Offisiell resultatliste for Gløggløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gløggløpet
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 19 desember 2015

Lang

5 200 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Skogedal Asker Skiklubb 37:56 7:17
2 Henrik Eijsink Nydalens SK 38:02 +0:06 7:18
3 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 41:25 +3:29 7:57
4 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 41:46 +3:50 8:01
5 Jan R. Eriksen Asker Skiklubb 42:15 +4:19 8:07
6 Are Vigaard Oppsal Orientering 42:27 +4:31 8:09
7 Marte Narum Nydalens SK 43:40 +5:44 8:23
8 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 43:52 +5:56 8:26
9 Stein Blomseth Vålerenga 44:08 +6:12 8:29
10 Svein Nygård Norges Bank BIL 44:11 +6:15 8:29
11 Lars Ivar Aarseth FBI 44:17 +6:21 8:30
12 Jørgen Frøyd Larvik OK 45:06 +7:10 8:40
13 Eivind Hoff IL Tyrving 45:40 +7:44 8:46
14 Holger Schlaupitz Privat 46:40 +8:44 8:58
15 Sindre Langaas Nydalens SK 47:16 +9:20 9:05
16 Bjørn Hauge Nydalens SK 47:59 +10:03 9:13
17 Harald Iwe IL GeoForm 48:01 +10:05 9:14
18 Audun Bjerknes Måren OK 48:36 +10:40 9:20
19 Sondre Gullord Privat 49:18 +11:22 9:28
20 Ove Martinsen Hauketo IF 50:41 +12:45 9:44
21 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 51:12 +13:16 9:50
22 Jan Tore Henriksen Norges Bank BIL 51:50 +13:54 9:58
23 Are Eriksen Oslostudentenes IK 51:59 +14:03 9:59
24 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 53:12 +15:16 10:13
25 Jan Fredrik Helgaker VBIL 53:34 +15:38 10:18
25 Espen Wigaard Oppsal Orientering 53:34 +15:38 10:18
27 Tor Ringstad Cisco 53:35 +15:39 10:18
28 Ivar Seierstad IL GeoForm 53:45 +15:49 10:20
29 Christian Reusch Heming Orientering 55:21 +17:25 10:38
30 Stein H.  Hagen Stein Hagen Consulting 56:13 +18:17 10:48
31 Per Martin Rørvik FBI 56:18 +18:22 10:49
32 Rune Teigland Aas Jakobsen 57:06 +19:10 10:58
33 Odin Gramstad VBIL 57:18 +19:22 11:01
34 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 58:35 +20:39 11:15
35 Lasse Arnesen Heming Orientering 58:42 +20:46 11:17
36 Ivar Refsland UiO 59:09 +21:13 11:22
37 Håkon Berg Stokke IL 1:00:11 +22:15 11:34
38 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 1:00:27 +22:31 11:37
39 Eskil Gullord Raumar Orientering 1:02:31 +24:35 12:01
40 Per Osen Vestre Akers SK 1:02:57 +25:01 12:06
41 Espen Messel IL Koll 1:04:17 +26:21 12:21
42 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 1:04:44 +26:48 12:26
43 Svenja Kernstock VBIL 1:07:46 +29:50 13:01
44 Malin Eijsink ÅS UMB Orientering 1:08:10 +30:14 13:06
45 Ingrid Tronshaug Stokke IL 1:08:20 +30:24 13:08
46 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:10:20 +32:24 13:31
47 Per Fosser Indre Østfold OK 1:10:25 +32:29 13:32
48 Trude Fixdal IL Koll 1:13:19 +35:23 14:05
49 Mariken Homleid IL GeoForm 1:15:06 +37:10 14:26
50 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:16:55 +38:59 14:47
Stefan Kernstock VBIL ikke godkjent

Mellom

3 700 m, 70 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Solbergseter BIL Post 31:28 8:30
2 Truls Kvaase Bækkelagets SK 35:09 +3:41 9:30
3 Vidar Berteig Fossum IF 35:46 +4:18 9:40
4 Svein Jacobsen IL Tyrving 37:17 +5:49 10:04
5 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 39:00 +7:32 10:32
6 Knut Bårtveit Bø OL 41:13 +9:45 11:08
7 Johan Mattson Lillomarka OL 41:52 +10:24 11:18
8 Roar Sigurdsen Ringnes BIL 42:49 +11:21 11:34
9 Per Arne Arnesen Esso 43:46 +12:18 11:49
10 Sindre Gylver NTNUI 43:54 +12:26 11:51
11 Steinar Brodin Tromsø skiklubb 44:49 +13:21 12:06
12 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 45:22 +13:54 12:15
13 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 45:27 +13:59 12:17
14 May Bente Brurberg ÅS UMB Orientering 46:19 +14:51 12:31
15 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 46:34 +15:06 12:35
16 Sivert Kverme Fossum IF 46:42 +15:14 12:37
17 John Thomas Petersen Nittedal OL 46:48 +15:20 12:38
18 Lars Christensen VBIL 47:15 +15:47 12:46
19 Toril Nes Nydalens SK 47:16 +15:48 12:46
20 Finn Gange Privat 47:38 +16:10 12:52
21 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 48:40 +17:12 13:09
22 Einar Hem Lillomarka OL 49:06 +17:38 13:16
23 Helge Revhaug Ringerike OL 50:12 +18:44 13:34
24 Brita Sauar Statoil BIL 50:13 +18:45 13:34
25 Claus Frimann Clasen Lyberg & Partnere 50:20 +18:52 13:36
26 Pål W. Hanssen BDO BIL 50:59 +19:31 13:46
27 Hans-Henrik Fremming Meteorologen 51:17 +19:49 13:51
28 Bjørn Sandelien Vegdirektoratet 51:29 +20:01 13:54
29 Stein Myhre Oslo sporveier BIL 51:37 +20:09 13:57
30 Nils Jørgen Brodin Byggmesterforbundet 51:56 +20:28 14:02
31 Henrik Reusch Heming Orientering 52:07 +20:39 14:05
32 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 52:18 +20:50 14:08
33 Nora Woxholth Asker Skiklubb 53:37 +22:09 14:29
34 Simen Knoph Asker Skiklubb 53:41 +22:13 14:30
35 Olav Nipen Statoil Oslo BIL 53:43 +22:15 14:31
36 Bjørn Egner Heming Orientering 53:45 +22:17 14:31
37 Rune Hultgreen Opsahl 55:46 +24:18 15:04
38 Bjørn Nordvik Kolbotn & Skimt OL 55:48 +24:20 15:04
39 Vincent Eijsink ÅS UMB Orientering 56:03 +24:35 15:08
40 Knut Tore Solheim Nydalens SK 56:09 +24:41 15:10
41 Uno Hanslien Bilpost BIL 57:17 +25:49 15:28
42 Mari Aarseth Nydalens SK 59:39 +28:11 16:07
43 Kjersti Tho Stabæk IF 1:04:20 +32:52 17:23
44 Hallvard Bjørgum VBIL 1:04:40 +33:12 17:28
45 Liv Paltiel Folkehelseinstituttet 1:04:47 +33:19 17:30
46 Tor Drage Aker Solutions 1:04:53 +33:25 17:32
47 Kåre Knudsen IL GeoForm 1:05:25 +33:57 17:40
48 Nora Ursin Fossum IF 1:05:27 +33:59 17:41
49 Tormod Hegdal Heming Orientering 1:06:28 +35:00 17:57
50 Birk F. Sætnan Fossum IF 1:07:56 +36:28 18:21
51 Unni Drage Aker Solutions 1:08:02 +36:34 18:23
52 Petter Næss Oppsal Orientering 1:09:28 +38:00 18:46
53 Eyvind Aas IL GeoForm 1:10:34 +39:06 19:04
54 Tor Ommundsen VBIL 1:10:37 +39:09 19:05
55 Jonas Aarseth FBI 1:11:16 +39:48 19:15
56 Marianne Reusch Heming Orientering 1:11:47 +40:19 19:24
57 Bjørn Gunnerød IL GeoForm 1:12:14 +40:46 19:31
58 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:15:27 +43:59 20:23
59 Sidsel Sandelien Vegdirektoratet 1:17:41 +46:13 20:59
60 William Onstad Oslostudentenes IK 1:25:59 +54:31 23:14
61 Knut Hangeraas IL GeoForm 1:29:44 +58:16 24:15
62 Astri Rogstad Oslostudentenes IK 1:31:08 +59:40 24:37
63 Jan Storsæter Folkehelseinstituttet 1:34:57 +1:03:29 25:39
64 Gro Brækken Privat 1:47:58 +1:16:30 29:10
65 Sigurd Haugerud IL GeoForm 2:06:33 +1:35:05 34:12
Sharon Broadwell Privat ikke godkjent
Ola Lesteberg Kongsberg OL ikke godkjent
Clas Svanteson Kolbotn & Skimt OL ikke godkjent
Odd Kletteli Bækkelagets SK ikke godkjent
Knut Anders Løken Fossum IF ikke godkjent

Kort

2 000 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 29:00 14:30
2 Per Ongstad Privat 31:49 +2:49 15:54
3 Aleidis Løken Heming Orientering 32:03 +3:03 16:01
4 Anders Kamfjord Privat 32:10 +3:10 16:05
5 Christian Fredrik Borg IL Koll 33:02 +4:02 16:31
6 Per Haugen Lillomarka OL 34:37 +5:37 17:18
7 Sigurd Næss Privat 36:26 +7:26 18:13
8 Axel Boix Oslostudentenes IK 39:08 +10:08 19:34
9 Pål Benjaminsen Kamp/Vestheim IF 40:39 +11:39 20:19
10 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 40:51 +11:51 20:25
11 Carl Fredrik  Kolderup Stabæk IF 41:06 +12:06 20:33
12 Harald Aulie IL Koll 43:59 +14:59 21:59
13 Arne Christian Scheie Østmarka OK 44:09 +15:09 22:04
14 Lene Anett Killingmo Privat 44:32 +15:32 22:16
15 Per Eric Ståhlbrand Kjelsås IL 45:10 +16:10 22:35
16 Jon Fanavoll Kamp/Vestheim IF 45:42 +16:42 22:51
17 Magne Grande FBI 47:48 +18:48 23:54
18 Ida Christine Parnemo Privat 48:43 +19:43 24:21
19 Kjell Teigland Østmarka OK 49:43 +20:43 24:51
20 Julie Onstad Kjelsås IL 50:57 +21:57 25:28
21 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelaget 52:11 +23:11 26:05
22 Bjørn Larsson Lillomarka OL 52:53 +23:53 26:26
23 Per  Gjermo Asker Skiklubb 53:29 +24:29 26:44
24 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 1:01:42 +32:42 30:51
25 Ørnulf Fremming Meteorologen 1:03:24 +34:24 31:42
26 Harald Wibye OK Moss 1:03:30 +34:30 31:45
27 Helge Kvaase Bækkelagets SK 1:03:39 +34:39 31:49
28 Balder Gammelli-Messel IL Koll 1:05:49 +36:49 32:54
29 Steinar Ruud Konnerud IL 1:08:15 +39:15 34:07
30 Fredrik Kaltenborn Kamp/Vestheim IF 1:10:45 +41:45 35:22
31 Eva Fixdal Heming Orientering 1:15:19 +46:19 37:39
32 Lisbeth Simonsen IL GeoForm 1:23:36 +54:36 41:48
32 Anne Chatrine Voss IL GeoForm 1:23:36 +54:36 41:48
34 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:31:28 +1:02:28 45:44
Øystein Madsen Haugerud IF ikke godkjent
Sondre Zahl Hagen Fossum IF ikke godkjent

Nybegynner

1 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Herman Øen IL Koll 14:55 13:33
2 Martin Christoffer Borg IL Koll 18:41 +3:46 16:59
3 Cecilie Kverme Fossum IF 22:08 +7:13 20:07
4 Ask Sætnan Fossum IF 23:04 +8:09 20:58
5 Olve Tolgensbakk Vedeld IL GeoForm 25:14 +10:19 22:56
6 Tove Eriksen Privat 32:02 +17:07 29:07
7 Iver Aarseth IL Koll 1:04:32 +49:37 58:40
8 Odin Gammelli-Messel IL Koll 1:07:16 +52:21 1:01:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor