Offisiell resultatliste for KSO Høst 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 1 september 2015

D 17-

2 520 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 14:53 5:54
2 Marianne Andersen Konnerud IL 15:12 +0:19 6:01
3 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 15:42 +0:49 6:13
4 Ida Aurebekk Torridal IL 16:04 +1:11 6:22
5 Silje Bøen Kristiansand OK 18:32 +3:39 7:21
6 Hanne Wigemyr Oddersjaa SSK 18:33 +3:40 7:21
7 Inger Reinhartsen Kristiansand OK 18:37 +3:44 7:23
8 Hege Hennig Lunde OK Sør 18:52 +3:59 7:29
9 Målfrid Konst Kristiansand OK 19:09 +4:16 7:35
10 Andrea Drangsholt Torridal IL 19:22 +4:29 7:41
11 Gro Børte Kristiansand OK 19:36 +4:43 7:46
12 Mari Coward OK Sør 20:32 +5:39 8:08
13 Heidi Fidje Andersen OK Sør 20:53 +6:00 8:17
14 Linn Carina Daland Kristiansand OK 22:44 +7:51 9:01
15 Marie Bøen Porsgrunn OL 23:10 +8:17 9:11
16 Ane Ribe Søgne og Songdalen OK 25:21 +10:28 10:03
Benedicte Beckmann Oddersjaa SSK diskvalifisert
Christina White Søgne og Songdalen OK diskvalifisert

D 50-

2 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Hald Kristiansand OK 20:37 8:10
2 Brit I. Danielsen Oddersjaa SSK 22:12 +1:35 8:48
3 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 27:03 +6:26 10:44

D 60-

2 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 21:31 8:32
2 Elin Glad Balchen Oddersjaa SSK 30:03 +8:32 11:55
3 Gudveig Jørundland OK Sør 31:09 +9:38 12:21
4 Kirsten Salthaug Rambøll 41:41 +20:10 16:32

H 17-

2 520 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 11:29 4:33
2 Christian Bøen Kristiansand OK 11:44 +0:15 4:39
3 Karolis Lazdauskas Kristiansand OK 11:49 +0:20 4:41
4 Vegard Danielsen Kristiansand OK 12:07 +0:38 4:48
5 Ole Kostøl Kristiansand OK 12:30 +1:01 4:57
6 Marius Pytten Kristiansand OK 12:38 +1:09 5:00
7 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 12:48 +1:19 5:04
8 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 13:13 +1:44 5:14
9 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 13:18 +1:49 5:16
10 Stein-Erik Scheie OK Sør 13:45 +2:16 5:27
11 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 14:20 +2:51 5:41
12 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 14:29 +3:00 5:44
13 John Runde Kristiansand OK 14:30 +3:01 5:45
14 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 15:39 +4:10 6:12
15 Kjell Arne Håland OK Sør 15:50 +4:21 6:16
16 Kristian Nyhus Kristiansand OK 15:52 +4:23 6:17
17 Morten Coward OK Sør 16:24 +4:55 6:30
18 Sigurd Svaland Aas Kristiansand OK 16:32 +5:03 6:33
19 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 17:05 +5:36 6:46
20 Espen Wigemyr Oddersjaa SSK 17:47 +6:18 7:03
21 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 18:05 +6:36 7:10
22 Jan Petter Johannessen IL Høvdingen 18:14 +6:45 7:14
23 Nils Arne Johannessen Kristiansand OK 18:35 +7:06 7:22
24 Isak Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 18:47 +7:18 7:27

H 50-

2 520 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 14:56 5:55
2 Ole-Herman Cappelen Hisøy OK 19:29 +4:33 7:43
3 Per Larsen Kristiansand OK 19:46 +4:50 7:50
4 Terje Uleberg OK Sør 25:38 +10:42 10:10
5 Robert Coward OK Sør 26:50 +11:54 10:38
Øivind Sæbø Kristiansand OK diskvalifisert

H 60-

2 520 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 18:18 7:15
2 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 18:19 +0:01 7:16
3 Stein Coward OK Sør 18:43 +0:25 7:25
4 Kåre Jacobsen OK Sør 20:37 +2:19 8:10
5 Kåre Danielsen Oddersjaa SSK 21:41 +3:23 8:36
6 Bjørn Schou OK Sør 22:45 +4:27 9:01
7 Sigmund Salthaug Rambøll 23:36 +5:18 9:21
8 Halvard Vesterhus IL Høvdingen 25:58 +7:40 10:18
9 Audun Kjøstvedt IL Høvdingen 26:28 +8:10 10:30
Erik Hodne Oddersjaa SSK diskvalifisert
Svein Olav Syvertsen IL Høvdingen diskvalifisert
Einar Jørundland OK Sør diskvalifisert

H-16N

1 420 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Kostøl Kristiansand OK 15:33 10:57
2 Fredrik Iglebæk OK Sør 17:16 +1:43 12:09
3 Fabian Johannessen Kristiansand OK 22:00 +6:27 15:29

H12

2 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 19:27 7:43
2 Benjamin Vingerhagen Kristiansand OK 30:39 +11:12 12:09
3 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 52:41 +33:14 20:54
Brage Takle Kristiansand OK diskvalifisert

H13-16

2 520 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 13:19 5:17
2 Kristian Pytten Kristiansand OK 13:31 +0:12 5:21
3 Asgeir Jensen Birkenes IL 16:02 +2:43 6:21
4 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 16:23 +3:04 6:30
5 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 17:34 +4:15 6:58
6 Sander Vaksvik Skaare Kristiansand OK 18:26 +5:07 7:18
7 Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK 19:08 +5:49 7:35
8 Erlend Fidje Andersen OK Sør 20:30 +7:11 8:08
9 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 21:56 +8:37 8:42
10 Bernhard Bøckman Kristiansand OK 29:18 +15:59 11:37
Anders Bjørnholmen Øvensen Kristiansand OK diskvalifisert

H17N

1 420 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Reiersen Jensen Kristiansand OK 7:13 5:04

H-bedr

2 520 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjarne Færestrand Broadnet 15:29 6:08
2 Oluf Bøckman Nikkelverket BIL 16:18 +0:49 6:28
3 Thorbjørn Værp Puzzlepart 17:06 +1:37 6:47
4 Harald Eik Nikkelverket BIL 17:37 +2:08 6:59
5 Reidar Sæstad DNB 20:59 +5:30 8:19
6 Stig Erik Ørum Rambøll 21:25 +5:56 8:29
Jo Vegard Aardal VA Vegvesen diskvalifisert

D-16N

1 420 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma White Søgne og Songdalen OK 15:37 10:59
2 Hanne Tønnesen OK Sør 17:11 +1:34 12:06

D12

2 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Kostøl Kristiansand OK 21:28 8:31
2 Maria Stødle Kristiansand OK 23:17 +1:49 9:14
3 Astrid White Søgne og Songdalen OK 25:26 +3:58 10:05

D13-16

2 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Kregnes Kristiansand OK 18:09 7:12
2 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 21:38 +3:29 8:35
3 Inga Stødle Kristiansand OK 22:13 +4:04 8:48
4 Sanna Aurora Sandell Kristiansand OK 24:31 +6:22 9:43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017