Offisiell resultatliste for NM-uka, langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka, langdistanse
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: torsdag 13 september 2012

D17-18

5 920 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 50:58 8:36
1 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 50:58 8:36
3 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 51:32 +0:34 8:42
4 Mathilde Rundhaug Mo OK 51:37 +0:39 8:43
5 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 52:53 +1:55 8:55
6 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 53:10 +2:12 8:58
7 Jorunn Kvakland Freidig 54:09 +3:11 9:08
8 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 58:04 +7:06 9:48
9 Karen Oline Kolstad Freidig 59:19 +8:21 10:01
10 Gry Granstedt Halden SK 59:32 +8:34 10:03
11 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 1:00:25 +9:27 10:12
12 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 1:01:17 +10:19 10:21
13 Lene Therese Myrland Porsgrunn OL 1:02:02 +11:04 10:28
14 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 1:03:10 +12:12 10:40
15 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:04:33 +13:35 10:54
16 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 1:04:43 +13:45 10:55
17 Hedvig Åstebøl Oppsal Orientering 1:06:47 +15:49 11:16
18 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 1:09:01 +18:03 11:39
19 Emilie Westli Andersen Løten OL 1:09:19 +18:21 11:42
20 Camilla Hengebøl Fossum IF 1:10:04 +19:06 11:50
21 Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 1:10:37 +19:39 11:55
22 Siri Kollerud Lillomarka OL 1:11:16 +20:18 12:02
23 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:13:53 +22:55 12:28
24 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 1:14:38 +23:40 12:36
25 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 1:14:39 +23:41 12:36
26 Tora Green Matberg Frol IL 1:16:44 +25:46 12:57
27 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 1:16:53 +25:55 12:59
28 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 1:17:17 +26:19 13:03
29 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 1:21:14 +30:16 13:43
30 Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering 1:22:52 +31:54 13:59
31 Katinka Jussie Brurberg IF Sturla 1:26:29 +35:31 14:36
32 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 1:35:23 +44:25 16:06
33 Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering 1:40:41 +49:43 17:00
34 Ingrid Nygård Notodden OL 1:57:28 +1:06:30 19:50
35 Heidi Jensen Bodø og Omegn IF Orientering 2:09:16 +1:18:18 21:50
36 Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering 2:16:21 +1:25:23 23:01
Marie Wold Stavrum Frol IL diskvalifisert
Ingvild Brekke Lillomarka OL ikke startet
Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF ikke startet
Solveig Blindheim Lillomarka OL ikke startet
Runa Fremstad Konnerud IL ikke startet
Kristine Berglia Eiker OL ikke startet

D19-20

6 350 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marte Narum Konnerud IL 58:43 9:14
2 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 1:00:21 +1:38 9:30
3 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 1:03:20 +4:37 9:58
4 Oda Wennemo Halden SK 1:04:52 +6:09 10:12
5 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 1:09:59 +11:16 11:01
6 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 1:11:02 +12:19 11:11
7 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 1:12:37 +13:54 11:26
8 Marte Fallbakken Berge Løten OL 1:16:02 +17:19 11:58
9 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 1:18:08 +19:25 12:18
10 Guro Vassend Porsgrunn OL 1:23:01 +24:18 13:04
11 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 1:23:04 +24:21 13:04
12 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 1:28:00 +29:17 13:51
13 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 1:28:02 +29:19 13:51
14 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 1:32:42 +33:59 14:35
15 Linda Engen Raumar Orientering 1:33:57 +35:14 14:47
Marie Hammer Håversen Raumar Orientering ikke startet
Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn ikke startet
Julie Størmer Fossum IF ikke startet
Synne Baklid Konnerud IL ikke startet

D21

8 360 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Sandstad Freidig 1:08:07 8:08
2 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 1:08:09 +0:02 8:09
3 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 1:09:30 +1:23 8:18
4 Mari Fasting Halden SK 1:10:16 +2:09 8:24
5 Helen Palmer Wing OK 1:10:36 +2:29 8:26
6 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 1:11:05 +2:58 8:30
7 Bodil Holmström Halden SK 1:11:35 +3:28 8:33
8 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 1:12:24 +4:17 8:39
9 Emma Johansson NTNUI 1:13:40 +5:33 8:48
10 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 1:15:03 +6:56 8:58
11 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:15:11 +7:04 8:59
12 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:15:38 +7:31 9:02
13 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 1:18:30 +10:23 9:23
14 Lone Brochmann Eiker OL 1:18:50 +10:43 9:25
15 Anne Johanne Lind IL Tyrving 1:20:06 +11:59 9:34
16 Therese Haare Konnerud IL 1:22:24 +14:17 9:51
17 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:25:23 +17:16 10:12
18 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 1:27:40 +19:33 10:29
19 Emma Lähdekorpi Nydalens SK 1:29:10 +21:03 10:39
20 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 1:31:54 +23:47 10:59
21 Siri Eidnes Harstad OL 1:31:55 +23:48 10:59
22 Siri Størmer Heming Orientering 1:31:56 +23:49 10:59
23 Mathilde Korvald Skaare NTNUI 1:37:04 +28:57 11:36
24 Kristin Åstebøl NTNUI 1:41:37 +33:30 12:09
25 Martine Åstebøl NTNUI 1:44:33 +36:26 12:30
Inger Anita Tollehaug Eiker OL brutt
Kari Svingheim Varegg Fleridrett brutt
Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK brutt
Tone E Lye IL Tyrving ikke startet

H17-18

8 010 m, 74 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magne Haga Raumar Orientering 57:35 7:11
2 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 1:00:20 +2:45 7:31
3 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:00:56 +3:21 7:36
4 Ove Baardsgaard OL Trollelg 1:01:09 +3:34 7:38
5 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 1:01:52 +4:17 7:43
6 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 1:02:07 +4:32 7:45
7 Jonas Madslien Bakken Nydalens SK 1:02:15 +4:40 7:46
8 Paul Sirum Frol IL 1:02:18 +4:43 7:46
9 Johannes Okkenhaug Frol IL 1:04:19 +6:44 8:01
10 Jonas Ressem Frol IL 1:05:06 +7:31 8:07
11 Håvard Myhre Kongsberg OL 1:05:28 +7:53 8:10
12 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 1:05:36 +8:01 8:11
13 Mathias Drage Kongsberg OL 1:05:54 +8:19 8:13
14 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 1:06:26 +8:51 8:17
15 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 1:06:47 +9:12 8:20
16 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:06:52 +9:17 8:20
17 Gaute Friestad Kristiansand OK 1:08:21 +10:46 8:31
18 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:08:23 +10:48 8:32
19 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 1:08:47 +11:12 8:35
20 Thorstein Wang Lillomarka OL 1:08:58 +11:23 8:36
21 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:09:50 +12:15 8:43
22 Vetle Christiansen Raumar Orientering 1:09:57 +12:22 8:43
23 Jonas Klausen Espedal Stavanger Orienteringsklubb 1:10:00 +12:25 8:44
24 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 1:10:22 +12:47 8:47
25 Simen Bordal Ringsaker OK 1:11:43 +14:08 8:57
26 Halvard Kværna Østmarka OK 1:12:05 +14:30 8:59
27 Jørgen Madslien Nydalens SK 1:12:40 +15:05 9:04
28 Markus Holter Indre Østfold OK 1:13:18 +15:43 9:09
29 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 1:13:25 +15:50 9:09
30 Petter Reistad IL Tyrving 1:13:43 +16:08 9:12
31 Torjus Raa Varegg Fleridrett 1:14:19 +16:44 9:16
32 Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering 1:14:24 +16:49 9:17
33 Geir Inge Keiserås IL Leik 1:15:36 +18:01 9:26
34 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 1:15:57 +18:22 9:28
35 Vegard Ressem Frol IL 1:16:58 +19:23 9:36
36 Lars Henrik Thon IF Sturla 1:17:04 +19:29 9:37
37 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 1:17:08 +19:33 9:37
38 Sigve Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1:17:11 +19:36 9:38
39 Thomas Schive Bækkelagets SK 1:17:52 +20:17 9:43
40 Henrik Gjemdal Heming Orientering 1:18:25 +20:50 9:47
41 Petter Moe Sandefjord OK 1:18:27 +20:52 9:47
42 Olav Vestøl Vegårshei IL 1:18:55 +21:20 9:51
43 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 1:19:11 +21:36 9:53
44 Eivind Romberg Kvaale Skien OK 1:20:16 +22:41 10:01
45 Johan Hoel Raumar Orientering 1:20:32 +22:57 10:03
46 Håkon Selmer Freidig 1:20:42 +23:07 10:04
47 Yngvar Høimyr Solberg IF Sturla 1:20:49 +23:14 10:05
48 Asbjørn Olsen Løten OL 1:21:58 +24:23 10:13
49 Hallvard Haugen Fossum IF 1:22:18 +24:43 10:16
50 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 1:22:36 +25:01 10:18
51 Sigurd Stenvik Byåsen IL 1:26:27 +28:52 10:47
52 Anders Emilsson Oppsal Orientering 1:27:01 +29:26 10:51
53 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 1:27:11 +29:36 10:53
54 Mattis Holt Freidig 1:27:18 +29:43 10:53
55 Morten Jørgensen Kristiansand OK 1:27:52 +30:17 10:58
56 Marius Borge Heir Fossum IF 1:28:59 +31:24 11:06
57 Lars Treekrem Heming Orientering 1:29:02 +31:27 11:06
58 Øystein Storsveen Løten OL 1:29:56 +32:21 11:13
59 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:30:30 +32:55 11:17
60 Gustav Fiskum IL Tyrving 1:31:31 +33:56 11:25
61 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 1:31:53 +34:18 11:28
62 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 1:32:22 +34:47 11:31
63 Ola Keiserås IL Leik 1:33:34 +35:59 11:40
64 Andreas Djupesland Haugesund IL Orientering 1:34:06 +36:31 11:44
65 Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb 1:34:39 +37:04 11:48
66 Tord E. Andersen Eiker OL 1:39:12 +41:37 12:23
67 Andreas Moan Fossum IF 1:42:17 +44:42 12:46
68 Erlend Fjeld Ringsaker OK 1:45:12 +47:37 13:08
69 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 1:51:50 +54:15 13:57
Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb diskvalifisert
Carl Theodor Gustavsson Heming Orientering brutt
Sindre Sandven Kongsberg OL brutt
Lars Bredalen Nittedal OL brutt
Eivind Høydal Nydalens SK brutt
Tord Haflan Nydalens SK ikke startet
Morten Bujordet Kristiansand OK ikke startet
Brage Sæther Freidig ikke startet
Jon Nilsen Vegårshei IL ikke startet
Borger Melsom Fossum IF ikke startet

H19-20

10 490 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:19:53 7:36
2 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:21:34 +1:41 7:46
3 Dag Lofthus Hamar OK 1:23:27 +3:34 7:57
4 Sindre Rønning Frol IL 1:24:04 +4:11 8:00
5 Emil Ahlbäck Fossum IF 1:25:35 +5:42 8:09
6 Anders Vister Raumar Orientering 1:26:54 +7:01 8:17
7 Simen Aamodt NTNUI 1:28:05 +8:12 8:23
8 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 1:28:08 +8:15 8:24
9 Sjur Hovi Skien OK 1:28:22 +8:29 8:25
10 Håvard Haga Raumar Orientering 1:29:18 +9:25 8:30
11 Petter Næss Bjørgul Halden SK 1:29:53 +10:00 8:34
12 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 1:30:04 +10:11 8:35
13 Fredrik Raastad Nydalens SK 1:30:50 +10:57 8:39
14 Oskar Røen Varegg Fleridrett 1:31:29 +11:36 8:43
15 Carl Petter Lyngen Frol IL 1:32:24 +12:31 8:48
16 Isak Bergset NTNUI 1:34:32 +14:39 9:00
17 Johannes Narum Hamar OK 1:34:51 +14:58 9:02
18 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 1:35:20 +15:27 9:05
19 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 1:38:00 +18:07 9:20
20 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 1:40:36 +20:43 9:35
21 Harald Kalager Asker Skiklubb 1:44:54 +25:01 10:00
22 Sjur Obrestad Gabrielsen Vaulen Orienteringsklubb 1:46:36 +26:43 10:09
23 Håkon Sandven Fana IL 2:03:27 +43:34 11:46
24 Jacob Berg Lofthus IL BUL-Tromsø 2:10:11 +50:18 12:24
Martin Bråten Vegårshei IL diskvalifisert
Sindre Godager Gjø-Vard OL diskvalifisert
Terje Faugstad Bjertnes Lillomarka OL diskvalifisert
Sigurd Oxaas Wie Mo OK brutt
Andreas Vangstad Kristiansand OK brutt
Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering ikke startet
Sindre Johannessen Freidig ikke startet

H21

13 980 m, 65 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 1:35:57 6:51
2 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:36:29 +0:32 6:54
3 Audun Weltzien IL Tyrving 1:37:05 +1:08 6:56
4 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 1:40:26 +4:29 7:11
5 Marcus Millegård Halden SK 1:42:51 +6:54 7:21
6 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 1:43:31 +7:34 7:24
7 Vegard Danielsen Kristiansand OK 1:43:32 +7:35 7:24
8 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:43:33 +7:36 7:24
9 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:44:15 +8:18 7:27
10 Mats Dahlén Kristiansand OK 1:44:38 +8:41 7:29
11 Ivar Lundanes Frol IL 1:46:07 +10:10 7:35
12 Øyvind Helgerud Halden SK 1:46:30 +10:33 7:37
13 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 1:46:59 +11:02 7:39
14 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 1:47:16 +11:19 7:40
15 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 1:48:02 +12:05 7:43
16 Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL 1:50:23 +14:26 7:53
17 Andreas Magerøy Frol IL 1:50:29 +14:32 7:54
18 Martin Vister Indre Østfold OK 1:51:48 +15:51 7:59
19 Espen Weltzien IL Tyrving 1:51:57 +16:00 8:00
20 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:53:29 +17:32 8:07
21 Matthew Speake Lillomarka OL 1:53:50 +17:53 8:08
22 Eirik Rustad Raumar Orientering 1:54:16 +18:19 8:10
23 Øystein Pettersen Nydalens SK 1:54:46 +18:49 8:12
24 Per Melander Often NTNUI 1:55:31 +19:34 8:15
25 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:55:43 +19:46 8:16
26 Martin Grotle Soukup Bækkelagets SK 1:56:31 +20:34 8:20
27 Anders Einum NTNUI 1:56:47 +20:50 8:21
28 Ivar Haugen Kristiansand OK 1:57:06 +21:09 8:22
29 Halvor Eid Nielsen NTNUI 1:57:38 +21:41 8:24
30 Espen Fiskum NTNUI 1:57:43 +21:46 8:25
31 Daniel Marston Bækkelagets SK 1:58:48 +22:51 8:29
32 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 1:59:08 +23:11 8:31
33 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 1:59:37 +23:40 8:33
34 Dag Aalvik Nydalens SK 2:00:49 +24:52 8:38
35 Dag Steinar Ragvin Skien OK 2:02:37 +26:40 8:46
36 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 2:04:31 +28:34 8:54
37 Kjetil Okkenhaug NTNUI 2:04:44 +28:47 8:55
38 Thomas Natvig Årstad NTNUI 2:05:48 +29:51 8:59
39 Ola Berger Wing OK 2:07:22 +31:25 9:06
40 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 2:09:09 +33:12 9:14
41 Øyvind Hylleseth Skien OK 2:11:59 +36:02 9:26
42 Vit Braveny Kristiansand OK 2:12:33 +36:36 9:28
43 Øyvind Stokseth Halden SK 2:12:55 +36:58 9:30
44 Pål Skogedal Asker Skiklubb 2:13:10 +37:13 9:31
45 Torkil Eide Solstad NTNUI 2:14:30 +38:33 9:37
46 Håvard Tveite Ås-UMB Orientering 2:17:05 +41:08 9:48
47 Hallvard Nordbrøden NTNUI 2:24:33 +48:36 10:20
48 Magnus Johansson Kristiansand OK 2:25:58 +50:01 10:26
49 Per Wiréhn Byåsen IL 2:28:31 +52:34 10:37
50 Ola Lesteberg Kongsberg OL 2:28:42 +52:45 10:38
51 Eirik Stærkeby Jelstad Modum OL 2:28:43 +52:46 10:38
52 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 2:29:17 +53:20 10:40
53 Glenn Tore Løland Ganddal IL 2:31:06 +55:09 10:48
54 Alf Johan Lima Ganddal IL 2:32:46 +56:49 10:55
55 Fredrik Sandal Ganddal IL 2:43:57 +1:08:00 11:43
56 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 3:10:22 +1:34:25 13:37
57 Frode Konst IL Tyrving 4:10:17 +2:34:20 17:54
Eirik Watterdal Bækkelagets SK brutt
Asgeir Bakken Rognstad NTNUI brutt
Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett brutt
Kyongsa Ri Bækkelagets SK brutt
Stian Bergersen NTNUI brutt
Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett brutt
Jim Øystein Nybråten IL Tyrving brutt
Holger Hott Kristiansand OK brutt
Terje Maroni Byåsen IL ikke startet
Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett ikke startet
Emil Wingstedt Halden SK ikke startet
Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering ikke startet
Bjørn Ekeberg IL Tyrving ikke startet
Olav Lundanes Halden SK ikke startet
Eskil Kinneberg Raumar Orientering ikke startet

H19-20 Gjest

10 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bojan Blumenstein Halden SK 1:34:58 9:03 Last ned GPS-spor i gpx-format

H21 Gjest

13 980 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Romualdas Stupelis OK Telsiai 2:33:52 11:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor