Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 7 september 2015

H17

4 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Hadland Egersund OK 33:05 7:52
2 Kenneth Mydland Egersund OK 38:49 +5:44 9:14
3 Morten Laursen Egersund OK 1:22:21 +49:16 19:36
Jørgen Hetland Egersund OK diskvalifisert

D17

4 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Hadland Egersund OK 39:08 9:19
2 Åshild Hausberg Iversen Egersund OK 1:22:15 +43:07 19:35

H40

4 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Klippenberg Egersund OK 38:04 9:03
2 Olaf Asbjørnsen Egersund OK 40:01 +1:57 9:31
3 Nils Tore Puntervold Egersund OK 41:22 +3:18 9:50
4 Gunnar Petterson Egersund OK 43:41 +5:37 10:24
5 Geir Anders Hadland Egersund OK 46:46 +8:42 11:08
6 Frank Hansen Egersund OK 52:50 +14:46 12:34

D15-16

3 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tolene Lovise Frøytlog Karlsen Egersund OK 39:55 12:52

D40

3 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Tone Nygård Egersund OK 30:05 9:42
2 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 33:17 +3:12 10:44
3 Randi L.H. Birkeland Egersund OK 33:27 +3:22 10:47

H55

3 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arvid Mydland Egersund OK 33:04 10:40
2 Bjørn Vidar Gunvaldsen Egersund OK 33:44 +0:40 10:52
3 Jan Hetland Egersund OK 38:17 +5:13 12:20
4 Bjørn Tore Aase Egersund OK 41:49 +8:45 13:29

H65

3 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tormod Aaslid Egersund OK 34:27 11:06
2 Odd Garpestad Egersund OK 39:42 +5:15 12:48
3 Arne Brandsberg Egersund OK 43:47 +9:20 14:07
4 Edmund Ualand Egersund OK 57:58 +23:31 18:41

D13-14

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Puntervold Egersund OK 38:48 14:22
Ida Monsen Egersund OK diskvalifisert

D65

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Skretting Opstad Egersund OK 40:05 14:50
2 Helga Aaslid Egersund OK 1:06:23 +26:18 24:35

H10-12

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 31:25 14:57
2 Edvin Aakre Egersund OK 40:49 +9:24 19:26
Erlend Mong Slettebøe Egersund OK diskvalifisert

D10-12

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thea Beate Puntervold Egersund OK 32:13 15:20
2 Karine Aarstad Torgersen Egersund OK 56:22 +24:09 26:50

Ny

1 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Meyer Egersund OK 23:21 13:44
2 Julie M Helland Egersund OK 25:31 +2:10 15:00
3 Eric Aase Olsen Egersund OK 26:55 +3:34 15:50
4 Julie Mikalsen Egersund OK 27:32 +4:11 16:11
5 Thadshana Somalingam Egersund OK 33:58 +10:37 19:58
6 Arild Opstad Egersund OK 43:00 +19:39 25:17
7 Vegard Bruun Egersund OK 46:11 +22:50 27:10
8 Sondre Bruun Egersund OK 46:13 +22:52 27:11
9 Sigbjørn Aase Olsen Egersund OK 46:35 +23:14 27:24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor