Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

H 17-18E

15 600 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isac von KrusenstiernaOK Kåre1:41:486:31
2Simon ImarkTullinge SK1:41:50+0:026:31
3Alex CarcasOK Ravinen1:42:00+0:126:32
4Victor ImarkTullinge SK1:42:46+0:586:35
5Audun HeimdalKonnerud IL1:44:48+3:006:43
6Håvard EidsmoFreidig1:44:53+3:056:43
7Jesper SvenskStora Tuna OK1:44:59+3:116:43
8Håkon Raadal BjørloHalden SK1:45:11+3:236:44
9Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1:45:23+3:356:45
10Anders HagaRaumar Orientering1:46:44+4:566:50
11Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1:50:56+9:087:06
12Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:53:31+11:437:16
13Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL1:53:33+11:457:16
14Håkon Østraat SævareidHalden SK1:53:34+11:467:16
15Tobias KristensenLarvik OK1:53:35+11:477:16
16Peter NordbrødenHalden SK1:53:42+11:547:17
17Marius PyttenKristiansand OK1:53:45+11:577:17
18Simon SchusterVallentuna-Össeby OL1:53:47+11:597:17
19Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus1:53:50+12:027:17
20Ivar Jevne ArnesenHamar OK1:53:58+12:107:18
21Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1:54:09+12:217:19
22Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1:54:25+12:377:20
23Sverre Bang StøengHamar OK1:55:35+13:477:24
24Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:55:41+13:537:24
25Jonas GustafssonOK Kåre1:56:10+14:227:26
26Einar LundKongsberg OL1:58:32+16:447:35
27Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1:58:39+16:517:36
28Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1:59:51+18:037:40
29Johannes RidefeltOK Linné2:00:13+18:257:42
30Olav Milian Schmitt GranHalden SK2:04:38+22:507:59
31Torkel ReinhartsenKristiansand OK2:04:56+23:088:00
32Kjetil MølnvikFreidig2:08:03+26:158:12
33Martin MörsellOK Kåre2:08:27+26:398:14
34Nils AlexanderssonStora Tuna OK2:13:37+31:498:33
35Tarjei HoloFossum IF2:15:58+34:108:42
36Johannes Bakke AashamarKristiansand OK2:19:13+37:258:55
37Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK2:19:35+37:478:56
38Olle NilssonOK Linné2:21:58+40:109:06
39Magnus WølnebergIL Tyrving2:23:58+42:109:13
40Lars SolliMo OK2:27:22+45:349:26
41Albin LarssonKatrineholms OK2:30:38+48:509:39
42Trygve HeggedalKongsberg OL2:30:47+48:599:39
43Fredrik MoeSandefjord OK2:31:06+49:189:41
44Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn2:32:47+50:599:47
45Amadeus HanssonGotlands Bro OK2:33:57+52:099:52
46Sturla FrydenlundSturla, IF2:36:52+55:0410:03
47Ole Martin EdstrømOppsal Orientering2:39:30+57:4210:13
48Jens Didrik BergLarvik OK2:39:54+58:0610:15
49Håvard Landro SvingheimKonnerud IL2:44:55+1:03:0710:34
50Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering2:45:49+1:04:0110:37
51Ole Jakob OlsrødStokke IL2:47:40+1:05:5210:44
52Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving3:27:35+1:45:4713:18
53Lars Eliseussen-SkallHarstad Ol3:40:32+1:58:4414:08
0André AnderssonVästerbergslagens OLdiskvalifisert
0Bjørnar LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Emil LøwengreenFredrikstad SKdiskvalifisert
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
0Jørgen VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Peter Martinus Freyborg UranGimle IFbrutt
0Martin Borge HeirFossum IFbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor