Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

D 17-18 E

12 825 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1:39:24 7:45
2 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 1:45:32 +6:08 8:13
3 Elin Pettersson IFK Göteborg 1:46:04 +6:40 8:16
4 Ingrid Lundanes Emblem IL 1:52:33 +13:09 8:46
5 Åshild Kolstad Mo OK 1:53:06 +13:42 8:49
6 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:57:53 +18:29 9:11
7 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:58:18 +18:54 9:13
8 Anine Hallén Nydalens SK 1:58:39 +19:15 9:15
9 Julie Nærestad Vegårshei IL 2:01:04 +21:40 9:26
10 Ronja Björklund Bjursås OK 2:01:16 +21:52 9:27
11 Silje Hauge Hisøy OK 2:01:20 +21:56 9:27
12 Oda Sikkeland IL Tyrving 2:02:40 +23:16 9:33
13 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 2:02:45 +23:21 9:34
14 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 2:02:52 +23:28 9:34
15 Åse Bergan Nydalens SK 2:02:59 +23:35 9:35
16 Siri Moholth Kongsberg OL 2:03:01 +23:37 9:35
17 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 2:03:02 +23:38 9:35
18 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 2:03:16 +23:52 9:36
19 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 2:03:17 +23:53 9:36
20 Maria Eriksson Eds SK 2:03:37 +24:13 9:38
21 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 2:04:42 +25:18 9:43
22 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 2:06:27 +27:03 9:51
23 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 2:11:07 +31:43 10:13
24 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 2:11:25 +32:01 10:14
25 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 2:11:31 +32:07 10:15
26 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 2:12:16 +32:52 10:18
27 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 2:12:21 +32:57 10:19
28 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 2:12:32 +33:08 10:20
29 Margrete Krage Sarpsborg OL 2:13:23 +33:59 10:24
30 Kristine Fjeld Ringsaker OK 2:16:23 +36:59 10:38
31 Ida Aurebekk Torridal IL 2:16:24 +37:00 10:38
32 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 2:24:24 +45:00 11:15
33 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 2:24:44 +45:20 11:17
34 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 2:26:55 +47:31 11:27
35 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 2:45:29 +1:06:05 12:54
36 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 2:54:54 +1:15:30 13:38
37 Elise Ullern IL Tyrving 2:55:26 +1:16:02 13:40
38 Andrea Drangsholt Torridal IL 2:55:35 +1:16:11 13:41
39 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 3:23:09 +1:43:45 15:50
40 Maiken Sandberg Nydalens SK 3:36:47 +1:57:23 16:54
Gina Granstedt Halden SK diskvalifisert
Marit Melby Jacobsen Lardal OL brutt
Martine Topstad Larvik OK brutt
Margrethe Wisløff Asker Skiklubb brutt

D 19-20 E

13 950 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Miri Thrane Ødum OK Pan Århus 1:49:42 7:51
2 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:49:59 +0:17 7:53
3 Sigrid Alexandersen Fossum IF 1:51:39 +1:57 8:00
4 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:54:45 +5:03 8:13
5 Stina Nilsson Umeå OK 1:59:03 +9:21 8:32
6 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:59:08 +9:26 8:32
7 Tonje Vassend Fossum IF 2:03:00 +13:18 8:49
8 Nina Asheim Birkeland Halden SK 2:05:41 +15:59 9:00
9 Aleksandra Hornik OK Kolmården 2:06:06 +16:24 9:02
10 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 2:10:57 +21:15 9:23
11 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 2:12:30 +22:48 9:29
12 Julie Hjortland Larvik OK 2:12:44 +23:02 9:30
13 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 2:32:43 +43:01 10:56
14 Silje Arntzen Asker Skiklubb 2:35:38 +45:56 11:09
Arianna Taufer Nydalens SK brutt

D 21-E

15 825 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helena Jansson OK Ravinen 1:51:24 7:02
2 Mari Fasting Halden SK 1:51:36 +0:12 7:03
3 Kirsi Nurmi IFK Göteborg 1:51:51 +0:27 7:04
4 Maren Jansson Haverstad NTNUI 2:00:28 +9:04 7:36
5 Beata Falk Hagaby GoIF 2:02:06 +10:42 7:42
6 Anna Forsberg Göteborg Majorna OK 2:02:12 +10:48 7:43
7 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 2:02:25 +11:01 7:44
8 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 2:02:34 +11:10 7:44
9 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 2:03:28 +12:04 7:48
10 Maja Alm Dansk Orienterings-Forbund 2:06:59 +15:35 8:01
11 Jo Shepherd Halden SK 2:07:51 +16:27 8:04
12 Alice Hugosso IFK Lidingö SOK 2:07:58 +16:34 8:05
13 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 2:14:34 +23:10 8:30
14 Laura Robertson Hutt valley 2:17:44 +26:20 8:42
15 Sofia Adolfsson IFK Lidingö SOK 2:18:05 +26:41 8:43
16 Frida Bakkman IFK Lidingö SOK 2:18:34 +27:10 8:45
17 Lone Brochmann Bækkelagets SK 2:21:38 +30:14 8:56
18 Gitte Bromander Fredrikstad SK 2:34:49 +43:25 9:46
19 Marianne Dæhli Halden SK 3:17:45 +1:26:21 12:29
Bodil Helgerud Halden SK brutt
Ane Linde Dansk Orienterings-Forbund brutt

H 17-18E

15 600 m, 60 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isac von Krusenstierna OK Kåre 1:41:48 6:31
2 Simon Imark Tullinge SK 1:41:50 +0:02 6:31
3 Alex Carcas OK Ravinen 1:42:00 +0:12 6:32
4 Victor Imark Tullinge SK 1:42:46 +0:58 6:35
5 Audun Heimdal Konnerud IL 1:44:48 +3:00 6:43
6 Håvard Eidsmo Freidig 1:44:53 +3:05 6:43
7 Jesper Svensk Stora Tuna OK 1:44:59 +3:11 6:43
8 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:45:11 +3:23 6:44
9 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:45:23 +3:35 6:45
10 Anders Haga Raumar Orientering 1:46:44 +4:56 6:50
11 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:50:56 +9:08 7:06
12 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:53:31 +11:43 7:16
13 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL 1:53:33 +11:45 7:16
14 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:53:34 +11:46 7:16
15 Tobias Kristensen Larvik OK 1:53:35 +11:47 7:16
16 Peter Nordbrøden Halden SK 1:53:42 +11:54 7:17
17 Marius Pytten Kristiansand OK 1:53:45 +11:57 7:17
18 Simon Schuster Vallentuna-Össeby OL 1:53:47 +11:59 7:17
19 Laurits Bidstrup Møller OK Pan Århus 1:53:50 +12:02 7:17
20 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:53:58 +12:10 7:18
21 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:54:09 +12:21 7:19
22 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:54:25 +12:37 7:20
23 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:55:35 +13:47 7:24
24 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:55:41 +13:53 7:24
25 Jonas Gustafsson OK Kåre 1:56:10 +14:22 7:26
26 Einar Lund Kongsberg OL 1:58:32 +16:44 7:35
27 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:58:39 +16:51 7:36
28 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:59:51 +18:03 7:40
29 Johannes Ridefelt OK Linné 2:00:13 +18:25 7:42
30 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 2:04:38 +22:50 7:59
31 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 2:04:56 +23:08 8:00
32 Kjetil Mølnvik Freidig 2:08:03 +26:15 8:12
33 Martin Mörsell OK Kåre 2:08:27 +26:39 8:14
34 Nils Alexandersson Stora Tuna OK 2:13:37 +31:49 8:33
35 Tarjei Holo Fossum IF 2:15:58 +34:10 8:42
36 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 2:19:13 +37:25 8:55
37 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 2:19:35 +37:47 8:56
38 Olle Nilsson OK Linné 2:21:58 +40:10 9:06
39 Magnus Wølneberg IL Tyrving 2:23:58 +42:10 9:13
40 Lars Solli Mo OK 2:27:22 +45:34 9:26
41 Albin Larsson Katrineholms OK 2:30:38 +48:50 9:39
42 Trygve Heggedal Kongsberg OL 2:30:47 +48:59 9:39
43 Fredrik Moe Sandefjord OK 2:31:06 +49:18 9:41
44 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 2:32:47 +50:59 9:47
45 Amadeus Hansson Gotlands Bro OK 2:33:57 +52:09 9:52
46 Sturla Frydenlund Sturla, IF 2:36:52 +55:04 10:03
47 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 2:39:30 +57:42 10:13
48 Jens Didrik Berg Larvik OK 2:39:54 +58:06 10:15
49 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 2:44:55 +1:03:07 10:34
50 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 2:45:49 +1:04:01 10:37
51 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 2:47:40 +1:05:52 10:44
52 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 3:27:35 +1:45:47 13:18
53 Lars Eliseussen-Skall Harstad Ol 3:40:32 +1:58:44 14:08
André Andersson Västerbergslagens OL diskvalifisert
Bjørnar Løvli Asker Skiklubb diskvalifisert
Emil Løwengreen Fredrikstad SK diskvalifisert
John Runde Kristiansand OK diskvalifisert
Jørgen Vister Indre Østfold OK diskvalifisert
Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF brutt
Martin Borge Heir Fossum IF brutt

H 19-20E

16 725 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Rönnols Täby OK 1:50:37 6:36
2 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1:50:41 +0:04 6:37
3 Dane Blomquist Lillomarka OL 1:50:52 +0:15 6:37
4 Markus Holter Halden SK 1:51:05 +0:28 6:38
5 Magnus Dewett Dansk Orienterings-Forbund 1:51:49 +1:12 6:41
6 Erik Andersson OK Orion 1:52:36 +1:59 6:43
7 Oskar Sandberg Säterbygdens OK 1:52:41 +2:04 6:44
8 Emil Granqvist OK Ravinen 1:52:51 +2:14 6:44
9 Riccardo Scalet Lillomarka OL 1:53:13 +2:36 6:46
10 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:53:35 +2:58 6:47
11 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 1:53:41 +3:04 6:47
12 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:53:49 +3:12 6:48
13 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:54:53 +4:16 6:52
14 Will Rigg OK Ravinen 1:55:16 +4:39 6:53
15 Malthe Gaarsdal Halden SK 2:16:42 +26:05 8:10
16 Filip Ivarsson OK Hammaren 2:21:00 +30:23 8:25
17 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 3:06:14 +1:15:37 11:08
18 Andreas Alvem NTNUI 3:24:50 +1:34:13 12:14
19 Ola Singsdal Gimle IF 3:42:49 +1:52:12 13:19
Andreas Sølberg OL Trollelg diskvalifisert
Dag Blandkjenn Kristiansand OK brutt
Harald Larsson Hagaby GoIF brutt
Øyvind Wiggen Byåsen IL brutt

H 21-E

23 325 m, 59 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Runesson Göteborg Majorna OK 2:16:05 5:50
2 Anders Nordberg Nydalens SK 2:16:15 +0:10 5:50
3 Jo Forseth Indgaard Frol IL 2:21:24 +5:19 6:03
4 Fredrik Bakkman IFK Lidingö SOK 2:21:44 +5:39 6:04
5 Mårten Boström IFK Lidingö SOK 2:25:38 +9:33 6:14
6 Martin Regborn Hagaby GoIF 2:27:04 +10:59 6:18
7 Andreas Rüedlinger Leksands OK 2:27:11 +11:06 6:18
8 Simon Hodler IFK Mora OK 2:28:21 +12:16 6:21
9 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 2:32:03 +15:58 6:31
10 Olav Lundanes Halden SK 2:32:15 +16:10 6:31
11 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 2:33:25 +17:20 6:34
12 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 2:34:03 +17:58 6:36
13 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 2:34:32 +18:27 6:37
14 Bojan Blumenstein Nydalens SK 2:34:40 +18:35 6:37
15 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 2:34:51 +18:46 6:38
16 Tiago Aires Halden SK 2:36:08 +20:03 6:41
17 Håvard Haga Nydalens SK 2:36:16 +20:11 6:41
18 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 2:36:29 +20:24 6:42
19 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn Orientering 2:37:19 +21:14 6:44
20 Julian Dent IFK Lidingö SOK 2:40:32 +24:27 6:52
21 Victor Mansner OK Pan Århus 2:40:42 +24:37 6:53
22 Espen Jakobsen IL Tyrving 2:41:07 +25:02 6:54
23 Kalle Bergman OK Ravinen 2:42:16 +26:11 6:57
24 Øyvind Helgerud Halden SK 2:42:52 +26:47 6:58
25 Vegard Brun Saga IL Tyrving 2:43:18 +27:13 7:00
26 Anders Vister Nydalens SK 2:44:03 +27:58 7:01
27 Nicolas Simonin IFK Lidingö SOK 2:45:13 +29:08 7:04
28 Martin Ahlberger Hestra IF 2:46:43 +30:38 7:08
29 Sindre Rønning Fossum IF 2:53:02 +36:57 7:25
30 Niklas Serrander IFK Lidingö SOK 2:53:06 +37:01 7:25
31 Andreas Hougaard Boesen Dansk Orienterings-Forbund 2:54:36 +38:31 7:29
32 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 2:56:13 +40:08 7:33
33 Martin Larsson Hestra IF 2:57:06 +41:01 7:35
34 Erik Sagvolden Nydalens SK 3:00:52 +44:47 7:45
35 Torben Christian Wendler Fredrikstad SK 3:01:23 +45:18 7:46
36 Assar Hellström OK Ravinen 3:06:13 +50:08 7:59
37 Rasmus Palmqvist Aslaksen Järfälla OK 3:06:52 +50:47 8:00
38 Bryan Keely Bendigo Orienteers 3:14:39 +58:34 8:20
39 Erik Feyling Haare Konnerud IL 3:16:06 +1:00:01 8:24
40 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 3:21:48 +1:05:43 8:39
41 Ola Lesteberg Kongsberg OL 3:22:11 +1:06:06 8:40
42 Markus Living Ulricehamns OK 3:22:12 +1:06:07 8:40
43 Daniel Blomster Varegg Fleridrett 3:22:38 +1:06:33 8:41
44 Mathias Drage Kongsberg OL 3:24:28 +1:08:23 8:45
45 Erik Persson Oppsal Orientering 3:34:02 +1:17:57 9:10
46 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 4:11:31 +1:55:26 10:46
47 Giacomo Frattari OK Pan Århus 4:13:50 +1:57:45 10:52
Simen A. Bjøringsøy Nydalens SK diskvalifisert
Niklas Olofsson OK Pan Kristianstad diskvalifisert
Kyongsa Ri Nydalens SK diskvalifisert
Gustav Bergman OK Ravinen brutt
Filip Dahlgren IFK Lidingö SOK brutt
Robert Fredriksen Notodden OL brutt
Andreas Høye Fredrikstad SK brutt
Emil Jönsson IL Tyrving brutt
Tue Lassen Dansk Orienterings-Forbund brutt
Jacob Lindstam OK Ravinen brutt
Fredric Portin Halden SK brutt
Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor