Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nær O-løp på Lillebo

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nær O-løp på Lillebo
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: fredag 21 august 2015

N-åpen

1 250 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Astrid Elida Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 27:13 21:46
Eline Andrea Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 33:58 27:10
Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 15:27 12:21

D -10

1 250 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Mia Urset IL BUL-Tromsø 17:59 14:23

D 11-12

1 740 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 23:25 13:27

D 13-14

2 170 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Idunn Strand IL BUL-Tromsø 42:16 19:28

D 15-16

3 050 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane-Marte Borg Hanssen IL BUL-Tromsø 43:32 14:16
2 Ida Urset IL BUL-Tromsø 54:59 +11:27 18:01
Tora Indregard IL BUL-Tromsø diskvalifisert

D 17-

4 330 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 34:41 8:00
2 Anne Urset IL BUL-Tromsø 38:45 +4:04 8:56

D 17-C

2 170 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Løvlund Nordreisa IL 47:30 21:53

D 45-

3 050 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Lofthus IL BUL-Tromsø 30:44 10:04

H -10

1 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Liam Løvlund Troy Nordreisa IL 20:48 16:38
Brage Engelsen IL BUL-Tromsø diskvalifisert

H 11-12

1 740 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henning Strand IL BUL-Tromsø 18:01 10:21
2 Hans Urset IL BUL-Tromsø 18:59 +0:58 10:54

H 13-16C

1 740 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trym Engelsen IL BUL-Tromsø 29:17 16:49

H 17-

4 330 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 24:57 5:45
2 Jan Hugo Hanssen IL BUL-Tromsø 31:19 +6:22 7:13
3 Geir Moholdt IL BUL-Tromsø 31:34 +6:37 7:17
4 Ola Bratlie IL BUL-Tromsø 40:04 +15:07 9:15
5 Alejandro Berrio IL BUL-Tromsø 43:57 +19:00 10:09
6 Ola Engelsen IL BUL-Tromsø 46:29 +21:32 10:44

H 45-

3 050 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Børge Harvey IL BUL-Tromsø 20:27 6:42
2 Hans-Martin Vaeng Sørreisa OL 23:07 +2:40 7:34
3 Atle Iversen IL BUL-Tromsø 23:20 +2:53 7:39
4 Per Arne Engstad IL BUL-Tromsø 23:30 +3:03 7:42
5 Axel Juell Theisen Mellembygd OL 25:42 +5:15 8:25
6 Bengt Haugen IL BUL-Tromsø 25:49 +5:22 8:27

H 65-

2 170 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Løvlund Nordreisa IL 27:36 12:43
2 Gunnar Kvaal Storsteinnes IL 28:18 +0:42 13:02
3 Jan Asbjørn Eriksen Sørreisa OL 29:38 +2:02 13:39
4 Knut Engstad IL BUL-Tromsø 54:45 +27:09 25:13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor