Offisiell resultatliste for KSO Høst 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 25 august 2015

D 17-

2 200 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christina White Søgne og Songdalen OK 19:59 9:05
2 Marianne Andersen Konnerud IL 20:18 +0:19 9:13
3 Guro Harstad West Anglian Orienteering Club 22:04 +2:05 10:01
4 Ida Aurebekk Torridal IL 23:02 +3:03 10:28
5 Målfrid Konst Kristiansand OK 24:08 +4:09 10:58
6 Una Glende Janson Kristiansand OK 24:36 +4:37 11:10
7 Silje Bøen Kristiansand OK 25:37 +5:38 11:38
8 Benedicte Beckmann Oddersjaa SSK 25:54 +5:55 11:46
9 Andrea Vild Jødal Kristiansand OK 25:58 +5:59 11:48
10 Andrea Drangsholt Torridal IL 26:55 +6:56 12:14
11 Hege Hennig Lunde OK Sør 27:29 +7:30 12:29
12 Inger Skjævesland IF Trauma 27:59 +8:00 12:43
13 Mette Heddeland Kristiansand OK 28:00 +8:01 12:43
14 Kristine Ribe-Christensen Søgne og Songdalen OK 28:52 +8:53 13:07
15 Ane Ribe Søgne og Songdalen OK 29:04 +9:05 13:12
16 Marie Bøen Porsgrunn O-lag 30:27 +10:28 13:50
17 Helle Hodne Oddersjaa SSK 32:21 +12:22 14:42
18 Mari Coward OK Sør 32:37 +12:38 14:49
19 Gro Eide OK Sør 32:56 +12:57 14:58
Gro Børte Kristiansand OK diskvalifisert

D 50-

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brit I. Danielsen Oddersjaa SSK 31:56 14:30
2 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 32:51 +0:55 14:55
3 Anne Karin Ribe Søgne og Songdalen OK 39:50 +7:54 18:06

D 60-

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gudveig Jørundland OK Sør 37:59 17:15
2 Siri Økstad Oddersjaa SSK 38:08 +0:09 17:20
3 Kirsten Salthaug Rambøll 42:11 +4:12 19:10
4 Elin Glad Balchen Oddersjaa SSK 42:44 +4:45 19:25

H 17-

2 200 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Bøen Kristiansand OK 14:28 6:34
2 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 15:01 +0:33 6:49
3 Sjur Hovi Kristiansand OK 15:35 +1:07 7:04
4 Stig Dalsøren Kristiansand OK 15:55 +1:27 7:14
5 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 16:03 +1:35 7:17
6 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 16:23 +1:55 7:26
7 Rune Salthaug Kristiansand OK 18:02 +3:34 8:11
8 Jarle Ausland Oddersjaa SSK 19:06 +4:38 8:40
9 Svein Sunde Søgne og Songdalen OK 19:22 +4:54 8:48
10 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 19:55 +5:27 9:03
11 Knut Aurebekk Torridal IL 20:01 +5:33 9:05
12 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 20:11 +5:43 9:10
13 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 20:21 +5:53 9:15
14 Rune Tobiassen Kristiansand OK 20:31 +6:03 9:19
15 Morten Coward OK Sør 20:40 +6:12 9:23
16 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 21:03 +6:35 9:34
17 Håkon Njåstein IL Tyrving 22:27 +7:59 10:12
17 Dovydas Freimontas Kristiansand OK 22:27 +7:59 10:12
19 Eirik Glad Balchen Oddersjaa SSK 22:39 +8:11 10:17
20 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 23:45 +9:17 10:47
21 Jan Petter Johannessen Høvdingen 24:47 +10:19 11:15
22 Lasse Hodne Oddersjaa SSK 24:57 +10:29 11:20
23 Marius Pytten Kristiansand OK 25:00 +10:32 11:21
24 Jan Eide OK Sør 40:13 +25:45 18:16

H 50-

2 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 18:53 8:35
2 John Hansen Kristiansand OK 19:55 +1:02 9:03
3 Robert Coward OK Sør 25:11 +6:18 11:26
4 Terje Wold OK Sør 27:19 +8:26 12:24
5 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 29:19 +10:26 13:19
6 Steinar Skaare Kristiansand OK 32:01 +13:08 14:33

H 60-

2 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 21:29 9:45
2 Stein Coward OK Sør 22:00 +0:31 9:59
3 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 24:04 +2:35 10:56
4 Øystein Halvorsen Kristiansand OK 24:42 +3:13 11:13
5 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 25:01 +3:32 11:22
6 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 26:02 +4:33 11:49
7 Kåre Jacobsen OK Sør 26:53 +5:24 12:13
8 Erik Hodne Oddersjaa SSK 28:22 +6:53 12:53
9 Sigmund Salthaug Rambøll 30:23 +8:54 13:48
10 Sigmund Berg Kristiansand OK 33:02 +11:33 15:00
11 Audun Kjøstvedt IL Høvdingen 35:47 +14:18 16:15
12 Einar Jørundland OK Sør 39:01 +17:32 17:44
13 Halvard Vesterhus IL Høvdingen 40:18 +18:49 18:19
14 Ove Eikaas Søgne og Songdalen OK 1:05:41 +44:12 29:51
Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK diskvalifisert

H-16N

1 140 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hermann Ribe-Christensen Kristiansand OK 9:44 8:32
2 Andreas Odd Berge Oddersjaa SSK 10:54 +1:10 9:33
3 Fredrik Pytten Kristiansand OK 11:00 +1:16 9:38
4 Lars Kostøl Kristiansand OK 14:58 +5:14 13:07
5 Fabian Johannessen Kristiansand OK 18:00 +8:16 15:47
6 Fredrik Iglebæk OK Sør 18:39 +8:55 16:21
7 Magnus Hennig Lunde OK Sør 23:46 +14:02 20:50

H12

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brage Takle Kristiansand OK 25:10 11:26
2 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 26:48 +1:38 12:10
3 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 29:58 +4:48 13:37
4 Chris Ruben Erfjord OK Sør 44:36 +19:26 20:16
5 Isa Ucler OK Sør 44:51 +19:41 20:23

H13-16

2 200 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 15:12 6:54
2 Kristian Pytten Kristiansand OK 16:38 +1:26 7:33
3 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 20:00 +4:48 9:05
4 Jonas Myhre Kristiansand OK 21:51 +6:39 9:55
5 Sander Vaksvik Skaare Kristiansand OK 23:41 +8:29 10:45
6 Anders Bjørnholmen Øvensen Kristiansand OK 25:16 +10:04 11:29
7 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 28:06 +12:54 12:46
8 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 28:48 +13:36 13:05
9 Vemund Aasemoen Aardal Oddersjaa SSK 32:24 +17:12 14:43
10 Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK 32:46 +17:34 14:53

H17N

1 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Gunnar Mollestad NOTEAM diskvalifisert

H-bedr

2 200 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oluf Bøckman Nikkelverket BIL 18:18 8:19
2 Ulrik Thisted Nikkelverket BIL 18:50 +0:32 8:33
3 Bjarne Færestrand Broadnet 19:01 +0:43 8:38
4 Tor Lohne Rambøll 20:22 +2:04 9:15
5 Nils Gunnar Gjelsten Nikkelverket BIL 21:11 +2:53 9:37
6 Jo Vegard Aardal VA Vegvesen 24:56 +6:38 11:19
7 Stig Erik Ørum Rambøll 27:27 +9:09 12:28

D-16N

1 140 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma White Søgne og Songdalen OK 12:53 11:18
2 Hanne Tønnesen OK Sør 14:23 +1:30 12:37
3 Emma Iglebæk OK Sør 14:48 +1:55 12:58
4 Ane Aadnevik-Lohne OK Sør 20:58 +8:05 18:23
5 Kaja Kristine Rønstad OK Sør 22:10 +9:17 19:26

D12

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maria Stødle Kristiansand OK 27:20 12:25
2 Maria Kostøl Kristiansand OK 30:05 +2:45 13:40
3 Astrid White Søgne og Songdalen OK 38:11 +10:51 17:21

D13-16

2 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 23:58 10:53
2 Inga Stødle Kristiansand OK 24:33 +0:35 11:09
3 Silje Kregnes Kristiansand OK 24:41 +0:43 11:13
4 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 26:27 +2:29 12:01
5 Sanna Aurora Sandell Kristiansand OK 28:19 +4:21 12:52
6 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 28:37 +4:39 13:00
7 Tuva Hepburn Kristiansand OK 31:22 +7:24 14:15
8 Julie Christiansen Kristiansand OK 59:38 +35:40 27:06
9 Marte Hynne Kristiansand OK 59:52 +35:54 27:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor