Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Vegard GulbrandsenH 17-18E (58)1:50:56+9:087:06
14Silje ArntzenD 19-20 E (14)2:35:38+45:5611:09
24Nora Synnøve WoxholthD 17-18 E (41)2:11:25+32:0110:14
0Bjørnar LøvliH 17-18E (58)diskvalifisert
0Margrethe WisløffD 17-18 E (41)brutt

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Tonje Aasheim NymarkD 17-18 E (41)2:06:27+27:039:51

Bendigo Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Bryan KeelyH 21-E (50)3:14:39+58:348:20

Bjursås OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ronja BjörklundD 17-18 E (41)2:01:16+21:529:27

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Martha Kalvig SkoganD 17-18 E (41)2:24:24+45:0011:15
50Espen Samuelsen SkiriH 17-18E (58)2:45:49+1:04:0110:37

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Øyvind WiggenH 19-20E (20)brutt

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vetle ChristiansenH 19-20E (20)1:50:41+0:046:37
8Kine GulliksenD 21-E (19)2:02:34+11:107:44
17Lone BrochmannD 21-E (19)2:21:38+30:148:56
25Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 E (41)2:11:31+32:0710:15
39Johanne Øderud VatneD 17-18 E (41)3:23:09+1:43:4515:50

Dansk Orienterings-Forbund

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Magnus DewettH 19-20E (20)1:51:49+1:126:41
10Maja AlmD 21-E (19)2:06:59+15:358:01
31Andreas Hougaard BoesenH 21-E (50)2:54:36+38:317:29
0Tue LassenH 21-E (50)brutt
0Ane LindeD 21-E (19)brutt

Eds SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Maria ErikssonD 17-18 E (41)2:03:37+24:139:38

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingrid LundanesD 17-18 E (41)1:52:33+13:098:46

Fossum IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sigrid AlexandersenD 19-20 E (14)1:51:39+1:578:00
7Tonje VassendD 19-20 E (14)2:03:00+13:188:49
11Ragnhild HjermstadD 19-20 E (14)2:12:30+22:489:29
12Elias T. MølnvikH 19-20E (20)1:53:49+3:126:48
29Sindre RønningH 21-E (50)2:53:02+36:577:25
35Tarjei HoloH 17-18E (58)2:15:58+34:108:42
0Martin Borge HeirH 17-18E (58)brutt

Fredrikstad SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenD 17-18 E (41)1:39:247:45
7Kamilla OlaussenD 21-E (19)2:02:25+11:017:44
9Heidi Østlid BagstevoldD 21-E (19)2:03:28+12:047:48
18Gitte BromanderD 21-E (19)2:34:49+43:259:46
19Kristin OttesenD 17-18 E (41)2:03:17+23:539:36
21Herman Ryen MartinsenH 17-18E (58)1:54:09+12:217:19
32Audun Bjerkreim NilsenH 21-E (50)2:56:13+40:087:33
33Maren Roll PaulsenD 17-18 E (41)2:24:44+45:2011:17
35Torben Christian WendlerH 21-E (50)3:01:23+45:187:46
35Dina Sofie AntonsenD 17-18 E (41)2:45:29+1:06:0512:54
36Sigrid Marie Ståhl VikD 17-18 E (41)2:54:54+1:15:3013:38
0Emil LøwengreenH 17-18E (58)diskvalifisert
0Andreas HøyeH 21-E (50)brutt

Freidig

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Håvard EidsmoH 17-18E (58)1:44:53+3:056:43
32Kjetil MølnvikH 17-18E (58)2:08:03+26:158:12

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jo Forseth IndgaardH 21-E (50)2:21:24+5:196:03

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ola SingsdalH 19-20E (20)3:42:49+1:52:1213:19
0Peter Martinus Freyborg UranH 17-18E (58)brutt

Gotlands Bro OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Amadeus HanssonH 17-18E (58)2:33:57+52:099:52

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johan RunessonH 21-E (50)2:16:055:50
6Anna ForsbergD 21-E (19)2:02:12+10:487:43

Hagaby GoIF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Beata FalkD 21-E (19)2:02:06+10:427:42
6Martin RegbornH 21-E (50)2:27:04+10:596:18
0Harald LarssonH 19-20E (20)brutt

Halden SK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Mari FastingD 21-E (19)1:51:36+0:127:03
4Markus HolterH 19-20E (20)1:51:05+0:286:38
8Håkon Raadal BjørloH 17-18E (58)1:45:11+3:236:44
8Nina Asheim BirkelandD 19-20 E (14)2:05:41+15:599:00
9Trygve Kristoffer LøvliH 17-18E (58)1:45:23+3:356:45
10Olav LundanesH 21-E (50)2:32:15+16:106:31
11Vegard Jarvis WestergårdH 19-20E (20)1:53:41+3:046:47
11Jo ShepherdD 21-E (19)2:07:51+16:278:04
13Anders Felde OlaussenH 19-20E (20)1:54:53+4:166:52
14Håkon Østraat SævareidH 17-18E (58)1:53:34+11:467:16
15Malthe GaarsdalH 19-20E (20)2:16:42+26:058:10
16Peter NordbrødenH 17-18E (58)1:53:42+11:547:17
16Tiago AiresH 21-E (50)2:36:08+20:036:41
18Eirik Kamstrup HovindH 21-E (50)2:36:29+20:246:42
19Marianne DæhliD 21-E (19)3:17:45+1:26:2112:29
24Øyvind HelgerudH 21-E (50)2:42:52+26:476:58
30Olav Milian Schmitt GranH 17-18E (58)2:04:38+22:507:59
0Gina GranstedtD 17-18 E (41)diskvalifisert
0Fredric PortinH 21-E (50)brutt
0Bodil HelgerudD 21-E (19)brutt

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Ivar Jevne ArnesenH 17-18E (58)1:53:58+12:107:18
23Sverre Bang StøengH 17-18E (58)1:55:35+13:477:24

Harstad Ol

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
53Lars Eliseussen-SkallH 17-18E (58)3:40:32+1:58:4414:08

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Ulrik Astrup ArnesenH 17-18E (58)1:53:31+11:437:16

Hestra IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Martin AhlbergerH 21-E (50)2:46:43+30:387:08
33Martin LarssonH 21-E (50)2:57:06+41:017:35

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Silje HaugeD 17-18 E (41)2:01:20+21:569:27

Hutt valley

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Laura RobertsonD 21-E (19)2:17:44+26:208:42

IFK Göteborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kirsi NurmiD 21-E (19)1:51:51+0:277:04
3Elin PetterssonD 17-18 E (41)1:46:04+6:408:16

IFK Lidingö SOK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Fredrik BakkmanH 21-E (50)2:21:44+5:396:04
5Mårten BoströmH 21-E (50)2:25:38+9:336:14
11Øystein Kvaal ØsterbøH 21-E (50)2:33:25+17:206:34
12Alice HugossoD 21-E (19)2:07:58+16:348:05
15Sofia AdolfssonD 21-E (19)2:18:05+26:418:43
16Frida BakkmanD 21-E (19)2:18:34+27:108:45
20Julian DentH 21-E (50)2:40:32+24:276:52
27Nicolas SimoninH 21-E (50)2:45:13+29:087:04
30Niklas SerranderH 21-E (50)2:53:06+37:017:25
0Filip DahlgrenH 21-E (50)brutt

IFK Mora OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Simon HodlerH 21-E (50)2:28:21+12:166:21

IL Tyrving

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristin Helland-HansenD 17-18 E (41)1:45:32+6:088:13
12Oda SikkelandD 17-18 E (41)2:02:40+23:169:33
13Bjørn EkebergH 21-E (50)2:34:32+18:276:37
21Anniken Helland-HansenD 17-18 E (41)2:04:42+25:189:43
22Espen JakobsenH 21-E (50)2:41:07+25:026:54
25Vegard Brun SagaH 21-E (50)2:43:18+27:137:00
28Synne Nesheim FlatebakkenD 17-18 E (41)2:12:32+33:0810:20
37Elise UllernD 17-18 E (41)2:55:26+1:16:0213:40
39Magnus WølnebergH 17-18E (58)2:23:58+42:109:13
52Skjalg Hundseid KamsvågH 17-18E (58)3:27:35+1:45:4713:18
0Emil JönssonH 21-E (50)brutt

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Jørgen VisterH 17-18E (58)diskvalifisert

Järfälla OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Rasmus Palmqvist AslaksenH 21-E (50)3:06:52+50:478:00

Katrineholms OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Albin LarssonH 17-18E (58)2:30:38+48:509:39

Kongsberg OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Sigur HeggedalH 19-20E (20)1:53:35+2:586:47
13Åsne Skram TrømborgD 19-20 E (14)2:32:43+43:0110:56
13Anne Willkommen EikenD 17-18 E (41)2:02:45+23:219:34
16Siri MoholthD 17-18 E (41)2:03:01+23:379:35
26Einar LundH 17-18E (58)1:58:32+16:447:35
41Ola LestebergH 21-E (50)3:22:11+1:06:068:40
42Trygve HeggedalH 17-18E (58)2:30:47+48:599:39
44Mathias DrageH 21-E (50)3:24:28+1:08:238:45

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Audun HeimdalH 17-18E (58)1:44:48+3:006:43
39Erik Feyling HaareH 21-E (50)3:16:06+1:00:018:24
49Håvard Landro SvingheimH 17-18E (58)2:44:55+1:03:0710:34

Kristiansand OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Marius PyttenH 17-18E (58)1:53:45+11:577:17
31Torkel ReinhartsenH 17-18E (58)2:04:56+23:088:00
36Johannes Bakke AashamarH 17-18E (58)2:19:13+37:258:55
37Vetle Elias LynnebakkenH 17-18E (58)2:19:35+37:478:56
0John RundeH 17-18E (58)diskvalifisert
0Dag BlandkjennH 19-20E (20)brutt

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marit Melby JacobsenD 17-18 E (41)brutt

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Julie HjortlandD 19-20 E (14)2:12:44+23:029:30
15Tobias KristensenH 17-18E (58)1:53:35+11:477:16
48Jens Didrik BergH 17-18E (58)2:39:54+58:0610:15
0Martine TopstadD 17-18 E (41)brutt

Leksands OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Andreas RüedlingerH 21-E (50)2:27:11+11:066:18

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Dane BlomquistH 19-20E (20)1:50:52+0:156:37
9Riccardo ScaletH 19-20E (20)1:53:13+2:366:46
12Nicholas OskarssonH 21-E (50)2:34:03+17:586:36
26Ingvild C. FleisjeD 17-18 E (41)2:12:16+32:5210:18
34Ellen Marie AriansenD 17-18 E (41)2:26:55+47:3111:27
0Gaute Hallan SteiwerH 21-E (50)brutt

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Emilie Westli AndersenD 21-E (19)2:14:34+23:108:30

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Åshild KolstadD 17-18 E (41)1:53:06+13:428:49
40Lars SolliH 17-18E (58)2:27:22+45:349:26

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Robert FredriksenH 21-E (50)brutt

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Maren Jansson HaverstadD 21-E (19)2:00:28+9:047:36
10Ingrid GulbrandsenD 19-20 E (14)2:10:57+21:159:23
18Andreas AlvemH 19-20E (20)3:24:50+1:34:1312:14

Nydalens SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anine AhlsandD 19-20 E (14)1:49:59+0:177:53
2Anders NordbergH 21-E (50)2:16:15+0:105:50
8Anine HallénD 17-18 E (41)1:58:39+19:159:15
14Bojan BlumensteinH 21-E (50)2:34:40+18:356:37
15Åse BerganD 17-18 E (41)2:02:59+23:359:35
17Håvard HagaH 21-E (50)2:36:16+20:116:41
24Eirik Langedal BreivikH 17-18E (58)1:55:41+13:537:24
26Anders VisterH 21-E (50)2:44:03+27:587:01
27Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-18E (58)1:58:39+16:517:36
34Erik SagvoldenH 21-E (50)3:00:52+44:477:45
40Maiken SandbergD 17-18 E (41)3:36:47+1:57:2316:54
0Simen A. BjøringsøyH 21-E (50)diskvalifisert
0Kyongsa RiH 21-E (50)diskvalifisert
0Arianna TauferD 19-20 E (14)brutt

OK Hammaren

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Filip IvarssonH 19-20E (20)2:21:00+30:238:25

OK Kolmården

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Aleksandra HornikD 19-20 E (14)2:06:06+16:249:02

OK Kåre

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Isac von KrusenstiernaH 17-18E (58)1:41:486:31
25Jonas GustafssonH 17-18E (58)1:56:10+14:227:26
33Martin MörsellH 17-18E (58)2:08:27+26:398:14

OK Linné

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Johannes RidefeltH 17-18E (58)2:00:13+18:257:42
38Olle NilssonH 17-18E (58)2:21:58+40:109:06

OK Orion

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Erik AnderssonH 19-20E (20)1:52:36+1:596:43

OK Pan Kristianstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Niklas OlofssonH 21-E (50)diskvalifisert

OK Pan Århus

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Miri Thrane ØdumD 19-20 E (14)1:49:427:51
19Laurits Bidstrup MøllerH 17-18E (58)1:53:50+12:027:17
21Victor MansnerH 21-E (50)2:40:42+24:376:53
47Giacomo FrattariH 21-E (50)4:13:50+1:57:4510:52

OK Ravinen

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helena JanssonD 21-E (19)1:51:247:02
3Alex CarcasH 17-18E (58)1:42:00+0:126:32
8Emil GranqvistH 19-20E (20)1:52:51+2:146:44
14Will RiggH 19-20E (20)1:55:16+4:396:53
23Kalle BergmanH 21-E (50)2:42:16+26:116:57
36Assar HellströmH 21-E (50)3:06:13+50:087:59
0Gustav BergmanH 21-E (50)brutt
0Jacob LindstamH 21-E (50)brutt

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Andreas SølbergH 19-20E (20)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Mathias GløersenH 17-18E (58)1:54:25+12:377:20
28Anders Krona HaflanH 17-18E (58)1:59:51+18:037:40
44Øystein Fruseth ChristiansenH 17-18E (58)2:32:47+50:599:47

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Ola Marius PedersenH 21-E (50)3:21:48+1:05:438:39
45Erik PerssonH 21-E (50)3:34:02+1:17:579:10
47Ole Martin EdstrømH 17-18E (58)2:39:30+57:4210:13

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Mikael OlaussonH 21-E (50)4:11:31+1:55:2610:46

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Anders HagaH 17-18E (58)1:46:44+4:566:50
23Tiril Emilie Ruud BråtenD 17-18 E (41)2:11:07+31:4310:13

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Kristine FjeldD 17-18 E (41)2:16:23+36:5910:38

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Fredrik MoeH 17-18E (58)2:31:06+49:189:41

Sandnes IL (Rogaland)

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Vilde MalmeiD 17-18 E (41)1:57:53+18:299:11
7Hannah MalmeiD 17-18 E (41)1:58:18+18:549:13
17Sunniva OmdalD 17-18 E (41)2:03:02+23:389:35
27Marthe SvihusD 17-18 E (41)2:12:21+32:5710:19

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Margrete KrageD 17-18 E (41)2:13:23+33:5910:24

Skåneslättens OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Erik Barr ZeilonH 17-18E (58)1:53:33+11:457:16

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Maiken Økern HågårdD 17-18 E (41)2:02:52+23:289:34
17Endre AaenH 19-20E (20)3:06:14+1:15:3711:08

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
51Ole Jakob OlsrødH 17-18E (58)2:47:40+1:05:5210:44

Stora Tuna OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Jesper SvenskH 17-18E (58)1:44:59+3:116:43
9Anton SjökvistH 21-E (50)2:32:03+15:586:31
34Nils AlexanderssonH 17-18E (58)2:13:37+31:498:33

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Sturla FrydenlundH 17-18E (58)2:36:52+55:0410:03

Säterbygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Oskar SandbergH 19-20E (20)1:52:41+2:046:44

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ivar LundanesH 21-E (50)2:37:19+21:146:44

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Ida AurebekkD 17-18 E (41)2:16:24+37:0010:38
38Andrea DrangsholtD 17-18 E (41)2:55:35+1:16:1113:41

Tullinge SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Simon ImarkH 17-18E (58)1:41:50+0:026:31
4Victor ImarkH 17-18E (58)1:42:46+0:586:35

Täby OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jens RönnolsH 19-20E (20)1:50:376:36

Ulricehamns OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Markus LivingH 21-E (50)3:22:12+1:06:078:40

Umeå OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Stina NilssonD 19-20 E (14)1:59:03+9:218:32

Vallentuna-Össeby OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Simon SchusterH 17-18E (58)1:53:47+11:597:17

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Daniel BlomsterH 21-E (50)3:22:38+1:06:338:41

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Synnøve BråtenD 19-20 E (14)1:54:45+5:038:13
9Julie NærestadD 17-18 E (41)2:01:04+21:409:26

Västerbergslagens OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0André AnderssonH 17-18E (58)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Kaja Winsnes NordhagenD 19-20 E (14)1:59:08+9:268:32
15Håvard LucasenH 21-E (50)2:34:51+18:466:38
18Rannveig W. NordhagenD 17-18 E (41)2:03:16+23:529:36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor