Offisiell resultatliste for NM-natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-natt
Arrangørorganisasjoner: Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb / Ålgård Orientering
Dato: fredag 23 september 2016

D 17-18 E

5 390 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ane Dyrkorn Eiker OL 44:45 8:18
2 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 45:03 +0:18 8:21
3 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 47:32 +2:47 8:49
4 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 50:14 +5:29 9:19
5 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 51:00 +6:15 9:27
6 Ragnhild Eide Byåsen IL 51:02 +6:17 9:28
7 Synne Strand Asker Skiklubb 51:05 +6:20 9:28
8 Maria Prestbøen Sandefjord OK 51:24 +6:39 9:32
9 Julie Nærestad Vegårshei IL 51:51 +7:06 9:37
10 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 52:12 +7:27 9:41
11 Malin Sandstad Freidig 52:16 +7:31 9:41
12 Anine Lome Hamar OK 52:44 +7:59 9:47
13 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 53:25 +8:40 9:54
14 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 53:28 +8:43 9:55
15 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 53:37 +8:52 9:56
16 Oda Sikkeland IL Tyrving 53:44 +8:59 9:58
17 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 54:10 +9:25 10:02
18 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 54:13 +9:28 10:03
19 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 54:16 +9:31 10:04
20 Åse Bergan Nydalens SK 54:23 +9:38 10:05
21 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 54:42 +9:57 10:08
22 Aurora Moholth Kongsberg OL 55:15 +10:30 10:15
23 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 55:35 +10:50 10:18
24 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 56:12 +11:27 10:25
25 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 56:48 +12:03 10:32
26 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 57:12 +12:27 10:36
27 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 57:26 +12:41 10:39
28 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 57:35 +12:50 10:41
29 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 57:38 +12:53 10:41
30 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 58:48 +14:03 10:54
31 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 59:06 +14:21 10:57
32 Heidi Therese Wiest Vang OL 59:39 +14:54 11:04
33 Thea Dyrkorn Eiker OL 1:00:04 +15:19 11:08
34 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 1:00:15 +15:30 11:10
35 Vera Melkild Freidig 1:01:15 +16:30 11:21
36 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:01:30 +16:45 11:24
37 Karoline Aune Halden SK 1:01:33 +16:48 11:25
38 Silje Hauge Hisøy OK 1:02:12 +17:27 11:32
39 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:02:24 +17:39 11:34
40 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:05:25 +20:40 12:08
41 Nora Torgersen Halden SK 1:06:04 +21:19 12:15
42 Maria Ulseth Sylte Freidig 1:06:08 +21:23 12:16
43 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:07:34 +22:49 12:32
43 Synne Malene Brække Halden SK 1:07:34 +22:49 12:32
45 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 1:08:23 +23:38 12:41
46 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:08:35 +23:50 12:43
47 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:10:06 +25:21 13:00
48 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 1:12:43 +27:58 13:29
49 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 1:14:29 +29:44 13:49
50 Pernille Opheim Freidig 1:15:48 +31:03 14:03
51 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:18:51 +34:06 14:37
52 Andrea Drangsholt Kristiansand OK 1:26:38 +41:53 16:04
53 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:34:01 +49:16 17:26

D 19-20 E

6 190 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 51:36 8:20
2 Marie Olaussen Fredrikstad SK 54:34 +2:58 8:48
3 Gina Granstedt Halden SK 55:39 +4:03 8:59
4 Evine Westli Andersen Løten o-lag 55:40 +4:04 8:59
5 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 56:59 +5:23 9:12
6 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 57:40 +6:04 9:18
7 Ingrid Lundanes Emblem IL 58:09 +6:33 9:23
8 Åshild Kolstad Freidig 58:49 +7:13 9:30
9 Marte Hoff Hagen NTNUI 59:08 +7:32 9:33
10 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:01:37 +10:01 9:57
11 Dorte Narum Hamar OK 1:06:51 +15:15 10:47
12 Julie Hjortland Larvik OK 1:07:45 +16:09 10:56
13 Ingunn Moss Rognsvåg Varegg Fleridrett 1:08:06 +16:30 11:00
14 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:10:19 +18:43 11:21
15 Martine Topstad Larvik OK 1:13:05 +21:29 11:48
16 Siri Moholth Kongsberg OL 1:15:29 +23:53 12:11
17 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:34:40 +43:04 15:17

D 21-E

7 750 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marianne Andersen Kristiansand OK 1:03:46 8:13
2 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:04:11 +0:25 8:16
3 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:07:43 +3:57 8:44
4 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 1:08:08 +4:22 8:47
5 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 1:09:18 +5:32 8:56
6 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:10:12 +6:26 9:03
7 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 1:11:29 +7:43 9:13
8 Fredrikke Nohr Moth NTNUI 1:12:16 +8:30 9:19
9 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:14:09 +10:23 9:34
10 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 1:14:15 +10:29 9:34
11 Marjo Liikanen Ganddal IL 1:14:23 +10:37 9:35
12 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1:14:24 +10:38 9:36
13 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 1:15:32 +11:46 9:44
14 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:17:49 +14:03 10:02
15 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:18:11 +14:25 10:05
16 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:18:27 +14:41 10:07
17 Karen Oline Kolstad Freidig 1:19:25 +15:39 10:14
18 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 1:19:35 +15:49 10:16
19 Marte Narum Nydalens SK 1:21:25 +17:39 10:30
20 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 1:22:56 +19:10 10:42
21 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:28:01 +24:15 11:21
22 Kristin Åstebøl Byåsen IL 1:40:47 +37:01 13:00
23 Jorunn Hadland Egersund OK 1:51:50 +48:04 14:25
Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK diskvalifisert
Marta Ulvensøen NTNUI brutt

H 17-18E

7 170 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lukas Liland Nydalens SK 47:00 6:33
2 Kasper Fosser Heming Orientering 47:10 +0:10 6:34
3 Elias Jonsson Nydalens SK 48:35 +1:35 6:46
4 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 49:33 +2:33 6:54
5 Sebastian Daland Kristiansand OK 50:12 +3:12 7:00
6 Håvard Eidsmo Freidig 50:29 +3:29 7:02
7 Martin Borge Heir Fossum IF 51:04 +4:04 7:07
8 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 51:23 +4:23 7:09
9 Jørgen Baklid Konnerud IL 51:25 +4:25 7:10
10 Oskar Spets Storhov Freidig 52:26 +5:26 7:18
11 Erling Hjermstad Fossum IF 52:30 +5:30 7:19
12 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 52:39 +5:39 7:20
13 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 53:03 +6:03 7:23
14 Sturla Frydenlund Sturla, IF 53:46 +6:46 7:29
15 Oscar Lyngen Frol IL 54:16 +7:16 7:34
16 Einar Melsom Fossum IF 54:33 +7:33 7:36
17 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 54:38 +7:38 7:37
18 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 55:08 +8:08 7:41
19 August Asheim Birkeland Halden SK 55:23 +8:23 7:43
20 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 55:35 +8:35 7:45
21 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 55:39 +8:39 7:45
22 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 56:17 +9:17 7:50
23 Tarjei Holo Fossum IF 57:02 +10:02 7:57
24 Anders Haugskott OL Trollelg 57:58 +10:58 8:05
25 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 58:12 +11:12 8:07
26 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 58:32 +11:32 8:09
27 Per Ivar Stokland Ganddal IL 58:33 +11:33 8:09
28 Marius Pytten Kristiansand OK 58:35 +11:35 8:10
29 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 1:00:14 +13:14 8:24
30 Even-Johan Kaspersen Mo OK 1:00:18 +13:18 8:24
31 Øyvind Hjermstad Fossum IF 1:00:59 +13:59 8:30
32 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 1:01:01 +14:01 8:30
33 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 1:01:17 +14:17 8:32
34 Adrian Opheim Freidig 1:01:23 +14:23 8:33
35 Sindre R Holt Hedrum OL 1:01:42 +14:42 8:36
36 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:01:50 +14:50 8:37
37 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 1:04:26 +17:26 8:59
38 Sam Lunøe Nydalens SK 1:04:41 +17:41 9:01
39 Tobias Kristensen Larvik OK 1:05:34 +18:34 9:08
40 Tord Strand Kongsberg OL 1:05:47 +18:47 9:10
41 Axel Hoveid Asker Skiklubb 1:06:21 +19:21 9:15
42 Erlend Brendstuen Halden SK 1:07:10 +20:10 9:22
43 Lars Solli Mo OK 1:07:31 +20:31 9:24
44 Mathias Vindal Freidig 1:08:24 +21:24 9:32
45 Joar Oldernes Lillomarka OL 1:08:37 +21:37 9:34
46 Kjetil Mølnvik Freidig 1:09:59 +22:59 9:45
47 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:10:09 +23:09 9:47
48 Ole Wanvik Haugen Freidig 1:10:39 +23:39 9:51
48 Håkon Lund Kongsberg OL 1:10:39 +23:39 9:51
50 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 1:10:54 +23:54 9:53
51 Alex Carcas Halden SK 1:11:01 +24:01 9:54
52 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:12:50 +25:50 10:09
53 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 1:13:12 +26:12 10:12
54 Jostein Tandberg Nydalens SK 1:13:29 +26:29 10:14
55 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:13:52 +26:52 10:18
56 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 1:14:19 +27:19 10:21
57 Sverre Narum OL Vallset/Stange 1:14:32 +27:32 10:23
58 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:16:30 +29:30 10:40
59 Mathias Hermstad Freidig 1:17:17 +30:17 10:46
60 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 1:20:15 +33:15 11:11
61 Martin Andresen Skotte Fossum IF 1:24:49 +37:49 11:49
62 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:34:00 +47:00 13:06
Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF diskvalifisert
Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK brutt
Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn brutt

H 19-20E

9 010 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 59:54 6:38
2 Audun Heimdal Konnerud IL 1:00:16 +0:22 6:41
3 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:00:59 +1:05 6:46
4 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:01:38 +1:44 6:50
5 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:01:59 +2:05 6:52
6 Stian Sundsvik Frol IL 1:02:57 +3:03 6:59
7 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 1:03:25 +3:31 7:02
8 Håvard Irgens Kristiansand OK 1:03:37 +3:43 7:03
9 Karl Fremstad Halden SK 1:03:42 +3:48 7:04
10 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 1:06:30 +6:36 7:22 Last ned GPS-spor i gpx-format
11 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 1:09:51 +9:57 7:45
12 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:10:07 +10:13 7:46
13 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 1:10:09 +10:15 7:47
14 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 1:12:43 +12:49 8:04
15 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:13:10 +13:16 8:07
16 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:14:06 +14:12 8:13
17 Ivar Aukrust Osmoen NTNUI 1:15:00 +15:06 8:19
18 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:15:07 +15:13 8:20
19 Henrik Upsal NTNUI 1:15:59 +16:05 8:25
20 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:19:05 +19:11 8:46
21 Johan Otto Munkeby Frol IL 1:19:47 +19:53 8:51
22 Sigurd Melsom Fossum IF 1:21:21 +21:27 9:01
23 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:24:03 +24:09 9:19
24 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:24:11 +24:17 9:20
25 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 1:27:20 +27:26 9:41
26 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 1:39:21 +39:27 11:01
Peter Nordbrøden Halden SK diskvalifisert
Vegard Jarvis Westergård Halden SK brutt

H 21-E

11 070 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Lundanes Halden SK 1:02:27 5:38
2 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:06:29 +4:02 6:00
3 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:08:01 +5:34 6:08
4 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 1:09:35 +7:08 6:17
5 Anders Nordberg Nydalens SK 1:09:47 +7:20 6:18
6 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 1:10:17 +7:50 6:20
7 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:10:31 +8:04 6:22
8 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 1:11:50 +9:23 6:29
9 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:12:18 +9:51 6:31
10 Matthew Speake Lillomarka OL 1:12:49 +10:22 6:34
11 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 1:14:02 +11:35 6:41
12 Bojan Blumenstein Nydalens SK 1:14:25 +11:58 6:43
13 Emil Ahlbäck Fossum IF 1:14:45 +12:18 6:45
14 Borger Melsom Fossum IF 1:15:09 +12:42 6:47
15 Mats Nordbrøden Halden SK 1:16:10 +13:43 6:52
16 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:17:16 +14:49 6:58
17 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:17:42 +15:15 7:01
18 Espen Fiskum Halden SK 1:17:49 +15:22 7:01
19 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 1:18:11 +15:44 7:03
20 Morten Jarvis Westergård Halden SK 1:18:36 +16:09 7:06
21 Jonas Madslien Bakken NTNUI 1:18:57 +16:30 7:07
22 Markus Holter Halden SK 1:19:07 +16:40 7:08
23 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 1:19:18 +16:51 7:09
24 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:19:39 +17:12 7:11
25 Magne Jutulstad NTNUI 1:19:52 +17:25 7:12
26 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 1:21:39 +19:12 7:22
27 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1:21:55 +19:28 7:23
28 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 1:23:44 +21:17 7:33
29 Gaute Friestad Kristiansand OK 1:25:25 +22:58 7:42
30 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 1:29:03 +26:36 8:02
31 Thore Kornmo Porsgrunn OL 1:30:51 +28:24 8:12
32 Per Arne Aadland Samnanger IL 1:35:51 +33:24 8:39
33 Kjetil Bjørlo Halden SK 1:37:18 +34:51 8:47
34 Thomas Hadland Egersund OK 1:37:46 +35:19 8:49
35 Kenneth Westerheim Stord Orientering 1:39:00 +36:33 8:56
36 Tom Eirik Eikanger IL Gular 1:39:46 +37:19 9:00
37 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 1:41:45 +39:18 9:11
38 Tore Nymark Askøy OL 1:43:52 +41:25 9:22
39 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 1:44:45 +42:18 9:27
40 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 1:46:02 +43:35 9:34
41 Andreas G. Polden Gneist, IL 1:48:16 +45:49 9:46
42 Stein Blomseth Lillomarka OL 1:49:21 +46:54 9:52
43 Øystein Amundrud Stavanger Orienteringsklubb 1:57:46 +55:19 10:38 Last ned GPS-spor i gpx-format
44 Erik Storaas Byåsen IL 2:13:27 +1:11:00 12:03
45 Sturle Nordeide Gneist, IL 2:18:20 +1:15:53 12:29
46 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 2:30:08 +1:27:41 13:33
Thor Mella Oppsal Orientering diskvalifisert
Øystein Garsrud Tvedt Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Rune Nygaard IL Gular diskvalifisert
Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK diskvalifisert
Sverre Turter Sandvold NTNUI brutt
Tim Robertson Fossum IF brutt
Anders Vister Nydalens SK brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor