Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O West 2012

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O West 2012
Arrangørorganisasjoner: IL Gular / Varegg Fleridrett / Voss IL
Dato: tirsdag 26 juni 2012

N-åpen

35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Sofie Bergstrøm Gimle IF 9:40
Joakim Bjåland Sandefjord OK 13:00
Simen Bjåland Sandefjord OK 6:51
Tobias Engeli Varegg Fleridrett 8:37
Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 9:39
Olav Fjose Voss IL 12:26
Katya Guseva S.Petersburg O-team 13:32
Sveta Guseva S.Petersburg O-team 17:18
eskil gårdhammer Fossekallen IL 22:33
Eivor Holstad Voss IL 20:21
Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 8:37
Oliver Ruste Jahren OK Horten 16:16
Oscar Ruste Jahren OK Horten 17:30
Martin Kindem Gimle IF 12:44
Heidi Kolve Voss IL 14:49
Ragna Kolve Voss IL 8:14
Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 26:51
Veeti Mahonen Tampereen Pyrintö 10:12
Oda Kjellevold Malde IL Gular 10:15
Ane Nevland Ålgård Orientering 11:59
Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 14:18
Elise Nyhus Nittedal OL 21:28
Jørgen Oen-Sivertsen TIF Viking 13:02
Alida Oftedal Ålgård Orientering 15:17
Livar Oftedal Ålgård Orientering 14:21
Kristine Ringheim OK Horten 15:33
Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 9:40
Synne Sandven Notodden OL 15:32
Gustav Andresen Skotte Fossum IF 9:50
Berthe Teslo Hadeland OL 13:00
haldor tveberg Voss IL 22:56
Gunnhild Tverberg Voss IL 20:23
Marie Tverberg Voss IL 22:59
Tommi Viilo Tampereen Pyrintö 10:56
Trym Holstad Voss IL diskvalifisert
Kristine Bog Vikane Varegg Fleridrett ikke startet

D -10

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Marie Aadland Samnanger IL 17:29
Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 18:36
Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 17:44
Kaarina Nurminen Kangasala SK 27:36

D 11-12

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kari Kyrkjebø TIF Viking 8:45
2 Jenny Baklid Konnerud IL 22:04 +13:19
3 Lotta Eerola Tampereen Pyrintö 24:38 +15:53
4 Johanne Midttun Systad Nydalens SK 24:50 +16:05
5 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 26:47 +18:02
6 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 29:41 +20:56
7 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 31:32 +22:47
8 Ida Jussila Tampereen Pyrintö 32:16 +23:31
9 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 32:58 +24:13
10 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 47:56 +39:11

D 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olina Dale IL Gular 11:40

D 13-14

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 24:02
2 Rannveig Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 26:02 +2:00
3 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 38:13 +14:11
4 Marte Mjeldheim Sandvoll IL Gneist 40:42 +16:40
5 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 41:50 +17:48
6 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 42:24 +18:22
7 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 42:48 +18:46
8 Oda Hansen IL Gular 44:13 +20:11
9 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 49:31 +25:29
10 Emelie Roos OK Landehof 51:40 +27:38
11 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 55:46 +31:44
12 Marie Bergstrøm Gimle IF 1:00:06 +36:04
13 Marianne Høysæter Monsen Askøy OL 1:01:41 +37:39
14 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 1:16:05 +52:03
Astrid Styrvold Porsgrunn OL diskvalifisert
Nora Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Hanne Daltveit Fana IL ikke startet

D 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Guseva S.Petersburg O-team 34:11
2 Kristin Botnen Nesbyen IL 1:01:18 +27:07

D 13-16N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne-Katrine Algerøy TIF Viking 22:00
2 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 28:28 +6:28

D 15-16

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Evine Westli Andersen Løten OL 29:05
2 Amalie Bergstrøm Gimle IF 36:12 +7:07
3 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 36:22 +7:17
4 Line Laurantsen IL Gneist 36:48 +7:43
4 Vibeke Rykkje Fana IL 36:48 +7:43
6 Ingunn Rognsvåg Fana IL 40:04 +10:59
7 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 41:34 +12:29
8 Katrine Molvik IL Gneist 43:50 +14:45
9 Sigrid Søvik IL Gneist 46:57 +17:52
10 Ingvild Slagstad Fjellhug/Vereide IL 48:42 +19:37
11 Linnea Kjellsson Falkenbergs OK 48:53 +19:48
12 Vilde Skage IL Gneist 52:38 +23:33
Toril Aasheim Nymark Askøy OL diskvalifisert
Julia Plaian Asker Skiklubb ikke startet
Emma Juvik IL Gular ikke startet

D 17-Kort

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Goga Bergens TF 36:35
2 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 37:56 +1:21
3 Christine Turter Sandvold Nydalens SK 38:29 +1:54
4 Elisabet Bråten Voss IL 43:05 +6:30
5 Birgitte Torbjørnsen Vikebygd IL 45:39 +9:04
6 Emma Myrseth Øverbygd IL 47:09 +10:34
7 Silje Reistad Fana IL 48:13 +11:38
8 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 49:27 +12:52
9 Tone Nilsen Bø OL 56:20 +19:45
10 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 57:08 +20:33
11 Kristin Hammerås IL Gular 1:11:29 +34:54

D 17-C

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lovise Nevland Ålgård Orientering 25:43
2 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 28:44 +3:01
3 Cathrine Kristiansen Fitjar IL 34:14 +8:31
4 Siri Spjelkavik IL Tyrving 36:40 +10:57
5 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 37:47 +12:04
6 Anja Dyrkolbotn Bø OL 38:47 +13:04
7 Trude Kyrkjebø TIF Viking 42:09 +16:26
8 May-lill Damm TIF Viking 42:11 +16:28
9 Liv-Hege Roberg Ghabeli OL Trollo 42:17 +16:34
10 Ingrid Anne Rosshaug Porsgrunn OL 45:31 +19:48
11 Therese Botnen Nesbyen IL 47:07 +21:24
12 Marita Botnen Nesbyen IL 48:43 +23:00
13 Monica Nordbrøden Halden SK 50:01 +24:18
14 Marianne Berg Kvernbit IL 50:46 +25:03
15 Signe Kyrkjebø TIF Viking 51:43 +26:00
16 Bente Kristin Berg IL Gular 1:03:03 +37:20
Liv Astri Jørgensen Oddersjaa SSK ikke startet
Inger Bjerga Varegg Fleridrett ikke startet

D 17-20

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 51:08
2 Kari Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 53:23 +2:15
3 Hildegunn Heggøy Voss IL 54:34 +3:26
4 Emilie Westli Andersen Løten OL 55:07 +3:59
5 Klara Alm OK Linné 56:44 +5:36
6 Ann-Elin Bendiksen Fana IL 1:02:12 +11:04
7 Ingelinn Molvik IL Gneist 1:11:46 +20:38
8 Synnøve Hatland Voss IL 1:17:44 +26:36
9 Rebekka Bråten Voss IL 1:18:08 +27:00
Elin Kjellsson Falkenbergs OK diskvalifisert
Gunhild Rogne Halland NTNUI diskvalifisert
Elise Rognsvåg Fana IL diskvalifisert

D 21-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bodil Holmström Halden SK 43:20
2 Hanna Axelsson Meyerson OK Linné 45:58 +2:38
3 Kaja Torpe Lien Porsgrunn OL 50:14 +6:54
4 Lone Brochmann Eiker OL 50:21 +7:01
5 Ingvild Bjørhei Lillomarka OL 50:51 +7:31
6 Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö 52:03 +8:43
7 Kari Svingheim Varegg Fleridrett 53:11 +9:51
8 Ingvild Maalen-Johansen Ås-UMB Orientering 55:02 +11:42
9 Helen Martinsen IL Gular 55:32 +12:12
10 Christine Rufer OLG Galgenen 55:34 +12:14
11 Celine Renard Kongsberg OL 59:34 +16:14
12 Una Glende Janson Kristiansand OK 1:00:03 +16:43
13 Siri Sjødin Drange Askøy OL 1:02:19 +18:59
14 Dagny I. Lysaker Raumar Orientering 1:06:31 +23:11
15 Hilde Kristine Hvidevold BSI - Orientering 1:37:07 +53:47
16 Kristin Jæger BSI - Orientering 1:41:35 +58:15
Ida Tangen Nydalens SK ikke startet
Linn Hokholt Lillomarka OL ikke startet
Siri Selvig Nydalens SK ikke startet

D 35-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arisha Trofimchik S.Petersburg O-team 1:08:50
2 Jill Iren Berge Fana IL 1:14:04 +5:14
3 Kristin Genberg Varegg Fleridrett 1:22:39 +13:49
Vandeweyer Marijs Hamok diskvalifisert
Angelica Brandqvist Tibro OK ikke startet
Daniela Martanova Slavia Liberec ikke startet

D 40-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kirsti Lysaker Fana IL 40:20
2 Hanne Lerche Raadal Halden SK 42:13 +1:53
3 Isa Heggedal Konnerud IL 42:19 +1:59
4 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 43:19 +2:59
5 Wenche-Lill Bjåland Sandefjord OK 46:52 +6:32
6 Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö 47:48 +7:28
7 Tiina Jussila Tampereen Pyrintö 48:42 +8:22
8 Henna Nurminen Helsingin Suunistajat 49:39 +9:19
9 Tone Almås IL Leik 52:08 +11:48
10 Elisa-Beth Tveitnes Voss IL 52:25 +12:05
11 Kristin Sandven Notodden OL 53:00 +12:40
12 Marian Kjellevold Malde IL Gular 56:11 +15:51
13 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:09:39 +29:19
14 Laila Ruste Gårdhammer OK Horten 1:09:48 +29:28
15 Britta Kjellsson Falkenbergs OK 1:20:10 +39:50
Alexa Troedson Big Foot Orienteers ikke startet
Karianne Strømme TIF Viking ikke startet

D 45-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Annika Viilo Tampereen Pyrintö 41:10
2 Riikka Eerola Tampereen Pyrintö 41:29 +0:19
3 Pia Molnar Mariefors Skidklubb 44:47 +3:37
4 Rannveig Nordhagen Fana IL 47:13 +6:03
5 Inger Tone Nygård Egersund OK 48:53 +7:43
6 Lise Christensen TIF Viking 53:03 +11:53
7 Ingrid Sandvoll IL Gneist 54:01 +12:51
8 Tove Aasheim Askøy OL 56:19 +15:09
9 Ulrika Meyerson OK Linné 1:03:51 +22:41
10 Mai Helen Linga IL Gular 1:03:53 +22:43
11 Jartrud Steinsli Østmarka OK 1:05:01 +23:51
12 Britt Karlsen Askøy OL 1:08:12 +27:02
13 Sille Winsnes Ås-UMB Orientering 1:09:39 +28:29
14 Linda Klanderud Årstad IL 1:11:52 +30:42
15 Anne Fjeldstad Årstad IL 1:15:01 +33:51
16 Sissel Tvedten Kongsberg OL 1:18:04 +36:54
17 Ellen T Astrup Voss IL 1:24:01 +42:51
18 Mette Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 1:29:52 +48:42
Lise Roll Fana IL ikke startet
Maria Torgersen Bækkelagets SK ikke startet

D 45-Kort

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Forbord Malvik IL 39:46
2 Katrine Nygaard Algerøy TIF Viking 44:51 +5:05
3 Katri Lilja Tampereen Pyrintö 47:25 +7:39
4 Elin Nyhus Nittedal OL 48:54 +9:08
5 Karina Wahl IK-Vista 50:40 +10:54
6 Lisbeth Aadland Samnanger IL 53:29 +13:43
7 Inger Lise Angelskår TIF Viking 1:01:04 +21:18
8 Anita Lindvik-Sævareid Fana IL 1:29:24 +49:38

D 50-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Skantze IL Tyrving 32:44
2 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 34:52 +2:08
3 Turid Rognsvåg Fana IL 35:51 +3:07
4 Liv Sylvi Meyer IL Gneist 38:40 +5:56
5 Åse Karin Wigemyr Oddersjaa SSK 39:41 +6:57
6 Hege Fjellbirkeland IL Gular 40:02 +7:18
7 Lena Gottfridsson Nittedal OL 41:03 +8:19
8 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 44:10 +11:26
9 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 47:34 +14:50
10 Gerda Guglielmetti GOLD Savosa 1:17:02 +44:18
Elin Sjødin Drange Askøy OL ikke startet
Mette Rogne Varegg Fleridrett ikke startet

D 55-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elisabet Öström OK Tyr 36:46
2 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 37:05 +0:19
3 Jorunn Sanderud Nydalens SK 37:32 +0:46
4 Marit Nipen IL Gneist 42:52 +6:06
5 Nina Soligard Bergens TF 43:43 +6:57
6 Lotti Spalinger OLG Saeuliamt 46:04 +9:18
7 Gunn Botnen Bø OL 57:52 +21:06
8 Trude Botnen Bråten Voss IL 1:00:05 +23:19
9 Bjørg Midttun Bergens TF 1:06:21 +29:35
Anne Kathrine Svingheim Hadeland OL ikke startet
Anne Kjersti Daltveit Fana IL ikke startet

D 55-Kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elena Shek-Iovsepyants Shekspb 47:18
Lotta Määttä Kouvolan Suunnistajat diskvalifisert

D 60-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inger A Tiltnes IL Tyrving 38:14
2 Anne-Marie Holmström Lidköpings Vintersportklubb 40:56 +2:42
3 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 44:41 +6:27
4 Berit Hegdal Bergens TF 44:45 +6:31
5 Berit Tvedt IL Gular 46:49 +8:35
6 Berit Røste Ringsaker OK 47:40 +9:26
7 Astrid Ormberg Fana IL 49:17 +11:03
8 Kari Secher Bergens TF 58:07 +19:53
9 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:05:11 +26:57
10 Astri Ese Hole Bergens TF 1:18:02 +39:48

D 65-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørg Gårdhammer Fossekallen IL 37:12
2 Edel Slettemark Stord Orientering 38:17 +1:05
3 May Helene Hansen Sandefjord OK 41:29 +4:17
4 Else Lerche Raadal Fana IL 42:52 +5:40
5 Marie Aasheim Stord Orientering 44:00 +6:48
6 Audny Totland Fana IL 44:43 +7:31
7 Ingvill Vold Fana IL 47:46 +10:34
8 Bjørg Kocbach Bergens TF 48:44 +11:32
9 Turid Tangen Fana IL 57:18 +20:06
10 Marit Haugset Gimle IF 1:02:08 +24:56
11 Marthe Mattey IL Gular 1:53:41 +1:16:29

D 70-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olaug F. Johansen Sauda Orienteringsklubb 35:08
2 Anne Lise  Øfsthus Asker Skiklubb 40:48 +5:40
3 Ingrid Roll Fana IL 50:43 +15:35
4 Asbjørg Bjørlo Gimle IF 52:51 +17:43
5 Tirill Liby Seip OK Skeidi 54:24 +19:16

H -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Ulrik Hellen TIF Viking 21:14
Martin Thomassen Varegg Fleridrett 22:48

H 11-12

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mikko Eerola Tampereen Pyrintö 19:05
2 Kristian Rykkje Fana IL 19:35 +0:30
3 Lasse Viilo Tampereen Pyrintö 20:43 +1:38
4 Martin Nevland Ålgård Orientering 21:54 +2:49
5 Eerik Nurminen Kangasala SK 22:19 +3:14
6 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 24:38 +5:33
7 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 28:48 +9:43
8 Oscar Kjellsson Falkenbergs OK 32:46 +13:41
9 Kaspar Augland Voss IL 33:29 +14:24
10 Trygve Nummedal Os Førde IL 35:28 +16:23
11 Alexander Roos OK Landehof 36:29 +17:24
12 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 37:11 +18:06
13 Heine Linga IL Gular 52:59 +33:54
Tobias Engeli Varegg Fleridrett diskvalifisert
Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett diskvalifisert
Vili Mähönen Tampereen Pyrintö diskvalifisert
Jakob L Astrup Sjøtun Voss IL ikke startet
Scott Juvik IL Gular ikke startet
Olav Torgersen Bækkelagets SK ikke startet

H 11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magnus Gjerstad Osterøy IL 9:17
2 Ludvik Skattum Voss IL 11:08 +1:51

H 13-14

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 25:31
2 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 35:29 +9:58
3 Kasper Fosser Heming Orientering 36:19 +10:48
4 Juha Lilja Tampereen Pyrintö 49:23 +23:52
5 Birk Tjelmeland IL Gular 49:56 +24:25
6 Erling Bell Lysaker Fana IL 52:21 +26:50
7 Knut Kyrkjebø TIF Viking 55:47 +30:16
Anders Nødland Fuglestad Ålgård Orientering ikke startet
Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett ikke startet

H 13-16C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Andreas Een Voss IL 14:04
2 Martin Andresen Skotte Fossum IF 34:35 +20:31
3 Audun Midttun Systad Lyn Ski 35:44 +21:40
4 Philip Roberg Ghabeli OL Trollo 42:33 +28:29

H 15-16

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håvard Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 26:07
2 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 29:13 +3:06
3 Johan Wennermark OK Skogsfalken 30:14 +4:07
4 Teemu Eerola Tampereen Pyrintö 31:24 +5:17
5 Jakob Eikner Fana IL 31:46 +5:39
6 Peter Nordbrøden Halden SK 33:20 +7:13
7 Magnus Sandven Notodden OL 33:33 +7:26
8 Kristoffer Nygård Egersund OK 36:54 +10:47
9 Johannes Bakke Aashamar Flosta IL 41:04 +14:57
10 Håvard Nummedal Os Førde IL 41:31 +15:24
11 Ask Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 41:39 +15:32
12 Henrik Røen Samnanger IL 44:34 +18:27
13 Sondre Damm TIF Viking 48:51 +22:44
14 Brage Hellen TIF Viking 58:04 +31:57
15 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 1:00:53 +34:46
16 Rasmus Njølstad Vonen Varegg Fleridrett 1:02:17 +36:10
17 Olav Ekrheim Fana IL 1:15:49 +49:42
Bjørnar Svanberg Helle TIF Viking diskvalifisert
Vegard Jarvis Westergård Varegg Fleridrett ikke startet
Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering ikke startet
Øyvind Wiggen Byåsen IL ikke startet

H 17-Kort

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigve Botnen Bø OL 33:39
2 Ola Lesteberg Kongsberg OL 35:08 +1:29
3 Øystein Botnen Bø OL 35:10 +1:31
4 Trond Døskeland Fana IL 38:26 +4:47
5 Lars S. Skeide Fana IL 41:27 +7:48
6 Såmund Botnen Bø OL 41:44 +8:05
7 Morten Vilbo Sørum Raumar Orientering 45:44 +12:05
8 Ian Ringheim OK Horten 47:37 +13:58
9 Magne Tjelmeland IL Gular 53:24 +19:45
10 Per Øyvind Kindem Gimle IF 56:05 +22:26
11 Ole André Westerheim Fitjar IL 1:11:08 +37:29
12 Kristian Bråten Voss IL 1:12:29 +38:50
13 Tor Kjetil Nilsen Bø OL 1:25:44 +52:05
14 Jone Peter Reistad Fana IL 1:30:05 +56:26
15 Odin Linga IL Gular 1:45:05 +1:11:26
Sindre Tengesdal Bø OL ikke startet

H 17-C

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Roger Nyhus Nittedal OL 25:33
2 Øistein Paulsen Bergens TF 27:39 +2:06
3 Jan Bjåland Sandefjord OK 34:44 +9:11
4 Ladislav Kobach Bergens TF 36:04 +10:31
5 Sindre Ekrheim Bergens TF 36:15 +10:42
6 Lars-Erik Østerud Eiker OL 40:45 +15:12
7 Harald Hammershaug Tvedten Kongsberg OL 47:59 +22:26
8 Hallgrim Tørrisplass Nesbyen IL 50:50 +25:17
Rune Hjelle Konnerud IL diskvalifisert
Johannes Gjerstad Osterøy IL ikke startet
Arild Jørgensen Oddersjaa SSK ikke startet

H 17-18

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torjus Raa Varegg Fleridrett 41:08
2 Fredrik Wennermark OK Skogsfalken 42:36 +1:28
3 Martin Femsteinevik Varegg Fleridrett 44:18 +3:10
4 Paul Martin Remme Porsgrunn OL 45:13 +4:05
5 Jakob Wahl IK-Vista 46:07 +4:59
6 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 46:57 +5:49
7 Giordano Slanzi Røyken OL 47:40 +6:32
8 Geir Inge Keiserås IL Leik 50:25 +9:17
9 Ola Keiserås IL Leik 53:53 +12:45
10 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 56:54 +15:46
11 Håkon Kindem Gimle IF 57:50 +16:42
12 Anders Bø Voss IL 1:12:34 +31:26
Ross Juvik IL Gular brutt
Sebastian Torgersen Bækkelagets SK ikke startet
Morten Jørgensen Kristiansand OK ikke startet

H 19-20

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oskar Røen Varegg Fleridrett 43:10
2 Adam Gottfridsson Lillomarka OL 47:24 +4:14
3 Sindre Johannessen Freidig 50:31 +7:21
4 Adrian Opheim Måren OK 51:05 +7:55
5 Linus Wahl IK-Vista 59:36 +16:26
6 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:01:00 +17:50
Håkon Sandven Fana IL ikke startet

H 21-

35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 40:52
2 Øyvind Helgerud Halden SK 41:22 +0:30
3 Ilkka Nurminen Helsingin Suunistajat 43:18 +2:26
4 Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL 43:19 +2:27
5 Rasmus Korvald Skaare NTNUI 44:02 +3:10
6 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 45:05 +4:13
7 Rune Nygaard IL Gular 45:43 +4:51
8 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 47:30 +6:38
9 Jan Andreas Edstrøm Lillomarka OL 47:40 +6:48
10 Torgeir Nevland Ålgård Orientering 47:48 +6:56
11 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 49:47 +8:55
12 Christian Grønvold NTNUI 49:51 +8:59
13 Göran Winblad Rehns BK 51:00 +10:08
14 Raphael Zwiker OLG Galgenen 51:39 +10:47
15 David Gottfridsson Lillomarka OL 55:13 +14:21
16 Alf Johan Lima Ganddal IL 55:17 +14:25
17 Einar Marius Hjellestad Martinsen Vikebygd IL 56:51 +15:59
18 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 57:52 +17:00
19 Glenn Tore Løland Ganddal IL 59:17 +18:25
20 Lars Helge Løland Sauda Orienteringsklubb 1:00:01 +19:09
21 Konstantin Firsov Varegg Fleridrett 1:00:35 +19:43
22 Stian Solheim Fana IL 1:01:10 +20:18
23 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 1:01:53 +21:01
24 Bjørn Johannessen Field NTNUI 1:03:01 +22:09
25 Gustav Ruø Freidig 1:03:54 +23:02
26 Kjell Blomseth Ås-UMB Orientering 1:06:02 +25:10
27 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 1:11:21 +30:29
28 Morten Andreas Nome BSI - Orientering 1:14:59 +34:07
29 Gjermund Gytri Førde IL 1:15:49 +34:57
30 Kasper Valestrand Varegg Fleridrett 1:21:31 +40:39
31 Ståle Leiren Kvernbit IL 1:31:49 +50:57
32 Henning Lohne BSI - Orientering 1:59:41 +1:18:49
Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering diskvalifisert
Damien Renard Kongsberg OL diskvalifisert
Espen Rognsvåg Fana IL diskvalifisert
Jiri Martan Slavia Liberec ikke startet
Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett ikke startet
Bjarthe Westerheim Stord Orientering ikke startet

H 35-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Tønnessen Rød Fana IL 1:05:57
2 Marcel Niederhauser OLG Basel 1:11:59 +6:02
3 Bård Hekland IL Gular 1:13:53 +7:56
4 Martin Becker OLG Basel 1:42:14 +36:17
5 Frode Helmich Pedersen Varegg Fleridrett 1:43:47 +37:50
6 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 1:58:13 +52:16
7 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 2:07:06 +1:01:09

H 40-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjetil Bjørlo Halden SK 35:17
2 Jouni Mahonen Tampereen Pyrintö 36:40 +1:23
3 Kenneth Westerheim Stord Orientering 38:16 +2:59
4 Jon Magne Svendsbøe Vikebygd IL 38:45 +3:28
5 Espen Bergstrøm Gimle IF 40:14 +4:57
6 Kari Jussila Kangasala SK 40:31 +5:14
7 Ilya Gusev S.Petersburg O-team 43:01 +7:44
8 Severi Eerola Tampereen Pyrintö 43:20 +8:03
9 Per Arne Aadland Samnanger IL 44:15 +8:58
10 Pål Winsents Brandval/Kongsvinger OK 46:15 +10:58
11 Ronny Rykkje Fana IL 52:36 +17:19
12 Sverre Johan Nærheim IL Gular 57:23 +22:06
13 Ketil Malde IL Gular 59:57 +24:40
14 Ketil Døskeland Fana IL 1:02:02 +26:45
15 Bjart Are Hellen TIF Viking 1:03:49 +28:32
16 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:13:27 +38:10
17 Peter Kjellsson Falkenbergs OK 1:35:03 +59:46
Jon-Kåre Hansen TIF Viking ikke startet

H 45-

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Arild Aasheim Ganddal IL 32:23
2 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 38:36 +6:13
3 Sigurd Eikner Fana IL 39:07 +6:44
3 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 39:07 +6:44
5 Tore Nymark Askøy OL 40:17 +7:54
6 Einar Martinsen Vikebygd IL 41:16 +8:53
7 Yngve Nymark Askøy OL 41:29 +9:06
8 Tore Juvik IL Gular 41:45 +9:22
9 Arild Andresen Fossum IF 43:00 +10:37
10 Andreas Grote OLC SKOG Fribourg 43:19 +10:56
11 Geir Paulsen OL Trollelg 44:39 +12:16
12 Rolv Anders Systad Lyn Ski 45:03 +12:40
13 Øistein Strømme IL Gular 45:25 +13:02
14 Einar Teslo Hadeland OL 45:53 +13:30
15 Jan Petter  Hansen IL Gular 46:05 +13:42
16 Bjørn Serck-Hanssen Sandnes IL (Rogaland) 48:18 +15:55
17 Axel Eikner Fana IL 49:49 +17:26
18 Geza Molnar Mariefors Skidklubb 50:08 +17:45
19 Kjetil Damm TIF Viking 53:14 +20:51
20 Øystein Wiggen Byåsen IL 54:42 +22:19
21 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 54:45 +22:22
22 Meeuwssen Marc Trol 1:13:15 +40:52
Roald Laurantsen IL Gneist diskvalifisert
Stig Bratsberg Molde og Omegn IF diskvalifisert
Andy Simpson Big Foot Orienteers ikke startet
Arne Torgersen Bækkelagets SK ikke startet
Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett ikke startet
Jens Lindström Tibro OK ikke startet

H 45-Kort

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Erik Oppedal IL Gular 38:36
2 Olivier Baechler OLC SKOG Fribourg 49:44 +11:08
3 Pål Augland Voss IL 52:07 +13:31
4 Geir Rognsvåg Fana IL 55:53 +17:17

H 50-

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Onno Verberne OL Toten-Troll 34:39
2 Terje Gudbrandsen Hamar OK 34:40 +0:01
3 Arne Johannesen IL Gular 34:48 +0:09
4 Leif Hovden Halsnøy OL 37:06 +2:27
5 Richard Tiley Lakeland OC 37:46 +3:07
6 Rune Karstensen Stavanger Orienteringsklubb 38:02 +3:23
7 Svein Wigemyr Oddersjaa SSK 38:18 +3:39
8 Jørn Nordbrøden Halden SK 38:24 +3:45
9 Jørn Ove Woldsdal Varegg Fleridrett 39:14 +4:35
10 Tommy Sævareid Fana IL 39:22 +4:43
11 Eirik Nordhagen Ås-UMB Orientering 40:09 +5:30
12 Jan Haugland Årstad IL 40:13 +5:34
13 Torgeir Strand Fana IL 42:23 +7:44
14 Tore Svein Nese Askøy OL 42:28 +7:49
15 Stefan Wahl IK-Vista 46:23 +11:44
16 Per Stedje Østmarka OK 46:24 +11:45
17 Jarle Gjerde NOTEAM 47:52 +13:13
18 Herman Bakke Løten OL 50:20 +15:41
19 Donald Skantze IL Tyrving 53:44 +19:05
20 Bjørn-Inge Skage IL Gneist 55:06 +20:27
21 David Johan Tjøswold Bergens TF 56:20 +21:41
22 Beat Spalinger OLG Saeuliamt 59:49 +25:10
23 Knut A Molvik IL Gneist 1:01:36 +26:57
24 Tomas Axelsson OK Linné 1:02:48 +28:09
25 Vidar Botnen Nesbyen IL 1:04:25 +29:46
26 Arne Johan Sælen Fana IL 1:09:21 +34:42
Anton Plaian Asker Skiklubb ikke startet
Bjørn Hølleland Fana IL ikke startet
Arve Opheim Måren OK ikke startet
Arild Røen Samnanger IL ikke startet

H 55-

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Keijo Viilo Tampereen Pyrintö 30:18
2 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 31:57 +1:39
3 Yngve Gottfridsson Nittedal OL 34:05 +3:47
4 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 37:03 +6:45
5 Olov Öström OK Tyr 37:18 +7:00
6 Michele Guglielmetti GOLD Savosa 38:54 +8:36
7 Gunnar Gytri Førde IL 39:40 +9:22
8 Geir Svingheim Hadeland OL 41:32 +11:14
9 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 41:51 +11:33
10 Ove Drange Askøy OL 43:15 +12:57
11 Even Hofstad Freidig 45:06 +14:48
12 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 46:56 +16:38
13 Stein Nysæther Voss IL 48:58 +18:40
14 Jarle Botnen Bø OL 49:24 +19:06
15 Jan Magnus Nilsen Askøy OL 49:31 +19:13
16 John Olav Alvsvåg Fana IL 50:38 +20:20
17 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 51:27 +21:09
18 Bjørn-Ove Tuft Varegg Fleridrett 51:43 +21:25
19 Rune Monsen Askøy OL 1:01:26 +31:08
20 Egil Karlsen Askøy OL 1:10:23 +40:05
21 Nikoly Kovtun Shekspb 1:17:52 +47:34

H 55-Kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øystein Rønning Nydalens SK 40:47
2 Åge Aashamar Flosta IL 49:15 +8:28

H 60-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Trøan Hadeland OL 27:39
2 Harry Breiland Ålgård Orientering 27:55 +0:16
3 Arne Tiltnes IL Tyrving 29:37 +1:58
4 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 31:53 +4:14
5 Asko Määttä Kouvolan Suunnistajat 34:41 +7:02
6 Sverre Aasen Sogndal IL 36:44 +9:05
7 Jørn Torgersen TIF Viking 40:18 +12:39
8 Torodd Os Førde IL 45:20 +17:41
9 Anders Bjørkaas Askvoll og Holmedal IL 47:56 +20:17
10 Atle Alvheim Fana IL 50:07 +22:28
11 Jan Olav Ormberg Fana IL 58:17 +30:38
Helge Schei Førde IL ikke startet

H 65-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Fosser Indre Østfold OK 29:28
2 Åmund Tonna Eiker OL 30:02 +0:34
3 Magnus Natås Bergens TF 31:24 +1:56
4 Harald Westerheim Fitjar IL 34:59 +5:31
5 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 35:11 +5:43
6 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 35:20 +5:52
7 Per Vold Fana IL 35:52 +6:24
8 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 37:00 +7:32
9 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 37:16 +7:48
10 Harald Steinsland Vikebygd IL 39:14 +9:46
11 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 39:20 +9:52
12 Steinar Slettemark Stord Orientering 40:22 +10:54
13 Dagfinn Hole Bergens TF 40:54 +11:26
14 Magne Raadal Fana IL 40:58 +11:30
15 Ørn Midttun Bergens TF 1:12:40 +43:12
16 Kristian Hj. Falch IL Gular 1:15:45 +46:17
Ove Osland Bergens TF diskvalifisert

H 70-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gunnar J. Alsaker Årstad IL 40:32
2 Kjell Haugset Gimle IF 40:46 +0:14
3 Olav Totland Fana IL 42:28 +1:56
4 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 42:37 +2:05
5 Rolf Arvid Leijon Pedersen Alta OL 42:42 +2:10
6 Tormod Dahlen Gjø-Vard OL 43:53 +3:21
7 Otto Grahl-Nielsen Bergens TF 44:22 +3:50
8 Ingolf Dybvik IL Solid 57:49 +17:17
9 Thorbjørn Johan Bjørlo Gimle IF 1:01:03 +20:31
10 Per Olaf Tangen Fana IL 1:03:53 +23:21
Egil Nestande Førde IL diskvalifisert

H 75-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Magne Sandal Fana IL 30:47
2 Axel Ingvaldsen TIF Viking 35:44 +4:57
3 Svein Haukaas Årstad IL 36:26 +5:39
4 Svein Frimann Kvalheim Kolbotn Skimt OL 39:46 +8:59
5 Evgeny Tarantsev OK Yeisk 50:17 +19:30
Sverre G. Johansen Sauda Orienteringsklubb diskvalifisert

H 80-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Adolf Kempf OLG KTV Altdorf 54:25
2 Kjell Gjersdal Stavanger Orienteringsklubb 55:37 +1:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor