Offisiell resultatliste for KSO Høst 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 8 september 2015

D 17-

2 330 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Konnerud IL 20:51 8:56
2 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 22:21 +1:30 9:35
3 Hanne Wigemyr Oddersjaa SSK 25:38 +4:47 11:00
4 Kristin Ausland Oddersjaa SSK 26:11 +5:20 11:14
5 Gro Børte Kristiansand OK 26:46 +5:55 11:29
6 Ane Ribe Søgne og Songdalen OK 27:01 +6:10 11:35
7 Una Glende Janson Kristiansand OK 27:12 +6:21 11:40
8 Inger Reinhartsen Kristiansand OK 27:20 +6:29 11:43
9 Målfrid Konst Kristiansand OK 27:26 +6:35 11:46
10 Heidi Fidje Andersen OK Sør 29:06 +8:15 12:29
11 Andrea Drangsholt Torridal IL 29:47 +8:56 12:46
12 Andrea Vild Jødal Kristiansand OK 30:09 +9:18 12:56
13 Gro Eide OK Sør 34:00 +13:09 14:35
14 Mari Coward OK Sør 39:11 +18:20 16:49
I.Lise Jensen Oddersjaa SSK diskvalifisert

D 50-

2 330 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Myhre Oddersjaa SSK 28:11 12:05
2 Ragnhild Hald Kristiansand OK 29:14 +1:03 12:32
3 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 35:52 +7:41 15:23
4 Brit I. Danielsen Oddersjaa SSK 36:54 +8:43 15:50
5 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 38:53 +10:42 16:41

D 60-

2 330 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 30:56 13:16
2 Solveig Schou OK Sør 42:55 +11:59 18:25
3 Gudveig Jørundland OK Sør 52:05 +21:09 22:21

H 17-

2 330 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 18:54 8:06
2 Jarle Ausland Oddersjaa SSK 18:59 +0:05 8:08
3 Atle Wendel Scheie OK Sør 19:52 +0:58 8:31
4 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 20:18 +1:24 8:42
5 Stein-Erik Scheie OK Sør 20:52 +1:58 8:57
6 Espen Wigemyr Oddersjaa SSK 22:41 +3:47 9:44
7 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 22:56 +4:02 9:50
8 Kjell Arne Håland OK Sør 23:33 +4:39 10:06
9 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 23:49 +4:55 10:13
10 Petter Johannessen IL Høvdingen 24:19 +5:25 10:26
11 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 24:39 +5:45 10:34
12 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 27:31 +8:37 11:48
13 Morten Coward OK Sør 28:03 +9:09 12:02
14 Isak Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 28:27 +9:33 12:12
15 Jan Eide OK Sør 36:27 +17:33 15:38
Lasse Hodne Oddersjaa SSK diskvalifisert

H 50-

2 330 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 20:54 8:58
2 Øivind Sæbø Kristiansand OK 21:37 +0:43 9:16
3 John Hansen Kristiansand OK 22:59 +2:05 9:51
4 Kristen Langan OK Sør 24:51 +3:57 10:39
5 Helge Kristensen OK Sør 28:22 +7:28 12:10
6 Per Larsen Kristiansand OK 32:51 +11:57 14:05
7 Terje Wold OK Sør 36:40 +15:46 15:44
8 Steinar Skaare Kristiansand OK 43:01 +22:07 18:27

H 60-

2 330 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 22:11 9:31
2 Stein Coward OK Sør 25:33 +3:22 10:57
3 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 25:39 +3:28 11:00
4 Kåre Jacobsen OK Sør 28:53 +6:42 12:23
5 Halvard Vesterhus IL Høvdingen 31:57 +9:46 13:42
6 Audun Kjøstvedt IL Høvdingen 32:15 +10:04 13:50
7 Nils Egil Johannessen IL Høvdingen 33:59 +11:48 14:35
8 Bjørn A. Schou OK Sør 34:04 +11:53 14:37
9 Svein Olav Syvertsen IL Høvdingen 37:29 +15:18 16:05
10 Einar Jørundland OK Sør 42:00 +19:49 18:01
Erik Hodne Oddersjaa SSK diskvalifisert

H-16N

1 260 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Iglebæk OK Sør 24:13 19:13
2 Lars Kostøl Kristiansand OK 25:04 +0:51 19:53

H12

2 330 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Fidje Andersen OK Sør 31:35 13:33
2 Brage Takle Kristiansand OK 33:53 +2:18 14:32
3 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 34:05 +2:30 14:37
4 Fredrik Eye Færavaag Kristiansand OK 35:02 +3:27 15:02
Chris Ruben Erfjord OK Sør diskvalifisert
Isa Bønnhoff Ucler OK Sør diskvalifisert

H13-16

2 330 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 25:59 11:09
2 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 28:27 +2:28 12:12
3 Anders Bjørnholmen Øvensen NOTEAM 31:24 +5:25 13:28
4 Erlend Fidje Andersen OK Sør 32:46 +6:47 14:03
Sander Vaksvik Skaare Kristiansand OK diskvalifisert

H-bedr

2 330 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjarne Færestrand Broadnet 20:27 8:46
2 Rune Skogerbø Kristiansand OK 21:28 +1:01 9:12
3 Thorbjørn Værp Puzzlepart 22:18 +1:51 9:34
4 Tor Lohne Rambøll 23:54 +3:27 10:15
5 Harald Eik Nikkelverket BIL 26:55 +6:28 11:33
6 Nils Gunnar Gjelsten Nikkelverket BIL 27:02 +6:35 11:36
7 Reidar Sæstad DNB 28:02 +7:35 12:01
8 Jo Vegard Aardal VA Vegvesen 29:41 +9:14 12:44
9 Frank-Werner Unsgaard 3B BIL 40:19 +19:52 17:18

D-16N

1 260 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Aadnevik-Lohne OK Sør 23:28 18:37
2 Kaja Kristine Rønstad OK Sør 23:50 +0:22 18:54
3 Hanne Tønnesen OK Sør 26:27 +2:59 20:59
4 Emma Iglebæk OK Sør 26:56 +3:28 21:22

D12

2 330 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Kostøl Kristiansand OK 31:50 13:39
2 Maria Stødle Kristiansand OK 34:50 +3:00 14:56

D13-16

2 330 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inga Stødle Kristiansand OK 29:20 12:35
2 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 30:02 +0:42 12:53
3 Tuva Hepburn Kristiansand OK 31:20 +2:00 13:26
4 Sanna Aurora Sandell Kristiansand OK 36:12 +6:52 15:32
5 Julie Bergersen Kristiansand OK 43:59 +14:39 18:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017