Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 3.runde

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 3.runde
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: onsdag 10 juni 2015

N-åpen

1 640 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mads Berg jr IL Nansen 21:20 13:00
0 Sander Røset Tynset IF 23:49 +2:29 14:31
0 Mohamed Mosabekov Tynset IF 23:53 +2:33 14:33
0 Martine Rød Feragen Tynset IF 29:37 +8:17 18:03
0 Tim Fremstad Os IL 34:28 +13:08 21:00
0 Emil Fremstad Os IL 33:49 +12:29 20:37
0 Svanhild Ryen Os IL 35:46 +14:26 21:48
0 Astrid Schjølberg Røros IL 16:59 10:21
0 Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 18:57 11:33
0 Miriam Heidtmann Os IL 35:15 +13:55 21:29
0 Guro Schjølberg Tynset IF 21:05 12:51
0 Emma Heidtmann Os IL 35:20 +14:00 21:32
0 Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 18:00 10:58
0 Ida Høsøien Tynset IF 20:59 12:47
0 Amund Ryen Os IL 48:08 +26:48 29:20
0 Andrine Helander Røset Tynset IF 16:04 9:47

D 11-12

2 090 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Andrea Sæther Verdenius Vingelen IL 19:34 +3:50 9:21
0 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 15:44 7:31
0 Eline Horten Jordet Vingelen IL 18:46 +3:02 8:58

D 13-14

3 590 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inga Skjevdal Røros IL 48:47 13:35

D 13-16C

2 090 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Helene Møller Moe Røros IL diskvalifisert

D 15-16

3 880 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorun Bækken Os IL 42:36 10:58
1 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 42:36 10:58
3 Hilde Moan Bjørshol Kvikne IL 44:15 +1:39 11:24

H 11-12

2 090 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Vetle Meli Narjord Os IL 17:09 8:12
0 Eirik Dæhli Ryen Vingelen IL 21:11 10:08
0 Truls Lunåsmo Tynset IF 27:16 +6:05 13:02
0 Bennet Sauer Os IL 29:07 +7:56 13:55
0 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 27:00 +5:49 12:55
0 Petter Solhaug Sæter Os IL 22:01 +0:50 10:32
0 Lars Horten Jordet Vingelen IL 19:11 9:10
0 Jørgen Langbekkhei Os IL 31:05 +9:54 14:52
0 Vetle Bondhus Often Tynset IF 21:17 +0:06 10:11
0 Sverre Prøsch-Moen Røros IL 31:02 +9:51 14:50
0 Lukas Kort Os IL 29:02 +7:51 13:53

H 13-14

3 590 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 31:13 8:41
2 Asgeir Espeland Tynset IF 35:14 +4:01 9:48
3 Jørgen Schjølberg Tynset IF 36:22 +5:09 10:07
Jakob Høsøien Tynset IF diskvalifisert

H 15-16

4 680 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Kort Os IL 40:04 8:33
Jørgen Solhaug Sæter Os IL diskvalifisert

H 17-20|

5 660 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ivar Aukrust Osmoen Os IL 39:12 6:55
2 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 41:34 +2:22 7:20
3 Anders Rønning Vingelen IL 51:12 +12:00 9:02
4 Øyvind Berg IL Nansen 51:55 +12:43 9:10

N lang

3 770 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Simensen Os IL 40:06 10:38
2 Olaf Piekarski Os IL 43:24 +3:18 11:30

D 15-20B

3 590 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL 46:39 12:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor