Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 2 april 2016

N-åpen

1 290 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 13:48 10:41
0 Sebastian Jørgensen Haugesund IL Orientering 14:08 10:57
0 Natalie Sandve Ganddal IL 26:23 20:27
0 Veronica Sunisa Lund Ålgård Orientering 1:01:11 +26:14 47:25
0 Therese Alisa Lund Ålgård Orientering 1:00:55 +25:58 47:13
0 Vebjørn Oftedal Ålgård Orientering 20:23 15:48
0 Pernille Breivold Ganddal IL 34:57 27:05
0 Aslak Wathne Sandnes IL (Rogaland) 28:16 21:54
0 Alexander Sandve Ganddal IL 26:39 20:39

D -10

1 430 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Norah Breivold Ganddal IL 30:43 21:28

D 11-12

1 430 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Taksdal Ganddal IL 12:22 8:38
2 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 14:55 +2:33 10:25
3 Hilde Ohr Ganddal IL 16:29 +4:07 11:31
4 Silje Kristensen Ganddal IL 20:54 +8:32 14:36

D 13-14

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 15:49 8:47
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 17:51 +2:02 9:55
3 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 19:58 +4:09 11:05
4 Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) 52:12 +36:23 29:00

D 13-16N

1 290 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Dymbe Stavanger Orienteringsklubb 16:40 12:55

D 15-16

2 180 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 18:47 8:36
2 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 21:50 +3:03 10:00

D 15-16B

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiril Olaussen Haugesund IL Orientering 40:44 22:37

D 17-B

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Wathne Sandnes IL (Rogaland) 21:05 11:42
2 Silje Bjerga Sundli Ganddal IL 45:14 +24:09 25:07
3 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 53:15 +32:10 29:35

D 17-

3 110 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 26:37 8:33
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 27:11 +0:34 8:44
3 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 29:29 +2:52 9:28
4 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 31:14 +4:37 10:02
5 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 34:17 +7:40 11:01
6 Kristin Åstebøl Byåsen IL 34:41 +8:04 11:09
7 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 37:23 +10:46 12:01
8 Vibeke Lamark Ganddal IL 40:11 +13:34 12:55
9 Toril Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 42:23 +15:46 13:37
10 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 42:31 +15:54 13:40
11 Anne Marie Gausel Ganddal IL 48:47 +22:10 15:41
12 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 49:58 +23:21 16:03
13 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 51:22 +24:45 16:30
14 Vilde B. Hustoft Stavanger Orienteringsklubb 53:03 +26:26 17:03
15 Bjørg Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 55:31 +28:54 17:51
16 Grethe Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:02:02 +35:25 19:56

D 50-

2 180 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 24:16 11:07
2 Elisabeth Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 25:37 +1:21 11:45
3 Kristin Skadsem Ganddal IL 30:04 +5:48 13:47
4 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 35:05 +10:49 16:05
5 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 39:00 +14:44 17:53
6 Liv Omdal Sandnes IL (Rogaland) 43:41 +19:25 20:02
7 Ingunn kanne Risa Stavanger Orienteringsklubb 1:01:28 +37:12 28:11

D 60-

2 180 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Garsrud Stavanger Orienteringsklubb 27:01 12:23
2 Inger Skretting Opstad Egersund OK 34:04 +7:03 15:37

D 70-

2 180 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 31:25 14:24
2 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 31:56 +0:31 14:38
3 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 35:14 +3:49 16:09
4 Berit Ebbell Olsen Stavanger Orienteringsklubb 41:49 +10:24 19:10

H -10

1 430 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

H 11-12

1 430 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Lamark Ganddal IL 11:01 7:42
2 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 11:10 +0:09 7:48
3 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 13:29 +2:28 9:25
4 Erlend Bremnes Ganddal IL 13:57 +2:56 9:45
5 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 16:39 +5:38 11:38

H 13-14

1 800 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 15:49 8:47
2 Tobias Rødde Ganddal IL 17:41 +1:52 9:49
3 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 19:17 +3:28 10:42
4 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 19:32 +3:43 10:51
5 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 21:22 +5:33 11:52
6 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 23:32 +7:43 13:04
7 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 24:12 +8:23 13:26
8 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 25:44 +9:55 14:17
9 Jørgen Westerheim Stord Orientering 35:06 +19:17 19:30

H 15-16

3 110 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 25:24 8:10
2 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 27:28 +2:04 8:49

H 17-B

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svend Vihovde Stavanger Orienteringsklubb 17:49 9:53
2 Helge Jørgensen Haugesund IL Orientering 21:30 +3:41 11:56
3 Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 22:04 +4:15 12:15
4 Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 27:58 +10:09 15:32

H 17-N

1 290 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Opstad Egersund OK 17:38 13:40

H 17-

4 170 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Omdal Ganddal IL 28:49 6:54
2 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 30:46 +1:57 7:22
3 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 30:55 +2:06 7:24
4 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 31:29 +2:40 7:32
5 Sigurd R. Oftedal Ålgård Orientering 31:53 +3:04 7:38
6 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 32:24 +3:35 7:46
7 Jan-Rune Larsen Basso Stavanger Orienteringsklubb 32:39 +3:50 7:49
8 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 33:17 +4:28 7:58
9 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 34:28 +5:39 8:15
10 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 34:36 +5:47 8:17
11 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 36:31 +7:42 8:45
12 Kenneth Westerheim Stord Orientering 38:08 +9:19 9:08
13 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 38:34 +9:45 9:14
14 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 38:50 +10:01 9:18
15 Trond Lamark Ganddal IL 41:18 +12:29 9:54
16 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 43:17 +14:28 10:22
17 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 44:31 +15:42 10:40
18 Jørgen Hetland Egersund OK 44:41 +15:52 10:42
19 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 59:50 +31:01 14:20
20 Andreas Breiland Ålgård Orientering 1:00:31 +31:42 14:30
21 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 1:08:55 +40:06 16:31

H 50-

3 110 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 23:58 7:42
2 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 24:02 +0:04 7:43
3 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 24:33 +0:35 7:53
4 Paul Terje Haarr Ganddal IL 27:03 +3:05 8:41
5 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 27:21 +3:23 8:47
6 Per Olav Haarr Ganddal IL 29:19 +5:21 9:25
7 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 30:14 +6:16 9:43
8 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 31:03 +7:05 9:59
9 Otte Omdal Ganddal IL 34:16 +10:18 11:01
10 Per Ingar Hadland Ganddal IL 34:32 +10:34 11:06
11 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 34:48 +10:50 11:11
12 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 35:27 +11:29 11:23
13 Einar Martinsen Vikebygd IL 36:11 +12:13 11:38
14 Geir Bjaanes Sandnes IL (Rogaland) 39:00 +15:02 12:32
15 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 40:15 +16:17 12:56
16 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 41:23 +17:25 13:18
17 Tor Sverre Skåra Egersund OK 42:49 +18:51 13:46
18 Sveinung Svebestad Sandnes IL (Rogaland) 43:08 +19:10 13:52
19 Tor Brekken Ganddal IL 52:12 +28:14 16:47
20 Ove Oaland Ganddal IL 1:01:56 +37:58 19:54
21 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:08:26 +44:28 22:00
22 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:37:51 +1:13:53 31:27
Svein-Erik Kvame Ganddal IL diskvalifisert

H 60-

2 180 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 16:17 7:28
2 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 17:57 +1:40 8:14
3 Bjarne Gimre Ganddal IL 20:35 +4:18 9:26
4 Finn Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 21:11 +4:54 9:43
5 Kjell Svihus Ganddal IL 22:02 +5:45 10:06
6 Eivind Rake Sandnes IL (Rogaland) 25:15 +8:58 11:34
7 Jan Hetland Egersund OK 26:44 +10:27 12:15
8 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 28:41 +12:24 13:09
9 Svein Eliassen Stavanger Orienteringsklubb 31:54 +15:37 14:37
10 Gunnar Sakseid Stavanger Orienteringsklubb 38:40 +22:23 17:44

H 70-

2 180 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Skjæveland Ganddal IL 24:01 11:01
2 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 29:54 +5:53 13:42
3 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 30:51 +6:50 14:09
4 Tormod Aaslid Egersund OK 35:16 +11:15 16:10
5 Øyvind Egeskog Stavanger Orienteringsklubb 36:19 +12:18 16:39
Jan Værp Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

C-Åpen

1 430 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Lode Ålgård Orientering 12:13 8:32
2 Hans Christian Granly Falkenberg Stavanger Orienteringsklubb 14:18 +2:05 10:00
3 Gunhild Oftedal Ålgård Orientering 20:02 +7:49 14:00
4 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 27:12 +14:59 19:01
5 Daniel Halleraker Vihovde Stavanger Orienteringsklubb 30:20 +18:07 21:12
6 Magne Mæland Ålgård Orientering 32:03 +19:50 22:24
7 Alexander Svaboe Sandnes IL (Rogaland) 34:33 +22:20 24:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor