Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt / Nattkøpp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt / Nattkøpp 5
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 16 september 2015

D 15-16

4 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Therese Wiest Vang OL 56:39 12:38

D 17-20

5 190 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Evine Westli Andersen Løten o-lag 58:20 11:14

D 35-

5 190 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Briskerud Grue IL 1:29:33 17:15

D 45-

4 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grethe Bergersen Eidskog OL 57:57 12:56

H 13-16C

2 370 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Alfei Løten o-lag 42:13 17:48
2 Iver Hyttebakk Løten o-lag 42:24 +0:11 17:53
3 Petter Stensli Forseth Løten o-lag 42:53 +0:40 18:05

H 15-16

5 190 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Narum OL Vallset/Stange 47:54 9:13
2 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 1:07:19 +19:25 12:58
3 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 1:09:13 +21:19 13:20
4 Even Lindaas Elverum OK 1:15:09 +27:15 14:28

H 17-A kort

5 190 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Erik Bakke Løten o-lag 1:03:39 12:15

H 17-C

2 370 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oddvar Gravingen Grue IL 35:56 15:09

H 17-20

7 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:08:35 9:31
2 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:17:29 +8:54 10:45
Even Lindstad Børresen Hamar OK diskvalifisert

H 21-

7 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:01:15 8:30
2 Jan Ola Pedersen Vang OL 1:03:23 +2:08 8:48
3 Yngve Volden Løten o-lag 1:17:42 +16:27 10:47
4 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 1:23:22 +22:07 11:34

H 35-

7 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:16:11 10:34
Torstein Berg Løten o-lag diskvalifisert

H 45-

5 190 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Arne Negård Vang OL 55:48 10:45
2 Frode Haug Hamar OK 59:55 +4:07 11:32
3 Svein Godager Løten o-lag 1:17:11 +21:23 14:52
4 Bent Ove Barmoen Rinden Løten o-lag 1:20:03 +24:15 15:25
Stig Wiest Vang OL diskvalifisert

H 55-

5 190 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Olsen Løten o-lag 57:16 11:02
2 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 1:01:09 +3:53 11:46
3 Harald Østbye Elverum OK 1:05:30 +8:14 12:37
4 Herman Bakke Løten o-lag 1:33:16 +36:00 17:58
Terje Gudbrandsen Hamar OK diskvalifisert

H 65-

3 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 1:04:28 18:31
Hasse Bergstrøm IL Tyrving diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor