Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 4 - Handelandsmarka

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 4 - Handelandsmarka
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 7 september 2015

Damer - mellom løype

1 610 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Lea Sletten Ganddal IL 16:15 10:05
2 Anna Taksdal Ganddal IL 16:35 +0:20 10:18
3 Ella Rise Ganddal IL 19:51 +3:36 12:19
4 Pernille Hovstad Ganddal IL 23:19 +7:04 14:28
5 Målfrid Bjørnsen Ganddal IL 41:37 +25:22 25:50
Hilde Ohr Ganddal IL diskvalifisert
Anna Alexandra Wirowski Ganddal IL diskvalifisert

Damer - lang løype

3 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 22:03 7:21
2 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 28:53 +6:50 9:37
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 30:52 +8:49 10:17
4 Barbro Sandal Ganddal IL 40:07 +18:04 13:22
5 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 43:11 +21:08 14:23

Herrer - mellom løype

1 610 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Rødde Ganddal IL 11:33 7:10
2 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 12:02 +0:29 7:28
3 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 13:10 +1:37 8:10
4 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 16:00 +4:27 9:56
5 Elias Eidsvåg Ganddal IL 16:43 +5:10 10:22
6 Jakob Hovland Wadel Ganddal IL 17:25 +5:52 10:49
7 Simon Lauvås Ganddal IL 20:17 +8:44 12:35
8 Anders Jess Linjord Ganddal IL 25:07 +13:34 15:36
9 David Jess Linjord Ganddal IL 26:21 +14:48 16:21
10 Ådne Orstad Ganddal IL 37:50 +26:17 23:29
Ole Kristian Taksdal Ganddal IL diskvalifisert

Herrer - lang løype

3 000 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aart Joakim int Veld Ganddal IL 21:19 7:06
2 Oddvar Taksdal Ganddal IL 21:51 +0:32 7:17
3 Per Olav Haarr Ganddal IL 21:57 +0:38 7:19
4 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 24:25 +3:06 8:08
5 Per Ingar Hadland Ganddal IL 27:39 +6:20 9:13
6 Per Ivar Stokland Ganddal IL 28:39 +7:20 9:33
7 Per Frode Sandal Ganddal IL 29:35 +8:16 9:51
8 Per Martin Stokland Ganddal IL 30:24 +9:05 10:08
9 Ove Oaland Ganddal IL 39:09 +17:50 13:03
10 Arild Svihus Ganddal IL 39:47 +18:28 13:15
11 Øivind Hansen Ganddal IL 42:54 +21:35 14:18
12 Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 43:19 +22:00 14:26
Joar Eilevstjønn Ganddal IL diskvalifisert
Trond Lamark Ganddal IL diskvalifisert
Kjell Svihus Ganddal IL diskvalifisert

Nybegynnerløype

960 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Norah Breivold Ganddal IL 9:32 9:55
0 Erlend Bremnes Ganddal IL 8:25 8:46
0 Aksel Dommersnes Ganddal IL 8:31 8:52
0 Daniel Eilevstjønn Ganddal IL 10:38 +1:06 11:04
0 Henrik Eilevstjønn Ganddal IL 10:34 +1:02 11:00
0 Øivind Fagerlund Ganddal IL 14:49 +5:17 15:26
0 Fredrik Hovstad Ganddal IL 8:23 8:43
0 Tobias Klakegg Ganddal IL 11:27 +1:55 11:55
0 Rikke Kristina Lende Idland Ganddal IL 15:45 +6:13 16:24
0 Daniel de Jong Njaa Ganddal IL 7:22 7:40
0 Lukas de Jong Njaa Ganddal IL 9:10 9:32
0 Peder Orstad Ganddal IL 14:46 +5:14 15:22
0 Eivind Roth Ganddal IL 12:32 +3:00 13:03
0 Inger Roth Ganddal IL 16:10 +6:38 16:50
0 Olav Roth Ganddal IL 15:47 +6:15 16:26
0 Marius Rødde Ganddal IL 9:14 9:37
0 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 10:06 +0:34 10:31
0 Alexander Sandve Ganddal IL 12:10 +2:38 12:40
0 Elisabeth Sandve Ganddal IL 11:53 +2:21 12:22
0 Natalie Sandve Ganddal IL 12:17 +2:45 12:47
0 Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 12:25 +2:53 12:56
0 Øyvind Stokke Seljeskog Ganddal IL 12:20 +2:48 12:50
0 Johanne Bjøberg Stokland Ganddal IL 32:19 +22:47 33:39
0 Sturla Bjøberg Stokland Ganddal IL 11:59 +2:27 12:28
0 Hanna int Veld Ganddal IL 20:22 +10:50 21:12
Håkon Stokke Seljeskog Ganddal IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018