Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

D 17-18 E

12 825 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK1:39:247:45
2Kristin Helland-HansenIL Tyrving1:45:32+6:088:13
3Elin PetterssonIFK Göteborg1:46:04+6:408:16
4Ingrid LundanesEmblem IL1:52:33+13:098:46
5Åshild KolstadMo OK1:53:06+13:428:49
6Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)1:57:53+18:299:11
7Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1:58:18+18:549:13
8Anine HallénNydalens SK1:58:39+19:159:15
9Julie NærestadVegårshei IL2:01:04+21:409:26
10Ronja BjörklundBjursås OK2:01:16+21:529:27
11Silje HaugeHisøy OK2:01:20+21:569:27
12Oda SikkelandIL Tyrving2:02:40+23:169:33
13Anne Willkommen EikenKongsberg OL2:02:45+23:219:34
14Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering2:02:52+23:289:34
15Åse BerganNydalens SK2:02:59+23:359:35
16Siri MoholthKongsberg OL2:03:01+23:379:35
17Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)2:03:02+23:389:35
18Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering2:03:16+23:529:36
19Kristin OttesenFredrikstad SK2:03:17+23:539:36
20Maria ErikssonEds SK2:03:37+24:139:38
21Anniken Helland-HansenIL Tyrving2:04:42+25:189:43
22Tonje Aasheim NymarkAskøy OL2:06:27+27:039:51
23Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering2:11:07+31:4310:13
24Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb2:11:25+32:0110:14
25Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK2:11:31+32:0710:15
26Ingvild C. FleisjeLillomarka OL2:12:16+32:5210:18
27Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)2:12:21+32:5710:19
28Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving2:12:32+33:0810:20
29Margrete KrageSarpsborg OL2:13:23+33:5910:24
30Kristine FjeldRingsaker OK2:16:23+36:5910:38
31Ida AurebekkTorridal IL2:16:24+37:0010:38
32Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering2:24:24+45:0011:15
33Maren Roll PaulsenFredrikstad SK2:24:44+45:2011:17
34Ellen Marie AriansenLillomarka OL2:26:55+47:3111:27
35Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK2:45:29+1:06:0512:54
36Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK2:54:54+1:15:3013:38
37Elise UllernIL Tyrving2:55:26+1:16:0213:40
38Andrea DrangsholtTorridal IL2:55:35+1:16:1113:41
39Johanne Øderud VatneBækkelagets SK3:23:09+1:43:4515:50
40Maiken SandbergNydalens SK3:36:47+1:57:2316:54
0Gina GranstedtHalden SKdiskvalifisert
0Marit Melby JacobsenLardal OLbrutt
0Martine TopstadLarvik OKbrutt
0Margrethe WisløffAsker Skiklubbbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor