Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 4
Arrangørorganisasjoner: OK Fjell / Ålen IL
Dato: søndag 3 juli 2016

N-åpen

1 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Marit Kvithammer Flakne Tydal IL 28:09 15:38
0 Erlend Grønli Freidig 40:58 +12:49 22:45
0 Tina Kulset Selbu OK 42:11 +14:02 23:26
0 Malva Kvithammer Tydal IL 36:17 +8:08 20:09
0 Helene Scheele Nydalens SK 22:28 12:28
0 Amund Hagberg Solum Rond OL 27:29 15:16
0 Martin Sæther Levin Freidig 40:58 +12:49 22:45

D -10

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 39:38 16:30
0 Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 28:36 11:55
0 Aurora Oldertrøen Tynset IF 36:13 15:05
0 Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 36:29 15:12
0 Lisa Sæther Verdenius Vingelen IL 28:35 11:54
0 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 20:18 8:27

D 11-12

3 160 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Horten Jordet Vingelen IL 26:54 8:30
2 Andrea sæther Verdenius Vingelen IL 26:56 +0:02 8:31
3 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 30:25 +3:31 9:37
4 Anna Taksdal Ganddal IL 30:29 +3:35 9:38
5 Anna Aurora Nolte Freidig 32:09 +5:15 10:10
6 Ida Høsøien Tynset IF 40:02 +13:08 12:40
7 Maren Henriksen Halden SK 57:23 +30:29 18:09
7 Marie Scheele Nydalens SK 57:23 +30:29 18:09

D 13-14

4 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 27:00 6:35
2 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 27:08 +0:08 6:37
3 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 31:50 +4:50 7:45
4 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 41:08 +14:08 10:01
5 Mari Eidsmo Freidig 44:45 +17:45 10:54
6 Maren Viken Byåsen IL 50:10 +23:10 12:14
Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert

D 15-16

6 270 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL 42:54 6:50
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 43:10 +0:16 6:53
3 Malin Kristiansson Trollhättans SOK 44:37 +1:43 7:06
4 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 44:41 +1:47 7:07
5 Kristine Gjersvold Haug Freidig 55:05 +12:11 8:47
Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL brutt

D 17-C

3 160 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sissel Bolstad Tynset IF 26:25 8:21
2 Elisabeth Espeland Tynset IF 40:06 +13:41 12:41
3 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 59:51 +33:26 18:56

D 17-18

7 190 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 51:20 7:08
2 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 52:26 +1:06 7:17
3 Vera Melkild Freidig 52:28 +1:08 7:17
4 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:01:11 +9:51 8:30
5 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 1:05:37 +14:17 9:07
6 Ida Kristiansson Trollhättans SOK 1:06:56 +15:36 9:18
7 Andrine Viken Byåsen IL 1:32:40 +41:20 12:53
8 Gina Nygård Tynset IF 2:46:38 +1:55:18 23:10
Karoline Aune Halden SK diskvalifisert

D 19-20

7 190 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Anna Kristiansson Trollhättans SOK diskvalifisert

D 21-

8 430 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Berge NTNUI 1:00:31 7:10
2 Sabine Rothaug Halden SK 1:04:52 +4:21 7:41
3 Bodil Helgerud Halden SK 1:05:14 +4:43 7:44
4 Sara Profors Frol IL 1:13:13 +12:42 8:41
5 Ingvild Gjessing Vang OL 1:18:01 +17:30 9:15
6 Elisabeth Fries Umeå OK 1:20:18 +19:47 9:31
7 Solveig Vassenden Stjørdals-Blink Orientering 1:28:23 +27:52 10:29
8 Marit Rønning Skoglund NTNUI 1:37:06 +36:35 11:31
9 Mari jensen Aas Ås-NMBU Orientering 2:11:18 +1:10:47 15:34
10 Ingrid Urseth Vingelen IL 2:46:25 +1:45:54 19:44

D 40-

6 270 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 41:26 6:36
2 Mari Angell-Petersen Freidig 42:30 +1:04 6:46
3 Anne Urset IL BUL-Tromsø 46:47 +5:21 7:27
4 Valborg Madslien Lillehammer OK 47:00 +5:34 7:29
5 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 48:13 +6:47 7:41
6 Anne Mette Grøtli Nord-Østerdal OK 1:05:17 +23:51 10:24
7 Mette Resell Nolte Freidig 1:12:03 +30:37 11:29

D 45-

5 830 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Almås IL Leik 46:31 7:58
2 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 46:45 +0:14 8:01
3 Sigrid Melkild Freidig 47:01 +0:30 8:03
4 Mai Iren Almås IL Leik 1:16:39 +30:08 13:08
Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF brutt

D 50-

5 830 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Jensen Frol IL 42:54 7:21
2 Hilde Sofie Hansen Mo OK 43:04 +0:10 7:23
3 Dagrun Melkild Heming Orientering 43:34 +0:40 7:28
4 Rine Hanssen Byåsen IL 44:51 +1:57 7:41
5 Mona Høiås Sæther Freidig 46:52 +3:58 8:02
6 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 48:28 +5:34 8:18
7 Ingrid Gjersvold Ålen IL 48:29 +5:35 8:18
8 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 48:40 +5:46 8:20
9 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 50:08 +7:14 8:35
10 Ragnhild Dåsnes Os IL 50:31 +7:37 8:39
11 Silvia Schneider-Schiess LG Stettlen 51:40 +8:46 8:51
12 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 51:50 +8:56 8:53
13 Lena Eriksson Elfsborg SOK 52:23 +9:29 8:59
14 Liv Meli IL Nansen 57:06 +14:12 9:47
Anne Marit Bordal Ringsaker OK diskvalifisert

D 55-

5 830 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Monica Knutsson Sävedalens AIK 48:39 8:20
2 Kari Osmoen Os IL 49:49 +1:10 8:32
3 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 50:17 +1:38 8:37
4 Kjersti Skantze IL Tyrving 50:24 +1:45 8:38
5 Grete Berge Owren Freidig 51:36 +2:57 8:51
6 Berit Berge IL Tyrving 51:47 +3:08 8:52
7 Mona Hesselberg Løten o-lag 51:54 +3:15 8:54
8 Berit Danielsen IL Tyrving 52:10 +3:31 8:56
9 Karin Galaaen Selbu OK 55:22 +6:43 9:29
10 Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb 57:41 +9:02 9:53
11 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 1:01:11 +12:32 10:29
12 Turid Røsand Nidarøst OK 1:02:50 +14:11 10:46
13 May Jorunn Rognlien Modum OL 1:17:09 +28:30 13:13

D 60-

3 450 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 30:24 8:48
2 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 30:51 +0:27 8:56
3 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 32:32 +2:08 9:25
4 Inger Lise Pettersen Korgen IL 35:42 +5:18 10:20
5 Eldbjørg Ryen Tynset IF 38:31 +8:07 11:09
6 Sunniva Johaug Ryen Os IL 41:25 +11:01 12:00
7 Reidun Fallan Smaavik Freidig 41:50 +11:26 12:07

D 65-

3 450 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Tyldum Rudsbygd IL 41:18 11:58
2 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 55:21 +14:03 16:02

D 70-

3 450 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Katharina Mo Berge Freidig 32:22 9:22
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 35:01 +2:39 10:08
3 Tea Forberg Rond OL 38:11 +5:49 11:04
4 Torid Kvaal Freidig 39:08 +6:46 11:20
5 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 39:56 +7:34 11:34
6 Aase Tove Golden Måren OK 49:07 +16:45 14:14
7 Hjørdis Øvreås Botne SK 55:07 +22:45 15:58
8 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 1:37:00 +1:04:38 28:06

D 75-

3 450 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete Urset Vingelen IL 53:54 15:37
2 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 58:34 +4:40 16:58

H -10

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Erlend Otterlei Østmarka OK 39:38 16:30
0 Sivert Sæther Levin Freidig 21:27 8:56

H 11-12

3 160 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Horten Jordet Vingelen IL 25:58 8:13
2 Emil Grønli Freidig 32:09 +6:11 10:10
3 Andreas Korstad Stjørdals-Blink Orientering 32:21 +6:23 10:14
4 Kristoffer Lerli Melhus IL 34:27 +8:29 10:54
5 Mathias Linløkken Østmarka OK 41:11 +15:13 13:01
6 Eskil Kulset Selbu OK 47:20 +21:22 14:58
7 Lukas Kort Stor-Elvdal SK 51:39 +25:41 16:20

H 11-12N

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Grønli Førde IL 1:00:53 25:22

H 13-14

4 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Urset IL BUL-Tromsø 26:58 6:34
2 Even Bordal Ringsaker OK 31:53 +4:55 7:46
3 Jakob Høsøien Tynset IF 38:21 +11:23 9:21
4 Simen Gravningen Stokke IL 39:02 +12:04 9:31
5 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 39:04 +12:06 9:31
6 Mats Lindaas Elverum OK 44:49 +17:51 10:55
John Otterlei Østmarka OK brutt

H 13-16C

3 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Hylen Kvikne IL 25:53 8:11
2 Gaute Lindaas Elverum OK 52:27 +26:34 16:35

H 15-16

7 190 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linus Kristiansson Trollhättans SOK 43:37 6:03
1 Lars Sandstad Freidig 43:37 6:03
3 Vegard Kittilsen Freidig 44:36 +0:59 6:12
4 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 44:48 +1:11 6:13
5 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 45:49 +2:12 6:22
6 Mats Eidsmo Freidig 46:47 +3:10 6:30
7 Jonas Grønli Freidig 48:38 +5:01 6:45
8 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 49:18 +5:41 6:51
9 Even Gravningen Stokke IL 51:36 +7:59 7:10
10 Even Lindaas Vang OL 51:55 +8:18 7:13
11 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 52:24 +8:47 7:17
12 Asgeir Espeland Tynset IF 1:07:35 +23:58 9:23

H 17-C

3 160 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thor Vollset Heming Orientering 39:09 12:23
2 Torbjørn Dalløkken IL GeoForm 42:55 +3:46 13:34
3 Arne Gunnar Barflo Løten o-lag 1:33:44 +54:35 29:39

H 17-18

8 430 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oscar Lyngen Frol IL 46:45 5:32
2 Jonas Unsgård IL Leik 46:48 +0:03 5:33
3 Kjetil Mølnvik Freidig 46:52 +0:07 5:33
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 46:53 +0:08 5:33
5 Johannes Bordal Ringsaker OK 47:00 +0:15 5:34
6 Erlend Brendstuen Halden SK 47:03 +0:18 5:34
7 Ole Wanvik Haugen Freidig 47:21 +0:36 5:37
8 Oskar Spets Storhov Freidig 51:17 +4:32 6:05
9 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 53:39 +6:54 6:21
10 Anders Haugskott OL Trollelg 1:06:48 +20:03 7:55
11 Adrian Opheim Freidig 1:11:57 +25:12 8:32
12 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1:12:12 +25:27 8:33
13 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 1:56:25 +1:09:40 13:48
Sverre Narum OL Vallset/Stange diskvalifisert
Thomas Kort Nord-Østerdal OK brutt

H 19-20

10 340 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karl Fremstad Halden SK 56:28 5:27
2 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 56:37 +0:09 5:28
3 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:10:02 +13:34 6:46
4 Peter Nordbrøden Halden SK 1:10:13 +13:45 6:47
5 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:14:52 +18:24 7:14
6 Rein Helle Mårdalen Freidig 1:31:02 +34:34 8:48
7 Aksel Madslien Nydalens SK 1:31:05 +34:37 8:48

H 21-

13 610 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:07:23 4:57
2 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:07:31 +0:08 4:57
3 Håvard Lucasen Fredrikstad SK 1:10:11 +2:48 5:09
4 Matthew Speake Lillomarka OL 1:13:40 +6:17 5:24
5 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 1:17:18 +9:55 5:40
6 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:17:25 +10:02 5:41
7 Håvard Vassenden Frol IL 1:17:45 +10:22 5:42
8 Simen Bordal Fossum IF 1:22:56 +15:33 6:05
9 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 1:23:03 +15:40 6:06
10 Erlend Nydal NTNUI 1:33:18 +25:55 6:51
11 Ola Keiserås IL Leik 1:36:51 +29:28 7:06
12 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 1:37:25 +30:02 7:09
13 Mattis Myhre Stjørdals-Blink Orientering 1:37:41 +30:18 7:10
14 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 1:41:20 +33:57 7:26
15 Anders Skjeset Vang OL 1:44:49 +37:26 7:42
16 Pål Stenberg Vang OL 1:45:33 +38:10 7:45
Stian Overskeid Indre Østfold OK diskvalifisert

H 40-

10 340 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tomas Eidsmo Freidig 57:25 5:33
2 Dag Arne Lier Indre Østfold OK 1:31:14 +33:49 8:49
3 Stefan Schwarzenberger LG Stettlen 1:33:39 +36:14 9:03

H 45-

8 430 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Ivarsson Freidig 48:05 5:42
2 Pål Kittilsen Freidig 48:44 +0:39 5:46
3 Rune Scheele Nydalens SK 54:01 +5:56 6:24
4 Torger Høsøien Tynset IF 55:25 +7:20 6:34
5 Gunnar Vatn Frol IL 55:31 +7:26 6:35
6 Hans Arild Skjevdal Røros IL 55:35 +7:30 6:35
7 Håvard Hågård Konnerud IL 55:46 +7:41 6:36
8 Björn Kristiansson Trollhättans SOK 58:10 +10:05 6:53
9 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 58:53 +10:48 6:59
10 Johan Hallgren Bjursås OK 59:05 +11:00 7:00
11 Oddvar Taksdal Ganddal IL 1:00:49 +12:44 7:12
12 Robert Otterlei Byåsen IL 1:00:56 +12:51 7:13
13 Harald Storrønning Byåsen IL 1:04:47 +16:42 7:41
14 Gerard Kort Stor-Elvdal SK 1:05:48 +17:43 7:48
15 Per Olav Andersen Halden SK 1:13:12 +25:07 8:40
16 Ståle Ruud Indre Østfold OK 1:28:43 +40:38 10:31
Hans Olav Hygen Østmarka OK diskvalifisert

H 50-

7 190 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Svergja Nord-Østerdal OK 46:49 6:30
2 Rune Stræte Wing OK 51:57 +5:08 7:13
3 Frode Haugskott OL Trollelg 53:18 +6:29 7:24
4 Gunnar Tenge Ås-NMBU Orientering 57:22 +10:33 7:58
5 Kjell Baardsgaard OL Trollelg 58:50 +12:01 8:10
6 Øystein Wiggen Byåsen IL 58:59 +12:10 8:12
7 Sturla Sæther Freidig 1:01:50 +15:01 8:35
8 Svein Unsgård IL Leik 1:06:29 +19:40 9:14
9 Terje Linløkken Østmarka OK 1:07:38 +20:49 9:24
10 Geir Arnesen Freidig 1:21:41 +34:52 11:21
Ottar Wiklund Nydalens SK diskvalifisert

H 55-

6 270 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Fremstad Larvik OK 41:23 6:36
2 Onno Verberne OL Toten-Troll 41:39 +0:16 6:38
3 Rolf Helge Røsand Nidarøst OK 53:02 +11:39 8:27
4 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 53:19 +11:56 8:30
5 Per Engebakken Nord-Østerdal OK 53:57 +12:34 8:36
6 Harald Østbye Elverum OK 54:38 +13:15 8:42
7 Geir Owren Freidig 55:22 +13:59 8:49
8 Roar Nydal Asker Skiklubb 55:37 +14:14 8:52
9 John Lerli Melhus IL 1:38:51 +57:28 15:45
Donald Skantze IL Tyrving diskvalifisert

H 60-

5 830 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Clas Fries Umeå OK 38:58 6:41
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 39:15 +0:17 6:43
3 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 39:18 +0:20 6:44
4 Leif S. Thingsrud Østmarka OK 42:40 +3:42 7:19
5 Helge Sundberg Røros IL 42:53 +3:55 7:21
6 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 43:21 +4:23 7:26
7 Helge Eriksen Byåsen IL 44:58 +6:00 7:42
8 Kjell Maroni Byåsen IL 45:36 +6:38 7:49
9 Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar 49:58 +11:00 8:34
10 Helge Rustad Freidig 50:27 +11:29 8:39
11 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 51:34 +12:36 8:50
12 Morten Skoglund Byåsen IL 52:02 +13:04 8:55
13 Per Hermann Krøger Måren OK 52:15 +13:17 8:57
14 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:03:05 +24:07 10:49
15 Ottar Ryen Os IL 1:04:29 +25:31 11:03
Gunnar Brattli Mo OK diskvalifisert

H 65-

5 830 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rolf Wærnes Orkanger IF 42:44 7:19
2 Knut Skjeset Vang OL 42:59 +0:15 7:22
3 Tor Trøan Hadeland OL 43:32 +0:48 7:28
4 Steinar Aasvang Wing OK 45:46 +3:02 7:51
5 Jan Gaute Buvik Korgen IL 46:25 +3:41 7:57
6 Jon Arne Klemetsaune OL Trollelg 48:23 +5:39 8:17
7 Ole Lien Løten o-lag 50:07 +7:23 8:35
8 Tore Angell-Petersen Freidig 50:09 +7:25 8:36
9 Svein Endre Hove Byåsen IL 50:24 +7:40 8:38
10 John Birger Skansen Rudsbygd IL 50:36 +7:52 8:40
11 Stein Nordvi Elverum OK 51:18 +8:34 8:47
12 Sture Grytheim Elfsborg SOK 52:24 +9:40 8:59
13 Kurt Grønli Førde IL 54:19 +11:35 9:19
14 Terje Malm Hamar OK 54:31 +11:47 9:21
15 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 57:19 +14:35 9:49
16 Stefan Millegård Sävedalens AIK 57:45 +15:01 9:54
17 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 58:12 +15:28 9:58
18 Simen Kalbækken Tynset IF 1:01:45 +19:01 10:35
19 Nils Olav Vennevik Freidig 1:02:37 +19:53 10:44
20 Svein Grønhovd Modum OL 1:04:40 +21:56 11:05

H 70-

3 450 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Forbord Malvik IL 29:13 8:28
2 Olav Høiås Vang OL 30:23 +1:10 8:48
3 Per Vold Vang OL 30:24 +1:11 8:48
4 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 30:25 +1:12 8:48
5 Lars Buttingsrud Vingelen IL 30:35 +1:22 8:51
6 Kjell Grønhovd Modum OL 30:43 +1:30 8:54
7 Helge Revhaug Ringerike OL 32:18 +3:05 9:21
8 Reidar Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 33:47 +4:34 9:47
9 Hans Carlstedt Sävedalens AIK 34:41 +5:28 10:03
10 Tore Stubbe Nord-Østerdal OK 34:45 +5:32 10:04
11 Magnar Øvreås Botne SK 34:50 +5:37 10:05
12 Bjørn Ivar Ryen Vingelen IL 34:51 +5:38 10:06
13 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 35:02 +5:49 10:09
14 Øistein Åsmul OL Trollelg 38:04 +8:51 11:02
15 Per Anders Flesjø OK Moss 38:13 +9:00 11:04
16 Per (Jakob) Kjus Røyken OL 40:37 +11:24 11:46
17 Annar Vangen Tynset IF 44:14 +15:01 12:49
18 Finn Faye Knudsen OL Trollelg 45:54 +16:41 13:18

H 75-

3 450 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Lauglo OL Trollelg 30:33 8:51
2 Jon Tyldum Rudsbygd IL 30:39 +0:06 8:53
3 Gunnar Østerbø Freidig 32:18 +1:45 9:21
4 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 39:14 +8:41 11:22
5 Sturle Hånes IL GeoForm 39:31 +8:58 11:27
6 Reidar Mylius Ålen IL 39:39 +9:06 11:29
7 Henry Sundsetvik OL Trollelg 43:53 +13:20 12:43
8 Oddvar Erlien Vingelen IL 46:59 +16:26 13:37
9 Erland Lilleøkseth Løten o-lag 1:34:04 +1:03:31 27:15

H 80-

3 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnfinn Langeland Byåsen IL 35:38 11:16
2 Hans Larsen Raumar Orientering 38:41 +3:03 12:14

H 85-

3 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Mads Berg Nord-Østerdal OK diskvalifisert
Brynjulf Forseth OL Trollelg diskvalifisert

D15-20B

4 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorun Bækken Os IL 43:19 10:33

Trim/ Direkte A

6 270 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Daniel Moe Blom Nydalens SK 40:54 6:31
2 Jan Jacob Verdenius Vingelen IL 41:00 +0:06 6:32
3 Joakim Blix Prestmo Wing OK 41:06 +0:12 6:33
4 Sebastian Kvithammer Wing OK 41:19 +0:25 6:35
5 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 42:31 +1:37 6:46
6 Magnus Fries NOTEAM 46:28 +5:34 7:24
7 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 48:25 +7:31 7:43
8 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 56:43 +15:49 9:02
9 Svein Otterlei Østmarka OK 1:00:33 +19:39 9:39
10 Tore Lindaas Elverum OK 1:18:00 +37:06 12:26
Leik Femundshytten Røros IL diskvalifisert

Trim/ Direkte B

4 100 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Munkeby NOTEAM 31:49 7:45
2 Lene Moe Blom Nydalens SK 32:04 +0:15 7:49
3 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 38:48 +6:59 9:27
4 Elin Gravningen Stokke IL 39:16 +7:27 9:34
5 Henriette Olsen NOTEAM 41:37 +9:48 10:09
6 Karianne Hjortland NOTEAM 41:39 +9:50 10:09
7 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 41:51 +10:02 10:12
8 Helge Brynestad Ringsaker OK 42:26 +10:37 10:20
9 Kent Oddvik NOTEAM 44:57 +13:08 10:57
10 Nina Levin Freidig 45:07 +13:18 11:00
11 Arild Heggeset Freidig 52:00 +20:11 12:40
12 Anne Mette Normann Tynset IF 52:07 +20:18 12:42
13 Jan Hage IL Leik 53:59 +22:10 13:10
14 Brage Keiserås Leik IL 54:00 +22:11 13:10
15 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 54:53 +23:04 13:23
16 Rune Moian Asker Skiklubb 56:15 +24:26 13:43
17 Anita Bodin Gallstadbydens SOK 57:38 +25:49 14:03
17 Kurt Bodin Gallstadbydens SOK 57:38 +25:49 14:03
19 Leif Jordet Vingelen IL 1:00:58 +29:09 14:52
20 Bente Horten Vingelen IL 1:01:03 +29:14 14:53
21 Ellen Nielsen Stjørdals-Blink Orientering 1:12:34 +40:45 17:41
22 Frida Opheim Freidig 1:20:51 +49:02 19:43
Frida Aamodt NOTEAM diskvalifisert
Marleen Kort Stor-Elvdal SK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor