Offisiell resultatliste for NM sprint finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint finaler
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 30 mai 2015

D17-18 Finale

2 500 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Lundanes Emblem IL 17:27 6:58
2 Marie Olaussen Fredrikstad SK 18:02 +0:35 7:12
3 Malin Sandstad Freidig 18:07 +0:40 7:14
4 Ingeborg Eide Byåsen IL 18:20 +0:53 7:20
4 Emma Arnesen Byåsen IL 18:20 +0:53 7:20
6 Åshild Faller Råheim Fet OL 19:15 +1:48 7:42
7 Dorte Narum Hamar OK 19:24 +1:57 7:45
7 Sigrid Bjørgen Hamar OK 19:24 +1:57 7:45
9 Ingvild Ytterhus Utengen Byåsen IL 19:34 +2:07 7:49
10 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 19:45 +2:18 7:54
11 Johanne Lægran Nydalens SK 19:56 +2:29 7:58
11 Anine Hallén Nydalens SK 19:56 +2:29 7:58
13 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 20:11 +2:44 8:04
14 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 20:13 +2:46 8:05
15 Line Laurantsen Varegg Fleridrett 20:18 +2:51 8:07
16 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 20:19 +2:52 8:07
17 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 20:33 +3:06 8:13
18 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 20:40 +3:13 8:16
19 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 21:10 +3:43 8:28
20 Oda Q Fossum Freidig 21:40 +4:13 8:40
21 Tiril Ruud Bråten Raumar Orientering 21:47 +4:20 8:42
22 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 21:49 +4:22 8:43
23 Siri Moholth Kongsberg OL 21:50 +4:23 8:44
24 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 22:53 +5:26 9:09
25 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 22:58 +5:31 9:11
26 Martine Engebretsen Heming Orientering 23:07 +5:40 9:14
27 Line Sølberg OL Trollelg 23:09 +5:42 9:15
28 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 23:15 +5:48 9:18
Martine Topstad OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

D19-20 Finale

2 500 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Mårtensson Modum OL 16:43 6:41
2 Anine Ahlsand Nydalens SK 17:07 +0:24 6:50
3 Sigrid Alexandersen Fossum IF 17:36 +0:53 7:02
4 Tonje Vassend Porsgrunn OL 17:49 +1:06 7:07
5 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 18:08 +1:25 7:15
6 Karen Oline Kolstad Freidig 18:19 +1:36 7:19
7 Frida Sæther Freidig 18:26 +1:43 7:22
8 Evine Westli Andersen Løten o-lag 18:27 +1:44 7:22
9 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 18:50 +2:07 7:32
10 Karoline Sønsterudbråten Raumar Orientering 19:07 +2:24 7:38
11 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 19:09 +2:26 7:39
12 Julie Hjortland Larvik OK 19:30 +2:47 7:48
13 Ingeborg Ellegaard Melby Nydalens SK 19:33 +2:50 7:49
14 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 19:47 +3:04 7:54
15 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 19:48 +3:05 7:55
16 Karen Bjergaard Nydalens SK 19:50 +3:07 7:56
17 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 20:12 +3:29 8:04
18 Ingvild Wang Lillomarka OL 20:42 +3:59 8:16
19 Therese Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 22:29 +5:46 8:59
Synnøve Bråten Vegårshei IL diskvalifisert

D21 Finale

2 730 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 16:12 5:56
2 Elise Egseth Nydalens SK 16:31 +0:19 6:03
3 Anne Johanne Lind Nydalens SK 16:55 +0:43 6:11
3 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 16:55 +0:43 6:11
5 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 17:15 +1:03 6:19
6 Emma Johansson Fredrikstad SK 17:22 +1:10 6:21
7 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 17:23 +1:11 6:22
8 Lone Brochmann Bækkelagets SK 17:32 +1:20 6:25
9 Runa Fremstad Larvik OK 17:44 +1:32 6:29
10 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 17:47 +1:35 6:30
11 Marianne Andersen Konnerud IL 17:53 +1:41 6:33
12 Marte Narum Nydalens SK 18:08 +1:56 6:38
13 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 18:10 +1:58 6:39
14 Kristine Fjellanger NTNUI 18:25 +2:13 6:44
15 Louise Oram Nydalens SK 18:45 +2:33 6:52
16 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 18:46 +2:34 6:52
17 Mathilde Korvald Skaare IL BUL-Tromsø 18:47 +2:35 6:52
18 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 18:49 +2:37 6:53
19 Kine Hallan Steiwer Halden SK 19:01 +2:49 6:57
19 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 19:01 +2:49 6:57
21 Laura Ramstein NTNUI 19:04 +2:52 6:59
22 Guro Torpe Frol IL 19:15 +3:03 7:03
23 Thalia Bertschinger Nydalens SK 19:17 +3:05 7:03
24 Sonja Mörsky Lillomarka OL 19:18 +3:06 7:04
25 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 19:22 +3:10 7:05
26 Anna Ulvensøen NTNUI 19:25 +3:13 7:06
27 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 19:27 +3:15 7:07
28 Marion Huber Nydalens SK 19:35 +3:23 7:10
29 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 19:39 +3:27 7:11
30 Kristine Fjeldbo NTNUI 20:57 +4:45 7:40

H17-18 Finale

2 860 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 16:39 5:49
2 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 16:48 +0:09 5:52
3 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 16:57 +0:18 5:55
4 Knut Aasheim Oppsal Orientering 17:22 +0:43 6:04
4 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 17:22 +0:43 6:04
6 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 17:33 +0:54 6:08
6 Håvard Eidsmo Freidig 17:33 +0:54 6:08
8 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 17:52 +1:13 6:14
9 Anders Haga Raumar Orientering 18:00 +1:21 6:17
10 Peter Nordbrøden Halden SK 18:04 +1:25 6:19
11 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 18:07 +1:28 6:20
12 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 18:09 +1:30 6:20
13 Ole Kostøl Kristiansand OK 18:17 +1:38 6:23
14 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 18:24 +1:45 6:26
15 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 18:27 +1:48 6:27
16 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 18:32 +1:53 6:28
17 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 18:38 +1:59 6:30
18 Sverre Bang Støeng Hamar OK 18:43 +2:04 6:32
19 Sam Lunøe Nydalens SK 18:47 +2:08 6:34
20 Tarjei Holo Fossum IF 18:51 +2:12 6:35
21 Even Lindstad Børresen Hamar OK 18:55 +2:16 6:36
22 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 18:57 +2:18 6:37
23 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 19:03 +2:24 6:39
24 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 19:06 +2:27 6:40
25 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 19:16 +2:37 6:44
26 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 19:20 +2:41 6:45
27 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 20:09 +3:30 7:02
28 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 20:28 +3:49 7:09
29 Marius Pytten Kristiansand OK 20:47 +4:08 7:16
Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

H19-20 Finale

2 860 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tim Robertson Fossum IF 15:29 5:24
2 Andreas Sølberg OL Trollelg 16:30 +1:01 5:46
3 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 16:35 +1:06 5:47
4 Eivind Høydal Nydalens SK 16:39 +1:10 5:49
5 Erik Olsvik Dengerud Nydalens SK 16:40 +1:11 5:49
6 Oskar Størmer Fossum IF 16:42 +1:13 5:50
7 Sigur Heggedal Kongsberg OL 16:52 +1:23 5:53
8 Elias T. Mølnvik Fossum IF 17:05 +1:36 5:58
9 Håvard Irgens Fossum IF 17:06 +1:37 5:58
10 Gaute Friestad Kristiansand OK 17:12 +1:43 6:00
11 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 17:18 +1:49 6:02
11 Anders Felde Olaussen Halden SK 17:18 +1:49 6:02
13 Jonas Ressem Frol IL 17:25 +1:56 6:05
14 Steinar Kollerud Lillomarka OL 17:33 +2:04 6:08
15 Markus Holter Halden SK 18:02 +2:33 6:18
16 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 18:06 +2:37 6:19
17 Stian Sundsvik Frol IL 18:14 +2:45 6:22
18 Tord Haflan Nydalens SK 19:00 +3:31 6:38
18 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 19:00 +3:31 6:38
Harald Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert

H21 Finale

3 140 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Wingstedt Halden SK 16:55 5:23
2 Mattias Karlsson Halden SK 16:57 +0:02 5:23
3 Emil Ahlbäck Fossum IF 17:09 +0:14 5:27
4 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 17:16 +0:21 5:29
5 Carl Petter Lyngen Frol IL 17:18 +0:23 5:30
6 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 17:24 +0:29 5:32
7 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 17:25 +0:30 5:32
8 Espen Weltzien IL Tyrving 17:30 +0:35 5:34
9 Anders Vister Nydalens SK 17:34 +0:39 5:35
10 Audun Weltzien IL Tyrving 17:38 +0:43 5:36
11 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 17:43 +0:48 5:38
12 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 17:44 +0:49 5:38
13 Martin Vister Frol IL 17:45 +0:50 5:39
14 Bojan Blumenstein Nydalens SK 17:47 +0:52 5:39
15 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 17:48 +0:53 5:40
16 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 17:53 +0:58 5:41
17 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 17:55 +1:00 5:42
18 Karolis Lazdauskas Kristiansand OK 18:01 +1:06 5:44
19 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 18:02 +1:07 5:44
20 Rune Olsen Bækkelagets SK 18:03 +1:08 5:44
21 Hans Petter Mathisen NTNUI 18:07 +1:12 5:46
22 Håvard Haga Nydalens SK 18:10 +1:15 5:47
23 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 18:27 +1:32 5:52
24 Sindre Rønning Fossum IF 18:30 +1:35 5:53
25 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 18:31 +1:36 5:53
26 Anders Nordberg Nydalens SK 18:49 +1:54 5:59
27 Andreas Magerøy Frol IL 19:05 +2:10 6:04
Magne Haga Raumar Orientering diskvalifisert
Øystein Kvaal Østerbø Wing OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor