Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 5/2015)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 5/2015)
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: lørdag 29 august 2015

H19-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas G. Polden Gneist, IL 1:18:38
2 Göran Winblad Rehns BK 1:20:07 +1:29
3 Kenneth Westerheim Stord Orientering 1:20:28 +1:50
4 Per Arne Aadland Samnanger IL 1:20:29 +1:51
5 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 1:20:41 +2:03
6 Fabian Wennerberg Varegg Fleridrett 1:21:09 +2:31
7 Oskar Røen Varegg Fleridrett 1:25:14 +6:36
8 Daniel Blomster Varegg Fleridrett 1:34:57 +16:19
9 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 1:46:38 +28:00
10 Sturle Nordeide Gneist, IL 2:04:46 +46:08
11 Thomas Åsheim Storsteinnes IL 2:14:44 +56:06
Kasper Valestrand Varegg Fleridrett diskvalifisert
Stig Helge Westerheim Stord Orientering ikke startet

D19-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:04:01
2 Torill Brekken Ganddal IL 1:20:05 +16:04
3 Mariell Arntzen Gneist, IL 1:23:09 +19:08
4 Toril Aasheim Nymark Askøy OL 1:30:16 +26:15
5 Gunhild Forland Askøy OL 2:04:41 +1:00:40
Olena Strugalova Varegg Fleridrett ikke startet

H17-18

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 58:21
2 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 1:05:25 +7:04
3 Sondre Damm TIF Viking 1:06:51 +8:30
4 Øyvind Johannessen Gneist, IL 1:07:30 +9:09
Bjørnar Almeland Fana IL ikke startet

H40-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Nysæter Bergens TF 51:48
2 Tom Eirik Eikanger IL Gular 52:27 +0:39
3 Sveinung Rykkje Stord Orientering 57:31 +5:43
4 Tore Nymark Askøy OL 59:03 +7:15
5 Henrik Ottesen Stord Orientering 1:02:53 +11:05
6 Sverre Johan Nærheim IL Gular 1:06:39 +14:51
7 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 1:07:21 +15:33
8 Ketil Døskeland Fana IL 1:09:24 +17:36
9 Kjetil Damm TIF Viking 1:09:42 +17:54
10 Rune Vassenden Halsnøy OL 1:22:34 +30:46
11 Stig Mjelstad TIF Viking 1:27:39 +35:51
Helge Rosenlund Varegg Fleridrett diskvalifisert
Jon Dale Bergens TF ikke startet

H19-AK

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trond Døskeland Fana IL 1:07:21
Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett ikke startet

D17-18

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:15:50
2 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 1:19:05 +3:15

D40-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mariann Schei TIF Viking 1:05:34
2 Rannveig Nordhagen Fana IL 1:06:49 +1:15
3 Kirsti Lysaker Fana IL 1:13:32 +7:58
4 Marianne Nummedal Fana IL 1:18:48 +13:14
5 Tove Aasheim Askøy OL 1:21:43 +16:09
6 Nina Goga Bergens TF 1:22:20 +16:46
7 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 1:27:31 +21:57
Karianne Strømme TIF Viking diskvalifisert

H15-16

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Kyrkjebø TIF Viking 56:24
2 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 1:01:59 +5:35
3 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 1:04:14 +7:50
4 Stian Rykkje Stord Orientering 1:05:06 +8:42
5 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 1:07:11 +10:47
6 Scott Juvik IL Gular 1:07:57 +11:33
7 Andreas Grønbech Askøy OL 1:12:29 +16:05
8 Magnus Gjerstad Osterøy IL 1:12:32 +16:08
Eyvind Kjellevold Malde IL Gular diskvalifisert

H50-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Hølleland Fana IL 48:18
2 Sigurd Eikner Fana IL 53:28 +5:10
3 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 55:21 +7:03
4 Tore Svein Nese Askøy OL 1:01:46 +13:28
5 Ole Tørnqvist Fana IL 1:04:36 +16:18
6 Øistein Bøe Fana IL 1:06:12 +17:54
7 Rune Erdal Samnanger IL 1:06:49 +18:31
8 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 1:06:59 +18:41
9 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 1:08:14 +19:56
10 Torgeir Strand Fana IL 1:08:50 +20:32
11 Peter Stoykov Samnanger IL 1:10:20 +22:02
12 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 1:16:32 +28:14
13 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 1:21:04 +32:46
Bjørn-Inge Skage Gneist, IL diskvalifisert
Johannes Gjerstad Osterøy IL diskvalifisert
Atle Toft Almeland Fana IL ikke startet

D15-16

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 1:10:37
2 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 1:15:44 +5:07
3 Hanne Daltveit Fana IL 1:22:57 +12:20
4 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 1:23:02 +12:25
Runa Almeland Fana IL diskvalifisert
Julie Roll Tørnqvist Fana IL ikke startet

D50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 1:10:57
2 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 1:31:14 +20:17
3 Lisbeth Aadland Samnanger IL 1:39:41 +28:44

D60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Soligard Bergens TF 1:15:52
2 Berit Hegdal Bergens TF 1:39:55 +24:03

D17-AK

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Irinja Almås Stord Orientering 1:04:11
2 Linda Rykkje Stord Orientering 1:07:16 +3:05
3 Valentina Dimitrova Gneist, IL 1:17:10 +12:59
Anne Katrine Aubert Varegg Fleridrett diskvalifisert

H60-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett 1:00:11
2 Atle Bergseth Kvernbit IL 1:06:24 +6:13
Per Øivind Husby Varegg Fleridrett ikke startet
Egil Karlsen Askøy OL ikke startet

H70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dagfinn Hole Bergens TF 1:13:09
2 Per Vikane Fana IL 1:26:39 +13:30
3 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 1:30:35 +17:26
4 Per Vold Fana IL 1:34:04 +20:55
5 Geir Husdal TIF Viking 1:34:44 +21:35

A-åpen L4

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ketil Nummedal Fana IL 1:15:11

D13-14

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mari Strømme Lid TIF Viking 35:27
2 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 37:01 +1:34
3 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 46:18 +10:51
4 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 52:25 +16:58
5 Marie Aadland Samnanger IL 57:25 +21:58
Sofie Ystebø TIF Viking diskvalifisert
Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett ikke startet

D70-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 52:06
Ingvill Vold Fana IL diskvalifisert
Ingrid Roll Fana IL diskvalifisert

D35-K

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Synnøve Irgens Vassenden Halsnøy OL 49:27
2 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 51:40 +2:13
3 Tone Rosenlund Varegg Fleridrett 53:24 +3:57
4 Trude Kyrkjebø TIF Viking 54:30 +5:03
5 May-lill Damm TIF Viking 58:59 +9:32
6 Kari Secher Bergens TF 1:08:22 +18:55
7 Astri Ese Hole Bergens TF 1:24:04 +34:37
8 Torild Myrli TIF Viking 1:24:22 +34:55
9 Siren Hopland Gneist, IL 1:26:12 +36:45
10 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 1:29:46 +40:19

H13-14

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 32:33
2 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 34:07 +1:34
3 Erik Bohne Varegg Fleridrett 35:39 +3:06
4 Aksel Mjelstad TIF Viking 36:21 +3:48
5 Ulrik Hellen TIF Viking 37:08 +4:35
6 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 40:00 +7:27
7 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 41:03 +8:30
8 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 41:05 +8:32
9 Andreas Nysæter Bergens TF 56:29 +23:56
Magnus Lehmann Varegg Fleridrett ikke startet
Erlend Sørheim Varegg Fleridrett ikke startet

B-åpen

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Egil Velure Tretten Bergens TF 37:56
2 Magnus Erdal Samnanger IL 42:52 +4:56
3 Nina Christin Næsheim TIF Viking 49:33 +11:37
4 Sindre Ekrheim Bergens TF 1:16:04 +38:08
Inger Bjerga Varegg Fleridrett ikke startet
Sjur Lehmann Varegg Fleridrett ikke startet

D/H-10

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Agnes Lehmann Varegg Fleridrett ikke startet
Helene Nysæter Bergens TF ikke startet

D11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 53:09
2 Kristine Bog Vikane Fana IL 55:34 +2:25
3 Oda Kjellevold Malde IL Gular 1:22:27 +29:18

H11-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Strømme Lid TIF Viking 50:31
2 Jørgen Westerheim Stord Orientering 1:05:39 +15:08
3 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 1:11:30 +20:59
Andreas Dale Bergens TF diskvalifisert

D/H11-12N

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Dale Bergens TF 34:52
2 Oskar Nedreaas Varegg Fleridrett 36:44 +1:52
3 Andreas Kragseth IL Gular 39:09 +4:17
4 Johanna Mjelstad TIF Viking 2:27:05 +1:52:13
Amanda Daltveit Slettebø Fana IL diskvalifisert

N-åpen lang

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Victoria Roll-Toft Fana IL 1:10:04
2 Julie Grøttveit Gneist, IL 1:10:37 +0:33
3 Bodil Håheim IL Gular 2:14:59 +1:04:55

N-åpen kort

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dorian McFarland Varegg Fleridrett 36:32
2 Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 36:37 +0:05
3 Kirill Eikanger Gneist, IL 38:36 +2:04
4 Emil Øye Kragseth IL Gular 39:12 +2:40
5 Tonje Rykkje Stord Orientering 46:36 +10:04
6 Ragna Oline Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 47:22 +10:50
7 Jørgen Oen-Sivertsen TIF Viking 1:08:44 +32:12
Dagfinn Gjerstad Osterøy IL ikke startet

D/H13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Fredrik Blichfeldt Osterøy IL 44:16
2 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 1:01:35 +17:19

D/H17-C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tore Lid TIF Viking 43:36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor