Offisiell resultatliste for Klubbkamp Egersund

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp Egersund
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 9 juni 2015

Jenter under 17-over 59

3 000 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lamark Ganddal IL 35:22 11:47
2 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 37:45 +2:23 12:35
3 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 42:13 +6:51 14:04
4 Kornelia Herstad Egersund OK 46:02 +10:40 15:20
5 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 47:48 +12:26 15:56
6 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 49:56 +14:34 16:38
7 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 50:46 +15:24 16:55
8 Inger Skretting Opstad Egersund OK 52:38 +17:16 17:32
9 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 54:31 +19:09 18:10
10 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 54:46 +19:24 18:15
11 Helga Aaslid Egersund OK 55:41 +20:19 18:33
12 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 56:00 +20:38 18:40
13 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 1:11:15 +35:53 23:45
14 Kaja Peikli Sandnes IL (Rogaland) 1:12:07 +36:45 24:02
15 Berit Ebbell Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:17:12 +41:50 25:44
Reidun M. Karlsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Julie Puntervold Egersund OK diskvalifisert

Jenter 17-59

3 700 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Hadland Egersund OK 34:23 9:17
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 35:36 +1:13 9:37
3 Helene Omdal Sandnes IL (Rogaland) 41:53 +7:30 11:19
4 Inger Tone Nygård Egersund OK 42:12 +7:49 11:24
5 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 43:15 +8:52 11:41
6 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 43:30 +9:07 11:45
7 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 44:47 +10:24 12:06
8 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 46:07 +11:44 12:27
9 Vibeke Lamark Ganddal IL 47:25 +13:02 12:48
10 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 48:21 +13:58 13:04
11 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 57:34 +23:11 15:33
12 Olaug F Mydland Egersund OK 1:07:49 +33:26 18:19
13 Åshild Hausberg Iversen Egersund OK 1:18:41 +44:18 21:15
14 Berit Brandsberg Rogdeberg Egersund OK 1:24:09 +49:46 22:44
15 Kristin Skadsem Ganddal IL 1:24:46 +50:23 22:54
Maria Nilsson Ganddal IL diskvalifisert
Lene Berntsen Egersund OK brutt

Gutter under 17-over 59

3 000 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Ivar Stokland Ganddal IL 33:12 11:04
2 Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb 35:02 +1:50 11:40
3 Ove Oaland Ganddal IL 35:53 +2:41 11:57
4 Kjell Svihus Ganddal IL 37:59 +4:47 12:39
5 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 38:58 +5:46 12:59
6 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 39:25 +6:13 13:08
7 Tormod Aaslid Egersund OK 40:01 +6:49 13:20
8 Bjørn Tore Aase Egersund OK 41:07 +7:55 13:42
9 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 41:34 +8:22 13:51
10 Kristian Surdal Skailand Egersund OK 45:42 +12:30 15:14
11 Samuel Kleppa Ålgård Orientering 46:15 +13:03 15:25
12 Jan Inge Lunde Ganddal IL 46:49 +13:37 15:36
13 Bjarne Gimre Ganddal IL 48:35 +15:23 16:11
14 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 51:06 +17:54 17:02
15 Tobias Rødde Ganddal IL 51:18 +18:06 17:06
16 Edmund Ueland Egersund OK 57:54 +24:42 19:18
17 Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:04:29 +31:17 21:29
18 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 1:05:58 +32:46 21:59
19 Bjørnar Peikli Sandnes IL (Rogaland) 1:12:14 +39:02 24:04
20 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 1:20:14 +47:02 26:44
Ivar Aalbu Egersund OK diskvalifisert
Bjørn Vidar Gunvaldsen Egersund OK diskvalifisert
Harald Lædre Egersund OK diskvalifisert
Daniel de Jong Njaa Ganddal IL diskvalifisert
Markus Andreas Breivold Ganddal IL brutt
Jakob Hovland Wadel Ganddal IL brutt

Gutter 17-59

3 700 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Hadland Egersund OK 28:25 7:40
2 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 29:25 +1:00 7:57
3 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 29:45 +1:20 8:02
4 Arild Aasheim Ganddal IL 30:03 +1:38 8:07
5 Kenneth Mydland Egersund OK 30:13 +1:48 8:10
6 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 30:44 +2:19 8:18
7 Kristoffer Nygård Varegg Fleridrett 34:18 +5:53 9:16
8 Harald Klippenberg Egersund OK 34:28 +6:03 9:18
9 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 34:43 +6:18 9:22
10 Arvid Mydland Egersund OK 35:06 +6:41 9:29
11 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 35:35 +7:10 9:37
12 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 36:54 +8:29 9:58
13 Geir Frøytlog Egersund OK 37:02 +8:37 10:00
14 Trond Lamark Ganddal IL 38:21 +9:56 10:21
15 Geir Anders Hadland Egersund OK 39:13 +10:48 10:35
16 Per Ingar Hadland Ganddal IL 40:21 +11:56 10:54
17 Lars Martin Hafstad Byåsen IL 40:22 +11:57 10:54
18 Ingve Aalbu Egersund OK 41:24 +12:59 11:11
19 Gunnar Petterson Egersund OK 41:31 +13:06 11:13
20 Asbjørn Hegdal Egersund OK 42:12 +13:47 11:24
21 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 42:57 +14:32 11:36
22 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 45:43 +17:18 12:21
23 Per Martin Stokland Ganddal IL 46:43 +18:18 12:37
24 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 47:30 +19:05 12:50
25 Steinar Frøytlog Egersund OK 50:27 +22:02 13:38
26 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 50:34 +22:09 13:40
27 Kurt Kleppa Ålgård Orientering 52:13 +23:48 14:06
28 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 52:26 +24:01 14:10
29 Are Herstad Egersund OK 56:43 +28:18 15:19
30 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 58:46 +30:21 15:52
31 Nils Tore Puntervold Egersund OK 59:46 +31:21 16:09
32 Sveinung Overøye Ganddal IL 1:02:43 +34:18 16:57
33 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:22:52 +54:27 22:23
34 Leif Sundli Ganddal IL 1:44:29 +1:16:04 28:14
Frank Hansen Egersund OK diskvalifisert
Olav Helland Egersund OK diskvalifisert
Andreas Mellemstrand Ganddal IL diskvalifisert
Ludvig Mellemstrand Ganddal IL diskvalifisert
Ørjan Ravndal Ålgård Orientering diskvalifisert
Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Helge Åse Egersund OK diskvalifisert

Jenter - Ny

1 300 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Celina Iversen Aase Egersund OK 9:57 7:39
2 Gunhild Birkeland Egersund OK 12:12 +2:15 9:23
3 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 12:45 +2:48 9:48
4 Julie Mikalsen Egersund OK 13:32 +3:35 10:24
5 Thea Beate Puntervold Egersund OK 14:05 +4:08 10:50
6 Emma Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 14:40 +4:43 11:16
7 Pernille Hovstad Ganddal IL 15:09 +5:12 11:39
8 Julie M Helland Egersund OK 15:31 +5:34 11:56
9 Norah Breivold Ganddal IL 16:43 +6:46 12:51
10 Connie Marie Egeli Egersund OK 17:05 +7:08 13:08
11 Kristin Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 17:22 +7:25 13:21
12 Bjørg Brandsberg Egersund OK 18:07 +8:10 13:56
13 Synne Skeie Petterson Egersund OK 19:40 +9:43 15:07
14 Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 20:21 +10:24 15:39
15 Therese Alisa Lund Ålgård Orientering 21:24 +11:27 16:27
16 Silje Kristensen Ganddal IL 23:08 +13:11 17:47
16 Lea Stokkeland Ålgård Orientering 23:08 +13:11 17:47
18 Maren Oftedal Ålgård Orientering 23:14 +13:17 17:52
19 Elisabeth Sandve Ganddal IL 23:49 +13:52 18:19
20 Natalie Sandve Ganddal IL 24:32 +14:35 18:52
21 Marthe Heigre Mæland Ålgård Orientering 26:08 +16:11 20:06
22 Veronica Sunisa Lund Ålgård Orientering 27:17 +17:20 20:59
23 Tuva Monsen Sandnes IL (Rogaland) 29:59 +20:02 23:03
24 Tuva Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 32:55 +22:58 25:19
Thadshana Somalingam Egersund OK diskvalifisert

Gutter - Ny

1 300 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Haug Sandnes IL (Rogaland) 10:53 8:22
2 Magnus Eikeskog Sandnes IL (Rogaland) 10:54 +0:01 8:23
3 Adrian Ueland Ålgård Orientering 11:45 +0:52 9:02
4 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 11:59 +1:06 9:13
5 David Jess Linjord Ganddal IL 12:11 +1:18 9:22
6 Erlend Mong Slettebøe Egersund OK 12:49 +1:56 9:51
7 Petter Seglem Egersund OK 13:19 +2:26 10:14
8 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 13:31 +2:38 10:23
9 Alexander Horpestad Egersund OK 13:34 +2:41 10:26
10 Kristoffer Berentsen Egersund OK 13:48 +2:55 10:36
10 Marius Ueland Ålgård Orientering 13:48 +2:55 10:36
12 Lukas de Jong Njaa Ganddal IL 13:57 +3:04 10:43
13 11137 U1 Ukjent løper11137 NOTEAM 14:07 +3:14 10:51
14 Nathaniel O.S. Myklebust Egersund OK 14:17 +3:24 10:59
15 Thomas Meyer Egersund OK 14:35 +3:42 11:13
16 Marius Rødde Ganddal IL 15:15 +4:22 11:43
17 Arild Opstad Egersund OK 15:46 +4:53 12:07
18 Erlend Bremnes Ganddal IL 15:51 +4:58 12:11
19 Aksel Dommersnes Ganddal IL 15:55 +5:02 12:14
20 Bjørnar Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 17:29 +6:36 13:26
21 Fredrik Hovstad Ganddal IL 17:31 +6:38 13:28
22 Dirk Einar van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 18:45 +7:52 14:25
23 Oddvin Linjord Ganddal IL 19:56 +9:03 15:20
24 Trygve Myrland Sandnes IL (Rogaland) 20:05 +9:12 15:26
25 Emil Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 20:11 +9:18 15:31
26 Thomas Sandve Ganddal IL 23:53 +13:00 18:22
27 Alexander Sandve Ganddal IL 24:10 +13:17 18:35
28 Vetle Laugaland Ålgård Orientering 26:02 +15:09 20:01
29 Brage Laugaland Ålgård Orientering 26:22 +15:29 20:16
30 Morten Heigre Mæland Ålgård Orientering 26:23 +15:30 20:17
31 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 28:02 +17:09 21:33
32 Jomar Halvorsen Sætre Sandnes IL (Rogaland) 32:39 +21:46 25:06
33 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 33:16 +22:23 25:35
34 Sigbjørn Aase Olsen Egersund OK 34:22 +23:29 26:26
35 Vegard Bruun Egersund OK 49:02 +38:09 37:43
36 Adrian Mork-Jansson Sandnes IL (Rogaland) 55:05 +44:12 42:22
37 Magnus Landa Dahle Sandnes IL (Rogaland) 55:10 +44:17 42:26
Sondre Bruun Egersund OK diskvalifisert
Tor Eirik Eckhoff Gjermestad Egersund OK diskvalifisert
Eric Aase Olsen Egersund OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor