Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 21 august 2016

D 11-12

3 790 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Live Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 44:33 11:45
2 Anne Frøisland Vang OL 1:09:21 +24:48 18:17

D 13-14

3 560 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 31:43 8:54
2 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 32:26 +0:43 9:06
3 Astrid Rognstad Hadeland OL 44:42 +12:59 12:33
4 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 46:35 +14:52 13:05

D 13-16C

3 790 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger-Lise Halmstad Andersen Gjø-Vard OL 53:07 14:00

D 15-16

5 070 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 49:52 9:50
2 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 1:16:59 +27:07 15:11

D 17-18

6 150 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Therese Wiest Vang OL 59:24 9:39

D 17-C

3 790 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Ringstad Lien Gjø-Vard OL 37:30 9:53
2 Guro Mo OL Toten-Troll 42:37 +5:07 11:14
3 Maren Sogstad Gjø-Vard OL 1:02:41 +25:11 16:32
4 Sonja Snuggerud Gjø-Vard OL 1:10:29 +32:59 18:35
Berit Dalheim Lunderseter IL diskvalifisert

D 17-N

2 720 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Liv Simonsen OK Øst diskvalifisert

D19-

6 850 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 55:25 8:05
2 Kari Svingheim Frol IL 1:07:54 +12:29 9:54
Kine Gulliksen Bækkelagets SK diskvalifisert

D 40-

6 150 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mona Lome Hamar OK 53:23 8:40
2 Valborg Madslien Lillehammer OK 53:31 +0:08 8:42
3 Stine Olsen Kirkevik Hamar OK 55:43 +2:20 9:03
4 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1:03:13 +9:50 10:16
5 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 1:07:53 +14:30 11:02
6 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:10:00 +16:37 11:22
7 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:12:02 +18:39 11:42
Hege Solerød Gjø-Vard OL diskvalifisert

D 50-

5 070 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 45:52 9:02
2 Berit Danielsen IL Tyrving 58:26 +12:34 11:31
3 Kari Madslien Nydalens SK 1:01:49 +15:57 12:11
4 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 1:04:23 +18:31 12:41
5 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:07:18 +21:26 13:16
6 Inger Marie Øygard Løten o-lag 1:11:56 +26:04 14:11
7 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 1:13:04 +27:12 14:24
8 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 1:17:49 +31:57 15:20
9 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 1:26:41 +40:49 17:05
Marianne Rud Skjærstad Løten o-lag diskvalifisert
Mona Hesselberg Løten o-lag diskvalifisert

D 60-

3 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 40:24 11:13
2 Inger Tiltnes IL Tyrving 47:10 +6:46 13:06
3 Lill Ramberg Skappel Lillehammer OK 47:29 +7:05 13:11
4 Helle Jørstad Hamar OK 1:02:15 +21:51 17:17
5 Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange 1:03:33 +23:09 17:39

D 70-

3 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tea Forberg Rond OL 1:06:48 18:33
2 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 1:19:16 +12:28 22:01

H 11-12

3 790 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 33:45 8:54
2 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 36:13 +2:28 9:33
3 Lars Lien Gjø-Vard OL 42:04 +8:19 11:05
4 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 49:42 +15:57 13:06

H 13-14

3 560 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sune Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 35:19 9:55
2 Mats Lindaas Elverum OK 36:07 +0:48 10:08

H 13-16C

3 790 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Lindaas Elverum OK 47:58 12:39

H 15-16

6 150 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Øhman Gjø-Vard OL 50:51 8:16
2 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 57:04 +6:13 9:16
3 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 58:13 +7:22 9:27
4 Ole Johan Bråten Vang OL 1:07:45 +16:54 11:00
Simen Gran Blystad Løten o-lag diskvalifisert
Jakob Mo OL Toten-Troll diskvalifisert

H 17-C

3 790 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 38:30 10:09
2 Kjetil Jacobsen Hamar OK 44:26 +5:56 11:43
3 Børre Kristiansen Hamar OK 1:29:23 +50:53 23:35

H 17-N

2 720 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Simonsen OK Øst 45:03 16:33

H19-

9 470 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:07:23 7:06
2 Andreas Svingheim Magerøy Frol IL 1:11:55 +4:32 7:35
3 Yngve Volden Løten o-lag 1:15:36 +8:13 7:58
4 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 1:19:15 +11:52 8:22
5 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 1:20:10 +12:47 8:27
6 Johs Hjelmstad Bækkelagets SK 1:22:21 +14:58 8:41
Ivar Jevne Arnesen Hamar OK diskvalifisert

H 40-

6 850 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:00:13 8:47
2 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 1:02:00 +1:47 9:03
3 Martin Øhman Gjø-Vard OL 1:14:07 +13:54 10:49
4 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 1:28:15 +28:02 12:52
5 Tormod Kleppa Lillehammer OK 2:15:32 +1:15:19 19:47

H 50-

6 150 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 44:59 7:18
2 Jon Iver Bakken Nydalens SK 45:51 +0:52 7:27
3 Onno Verberne OL Toten-Troll 51:54 +6:55 8:26
4 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 52:20 +7:21 8:30
5 Andreas Huber Hamar OK 58:46 +13:47 9:33
6 Egil Rundberget Nydalens SK 1:05:56 +20:57 10:43
7 Henning Wernøe Hamar OK 1:06:04 +21:05 10:44
8 Trond Olsen Løten o-lag 1:10:58 +25:59 11:32
9 Svein Thorsberg Grue IL 1:21:50 +36:51 13:18
10 John Hofoss Hadeland OL 1:26:14 +41:15 14:01
Kristian Storsveen Løten o-lag diskvalifisert
Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering diskvalifisert
Hans Reier Sigmond Lillehammer OK brutt

H 60-

5 070 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 41:18 8:08
2 Einar Lien Løten o-lag 48:25 +7:07 9:32
3 Odd Arne Blystad Løten o-lag 51:32 +10:14 10:09
4 Johan Swärd Hadeland OL 58:35 +17:17 11:33
5 Arne Tiltnes IL Tyrving 1:01:40 +20:22 12:09
6 Paul Skjaker Hadeland OL 1:02:02 +20:44 12:14
7 Terje Malm Hamar OK 1:11:23 +30:05 14:04
8 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:18:22 +37:04 15:27
9 Øystein Skappel Lillehammer OK 2:10:49 +1:29:31 25:48
Øyvind Sørlie Hadeland OL brutt

H 70-

3 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 40:46 11:19
2 Trond Feiring Hamar OK 40:51 +0:05 11:20
3 Klaus Engen Eidskog OL 46:27 +5:41 12:54
4 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 49:12 +8:26 13:40

D17 kort

5 070 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 1:03:27 12:30
2 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 1:03:41 +0:14 12:33
3 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 1:07:11 +3:44 13:15
Eli Stensli Løten o-lag diskvalifisert

H17 kort

6 150 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Overskeid Indre Østfold OK 52:04 8:27
2 Even Erlien Gjø-Vard OL 1:03:18 +11:14 10:17
3 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 1:09:18 +17:14 11:16
4 Stian Lundteppen Elverum OK 1:18:13 +26:09 12:43
Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL diskvalifisert

H80

3 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arvid Haug OL Vallset/Stange 1:10:50 19:40

N-åpen

2 230 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 17:50 7:59
0 Lars Flaskerud OL Toten-Troll 33:03 +15:13 14:49
0 Peder Mo OL Toten-Troll 25:51 +8:01 11:35
0 Sebastian Hofoss Hadeland OL 31:06 +13:16 13:56

D-10

2 230 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL 21:08 9:28

H-10

2 230 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Eirik Olsen Kirkevik Hamar OK 30:07 +12:04 13:30
0 Even Lien Gjø-Vard OL 15:48 7:05
0 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 18:03 8:05
0 Tage Raknes Sogstad Gjø-Vard OL 29:18 +11:15 13:08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor