Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 1 - Sprint i Røros sentrum

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 1 - Sprint i Røros sentrum
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: torsdag 30 juni 2016

N-åpen

1 270 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Emma Margrethe Finstad Sentrum OK 29:36 23:18
Maren Julie Finstad Sentrum OK 23:43 18:40
Erlend Grønli Freidig 15:38 12:18
Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL 14:38 11:31
Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 19:25 15:17
Inga Meli Røros IL 23:19 18:21
Elin Møller Røros IL 21:19 16:47
Carina Narvesen Os IL 16:52 13:16
Helene Scheele Nydalens SK 13:45 10:49
Astrid Schjølberg Røros IL 21:39 17:02
Amund Hagberg Solum Rond OL 16:37 13:05
Martin Sæther Levin Freidig 20:01 15:45
Markus Tørum Selbu OK 24:24 19:12

D -10

1 520 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 22:56 15:05
Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 16:02 10:32
Aurora Oldertrøen Tynset IF 28:02 18:26
Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 33:06 21:46
Tina Uglemsmo Selbu OK 21:56 14:25

D 11-12

1 600 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 11:42 7:18
2 Andrea sæther Verdenius Vingelen IL 11:49 +0:07 7:23
3 Una Kittilsen Freidig 13:43 +2:01 8:34
4 Anna Taksdal Ganddal IL 14:27 +2:45 9:01
5 Marie Scheele Nydalens SK 15:44 +4:02 9:50
6 Tora Kittilsen Freidig 15:47 +4:05 9:51
7 Anna Aurora Nolte Freidig 16:22 +4:40 10:13
8 Ida Høsøien Tynset IF 16:33 +4:51 10:20
9 Marte Sofie Skrove Ringerike OL 24:55 +13:13 15:34

D 13-14

2 130 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 13:19 6:15
2 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 14:08 +0:49 6:38
3 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 15:24 +2:05 7:13
4 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 15:43 +2:24 7:22
5 Vilde Lereim Storli Freidig 16:14 +2:55 7:37
6 Mari Eidsmo Freidig 16:19 +3:00 7:39
7 Inga Skjevdal Røros IL 16:26 +3:07 7:42

D 13-16C

1 710 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Møller Moe Røros IL 12:35 7:21

D 15-16

2 210 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 14:45 6:40
2 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 17:06 +2:21 7:44
3 Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL 18:42 +3:57 8:27
4 Solveig Sæternes Byåsen IL 20:30 +5:45 9:16
5 Lisa Jenssen Halden SK 21:05 +6:20 9:32
6 Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL 21:27 +6:42 9:42
7 Jorun Bækken Os IL 24:32 +9:47 11:06

D 17-18

2 620 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 19:24 7:24
2 Maria Prestbøen Sandefjord OK 19:45 +0:21 7:32
3 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 20:10 +0:46 7:41
4 Vera Melkild Freidig 20:27 +1:03 7:48
5 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 20:30 +1:06 7:49
6 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 20:42 +1:18 7:54
7 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 20:56 +1:32 7:59
8 Pernille Opheim Freidig 21:36 +2:12 8:14
9 Guri Sandvold Tynset IF 21:46 +2:22 8:18
10 Karoline Aune Halden SK 23:43 +4:19 9:03
11 Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL 24:36 +5:12 9:23
12 Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL 24:41 +5:17 9:25
13 Andrine Viken Byåsen IL 28:50 +9:26 11:00
14 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 30:28 +11:04 11:37

D 19-20

2 840 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lovise Fremstad Larvik OK 29:17 10:18
2 Linnea Marie Meli IL Nansen 47:41 +18:24 16:47

D 21-

3 240 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Rogne Halland NTNUI 24:05 7:25
2 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 24:22 +0:17 7:31
3 Sabine Rothaug Halden SK 25:01 +0:56 7:43
4 Ingrid Berge NTNUI 26:06 +2:01 8:03
5 Bodil Helgerud Halden SK 26:24 +2:19 8:08
6 Sunniva Nergaard Berg Stokke IL 31:33 +7:28 9:44
7 Ingrid Urseth Vingelen IL 33:34 +9:29 10:21
8 Mari Taraldrud Sentrum OK 37:57 +13:52 11:42
9 Mari jensen Aas Ås-NMBU Orientering 38:32 +14:27 11:53

D 40-

2 210 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 14:42 6:39
2 Valborg Madslien Lillehammer OK 15:38 +0:56 7:04
3 Mari Angell-Petersen Freidig 16:13 +1:31 7:20
4 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 16:35 +1:53 7:30
5 Mette Resell Nolte Freidig 17:28 +2:46 7:54
6 Sigrid Melkild Freidig 17:52 +3:10 8:05
7 Anne Meli Narjord Os IL 18:31 +3:49 8:22
8 Sissel Bolstad Tynset IF 19:20 +4:38 8:44
9 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 19:47 +5:05 8:57
10 Elin Gravningen Stokke IL 19:53 +5:11 8:59
11 Marit B. Eithun Nittedal OL 19:55 +5:13 9:00
12 Anne Mette Grøtli Nord-Østerdal OK 22:00 +7:18 9:57
13 Tone Almås IL Leik 22:05 +7:23 9:59
14 Mai Iren Almås IL Leik 22:59 +8:17 10:23
15 Kjersti Hagberg Solum Rond OL 23:18 +8:36 10:32
16 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 35:19 +20:37 15:58

D 50-

2 130 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Meli IL Nansen 16:20 7:40
2 Rine Hanssen Byåsen IL 16:26 +0:06 7:42
3 Dagrun Melkild Heming Orientering 16:48 +0:28 7:53
4 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 17:34 +1:14 8:14
5 Kari Osmoen Os IL 17:44 +1:24 8:19
6 Hilde Sofie Hansen Mo OK 17:56 +1:36 8:25
7 Lena Eriksson Elfsborg SOK 18:13 +1:53 8:33
8 Berit Berge IL Tyrving 18:35 +2:15 8:43
9 Berit Danielsen IL Tyrving 18:40 +2:20 8:45
10 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 19:14 +2:54 9:01
11 Grete Berge Owren Freidig 19:21 +3:01 9:05
12 Ragnhild Dåsnes Os IL 19:35 +3:15 9:11
13 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 19:44 +3:24 9:15
14 Tone Bakken Lillomarka OL 19:55 +3:35 9:21
15 Turid Røsand Nidarøst OK 20:10 +3:50 9:28
16 Karin Galaaen Selbu OK 20:38 +4:18 9:41
17 Anita Bodin Gällstadbygdens SOK 21:48 +5:28 10:14
18 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 22:12 +5:52 10:25
19 Hilde Haugskott OL Trollelg 22:21 +6:01 10:29
20 Karin Bredalslien IL Nansen 23:01 +6:41 10:48
21 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 23:14 +6:54 10:54
22 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 23:36 +7:16 11:04
23 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 25:20 +9:00 11:53
24 Marit Eggen Nyaas Tynset IF 25:28 +9:08 11:57
25 Bente Bolstad Nergård Rena IL 25:53 +9:33 12:09
26 Marleen Kort Stor-Elvdal SK 28:13 +11:53 13:14
Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb diskvalifisert

D 60-

1 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 15:09 7:58
2 Inger Lise Pettersen Korgen IL 15:17 +0:08 8:02
3 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 16:00 +0:51 8:25
4 Berit Røste Ringsaker OK 18:36 +3:27 9:47
4 Inger Nergaard Stokke IL 18:36 +3:27 9:47
6 Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange 19:14 +4:05 10:07
7 Eldbjørg Ryen Tynset IF 19:34 +4:25 10:17
8 Sunniva Johaug Ryen Os IL 20:22 +5:13 10:43
9 Reidun Fallan Smaavik Freidig 21:21 +6:12 11:14
10 Inger Johanne Simensen Os IL 21:52 +6:43 11:30

D 70-

1 710 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 14:51 8:41
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 16:26 +1:35 9:36
3 Solveig Vingelen Vingelen IL 18:55 +4:04 11:03
4 Sigrid Meli Os IL 19:35 +4:44 11:27
5 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 20:02 +5:11 11:42
6 Hjørdis Øvreås Botne SK 20:39 +5:48 12:04
7 Tea Forberg Rond OL 20:51 +6:00 12:11
8 Grete Urset Vingelen IL 21:14 +6:23 12:25
9 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 24:08 +9:17 14:06
10 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 24:33 +9:42 14:21
11 Inger E. Vamnes Hamar OK 25:01 +10:10 14:37
12 Aase Tove Golden Måren OK 30:10 +15:19 17:38
Katharina Mo Berge Freidig diskvalifisert

H -10

1 520 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Torgrim Hasle Haslestad Ringsaker OK 21:08 13:54
Sivert Sæther Levin Freidig 15:33 10:13

H 11-12

1 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Grønli Freidig 13:43 8:34
2 Lukas Kort Stor-Elvdal SK 14:29 +0:46 9:03
3 Vegard Lereim Storli Freidig 14:56 +1:13 9:20
4 Andreas Korstad Stjørdals-Blink Orientering 17:49 +4:06 11:08
5 Anders Tørum Selbu OK 24:46 +11:03 15:28
6 Simon Dierfeldt Os IL 26:07 +12:24 16:19

H 11-12N

1 270 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eyvind Hasle Haslestad Ringsaker OK 13:34 10:40

H 13-14

2 130 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Høsøien Tynset IF 13:22 6:16
2 Hans Urset IL BUL-Tromsø 14:04 +0:42 6:36
3 Simen Gravningen Stokke IL 15:17 +1:55 7:10
4 Even Bordal NOTEAM 15:20 +1:58 7:11
5 Vetle Meli Narjord Os IL 16:01 +2:39 7:31
6 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 17:06 +3:44 8:01
7 Håkon Sæternes Byåsen IL 17:28 +4:06 8:12
8 Mats Lindaas Elverum OK 19:45 +6:23 9:16
9 Lars Erik Uglemsmo Selbu OK 22:19 +8:57 10:28
10 Mathias Enebak Iversen Freidig 23:24 +10:02 10:59

H 13-16C

1 710 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Hylen Kvikne IL 18:40 10:54
2 Gaute Lindaas Elverum OK 18:58 +0:18 11:05
3 Markus Narvesen Os IL 28:03 +9:23 16:24

H 15-16

2 620 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Spets Storhov Freidig 16:41 6:22
2 Even Lindaas Vang OL 17:05 +0:24 6:31
3 Vegard Kittilsen Freidig 17:12 +0:31 6:33
4 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 17:23 +0:42 6:38
5 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 17:33 +0:52 6:41
6 Mats Eidsmo Freidig 17:51 +1:10 6:48
7 Even Gravningen Stokke IL 18:44 +2:03 7:09
8 Jonas Grønli Freidig 19:46 +3:05 7:32
9 Asgeir Espeland Tynset IF 19:53 +3:12 7:35
10 Isak A Sæternes Byåsen IL 24:40 +7:59 9:24
Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK diskvalifisert

H 17-18

2 840 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oscar Lyngen Frol IL 17:01 5:59
2 Marius Aurebekk Kristiansand OK 17:07 +0:06 6:01
3 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 17:11 +0:10 6:03
4 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 17:36 +0:35 6:11
5 Niels Christian Hellerud Halden SK 17:52 +0:51 6:17
6 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 18:03 +1:02 6:21
7 Erlend Brendstuen Halden SK 18:06 +1:05 6:22
8 Sindre R Holt Hedrum OL 18:41 +1:40 6:34
9 Kjetil Mølnvik Freidig 18:43 +1:42 6:35
10 Thomas Kort Nord-Østerdal OK 18:44 +1:43 6:35
11 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 18:58 +1:57 6:40
12 Kristian Pytten Kristiansand OK 18:59 +1:58 6:41
13 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 19:01 +2:00 6:41
14 Tobias Kristensen Larvik OK 19:07 +2:06 6:43
15 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 19:19 +2:18 6:48
16 Adrian Opheim Freidig 19:25 +2:24 6:50
17 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 20:30 +3:29 7:13
18 August Asheim Birkeland Halden SK 20:51 +3:50 7:20
19 Simon Nysæter Skien OK 22:33 +5:32 7:56
20 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 22:53 +5:52 8:03
21 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 28:30 +11:29 10:02

H 19-20

3 330 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karl Fremstad Halden SK 19:13 5:46
2 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 20:02 +0:49 6:00
3 Øyvind Wiggen Byåsen IL 20:11 +0:58 6:03
4 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 20:26 +1:13 6:08
5 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 20:28 +1:15 6:08
6 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 23:02 +3:49 6:55
7 Peter Nordbrøden Halden SK 23:14 +4:01 6:58
8 Rein Helle Mårdalen Freidig 25:48 +6:35 7:44

H 21-

3 330 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 18:32 5:33
2 Matthew Speake Lillomarka OL 18:35 +0:03 5:34
3 Per Melander Often NTNUI 20:52 +2:20 6:15
4 Jakob Kalvig Skogan NTNUI 22:38 +4:06 6:47
5 Dag Steinar Ragvin Bø OL 23:18 +4:46 6:59
6 Øivind Aunøien OK Fjell 23:58 +5:26 7:11
7 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 24:55 +6:23 7:28
8 Ola Keiserås IL Leik 25:28 +6:56 7:38
9 Karl-Johan Björkman IFK Mora OK 25:47 +7:15 7:44
10 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 27:36 +9:04 8:17
11 Sindre Engzelius Gylver NTNUI 28:59 +10:27 8:42
12 Jonas Nergård Rena IL 29:18 +10:46 8:47
13 Torbjørn Dalløkken IL GeoForm 32:26 +13:54 9:44

H 40-

3 240 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tomas Eidsmo Freidig 18:42 5:46
2 Pål Kittilsen Freidig 20:27 +1:45 6:18
3 Jon Arne Skrove Verdal OK 21:30 +2:48 6:38
4 Snorre Sæternes Byåsen IL 21:42 +3:00 6:41
5 Håvard Hågård Konnerud IL 22:32 +3:50 6:57
6 Vegard Grønli Freidig 23:24 +4:42 7:13
7 Torger Høsøien Tynset IF 23:27 +4:45 7:14
8 Rune Scheele Nydalens SK 23:57 +5:15 7:23
9 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 25:40 +6:58 7:55
10 Jan Hage IL Leik 25:49 +7:07 7:58
11 Per Olav Andersen Halden SK 25:59 +7:17 8:01
12 Gerard Kort Stor-Elvdal SK 27:03 +8:21 8:20
13 Kai Solum Rond OL 27:11 +8:29 8:23
14 Oddvar Taksdal Ganddal IL 27:13 +8:31 8:24
15 Hans Olav Hygen Østmarka OK 28:42 +10:00 8:51
16 Hans Helmer Sæternes Byåsen IL 29:21 +10:39 9:03
17 Arild Heggeset Freidig 29:31 +10:49 9:06
Leif Arne Nytrøen Tynset IF diskvalifisert

H 50-

2 620 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Even Storhov Freidig 17:37 6:43
2 Lars Fremstad Larvik OK 19:04 +1:27 7:16
3 Onno Verberne OL Toten-Troll 19:12 +1:35 7:19
4 Edvard Dahl OL Vallset/Stange 21:03 +3:26 8:02
5 Øystein Wiggen Byåsen IL 21:16 +3:39 8:07
6 Harald Østbye Elverum OK 23:34 +5:57 8:59
7 Rolf Helge Røsand Nidarøst OK 25:52 +8:15 9:52
8 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 27:01 +9:24 10:18
9 Roar Nydal Asker Skiklubb 27:14 +9:37 10:23
10 Jørgen Nergård Rena IL 28:05 +10:28 10:43
11 Olav Bakken Lillomarka OL 29:42 +12:05 11:20
12 Herman Bakke Løten o-lag 33:35 +15:58 12:49
13 Rune Moian Asker Skiklubb 38:50 +21:13 14:49

H 60-

2 090 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Bjarkø Nord-Østerdal OK 14:57 7:09
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 15:58 +1:01 7:38
3 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 16:44 +1:47 8:00
4 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 16:53 +1:56 8:04
5 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 17:17 +2:20 8:16
6 Avle Christen Bjørn Hamar OK 17:53 +2:56 8:33
7 Kjell Magne Nordvi Grue IL 17:54 +2:57 8:33
7 Rolf Wærnes Orkanger IF 17:54 +2:57 8:33
9 Knut Skjeset Vang OL 18:11 +3:14 8:42
10 Tor Trøan Hadeland OL 18:24 +3:27 8:48
11 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 18:35 +3:38 8:53
12 Asmund Pedersen Alvdal IL 19:49 +4:52 9:28
13 Jan Gaute Buvik Korgen IL 19:54 +4:57 9:31
14 Gunnar Brattli Mo OK 19:58 +5:01 9:33
15 Per Hermann Krøger Måren OK 20:00 +5:03 9:34
16 Sture Grytheim Elfsborg SOK 21:14 +6:17 10:09
17 Terje Malm Hamar OK 21:43 +6:46 10:23
18 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 22:10 +7:13 10:36
19 Knut Erik Gulbrandsen Fana IL 23:15 +8:18 11:07
20 John Birger Skansen Rudsbygd IL 23:38 +8:41 11:18
21 Nils Olav Vennevik Freidig 25:01 +10:04 11:58
22 Knut Fjæstad Hamar OK 25:43 +10:46 12:18
23 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 26:11 +11:14 12:31
Ottar Ryen Os IL diskvalifisert

H 70-

1 900 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Revhaug Ringerike OL 13:52 7:17
2 Roar Forbord Malvik IL 16:19 +2:27 8:35
3 Barrie Speak Ebor England 16:39 +2:47 8:45
4 Olav Høiås Vang OL 17:47 +3:55 9:21
5 Reidar Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 17:57 +4:05 9:26
6 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 18:47 +4:55 9:53
7 Magnar Øvreås Botne SK 18:54 +5:02 9:56
8 Øistein Åsmul OL Trollelg 19:07 +5:15 10:03
9 Oddvar Erlien Vingelen IL 20:26 +6:34 10:45
10 Reidar Mylius Ålen IL 21:47 +7:55 11:27
11 Johan Arnt Johansen Nord-Østerdal OK 22:09 +8:17 11:39
12 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 22:16 +8:24 11:43
13 Per (Jakob) Kjus Røyken OL 23:26 +9:34 12:20
14 Kurt Bodin Gällstadbygdens SOK 27:54 +14:02 14:41
Gunnar Østerbø Freidig diskvalifisert
Tore Stubbe Nord-Østerdal OK diskvalifisert

H 80-

1 710 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Larsen Raumar Orientering 18:04 10:33
2 Mads Berg Nord-Østerdal OK 21:25 +3:21 12:31
3 Gunnar Smistad OL Trollelg 23:01 +4:57 13:27
Ivar Vamnes Hamar OK diskvalifisert

Direkte A

2 090 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan J Verdenius Vingelen IL 13:19 6:22
2 Simen Olafsen Ås-NMBU Orientering 14:11 +0:52 6:47
3 Helge Brynestad Ringsaker OK 18:30 +5:11 8:51
4 Kjetil Thoresen Tynset IF 19:29 +6:10 9:19
5 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 20:31 +7:12 9:48
6 Elisabeth Størseth Selbu OK 20:38 +7:19 9:52
7 Elisabeth Espeland Tynset IF 20:56 +7:37 10:00
8 Ottar Bakås OK Fjell 22:10 +8:51 10:36
9 Terje Linløkken Østmarka OK 22:29 +9:10 10:45
10 Sondre Østbye Elverum OK 25:06 +11:47 12:00
11 Tore Lindaas Elverum OK 25:52 +12:33 12:22
12 Mathias Linløkken Østmarka OK 27:14 +13:55 13:01
13 Esten Kroken Østerdølenes IL 30:02 +16:43 14:22
14 Heidi Johansen Selbu OK 31:23 +18:04 15:00
15 Ulf bjørkmann aarborga 34:18 +20:59 16:24
16 Arvid Vinje Oppsal Orientering 42:19 +29:00 20:14
Marit Vinje Oppsal Orientering diskvalifisert
Aase Ranheim Ringsaker OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018