Offisiell resultatliste for Førde IL "Romjulsløpet"

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL "Romjulsløpet"
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: lørdag 26 desember 2015

A-Lang 3,7 km

3 700 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isak Bergset NTNUI 28:54 7:48
2 Andreas Magerøy Frol IL 30:05 +1:11 8:07
3 Håvard Nummedal Os Førde IL 35:24 +6:30 9:34
4 Torbjørn Os Førde IL 37:04 +8:10 10:01
5 Gunnar Gytri Førde IL 37:40 +8:46 10:10
6 Anders Bergset IL Veten 38:06 +9:12 10:17
7 Jon Anders Schei Førde IL 38:24 +9:30 10:22
8 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 42:57 +14:03 11:36
9 Torodd Os Førde IL 44:05 +15:11 11:54
10 Elias Bergset IL Veten 44:07 +15:13 11:55
11 Marius Dalin Førde IL 44:50 +15:56 12:07
12 Jon Sletteskog Haugesund Triatlonklubb 45:34 +16:40 12:18
13 Arnfinn Kringlen Førde IL 48:01 +19:07 12:58
14 Norvald Ospehaug Tambarskjelbar 48:30 +19:36 13:06
15 Jan Herstad Tambarskjelbar 48:50 +19:56 13:11
16 Harald Hjellbrekke Førde IL 49:27 +20:33 13:21
17 Christopher Fink Førde IL 50:02 +21:08 13:31
18 Johan Magerøy Førde IL 53:26 +24:32 14:26
19 Kurt Grønli Førde IL 54:05 +25:11 14:37
20 Ivar Bergset IL Veten 1:00:00 +31:06 16:12
21 Nils Sletteskog Førde IL 1:00:26 +31:32 16:20

A-Lang 3,7 km

3 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gøril Fristad Halden IL 38:24 10:22
2 Kari Svingheim Frol IL 43:37 +5:13 11:47

A-kort 2,4 km

2 390 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trygve Nummedal Os Førde IL 41:46 17:28
2 Sveinung Frisrtad Askvoll og Holmedal IL 47:30 +5:44 19:52
3 Egil Nestande Førde IL 50:07 +8:21 20:58
4 Anders Bjørkaas Askvoll og Holmedal IL 56:55 +15:09 23:48
5 Olav Herstad Tambarskjelbar 58:02 +16:16 24:16

A-kort 2,4 km

2 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Magerøy Førde IL 41:17 17:16
Thale Fink Førde IL diskvalifisert

C-Løype 1,5 km

1 440 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Even Hole Førde IL 25:12 17:30
2 Vegar Hole Førde IL 26:40 +1:28 18:31
3 Elias Fink Førde IL 57:23 +32:11 39:50
4 Oscar Fink Førde IL 57:50 +32:38 40:09
5 Theodor Fink Førde IL 58:01 +32:49 40:17
6 Birk Sørebø Haugen Førde IL 1:00:26 +35:14 41:58

C-løype 1,5 km

1 440 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anja Hole Førde IL 27:37 19:10
2 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 41:36 +13:59 28:53
3 Gro Eliassen Førde IL 58:13 +30:36 40:25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor