Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM Ultralang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM Ultralang
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: søndag 19 august 2012

D 17-18 E

9 900 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 1:22:33 8:20
2 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 1:24:37 +2:04 8:32
3 Mathilde Rundhaug Mo OK 1:27:16 +4:43 8:48
4 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:28:51 +6:18 8:58
5 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:31:00 +8:27 9:11
6 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 1:33:34 +11:01 9:27
7 Hedvig Åstebøl Oppsal Orientering 1:34:15 +11:42 9:31
8 Karen Oline Kolstad Freidig 1:34:18 +11:45 9:31
9 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 1:34:40 +12:07 9:33
10 Emilie Westli Andersen Løten OL 1:35:02 +12:29 9:35
11 Jorunn Kvakland Freidig 1:35:10 +12:37 9:36
12 Runa Fremstad Konnerud IL 1:36:23 +13:50 9:44
13 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 1:37:29 +14:56 9:50
14 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 1:37:55 +15:22 9:53
15 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 1:37:58 +15:25 9:53
16 Camilla Hengebøl Fossum IF 1:39:14 +16:41 10:01
17 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:39:28 +16:55 10:02
18 Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF 1:42:30 +19:57 10:21
19 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 1:43:35 +21:02 10:27
20 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno Nord-Østerdal OK 1:44:24 +21:51 10:32
21 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 1:45:44 +23:11 10:40
22 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 1:46:08 +23:35 10:43
23 Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 1:50:06 +27:33 11:07
24 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1:51:37 +29:04 11:16
25 Marie Wold Stavrum Frol IL 1:52:14 +29:41 11:20
26 Ingrid Nygård Notodden OL 2:02:29 +39:56 12:22
27 Aurora Fossøy Lia IL 2:05:34 +43:01 12:41
28 Kristin Faye Eriksen Fossum IF 2:06:38 +44:05 12:47
29 Ingvild Brekke Lillomarka OL 2:11:12 +48:39 13:15
30 Astrid Lægran Steinkjer OK 2:14:42 +52:09 13:36
31 Tora Green Matberg Frol IL 2:16:59 +54:26 13:50
32 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 2:18:46 +56:13 14:01
Ingvild Lindaas Bringedal Haugesund IL Orientering brutt
Kajsa Stina Sandstad Frol IL ikke startet
Pia Skyttersæter Iversen Heming Orientering ikke startet
Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK ikke startet
Torill Brekken Ganddal IL ikke startet
Kristine Berglia Eiker OL ikke startet
Siri Kollerud Lillomarka OL ikke startet

D 19-20 E

12 200 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 1:49:28 8:58
2 Oda Wennemo Halden SK 1:55:26 +5:58 9:27
3 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 1:57:14 +7:46 9:36
4 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 1:57:38 +8:10 9:38
5 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 2:03:06 +13:38 10:05
6 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 2:03:39 +14:11 10:08
7 Gunhild Rogne Halland NTNUI 2:11:01 +21:33 10:44
8 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 2:11:50 +22:22 10:48
9 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 2:14:50 +25:22 11:03
10 Julie Størmer Fossum IF 2:14:51 +25:23 11:03
11 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 2:18:36 +29:08 11:21
12 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 2:23:24 +33:56 11:45
13 Solveig Blandkjenn NTNUI 2:26:12 +36:44 11:59
14 Marte Fallbakken Berge Løten OL 2:27:51 +38:23 12:07
15 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 2:30:40 +41:12 12:20
16 Kjersti Adéla Westin Kristiansand OK 2:42:45 +53:17 13:20
17 Katharina Rogstad NTNUI 2:50:59 +1:01:31 14:00
18 Sigrid Anna Jermstad Steinkjer OK 3:02:59 +1:13:31 14:59
19 Linn Kristine Gjesdal Lillomarka OL 3:09:52 +1:20:24 15:33
Guro Vassend Porsgrunn OL ikke startet
Marte Narum Konnerud IL ikke startet
Maren Jansson Haverstad Konnerud IL ikke startet
Synne Baklid Konnerud IL ikke startet

D 21-E

16 510 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Fasting Halden SK 2:12:34 8:01
2 Hanne Sandstad Freidig 2:13:01 +0:27 8:03
3 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 2:20:36 +8:02 8:30
4 Bodil Holmström Halden SK 2:23:14 +10:40 8:40
5 Helen Palmer Wing OK 2:31:22 +18:48 9:10
6 Gøril Rønning Sund Frol IL 2:32:05 +19:31 9:12
7 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 2:33:33 +20:59 9:18
8 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 2:36:56 +24:22 9:30
9 Emma Johansson NTNUI 2:38:45 +26:11 9:36
10 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 2:41:43 +29:09 9:47
11 Therese Haare Konnerud IL 2:48:55 +36:21 10:13
12 Lone Brochmann Eiker OL 2:50:13 +37:39 10:18
13 Jessica Orr Konnerud IL 3:19:38 +1:07:04 12:05
14 Jenny Persson NTNUI 3:30:40 +1:18:06 12:45
15 Hanne Vefsnmo NTNUI 3:36:15 +1:23:41 13:05
16 Marit Isachsen Asker Skiklubb 3:48:40 +1:36:06 13:51
17 Cristina Luis Nydalens SK 4:06:02 +1:53:28 14:54
Sara Profors Frol IL brutt
Kristin Åstebøl NTNUI brutt
Malin Jakobsson Nydalens SK ikke startet
Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL ikke startet
Tone E Lye IL Tyrving ikke startet

H 17-18E

13 950 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Borger Melsom Fossum IF 1:39:34 7:08
2 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:44:25 +4:51 7:29
3 Ove Baardsgaard OL Trollelg 1:44:40 +5:06 7:30
4 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:44:49 +5:15 7:30
5 Paul Sirum Frol IL 1:46:26 +6:52 7:37
6 Jonas Ressem Frol IL 1:48:54 +9:20 7:48
7 Simen Eid Nielsen Nydalens SK 1:50:38 +11:04 7:55
8 Vegard Ressem Frol IL 1:52:02 +12:28 8:01
9 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 1:55:00 +15:26 8:14
10 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 1:56:00 +16:26 8:18
11 Simen Bordal Ringsaker OK 1:57:01 +17:27 8:23
12 Thomas Schive Bækkelagets SK 1:57:14 +17:40 8:24
13 Mathias Drage Kongsberg OL 2:00:09 +20:35 8:36
14 Jørgen Madslien Nydalens SK 2:00:24 +20:50 8:37
15 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 2:00:29 +20:55 8:38
16 Håvard Myhre Kongsberg OL 2:00:35 +21:01 8:38
17 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 2:00:59 +21:25 8:40
18 Thorstein Wang Lillomarka OL 2:01:41 +22:07 8:43
19 Brage Sæther Freidig 2:02:18 +22:44 8:46
20 Jon Nilsen Vegårshei IL 2:02:57 +23:23 8:48
21 Olav Vestøl Vegårshei IL 2:03:34 +24:00 8:51
22 Lars Harald Aasheim Bækkelagets SK 2:05:20 +25:46 8:59
22 Magne Jutulstad Bækkelagets SK 2:05:20 +25:46 8:59
24 Gaute Friestad Kristiansand OK 2:06:18 +26:44 9:03
25 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 2:06:47 +27:13 9:05
26 Sigve Wanvik Krogstadmo Selbu OK 2:07:10 +27:36 9:06
27 Anders Bergum Gjø-Vard OL 2:08:33 +28:59 9:12
28 Anders Felde Olaussen Halden SK 2:10:17 +30:43 9:20
29 Sigurd Stenvik Byåsen IL 2:10:26 +30:52 9:21
30 Sebastian Torgersen Bækkelagets SK 2:11:22 +31:48 9:25
31 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 2:12:47 +33:13 9:31
32 Martin Susort Kvale Haugesund IL Orientering 2:16:18 +36:44 9:46
33 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 2:16:38 +37:04 9:47
34 Geir Inge Keiserås IL Leik 2:17:24 +37:50 9:50
35 Erlend Engzelius Gylver Asker Skiklubb 2:18:17 +38:43 9:54
36 Mattis Holt Freidig 2:19:51 +40:17 10:01
37 Hallvard Haugen Fossum IF 2:20:09 +40:35 10:02
38 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 2:22:02 +42:28 10:10
39 Ola Keiserås IL Leik 2:23:35 +44:01 10:17
40 Erlend Fjeld Ringsaker OK 2:26:25 +46:51 10:29
41 Johannes Okkenhaug Frol IL 2:31:49 +52:15 10:52
42 Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb 2:34:13 +54:39 11:03
43 Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb 2:39:43 +1:00:09 11:26
44 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 2:41:23 +1:01:49 11:34
45 Tord Bjørnsen IL Express 2:41:31 +1:01:57 11:34
46 Lars Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 2:48:12 +1:08:38 12:03
47 Håkon Selmer Freidig 2:49:15 +1:09:41 12:07
48 Håkon Kindem Gimle IF 2:55:52 +1:16:18 12:36
49 Nils Anders Jermstad Steinkjer OK 3:36:37 +1:57:03 15:31
Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett diskvalifisert
Andreas Stenerud OL Tønsberg og omegn brutt
Jonas Madslien Bakken Nydalens SK ikke startet
Tord E. Andersen Eiker OL ikke startet
Tord Haflan Nydalens SK ikke startet
Øystein Storsveen Løten OL ikke startet
Terje Dalen Sørgård Byåsen IL ikke startet
Markus Holter Indre Østfold OK ikke startet
Eivind Høydal Nydalens SK ikke startet

H 19-20E

17 300 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 1:59:56 6:55
2 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 2:02:49 +2:53 7:05
3 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 2:08:32 +8:36 7:25
4 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 2:09:01 +9:05 7:27
5 Carl Petter Lyngen Frol IL 2:14:49 +14:53 7:47
6 Anders Vister Raumar Orientering 2:14:58 +15:02 7:48
7 Emil Ahlbäck Fossum IF 2:15:27 +15:31 7:49
8 Sindre Godager Gjø-Vard OL 2:19:51 +19:55 8:05
9 Simen Aamodt NTNUI 2:20:50 +20:54 8:08
10 Dag Lofthus Hamar OK 2:21:37 +21:41 8:11
11 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 2:22:56 +23:00 8:15
12 Oskar Røen Varegg Fleridrett 2:23:11 +23:15 8:16
13 Isak Bergset IL Veten 2:24:08 +24:12 8:19
14 Sindre Rønning Frol IL 2:25:07 +25:11 8:23
15 Fredrik Raastad Nydalens SK 2:25:51 +25:55 8:25
16 Sverre Turter Sandvold Nydalens SK 2:26:23 +26:27 8:27
17 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 2:28:59 +29:03 8:36
18 Espen Sundsvik Frol IL 2:29:06 +29:10 8:37
19 Johannes Narum Hamar OK 2:32:04 +32:08 8:47
20 Håvard Haga Raumar Orientering 2:32:58 +33:02 8:50
21 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 2:35:50 +35:54 9:00
22 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 2:40:02 +40:06 9:15
23 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 2:44:57 +45:01 9:32
24 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 2:45:03 +45:07 9:32
25 Harald Kalager Asker Skiklubb 3:01:00 +1:01:04 10:27
26 Terje Magnus Bakken Sørensen Freidig 3:47:23 +1:47:27 13:08
Martin Bråten Vegårshei IL ikke startet
Sindre Johannessen Freidig ikke startet

H 21-E

24 310 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 2:31:25 6:13
2 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 2:37:46 +6:21 6:29
3 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 2:38:14 +6:49 6:30
4 Jo Forseth Indgaard Frol IL 2:42:21 +10:56 6:40
5 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 2:44:15 +12:50 6:45
6 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 2:44:40 +13:15 6:46
7 Magne Dæhli Halden SK 2:45:21 +13:56 6:48
8 Ivar Lundanes Frol IL 2:45:37 +14:12 6:48
9 Espen Fiskum NTNUI 2:48:55 +17:30 6:56
10 Yngve Skogstad Frol IL 2:52:35 +21:10 7:05
11 Øyvind Helgerud Halden SK 2:53:12 +21:47 7:07
12 Fredrik Eliasson Halden SK 2:55:58 +24:33 7:14
13 Stig Alvestad Ganddal IL 2:56:06 +24:41 7:14
14 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 2:56:36 +25:11 7:15
15 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 2:58:43 +27:18 7:21
16 Ivar Haugen Kristiansand OK 2:59:22 +27:57 7:22
17 Hans Petter Mathisen NTNUI 3:01:39 +30:14 7:28
18 Asgeir Mjösund MS Parma 3:02:56 +31:31 7:31
19 Mats Dahlén Kristiansand OK 3:04:24 +32:59 7:35
20 Øyvind Stokseth Halden SK 3:05:18 +33:53 7:37
21 Johan Ivarsson Freidig 3:06:53 +35:28 7:41
22 Andreas Magerøy Frol IL 3:09:26 +38:01 7:47
23 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 3:10:01 +38:36 7:48
24 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 3:12:33 +41:08 7:55
25 Martin Hammer OK Skøynar 3:14:38 +43:13 8:00
26 Håvard Tveite Ås-UMB Orientering 3:15:41 +44:16 8:02
27 Anton Bjartnes Verdal OK 3:16:50 +45:25 8:05
28 Kjetil Okkenhaug NTNUI 3:18:16 +46:51 8:09
29 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 3:20:05 +48:40 8:13
30 Dag Steinar Ragvin Skien OK 3:22:21 +50:56 8:19
31 Vegard Brun Saga NTNUI 3:22:57 +51:32 8:20
32 Stig Rune Holberg OK Skøynar 3:26:34 +55:09 8:29
33 Morten Severin Saue IL Tyrving 3:27:00 +55:35 8:30
34 Ole Petter Kjerkreit Steinkjer OK 3:29:31 +58:06 8:37
35 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 3:30:00 +58:35 8:38
36 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 3:31:38 +1:00:13 8:42
37 Jørgen Fiskum Frol IL 3:32:58 +1:01:33 8:45
38 Roar Skulbørstad OL Trollelg 3:43:12 +1:11:47 9:10
39 Bård Smestad Wing OK 3:48:48 +1:17:23 9:24
40 Eirik Aal NTNUI 3:49:19 +1:17:54 9:25
41 Halvor Eid Nielsen NTNUI 3:49:42 +1:18:17 9:26
42 Anders Opsahl Bredesen NTNUI 3:51:34 +1:20:09 9:31
43 Alf Johan Lima Ganddal IL 3:51:50 +1:20:25 9:32
44 Jon Sivertsen Verdal OK 3:53:40 +1:22:15 9:36
45 Rasmus Korvald Skaare NTNUI 3:55:26 +1:24:01 9:41
46 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 3:56:12 +1:24:47 9:42
47 Kristian Opsahl Bredesen NTNUI 4:00:02 +1:28:37 9:52
48 Snorre Hansen Byåsen IL 4:16:11 +1:44:46 10:32
49 Svein Inge Ydse Verdal OK 4:16:41 +1:45:16 10:33
50 Marius Øie Løten OL 4:18:31 +1:47:06 10:38
51 Øivind Thorvald Due Trier Nydalens SK 4:30:52 +1:59:27 11:08
52 Kyongsa Ri Bækkelagets SK 4:31:43 +2:00:18 11:10
53 Brynjar Larssen Bakken NTNUI 5:17:45 +2:46:20 13:04
Glenn Tore Løland Ganddal IL diskvalifisert
Bjørn Ekeberg IL Tyrving brutt
Ulf Forseth Indgaard Frol IL brutt
Leif Størmer Fossum IF ikke startet
Knut Sveinung Rekaa NTNUI ikke startet
Vegard Danielsen Kristiansand OK ikke startet
Øystein Pettersen Nydalens SK ikke startet
Espen Weltzien IL Tyrving ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor