Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 13 oktober 2012

N-åpen

2 800 m, 61 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Axel Aalde Nydalens SK 2:04:30 44:27
0 Tyra Amundgård Fredrikstad SK 48:05 17:10
0 Sofie Bergstrøm Gimle IF 33:48 12:04
0 Ingrid Bergum Gjø-Vard OL 38:27 13:43
0 Celine Roos Berntsen Fredrikstad SK 44:40 15:57
0 Alfred Bjørnerød OK Moss 26:14 9:22
0 Ragnhild Blom-Hagen Fossum IF 1:05:26 23:22
0 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 38:39 13:48
0 Juni Braseth Gimle IF 56:59 20:21
0 Marthe Brekke Nydalens SK 50:29 18:01
0 Silje Kristin Bunes Fredrikstad SK 44:24 15:51
0 Yi-Chun Chen NOTEAM 1:25:15 30:26
0 Martin Dalan Fredrikstad SK 50:56 18:11
0 Endre Eliassen Fredrikstad SK 35:25 12:38
0 Jonathan Eylertsen Halden SK 44:45 15:58
0 Nora Flodin Fredrikstad SK 47:49 17:04
0 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 3:06:48 +1:02:18 1:06:42
0 Linda Fredh Lillomarka OL 51:25 18:21
0 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 26:17 9:23
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 47:23 16:55
0 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 33:33 11:58
0 Vemund Heier Nydalens SK 29:17 10:27
0 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 1:04:58 23:12
0 Unni Herrebrøden OK Øst 48:36 17:21
0 Adine Ingesen Sarpsborg OL 40:00 14:17
0 Veronika Jacobsen Fredrikstad SK 41:16 14:44
0 Lisa Jenssen Halden SK 33:50 12:05
0 Sander Jevanord OL Trollo 33:29 11:57
0 Amalie Fjeldberg Karlsen Fredrikstad SK 38:35 13:46
0 Martin Kindem Gimle IF 39:25 14:04
0 Anne-Sofie Kristiansen Fredrikstad SK 38:32 13:45
0 Tuva Kristiansen Fredrikstad SK 52:44 18:50
0 Ingeborg Kvarme Røyken OL 37:59 13:33
0 Marie Kvarme Røyken OL 37:54 13:32
0 Iben Lang Nielsen OK Esbjerg 1:05:43 23:28
0 Troels Lang Nielsen OK Esbjerg 1:05:19 23:19
0 Stian Lillegård Lillomarka OL 33:30 11:57
0 Marie Fupeng Lindløv Jensen Sarpsborg OL 35:23 12:38
0 Amalie Ludvigsen Sarpsborg OL 43:49 15:38
0 Sara Martini Asker Skiklubb 47:41 17:01
0 Ingrid Mobråthen Botne SK 44:32 15:54
0 Bjørg Synnøve Nigardsøy Fredrikstad SK 38:06 13:36
0 Ping Ouyang Ringerike OL 1:01:38 22:00
0 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 35:32 12:41
0 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 44:09 15:46
0 tor Simonsen OK Øst 48:30 17:19
0 Andrine Kvilhaug Skavhellen Botne SK 35:45 12:46
0 Sverre Strand Lierbygda OL 32:09 11:28
0 Erik Sundby Fredrikstad SK 45:32 16:15
0 Frederik Svarer OK Esbjerg 1:05:28 23:22
0 Nicolai Svarer OK Esbjerg 1:05:40 23:27
0 Dorthe Sverdrup-Thygeson Fredrikstad SK 50:37 18:04
0 Karine Sverdrup-Thygeson Østmarka OK 50:45 18:07
0 Tuva Sverdrup-Thygeson Østmarka OK 50:35 18:03
0 Odin Sæther Fredrikstad SK 38:22 13:42
0 Synara Snøfrid Steen Tellesbo Hadeland OL 1:03:12 22:34
0 Christian Thorgersen OK Pan Århus 46:15 16:31
0 Anita Torseth Gjø-Vard OL 48:25 17:17
0 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 48:31 17:19
0 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 38:18 13:40
Stein Aas Stræte Ringerike OL diskvalifisert
Ina Blågestad Indre Østfold OK ikke startet
Jakob M. Gløersen Fredrikstad SK ikke startet
Ane Eline Herlyng Grue IL ikke startet
Vibeke Jullum Brandval/Kongsvinger OK ikke startet
Filippa Marcussen Nydalens SK ikke startet
Odin Noer Johansen Brandval/Kongsvinger OK ikke startet

D -10

3 400 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 50:19 14:47
0 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 50:38 14:53
0 Theresa Fürstenberg Nydalens SK 50:21 14:48
0 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 33:02 9:42
0 Astrid Gylling Aarhus 1900 Orientering 50:15 14:46
0 Åsne Haavengen Kongsberg OL 32:34 9:34
0 Rebecca Harden FK Boken 46:50 13:46
0 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 45:26 13:21
0 Martha Nesheim Køber Nydalens SK 1:34:26 +32:44 27:46
0 Ingrid Lamark Ganddal IL 1:00:11 17:42
0 Alexandra Linløkken Østmarka OK 45:45 13:27
0 Ea Lunøe Nydalens SK 1:34:20 +32:38 27:44
0 Ina Martini Asker Skiklubb 59:48 17:35
0 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 59:54 17:37
0 Oda Scheele Fredrikstad SK 55:00 16:10
0 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 3:02:31 +2:00:49 53:40
0 Lea mathilde Trong-johansen Nydalens SK 51:02 15:00
Marie Aadland Samnanger IL diskvalifisert
Konstanse Moholth Kongsberg OL diskvalifisert
Marthe Lundqvist Ås-UMB Orientering ikke startet

D11-12

4 000 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marlin Haavengen Kongsberg OL 37:21 9:20
2 Tale Strand Kongsberg OL 37:41 +0:20 9:25
3 Ragne Wiklund Nydalens SK 37:50 +0:29 9:27
4 Jenny Baklid Konnerud IL 37:56 +0:35 9:29
5 Helene Eger Kongsberg OL 38:16 +0:55 9:34
6 Aurora Gjølsjø OK Moss 38:21 +1:00 9:35
7 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 38:27 +1:06 9:36
8 Sarah Wøllo Kongsberg OL 38:28 +1:07 9:37
9 Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 38:29 +1:08 9:37
10 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 38:32 +1:11 9:38
11 Åsne Holo Fossum IF 38:37 +1:16 9:39
11 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 38:37 +1:16 9:39
13 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 38:46 +1:25 9:41
14 Ingvild Høydal Nydalens SK 38:54 +1:33 9:43
15 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 38:56 +1:35 9:44
16 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 39:00 +1:39 9:45
17 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 39:02 +1:41 9:45
18 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 39:03 +1:42 9:45
19 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 39:05 +1:44 9:46
20 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 39:07 +1:46 9:46
21 Thea Charlotte Hansen Røyken OL 39:11 +1:50 9:47
22 Karoline Bjørnerød OK Moss 39:13 +1:52 9:48
23 Carolina Hernandez Vråle Konnerud IL 39:15 +1:54 9:48
24 Emma Danevad Fredrikstad SK 39:17 +1:56 9:49
25 Elise Ausen Porsgrunn OL 39:22 +2:01 9:50
26 Carmen Dirro Måren OK 44:37 +7:16 11:09
27 Hanne Vassend Porsgrunn OL 44:41 +7:20 11:10
28 Maria Dahl OK Pan Århus 48:15 +10:54 12:03
29 Cecilie Andersen OK Pan Århus 48:17 +10:56 12:04
30 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 48:34 +11:13 12:08
31 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:16:50 +39:29 19:12
32 Ingvild Tronstad Andersen Kongsberg OL 1:21:31 +44:10 20:22
33 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 1:22:30 +45:09 20:37
34 Hanna Moum Halden SK 1:22:40 +45:19 20:40
35 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 1:57:27 +1:20:06 29:21
Eli Kolstad Mo OK diskvalifisert
Kjersti Lundqvist Ås-UMB Orientering diskvalifisert
Kristine Eide Rapp Raumar Orientering diskvalifisert
Mari Landro Svingheim Konnerud IL diskvalifisert
Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK brutt
Frida Björk Örkelljunga FK ikke startet
Heidi Elisabeth Brække Halden SK ikke startet
Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb ikke startet

D13-14

6 100 m, 81 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martine Engebretsen Heming Orientering 52:58 8:40
2 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 53:03 +0:05 8:41
3 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 53:04 +0:06 8:41
4 Tilla Farnes Hennum Lierbygda OL 53:09 +0:11 8:42
5 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 53:12 +0:14 8:43
6 Synne Strand Lierbygda OL 53:16 +0:18 8:43
7 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 53:19 +0:21 8:44
8 Henriette Smeby Nydalens SK 53:36 +0:38 8:47
9 Ragnhild Eide Byåsen IL 53:39 +0:41 8:47
9 Rannveig Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 53:39 +0:41 8:47
11 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 55:17 +2:19 9:03
12 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:02:03 +9:05 10:10
13 Line Sølberg IL Leik 1:04:54 +11:56 10:38
14 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 1:05:04 +12:06 10:40
15 Oda Sikkeland IL Tyrving 1:05:07 +12:09 10:40
16 Malin Sandstad Freidig 1:05:08 +12:10 10:40
17 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 1:05:12 +12:14 10:41
18 Astrid Styrvold Porsgrunn OL 1:05:15 +12:17 10:41
19 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 1:05:17 +12:19 10:42
20 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:05:20 +12:22 10:42
21 Agnethe Hasli Synnfjell OK 1:05:21 +12:23 10:42
22 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:05:23 +12:25 10:43
23 Synne Malene Brække Halden SK 1:05:25 +12:27 10:43
24 Anniken E. Karlsen Oppsal Orientering 1:05:27 +12:29 10:43
25 Alma Haugen Kvisgaard Fredrikstad SK 1:05:29 +12:31 10:44
26 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 1:05:31 +12:33 10:44
26 Kårhild Nordstad Varegg Fleridrett 1:05:31 +12:33 10:44
28 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 1:05:32 +12:34 10:44
29 Anine Hallén Nydalens SK 1:05:38 +12:40 10:45
30 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 1:05:40 +12:42 10:45
31 Ingeborg Fallbakken Berge Løten OL 1:05:42 +12:44 10:46
32 Nora Torgersen Halden SK 1:05:43 +12:45 10:46
33 Nora Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:05:45 +12:47 10:46
34 Synne Skjærstein IL Tyrving 1:05:46 +12:48 10:46
35 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:05:50 +12:52 10:47
36 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:05:52 +12:54 10:47
37 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:05:53 +12:55 10:48
38 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 1:05:56 +12:58 10:48
38 Rikke Ingesen Sarpsborg OL 1:05:56 +12:58 10:48
40 Thea Maurtvedt Indre Østfold OK 1:05:58 +13:00 10:48
41 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 1:06:00 +13:02 10:49
42 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 1:06:03 +13:05 10:49
43 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:06:07 +13:09 10:50
44 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:06:11 +13:13 10:50
45 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 1:06:15 +13:17 10:51
46 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 1:06:20 +13:22 10:52
47 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 1:06:26 +13:28 10:53
48 Maria Olsbø Østmarka OK 1:06:30 +13:32 10:54
49 Aurora Moholth Kongsberg OL 1:06:35 +13:37 10:54
50 Karine Vestøl Vegårshei IL 1:06:36 +13:38 10:55
51 Julie Nærestad IF Trauma 1:06:41 +13:43 10:55
52 Ane Dyrkorn Eiker OL 1:08:35 +15:37 11:14
53 Linn Hege Roso Lardal OL 1:08:58 +16:00 11:18
54 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 1:11:11 +18:13 11:40
55 Ingrid Aaslund Fet OL 1:12:09 +19:11 11:49
56 Marte Bergsland Trøsken IL 1:12:24 +19:26 11:52
57 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 1:13:19 +20:21 12:01
58 Kristin Smeby Kongsberg OL 1:13:39 +20:41 12:04
59 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:13:57 +20:59 12:07
60 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:14:04 +21:06 12:08
61 Stine Njåstein IL Tyrving 1:14:07 +21:09 12:09
62 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 1:14:10 +21:12 12:09
63 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 1:17:37 +24:39 12:43
64 Maiken Sandberg Nydalens SK 1:17:40 +24:42 12:43
65 Hanne Grandal IL Tyrving 1:17:42 +24:44 12:44
66 Åse Bergan Nydalens SK 1:17:43 +24:45 12:44
67 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:17:46 +24:48 12:44
68 Anette Bjorvatten Vegårshei IL 1:18:06 +25:08 12:48
69 Marie Bergstrøm Gimle IF 1:18:24 +25:26 12:51
70 Silje Moe Fredrikstad SK 1:18:26 +25:28 12:51
71 Louise Marøy Bårdsen Heming Orientering 1:24:05 +31:07 13:47
72 Nora Graffer Østmarka OK 1:24:08 +31:10 13:47
73 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1:24:14 +31:16 13:48
74 Ida Aurebekk Torridal IL 1:24:28 +31:30 13:50
75 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 1:24:36 +31:38 13:52
76 Andrea Drangsholt Torridal IL 1:25:00 +32:02 13:56
77 Karoline Aune Halden SK 1:28:08 +35:10 14:26
78 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:28:15 +35:17 14:28
Andrine Langebeck Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert
Siri Pedersen Sarpsborg OL diskvalifisert
Maria Prestbøen Sandefjord OK diskvalifisert
Kornelia Lønning Brurberg IF Sturla ikke startet
Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL ikke startet
Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL ikke startet
Ella Arentz Hagen Sandefjord OK ikke startet
Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn ikke startet
Marie Treekrem Ås-UMB Orientering ikke startet

D15-16

8 300 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gina Granstedt Halden SK 1:11:10 8:34
2 Emma Arnesen Byåsen IL 1:11:14 +0:04 8:34
3 Ingrid Lundanes Emblem IL 1:11:17 +0:07 8:35
4 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 1:11:47 +0:37 8:38
5 Karoline Haug Hamar OK 1:11:55 +0:45 8:39
6 Ingrid Landmark Tandrevold Fossum IF 1:12:03 +0:53 8:40
7 Selma Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 1:12:04 +0:54 8:40
8 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 1:12:08 +0:58 8:41
9 Åshild Kolstad Mo OK 1:12:17 +1:07 8:42
10 Ingvild Torgersen Halden SK 1:12:18 +1:08 8:42
11 Karen Bjergaard Nydalens SK 1:12:20 +1:10 8:42
12 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 1:12:40 +1:30 8:45
13 Astrid Fiskum IL Tyrving 1:12:49 +1:39 8:46
14 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1:14:23 +3:13 8:57
15 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:14:34 +3:24 8:59
16 Tonje Vassend Porsgrunn OL 1:14:40 +3:30 8:59
17 Ingunn Egeberg Vári IF Sturla 1:15:35 +4:25 9:06
18 Evine Westli Andersen Løten OL 1:17:28 +6:18 9:19
19 Ingeborg Eide Byåsen IL 1:17:45 +6:35 9:22
20 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 1:17:47 +6:37 9:22
21 Frida Sæther Freidig 1:17:59 +6:49 9:23
22 Kristin Brekke Lillomarka OL 1:18:15 +7:05 9:25
23 Siri Moholth Kongsberg OL 1:18:16 +7:06 9:25
24 Caroline Finderup OK Pan Århus 1:18:21 +7:11 9:26
25 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 1:18:31 +7:21 9:27
26 Ingvild Wang Lillomarka OL 1:18:52 +7:42 9:30
27 Julia Plaian Asker Skiklubb 1:19:31 +8:21 9:34
28 Siri Grandal IL Tyrving 1:19:37 +8:27 9:35
29 Moa Granstedt IK Hakarpspojkarna 1:19:43 +8:33 9:36
30 Guro Jordheim Hemsedal IL 1:19:52 +8:42 9:37
31 Kristin Blindheim Lillomarka OL 1:20:01 +8:51 9:38
32 Margit Sandem Fjellengen Indre Østfold OK 1:20:30 +9:20 9:41
32 Julie Hjortland Larvik OK 1:20:30 +9:20 9:41
34 Kristine Ausen Porsgrunn OL 1:20:38 +9:28 9:42
35 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 1:24:25 +13:15 10:10
36 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 1:29:21 +18:11 10:45
37 Ingunn Rognsvåg Fana IL 1:33:48 +22:38 11:18
38 Silje Arntzen Lierbygda OL 1:34:06 +22:56 11:20
39 Beate Berg Porsgrunn OL 1:34:16 +23:06 11:21
40 Caroline Bergman Konnerud IL 1:34:22 +23:12 11:22
41 Oda Frøshaug Indre Østfold OK 1:34:38 +23:28 11:24
42 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 1:38:58 +27:48 11:55
43 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 1:39:04 +27:54 11:56
44 Stina Johannne Sandberg Nydalens SK 1:39:18 +28:08 11:57
45 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:45:16 +34:06 12:40
46 Vibeke Rykkje Fana IL 1:45:47 +34:37 12:44
47 Sofie Secher Thomsen OK Pan Århus 1:47:18 +36:08 12:55
48 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:47:27 +36:17 12:56
49 Kristine Fjeld Ringsaker OK 1:53:25 +42:15 13:39
50 Ingrid Holte Porsgrunn OL 1:53:27 +42:17 13:40
51 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 2:15:18 +1:04:08 16:18
Mette Liset OL Trollo brutt
Hanna E. Andersen Eiker OL ikke startet
Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Gina Mølnvik Freidig ikke startet
Sigrid Merete Moen Pedersli OL Trollelg ikke startet
Ingrid Peikli Sandnes IL (Rogaland) ikke startet
Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL ikke startet
Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet

D35

10 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 1:42:11 10:01
2 Kari Strand Lierbygda OL 1:47:39 +5:28 10:33
3 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 1:48:45 +6:34 10:39
4 Kari Strand Kongsberg OL 1:52:01 +9:50 10:58
5 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 2:02:07 +19:56 11:58

D40

10 200 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 1:31:04 8:55
2 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 1:31:13 +0:09 8:56
3 Runa Lien Backstrøm Halden SK 1:31:41 +0:37 8:59
4 Maria Jonsson Nydalens SK 1:40:58 +9:54 9:53
5 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 1:41:13 +10:09 9:55
6 Gøril Eide Byåsen IL 1:41:40 +10:36 9:58
7 Hilde Grøneng Lillehammer OK 1:41:47 +10:43 9:58
8 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 1:42:09 +11:05 10:00
9 Hanne Lerche Raadal Halden SK 1:42:20 +11:16 10:01
10 Hege H Feiring IL Tyrving 1:47:36 +16:32 10:32
11 Inger Synnøve Liset OL Trollo 1:49:40 +18:36 10:45
12 Anne-Kari Bakkland Sørreisa OL 1:49:47 +18:43 10:45
13 Annette Arentz Hagen Sandefjord OK 1:49:51 +18:47 10:46
14 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:51:52 +20:48 10:58
15 Doris Stien Kaspersen Mo OK 1:51:54 +20:50 10:58
16 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 1:51:58 +20:54 10:58
17 Linda M. Torper Bystrøm Indre Østfold OK 1:52:04 +21:00 10:59
18 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 1:52:07 +21:03 10:59
19 Aud Ellen Brevik IF Sturla 1:52:13 +21:09 11:00
20 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 1:52:26 +21:22 11:01
21 Frauke Schmitt Gran Halden SK 1:52:47 +21:43 11:03
22 Trine Oldernes Lillomarka OL 1:55:00 +23:56 11:16
23 Hege Solerød Gjø-Vard OL 2:01:27 +30:23 11:54
24 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 2:03:51 +32:47 12:08
25 Irene Felde Olaussen Halden SK 2:16:01 +44:57 13:20
26 Stine Arntzen Sandefjord OK 2:19:03 +47:59 13:37
Birgit Økern Jensen Stjørdals-Blink Orientering ikke startet
Kari Jussie Lønning IF Sturla ikke startet

D45

8 300 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 1:12:18 8:42
2 Kari Madslien Nydalens SK 1:12:21 +0:03 8:43
3 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 1:12:24 +0:06 8:43
4 Ulrika Eriksson Stora Tuna OK 1:14:47 +2:29 9:00
5 Kjersti Stræte Ringerike OL 1:15:07 +2:49 9:03
6 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 1:15:20 +3:02 9:04
7 Linda Hanssen Østmarka OK 1:17:40 +5:22 9:21
8 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 1:17:54 +5:36 9:23
9 Marit Johnsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:18:22 +6:04 9:26
10 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 1:18:55 +6:37 9:30
11 Lise Roll Fana IL 1:19:09 +6:51 9:32
12 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 1:20:37 +8:19 9:42
13 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 1:20:49 +8:31 9:44
14 Kjersti Hov Fossum IF 1:24:51 +12:33 10:13
15 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:26:47 +14:29 10:27
16 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1:27:20 +15:02 10:31
17 Marianne Njåstein IL Tyrving 1:29:43 +17:25 10:48
18 Ida Vår Dirdal Larvik OK 1:30:53 +18:35 10:56
19 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 1:31:14 +18:56 10:59
20 Tove Strand Måren OK 1:31:53 +19:35 11:04
21 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 1:32:14 +19:56 11:06
22 Eva Smedegaard OK Sorø 1:34:46 +22:28 11:25
23 Sille Winsnes Ås-UMB Orientering 1:34:54 +22:36 11:26
24 Ingjerd Vestengen Lillomarka OL 1:35:00 +22:42 11:26
25 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 1:35:04 +22:46 11:27
26 Anne Lindalen Stenerud OL Tønsberg og omegn 1:35:13 +22:55 11:28
27 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:35:41 +23:23 11:31
28 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 1:37:54 +25:36 11:47
29 Tove Aasheim Askøy OL 1:41:44 +29:26 12:15
30 Hilde Forbord Malvik IL 1:41:51 +29:33 12:16
31 Heidi Børstad Sarpsborg OL 1:46:22 +34:04 12:48
32 May Bente Brurberg Ås-UMB Orientering 1:50:54 +38:36 13:21
33 Anne Sverdrup-Thygeson Østmarka OK 1:51:47 +39:29 13:28
34 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:52:10 +39:52 13:30
35 Nina Hansen-Møllerud Kongsberg OL 1:53:03 +40:45 13:37
36 Hege Heiberg Hadeland OL 2:26:22 +1:14:04 17:38
37 Helle Hundseid IL Tyrving 2:34:31 +1:22:13 18:36
38 Mona Skjæggestad OK Moss 3:18:31 +2:06:13 23:55
Maria Torgersen Bækkelagets SK brutt
Anne Marit Bjergaard Nydalens SK ikke startet
Krisitin Fleisje Nittedal OL ikke startet
Kristin Damsgaard Grindstad Sarpsborg OL ikke startet
Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK ikke startet

D50

8 300 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Tynset IF 1:12:30 8:44
2 Anne Marie Solheim Haugerud Indre Østfold OK 1:12:34 +0:04 8:44
3 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 1:14:57 +2:27 9:01
4 Anne Grethe Rustad Raumar Orientering 1:18:00 +5:30 9:23
5 Gunn-Torill Hokholt Kolbotn og Skimt OL 1:18:04 +5:34 9:24
6 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 1:18:14 +5:44 9:25
7 Bente Landmark Fossum IF 1:19:19 +6:49 9:33
8 Christine Gjermo Østmarka OK 1:20:32 +8:02 9:42
9 Berit Berge IL Tyrving 1:26:53 +14:23 10:28
10 Mona Strand Måren OK 1:27:12 +14:42 10:30
11 Kjersti Skantze IL Tyrving 1:27:18 +14:48 10:31
12 Bente Line Skaukameratene OL 1:28:44 +16:14 10:41
13 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 1:29:13 +16:43 10:44
14 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 1:31:23 +18:53 11:00
15 Kristin Dale Selvig Nydalens SK 1:32:17 +19:47 11:07
16 Tone Hollowell OK Tyr 1:32:32 +20:02 11:08
17 Hilde Storløkken Kongsberg OL 1:36:07 +23:37 11:34
18 Berit Danielsen IL Tyrving 1:36:17 +23:47 11:36
19 Tone Bjerkreim Lillehammer OK 1:42:30 +30:00 12:20
20 Ida Engen Raumar Orientering 1:44:11 +31:41 12:33
21 Bjørg Marit Sollie OL Trollo 1:45:30 +33:00 12:42
22 Anna Weckner Westlund OK Tyr 1:45:39 +33:09 12:43
23 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 1:45:59 +33:29 12:46
24 Elsa Put OMEGA 1:46:04 +33:34 12:46
25 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 1:47:43 +35:13 12:58
26 Mette Filskov OK Sorø 1:52:05 +39:35 13:30
27 Anne Julsrud Haugen Halden SK 1:52:12 +39:42 13:31
28 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 1:53:09 +40:39 13:37
29 Eli Blomseth Helgesen Sørreisa OL 1:54:55 +42:25 13:50
30 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 1:58:11 +45:41 14:14
31 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 2:01:26 +48:56 14:37
32 Eli Ringdalen Mo OK 2:07:54 +55:24 15:24
Kari Smeby Kongsberg OL ikke startet

D55

6 100 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 1:07:26 11:03
2 Wenche Hultgreen IL Tyrving 1:07:27 +0:01 11:03
3 Anne Garsrud Vaulen Orienteringsklubb 1:11:35 +4:09 11:44
4 Lis Dæhli Løten OL 1:11:53 +4:27 11:47
5 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 1:11:56 +4:30 11:47
6 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 1:12:18 +4:52 11:51
7 Siren Greve Bergens TF 1:13:12 +5:46 12:00
8 Lisa Annersand OK Tyr 1:13:29 +6:03 12:02
9 Bjørg Svanberg Røyken OL 1:13:37 +6:11 12:04
10 Gabriella Axelsson Idefjordens SK 1:14:53 +7:27 12:16
11 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 1:15:52 +8:26 12:26
12 Mona Hesselberg Løten OL 1:16:01 +8:35 12:27
13 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 1:24:06 +16:40 13:47
14 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 1:25:40 +18:14 14:02
15 Anne Sørum Ringsaker OK 1:28:55 +21:29 14:34
16 Aud Kjemperud Eiker OL 1:29:23 +21:57 14:39
17 Birgit Korvald Nydalens SK 1:29:59 +22:33 14:45
18 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:30:06 +22:40 14:46
19 Tove Damgaard OL Trollo 1:30:57 +23:31 14:54
20 Frøydis Langsholt Sarpsborg OL 1:33:45 +26:19 15:22
21 Jane Witnes Sarpsborg OL 1:34:03 +26:37 15:25
22 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:34:06 +26:40 15:25
23 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 1:36:39 +29:13 15:50
24 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 1:45:28 +38:02 17:17
25 Randi Nilstad IL Tyrving 1:50:07 +42:41 18:03
26 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1:50:32 +43:06 18:07
27 Aud Mona Røste Hadeland OL 1:59:45 +52:19 19:37
28 Tove Skiri Wahlgren Sarpsborg OL 2:49:45 +1:42:19 27:49
Tone Albinson Gimle IF ikke startet
Mette Hallén Nydalens SK ikke startet

D60

6 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 1:23:07 13:37
2 Kjersti Tho Stabæk IF 1:25:31 +2:24 14:01
3 Inger A Tiltnes IL Tyrving 1:28:57 +5:50 14:34
4 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 1:29:39 +6:32 14:41
5 Sigrun Svartedal Trøsken IL 1:30:17 +7:10 14:48
6 Rigmor Lømo Aas Elverum OK 1:38:29 +15:22 16:08
7 Ingeborg Bakken Måren OK 1:48:55 +25:48 17:51
8 Nina Kolberg IL Tyrving 1:55:56 +32:49 19:00
9 Eva Marie Gran OK Øst 2:08:52 +45:45 21:07
10 Marianne Sellgren Sigtuna OK 2:42:11 +1:19:04 26:35
Gro Eia OL Trollo ikke startet

D65

5 300 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Siri Holmboe IL Tyrving 1:06:41 12:34
2 Inger Skaug Oppsal Orientering 1:07:26 +0:45 12:43
3 Grete Vestby Varteig OL 1:10:13 +3:32 13:14
4 Liv Feiring Hamar OK 1:10:21 +3:40 13:16
5 Inger Lindløv OK Moss 1:14:11 +7:30 13:59
6 Synnøve Dalva Bø OL 1:20:17 +13:36 15:08
7 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 1:27:04 +20:23 16:25
8 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:27:20 +20:39 16:28
9 Ella Bjerketvedt Trøsken IL 1:27:24 +20:43 16:29
10 Inger Halck Måren OK 1:27:38 +20:57 16:32
11 Eli Klovning Porsgrunn OL 1:48:28 +41:47 20:27
11 Else Lerche Raadal Fana IL 1:48:28 +41:47 20:27
13 Gry Bruland Vråle IF Sturla 1:48:44 +42:03 20:30
14 Tordis Rytter Jakobsen OK Moss 1:48:50 +42:09 20:32
15 Margit Ryen Steen Bø OL 1:52:24 +45:43 21:12
16 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 2:06:29 +59:48 23:51

D70

5 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torid Kvaal Freidig 1:06:19 12:30
2 Unni Drage Haugerud IF 1:14:15 +7:56 14:00
3 Aase Tove Golden Måren OK 1:14:18 +7:59 14:01
4 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:19:38 +13:19 15:01
5 Johanna Ytterbøl Gimle IF 1:28:39 +22:20 16:43
6 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 1:48:55 +42:36 20:33
7 Anne-Britt Nilsen Kjelsås IL 1:54:20 +48:01 21:34
8 Eva Nilsen Lillomarka OL 2:06:32 +1:00:13 23:52
9 Hjørdis Egner Heming Orientering 2:09:26 +1:03:07 24:25
Onelma Blomhoff Heming Orientering ikke startet

D75

3 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 59:42 15:18
2 Inger E. Vamnes Hamar OK 1:14:07 +14:25 19:00
3 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:20:28 +20:46 20:37
4 Rannveig Sommerhein OK Horten 1:52:43 +53:01 28:54
5 Gudbjørg Eide Sarpsborg OL 2:06:26 +1:06:44 32:25

H -10

3 400 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Vetle Drage Kongsberg OL 1:01:40 +10:05 18:08
0 Gaute Bergan Nydalens SK 51:35 15:10
0 Johan Eger Kongsberg OL 51:45 +0:10 15:13
0 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 33:07 9:44
0 Peder Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 46:58 13:48
0 Øyvind Lamark Ganddal IL 1:00:15 +8:40 17:43
0 Olav Lund Kongsberg OL 46:45 13:45
0 Olav Melheim IF Sturla 1:45:10 +53:35 30:55
0 Søren Møller Skaug OK Pan Århus 50:11 14:45
0 Goliat Olofsson FK Boken 1:07:22 +15:47 19:48
0 William Olofsson FK Boken 1:07:25 +15:50 19:49
0 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 50:58 14:59
0 Henrik Sturød Nydalens SK 33:24 9:49
0 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 51:38 +0:03 15:11
0 Eirik Øvstedal Nydalens SK 50:19 14:47
Anders Kråkenes Nydalens SK diskvalifisert
Ådne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert
Agust Kronkvist Örkelljunga FK ikke startet
Noak Øhman Gjø-Vard OL ikke startet

H11-12

4 000 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Arntzen Lierbygda OL 29:54 7:28
2 Kristian Rykkje Fana IL 30:00 +0:06 7:30
3 Oskar Arnevik Ringerike OL 30:05 +0:11 7:31
4 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 30:14 +0:20 7:33
5 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 30:20 +0:26 7:35
6 Håkon Sturød Nydalens SK 30:23 +0:29 7:35
7 Simon Harden FK Boken 30:51 +0:57 7:42
8 Bendik Eliassen Sarpsborg OL 36:24 +6:30 9:06
9 Sølve Nordahl Rolfsen Heming Orientering 36:27 +6:33 9:06
10 Aslak Heimdal Konnerud IL 37:24 +7:30 9:21
11 Skjalg Nysæter Skien OK 37:32 +7:38 9:23
12 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 38:34 +8:40 9:38
13 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 38:40 +8:46 9:40
14 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 38:46 +8:52 9:41
15 Alexander Smeby Nydalens SK 39:00 +9:06 9:45
16 Eskil Frøisland Vang OL 39:03 +9:09 9:45
17 Tobias Fremming Heming Orientering 39:07 +9:13 9:46
18 Elias Lindhjem Mathisen Sandefjord OK 39:10 +9:16 9:47
19 William Resvoll Skaug Oppsal Orientering 39:12 +9:18 9:48
20 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 39:29 +9:35 9:52
21 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 45:25 +15:31 11:21
22 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 46:49 +16:55 11:42
23 Oscar Melheim IF Sturla 46:55 +17:01 11:43
24 Sølve Drage Kongsberg OL 47:02 +17:08 11:45
25 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 47:12 +17:18 11:48
26 Mats Eidsmo Freidig 48:06 +18:12 12:01
27 Isak Jonsson Nydalens SK 48:08 +18:14 12:02
28 Fredrik Lillestrand Trøsken IL 48:11 +18:17 12:02
29 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 48:15 +18:21 12:03
30 Niels Christian Hellerud Halden SK 48:19 +18:25 12:04
31 Eirik Imrik Fredrikstad SK 48:36 +18:42 12:09
32 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 48:37 +18:43 12:09
33 Knut Selstad Fossum IF 49:53 +19:59 12:28
34 Oliver Wallin Higgins IL Tyrving 49:56 +20:02 12:29
35 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 50:31 +20:37 12:37
36 Håvard Høymork Heming Orientering 50:56 +21:02 12:44
37 Andreas Bergsland Trøsken IL 51:16 +21:22 12:49
38 Ole Johan Bråten Vang OL 52:13 +22:19 13:03
39 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 55:57 +26:03 13:59
40 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 57:32 +27:38 14:23
41 Haakon Johann Slang-Sundsetvik Halden SK 1:03:22 +33:28 15:50
42 Jonatan Aune Halden SK 1:03:23 +33:29 15:50
43 Fredrik Sveen Vang OL 1:06:21 +36:27 16:35
44 Johannes Wiken Vang OL 1:06:32 +36:38 16:38
45 Endre Luktvasslimo Fredrikstad SK 1:11:49 +41:55 17:57
46 Bendik Bergseng Fredrikstad SK 1:11:56 +42:02 17:59
47 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 1:12:04 +42:10 18:01
48 Eirik Nigardsøy Johnsen Fredrikstad SK 1:12:17 +42:23 18:04
Lukas Granstedt IK Hakarpspojkarna diskvalifisert
Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF diskvalifisert
Even Lunde Varteig OL diskvalifisert
Simen Spets Storhov Freidig diskvalifisert
Olav Torgersen Bækkelagets SK diskvalifisert
Andreas Bock Bjørnsen OK Pan Århus ikke startet
Carl Håkon Espelund Halden SK ikke startet
Jonas Rolfsen Haugmo Heming Orientering ikke startet
Albin Kronkvist Örkelljunga FK ikke startet
Vegard Løvli Asker Skiklubb ikke startet
David Thorvik Nydalens SK ikke startet
Elias Øhman Gjø-Vard OL ikke startet

H13-14

6 100 m, 82 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 47:47 7:50
2 Elias Jonsson Nydalens SK 47:48 +0:01 7:50
3 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 47:49 +0:02 7:50
4 Anders Haga Raumar Orientering 47:51 +0:04 7:50
5 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 47:57 +0:10 7:51
6 Einar Melsom Fossum IF 48:00 +0:13 7:52
7 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 48:02 +0:15 7:52
8 Tarjei Holo Fossum IF 48:06 +0:19 7:53
9 Martin Borge Heir Fossum IF 48:09 +0:22 7:53
10 Håvard Eidsmo Freidig 48:12 +0:25 7:54
11 Tord Strand Kongsberg OL 48:16 +0:29 7:54
12 Oskar Spets Storhov Freidig 48:20 +0:33 7:55
13 Sindre Rolfsen Haugmo Heming Orientering 48:24 +0:37 7:56
14 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 48:26 +0:39 7:56
15 Joar Oldernes Lillomarka OL 48:32 +0:45 7:57
16 Jostein Tandberg Nydalens SK 48:33 +0:46 7:57
17 Tobias Kristensen Larvik OK 48:35 +0:48 7:57
18 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 48:37 +0:50 7:58
19 Kristoffer Liset OL Trollo 48:39 +0:52 7:58
20 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 48:42 +0:55 7:59
21 Sturla Frydenlund IF Sturla 48:47 +1:00 7:59
22 Sebastian Daland Kristiansand OK 48:49 +1:02 8:00
23 Erik Rolfsen Haugmo Heming Orientering 48:52 +1:05 8:00
24 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 48:55 +1:08 8:01
25 Lukas Liland Nydalens SK 48:57 +1:10 8:01
26 Nikolai Jones Arnesen Heming Orientering 48:58 +1:11 8:01
27 Peder Stenberg-Nilsen Nydalens SK 49:08 +1:21 8:03
28 Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 49:16 +1:29 8:04
29 Jørgen Aas Fet OL 49:18 +1:31 8:04
30 Øyvind Hjermstad Fossum IF 49:23 +1:36 8:05
31 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 49:26 +1:39 8:06
32 Johannes Bordal Ringsaker OK 52:19 +4:32 8:34
33 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 52:23 +4:36 8:35
34 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 52:30 +4:43 8:36
35 Jørgen Baklid Konnerud IL 52:35 +4:48 8:37
36 Anders Løset Ringerike OL 52:42 +4:55 8:38
37 Erling Hjermstad Fossum IF 52:44 +4:57 8:38
38 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 52:50 +5:03 8:39
39 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 54:08 +6:21 8:52
40 Håkon Lund Kongsberg OL 54:15 +6:28 8:53
41 Olav Schmitt Gran Halden SK 55:10 +7:23 9:02
42 Even-Johan Kaspersen Mo OK 55:57 +8:10 9:10
43 Erik Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 56:12 +8:25 9:12
44 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 58:25 +10:38 9:34
45 Børge Brenås Varteig OL 58:47 +11:00 9:38
46 August Birkeland Halden SK 58:55 +11:08 9:39
47 Jørgen Vister Indre Østfold OK 59:12 +11:25 9:42
48 Ole Flaatten OK Skeidi 59:34 +11:47 9:45
49 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 59:36 +11:49 9:46
50 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 59:40 +11:53 9:46
51 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 59:43 +11:56 9:47
52 Sander Arnevik Ringerike OL 59:47 +12:00 9:48
53 Øystein Rønning Strand Nydalens SK 59:54 +12:07 9:49
54 Sigurd Dyrstad Nydalens SK 59:57 +12:10 9:49
55 Mads Møller Skaug OK Pan Århus 1:00:26 +12:39 9:54
56 Jonas Mo OL Toten-Troll 1:02:53 +15:06 10:18
57 Mads Aanes Haugen Raumar Orientering 1:03:07 +15:20 10:20
58 Emil Løwengreen Sarpsborg OL 1:03:16 +15:29 10:22
59 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 1:03:17 +15:30 10:22
60 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:03:19 +15:32 10:22
61 Kristian Nyhus Birkenes IL 1:09:37 +21:50 11:24
62 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 1:10:06 +22:19 11:29
63 Sigurd Svaland Aas Birkenes IL 1:10:08 +22:21 11:29
64 Henrik Chr. Hirsch IF Trauma 1:10:12 +22:25 11:30
65 Daniel Vingerhagen Kristiansand OK 1:10:15 +22:28 11:30
66 Fredrik Ramstad Hoff Fossum IF 1:13:16 +25:29 12:00
67 Kasper Fosser Heming Orientering 1:14:02 +26:15 12:08
68 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:14:06 +26:19 12:08
69 Sverre Narum OL Vallset/Stange 1:14:14 +26:27 12:10
70 Odin Monsen OK Sør 1:14:26 +26:39 12:12
71 Herman M. Gløersen Fredrikstad SK 1:20:24 +32:37 13:10
72 Mads Arnesen Fredrikstad SK 1:20:47 +33:00 13:14
73 Erlend Brendstuen Halden SK 1:21:08 +33:21 13:18
74 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 1:21:38 +33:51 13:22
75 Sindre Vestengen Lian Lillomarka OL 1:22:22 +34:35 13:30
76 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1:32:50 +45:03 15:13
Eirik Langedal Breivik Nydalens SK diskvalifisert
Sjur Kvisle Asker Skiklubb diskvalifisert
Tobias R. Hylleseth Sentrum OK diskvalifisert
Lars Solli Mo OK diskvalifisert
Kasper Melgalvis Vang OL brutt
Jonathan Österblad FK Boken brutt
Alexander Skeppland Hole Nydalens SK ikke startet
Kristian Reiersen Jensen Birkenes IL ikke startet
Thomas Haarr Johansen Oppsal Orientering ikke startet
Sam Lunøe Nydalens SK ikke startet
Bjørnar Løvli Asker Skiklubb ikke startet
Trym Moeng Jensen Nydalens SK ikke startet
Anders Rogne Nittedal OL ikke startet
Håkon Øvstedal Nydalens SK ikke startet

H15-16

10 200 m, 82 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:13:30 7:12
2 Erland Kvisle Asker Skiklubb 1:13:34 +0:04 7:12
3 Øyvind Wiggen Byåsen IL 1:13:35 +0:05 7:12
4 Audun Heimdal Konnerud IL 1:13:37 +0:07 7:13
5 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:13:58 +0:28 7:15
6 Olai Stensland Lillevold Ås-UMB Orientering 1:16:46 +3:16 7:31
7 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 1:16:54 +3:24 7:32
8 Karl Fremstad Kongsberg OL 1:17:02 +3:32 7:33
9 Bjørn André Aaslund Fet OL 1:17:03 +3:33 7:33
10 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:17:09 +3:39 7:33
11 Jonas Eriksson Stora Tuna OK 1:17:10 +3:40 7:33
12 Vegard Rønning Huber Hamar OK 1:17:11 +3:41 7:34
13 Ola Jordheim Hemsedal IL 1:17:13 +3:43 7:34
14 Amund Hoel Raumar Orientering 1:17:20 +3:50 7:34
15 Steinar Kollerud Lillomarka OL 1:17:37 +4:07 7:36
16 Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:17:41 +4:11 7:36
17 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 1:18:32 +5:02 7:41
18 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 1:18:38 +5:08 7:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
19 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 1:18:46 +5:16 7:43
20 William Rigg Lakeland OC 1:18:53 +5:23 7:44
21 Stian Sundsvik Frol IL 1:19:05 +5:35 7:45
22 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:21:02 +7:32 7:56
23 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:21:24 +7:54 7:58
24 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 1:22:39 +9:09 8:06
25 Einar Lofthus Lillehammer OK 1:25:04 +11:34 8:20
26 Rein Mårdalen Freidig 1:25:13 +11:43 8:21
27 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 1:25:15 +11:45 8:21
28 Johan Otto Munkeby Frol IL 1:25:21 +11:51 8:22
29 Ole Kostøl Kristiansand OK 1:25:22 +11:52 8:22
30 Henrik Eijsink Ås-UMB Orientering 1:25:25 +11:55 8:22
31 Peter Nordbrøden Halden SK 1:25:31 +12:01 8:23
32 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 1:25:33 +12:03 8:23
33 Truls Sildnes Baklid Konnerud IL 1:26:08 +12:38 8:26
34 Erik Dukefoss Lillehammer OK 1:26:26 +12:56 8:28
34 Sigurd Ruud Skjeseth OL Vallset/Stange 1:26:26 +12:56 8:28
36 Angus Dobson Lakeland OC 1:28:37 +15:07 8:41
37 Knut Aasheim Oppsal Orientering 1:28:41 +15:11 8:41
38 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:28:59 +15:29 8:43
39 Sigurd Melsom Fossum IF 1:29:43 +16:13 8:47
40 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:30:13 +16:43 8:50
41 Vegard Landsverk Skien OK 1:30:47 +17:17 8:54
42 Herman Kirste Skien OK 1:30:57 +17:27 8:55
43 Claus Martinsen Heming Orientering 1:30:58 +17:28 8:55
44 Magnus Wølneberg IL Tyrving 1:31:05 +17:35 8:55
45 Amund Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 1:31:08 +17:38 8:56
46 Anders Haflan OL Tønsberg og omegn 1:31:39 +18:09 8:59
47 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:31:52 +18:22 9:00
48 Odd Kasper Ekre Indre Østfold OK 1:32:09 +18:39 9:02
49 Karl Kristen Gjølsjø OK Moss 1:32:15 +18:45 9:02
50 Toralf Grande Kongsberg OL 1:34:56 +21:26 9:18
51 Martin Søderlind OK Sør 1:35:36 +22:06 9:22
52 Einar Lund Kongsberg OL 1:35:54 +22:24 9:24
53 Torgeir Sulheim Lillehammer OK 1:36:03 +22:33 9:25
54 Eskild Ronæss Melleby Vaulen Orienteringsklubb 1:36:13 +22:43 9:25
55 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:38:51 +25:21 9:41
56 Nils Alexandersson Stora Tuna OK 1:39:28 +25:58 9:45
57 Henrik Upsal Kristiansand OK 1:39:49 +26:19 9:47
58 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 1:40:12 +26:42 9:49
59 Trygve Lægran Steinkjer OK 1:40:15 +26:45 9:49
60 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 1:51:27 +37:57 10:55
61 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 1:51:44 +38:14 10:57
62 Johannes Midtbø Wing OK 1:51:52 +38:22 10:58
63 Håvard Bakke Ringerike OL 1:56:54 +43:24 11:27
64 Eilif Tandberg Swensen Asker Skiklubb 1:56:55 +43:25 11:27
65 Henrik Brazel Kristiansand OK 1:57:32 +44:02 11:31
66 Thomas Tubbehaugen OK Moss 1:58:02 +44:32 11:34
67 Ole-Kristian Kaspersen Mo OK 1:59:05 +45:35 11:40
68 Erling Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 2:02:33 +49:03 12:00
69 Asbjørn Midtbø Wing OK 2:03:30 +50:00 12:06
70 Dzmitry Karpenka Asker Skiklubb 2:04:21 +50:51 12:11
71 Anders Stiansen Nygaard Ås-UMB Orientering 2:14:06 +1:00:36 13:08
72 Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF 2:35:15 +1:21:45 15:13
73 Alex H. Kristensen De Hårdes Klub 2:35:17 +1:21:47 15:13
Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert
Sigurd Bonden Kjørsvik Kongsberg OL diskvalifisert
Andreas Marcussen Asker Skiklubb diskvalifisert
Asgeir Ristesund Fredrikstad SK diskvalifisert
Elias Wiklund Nydalens SK diskvalifisert
Jørgen Wingerei Porsgrunn OL diskvalifisert
Anders Ronæss Hansen Vaulen Orienteringsklubb brutt
Helge Nikolai Helmersen Fet OL brutt
Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL brutt
Henrik Olav Aandstad Indre Østfold OK ikke startet
Trygve Heggedal Kongsberg OL ikke startet
Lars Gustav Rogne Nittedal OL ikke startet
Magnus Sandven Notodden OL ikke startet

H35

13 300 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 1:38:02 7:22
2 Per Øyvind Stene Nydalens SK 1:39:52 +1:50 7:30
3 David Løver Modum OL 1:45:27 +7:25 7:55
4 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 2:04:43 +26:41 9:22
5 Torstein Hole Nydalens SK 2:07:48 +29:46 9:36
6 Morten K. Moe Fet OL 2:26:51 +48:49 11:02
7 Claus Bobach Aalborg OK 2:38:01 +59:59 11:52
8 Øyvind Løken OK Moss 2:48:45 +1:10:43 12:41
Helge Bakkehøi Østmarka OK ikke startet
Audun Bjerknes Hauketo IF ikke startet
Johs Hjelmstad Bækkelagets SK ikke startet

H40

13 300 m, 62 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Stokseth Halden SK 1:34:06 7:04
2 Ulf Brenna Bækkelagets SK 1:34:32 +0:26 7:06
3 Tomas Eidsmo Freidig 1:39:55 +5:49 7:30
4 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 1:40:08 +6:02 7:31
5 Øyvind Flaatten OK Skeidi 1:40:21 +6:15 7:32
6 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1:42:40 +8:34 7:43
7 Gisle Nysæter Skien OK 1:42:57 +8:51 7:44
8 Ronny Rykkje Fana IL 1:43:04 +8:58 7:44
9 Asmo Vuorenpää Laitilan Jyske 1:43:34 +9:28 7:47
10 Frank Buytaert Trol 1:44:54 +10:48 7:53
11 Tom Bergan Fet OL 1:45:02 +10:56 7:53
12 Per Arne Aadland Samnanger IL 1:45:06 +11:00 7:54
13 Tor Brenna Bækkelagets SK 1:45:10 +11:04 7:54
14 Patrik Moris Domnarvets GoIF 1:45:18 +11:12 7:55
15 Kimme Arnesen Heming Orientering 1:45:24 +11:18 7:55
16 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 1:45:34 +11:28 7:56
17 Hans Lundgren IK Hakarpspojkarna 1:47:17 +13:11 8:03
18 Steinar Låg Østmarka OK 1:53:06 +19:00 8:30
19 Dagfinn Aas Fet OL 1:53:30 +19:24 8:32
20 Espen Wigaard Oppsal Orientering 1:53:45 +19:39 8:33
21 Rune Torgersen Fana IL 1:53:47 +19:41 8:33
22 Geir Torgersen Halden SK 1:56:04 +21:58 8:43
23 Kenneth Skaug OK Pan Århus 1:56:14 +22:08 8:44
24 Dag Ausen Porsgrunn OL 1:56:26 +22:20 8:45
25 Håvard Hågård Stjørdals-Blink Orientering 2:01:10 +27:04 9:06
26 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 2:01:29 +27:23 9:08
27 Bjørn Hauge Fet OL 2:02:16 +28:10 9:11
28 Runar Hafskjold Sandefjord OK 2:02:33 +28:27 9:12
29 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 2:02:58 +28:52 9:14
30 Martin Øhman Gjø-Vard OL 2:04:33 +30:27 9:21
31 Are Strandlie Gjø-Vard OL 2:04:44 +30:38 9:22
32 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 2:06:41 +32:35 9:31
33 Per Øivind Eger Kongsberg OL 2:06:53 +32:47 9:32
34 Knut Aalde Nydalens SK 2:07:01 +32:55 9:33
35 Jan-Rune Larsen Basso IK Grane Arendal Orientering 2:07:08 +33:02 9:33
36 Svein Melby Sarpsborg OL 2:07:29 +33:23 9:35
37 Kyrre Gran Fet OL 2:11:49 +37:43 9:54
38 Øystein Rapp Raumar Orientering 2:13:34 +39:28 10:02
39 Bjørn Idar Sætran IF Trauma 2:15:34 +41:28 10:11
40 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 2:15:45 +41:39 10:12
41 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 2:16:09 +42:03 10:14
42 Truls Kvaase Bækkelagets SK 2:18:45 +44:39 10:25
43 Tor Ringstad Kongsberg OL 2:19:40 +45:34 10:30
44 Rune Gundersen Tisvilde Hegn OK 2:24:12 +50:06 10:50
45 Rune Blågestad Indre Østfold OK 2:28:36 +54:30 11:10
46 Hans Jevanord Fossum IF 2:31:22 +57:16 11:22
47 Steinar Øvreås Kongsberg OL 2:36:38 +1:02:32 11:46
48 Hans Egefalk Hagaby GoIF 2:46:18 +1:12:12 12:30
49 Ingar Tollum Andersen Kongsberg OL 2:48:12 +1:14:06 12:38
50 Lars Mikkelsen De Hårdes Klub 3:44:27 +2:10:21 16:52
Kjetil Bjørlo Halden SK diskvalifisert
Peter Carlsen Røyken OL diskvalifisert
Pål Haavengen Nydalens SK diskvalifisert
Dag Helland-Hansen IL Tyrving diskvalifisert
Øyvind Lien Gjø-Vard OL diskvalifisert
Espen Liset OL Trollo diskvalifisert
Espen Bergstrøm Gimle IF brutt
Tore Bredalen Nittedal OL brutt
Tore Granheim OK Moss brutt
Bjørnar Olsrød Larvik OK brutt
Tore Sandvik Halden SK brutt
Kenneth Viken Tverlandet IL brutt
Anders Færden Kolbotn og Skimt OL ikke startet
Bjørn Axel Gran Halden SK ikke startet
Christian Jomaas Fossum IF ikke startet
Esten Koren Nydalens SK ikke startet
Ståle Ruud Indre Østfold OK ikke startet
Bent Erik Skaug Oppsal Orientering ikke startet

H45

12 300 m, 78 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bo Engdahl IL Koll 1:29:48 7:18
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 1:33:10 +3:22 7:34
3 Tore Bjørnerød OK Moss 1:33:31 +3:43 7:36
4 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 1:34:10 +4:22 7:39
5 Jim Olaussen Halden SK 1:34:14 +4:26 7:39
6 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 1:34:26 +4:38 7:40
7 Atle Dengerud Steinkjer OK 1:34:45 +4:57 7:42
8 Svein Nygård Lillomarka OL 1:35:43 +5:55 7:46
9 John Svergja Nord-Østerdal OK 1:36:23 +6:35 7:50
10 Jens Even Storhov Freidig 1:36:32 +6:44 7:50
11 Sten Åge Nygårdseter Vegårshei IL 1:38:43 +8:55 8:01
12 Asbjørn Aarvik Nittedal OL 1:40:23 +10:35 8:09
13 Odd Arve Lien Fossum IF 1:40:27 +10:39 8:10
14 Tim Falck Weber CopenhagenO 1:41:45 +11:57 8:16
15 Sigmund Vister Indre Østfold OK 1:41:52 +12:04 8:16
16 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 1:41:56 +12:08 8:17
17 Lars Krüger Nydalens SK 1:42:51 +13:03 8:21
18 Helge Gisholt OK Skeidi 1:42:54 +13:06 8:21
19 Egil Furua Berger og Svelvik OL 1:42:56 +13:08 8:22
20 Rolv Anders Systad Lyn Ski 1:43:01 +13:13 8:22
21 Tore Nymark Askøy OL 1:43:05 +13:17 8:22
22 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 1:43:10 +13:22 8:23
23 Einar S. Huse Fossum IF 1:43:14 +13:26 8:23
24 Einar Lunøe Nydalens SK 1:43:35 +13:47 8:25
25 Jori Arrakoski FSO 1:43:42 +13:54 8:25
26 Ivar Mølnvik Fossum IF 1:43:43 +13:55 8:25
27 Gunnar Tenge Ås-UMB Orientering 1:44:30 +14:42 8:29
28 Pål Tveter Indre Østfold OK 1:44:35 +14:47 8:30
29 Ola Tellesbø Hadeland OL 1:44:49 +15:01 8:31
30 Vidar Strand Lierbygda OL 1:45:41 +15:53 8:35
31 Nils Inge Brurberg IF Sturla 1:45:47 +15:59 8:36
32 Geir Paulsen OL Trollelg 1:46:00 +16:12 8:37
33 Hallvard Koren OK Moss 1:46:12 +16:24 8:38
34 Jon Iver Bakken Nydalens SK 1:47:52 +18:04 8:46
35 Tore Kolstad Mo OK 1:49:36 +19:48 8:54
36 Arne Nåtedal OL Trollo 1:50:36 +20:48 8:59
37 Øystein Østermann Heming Orientering 1:50:48 +21:00 9:00
38 Per Olav Nærestad IF Trauma 1:50:55 +21:07 9:01
39 Christian Grotnes IL Tyrving 1:50:57 +21:09 9:01
40 Dag Brenås Varteig OL 1:53:02 +23:14 9:11
41 Kenn H. Kristensen De Hårdes Klub 1:53:05 +23:17 9:11
42 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 1:54:36 +24:48 9:19
43 Einar Forvoll Heming Orientering 1:54:52 +25:04 9:20
44 Håkon Danevad Ås-UMB Orientering 1:55:09 +25:21 9:21
45 Ole Tørnqvist Fana IL 1:57:52 +28:04 9:34
46 Axel Juell Theisen Mellembygd OL 1:59:25 +29:37 9:42
47 Torgeir Snilsberg OK Moss 1:59:30 +29:42 9:42
48 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 1:59:39 +29:51 9:43
49 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 2:00:50 +31:02 9:49 Last ned GPS-spor i gpx-format
50 Stein Blomseth Lillomarka OL 2:00:57 +31:09 9:50
51 Harald Iwe IL GeoForm 2:01:00 +31:12 9:50
52 Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK 2:01:09 +31:21 9:50
53 Arne Torgersen Bækkelagets SK 2:01:37 +31:49 9:53
54 Terje Melsom Fossum IF 2:02:33 +32:45 9:57
55 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 2:05:36 +35:48 10:12
56 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 2:07:22 +37:34 10:21
57 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 2:07:25 +37:37 10:21
58 Jørn Moe Fet OL 2:07:28 +37:40 10:21
59 Dag Syversen Sarpsborg OL 2:07:33 +37:45 10:22
60 Øyvind Helmersen Fet OL 2:08:45 +38:57 10:28
61 Tore Sandem Indre Østfold OK 2:09:08 +39:20 10:29
62 Jan Petter Hansen IL Gular 2:12:31 +42:43 10:46
63 Nils Aronsson OK Tisaren 2:14:26 +44:38 10:55
64 Øystein Wiggen Byåsen IL 2:19:37 +49:49 11:21
65 Thorkild Jensen De Hårdes Klub 2:22:15 +52:27 11:33
66 Torgeir E. Andersen Eiker OL 2:22:41 +52:53 11:36
67 Nils Bergan Nydalens SK 2:22:53 +53:05 11:36
68 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 2:22:57 +53:09 11:37
69 Svein Thorsberg Grue IL 2:24:01 +54:13 11:42
70 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 2:25:24 +55:36 11:49
71 Henrik B. Thomsen De Hårdes Klub 2:30:12 +1:00:24 12:12
72 Anders Flågen Heming Orientering 2:41:52 +1:12:04 13:09
73 Kjetil Sverdrup-Thygeson Østmarka OK 2:42:12 +1:12:24 13:11
74 Giorgio Gatti PPN Polisportiva Punto nord 2:46:13 +1:16:25 13:30
75 Allan Lauridsen De Hårdes Klub 3:46:05 +2:16:17 18:22
Arnfinn Bårdsen Heming Orientering diskvalifisert
Erling Fredriksen IF Trauma diskvalifisert
Trond A. N. Lamark Ganddal IL diskvalifisert
Lasse Arnesen Heming Orientering ikke startet
Morten Heir Fossum IF ikke startet
Svein Helge Høydal Nydalens SK ikke startet
Sven Ohrvik Konnerud IL ikke startet
Einar Teslo Hadeland OL ikke startet

H50

12 300 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Michael Wehlin Södertälje-Nykvarn Orientering 1:29:59 7:18
2 Erlend Slokvik Nydalens SK 1:30:11 +0:12 7:19
3 Yngvar Christiansen Bækkelagets SK 1:30:30 +0:31 7:21
4 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 1:30:43 +0:44 7:22
5 Jan Sverre Edstrøm Oppsal Orientering 1:31:09 +1:10 7:24
6 Jon Bjørgum Kristiansand OK 1:38:28 +8:29 8:00
7 Leif Eriksson Modum OL 1:38:33 +8:34 8:00
8 Jyrki Lammila Laitilan Jyske 1:38:39 +8:40 8:01
9 Nils Hæstad Fossum IF 1:38:48 +8:49 8:01
10 Jan Frode Seim Voss IL 1:41:20 +11:21 8:14
11 Roar Grande Kongsberg OL 1:41:25 +11:26 8:14
12 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 1:41:38 +11:39 8:15
13 Tore Sagvolden Østmarka OK 1:42:45 +12:46 8:21
14 Lars Fremstad Larvik OK 1:43:01 +13:02 8:22
15 Hallvard Fjær Lillomarka OL 1:43:15 +13:16 8:23
16 Jussi Elo Laitilan Jyske 1:43:54 +13:55 8:26
17 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 1:46:16 +16:17 8:38
18 Frode Olsen Nittedal OL 1:46:25 +16:26 8:39
19 Arild Kirkerød Sarpsborg OL 1:46:39 +16:40 8:40
20 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 1:46:56 +16:57 8:41
21 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:47:01 +17:02 8:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
22 Kristian Kihle Ringerike OL 1:49:39 +19:40 8:54
23 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 1:50:00 +20:01 8:56
24 Tom Hollowell OK Tyr 1:51:47 +21:48 9:05
25 Steinar Aas Birkenes IL 1:51:50 +21:51 9:05
26 Egil Eide IL Tyrving 1:51:56 +21:57 9:06
27 Haakon Arnesen Byåsen IL 1:52:21 +22:22 9:08
28 Tormod Strand Måren OK 1:53:33 +23:34 9:13
29 Tore Kjølseth Lundin 1:54:31 +24:32 9:18
30 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 1:55:20 +25:21 9:22
31 Thor Bjørnstad Berger og Svelvik OL 1:55:23 +25:24 9:22
32 Ernst Fristad Nilsen Lillehammer OK 1:55:51 +25:52 9:25
33 Jan Bjerketvedt OK Moss 1:55:55 +25:56 9:25
34 Martin Granly Lillomarka OL 1:56:07 +26:08 9:26
35 Frode Kamsvåg IL Tyrving 1:56:20 +26:21 9:27
36 Knut Engen Raumar Orientering 1:56:25 +26:26 9:27
37 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 1:56:51 +26:52 9:30
38 Thomas Ullner De Hårdes Klub 1:58:23 +28:24 9:37
39 Tom Saga Skien OK 1:59:57 +29:58 9:45
40 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 2:01:03 +31:04 9:50
41 Terje Gudbrandsen Hamar OK 2:01:31 +31:32 9:52
42 Helge Stubberud Nydalens SK 2:01:37 +31:38 9:53
43 Rune Teigland Østmarka OK 2:01:46 +31:47 9:53
44 Eirik Nordhagen Ås-UMB Orientering 2:03:03 +33:04 10:00
45 Stein Arne Negård Vang OL 2:03:58 +33:59 10:04
46 Øivind Myhre Kongsberg OL 2:04:57 +34:58 10:09
47 Arne Kristensen Herlufsholm OK 2:06:38 +36:39 10:17
48 Bjørn Are Carlsson Fossum IF 2:06:55 +36:56 10:19
49 Nikolay Krupnov IL Tyrving 2:06:59 +37:00 10:19
50 Inge Glittum OK Skeidi 2:07:50 +37:51 10:23
51 Frank Johannes Bjøringsøy Indre Østfold OK 2:08:21 +38:22 10:26
52 Morten Berglia Eiker OL 2:08:44 +38:45 10:27
53 Per Sandberg Nydalens SK 2:08:52 +38:53 10:28
54 Ørjan Jensen Kristiansand OK 2:10:28 +40:29 10:36
55 Sture Ottesen Skaukameratene OL 2:10:36 +40:37 10:37
56 Kolbjørn Kasin Kongsberg OL 2:10:45 +40:46 10:37
57 Kristian Kalager Asker Skiklubb 2:16:22 +46:23 11:05
58 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 2:18:38 +48:39 11:16
59 Tormod Kværna Østmarka OK 2:18:58 +48:59 11:17
60 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 2:21:28 +51:29 11:30
61 Bjørn Victor Larsen Kongsberg OL 2:25:18 +55:19 11:48
62 Anton Plaian Asker Skiklubb 2:28:02 +58:03 12:02
63 Richard Tiley Lakeland OC 2:31:51 +1:01:52 12:20
64 Dag Sulheim Lillehammer OK 2:34:49 +1:04:50 12:35
65 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 2:36:12 +1:06:13 12:41
66 Per Stedje Østmarka OK 2:45:59 +1:16:00 13:29
67 Peter Larsson FK Boken 2:48:18 +1:18:19 13:40
68 John Hofoss Hadeland OL 2:57:58 +1:27:59 14:28
69 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 3:11:23 +1:41:24 15:33
70 Jan Trygve Jensen Berger og Svelvik OL 3:11:38 +1:41:39 15:34
71 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 3:50:04 +2:20:05 18:42
Roar Fjeldbo Sandefjord OK diskvalifisert
Nils Petter Fremming Heming Orientering diskvalifisert
Arild Gimse Heming Orientering diskvalifisert
Øyvind Drage Kongsberg OL brutt
Øyvin Thon Kongsberg OL brutt
Terje Dengerud Nydalens SK ikke startet
Trond Halvorsen Røyken OL ikke startet
Øystein Kildahl Østmarka OK ikke startet
Ove Martinsen Hauketo IF ikke startet
Svein-Erik Søgård Kongsberg OL ikke startet
Onno Verberne OL Toten-Troll ikke startet

H55

10 200 m, 62 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 1:27:02 8:31
2 Sixten Westlund OK Tyr 1:27:04 +0:02 8:32
3 Jon Kaarby Nydalens SK 1:27:08 +0:06 8:32
4 Sören Jonsson Nydalens SK 1:27:32 +0:30 8:34
5 Arve Glittum OK Skeidi 1:27:36 +0:34 8:35
6 Rune Berge IL Tyrving 1:27:39 +0:37 8:35
7 Terje Mathisen Nydalens SK 1:27:57 +0:55 8:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
8 Harald Hovi Skien OK 1:31:28 +4:26 8:58
9 Frode Løset Ringerike OL 1:31:51 +4:49 9:00
10 Geir Owren Freidig 1:32:03 +5:01 9:01
11 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 1:32:08 +5:06 9:01
12 Arild Bjarkø Nord-Østerdal OK 1:32:22 +5:20 9:03
13 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 1:32:36 +5:34 9:04
14 Ivar Refsland IL Tyrving 1:32:41 +5:39 9:05
15 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 1:32:45 +5:43 9:05
16 Mathias Martinsen Heming Orientering 1:36:39 +9:37 9:28
17 Leif Thingsrud Østmarka OK 1:36:41 +9:39 9:28
18 Karl Aasmund Erøy OK Moss 1:36:47 +9:45 9:29
19 Morten Dåsnes Ringerike OL 1:36:48 +9:46 9:29
20 Geir Holm Gundersen IF Sturla 1:40:09 +13:07 9:49
21 Lars Hjermstad Fossum IF 1:40:30 +13:28 9:51
22 Helmut Blumenstein OSC Kassel 1:40:33 +13:31 9:51
23 Jostein Alvestad Wing OK 1:40:41 +13:39 9:52
24 Trond Hegna Asker Skiklubb 1:40:46 +13:44 9:52
25 Harald Thon IF Sturla 1:42:38 +15:36 10:03
26 Raul Lindström Asker Skiklubb 1:43:13 +16:11 10:07
27 Tormod Øvergaard Vestre Akers SK 1:47:43 +20:41 10:33
28 Trond Syversen OK Øst 1:47:56 +20:54 10:34
29 Odd Arne Blystad Løten OL 1:48:44 +21:42 10:39
30 Bjørn Willadssen Heming Orientering 1:48:48 +21:46 10:40
31 Klavs Madsen Odense OK 1:48:51 +21:49 10:40
32 Per Gunnar Dahl Ringerike OL 1:49:02 +22:00 10:41
33 Per Schanche Asker Skiklubb 1:49:09 +22:07 10:42
34 Harald Østbye Elverum OK 1:49:29 +22:27 10:44
35 Jan Frederiksen OK Roskilde 1:49:32 +22:30 10:44
36 Morten Due Måren OK 1:49:34 +22:32 10:44
37 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1:57:29 +30:27 11:31
38 Einar Kristian Lunde Varteig OL 1:57:42 +30:40 11:32
39 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 2:00:54 +33:52 11:51
40 Jan Kåre Vatne Mo OK 2:00:57 +33:55 11:51
41 Per Osen Vestre Akers SK 2:01:09 +34:07 11:52
42 Alf Pettersen IL Tyrving 2:01:26 +34:24 11:54
43 Øyvind Sørlie Hadeland OL 2:01:35 +34:33 11:55
44 Vidar Elvekrok Kongsberg OL 2:01:42 +34:40 11:55
45 Petter F. Johannessen IF Sturla 2:01:45 +34:43 11:56
46 Bent Galborgen Skaukameratene OL 2:01:50 +34:48 11:56
47 Asbjørn Løvholen Indre Østfold OK 2:01:55 +34:53 11:57
48 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 2:07:32 +40:30 12:30
49 Kjell Svanberg Røyken OL 2:10:32 +43:30 12:47
50 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 2:11:44 +44:42 12:54
51 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 2:16:03 +49:01 13:20
52 Per Larsen Kristiansand OK 2:35:13 +1:08:11 15:13
53 Karsten Stald Horsens OK 2:39:22 +1:12:20 15:37
54 Jan Sveen Raumar Orientering 2:47:33 +1:20:31 16:25
55 Bengt Erik Johansson Gjø-Vard OL 2:48:52 +1:21:50 16:33
Leif Bergersen Asker Skiklubb diskvalifisert
Reidar Fossum Asker Skiklubb diskvalifisert
Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering diskvalifisert
Bjørn Åstorp Sarpsborg OL diskvalifisert
Hans Huseby Sarpsborg OL brutt
Morten Johannessen Røyken OL brutt
Stein Klyve OK Moss brutt
Erlend Aamodt Nydalens SK ikke startet
Arnt Edvin Andersen Halden SK ikke startet
Are Eriksen Oslostudentenes IK ikke startet
Bård Natvig Nittedal OL ikke startet
Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn ikke startet
Tron Solberg OK Skeidi ikke startet

H60

10 200 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Leif E. Larsen Tisvilde Hegn OK 1:39:13 9:43
2 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:39:42 +0:29 9:46
3 Svein S Jacobsen IL Tyrving 1:40:03 +0:50 9:48
4 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 1:40:11 +0:58 9:49
5 Nils-Petter Wiik Driv IL 1:48:23 +9:10 10:37
6 Einar Lund Hamar OK 1:52:01 +12:48 10:58
7 Egil Eriksen Grong IL 1:52:09 +12:56 10:59
8 Jan-Erik Fredriksen Indre Østfold OK 1:52:37 +13:24 11:02
9 Knut Krosby Kolbotn og Skimt OL 1:54:22 +15:09 11:12
10 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 1:54:53 +15:40 11:15
11 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 1:55:25 +16:12 11:18
12 Kjell Audun Sundsdal Melum IL 1:56:06 +16:53 11:22
13 Olav Østhagen OL Vallset/Stange 1:56:36 +17:23 11:25
14 Harald Aasheim Oppsal Orientering 1:56:37 +17:24 11:25
15 Arvid Galborgen Eds SK 1:56:41 +17:28 11:26
16 Ola Brox OL Toten-Troll 1:56:45 +17:32 11:26
17 Stein Turtumøygard Måren OK 1:56:50 +17:37 11:27
18 Arve Smestad Løten OL 2:01:09 +21:56 11:52
19 Finn Ingwersen Horsens OK 2:01:24 +22:11 11:54
20 Arne Edvinsen IL Tyrving 2:01:35 +22:22 11:55
21 Bjørn Steen Bø OL 2:02:04 +22:51 11:58
22 Per Øhlckers IL Tyrving 2:02:28 +23:15 12:00
23 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 2:03:58 +24:45 12:09
24 Øistein Hagen OK Øst 2:08:46 +29:33 12:37
25 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 2:11:33 +32:20 12:53
26 Stein Nordvi Elverum OK 2:11:41 +32:28 12:54
27 Johan Swärd Hadeland OL 2:13:49 +34:36 13:07
28 Ole Jørgen Hommeren Trøsken IL 2:14:06 +34:53 13:08
29 Øivind Berget Sarpsborg OL 2:14:46 +35:33 13:12
30 Ottar Stang Trøsken IL 2:15:12 +35:59 13:15
31 Rolf Lunde Eiker OL 2:15:56 +36:43 13:19
32 Runar Kirkerud Eiker OL 2:15:57 +36:44 13:19
33 Hans Lyder Haare Konnerud IL 2:25:20 +46:07 14:14
34 Atle Remme Porsgrunn OL 2:25:59 +46:46 14:18
35 Leif Roger Hultgreen Ringerike OL 2:40:02 +1:00:49 15:41
36 Helge Sigurd Hansen Heming Orientering 2:48:17 +1:09:04 16:29
37 Jens Fladberg Herlufsholm OK 2:55:48 +1:16:35 17:14
Knut Haug OL Vallset/Stange ikke startet
Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb ikke startet
Geir Nilsen Emblem IL ikke startet

H65

8 300 m, 50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Willy Grønstad Løten OL 1:15:17 9:04
2 Trygve Løland Birkenes IL 1:15:23 +0:06 9:04
3 Eldar Børsum Bækkelagets SK 1:15:36 +0:19 9:06
4 Helge Fossheim Hedrum OL 1:19:21 +4:04 9:33
5 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 1:19:59 +4:42 9:38
6 Jørgen Holmboe IL Tyrving 1:20:04 +4:47 9:38
7 Roar Forbord Malvik IL 1:20:10 +4:53 9:39
8 Per Reidulf Holm OK Moss 1:20:12 +4:55 9:39
9 Anders Sellgren Sigtuna OK 1:21:34 +6:17 9:49
10 Leif Bokerød Idd Sportsklubb 1:22:40 +7:23 9:57
11 Helge Lye IL Tyrving 1:23:09 +7:52 10:01
12 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 1:23:36 +8:19 10:04
13 Ola Bækkevold OK Moss 1:23:53 +8:36 10:06
14 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:23:57 +8:40 10:06
15 Kjell Røkke IL Tyrving 1:24:06 +8:49 10:07
16 Knut Erik Østengen OMEGA 1:24:20 +9:03 10:09
17 Trond Feiring Hamar OK 1:24:35 +9:18 10:11
18 Egil Syverstad Trøsken IL 1:26:04 +10:47 10:22
19 Thor Palmgren Halden SK 1:26:05 +10:48 10:22
20 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 1:26:28 +11:11 10:25
21 John Thomas Petersen Nittedal OL 1:27:43 +12:26 10:34
22 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 1:27:49 +12:32 10:34
23 Helge Revhaug Ringerike OL 1:29:42 +14:25 10:48
24 Magnus Natås Bergens TF 1:30:25 +15:08 10:53
25 Rolf Gjølberg Larvik OK 1:33:05 +17:48 11:12
26 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 1:33:22 +18:05 11:14
27 Magne Raadal Fana IL 1:33:25 +18:08 11:15
28 Knut Jørgensen Sarpsborg OL 1:33:28 +18:11 11:15
29 Ragnar Hillestad Lardal OL 1:36:06 +20:49 11:34
30 Lars Åge Seim Gimle IF 1:36:39 +21:22 11:38
31 Per Anders Flesjø OK Moss 1:38:05 +22:48 11:49
32 Erik H. Helle OL Tønsberg og omegn 1:40:30 +25:13 12:06
33 Roar Bjordal Oppsal Orientering 1:41:30 +26:13 12:13
34 Tom Wahlgren Sarpsborg OL 1:45:33 +30:16 12:43
35 Preben Lupnaav Herlufsholm OK 1:45:56 +30:39 12:45
36 Arne Lande Bø OL 1:46:56 +31:39 12:53
37 Klaus Engen Eidskog OL 1:46:59 +31:42 12:53
38 Per Oscar Saugestad OK Moss 1:50:10 +34:53 13:16
39 Thorolf Trolsrud Botne SK 1:50:57 +35:40 13:22
40 Lasse Vråle IF Sturla 1:51:17 +36:00 13:24
41 Kjell  Langsrud OK Øst 1:53:32 +38:15 13:40
42 Kristen Lund Skaukameratene OL 1:55:48 +40:31 13:57
43 Magne Moy OK Sør 1:58:52 +43:35 14:19
44 Per Chr. Evensen Sarpsborg OL 2:05:01 +49:44 15:03
45 Knut Lindløv OK Moss 2:09:40 +54:23 15:37
46 Arne Svartedal Trøsken IL 2:10:09 +54:52 15:40
47 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 2:13:21 +58:04 16:03
48 Joar Wang Tistedalen FL 2:15:00 +59:43 16:15
Per Fosser Indre Østfold OK diskvalifisert
Jørgen Kvilhaug Botne SK diskvalifisert
Per Dalheim Konnerud IL ikke startet
Bengt Karlsson Idefjordens SK ikke startet
Gunnar Kvaal Storsteinnes IL ikke startet

H70

6 100 m, 36 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Taraldrud Indre Østfold OK 1:01:57 10:09
2 Bjørn W. Ludvigsen IF Sturla 1:02:40 +0:43 10:16
3 Stein Reinholt Jensen Lia IL 1:15:13 +13:16 12:19
4 Helge Bjaaland Heming Orientering 1:15:32 +13:35 12:22
5 Jan Jansen OK Moss 1:17:19 +15:22 12:40
6 Gunnar Østerbø Freidig 1:17:27 +15:30 12:41
7 Bjørn Egner Heming Orientering 1:17:55 +15:58 12:46
8 Åge Thorjussen OK Skeidi 1:17:58 +16:01 12:46
9 Odd Kletteli Bækkelagets SK 1:18:12 +16:15 12:49
10 Svein Solerød OL Toten-Troll 1:19:14 +17:17 12:59
11 Per Øystein Andersen Larvik OK 1:21:54 +19:57 13:25
12 Trygve Fosse Gimle IF 1:22:56 +20:59 13:35
13 Knut Hangeraas IL GeoForm 1:24:48 +22:51 13:54
14 Rolf  Jakobsson Alfta-Ösa OK 1:25:01 +23:04 13:56
15 Harry Bergseter Romsås IL 1:25:29 +23:32 14:00
16 Egil Ronæss Porsgrunn OL 1:26:09 +24:12 14:07
17 Bjørn Blomsnes Gimle IF 1:26:14 +24:17 14:08
18 Kåre Knudsen IL GeoForm 1:26:56 +24:59 14:15
19 Sturle Hånes IL GeoForm 1:26:58 +25:01 14:15
20 Harald Wibye OK Moss 1:28:49 +26:52 14:33
21 Øystein Madsen Haugerud IF 1:28:59 +27:02 14:35
22 Willy Johansen Ringsaker OK 1:29:02 +27:05 14:35
23 Amund Herrebrøden OK Øst 1:33:53 +31:56 15:23
24 Leif Bråten Heming Orientering 1:34:42 +32:45 15:31
25 Steinar Johannessen Oddersjaa SSK 1:46:19 +44:22 17:25
26 Niels Lyhne Herlufsholm OK 1:46:51 +44:54 17:30
27 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:47:22 +45:25 17:36
28 Knut Melby Sarpsborg OL 1:48:09 +46:12 17:43
29 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:49:11 +47:14 17:53
30 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 1:51:33 +49:36 18:17
31 Bjørn Jakobsen OK Moss 1:55:02 +53:05 18:51
32 Thorbjørn Johan Bjørlo Gimle IF 1:55:40 +53:43 18:57
33 Sigurd Haugerud IL GeoForm 2:06:39 +1:04:42 20:45
Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Thore Løken OK Moss diskvalifisert
Einar Hem Lillomarka OL brutt
Oddvar Gjelstad Sandefjord OK ikke startet
Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb ikke startet

H75

5 300 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tore S Rasmussen TIF Viking 1:09:13 13:03
2 Iver Rognstad Hadeland OL 1:09:47 +0:34 13:10
3 Ronald Inglingstad Oppsal Orientering 1:10:14 +1:01 13:15
4 Lars Mauritzsen Vadsø SK 1:10:19 +1:06 13:16
5 Jappe Blomhoff Heming Orientering 1:10:24 +1:11 13:16
6 Frithjof Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:10:32 +1:19 13:18
6 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 1:10:32 +1:19 13:18
8 John  Berglund Alfta-Ösa OK 1:10:39 +1:26 13:19
9 Tor Drage Haugerud IF 1:10:43 +1:30 13:20
10 Gunnar Haug Gjø-Vard OL 1:10:47 +1:34 13:21
11 Carl-Fred. Kolderup Stabæk IF 1:10:52 +1:39 13:22
12 Finn Vestby Varteig OL 1:11:01 +1:48 13:23
13 Ole Einar Dalen Ringerike OL 1:12:14 +3:01 13:37
14 Egil Rygh OL Tønsberg og omegn 1:18:31 +9:18 14:48
15 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 1:19:34 +10:21 15:00
16 Aage Øyvann Nittedal OL 1:22:33 +13:20 15:34
17 Ingvald Sevaldson IL GeoForm 1:28:49 +19:36 16:45
18 Einar Hoff IL Tyrving 1:32:25 +23:12 17:26
19 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:43:46 +34:33 19:34
20 Helge Halvorsen Larvik OK 1:45:16 +36:03 19:51
21 Helge Kvaase Bækkelagets SK 2:13:06 +1:03:53 25:06
Tor Kaurin Måren OK diskvalifisert
Arne Strandlie Gjø-Vard OL diskvalifisert

H80

3 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johan Theisen Kolbotn og Skimt OL 1:04:50 16:37
2 Kjell Teigland Østmarka OK 1:05:43 +0:53 16:51
3 Ole Sannes Lillomarka OL 1:20:50 +16:00 20:43
4 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 1:21:11 +16:21 20:48
5 Birger Garberg Ringerike OL 2:03:36 +58:46 31:41
6 Ivar Christiansen Sandefjord OK 2:16:11 +1:11:21 34:55
7 Bjarne Smaadahl Kolbotn og Skimt OL 2:29:48 +1:24:58 38:24
8 Sverre Svingheim Ringerike OL 3:39:06 +2:34:16 56:10
Kjell Andersen Varteig OL diskvalifisert

Damer åpen

6 100 m, 109 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Betty Ann Bjerkreim Lillehammer OK 52:22 8:35
2 Ine Hovi Ås-UMB Orientering 54:27 +2:05 8:55
3 Ingrid Kronborg Bronebakk Halden SK 54:38 +2:16 8:57
4 Ingvild Tømta Raumar Orientering 55:04 +2:42 9:01
5 Gitte Bromander NTNUI 56:41 +4:19 9:17
6 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 57:08 +4:46 9:21
7 Dana B. Stene Nydalens SK 59:09 +6:47 9:41
8 Siri Selvig Nydalens SK 59:52 +7:30 9:48
9 Adele Flakke Johannessen Oddersjaa SSK 59:57 +7:35 9:49
10 Heidi Stokseth Halden SK 1:00:13 +7:51 9:52
11 Astrid Bjørnerød OK Moss 1:00:20 +7:58 9:53
12 Eline Hjellup Horne IL Tyrving 1:00:22 +8:00 9:53
12 Else-Kari Scheele Nydalens SK 1:00:22 +8:00 9:53
14 Julie Marie Kinneberg IL Tyrving 1:00:30 +8:08 9:55
15 Marte Eline Ulvestad Heming Orientering 1:00:31 +8:09 9:55
16 Anne Madslien Nydalens SK 1:00:34 +8:12 9:55
17 Nikoline Bromander Fredrikstad SK 1:00:36 +8:14 9:56
18 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 1:00:43 +8:21 9:57
19 Anja Wingstedt Halden SK 1:00:45 +8:23 9:57
20 Eldbjørg Narum OL Vallset/Stange 1:00:51 +8:29 9:58
21 Helene Lund-Johansen IL Tyrving 1:00:53 +8:31 9:58
22 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 1:01:15 +8:53 10:02
23 Sina Therese Blix Bækkelagets SK 1:01:18 +8:56 10:02
24 Katrine Damgaard Fossum IF 1:01:40 +9:18 10:06
25 Hege Kullerud Konnerud IL 1:02:04 +9:42 10:10
26 Kari Gulbrandsen Aarhus Porsgrunn OL 1:02:15 +9:53 10:12
27 Marit Isachsen Asker Skiklubb 1:02:16 +9:54 10:12
28 Camilla Stridsklev NTNUI 1:02:18 +9:56 10:12
29 Belinda Østvik Jørandli Gjø-Vard OL 1:02:26 +10:04 10:14
30 Ida Brænden Raumar Orientering 1:02:37 +10:15 10:15
31 Milda Øhlckers IL Tyrving 1:02:39 +10:17 10:16
32 Dagny I. Lysaker Raumar Orientering 1:02:47 +10:25 10:17
33 Jenni Hesselberg Indby Bækkelagets SK 1:03:18 +10:56 10:22
34 Karen Dalby Oppsal Orientering 1:03:21 +10:59 10:23
35 Eli Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 1:03:26 +11:04 10:23
36 Lene Kinneberg Raumar Orientering 1:03:35 +11:13 10:25
37 Astrid Uhrenholdt Jacobsen Heming Orientering 1:05:15 +12:53 10:41
38 Inger Skjævesland IF Trauma 1:06:13 +13:51 10:51
39 Siri Svendsen Fossum IF 1:06:18 +13:56 10:52
40 Marita Weierud Røyken OL 1:06:29 +14:07 10:53
41 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:06:34 +14:12 10:54
42 Elise Stordal OL Tønsberg og omegn 1:06:42 +14:20 10:56
43 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:06:50 +14:28 10:57
44 Karoline Dahl Fosby NTNUI 1:06:51 +14:29 10:57
45 Tina Hæren Trøsken IL 1:06:54 +14:32 10:58
46 Thea Eeg Asker Skiklubb 1:06:57 +14:35 10:58
47 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 1:07:02 +14:40 10:59
48 Cathrine Lillestrand Trøsken IL 1:07:05 +14:43 10:59
49 Ida Svanberg Røyken OL 1:07:10 +14:48 11:00
50 Kaisa Svergja Nord-Østerdal OK 1:07:20 +14:58 11:02
51 Una Glende Janson Kristiansand OK 1:07:58 +15:36 11:08
52 Randi Høilund Sentrum OK 1:08:22 +16:00 11:12
53 Kari Rommen Syvertsen Lillomarka OL 1:08:27 +16:05 11:13
54 Ida Solberg Svenne Eiker OL 1:10:06 +17:44 11:29
55 Anette Heggøy Voss IL 1:12:57 +20:35 11:57
56 Ingvild Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 1:13:12 +20:50 12:00
57 Kjersti Kjeldaas OL Trollo 1:14:55 +22:33 12:16
58 Anita Stenseth Synnfjell OK 1:15:09 +22:47 12:19
59 Grete Berge Owren Freidig 1:15:25 +23:03 12:21
60 Unn Mette Klopbakken Synnfjell OK 1:16:23 +24:01 12:31
61 Magnhild Frydenlund IF Sturla 1:16:35 +24:13 12:33
62 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 1:16:36 +24:14 12:33
63 Malene Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 1:16:55 +24:33 12:36
64 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 1:17:08 +24:46 12:38
65 Randi Brevig Aune Halden SK 1:17:18 +24:56 12:40
66 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 1:18:02 +25:40 12:47
67 Kristin Søberg Henriksen Rudsbygd IL 1:18:15 +25:53 12:49
68 Ingvild Fossøy Lia IL 1:18:20 +25:58 12:50
69 Reidun Haarr Johansen Oppsal Orientering 1:18:21 +25:59 12:50
70 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 1:18:33 +26:11 12:52
71 Anette Svartedal Trøsken IL 1:18:41 +26:19 12:53
72 Solfrid H. Thuestad Haugesund IL Orientering 1:19:16 +26:54 12:59
73 Lina Undrum Mariussen Elverum OK 1:19:17 +26:55 12:59
74 Hege Næss Bjørgul Halden SK 1:20:18 +27:56 13:09
75 Linda Rivedal Sentrum OK 1:20:21 +27:59 13:10
76 Hege L. Bakken Lillehammer OK 1:21:18 +28:56 13:19
77 Tonje Holm OK Moss 1:21:22 +29:00 13:20
78 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 1:21:38 +29:16 13:22
79 Inger Svaland OL Vallset/Stange 1:23:37 +31:15 13:42
80 Ingjerd Tøn IK Grane Arendal Orientering 1:25:34 +33:12 14:01
81 Hanne Holmen Synnfjell OK 1:26:28 +34:06 14:10
82 Catarina Harden FK Boken 1:29:03 +36:41 14:35
83 Signe-Lise Jordheim Hemsedal IL 1:29:17 +36:55 14:38
84 Ingrid Oxaas Mo OK 1:29:43 +37:21 14:42
85 Line-Susanne K. Skavhellen Botne SK 1:30:04 +37:42 14:45
86 Helen Gåsvik Lierbygda OL 1:30:07 +37:45 14:46
87 Anette Stordal OL Tønsberg og omegn 1:30:13 +37:51 14:47
88 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1:30:32 +38:10 14:50
89 Mali Steigen Tronshaug Stokke IL 1:33:40 +41:18 15:21
90 Ingrid Tronshaug Stokke IL 1:33:43 +41:21 15:21
91 Maren Hope Blå Gimle IF 1:34:04 +41:42 15:25
92 Maria Dahl Fosby Gimle IF 1:34:09 +41:47 15:26
93 Susan Bøbel IL Imås 1:34:51 +42:29 15:32
94 Marit Sophie Berger Raumar Orientering 1:34:55 +42:33 15:33
95 Anne Lene Berg Porsgrunn OL 1:37:11 +44:49 15:55
96 Leene Jespers Trol 1:37:50 +45:28 16:02
97 Ellen Grønlund Ringerike OL 1:40:18 +47:56 16:26
98 Ingrid Byfuglien Synnfjell OK 1:49:40 +57:18 17:58
99 Mari Taraldrud Sentrum OK 1:55:18 +1:02:56 18:54
100 Ingunn Brekken Sarpsborg OL 1:58:58 +1:06:36 19:30
101 Ida Granskogen Gimle IF 2:04:44 +1:12:22 20:26
102 Rikke Kristin Gåsholt Hedrum OL 2:04:51 +1:12:29 20:28
103 Synnøve Hov Waale OL Trollo 2:48:08 +1:55:46 27:33
104 Liv-Hege Roberg Ghabeli OL Trollo 2:48:26 +1:56:04 27:36
Eline Drage Kongsberg OL diskvalifisert
Line Nybakken Ås-UMB Orientering diskvalifisert
Wenche Brobakken Synnfjell OK brutt
Synnøve Bråten Vegårshei IL brutt
Alexandria Jensen Indre Østfold OK brutt
Karoline Andersen Asker Skiklubb ikke startet
Anne Arntzen Raumar Orientering ikke startet
Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL ikke startet
Line Telje Høydal Nydalens SK ikke startet
Guro Elisabeth Kolstad Halden SK ikke startet
Kathrine Lunøe Nydalens SK ikke startet
Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL ikke startet
Veslemøy Solberg Konnerud IL ikke startet

Herrer åpen

8 300 m, 182 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Rustad Raumar Orientering 51:26 6:11
2 Søren Schwartz Sørensen Dansk Orienterings-Forbund 51:27 +0:01 6:11
3 Torben Christian Wendler Raumar Orientering 51:45 +0:19 6:14
4 Ragnar Tonjer Nydalens SK 52:17 +0:51 6:17
5 Kristian Dalby Halden SK 52:29 +1:03 6:19
6 Jeppe Ruud Bækkelagets SK 52:46 +1:20 6:21
7 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 52:51 +1:25 6:22
8 Lars Eid Nielsen Nydalens SK 52:59 +1:33 6:23
9 Johan Michelsen Nydalens SK 54:19 +2:53 6:32
10 Jørgen Elisenberg Hamar OK 54:22 +2:56 6:33
11 Martin Ivarsson IL Tyrving 54:35 +3:09 6:34
12 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 56:13 +4:47 6:46
13 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 56:21 +4:55 6:47
14 Fredrik Nalum Olsen Larvik OK 56:23 +4:57 6:47
15 Petter Kaarby Nydalens SK 56:25 +4:59 6:47
16 Håvard Berget NTNUI 56:29 +5:03 6:48
17 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 56:33 +5:07 6:48
18 Marius Øie Løten OL 56:38 +5:12 6:49
19 Magnus Skauge Oliversen Trøsken IL 56:42 +5:16 6:49
20 Torbjørn Gasbjerg Dansk Orienterings-Forbund 56:45 +5:19 6:50
21 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 56:52 +5:26 6:51
22 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 56:56 +5:30 6:51
23 Bjørn Erik Glomsrud Skaukameratene OL 56:58 +5:32 6:51
24 Rune Scheele Nydalens SK 57:07 +5:41 6:52
25 Stian Alexander Grann Fossum IF 57:17 +5:51 6:54
26 Martin Schälli Bækkelagets SK 57:30 +6:04 6:55
27 Henning Strandhagen Røyken OL 58:59 +7:33 7:06
28 Per Wiréhn Byåsen IL 59:05 +7:39 7:07
29 Kjell Arild Karlsen Bækkelagets SK 59:15 +7:49 7:08
30 Bjørnar Syverstad Trøsken IL 1:01:29 +10:03 7:24
31 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 1:01:32 +10:06 7:24
32 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 1:01:44 +10:18 7:26
33 Pål Backstrøm Halden SK 1:01:51 +10:25 7:27 Last ned GPS-spor i gpx-format
34 Mathias Nalum Olsen Larvik OK 1:02:05 +10:39 7:28
35 Magnus Mellbye Larsen Nydalens SK 1:02:21 +10:55 7:30
36 Erik Paulsrud IL Koll 1:02:27 +11:01 7:31
37 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 1:02:29 +11:03 7:31
38 Tord Erik Skyrud Fossum IF 1:02:43 +11:17 7:33
39 Silas Frederik Thomsen OK Pan Århus 1:03:05 +11:39 7:36
40 Niklas Profors Varegg Fleridrett 1:03:50 +12:24 7:41
41 Ole Underthun Johansen IL Tyrving 1:04:02 +12:36 7:42
42 Steinar Kvaale IL Tyrving 1:04:05 +12:39 7:43
43 Magnus Kinn Solbjørg Porsgrunn OL 1:04:11 +12:45 7:43
44 Sjur Langedal Nydalens SK 1:04:29 +13:03 7:46
45 Finn Kinneberg IL Tyrving 1:04:54 +13:28 7:49
46 Kristian Kullerud Konnerud IL 1:05:01 +13:35 7:50
47 Anders Treekrem Ås-UMB Orientering 1:06:39 +15:13 8:01
48 Benjamin Langebeck Kolbotn og Skimt OL 1:06:57 +15:31 8:03
49 Torgeir Strandhagen Røyken OL 1:07:01 +15:35 8:04
50 Dani Skjævestad Voreland IK Grane Arendal Orientering 1:07:04 +15:38 8:04
51 Erik Feyling Haare Konnerud IL 1:07:05 +15:39 8:04
52 Jostein Utstumo IK Grane Arendal Orientering 1:07:09 +15:43 8:05
53 Pål Winsents Brandval/Kongsvinger OK 1:07:14 +15:48 8:06
54 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:07:20 +15:54 8:06
55 Vegard Halden Nydalens SK 1:08:04 +16:38 8:12
56 Frank Løwengreen Sarpsborg OL 1:08:18 +16:52 8:13
57 Simen Haugerud Indre Østfold OK 1:08:23 +16:57 8:14
58 Magnus Oshaug Trønder Lyn IL 1:08:25 +16:59 8:14
59 Håkon Njåstein IL Tyrving 1:08:26 +17:00 8:14
60 Njål Svingheim Konnerud IL 1:08:42 +17:16 8:16
61 Lars Lindstrøm Dansk Orienterings-Forbund 1:08:44 +17:18 8:16
62 Peter Agerhäll OK Tisaren 1:08:49 +17:23 8:17
63 Stian Svae Østmarka OK 1:08:55 +17:29 8:18
64 Sindre Løvli OL Trollo 1:09:00 +17:34 8:18
65 Knut E. Helland Ringerike OL 1:09:02 +17:36 8:19
66 Torben Utzon OK Pan Århus 1:09:03 +17:37 8:19
67 Roger Roll Gulbrandsen Brandval/Kongsvinger OK 1:09:18 +17:52 8:20
68 Henning Bratland Carlsen OK Moss 1:13:26 +22:00 8:50
69 Øystein Melby Hamar OK 1:13:41 +22:15 8:52
70 Martin V. Kristiansen OK Pan Århus 1:14:09 +22:43 8:56
71 Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK 1:14:15 +22:49 8:56
72 Bjørn Slåtterø Gimle IF 1:14:19 +22:53 8:57
73 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 1:14:21 +22:55 8:57
74 Øyvind Larsen Indre Østfold OK 1:14:22 +22:56 8:57
75 Thorbjørn Værp Kristiansand OK 1:14:28 +23:02 8:58
76 Allan Hougaard Aarhus 1900 Orientering 1:14:30 +23:04 8:58
77 Andreas Popp Aalborg OK 1:14:31 +23:05 8:58
78 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 1:14:33 +23:07 8:58
79 Atgeir Takle Nydalens SK 1:14:35 +23:09 8:59
80 Jarl Øvstedal Nydalens SK 1:14:40 +23:14 8:59
81 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 1:14:48 +23:22 9:00
82 Kjell Einar Andersen Varteig OL 1:14:52 +23:26 9:01
83 Dag Andersen Varteig OL 1:14:56 +23:30 9:01
84 Fredrik Martinsen Trøsken IL 1:15:15 +23:49 9:03
85 Geir Svingheim Hadeland OL 1:15:21 +23:55 9:04
86 Christopher Schive OK Moss 1:15:29 +24:03 9:05
87 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 1:16:03 +24:37 9:09
88 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:16:30 +25:04 9:13
89 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:16:34 +25:08 9:13
90 Ørjan Totland OK Moss 1:17:04 +25:38 9:17
91 Kristian Bjørgul Halden SK 1:17:34 +26:08 9:20
92 John Eivind Presterud Fet OL 1:17:41 +26:15 9:21
93 Maths Carlsson Tulered-Utby OL 1:17:55 +26:29 9:23
94 Ole Morten Wie Mo OK 1:18:19 +26:53 9:26
95 Tormod Sørum Trøsken IL 1:18:48 +27:22 9:29
96 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 1:19:06 +27:40 9:31
97 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 1:19:20 +27:54 9:33
98 Henning Rasmussen Kongsberg OL 1:19:28 +28:02 9:34
99 Axel Damgaard OL Trollo 1:19:59 +28:33 9:38
100 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:20:13 +28:47 9:39
101 Arne Arnesen Hamar OK 1:20:22 +28:56 9:40
102 Eirik Skavhellen Botne SK 1:20:31 +29:05 9:42
103 Lars Petter Lund Ringerike OL 1:21:24 +29:58 9:48
104 Norvald Ospehaug Tambarskjelvar Idrettslag 1:21:36 +30:10 9:49
105 Jon Erik Kvarme Røyken OL 1:22:28 +31:02 9:56
106 Kjetil Rasmussen Modalsli Fossum IF 1:22:36 +31:10 9:57
107 Mogens Finderup OK Pan Århus 1:23:10 +31:44 10:01
108 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1:23:11 +31:45 10:01
109 Gunnar Thuestad Haugesund IL Orientering 1:23:23 +31:57 10:02
110 John Anders Bakke Løten OL 1:23:26 +32:00 10:03
111 Bård Kolås Løten OL 1:23:34 +32:08 10:04
112 Are Njåstein IL Tyrving 1:23:59 +32:33 10:07
113 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 1:24:06 +32:40 10:07
114 Jan Haugland Årstad IL 1:24:11 +32:45 10:08
115 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 1:24:18 +32:52 10:09
116 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 1:24:21 +32:55 10:09
117 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:24:24 +32:58 10:10
118 Mogens Lang Nielsen OK Esbjerg 1:26:05 +34:39 10:22
119 Christian I. Overvad OK Pan Århus 1:26:10 +34:44 10:22
120 Morten Dahl OK Pan Århus 1:26:16 +34:50 10:23
121 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 1:26:19 +34:53 10:23
122 John Tangen Hamar OK 1:26:46 +35:20 10:27
123 Per Olaf Klemsdal Varteig OL 1:27:19 +35:53 10:31
124 Ian Ringheim OK Horten 1:27:28 +36:02 10:32
125 Håkon Gaute Kvamme Oppsal Orientering 1:28:19 +36:53 10:38
126 Andreas Lundqvist Ås-UMB Orientering 1:28:50 +37:24 10:42
127 Mads Lillevold Ås-UMB Orientering 1:29:30 +38:04 10:46
128 Per Anders Aas Elverum OK 1:29:52 +38:26 10:49
129 Morten Tangen Hamar OK 1:30:30 +39:04 10:54
130 Roger Bjarne Hagen Sandefjord OK 1:30:36 +39:10 10:54
131 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 1:30:39 +39:13 10:55
132 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:30:43 +39:17 10:55
133 Anders Larsson Tulered-Utby OL 1:30:51 +39:25 10:56
134 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:30:59 +39:33 10:57
135 Henrik Aune Halden SK 1:31:14 +39:48 10:59
136 Øystein Holmen Synnfjell OK 1:31:22 +39:56 11:00
137 Rune Løken OK Moss 1:31:25 +39:59 11:00
138 Jon Strøm Hauketo IF 1:31:34 +40:08 11:01
139 Pål Jevanord OL Trollo 1:32:31 +41:05 11:08
140 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 1:34:50 +43:24 11:25
141 Rolf E. Andersen Lierbygda OL 1:35:27 +44:01 11:29
142 Petter Johansen Oppsal Orientering 1:36:44 +45:18 11:39
143 Martin Skytteren Grue IL 1:37:05 +45:39 11:41
144 Snorre Frydenlund IF Sturla 1:38:23 +46:57 11:51
145 Martin Thorbjørnsen Eiker OL 1:38:28 +47:02 11:51
146 Marius Myhre Sælevik Haugesund IL Orientering 1:38:41 +47:15 11:53
147 Einar Bjørkaas Helle Ås-UMB Orientering 1:41:28 +50:02 12:13
148 Terje Aldár Trøsken IL 1:42:08 +50:42 12:18
149 Roy Gjerding OK Moss 1:42:40 +51:14 12:22
150 Johan Søfteland Bø OL 1:42:55 +51:29 12:23
151 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 1:43:25 +51:59 12:27
152 Steinar Mariussen Elverum OK 1:49:14 +57:48 13:09
153 Lajos Török Aalborg OK 1:53:20 +1:01:54 13:39
154 TerjeLedig Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1:53:55 +1:02:29 13:43
155 Tom Kristensen Larvik OK 1:56:05 +1:04:39 13:59
156 Øystein Knold Sarpsborg OL 1:59:00 +1:07:34 14:20
157 Even Jahnsen Flosta IL 1:59:45 +1:08:19 14:25
158 Kristian Nøss Røyken OL 2:02:04 +1:10:38 14:42
159 Palle Lang Nielsen OK Esbjerg 2:05:44 +1:14:18 15:08
160 Jan Olav Ormberg Fana IL 2:06:34 +1:15:08 15:14
161 Lars Svarer OK Esbjerg 2:12:59 +1:21:33 16:01
162 Roy Roger Espenes Varteig OL 2:14:08 +1:22:42 16:09
163 Krister Österblad FK Boken 2:14:16 +1:22:50 16:10
164 Åge Aashamar Flosta IL 2:14:47 +1:23:21 16:14
165 Martin Kaspersen Mo OK 2:15:27 +1:24:01 16:19
166 Geir Rognsvåg Fana IL 2:15:33 +1:24:07 16:19
167 Ole Petter Ruud OK Horten 2:16:14 +1:24:48 16:24
168 Espen Torseth Gjø-Vard OL 2:16:42 +1:25:16 16:28
169 Christer Bech Idefjordens SK 2:20:39 +1:29:13 16:56
170 Danny Matcher GB2 2:28:16 +1:36:50 17:51
171 Petter Fure Oppsal Orientering 2:38:59 +1:47:33 19:09
Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK diskvalifisert
Jens Hetland Nydalens SK diskvalifisert
Klaus Horne IL Tyrving diskvalifisert
Lars Lunkentuss Inglander IK Hakarpspojkarna diskvalifisert
Daniel Oliversen Trøsken IL diskvalifisert
Joaquinn Oppaasen Fossum IF diskvalifisert
Joakim Prestmo Bækkelagets SK diskvalifisert
Deff Ridworthy GB1 diskvalifisert
Magne Sæther Fredrikstad SK diskvalifisert
Kristian Ruud Bækkelagets SK brutt
Geir O. Rønning Nydalens SK brutt
Einar Brenne Andersen Varteig OL ikke startet
Hallvard Berg IL Tyrving ikke startet
Tormod Borg Grue IL ikke startet
August Borgås Trøsken IL ikke startet
Per Olav Borgås Trøsken IL ikke startet
Kai Byfuglien Synnfjell OK ikke startet
Sindre Espenes Varteig OL ikke startet
Pål Jensen Nydalens SK ikke startet
Georg Kapperud Oppsal Orientering ikke startet
Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering ikke startet
Arne Sørli Eidskog OL ikke startet
Eirik Tandrevold Fossum IF ikke startet
Gløer Winsvold Sentrum OK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor