Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

H 21-E

23 325 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan RunessonGöteborg Majorna OK2:16:055:50
2Anders NordbergNydalens SK2:16:15+0:105:50
3Jo Forseth IndgaardFrol IL2:21:24+5:196:03
4Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK2:21:44+5:396:04
5Mårten BoströmIFK Lidingö SOK2:25:38+9:336:14
6Martin RegbornHagaby GoIF2:27:04+10:596:18
7Andreas RüedlingerLeksands OK2:27:11+11:066:18
8Simon HodlerIFK Mora OK2:28:21+12:166:21
9Anton SjökvistStora Tuna OK2:32:03+15:586:31
10Olav LundanesHalden SK2:32:15+16:106:31
11Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK2:33:25+17:206:34
12Nicholas OskarssonLillomarka OL2:34:03+17:586:36
13Bjørn EkebergIL Tyrving2:34:32+18:276:37
14Bojan BlumensteinNydalens SK2:34:40+18:356:37
15Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering2:34:51+18:466:38
16Tiago AiresHalden SK2:36:08+20:036:41
17Håvard HagaNydalens SK2:36:16+20:116:41
18Eirik Kamstrup HovindHalden SK2:36:29+20:246:42
19Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering2:37:19+21:146:44
20Julian DentIFK Lidingö SOK2:40:32+24:276:52
21Victor MansnerOK Pan Århus2:40:42+24:376:53
22Espen JakobsenIL Tyrving2:41:07+25:026:54
23Kalle BergmanOK Ravinen2:42:16+26:116:57
24Øyvind HelgerudHalden SK2:42:52+26:476:58
25Vegard Brun SagaIL Tyrving2:43:18+27:137:00
26Anders VisterNydalens SK2:44:03+27:587:01
27Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK2:45:13+29:087:04
28Martin AhlbergerHestra IF2:46:43+30:387:08
29Sindre RønningFossum IF2:53:02+36:577:25
30Niklas SerranderIFK Lidingö SOK2:53:06+37:017:25
31Andreas Hougaard BoesenDansk Orienterings-Forbund2:54:36+38:317:29
32Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK2:56:13+40:087:33
33Martin LarssonHestra IF2:57:06+41:017:35
34Erik SagvoldenNydalens SK3:00:52+44:477:45
35Torben Christian WendlerFredrikstad SK3:01:23+45:187:46
36Assar HellströmOK Ravinen3:06:13+50:087:59
37Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK3:06:52+50:478:00
38Bryan KeelyBendigo Orienteers3:14:39+58:348:20
39Erik Feyling HaareKonnerud IL3:16:06+1:00:018:24
40Ola Marius PedersenOppsal Orientering3:21:48+1:05:438:39
41Ola LestebergKongsberg OL3:22:11+1:06:068:40
42Markus LivingUlricehamns OK3:22:12+1:06:078:40
43Daniel BlomsterVaregg Fleridrett3:22:38+1:06:338:41
44Mathias DrageKongsberg OL3:24:28+1:08:238:45
45Erik PerssonOppsal Orientering3:34:02+1:17:579:10
46Mikael OlaussonOslostudentenes IK4:11:31+1:55:2610:46
47Giacomo FrattariOK Pan Århus4:13:50+1:57:4510:52
0Simen A. BjøringsøyNydalens SKdiskvalifisert
0Niklas OlofssonOK Pan Kristianstaddiskvalifisert
0Kyongsa RiNydalens SKdiskvalifisert
0Gustav BergmanOK Ravinenbrutt
0Filip DahlgrenIFK Lidingö SOKbrutt
0Robert FredriksenNotodden OLbrutt
0Andreas HøyeFredrikstad SKbrutt
0Emil JönssonIL Tyrvingbrutt
0Tue LassenDansk Orienterings-Forbundbrutt
0Jacob LindstamOK Ravinenbrutt
0Fredric PortinHalden SKbrutt
0Gaute Hallan SteiwerLillomarka OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor