Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for le tour de Glåamdal/Eidskogkarusell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: le tour de Glåamdal/Eidskogkarusell
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: tirsdag 2 juni 2015

N-LØYPE

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emil Skytteren Grue IL 17:39
2 Ragnar Lande Eidskog OL 20:31 +2:52
3 Kaja Græsberg Lunderseter IL 21:42 +4:03
4 Emil Andre Svendsrud Brandval/Kongsvinger OK 25:14 +7:35
5 Ida Marissa Bergersen Eidskog OL 31:06 +13:27
6 Asbjørn Lande Eidskog OL 31:08 +13:29
7 Petter Husås Odal OL - Orientering 31:12 +13:33
Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL godkjent
Knut Egil Sjønneng Sjøen Odal OL - Orientering diskvalifisert

H-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simeon Braaten Odal OL - Orientering 32:22
2 John Arne Torp Lunderseter IL 37:02 +4:40

17-C

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonny Halvorsrud Eidskog OL 20:10
2 Even Smedstad Lunderseter IL 32:38 +12:28
3 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 42:53 +22:43
4 Gunnar Sæther Eidskog OL 47:29 +27:19
5 Bjørn Bergersen Eidskog OL 56:30 +36:20
6 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 56:33 +36:23
7 Rita Wiest Vang OL 1:00:36 +40:26
Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering diskvalifisert

H-16AB

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 1:13:04
Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering aktiv

D-16AB

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Heidi Therese Wiest Vang OL 31:32

H-17AB

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stian Myrvang Lunderseter IL 32:25
2 Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 34:39 +2:14
3 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 35:17 +2:52
4 Kjell Magne Nordvi Grue IL 36:09 +3:44
5 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 37:35 +5:10
6 Leif Billingsø Eidskog OL 37:46 +5:21
7 Svein Haugom Brandval/Kongsvinger OK 38:59 +6:34
8 Håkon Græsberg Lunderseter IL 41:32 +9:07
9 Martin Skytteren Grue IL 41:55 +9:30
10 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 42:12 +9:47
11 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 48:14 +15:49
12 Nikolai Torp Lunderseter IL 49:37 +17:12
13 Stig Wiest Vang OL 50:12 +17:47
14 Klaus Engen Eidskog OL 50:13 +17:48
15 Tor Sætaberget Lunderseter IL 56:02 +23:37
16 Oddvar Gravingen Grue IL 1:01:16 +28:51

D-17AB

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Solveig Billingsø Eidskog OL 47:58

A-LANG

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 33:34
2 Eivind Lande Eidskog OL 34:09 +0:35
3 Grethe Bergersen Eidskog OL 40:58 +7:24
4 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 41:02 +7:28
5 Martin Bonnerud Eidskog OL 42:20 +8:46
6 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 42:26 +8:52
7 Jo Christer Frysjøenden Brandval/Kongsvinger OK 42:41 +9:07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor