37 +14:07 9:57
40 Fredrik Sandal Ganddal IL 47:48 +14:18 10:00
41 Øystein Garsrud Tvedt Ås-NMBU Orientering 48:21 +14:51 10:06
42 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 49:03 +15:33 10:15
43 Thore Kornmo Porsgrunn OL 49:06 +15:36 10:16
44 Kenneth Westerheim Stord Orientering 49:07 +15:37 10:16
45 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 50:39 +17:09 10:35
46 Tore Nymark Askøy OL 54:29 +20:59 11:23
47 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 1:02:07 +28:37 12:59
48 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 1:04:54 +31:24 13:34
49 Sturle Nordeide Gneist, IL 1:26:36 +53:06 18:07
Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL diskvalifisert
Bjarthe Westerheim Stord Orientering diskvalifisert
Morten Jarvis Westergård Halden SK diskvalifisert
Sverre Turter Sandvold NTNUI brutt
Rasmus Rørholt Theisen NTNUI brutt

O-Idol H16

5 880 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 48:23 8:13
2 Sander Arntzen Asker Skiklubb 49:24 +1:01 8:24
3 Aslak Heimdal Konnerud IL 50:34 +2:11 8:35
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 51:46 +3:23 8:48
5 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 53:16 +4:53 9:03
6 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 53:41 +5:18 9:07
7 Stian Rykkje Stord Orientering 54:30 +6:07 9:16
8 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 55:12 +6:49 9:23
9 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 56:28 +8:05 9:36
10 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 56:54 +8:31 9:40
11 Trygve Myhr Asker Skiklubb 57:00 +8:37 9:41
12 Even Lindaas Vang OL 57:11 +8:48 9:43
13 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 57:20 +8:57 9:45
14 Kristian Pytten Kristiansand OK 57:21 +8:58 9:45
15 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 58:04 +9:41 9:52
16 Elias Øhman Gjø-Vard OL 59:17 +10:54 10:04
17 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 59:25 +11:02 10:06
18 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 1:00:44 +12:21 10:19
19 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:01:53 +13:30 10:31
20 Kristian Fredrik Lynum Freidig 1:01:57 +13:34 10:32
21 Eskil Frøisland Vang OL 1:03:06 +14:43 10:43
22 Sølve Drage Kongsberg OL 1:05:16 +16:53 11:05
23 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 1:05:43 +17:20 11:10
24 Mats Eidsmo Freidig 1:13:43 +25:20 12:32
Kristian Rykkje Varegg Fleridrett diskvalifisert

O-Idol D16

4 640 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 44:12 9:31
2 Åsne Naadland Holo Fossum IF 47:13 +3:01 10:10
3 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 48:21 +4:09 10:25
4 Marlin Haavengen Kongsberg OL 48:23 +4:11 10:25
5 Maren Norderud IL Tyrving 50:46 +6:34 10:56
6 Helene Eger Kongsberg OL 51:11 +6:59 11:01
7 Pernille Katla Fossum IF 51:22 +7:10 11:04
8 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 52:18 +8:06 11:16
9 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 52:36 +8:24 11:20
10 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 54:24 +10:12 11:43
11 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 56:03 +11:51 12:04
12 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 56:15 +12:03 12:07
13 Ragne Wiklund Nydalens SK 57:40 +13:28 12:25
14 Eli Kolstad Mo OK 59:32 +15:20 12:49
15 Lotte Myklemyr Eiker OL 1:00:25 +16:13 13:01
16 Anna Meen Porsgrunn OL 1:01:10 +16:58 13:10
17 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 1:01:20 +17:08 13:13
18 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 1:01:31 +17:19 13:15
19 Dina Reitan Freidig 1:02:25 +18:13 13:27
20 Inga Stødle Kristiansand OK 1:07:07 +22:55 14:27
21 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 1:08:04 +23:52 14:40
22 Aurora Gjølsjø OK Moss 1:17:49 +33:37 16:46
Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF diskvalifisert

O-Idol Utfordrer H16

5 880 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Bergan Nydalens SK 53:57 9:10
2 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 58:58 +5:01 10:01
3 Andreas Ramberg Østmarka OK 59:51 +5:54 10:10
4 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 1:00:11 +6:14 10:14
5 Skjalg Nysæter Skien OK 1:01:22 +7:25 10:26
6 Emil Størmer Fossum IF 1:02:06 +8:09 10:33
7 Are Lodgaard Byåsen IL 1:02:50 +8:53 10:41
8 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 1:03:20 +9:23 10:46
9 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 1:04:30 +10:33 10:58
10 Peter Gisholt Fossum IF 1:04:49 +10:52 11:01
11 Kristian Markhus Brekke Lillomarka OL 1:10:09 +16:12 11:55
12 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 1:13:49 +19:52 12:33
13 Jonas Myhre Kristiansand OK 1:17:08 +23:11 13:07

O-Idol Utfordrer D16

4 640 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 53:29 11:31
2 Malin Hauge Hisøy OK 1:01:24 +7:55 13:13
3 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 1:03:29 +10:00 13:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
4 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 1:16:08 +22:39 16:24
5 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 1:25:48 +32:19 18:29
6 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 1:32:54 +39:25 20:01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor