Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival (Øvrige klasser)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival (Øvrige klasser)
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: fredag 22 juni 2012

N-åpen

1 240 m, 108 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Frida Aakre Kongsberg OL 20:14 16:19
Stein Aas Stræte Ringerike OL 13:07 10:34
Mads Berg jr. Nord-Østerdal OK 30:13 24:22
Rasmus Berglund Ringerike OL 14:11 11:26
Sofie Bergstrøm Gimle IF 13:05 10:33
Ingrid Bergum Gjø-Vard OL 36:50 29:42
Alfred Bjørnerød OK Moss 10:28 8:26
Monica Brevik Østmarka OK 27:13 21:56
Even Børke Raumar Orientering 16:11 13:03
Magnus S Dale OL Vallset/Stange 29:58 24:10
Amund Dynna Hadeland OL 21:07 17:01
Tormod Dynna Hadeland OL 19:09 15:26
Johan Eger Kongsberg OL 15:59 12:53
Mari Eidsmo Freidig 14:13 11:27
Endre Eliassen Fredrikstad SK 10:44 8:39
Emma Engehult Notodden OL 20:05 16:11
Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 9:21 7:32
Sivert Folgero Freidig 17:01 13:43
Anne Frøisland Vang OL 17:45 14:18
Sindre Gisholt Fossum IF 13:47 11:06
Jakob M. Gløersen Fredrikstad SK 17:05 13:46
Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 13:57 11:15
Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 26:34 21:25
Kristina Fidje Gryting Gjerstad IL 17:38 14:13
Emil Grønli Freidig 11:28 9:14
Ingrid Røe Gullingsrud Nesbyen IL 31:11 25:08
Katya Guseva S.Petersburg O-team 17:07 13:48
Sveta Guseva S.Petersburg O-team 20:15 16:19
Jonas Hagen Raumar Orientering 17:27 14:04
Nora Christine Hansen Røyken OL 18:44 15:06
Lene Hauge Hisøy OK 32:53 26:31
Vida Helland-Hansen IL Tyrving 18:30 14:55
Marthe Hensema IF Sturla 22:47 18:22
Ellisiv Hetle Breimsbygda IL 15:57 12:51
Sebastian Hofoss Hadeland OL 20:51 16:48
William Hofoss Hadeland OL 20:16 16:20
Aksel Holmen Synnfjell OK 1:00:00 48:23
Jo Randar Holmøy Hadeland OL 18:10 14:39
Lene Johnsen Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 15:58 12:52
Adine Ingesen Sarpsborg OL 25:52 20:51
Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 14:39 11:48
Marte Ulven Jørgensen Asker Skiklubb 28:09 22:42
Martin Kindem Gimle IF 18:10 14:39
Tora Kittilsen Freidig 26:18 21:12
Una Kittilsen Freidig 26:05 21:02
Ane Malene Kolstad Freidig 14:18 11:31
Marie Kravdal Gjø-Vard OL 14:14 11:28
Mari Kvarme Røyken OL 18:28 14:53
Signo Kyrkjebø TIF Viking 15:30 12:30
Øyvind Lamark Ganddal IL 20:24 16:27
Amalie Ludvigsen Sarpsborg OL 14:35 11:45
Silje Lund Hovden IL Tyrving 18:33 14:57
Ea Lunøe Nydalens SK 33:20 26:52
Solveig V Løvås Varegg Fleridrett 18:23 14:49
Sara Martini Asker Skiklubb 19:16 15:32
Ola Sander Martinsen Trøsken IL 15:28 12:28
Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 17:26 14:03
Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 10:00 8:03
Marte Mikkelsplass Nesbyen IL 20:55 16:52
June Munkeby Frol IL 15:10 12:13
Vemund Mølnvik Freidig 13:09 10:36
Sigurd Gano Mønnich Røyken OL 15:13 12:16
Eirik N. Nergård Nittedal OL 18:28 14:53
Ane Nevland Ålgård Orientering 16:04 12:57
Ida Sofie Nevland Ålgård Orientering 18:23 14:49
Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering 25:51 20:50
Ida Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 27:47 22:24
Anders Næss-Ulseth Nydalens SK 21:05 17:00
Jørgen Oen-Sivertsen TIF Viking 19:30 15:43
Alida Oftedal Ålgård Orientering 19:55 16:03
Livar Oftedal Ålgård Orientering 16:54 13:37
Anette Opheim Verdal OK 19:04 15:22
Nils-Henrik Pedersen Hisøy OK 32:43 26:23
Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 18:56 15:16
Astrid Rognstad Hadeland OL 20:45 16:44
Ingeborg Rognstad Hadeland OL 14:02 11:19
Ella Sandstad Freidig 26:18 21:12
Synne Sandven Notodden OL 20:08 16:14
Martine Skjelsvik Lillehammer OK 25:19 20:25
Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 27:09 21:53
Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 15:11 12:14
Even Skram Trømborg Kongsberg OL 21:11 17:05
Endre Solberg Gjø-Vard OL 30:21 24:28
Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 15:03 12:08
Rikke Solberg Gjø-Vard OL 17:38 14:13
Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 18:57 15:16
Martin Wold Stavrum Frol IL 15:59 12:53
Kine Storli Hamar OK 37:00 29:50
Sverre Strand Lierbygda OL 15:06 12:10
Ann Mari Studsrud Hisøy OK 16:52 13:36
Kamilla Studsrud Hisøy OK 16:43 13:28
Karoline Studsrud Hisøy OK 33:38 27:07
Vegard Ulseth Sylte Freidig 16:57 13:40
Birk F. Sætnan Fossum IF 13:52 11:10
Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 12:50 10:20
Anna Taksdal Ganddal IL 23:21 18:49
Anne Marte Telstø Etnedal IL 20:08 16:14
Katrine Telstø Etnedal IL 30:06 24:16
Øyvind Telstø Etnedal IL 19:12 15:29
Berthe Teslo Hadeland OL 19:25 15:39
Erlend Ulsaker Hemsedal IL 21:42 17:30
Sigurd Vatn Frol IL 21:25 17:16
Pia Young Vik Nydalens SK 14:09 11:24
Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 12:33 10:07
Sindre Ulven Jørgensen Asker Skiklubb diskvalifisert
Erlend Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett diskvalifisert
Trude Markhus Verdal OK diskvalifisert
Mathea Spets Storhov Freidig diskvalifisert
Sebastian Aldár Trøsken IL ikke startet
Benjamin Elverhøi Vang OL ikke startet
Olav Lund Kongsberg OL ikke startet
Bendik Schia Løe Notodden OL ikke startet
Fredrik Narvestad Heming Orientering ikke startet
Simen Sandhaug Fredrikstad SK ikke startet

D -10

1 430 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Marte Madslien Bakken Nydalens SK 13:41 9:34
Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 17:57 12:33
Tiril Elisabeth Eggen Nydalens SK 22:05 15:26
Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 14:57 10:27
Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 21:19 14:54
Karoline Egner Granerud Asker Skiklubb 30:53 21:35
Åsne Haavengen Kongsberg OL 19:00 13:17
Ida Sofie Hjortland Larvik OK 34:33 24:09
Stella Maria Holmboe IL Tyrving 23:30 16:26
Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 17:35 12:17
Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 13:27 9:24
Kristin Lundanes Emblem IL 16:23 11:27
Marthe Lundqvist Ås-UMB Orientering 18:49 13:09
Ina Martini Asker Skiklubb 21:41 15:09
Konstanse Moholth Kongsberg OL 18:12 12:43
Kaarina Nurminen Kangasala SK 14:25 10:04
Anna Nærby Skaukameratene OL 19:07 13:22
Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 20:47 14:32
Alexandra Angvoll Fredrikstad SK diskvalifisert
Ingrid Lamark Ganddal IL diskvalifisert
Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK diskvalifisert
Ingrid Blindheim Lillomarka OL ikke startet
Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett ikke startet
Iselin Sørensen IF Sturla ikke startet
Sunniva Viena Ringerike OL ikke startet

D 11-12

2 300 m, 63 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Robøle Lien Hamar OK 13:43 5:57
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 14:08 +0:25 6:08
3 Jenny Baklid Konnerud IL 14:18 +0:35 6:13
4 Helene Eger Kongsberg OL 14:34 +0:51 6:20
5 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 14:50 +1:07 6:26
6 Tale Strand Kongsberg OL 15:01 +1:18 6:31
7 Marlin Haavengen Kongsberg OL 15:34 +1:51 6:46
8 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 15:56 +2:13 6:55
9 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 16:05 +2:22 6:59
10 Hanne Vassend Porsgrunn OL 16:26 +2:43 7:08
11 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 16:32 +2:49 7:11
12 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 17:03 +3:20 7:24
13 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 17:14 +3:31 7:29
14 Carmen Dirro Måren OK 17:26 +3:43 7:34
15 Ingvild Høydal Nydalens SK 17:38 +3:55 7:40
16 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 17:43 +4:00 7:42
17 Ragne Munkeby Frol IL 17:47 +4:04 7:43
18 Inga Sandvold Tynset IF 18:03 +4:20 7:50
19 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 18:11 +4:28 7:54
20 Thea Charlotte Hansen Røyken OL 18:13 +4:30 7:55
21 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 18:20 +4:37 7:58
22 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 18:45 +5:02 8:09
23 Johanne Klynderud Sundfør Lillehammer OK 19:03 +5:20 8:16
24 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 19:11 +5:28 8:20
25 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 19:22 +5:39 8:25
26 Kristine Gjersvold Haug Freidig 19:27 +5:44 8:27
27 Anniken Ranvik Konnerud IL 19:29 +5:46 8:28
28 Lotte Myklemyr Eiker OL 19:59 +6:16 8:41
29 Ane Marte Vatn Frol IL 20:12 +6:29 8:46
30 Vilja Solberg Ohrvik Konnerud IL 20:29 +6:46 8:54
31 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 20:31 +6:48 8:55
32 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 20:37 +6:54 8:57
33 Silje Kregnes Kristiansand OK 21:08 +7:25 9:11
34 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 21:12 +7:29 9:13
35 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 21:13 +7:30 9:13
36 Anna Renolen Wing OK 21:28 +7:45 9:20
37 Jorun Bækken Os IL 21:43 +8:00 9:26
38 Emma Ryen Hamar OK 22:08 +8:25 9:37
39 Karoline Bjørnerød OK Moss 22:09 +8:26 9:37
40 Mona Ulseth Sylte Freidig 22:17 +8:34 9:41
41 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 22:21 +8:38 9:43
42 Malin Hauge Hisøy OK 22:37 +8:54 9:50
43 Andrea Ranvik Konnerud IL 23:03 +9:20 10:01
44 Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 23:16 +9:33 10:06
45 Ingrid Madslien Nydalens SK 23:35 +9:52 10:15
46 Andrea Vanebo Kongsberg OL 23:56 +10:13 10:24
47 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 23:58 +10:15 10:25
48 Mari Andrea K Grevskott Frol IL 24:07 +10:24 10:29
49 Sarah Brynhildsen Wing OK 24:18 +10:35 10:33
50 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 24:24 +10:41 10:36
50 Emma Danevad Fredrikstad SK 24:24 +10:41 10:36
52 Stine Elene Hole Konnerud IL 25:50 +12:07 11:13
53 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 25:54 +12:11 11:15
54 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 26:02 +12:19 11:19
55 Sarah Wøllo Kongsberg OL 27:25 +13:42 11:55
56 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 28:16 +14:33 12:17
57 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 28:43 +15:00 12:29
58 Synne Solberg Gjø-Vard OL 30:16 +16:33 13:09
59 Eline Kippe Verdal OK 37:56 +24:13 16:29
60 Marit Aakre Kongsberg OL 50:00 +36:17 21:44
61 Kamilla Lome Hamar OK 52:00 +38:17 22:36
Josefine Kirste Skien OK diskvalifisert
Ida Aabogen Haugaard Skaukameratene OL diskvalifisert
Charlotte Eide Gjø-Vard OL ikke startet
Ingrid Marie Wølneberg IL Tyrving ikke startet
Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF ikke startet

D 11-12N

1 240 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sanna Finstad Kongsberg OL 11:46 9:29
2 Elin Mikkelsplass Nesbyen IL 12:22 +0:36 9:58
3 Rikke Storli Hamar OK 13:26 +1:40 10:50
4 Ingeborg Kvarme Røyken OL 13:57 +2:11 11:15
5 Tonje Malin Rhrich Konnerud IL 14:16 +2:30 11:30
6 Andrea Bjorvatten Vegårshei IL 15:39 +3:53 12:37
6 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 15:39 +3:53 12:37
8 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 18:01 +6:15 14:31
9 Vera Gano Mønnich Røyken OL 24:28 +12:42 19:43
10 Kari Kyrkjebø TIF Viking 48:33 +36:47 39:09
11 Sara Edvinsen IL Tyrving 1:09:36 +57:50 56:07

D 13-16C

2 300 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martine Østraat Røkke Frol IL 16:38 7:13
2 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 17:39 +1:01 7:40
3 Oda Eithun Paulsen Nittedal OL 18:10 +1:32 7:53
4 Martine Klock Fleten Wing OK 18:46 +2:08 8:09
5 Siri Linn Nørstebøen Nittedal OL 19:43 +3:05 8:34
6 Maren Sandhaug Fredrikstad SK 23:00 +6:22 10:00
7 Anna Guseva S.Petersburg O-team 23:44 +7:06 10:19
8 Ingrid Bredalen Nittedal OL 26:50 +10:12 11:40
9 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 26:58 +10:20 11:43
10 Line Nilsskog Freidig 32:13 +15:35 14:00
Hedda Vonen Nittedal OL ikke startet
Kaisa Viena Ringerike OL ikke startet

D 13-16N

2 240 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ane Lodgaard Raufoss IL Orientering 15:26 6:53
2 Toril Sachse Nittedal OL 19:25 +3:59 8:40
3 Helene Ramstad Fet OL 30:39 +15:13 13:40

D 17-B

2 870 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Astrid Kristin Ruud Nittedal OL 24:41 8:36
2 Anne Larsen Ringsaker OK 26:25 +1:44 9:12
3 Line Telje Høydal Nydalens SK 26:40 +1:59 9:17
4 Lovise Nevland Ålgård Orientering 29:43 +5:02 10:21
5 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 31:00 +6:19 10:48
6 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 31:03 +6:22 10:49
7 Nina Søndmør Hamar OK 31:33 +6:52 10:59
8 Marit Engelstad Ringsaker OK 31:58 +7:17 11:08
9 Tone Søndmør Hemsedal IL 32:15 +7:34 11:14
10 Ingvild Fossøy Lia IL 32:18 +7:37 11:15
11 Britt Kjersti Jåstad Varegg Fleridrett 32:41 +8:00 11:23
12 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 33:50 +9:09 11:47
13 Kari Klynderud Sundfør Lillehammer OK 33:54 +9:13 11:48
14 Solveig Kongsrud Modum OL 34:02 +9:21 11:51
15 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 34:23 +9:42 11:58
16 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 34:58 +10:17 12:11
17 Sofie Oraug-Rygh Heming Orientering 35:02 +10:21 12:12
18 Thea Sætre Bergset IL Veten 35:48 +11:07 12:28
19 Ylva Svanberg Helle TIF Viking 35:51 +11:10 12:29
20 Hilde Nytun Martinsen Nittedal OL 36:05 +11:24 12:34
21 Anne Grethe Gustavsen Nittedal OL 37:38 +12:57 13:06
22 Turid Vrålstad Varegg Fleridrett 38:16 +13:35 13:20
23 Gunhild Hole Mikalsen Sandnes IL (Rogaland) 39:50 +15:09 13:52
24 Vibeke Klock Fleten Wing OK 40:39 +15:58 14:09
25 Marit Gano Røyken OL 40:50 +16:09 14:13
26 Siri Spjelkavik IL Tyrving 43:09 +18:28 15:02
27 Melissa Trout Nydalens SK 44:28 +19:47 15:29
28 Hanne Svegård Byåsen IL 44:55 +20:14 15:39
29 Jorunn Skram Trømborg Kongsberg OL 45:20 +20:39 15:47
30 Sissel Rudningen Hemsedal IL 46:19 +21:38 16:08
31 Hilde Moholth Kongsberg OL 46:21 +21:40 16:08
32 Gudrun Lillekroken OK Moss 48:26 +23:45 16:52
33 Signe-Lise Jordheim Hemsedal IL 49:11 +24:30 17:08
34 Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb 49:20 +24:39 17:11
35 Trude Kyrkjebø TIF Viking 51:13 +26:32 17:50
Siri Stavsholt Bujordet Kristiansand OK diskvalifisert
Ragnhild Nersten Fossum IF diskvalifisert
Katrine Hjelsteh Larsen Kongsberg OL ikke startet
Kathrine Lunøe Nydalens SK ikke startet

D 17-C

2 490 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stine Holmen Hamar OK 18:29 7:25
2 Ingrid Robøle Hamar OK 19:10 +0:41 7:41
3 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 20:07 +1:38 8:04
4 Irene Kroken Bergset IL Veten 20:29 +2:00 8:13
5 Astrid Brevik Raumar Orientering 20:41 +2:12 8:18
6 Kristin Bakke Lillehammer OK 21:03 +2:34 8:27
7 Sølvi Skilbrei Martini Asker Skiklubb 21:08 +2:39 8:29
8 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 21:34 +3:05 8:39
9 Heidi Myklemyr Eiker OL 21:55 +3:26 8:48
10 Merete Sandhaug Fredrikstad SK 22:12 +3:43 8:54
11 Jannicke Ulrichsen Hemsedal IL 22:24 +3:55 8:59
12 Anne Marie Stenberg Hamar OK 24:23 +5:54 9:47
13 Marianne Moe Fet OL 24:42 +6:13 9:55
14 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 25:02 +6:33 10:03
15 Aase Ranheim Ringsaker OK 25:19 +6:50 10:10
16 Marianne Haugen Raumar Orientering 25:35 +7:06 10:16
17 May-lill Damm TIF Viking 26:11 +7:42 10:30
18 Ann-Magritt Sande Gjø-Vard OL 26:20 +7:51 10:34
19 Annemarie Ranvik Konnerud IL 26:29 +8:00 10:38
20 Edith Fahre Hisøy OK 26:36 +8:07 10:40
21 Liv Tennes Wing OK 26:55 +8:26 10:48
22 Maren Elise Rognerud Ringerike OL 27:05 +8:36 10:52
23 Rita Kirste Skien OK 28:07 +9:38 11:17
24 Lene Flesseberg Kongsberg OL 28:14 +9:45 11:20
25 Kristin Alexandersen Fredrikstad SK 28:42 +10:13 11:31
26 Siv Fjæstad Amundsen Konnerud IL 28:44 +10:15 11:32
27 Eli Narum OL Vallset/Stange 28:52 +10:23 11:35
28 Kristin Østraat Frol IL 30:04 +11:35 12:04
29 Bente Aaslund Fet OL 31:07 +12:38 12:29
30 Ingvill Hoftun Asker Skiklubb 31:55 +13:26 12:49
31 Liv Edle Grønstad Løten OL 32:41 +14:12 13:07
32 Ingrid Anne Rosshaug Porsgrunn OL 32:42 +14:13 13:07
33 Torunn Laugaland Ålgård Orientering 36:40 +18:11 14:43
34 Silje Skjelsvik Lillehammer OK 36:58 +18:29 14:50
35 Brit Gløersen Fredrikstad SK 37:24 +18:55 15:01
36 Marianne Engh Hemsedal IL 45:27 +26:58 18:15
37 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 1:03:27 +44:58 25:28
38 Berit Østenby IL Tyrving 1:06:43 +48:14 26:47
Elin Røe Gullingsrud Nesbyen IL diskvalifisert
Liv Gjertrud Telstø Etnedal IL diskvalifisert
Marit Follestad Tandberg Modum OL diskvalifisert
Solveig Mæland Ålgård Orientering diskvalifisert
Stine Fremming Heming Orientering diskvalifisert
Kjersti Gullord Gjø-Vard OL diskvalifisert
Hilde Berlin Eiker OL diskvalifisert
Merete Haug Hamar OK ikke startet
Karoline Skjelsvik Lillehammer OK ikke startet

D 17-N

2 240 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gunn Kristin Roso Lardal OL 20:32 9:09
2 Toril Berg-Domaas Kolbotn Skimt OL 26:35 +6:03 11:52
3 Vigdis Solli Skien OK 56:22 +35:50 25:09

D 17-20

2 530 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 22:37 8:56
2 Elise Rognsvåg Fana IL 25:03 +2:26 9:54
3 Eline Hjellup Horne IL Tyrving 25:27 +2:50 10:03
4 Linda Engen Raumar Orientering 26:51 +4:14 10:36
5 Ann-Elin Bendiksen Fana IL 28:28 +5:51 11:15
6 Sigrid Bratsberg Wing OK 29:15 +6:38 11:33
7 Camilla Vikingsen TIF Viking 30:09 +7:32 11:55
8 Kristi Bergset IL Veten 30:30 +7:53 12:03
9 Ida Elisabeth Finstad OK Moss 32:30 +9:53 12:50
10 Stine Austad Raumar Orientering 33:16 +10:39 13:08
Karianne Hjortland Larvik OK ikke startet

D 21-

3 680 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nina Smestad Løten OL 29:43 8:04
2 Kati Fränti Rasti-Kurikka 30:29 +0:46 8:17
3 Maja Berger Kristiansand OK 31:08 +1:25 8:27
4 Heidi Tronbøl Fet OL 32:04 +2:21 8:42
5 Julie Strømman Berteig Fossum IF 32:19 +2:36 8:46
6 Kari Strand Kongsberg OL 33:45 +4:02 9:10
7 Ingrid Ljones Hamar OK 34:29 +4:46 9:22
8 Dana B. Stene Nydalens SK 34:52 +5:09 9:28
9 Celine Renard Kongsberg OL 34:56 +5:13 9:29
10 Tone Aamli Sundtjønn Varegg Fleridrett 35:05 +5:22 9:32
11 Kristin Åstebøl NTNUI 35:06 +5:23 9:32
12 Line Drange Ruud Asker Skiklubb 36:22 +6:39 9:52
13 Una Glende Janson Kristiansand OK 36:41 +6:58 9:58
14 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 37:08 +7:25 10:05
15 Cristina Luis Nydalens SK 38:57 +9:14 10:35
16 Ingvild Gjessing Bækkelagets SK 39:43 +10:00 10:47
17 Svenja Kernstock Oslostudentenes IK 40:26 +10:43 10:59
18 Silje Kristiansen Kristiansand OK 41:34 +11:51 11:17
19 Nina Haugen Eiker OL 42:36 +12:53 11:34
20 Maiken Flågan Kongsberg OL 44:11 +14:28 12:00
21 Hanne Holmen Synnfjell OK 46:11 +16:28 12:32
22 Nadine Hartmann OK Taj Mahal 48:12 +18:29 13:05
23 Trine Lise Strøm Hamar OK 50:39 +20:56 13:45
24 Trine Bolstad Ganddal IL 53:12 +23:29 14:27
Kristin Jæger BSI - Orientering diskvalifisert
Marianne Dæhli NTNUI diskvalifisert
Anne Katrine Aubert Varegg Fleridrett diskvalifisert

D 35-

2 830 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 23:48 8:24
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 24:37 +0:49 8:41
3 Mari Angell-Petersen Freidig 24:39 +0:51 8:42
4 Karin Skedsmo Danevad Fredrikstad SK 25:24 +1:36 8:58
5 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 25:30 +1:42 9:00
6 Kari Strand Lierbygda OL 25:40 +1:52 9:04
7 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 27:06 +3:18 9:34
8 Margot Bolstad Lynum Freidig 31:00 +7:12 10:57
9 Mila Zaharinova Oppsal Orientering 31:48 +8:00 11:14
10 Monica Berglund Ringerike OL 33:42 +9:54 11:54
11 Lene Rykkje Fana IL 33:59 +10:11 12:00
12 Otilie Oftedal Ålgård Orientering 36:14 +12:26 12:48
Arisha Trofimchik S.Petersburg O-team diskvalifisert
Silje Gulbrandsen Wollan Fana IL ikke startet
Daniela Martanova Slavia Liberec ikke startet
Katrine Andersen Freidig ikke startet

D 40-

2 720 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Lerche Raadal Halden SK 22:05 8:07
2 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 22:39 +0:34 8:19
3 Gro Sandstad Eidsmo Freidig 23:39 +1:34 8:41
4 Marit B. Eithun Nittedal OL 24:49 +2:44 9:07
5 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 25:45 +3:40 9:28
6 Isa Heggedal Konnerud IL 26:20 +4:15 9:40
7 Hilde Vassend Porsgrunn OL 27:31 +5:26 10:06
8 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 28:29 +6:24 10:28
9 Anne Borgen Sturød Nydalens SK 28:31 +6:26 10:29
10 Kari Ulseth Freidig 28:36 +6:31 10:30
11 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 28:37 +6:32 10:31
12 Sylvi Tellesbø Ringerike OL 28:50 +6:45 10:36
13 Hege Solerød Gjø-Vard OL 28:59 +6:54 10:39
14 Trine Rannem Steinkjer OK 29:15 +7:10 10:45
15 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 29:34 +7:29 10:52
16 Tone Almås IL Leik 30:20 +8:15 11:09
17 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 30:45 +8:40 11:18
18 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 30:56 +8:51 11:22
19 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 31:03 +8:58 11:24
20 Kristin Eger Kongsberg OL 31:11 +9:06 11:27
21 Jorunn Hadland Egersund OK 31:16 +9:11 11:29
22 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 31:27 +9:22 11:33
23 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 31:38 +9:33 11:37
24 Trine Ruud Bråten Raumar Orientering 31:46 +9:41 11:40
25 Kjersti Vestengen Hamar OK 31:58 +9:53 11:45
25 Marit Inngjerdingen Nydalens SK 31:58 +9:53 11:45
27 Irene Felde Olaussen Halden SK 32:00 +9:55 11:45
28 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 32:03 +9:58 11:46
29 Birgit Økern Jensen Stjørdals-Blink Orientering 32:24 +10:19 11:54
30 Kristin Sandven Notodden OL 32:25 +10:20 11:55
31 Kari Jussie Lønning IF Sturla 32:57 +10:52 12:06
32 Marit Egner Asker Skiklubb 33:27 +11:22 12:17
33 Marte Sveberg Verdal OK 33:47 +11:42 12:25
34 Karin Andersson OK Klyftamo 34:06 +12:01 12:32
35 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 34:26 +12:21 12:39
36 Aud Ellen Brevik IF Sturla 34:45 +12:40 12:46
36 Unn Mette Klopbakken Synnfjell OK 34:45 +12:40 12:46
38 Anita Stenseth Synnfjell OK 34:48 +12:43 12:47
39 Arnhild U. Bråten Vegårshei IL 35:34 +13:29 13:04
40 Toril Hovdenak Skåla IL 35:38 +13:33 13:06
41 Christine Roll Paulsen Fredrikstad SK 35:45 +13:40 13:08
42 Borghild Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 36:17 +14:12 13:20
43 Henna Nurminen Helsingin Suunistajat 36:40 +14:35 13:28
44 Lenka Westin Porsgrunn OL 37:09 +15:04 13:39
45 Eivor Stensrud Raufoss IL Orientering 39:36 +17:31 14:33
46 Stine Arntzen Sandefjord OK 40:27 +18:22 14:52
47 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 41:24 +19:19 15:13
48 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 42:11 +20:06 15:30
49 Elise Gisholt Fossum IF 43:07 +21:02 15:51
50 Hildegunn Mikkelsplass Nesbyen IL 49:15 +27:10 18:06
51 Kjersti Selmer Freidig 52:43 +30:38 19:22
52 Alexa Troedson Big Foot Orienteers 58:03 +35:58 21:20
Anne Gyri Gløersen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Mona Lome Hamar OK ikke startet
Mona J. Mølnvik Freidig ikke startet
Anne-Kari Bakkland Sørreisa OL ikke startet
Britt Vangen Sandvold Tynset IF ikke startet
May Ingela Hope Modum OL ikke startet
Anne-Grete Austad Raumar Orientering ikke startet

D 45-

2 560 m, 67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Heidi Arnesen Freidig 19:37 7:39
2 Hilda Øfsthus Asker Skiklubb 20:12 +0:35 7:53
3 Kjersti Stræte Ringerike OL 20:48 +1:11 8:07
4 Torunn Spets Storhov Freidig 20:56 +1:19 8:10
5 Alix Young Vik Nydalens SK 21:26 +1:49 8:22
6 Mona Kjeldsberg Raumar Orientering 21:40 +2:03 8:27
7 Marit Johnsen Bodø og Omegn IF Orientering 21:52 +2:15 8:32
8 Maria Jonsson Nydalens SK 22:11 +2:34 8:39
9 Marianne Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 22:16 +2:39 8:41
10 Kari Madslien Nydalens SK 22:36 +2:59 8:49
11 Kjersti Hov Fossum IF 23:39 +4:02 9:14
12 Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering 24:03 +4:26 9:23
13 Rine Hanssen Byåsen IL 24:06 +4:29 9:24
14 Mona Høiås Sæther Freidig 24:30 +4:53 9:34
15 Siv Johanne Moen Nydalens SK 24:36 +4:59 9:36
16 Marianne Lykke Emblem IL 24:37 +5:00 9:36
17 Grethe K. Løvald Asker Skiklubb 24:51 +5:14 9:42
18 Marianne Myklebust Hamar OK 25:02 +5:25 9:46
19 Lise Roll Fana IL 25:11 +5:34 9:50
20 Trine Olaussen Fredrikstad SK 25:15 +5:38 9:51
21 Anne Madslien Nydalens SK 25:33 +5:56 9:58
22 Sigrid Melkild Freidig 26:02 +6:25 10:10
23 Vanja Staff OL Toten-Troll 26:20 +6:43 10:17
24 Veslemøy Solberg Konnerud IL 26:22 +6:45 10:17
25 Anita Wennemo Raumar Orientering 26:36 +6:59 10:23
26 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 26:37 +7:00 10:23
27 Tove Heimdal Konnerud IL 26:39 +7:02 10:24
28 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 26:40 +7:03 10:25
29 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 26:55 +7:18 10:30
30 May Bente Brurberg Ås-UMB Orientering 26:59 +7:22 10:32
31 Tove Aasheim Askøy OL 27:05 +7:28 10:34
32 Inger Reinhartsen Kristiansand OK 27:07 +7:30 10:35
33 Hilde Forbord Malvik IL 27:16 +7:39 10:39
34 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 27:25 +7:48 10:42
35 Inger Tone Nygård Egersund OK 27:31 +7:54 10:44
36 Gerd Karin Vestøl Vegårshei IL 27:49 +8:12 10:51
37 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 27:58 +8:21 10:55
38 Randi Jensen Frol IL 27:59 +8:22 10:55
39 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 28:20 +8:43 11:04
40 Elisabeth Sæthre Freidig 28:21 +8:44 11:04
41 Anne Margrete Hammer Østmarka OK 28:32 +8:55 11:08
42 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 28:44 +9:07 11:13
43 Marit Mikkelsplass Nesbyen IL 28:46 +9:09 11:14
44 Ida Syversen Røyken OL 28:54 +9:17 11:17
45 Birgit Wikan Berg Nord-Østerdal OK 29:13 +9:36 11:24
46 Ingunn Hallem Solum Verdal OK 29:17 +9:40 11:26
47 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 29:49 +10:12 11:38
48 Anne-Guri Jevne Hamar OK 30:11 +10:34 11:47
49 May Toril Moen OL Trollelg 30:26 +10:49 11:53
50 Mette Nødland Fuglestad Ålgård Orientering 30:27 +10:50 11:53
51 Wenche Gjesdal Varegg Fleridrett 30:31 +10:54 11:55
52 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 30:34 +10:57 11:56
53 Gunhild Bredesen Verdal OK 30:35 +10:58 11:56
54 Margit Eide Stjørdals-Blink Orientering 31:15 +11:38 12:12
55 Anna Göhlman IL Tyrving 32:53 +13:16 12:50
56 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 33:01 +13:24 12:53
57 Hanne Kvåle Hadeland OL 33:24 +13:47 13:02
58 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 33:32 +13:55 13:05
59 Nora Woodward OK Moss 33:44 +14:07 13:10
60 Hege Heiberg Hadeland OL 36:05 +16:28 14:05
61 Jartrud Steinsli Østmarka OK 37:07 +17:30 14:29
62 Anne-Lise Bratsberg Wing OK 42:01 +22:24 16:24
63 Ellen Nielsen Stjørdals-Blink Orientering 44:28 +24:51 17:22
64 Hege Mårtensson Modum OL 58:44 +39:07 22:56
Ingrid Gjersvold Ålen IL diskvalifisert
Siw Solstad IL Tyrving diskvalifisert
Krisitin Fleisje Nittedal OL diskvalifisert
Solveig Sikkeland IL Tyrving ikke startet
Ingvill Sommerstad IL Tyrving ikke startet
Inger Lise R. Hole Konnerud IL ikke startet
Hilde Tellesbø Nittedal OL ikke startet
Kristin Sørensen IF Sturla ikke startet

D 50-

2 530 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Tynset IF 19:22 7:39
2 Mari Hernandez OL Toten-Troll 20:47 +1:25 8:12
3 Toril Hallan Lillomarka OL 21:27 +2:05 8:28
4 Grete Hovi Skien OK 23:22 +4:00 9:14
5 Gunhild Hennum Lierbygda OL 23:49 +4:27 9:24
6 Berit Danielsen IL Tyrving 23:52 +4:30 9:26
7 Hilde Storløkken Kongsberg OL 24:29 +5:07 9:40
8 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 25:03 +5:41 9:54
9 Anne Berit Eid Nydalens SK 25:40 +6:18 10:08
10 Berit Berge IL Tyrving 25:47 +6:25 10:11
11 Anne C Turter Nydalens SK 26:10 +6:48 10:20
12 Lene Kinneberg Raumar Orientering 26:32 +7:10 10:29
13 Tone Hollowell OK Tyr 26:37 +7:15 10:31
14 Ragnhild Hald Kristiansand OK 26:54 +7:32 10:37
15 Grete Berge Owren Freidig 26:59 +7:37 10:39
16 Ida Engen Raumar Orientering 27:38 +8:16 10:55
17 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 28:12 +8:50 11:08
18 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 28:26 +9:04 11:14
19 Åse Karin Wigemyr Oddersjaa SSK 28:33 +9:11 11:17
20 Bente Landmark Fossum IF 28:58 +9:36 11:26
21 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 29:23 +10:01 11:36
22 Marit Hæreid Sandstad Frol IL 29:43 +10:21 11:44
23 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 29:55 +10:33 11:49
24 Kristin Tandberg Asker Skiklubb 30:27 +11:05 12:02
25 Ingrid Opsahl Bredesen Fossum IF 30:56 +11:34 12:13
26 Anne Westergård Varegg Fleridrett 32:19 +12:57 12:46
27 Ragnhild Dåsnes Os IL 32:22 +13:00 12:47
28 Solveig Schnitler Asker Skiklubb 33:41 +14:19 13:18
28 Gunnhild Ljones Hamar OK 33:41 +14:19 13:18
30 Grete Zachariassen Markane IL 33:54 +14:32 13:23
31 Gerd Fossestøl Nittedal OL 34:27 +15:05 13:36
32 Reidunn Hallan Lillomarka OL 35:24 +16:02 13:59
33 Bodil Hulløen Kristiansand OK 35:38 +16:16 14:05
34 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 36:39 +17:17 14:29
35 Mette Rogne Varegg Fleridrett 37:15 +17:53 14:43
36 Unni Halvorsen Nustad Øyer-Tretten IF 37:23 +18:01 14:46
37 Turid Vongraven Skien OK 37:44 +18:22 14:54
38 Undis Irene Strøm Hamar OK 39:09 +19:47 15:28
39 Elin Sjødin Drange Askøy OL 41:27 +22:05 16:23
40 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 41:32 +22:10 16:24
41 Anna Weckner Westlund OK Tyr 41:51 +22:29 16:32
42 Ellen Bøhmer Lillehammer OK 42:40 +23:18 16:51
43 Gerda Guglielmetti GOLD Savosa 43:26 +24:04 17:10
44 Åse Ingvild Græe Steinkjer OK 44:58 +25:36 17:46
45 Ingfrid Landa Bergens TF 47:29 +28:07 18:46
46 Tove Evensen Mathisen Porsgrunn OL 52:13 +32:51 20:38
47 Liv-Grete Obrestad Vaulen Orienteringsklubb 55:52 +36:30 22:04
48 Kirsti Rogstad Kongsberg OL 1:06:23 +47:01 26:14
Cathrine Norvik Røyken OL ikke startet
Eva Mathisen Søvik IL Tyrving ikke startet
Siri Bø Timestad Freidig ikke startet

D 55-

2 500 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gerd Bjørseth Krokstadøra IL 24:00 9:36
2 Helga Haverstad Lierbygda OL 24:27 +0:27 9:46
3 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 25:16 +1:16 10:06
4 Lotti Spalinger OLG Saeuliamt 25:39 +1:39 10:15
5 Birgit Korvald Nydalens SK 25:55 +1:55 10:22
6 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 26:16 +2:16 10:30
7 Liv Inger Prangerød Tistedalen FL 26:37 +2:37 10:38
8 Anne Garsrud Vaulen Orienteringsklubb 26:43 +2:43 10:41
9 Elisabet Öström OK Tyr 26:55 +2:55 10:46
10 Nina Soligard Bergens TF 29:02 +5:02 11:36
11 Elle M. Melbye Heming Orientering 29:29 +5:29 11:47
12 Åse Brødholt Indre Østfold OK 29:45 +5:45 11:54
13 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 30:11 +6:11 12:04
14 Ellen Marie Turter Nydalens SK 30:34 +6:34 12:13
15 Jorunn Sanderud Nydalens SK 31:31 +7:31 12:36
16 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 33:01 +9:01 13:12
17 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 33:20 +9:20 13:20
18 Eli Ringdalen Mo OK 33:38 +9:38 13:27
19 Anne Lise Strande Ringerike OL 34:54 +10:54 13:57
20 Anne Smedberg Eiker OL 35:30 +11:30 14:12
21 Wenche Hjelmseth Mo OK 36:54 +12:54 14:45
22 Inger Nergaard Stokke IL 37:24 +13:24 14:57
23 Lis Dæhli Løten OL 37:53 +13:53 15:09
24 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 42:07 +18:07 16:50
25 Rønnaug Sagbakken Løten OL 42:19 +18:19 16:55
26 Bente Grøndalen Hamar OK 49:21 +25:21 19:44
27 Grethe Irene Smestad Frol IL 1:04:47 +40:47 25:54
Susanne Berglund Sävedalens AIK diskvalifisert
Lotta Määttä Kouvolan Suunnistajat diskvalifisert
Lisa Annersand OK Tyr diskvalifisert
Anne Lise Andreassen Sandefjord OK diskvalifisert

D 60-

2 500 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 24:17 9:42
2 Kari Strande Ringerike OL 25:00 +0:43 10:00
3 Linda Verde IF Sturla 25:05 +0:48 10:02
4 Berit Hegdal Bergens TF 26:16 +1:59 10:30
5 Anne-Marie Holmström Lidköpings Vintersportklubb 27:22 +3:05 10:56
6 Marit Tyldum Rudsbygd IL 31:31 +7:14 12:36
7 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 32:04 +7:47 12:49
8 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 32:57 +8:40 13:10
9 Berit Røste Ringsaker OK 35:10 +10:53 14:04
10 Inger Brøndbo OL Vallset/Stange 35:51 +11:34 14:20
11 Toril Riddervold Heming Orientering 37:18 +13:01 14:55
12 Astri Ese Hole Bergens TF 37:32 +13:15 15:00
13 Marit Sørensen Skaukameratene OL 42:54 +18:37 17:09
14 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 45:35 +21:18 18:14
15 Bodil Berby Trøsken IL 51:01 +26:44 20:24
16 Turid Margrete Arnesen Grue IL 53:16 +28:59 21:18
Henny Helgeland Reinhold Egersund OK ikke startet
Kari Berg Larvik OK ikke startet

D 70-

1 460 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torid Kvaal Freidig 19:36 13:25
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 21:11 +1:35 14:30
3 Hilary Simpson OD 25:27 +5:51 17:25
4 Margith Reppesgård Hedrum OL 25:29 +5:53 17:27
5 Elin Dahlen Gjø-Vard OL 26:51 +7:15 18:23
6 Odbjørg Nordeng Rudsbygd IL 28:53 +9:17 19:46
7 Gro Bakken Stigsökarna 29:05 +9:29 19:55
8 Lisa Sørenssen Røyken OL 30:29 +10:53 20:52
9 Hjørdis Egner Heming Orientering 34:17 +14:41 23:28
10 Asbjørg Bjørlo Gimle IF 35:26 +15:50 24:16

D 75-

1 460 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Bøhlerengen Måren OK 22:50 15:38
2 Inger E. Vamnes Hamar OK 24:28 +1:38 16:45
3 Tirill Liby Seip OK Skeidi 35:11 +12:21 24:05
4 Ingrid Roll Fana IL 39:24 +16:34 26:59
5 Eva Bujordet Kristiansand OK 42:23 +19:33 29:01

H -10

1 430 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 29:06 20:20
Mikkel Berglund Ringerike OL 14:47 10:20
Audun Børke Raumar Orientering 21:31 15:02
Vetle Drage Kongsberg OL 14:15 9:57
Einar Eide Byåsen IL 16:48 11:44
Peder Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 16:52 11:47
Johan Hedman IF Hagen 21:22 14:56
Ulrik Hellen TIF Viking 22:43 15:53
Sindre Skau Høksnes OL Tønsberg og omegn 25:07 17:33
Sven Bergset Langvik IL Veten 20:03 14:01
Halvor Rudningen Hemsedal IL 21:24 14:57
Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 33:32 23:26
Henrik Sturød Nydalens SK 17:19 12:06
Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 20:18 14:11
Nils Tveite Ås-UMB Orientering 15:04 10:32
Sindre Ulsaker Hemsedal IL 19:30 13:38
Even Bordal Ringsaker OK diskvalifisert
Ferdinand Fremming Heming Orientering diskvalifisert
Sondre Robøle Lien Hamar OK diskvalifisert
Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK diskvalifisert
Vegard Ranestad Hamar OK diskvalifisert
Nikolai Renolen Wing OK diskvalifisert
Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb diskvalifisert
Sondre Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert

H 11-12

2 350 m, 71 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristian Rykkje Fana IL 13:17 5:39
2 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 13:54 +0:37 5:54
3 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 14:05 +0:48 5:59
4 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 14:07 +0:50 6:00
5 Martin Nevland Ålgård Orientering 14:33 +1:16 6:11
6 Njaal Ellegaard Melby Hamar OK 14:51 +1:34 6:19
7 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 14:56 +1:39 6:21
8 Vegard Kittilsen Freidig 14:57 +1:40 6:21
9 Eskil Frøisland Vang OL 14:59 +1:42 6:22
10 Mats Eidsmo Freidig 15:00 +1:43 6:22
11 Håkon Sturød Nydalens SK 15:07 +1:50 6:25
12 Aslak Heimdal Konnerud IL 15:19 +2:02 6:31
13 Eerik Nurminen Kangasala SK 15:21 +2:04 6:31
14 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 15:43 +2:26 6:41
14 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 15:43 +2:26 6:41
16 Isak Jonsson Nydalens SK 15:47 +2:30 6:42
17 Oskar Arnevik Ringerike OL 15:48 +2:31 6:43
18 Lars Sandstad Freidig 15:55 +2:38 6:46
19 Simen Spets Storhov Freidig 16:01 +2:44 6:48
20 Andreas Bjørgen OL Vallset/Stange 16:29 +3:12 7:00
21 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 16:33 +3:16 7:02
22 Vegard Løvli Asker Skiklubb 16:56 +3:39 7:12
23 Sander Arntzen Lierbygda OL 16:59 +3:42 7:13
24 Jonas Grønli Freidig 17:02 +3:45 7:14
25 Alexander Smeby Nydalens SK 17:06 +3:49 7:16
26 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 17:10 +3:53 7:18
27 Bendik Eliassen Sarpsborg OL 17:19 +4:02 7:22
28 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 17:23 +4:06 7:23
29 Marius Ressem Frol IL 17:26 +4:09 7:25
30 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 17:28 +4:11 7:25
30 Lars Young Vik Nydalens SK 17:28 +4:11 7:25
30 Tobias Fremming Heming Orientering 17:28 +4:11 7:25
33 Sølve Drage Kongsberg OL 17:37 +4:20 7:29
34 Alexander Roos OK Landehof 17:49 +4:32 7:34
35 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 18:03 +4:46 7:40
36 Johan Storebakken Hamar OK 18:12 +4:55 7:44
37 Ole Johan Bråten Vang OL 18:13 +4:56 7:45
38 Kristian Fredrik Lynum Freidig 18:19 +5:02 7:47
39 Anders Vestøl Vegårshei IL 19:03 +5:46 8:06
40 Elias Bergset IL Veten 19:08 +5:51 8:08
41 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 20:00 +6:43 8:30
42 Jakob Schia Løe Notodden OL 20:02 +6:45 8:31
43 Per Hedman IF Hagen 20:07 +6:50 8:33
44 Fredrik Sveen Vang OL 20:14 +6:57 8:36
45 Even Lunde Varteig OL 20:15 +6:58 8:37
46 Henrik Hjellup Horne IL Tyrving 21:04 +7:47 8:57
47 Erik Mårtensson Modum OL 21:09 +7:52 9:00
48 Fredrik Lillestrand Trøsken IL 21:13 +7:56 9:01
49 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 21:18 +8:01 9:03
50 Martin Selmer Freidig 21:44 +8:27 9:14
51 Peter Gisholt Fossum IF 21:48 +8:31 9:16
52 Jørgen Sandhaug Fredrikstad SK 22:19 +9:02 9:29
53 Egil Frydenlund IF Sturla 22:28 +9:11 9:33
54 Sverre Johansen Freidig 22:36 +9:19 9:37
55 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 22:51 +9:34 9:43
56 Jonas Vindal Wing OK 23:28 +10:11 9:59
57 Trygve Nummedal Os Førde IL 24:45 +11:28 10:31
58 Pål Larsen Sveberg Verdal OK 24:49 +11:32 10:33
59 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 24:55 +11:38 10:36
60 Håkon Kristiansen Framnes Raumar Orientering 24:57 +11:40 10:37
61 Martin Grande Verdal OK 24:59 +11:42 10:37
62 Fredrik Grønlund Ringerike OL 26:42 +13:25 11:21
63 Håkon August Nordbø Modum OL 27:37 +14:20 11:45
64 Gjermund Tandberg Modum OL 30:19 +17:02 12:54
65 Audun Brevik Raumar Orientering 32:44 +19:27 13:55
66 Sindre V. Paulsen Kongsberg OL 33:54 +20:37 14:25
67 Sverre Graffer Ringerike OL 39:21 +26:04 16:44
68 Ole Larsen Sveberg Verdal OK 43:19 +30:02 18:25
69 Bendik Bergseng Fredrikstad SK 44:45 +31:28 19:02
Tore Markhus Verdal OK diskvalifisert
Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange diskvalifisert
Emil Størmer Fossum IF ikke startet
Jo Even Kolstad Freidig ikke startet
Gard Årøen Lykke Emblem IL ikke startet

H 11-12N

1 240 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Amund Skau Høksnes OL Tønsberg og omegn 9:15 7:27
2 Arne Kristian Skagen Modum OL 13:26 +4:11 10:50
3 Jørgen Sømoen Hamar OK 13:56 +4:41 11:14
4 Alf Johan Folgerø Freidig 18:34 +9:19 14:58
Jonas Aas Fet OL diskvalifisert
Einar Roll Paulsen Fredrikstad SK ikke startet

H 13-16C

2 350 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristian Mikkelsplass Nesbyen IL 14:18 6:05
2 Kristen Mikkelsplass Nesbyen IL 15:04 +0:46 6:24
3 Mathias Høiås Bragge Fossum IF 19:10 +4:52 8:09
4 Håkon Skau Høksnes OL Tønsberg og omegn 19:56 +5:38 8:28
5 Bjørnar Almeland Fana IL 20:33 +6:15 8:44
6 Halvor Nærby Skaukameratene OL 22:00 +7:42 9:21
7 Syver Røhnebæk Kongsrud Modum OL 22:18 +8:00 9:29
8 Anders Brevik Østmarka OK 22:47 +8:29 9:41
9 Kasper Melgalvis Vang OL 24:21 +10:03 10:21
10 Fredrik Studsrud Hisøy OK 25:15 +10:57 10:44
11 Sigurd Trømborg Kongsberg OL 30:08 +15:50 12:49
12 Sveinung Ulstein Hisøy OK 33:56 +19:38 14:26
13 Andreas Helland Eriksen Wing OK 36:55 +22:37 15:42
Jørgen Aas Fet OL diskvalifisert
Eivind Røe Gullingsrud Nesbyen IL diskvalifisert
Tengel Glemming Thorsen Vegårshei IL ikke startet
Martin Kjeldsberg Raumar Orientering ikke startet
Thomas Tubbehaugen OK Moss ikke startet
Jonas Fremming Heming Orientering ikke startet

H 13-16N

2 240 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Petter Stenbro Modum OL 18:43 8:21

H 17-B

2 870 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Edvard Dahl OL Vallset/Stange 23:46 8:16
2 Vegard Kvisle Asker Skiklubb 24:43 +0:57 8:36
3 Martin Laurantsen Skien OK 24:47 +1:01 8:38
4 Marius Staff OL Toten-Troll 26:09 +2:23 9:06
5 Lars Einar Intelhus Hemsedal IL 26:17 +2:31 9:09
6 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 26:23 +2:37 9:11
7 Tor Idar Lillekroken OK Moss 27:07 +3:21 9:26
8 Per Anders Ifarness IL Tyrving 27:26 +3:40 9:33
9 Narve J. Brenna Hemsedal IL 27:36 +3:50 9:37
10 Sigurd S. Hulbak Hemsedal IL 27:43 +3:57 9:39
11 Helge Graffer Ringerike OL 28:07 +4:21 9:47
12 Geir Ole Vee IL Tyrving 28:54 +5:08 10:04
13 Jon Moholth Kongsberg OL 29:16 +5:30 10:11
14 Magne Aas Asker Skiklubb 29:32 +5:46 10:17
15 Erik Trømborg Kongsberg OL 30:15 +6:29 10:32
16 Tore Thomas Dukefoss Lillehammer OK 30:41 +6:55 10:41
17 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 31:01 +7:15 10:48
18 Stein-Erik Fleten Wing OK 32:27 +8:41 11:18
19 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 32:43 +8:57 11:23
20 Sjur Langedal Nydalens SK 35:43 +11:57 12:26
21 Vebjørn Bergset IL Veten 35:52 +12:06 12:29
22 Torkjel Nesheim IL Tyrving 37:00 +13:14 12:53
23 Fredrik Martinsen Trøsken IL 40:58 +17:12 14:16
24 Lenny Viking Enström Oslostudentenes IK 41:05 +17:19 14:18
25 Inge Hauge Hisøy OK 47:53 +24:07 16:41
David Solli Skien OK diskvalifisert
Eilef Landsverk Skien OK diskvalifisert
Terje Aldár Trøsken IL ikke startet

H 17-C

2 490 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Erling Viljugrein Hemsedal IL 17:23 6:58
2 Ole Christian Bang Hamar OK 18:39 +1:16 7:29
3 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 19:01 +1:38 7:38
4 Knut Gløersen Fredrikstad SK 20:32 +3:09 8:14
5 Helge Brynestad Ringsaker OK 25:48 +8:25 10:21
6 Frode Halvor Lund Ålgård Orientering 26:04 +8:41 10:28
7 Magne Mæland Ålgård Orientering 27:03 +9:40 10:51
8 Steinar Hagen Raumar Orientering 27:23 +10:00 10:59
9 Vegard Myhre Vegårshei IL 28:08 +10:45 11:17
10 Kristian Narum OL Vallset/Stange 28:14 +10:51 11:20
Marius Holmen Synnfjell OK diskvalifisert
Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL diskvalifisert
Thor Arne Røkke Frol IL diskvalifisert
Trygve Jan Bjerke Hamar OK ikke startet
Per Øivind Husby Varegg Fleridrett ikke startet

H 17-N

2 240 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rune Solli Skien OK 25:38 11:26
2 Christer B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 46:14 +20:36 20:38

H 17-20

2 860 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Daniel Oliversen Trøsken IL 21:53 7:39
2 Sigmund Langedal Breivik Nydalens SK 24:30 +2:37 8:33
3 Thomas Hadland Egersund OK 25:04 +3:11 8:45
4 Even Nordsletten Nydalens SK 26:12 +4:19 9:09
5 Magnus Kyrkjebø TIF Viking 26:34 +4:41 9:17
6 Ådne Bredesen Verdal OK 32:34 +10:41 11:23
7 Sondre Kristiansen IL Veten 34:58 +13:05 12:13
8 Markus Træen Markane IL 37:34 +15:41 13:08
9 Rikard Bøe Markane IL 41:21 +19:28 14:27
Severin Berglia Eiker OL diskvalifisert
Sigurd Oxaas Wie Mo OK diskvalifisert
Magnar Kolbjørngard Ål IL ikke startet

H 21-

3 960 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Øyvind Stene Nydalens SK 26:22 6:39
2 Juha Fränti Rasti-Kurikka 28:34 +2:12 7:12
3 Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering 29:00 +2:38 7:19
4 Finn Rygh Heming Orientering 29:29 +3:07 7:26
5 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 29:51 +3:29 7:32
6 Anders Skjeset Vang OL 29:54 +3:32 7:33
7 Michael Oswald OK Taj Mahal 30:16 +3:54 7:38
8 Martin Schälli Bækkelagets SK 30:22 +4:00 7:40
9 Håvard Torpe Nydalens SK 30:23 +4:01 7:40
10 Henrik Drange Ruud Asker Skiklubb 30:24 +4:02 7:40
11 Thomas Natvig Årstad NTNUI 30:26 +4:04 7:41
12 Åsulv Birkeland Stormoen Kristiansand OK 31:43 +5:21 8:00
13 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 32:15 +5:53 8:08
14 Magnus Skauge Oliversen Trøsken IL 33:33 +7:11 8:28
15 Gjermund Blom-Hagen Hamar OK 33:52 +7:30 8:33
16 Espen Wigaard Oppsal Orientering 34:06 +7:44 8:36
17 Erik S Molenaar Modum OL 34:07 +7:45 8:36
18 Hans Olav Kjøs Lillehammer OK 34:30 +8:08 8:42
19 Robert Fredriksen Notodden OL 36:33 +10:11 9:13
20 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 36:46 +10:24 9:17
21 Frode Konst IL Tyrving 38:37 +12:15 9:45
22 Magnus Kristian Mo Nydalens SK 42:54 +16:32 10:50
23 Lars Storslett Hamar OK 43:45 +17:23 11:02
24 Gjermund Gytri Førde IL 44:47 +18:25 11:18
25 Knut Urdalen Notodden OL 51:32 +25:10 13:00
Øystein Alvestad Nydalens SK diskvalifisert
Niklas Profors Varegg Fleridrett diskvalifisert
Morten Andreas Nome BSI - Orientering diskvalifisert
Ivo K. Danailov Lillomarka OL diskvalifisert
Jan Schmid OL Trollelg ikke startet
Vincent Naveau Nydalens SK ikke startet

H 35-

3 910 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL 29:38 7:34
2 Eirik Jørgensen Asker Skiklubb 32:43 +3:05 8:22
3 Frank Robert Rysgård Frol IL 34:17 +4:39 8:46
4 Stig Folgerø Freidig 37:05 +7:27 9:29
5 Knut Ivar Vestli Ål IL 39:02 +9:24 9:58
6 Stefan Kernstock Oslostudentenes IK 41:17 +11:39 10:33
7 Kjetil Kjernsmo Asker Skiklubb 44:44 +15:06 11:26
8 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 45:20 +15:42 11:35
9 Rune Kristian Mork Notodden OL 49:40 +20:02 12:42
10 Thomas Lie Sarpsborg OL 1:00:33 +30:55 15:29
11 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 1:01:22 +31:44 15:41

H 40-

3 680 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tomas Eidsmo Freidig 22:37 6:08
2 Kenneth Westerheim Stord Orientering 22:44 +0:07 6:10
3 Per Arne Aadland Samnanger IL 23:26 +0:49 6:22
4 Kjetil Bjørlo Halden SK 23:54 +1:17 6:29
5 Vegard Grønli Freidig 24:27 +1:50 6:38
6 Henrik Ottesen Fredrikstad SK 24:42 +2:05 6:42
7 Ilya Gusev S.Petersburg O-team 24:50 +2:13 6:44
8 Jon Arne Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 24:51 +2:14 6:45
9 Espen Bergstrøm Gimle IF 25:06 +2:29 6:49
10 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 25:25 +2:48 6:54
11 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 25:34 +2:57 6:56
12 Asgeir Lium Fet OL 25:56 +3:19 7:02
13 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 26:07 +3:30 7:05
14 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 26:10 +3:33 7:06
15 Andreas Sylte Freidig 26:31 +3:54 7:12
16 Tore Bredalen Nittedal OL 26:37 +4:00 7:13
17 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 27:02 +4:25 7:20
18 Dagfinn Aas Fet OL 27:07 +4:30 7:22
19 Oddvar Taksdal Ganddal IL 27:11 +4:34 7:23
20 Bjørnar Lynum Freidig 27:24 +4:47 7:26
21 Per Øivind Eger Kongsberg OL 27:36 +4:59 7:30
22 Kristian Løvås Varegg Fleridrett 27:43 +5:06 7:31
23 Ronny Rykkje Fana IL 28:07 +5:30 7:38
24 Arild H Clausen Freidig 28:25 +5:48 7:43
25 Vidar Sire Ål IL 28:57 +6:20 7:52
26 Øystein Rapp Raumar Orientering 29:27 +6:50 8:00
27 Bjart Are Hellen TIF Viking 29:43 +7:06 8:04
28 Per Erik Larsen Sandefjord OK 29:56 +7:19 8:08
29 Geir Torgersen Halden SK 29:59 +7:22 8:08
30 Kyrre Gran Fet OL 30:18 +7:41 8:14
31 Terje Blindheim Lillomarka OL 30:33 +7:56 8:18
32 Odd Strand Kongsberg OL 30:42 +8:05 8:20
33 Bjørn Martini Asker Skiklubb 31:00 +8:23 8:25
34 Are Strandlie Gjø-Vard OL 31:08 +8:31 8:27
35 Gunnar Engen Vik Nydalens SK 31:17 +8:40 8:30
36 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 31:57 +9:20 8:40
37 Lars Berglund Ringerike OL 32:05 +9:28 8:43
38 Endre Ulsaker Hemsedal IL 32:22 +9:45 8:47
39 Pål Skogedal Asker Skiklubb 32:51 +10:14 8:55
40 Trond Lund IL Tyrving 33:21 +10:44 9:03
41 Rune Engehult Notodden OL 33:42 +11:05 9:09
42 Olle Malmring Freidig 33:56 +11:19 9:13
43 Ole Myklemyr Eiker OL 34:36 +11:59 9:24
44 Even Erlien Gjø-Vard OL 35:34 +12:57 9:39
45 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 36:20 +13:43 9:52
46 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 36:58 +14:21 10:02
47 Henning Martinsen Fredrikstad SK 39:58 +17:21 10:51
48 Gard Antonsen Fredrikstad SK 40:51 +18:14 11:06
49 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 40:59 +18:22 11:08
50 Olivier Baechler OLC SKOG Fribourg 44:42 +22:05 12:08
51 Gisle Paulsen Fredrikstad SK 44:52 +22:15 12:11
52 Per Kristian Ramstad Fet OL 47:26 +24:49 12:53
53 Trond Foss Sandefjord OK 54:12 +31:35 14:43
54 Ole Petter Ruud OK Horten 1:02:44 +40:07 17:02
Dag Helland-Hansen IL Tyrving diskvalifisert
Pål Angvoll Fredrikstad SK ikke startet
Øyvind Ranestad Hamar OK ikke startet
Håvard Nilsen Vegårshei IL ikke startet
Øyvind Solli Fet OL ikke startet
Henning Røberg Nittedal OL ikke startet
Trond A. N. Lamark Ganddal IL ikke startet
Gunnar Vatn Frol IL ikke startet
Pål Kittilsen Freidig ikke startet

H 45-

3 490 m, 105 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Johan Ivarsson Freidig 20:59 6:00
2 Arild Aasheim Ganddal IL 21:35 +0:36 6:11
3 Svein Nygård Lillomarka OL 22:07 +1:08 6:20
4 Jens Even Storhov Freidig 22:36 +1:37 6:28
5 Atle Dengerud Steinkjer OK 22:59 +2:00 6:35
6 Helge Fossøy Lia IL 23:38 +2:39 6:46
7 Jan Ola Pedersen Vang OL 23:46 +2:47 6:48
8 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 24:10 +3:11 6:55
9 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 24:15 +3:16 6:56
10 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 24:17 +3:18 6:57
11 Vidar Strand Lierbygda OL 24:27 +3:28 7:00
12 Einar Gisholt Fossum IF 24:32 +3:33 7:01
13 Einar Lunøe Nydalens SK 24:58 +3:59 7:09
14 Svein Granerud Asker Skiklubb 25:08 +4:09 7:12
15 Arne Bujordet Kristiansand OK 25:09 +4:10 7:12
16 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 25:10 +4:11 7:12
17 Jon Iver Bakken Nydalens SK 25:11 +4:12 7:12
18 Gudbrand Lien Hamar OK 25:13 +4:14 7:13
19 Gløer Gløersen OL Tønsberg og omegn 25:18 +4:19 7:14
20 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 25:35 +4:36 7:19
21 Bernt Brynhildsen Wing OK 25:43 +4:44 7:22
22 Børge Pedersen Nydalens SK 25:55 +4:56 7:25
23 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 26:05 +5:06 7:28
24 Tore Nymark Askøy OL 26:17 +5:18 7:31
24 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 26:17 +5:18 7:31
26 Andy Simpson Big Foot Orienteers 26:29 +5:30 7:35
27 Asbjørn Aarvik Nittedal OL 26:37 +5:38 7:37
28 Per Grande Verdal OK 26:40 +5:41 7:38
29 Tor Ivar Christiansen OL Tønsberg og omegn 26:45 +5:46 7:39
30 Geir Bråten Vegårshei IL 26:55 +5:56 7:42
31 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 27:02 +6:03 7:44
32 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 27:06 +6:07 7:45
33 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 27:10 +6:11 7:47
34 Kjetil Karlsen OK Moss 27:12 +6:13 7:47
35 Anders Bergset IL Veten 27:13 +6:14 7:47
36 Reidar Selmer Freidig 27:14 +6:15 7:48
37 Lasse Arnesen Heming Orientering 27:21 +6:22 7:50
38 Vegard Halden Nydalens SK 27:32 +6:33 7:53
39 Njål Svingheim Konnerud IL 27:39 +6:40 7:55
40 Petter Løe Notodden OL 27:42 +6:43 7:56
41 Roar Bye Modum OL 28:07 +7:08 8:03
42 Trond Brevik Fossum IF 28:09 +7:10 8:03
43 Finn Henry Lillestrand Trøsken IL 28:34 +7:35 8:11
44 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 28:39 +7:40 8:12
45 Stig Bratsberg Molde og Omegn IF 28:41 +7:42 8:13
46 Ivar Mølnvik Fossum IF 28:55 +7:56 8:17
47 Knut Hagen Byåsen IL 28:58 +7:59 8:17
48 Lodgaard Lars Raufoss IL Orientering 29:04 +8:05 8:19
49 Frank Løwengreen Sarpsborg OL 29:08 +8:09 8:20
50 Lars Krüger Nydalens SK 29:10 +8:11 8:21
51 Ole Tørnqvist Fana IL 29:17 +8:18 8:23
52 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 29:28 +8:29 8:26
53 Hallvard Koren OK Moss 29:43 +8:44 8:30
54 Mats Hedman IF Hagen 29:46 +8:47 8:31
55 Jim Olaussen Halden SK 30:13 +9:14 8:39
56 Øystein Wiggen Byåsen IL 30:16 +9:17 8:40
57 Arne Grevskott Frol IL 30:27 +9:28 8:43
58 Robert Ressem Frol IL 30:35 +9:36 8:45
58 Terje Melsom Fossum IF 30:35 +9:36 8:45
60 Snorre Frydenlund IF Sturla 30:40 +9:41 8:47
61 Geir Anders Hadland Egersund OK 30:43 +9:44 8:48
62 Torgeir E. Andersen Eiker OL 30:44 +9:45 8:48
63 Jan Gatevold Porsgrunn OL 31:04 +10:05 8:54
64 Ole Petter Vestøl Vegårshei IL 31:11 +10:12 8:56
65 Jan Erik Aalberg Bækkelagets SK 31:13 +10:14 8:56
66 Harald Storrønning Byåsen IL 31:35 +10:36 9:02
67 Agnar Renolen Wing OK 31:37 +10:38 9:03
67 Kjetil Damm TIF Viking 31:37 +10:38 9:03
69 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 31:56 +10:57 9:08
70 Geir Paulsen OL Trollelg 31:59 +11:00 9:09
71 Anders Nybø Konnerud IL 32:11 +11:12 9:13
72 Ole Petter Haugen Nydalens SK 32:25 +11:26 9:17
73 Jørn Moe Fet OL 33:27 +12:28 9:35
74 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn Skimt OL 34:00 +13:01 9:44
75 Jørn Myrland Notodden OL 34:05 +13:06 9:45
76 Arild Finstad Kongsberg OL 34:21 +13:22 9:50
77 Jonas Haltia IL Tyrving 34:39 +13:40 9:55
78 Terje Amundsen Konnerud IL 34:42 +13:43 9:56
79 Dag Wang Lillomarka OL 34:59 +14:00 10:01
80 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 35:00 +14:01 10:01
81 Mads Lillevold Ås-UMB Orientering 35:04 +14:05 10:02
82 Are Njåstein IL Tyrving 35:05 +14:06 10:03
83 Sigurd Eikner Fana IL 35:37 +14:38 10:12
84 Terje Mestvedthagen Hemsedal IL 35:38 +14:39 10:12
85 Stein Markhus Verdal OK 36:11 +15:12 10:22
86 Håvar Brevik Østmarka OK 36:21 +15:22 10:24
87 Erling Bye Byåsen IL 36:36 +15:37 10:29
88 Bjørn Richard Kirste Skien OK 36:50 +15:51 10:33
89 Jan Erik Claussen Fana IL 36:56 +15:57 10:34
90 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 37:04 +16:05 10:37
90 Jon Vindal Wing OK 37:04 +16:05 10:37
92 Svein Helge Høydal Nydalens SK 37:42 +16:43 10:48
93 Bent Skatvedt Raumar Orientering 38:07 +17:08 10:55
94 Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 38:23 +17:24 10:59
95 Sven Simonsen Fredrikstad SK 39:20 +18:21 11:16
96 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 41:10 +20:11 11:47
97 Rune Nergård Nittedal OL 41:18 +20:19 11:50
98 Olav Kristian Birkeland Halden SK 42:26 +21:27 12:09
99 Ivar Müller Often Tynset IF 43:05 +22:06 12:20
100 Erik Blake Byåsen IL 46:54 +25:55 13:26
101 Bjørn Olav Aaslund Fet OL 50:13 +29:14 14:23
102 Arnfinn Moe Fredrikstad SK 50:59 +30:00 14:36
103 Alexander Izzo Southern Michigan Orienteering 55:51 +34:52 16:00
104 Bjørn Erik Bergseng Fredrikstad SK 1:08:19 +47:20 19:34
Erik Saugerud Konnerud IL diskvalifisert
Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK ikke startet
Nils Inge Brurberg IF Sturla ikke startet
Frode Haug Hamar OK ikke startet
Atle Berg Nord-Østerdal OK ikke startet
Juha Viena Ringerike OL ikke startet
Gunnar Hope Modum OL ikke startet
Rune Sørensen IF Sturla ikke startet
Sven Ohrvik Konnerud IL ikke startet

H 50-

2 980 m, 85 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Bjørgum Kristiansand OK 20:19 6:49
2 Sturla Sæther Freidig 20:54 +0:35 7:00
3 Jørgen Mårtensson Modum OL 20:57 +0:38 7:01
4 Nils Petter Fremming Heming Orientering 20:58 +0:39 7:02
5 Øyvind Drage Kongsberg OL 21:02 +0:43 7:03
6 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 21:30 +1:11 7:12
7 Ivar Maalen Ås-UMB Orientering 21:40 +1:21 7:16
8 Kristian Kihle Ringerike OL 21:54 +1:35 7:20
9 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 22:29 +2:10 7:32
10 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 22:31 +2:12 7:33
11 Bjørn Hølleland Fana IL 22:42 +2:23 7:37
12 Pål Gunnar Mikkelsplass Nesbyen IL 22:44 +2:25 7:37
13 Jan Bjerketvedt OK Moss 22:53 +2:34 7:40
14 Nils Hæstad Fossum IF 23:15 +2:56 7:48
15 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 23:16 +2:57 7:48
16 Frode Sjøvold Røros IL 23:18 +2:59 7:49
17 Håkon Løvli Asker Skiklubb 23:30 +3:11 7:53
18 Terje Schjølberg Røros IL 23:33 +3:14 7:54
19 Kjell Markset IL Koll 23:36 +3:17 7:55
20 Bjørn Henning Grandal IL Tyrving 23:57 +3:38 8:02
21 Dag Stenersen OK Nidarøst 24:39 +4:20 8:16
22 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 24:41 +4:22 8:16
23 Egil Eide IL Tyrving 25:13 +4:54 8:27
24 Terje Bråten Raumar Orientering 25:24 +5:05 8:31
25 Egil Rundberget Nydalens SK 25:35 +5:16 8:35
26 Tormod Strand Måren OK 25:37 +5:18 8:35
27 Tom Hollowell OK Tyr 25:45 +5:26 8:38
27 Petter Gullikstad Røros IL 25:45 +5:26 8:38
29 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 25:47 +5:28 8:39
30 Haakon Arnesen Byåsen IL 25:51 +5:32 8:40
31 Arild Røen Samnanger IL 26:05 +5:46 8:45
32 Knut Engen Raumar Orientering 26:10 +5:51 8:46
33 Jan Frode Seim Voss IL 26:13 +5:54 8:47
34 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 26:21 +6:02 8:50
35 Thomas Reinitz TSC Eintracht Dortmund 26:26 +6:07 8:52
36 Anton Plaian Asker Skiklubb 26:28 +6:09 8:52
37 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 26:50 +6:31 9:00
38 Ørjan Jensen Kristiansand OK 26:51 +6:32 9:00
39 Richard Tiley Lakeland OC 26:56 +6:37 9:02
40 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 26:58 +6:39 9:02
40 Svein Wigemyr Oddersjaa SSK 26:58 +6:39 9:02
42 Ernst Fristad Nilsen Lillehammer OK 27:28 +7:09 9:13
43 Otte Omdal Ganddal IL 27:29 +7:10 9:13
44 Rune Teigland Østmarka OK 27:40 +7:21 9:17
45 Dag Sulheim Lillehammer OK 27:48 +7:29 9:19
46 Torgeir Strand Fana IL 28:18 +7:59 9:29
47 Thor Inge Tollehaug Eiker OL 28:19 +8:00 9:30
48 Bjørn Baklid Konnerud IL 28:31 +8:12 9:34
49 Kristian Kalager Asker Skiklubb 28:46 +8:27 9:39
50 Bjørn Victor Larsen Kongsberg OL 28:47 +8:28 9:39
51 Halvor Jutulstad Bækkelagets SK 28:54 +8:35 9:41
52 Roar Grande Kongsberg OL 28:56 +8:37 9:42
53 Truls Tallhaug Johansen Ringsaker OK 29:02 +8:43 9:44
54 Johan Mattsson Lillomarka OL 29:20 +9:01 9:50
55 Morten Hulløen Kristiansand OK 29:43 +9:24 9:58
56 Per Arne Arnesen Kolbotn Skimt OL 29:45 +9:26 9:58
57 Eilef Kristen Mikkelsplass Nesbyen IL 29:51 +9:32 10:01
58 Geir Sylte Skåla IL 30:39 +10:20 10:17
59 Christopher Schive OK Moss 30:40 +10:21 10:17
60 Andreas Erichsen Nydalens SK 30:45 +10:26 10:19
61 John Hofoss Hadeland OL 32:04 +11:45 10:45
62 Pål Woldstad Hanssen Eiker OL 32:19 +12:00 10:50
63 Audun Andersen Oppsal Orientering 32:40 +12:21 10:57
64 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 32:49 +12:30 11:00
65 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 32:56 +12:37 11:03
66 Arne Sandvold Nydalens SK 33:14 +12:55 11:09
67 Alfon Harald Johansen Bergens TF 33:39 +13:20 11:17
68 Per Stedje Østmarka OK 34:00 +13:41 11:24
69 Ivar Bergseth IL Veten 34:17 +13:58 11:30
70 Donald Skantze IL Tyrving 35:03 +14:44 11:45
71 Carl-Axel Berlin Eiker OL 36:56 +16:37 12:23
72 Herman Bakke Løten OL 37:00 +16:41 12:24
73 Åge-Geir Skatter Notodden OL 37:14 +16:55 12:29
74 Beat Spalinger OLG Saeuliamt 38:00 +17:41 12:45
75 Truls Angell Lillomarka OL 38:10 +17:51 12:48
76 David Johan Tjøswold Bergens TF 39:29 +19:10 13:14
77 Harald Hjellbrekke Førde IL 41:43 +21:24 13:59
78 Jon Herman Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 45:10 +24:51 15:09
79 Øyvind Valen Vikebygd IL 48:41 +28:22 16:20
80 Arild Gimse Heming Orientering 1:04:46 +44:27 21:44
Arne Arnesen Hamar OK diskvalifisert
Lars Roger Lundanes Emblem IL diskvalifisert
Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Øivind Myhre Kongsberg OL diskvalifisert
Roar Tønnessen Kongsberg OL diskvalifisert
Arne Johan Sælen Fana IL ikke startet
Klaus Horne IL Tyrving ikke startet
Vincent Eijsink Ås-UMB Orientering ikke startet
Finn Eriksen Eiker OL ikke startet
Per Jacob Ølstad Fet OL ikke startet
Arve Opheim Måren OK ikke startet
Øystein Melby Hamar OK ikke startet
Sigbjørn Modalsli Fossum IF ikke startet
Jens Kr Kopland Modum OL ikke startet

H 60-

2 720 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tom A. Karlsen Fredrikstad SK 22:20 8:12
2 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 23:05 +0:45 8:29
3 Harry Breiland Ålgård Orientering 23:08 +0:48 8:30
4 Tor Sørevik TIF Viking 23:22 +1:02 8:35
5 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 24:45 +2:25 9:05
6 Hugo Christensen Notodden OL 25:06 +2:46 9:13
7 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 25:29 +3:09 9:22
8 Frode Sandersen Nittedal OL 26:48 +4:28 9:51
9 Asko Määttä Kouvolan Suunnistajat 27:17 +4:57 10:01
10 Ola Brox OL Toten-Troll 27:46 +5:26 10:12
11 Torodd Os Førde IL 28:38 +6:18 10:31
12 Paul Skjaker Hadeland OL 28:47 +6:27 10:34
13 Leif Roger Hultgreen Ringerike OL 28:58 +6:38 10:38
14 Atle Remme Porsgrunn OL 29:46 +7:26 10:56
15 Torgeir Sundby OK Skeidi 31:13 +8:53 11:28
16 Hans O Augedal Asker Skiklubb 31:30 +9:10 11:34
17 Elling Aakre Andebu IL 32:17 +9:57 11:52
18 Tore Ringerike Oppsal Orientering 32:21 +10:01 11:53
19 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 32:31 +10:11 11:57
20 Lars-Olov Dahlberg OK Landehof 33:32 +11:12 12:19
21 Ole Johansson Porsgrunn OL 33:34 +11:14 12:20
22 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 33:56 +11:36 12:28
23 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 34:09 +11:49 12:33
24 Nils Olav Vennevik Freidig 34:47 +12:27 12:47
25 Helge Schei Førde IL 34:51 +12:31 12:48
26 Øystein Holmen Synnfjell OK 34:59 +12:39 12:51
27 Anders Bjørkaas Askvoll og Holmedal IL 35:24 +13:04 13:00
28 Sveinung Rekaa Notodden OL 35:57 +13:37 13:13
29 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 36:17 +13:57 13:20
30 Cato Molthe Stavanger Orienteringsklubb 38:02 +15:42 13:58
31 Bjørn Steen Bø OL 38:15 +15:55 14:03
32 Bjørn Jakobsen Molde og Omegn IF 39:27 +17:07 14:30
33 Knut Erik Gulbrandsen Fana IL 39:58 +17:38 14:41
34 Hans Lyder Haare Konnerud IL 42:20 +20:00 15:33
35 Luc Talloen OMEGA 1:01:26 +39:06 22:35
Stein Nordvi Elverum OK diskvalifisert
Georg Kapperud Oppsal Orientering diskvalifisert
Jørn Torgersen TIF Viking diskvalifisert
Paul Martin Berg Rudsbygd IL diskvalifisert
Olav Frode Bråten Asker Skiklubb diskvalifisert
Svein S Jacobsen IL Tyrving ikke startet
Atle Hugo Søvik IL Tyrving ikke startet

H 65-

2 560 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Willy Grønstad Løten OL 19:34 7:38
2 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 20:32 +0:58 8:01
3 Knut Skjeset Vang OL 21:21 +1:47 8:20
4 John Thomas Petersen Nittedal OL 21:34 +2:00 8:25
5 Helge Revhaug Ringerike OL 21:42 +2:08 8:28
6 Åmund Tonna Eiker OL 22:41 +3:07 8:51
7 Roar Forbord Malvik IL 23:37 +4:03 9:13
8 Per Fosser Indre Østfold OK 23:38 +4:04 9:13
9 Eldar Børsum Bækkelagets SK 23:45 +4:11 9:16
10 Dag Rønning Jensen OL Trollo 23:52 +4:18 9:19
11 John Birger Skansen Rudsbygd IL 23:55 +4:21 9:20
12 Terje Malm Hamar OK 24:47 +5:13 9:40
13 Roar Bjordal Oppsal Orientering 24:53 +5:19 9:43
14 Ove Osland Bergens TF 25:04 +5:30 9:47
15 Kjell Røkke IL Tyrving 25:15 +5:41 9:51
16 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 25:40 +6:06 10:01
17 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 25:47 +6:13 10:04
18 Magnus Natås Bergens TF 26:03 +6:29 10:10
19 Trond Feiring Hamar OK 26:05 +6:31 10:11
20 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 26:20 +6:46 10:17
21 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 26:31 +6:57 10:21
22 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 27:53 +8:19 10:53
23 John Ivar Kjellevold Modum OL 27:59 +8:25 10:55
24 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 29:01 +9:27 11:20
25 Sverre Kristoffersen Verdal OK 29:02 +9:28 11:20
26 Magne Raadal Fana IL 29:06 +9:32 11:22
27 Magnus Landstad Freidig 29:15 +9:41 11:25
28 Thorolf Trolsrud Botne SK 30:00 +10:26 11:43
29 Dagfinn Hole Bergens TF 30:10 +10:36 11:47
30 Tore Vaaje Asker Skiklubb 31:20 +11:46 12:14
31 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 31:46 +12:12 12:24
32 Harald Brekke Hamar OK 32:59 +13:25 12:53
33 Rolf Lye Porsgrunn OL 34:24 +14:50 13:26
34 Arne Lande Bø OL 36:29 +16:55 14:15
35 Einar Skarsbø Bergens TF 37:58 +18:24 14:49
36 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 38:58 +19:24 15:13
37 Steinar Slettemark Stord Orientering 39:20 +19:46 15:21
38 Sigurd Vikebø TIF Viking 40:07 +20:33 15:40
39 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 40:37 +21:03 15:51
40 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 41:32 +21:58 16:13
Tore Stubbe Nord-Østerdal OK diskvalifisert
Torgeir Brochmann Eiker OL diskvalifisert
Oddbjørn Brattaker Verdal OK diskvalifisert
Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering ikke startet

H 70-

2 500 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henrik Hvoslef IK Stern 21:56 8:46
2 Helge Bjaaland Heming Orientering 23:01 +1:05 9:12
3 Gunnar Østerbø Freidig 24:24 +2:28 9:45
4 Stig Berge Freidig 25:23 +3:27 10:09
5 Jon Tyldum Rudsbygd IL 25:24 +3:28 10:09
6 Svein Solerød OL Toten-Troll 27:37 +5:41 11:02
7 Morten Sveberg Verdal OK 27:42 +5:46 11:04
8 Bjørn Egner Heming Orientering 28:20 +6:24 11:20
9 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 28:46 +6:50 11:30
9 Tormod Dahlen Gjø-Vard OL 28:46 +6:50 11:30
11 Steinar Ruud Konnerud IL 28:59 +7:03 11:35
12 Arild Telstø Øvrebø/Vindbjart Orientering 30:18 +8:22 12:07
12 Trevor Simpson OD 30:18 +8:22 12:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
14 Kjell Haugset Gimle IF 31:43 +9:47 12:41
15 Leif Bråten Heming Orientering 32:02 +10:06 12:48
16 Bjørn-Wiggo N. Husebye Fredrikstad SK 32:09 +10:13 12:51
17 Johan Arnt Johansen Nord-Østerdal OK 32:33 +10:37 13:01
18 Jardar Ytterøy Sandstad Selbu OK 32:46 +10:50 13:06
19 Thorkild Thorkildsen Modum OL 34:44 +12:48 13:53
20 Ronald Malcolm Larvik OK 35:21 +13:25 14:08
21 Eero Fränti Kokkolan Suunnistajat 36:03 +14:07 14:25
22 Roger Torper Skaukameratene OL 36:10 +14:14 14:28
23 Trygve Hestad Hamar OK 36:52 +14:56 14:44
24 Magnar Bolstad OK Skøynar 39:48 +17:52 15:55
25 Svein Bakken Stigsökarna 45:55 +23:59 18:22
26 Arne Øfsthus Asker Skiklubb 47:38 +25:42 19:03
27 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 49:45 +27:49 19:54
28 Thorbjørn Johan Bjørlo Gimle IF 50:52 +28:56 20:20
Kåre Østgård OL Vallset/Stange diskvalifisert
Harald Lundhaug OK Moss ikke startet
Odd Kletteli Bækkelagets SK ikke startet
Knut Jacobsen Sandefjord TIF ikke startet

H 75-

1 690 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magnar Reppesgård Hedrum OL 20:45 12:16
2 Axel Ingvaldsen TIF Viking 23:01 +2:16 13:37
3 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 25:20 +4:35 14:59
4 Johannes Sollid Verdal OK 26:28 +5:43 15:39
5 Helge Halvorsen Larvik OK 30:54 +10:09 18:17
6 Iver Rognstad Hadeland OL 31:47 +11:02 18:48
7 Ole Einar Dalen Ringerike OL 34:20 +13:35 20:18
8 Evgeny Tarantsev OK Yeisk 35:34 +14:49 21:02
9 Ivar Vamnes Hamar OK 36:06 +15:21 21:21
10 Gunnar Haug Gjø-Vard OL 37:19 +16:34 22:04
11 Roald Kleppe Gjø-Vard OL 56:39 +35:54 33:31
Helge Kvaase Bækkelagets SK diskvalifisert
Tore S. Rasmussen TIF Viking ikke startet
Tormod Høimyr IF Sturla ikke startet

H 80-

1 460 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 20:16 13:52
2 Gunnar Smistad OL Trollelg 22:17 +2:01 15:15
3 Magne Bekkelund Røyken OL 34:56 +14:40 23:55
4 Birger Garberg Ringerike OL 35:41 +15:25 24:26

H 85-

1 460 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Adolf Kempf OLG KTV Altdorf 34:26 23:35
2 Kåre Strande Ringerike OL 53:10 +18:44 36:24

H 55-

2 830 m, 61 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Næss-Ulseth Nydalens SK 19:33 6:54
2 Sixten Westlund OK Tyr 21:00 +1:27 7:25
3 Harald Thon IF Sturla 21:35 +2:02 7:37
4 Sören Jonsson Nydalens SK 21:46 +2:13 7:41
5 Torgeir Strandhagen Røyken OL 22:38 +3:05 7:59
6 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 22:45 +3:12 8:02
7 Harald Hovi Skien OK 23:04 +3:31 8:09
8 Johan Berglund Sävedalens AIK 23:22 +3:49 8:15
9 Einar Jensen Nydalens SK 23:26 +3:53 8:16
10 Arild Bjarkø Nord-Østerdal OK 24:01 +4:28 8:29
11 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 24:12 +4:39 8:33
12 Yngve Gottfridsson Nittedal OL 24:14 +4:41 8:33
13 Lars Hjermstad Fossum IF 24:19 +4:46 8:35
14 Øyvind Sørlie Hadeland OL 24:37 +5:04 8:41
15 Magne Maurset Ås-UMB Orientering 24:41 +5:08 8:43
16 Kjell Rønneberg Røyken OL 24:47 +5:14 8:45
17 Reidar Heivoll Søgne og Songdalen OK 24:54 +5:21 8:47
18 Ole Gabrielsen Vaulen Orienteringsklubb 25:07 +5:34 8:52
19 Mathias Martinsen Heming Orientering 25:09 +5:36 8:53
20 Michele Guglielmetti GOLD Savosa 25:10 +5:37 8:53
21 Geir Owren Freidig 25:11 +5:38 8:53
22 Morten Dåsnes Ringerike OL 25:34 +6:01 9:02
23 Per Chr. Hagen Bø OL 26:06 +6:33 9:13
24 Reidar Fossum Asker Skiklubb 26:15 +6:42 9:16
25 Dag Haugland Østmarka OK 26:19 +6:46 9:17
26 Frode Løset Ringerike OL 26:35 +7:02 9:23
27 Torbjørn Sirum Frol IL 26:36 +7:03 9:23
28 Nikolay Krupnov IL Tyrving 27:41 +8:08 9:46
29 Per Schanche Asker Skiklubb 27:53 +8:20 9:51
30 Geir Holm Gundersen IF Sturla 28:02 +8:29 9:54
31 Helge Eriksen Byåsen IL 28:45 +9:12 10:09
32 Ove Drange Askøy OL 28:46 +9:13 10:09
33 Magne Lysberg Freidig 29:26 +9:53 10:24
34 Morten Johannessen Røyken OL 29:35 +10:02 10:27
35 Arnstein Andreassen Raumar Orientering 29:46 +10:13 10:31
36 Jan Kåre Vatne Mo OK 29:53 +10:20 10:33
37 Tron Erik Hovind Raumar Orientering 30:00 +10:27 10:36
38 Roger Mostue Oppsal Orientering 30:06 +10:33 10:38
39 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 30:28 +10:55 10:45
40 Fredrik Steiwer Lillomarka OL 31:24 +11:51 11:05
41 Are Eriksen Oslostudentenes IK 31:25 +11:52 11:06
42 Audun Årøen Emblem IL 31:50 +12:17 11:14
43 Eirik Vefsnmo Byåsen IL 31:51 +12:18 11:15
44 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 32:26 +12:53 11:27
45 Einar Kristian Lunde Varteig OL 32:54 +13:21 11:37
46 Erik Hasli Synnfjell OK 32:55 +13:22 11:37
47 John Olav Alvsvåg Fana IL 33:21 +13:48 11:47
48 Ketil Åstebøl Oppsal Orientering 33:23 +13:50 11:47
49 Rolf Gunnar Bredesen Fossum IF 34:39 +15:06 12:14
50 Tore Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 35:29 +15:56 12:32
50 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 35:29 +15:56 12:32
52 Jan Sveen Raumar Orientering 35:34 +16:01 12:34
53 Erik Grøndalen Hamar OK 36:52 +17:19 13:01
54 Morten Anker Hoffmann Lillomarka OL 37:19 +17:46 13:11
55 Johan Magerøy Førde IL 38:10 +18:37 13:29
56 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 39:03 +19:30 13:47
57 Øystein Rønning Nydalens SK 40:25 +20:52 14:16
58 Åge Aashamar Flosta IL 48:13 +28:40 17:02
59 Geir Kåre Øen Nesbyen IL 57:47 +38:14 20:25
Dagfinn Torpe Porsgrunn OL diskvalifisert
Magnar Often Tynset IF diskvalifisert
Per Gunnar Dahl Ringerike OL ikke startet
Rune Kittelsen Kristiansand OK ikke startet
Gullik Gulliksen Sandefjord OK ikke startet

H 13

2 440 m, 37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elias Jonsson Nydalens SK 15:36 6:23
2 Sjur Kvisle Asker Skiklubb 17:11 +1:35 7:02
3 Jørgen Baklid Konnerud IL 17:33 +1:57 7:11
4 Amund Kleist Godal Bodø og Omegn IF Orientering 18:05 +2:29 7:24
5 Einar Melsom Fossum IF 18:40 +3:04 7:39
6 Erik Hovdenak Sylte Molde og Omegn IF 18:51 +3:15 7:43
7 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 19:31 +3:55 7:59
8 Tord Strand Kongsberg OL 19:40 +4:04 8:03
9 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 19:43 +4:07 8:04
10 Håkon Lund Kongsberg OL 20:25 +4:49 8:22
11 Mathias Vindal Wing OK 20:34 +4:58 8:25
12 Oskar Spets Storhov Freidig 20:55 +5:19 8:34
13 August Asheim Birkeland Halden SK 21:20 +5:44 8:44
14 Olle Hedman IF Hagen 21:56 +6:20 8:59
15 Oscar Lyngen Frol IL 23:15 +7:39 9:31
16 Andreas Hetle Breimsbygda IL 23:42 +8:06 9:42
17 Anders Rogne Nittedal OL 23:47 +8:11 9:44
18 Andres Rudningen Hemsedal IL 23:57 +8:21 9:48
19 Hermund Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 24:51 +9:15 10:11
20 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 25:03 +9:27 10:15
21 Sverre Narum OL Vallset/Stange 26:44 +11:08 10:57
22 Sindre Bråten Vegårshei IL 26:49 +11:13 10:59
23 Marius Østraat Røkke Frol IL 26:53 +11:17 11:01
24 Leif Blake Byåsen IL 27:21 +11:45 11:12
25 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 28:15 +12:39 11:34
26 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 29:25 +13:49 12:03
27 Even Svegård Bye Byåsen IL 29:26 +13:50 12:03
28 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 30:13 +14:37 12:23
29 Knut Kyrkjebø TIF Viking 30:25 +14:49 12:27
30 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 30:55 +15:19 12:40
31 Herman M. Gløersen Fredrikstad SK 35:29 +19:53 14:32
32 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 39:13 +23:37 16:04
1 Fuglestad Ålgård Orientering diskvalifisert
Lukas Liland Nydalens SK diskvalifisert
Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving diskvalifisert
Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK diskvalifisert
Håkon Grande Verdal OK diskvalifisert
Anders Nødland Fuglestad Ålgård Orientering ikke startet

H 14

2 720 m, 49 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Haga Raumar Orientering 17:16 6:20
2 Jostein Tandberg Nydalens SK 19:21 +2:05 7:06
3 Johannes Bordal Ringsaker OK 19:25 +2:09 7:08
4 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 19:56 +2:40 7:19
5 Ole Flaatten OK Skeidi 20:11 +2:55 7:25
6 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 20:22 +3:06 7:29
7 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 20:38 +3:22 7:35
8 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 20:53 +3:37 7:40
9 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 21:10 +3:54 7:46
10 Håvard Eidsmo Freidig 21:25 +4:09 7:52
10 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 21:25 +4:09 7:52
12 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 21:26 +4:10 7:52
13 Emil Morgenlie Skei Nydalens SK 21:42 +4:26 7:58
14 Anders Løset Ringerike OL 21:54 +4:38 8:03
15 Sturla Frydenlund IF Sturla 22:10 +4:54 8:08
16 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 22:19 +5:03 8:12
17 Tobias Kristensen Larvik OK 22:26 +5:10 8:14
18 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 22:34 +5:18 8:17
19 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 22:37 +5:21 8:18
20 Magnus Gjersvold Haug Freidig 22:38 +5:22 8:19
21 Martin Borge Heir Fossum IF 22:46 +5:30 8:22
22 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 22:53 +5:37 8:24
23 Jørgen Vister Indre Østfold OK 23:07 +5:51 8:29
24 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 23:19 +6:03 8:34
24 Sam Lunøe Nydalens SK 23:19 +6:03 8:34
26 Petter Markhus Verdal OK 23:28 +6:12 8:37
27 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 23:36 +6:20 8:40
28 Sander Claussen Fana IL 23:39 +6:23 8:41
29 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 23:42 +6:26 8:42
30 Vegard Myklemyr Eiker OL 23:59 +6:43 8:49
31 Ola Løvald Bråten Asker Skiklubb 24:25 +7:09 8:58
32 Ragnar Nersten Fossum IF 24:35 +7:19 9:02
33 Sander Arnevik Ringerike OL 25:01 +7:45 9:11
34 Kjetil Mølnvik Freidig 25:02 +7:46 9:12
35 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 25:16 +8:00 9:17
36 Bjørnar Brevik Raumar Orientering 25:19 +8:03 9:18
37 Adrian Opheim Freidig 25:30 +8:14 9:22
38 Trym Moeng Jensen Nydalens SK 25:31 +8:15 9:22
39 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 25:58 +8:42 9:32
40 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 26:01 +8:45 9:33
41 Emil Løwengreen Sarpsborg OL 27:14 +9:58 10:00
42 Trygve Bondhus Often Tynset IF 27:43 +10:27 10:11
43 Olav Schmitt Gran Halden SK 28:41 +11:25 10:32
44 Ola Tandberg Ryan Asker Skiklubb 29:32 +12:16 10:51
45 Morten Kristian Vikerhaug Fet OL 32:18 +15:02 11:52
46 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 33:07 +15:51 12:10
47 Eirik Skriubakken Porsgrunn OL 54:19 +37:03 19:58
Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK diskvalifisert
Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett diskvalifisert
Guttorm Snemyr Holtet Indre Østfold OK ikke startet
Lars Risebrobakken Raumar Orientering ikke startet
Simen Åmodt Amundsen Lardal OL ikke startet

D 13

2 440 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synne Strand Lierbygda OL 17:37 7:13
2 Henriette Smeby Nydalens SK 20:10 +2:33 8:15
3 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 20:22 +2:45 8:20
4 Ingeborg Fallbakken Berge Løten OL 21:30 +3:53 8:48
5 Heidi Therese Wiest OL Vallset/Stange 21:31 +3:54 8:49
6 Anine Lome Hamar OK 22:04 +4:27 9:02
7 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 22:10 +4:33 9:05
8 Ragnhild Eide Byåsen IL 22:24 +4:47 9:10
9 Synne Eikeland Røstadsand Nydalens SK 22:25 +4:48 9:11
10 Aurora Moholth Kongsberg OL 22:26 +4:49 9:11
11 Kornelia Lønning Brurberg IF Sturla 22:30 +4:53 9:13
12 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 22:36 +4:59 9:15
13 Guri Sandvold Tynset IF 23:32 +5:55 9:38
14 Nora Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 23:53 +6:16 9:47
15 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 24:01 +6:24 9:50
16 Vera Melkild Freidig 24:28 +6:51 10:01
17 Malin Opøien OL Trollelg 24:29 +6:52 10:02
18 Rikke Ingesen Sarpsborg OL 24:57 +7:20 10:13
19 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 25:22 +7:45 10:23
20 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 25:25 +7:48 10:25
21 Marie Bergstrøm Gimle IF 25:26 +7:49 10:25
22 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 26:27 +8:50 10:50
23 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 27:05 +9:28 11:05
24 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 28:11 +10:34 11:33
25 Hanne Daltveit Fana IL 28:25 +10:48 11:38
26 Ingrid Aaslund Fet OL 29:29 +11:52 12:05
27 Nora Torgersen Halden SK 30:30 +12:53 12:30
28 Elin Ulsaker Hemsedal IL 30:35 +12:58 12:32
29 Silje Moe Fredrikstad SK 31:10 +13:33 12:46
30 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 31:16 +13:39 12:48
31 Maria Ulseth Sylte Freidig 31:26 +13:49 12:52
32 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 32:08 +14:31 13:10
33 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 32:12 +14:35 13:11
34 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 32:17 +14:40 13:13
35 Agnethe Hasli Synnfjell OK 32:36 +14:59 13:21
36 Anette Bjorvatten Vegårshei IL 34:11 +16:34 14:00
37 Gina Nygård Tynset IF 35:48 +18:11 14:40
38 Emilie Sommerstad Vee IL Tyrving 37:41 +20:04 15:26
39 Sara Agdestein Røyken OL 41:42 +24:05 17:05
Sigrid Bredde Vig IF Sturla ikke startet
Kristiane Rogstad Kongsberg OL ikke startet

D 14

2 550 m, 47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tilla Farnes Hennum Lierbygda OL 19:33 7:40
2 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 20:40 +1:07 8:06
3 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 21:02 +1:29 8:14
4 Line Sølberg IL Leik 21:12 +1:39 8:18
5 Alma Haugen Kvisgaard Fredrikstad SK 21:23 +1:50 8:23
6 Martine Engebretsen Heming Orientering 21:29 +1:56 8:25
7 Malin Sandstad Freidig 21:54 +2:21 8:35
8 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 22:42 +3:09 8:54
9 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 22:46 +3:13 8:55
10 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 22:52 +3:19 8:58
11 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 23:03 +3:30 9:02
12 Marit Ishol Skogan Steinkjer OK 23:24 +3:51 9:10
13 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 23:32 +3:59 9:13
14 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 23:41 +4:08 9:17
15 Karine Vestøl Vegårshei IL 23:59 +4:26 9:24
16 Synne Eide Rapp Raumar Orientering 24:00 +4:27 9:24
17 Ingvild C. Fleisje Nittedal OL 24:02 +4:29 9:25
18 Fride Sørensen IF Sturla 24:32 +4:59 9:37
19 Idunn Haavengen Kongsberg OL 24:33 +5:00 9:37
20 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 25:14 +5:41 9:53
21 Oda Q Fossum Freidig 25:18 +5:45 9:55
22 Hilvi Emerense Hamar Freidig 25:20 +5:47 9:56
23 Silje Hadland Egersund OK 26:00 +6:27 10:11
24 Astrid Styrvold Porsgrunn OL 26:16 +6:43 10:18
25 Eldrid Bratsberg Wing OK 26:23 +6:50 10:20
26 Synne Malene Brække Halden SK 26:30 +6:57 10:23
27 Marthe Ramstad Fet OL 26:48 +7:15 10:30
28 Tone Nordbye Nybø Konnerud IL 26:55 +7:22 10:33
29 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 26:59 +7:26 10:34
30 Kristin Smeby Kongsberg OL 27:00 +7:27 10:35
31 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 27:06 +7:33 10:37
32 Marie Treekrem Ås-UMB Orientering 27:42 +8:09 10:51
33 Emilie Westin Porsgrunn OL 28:29 +8:56 11:10
34 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 28:36 +9:03 11:12
35 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 28:50 +9:17 11:18
36 Linn Hege Roso Lardal OL 29:37 +10:04 11:36
37 Amalie Fjæstad Amundsen Konnerud IL 30:19 +10:46 11:53
38 Pernille Opheim Freidig 30:35 +11:02 11:59
39 Karen Rysgård Frol IL 30:43 +11:10 12:02
40 Mia Larsen Sveberg Verdal OK 31:21 +11:48 12:17
41 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 34:49 +15:16 13:39
42 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 35:20 +15:47 13:51
43 Maiken Sandberg Nydalens SK 37:31 +17:58 14:42
44 Silje Hauge Hisøy OK 39:31 +19:58 15:29
45 Emelie Roos OK Landehof 43:52 +24:19 17:12
Hanne Grandal IL Tyrving diskvalifisert
Sanna Fiskum Ness Freidig diskvalifisert
Stine Njåstein IL Tyrving ikke startet
Oda Sikkeland IL Tyrving ikke startet

D 65-

1 690 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katharina Mo Berge Freidig 23:00 13:36
2 Bjørg Hagen Prestrud Rudsbygd IL 24:06 +1:06 14:15
3 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 24:31 +1:31 14:30
4 Bjørg Kocbach Bergens TF 26:48 +3:48 15:51
5 Liv Feiring Hamar OK 26:50 +3:50 15:52
6 Tea Forberg Rond OL 27:17 +4:17 16:08
7 Margit Ryen Steen Bø OL 27:52 +4:52 16:29
8 Marith Brekke Hamar OK 28:17 +5:17 16:44
9 Inger Elisabeth Kvaase Bækkelagets SK 28:25 +5:25 16:48
10 Siri Hestad Hamar OK 29:25 +6:25 17:24
11 Birgitte Bekkelund Røyken OL 29:32 +6:32 17:28
12 Randi Helland Wing OK 29:38 +6:38 17:32
13 Else Lerche Raadal Fana IL 32:32 +9:32 19:15
14 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 33:39 +10:39 19:54
15 Edel Slettemark Stord Orientering 34:40 +11:40 20:30
16 Kirsten Vaaje Asker Skiklubb 48:11 +25:11 28:30
17 Marit Haugset Gimle IF 1:03:14 +40:14 37:24

D 17 A-kort

2 530 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kaja Torpe Lien Porsgrunn OL 21:57 8:40
2 Ingvild Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 24:31 +2:34 9:41
3 Ingrid Sandbu Eskilt Hemsedal IL 25:39 +3:42 10:08
4 Kristin Vollen Rond OL 25:56 +3:59 10:15
5 Anita Hanssen Eiker OL 26:04 +4:07 10:18
6 Tina Hæren Trøsken IL 27:01 +5:04 10:40
7 Maren Hope Blå Gimle IF 28:53 +6:56 11:24
8 Caroline Berby Trøsken IL 29:38 +7:41 11:42
9 Berit Bergset IL Veten 30:45 +8:48 12:09
10 Vilde Bårdsen Hustoft Stavanger Orienteringsklubb 30:57 +9:00 12:13
11 Guro Kolberg IL Tyrving 32:20 +10:23 12:46
12 Anne Borchgrevink Alu Nesbyen IL 34:39 +12:42 13:41
13 Elisabeth Hegdal Egersund OK 35:56 +13:59 14:12
14 Celine Vik Olsen Larvik OK 37:25 +15:28 14:47
15 Elise Stordal OL Tønsberg og omegn 39:17 +17:20 15:31
16 Ann Kristin Strøm Hamar OK 43:10 +21:13 17:03
Randi Wold Notodden OL ikke startet

H 17 A-kort

2 860 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Siggen Ytrehus NTNUI 21:08 7:23
2 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 24:50 +3:42 8:40
3 Erik Feyling Haare Konnerud IL 24:57 +3:49 8:43
4 Geir Strande Syrrist Ringerike OL 25:48 +4:40 9:01
5 Bjørn Kristian Børke Raumar Orientering 26:02 +4:54 9:06
5 Øyvind Flaatten OK Skeidi 26:02 +4:54 9:06
7 Ole Morten Frøseth Verdal OK 27:13 +6:05 9:30
8 Vegard Nørstebøen Nittedal OL 28:50 +7:42 10:04
9 Peter Carlsen Røyken OL 29:02 +7:54 10:09
10 Jon Erik Kvarme Røyken OL 29:43 +8:35 10:23
11 Vetle Reinhartsen Kristiansand OK 30:55 +9:47 10:48
12 Øyvind Dommersnes Haugesund IL Orientering 35:51 +14:43 12:32
13 Rudi Høksnes OL Tønsberg og omegn 40:55 +19:47 14:18
14 Frode Ikdahl Bodø og Omegn IF Orientering 41:52 +20:44 14:38

Direkte A1

3 910 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Espen Danevad Fredrikstad SK 27:50 7:07
2 Sten Å Nygårdseter Vegårshei IL 34:14 +6:24 8:45
3 Einar Modahl Fredrikstad SK 40:23 +12:33 10:19
4 Asbjørn Bjørgum NTNUI 48:16 +20:26 12:20
5 Tomas Axelsson Ok Linne 51:31 +23:41 13:10
6 Ulrika Meyersom Ok Linne 1:00:48 +32:58 15:32
Håkon Heggedal Kongsberg OL diskvalifisert
Anders Aamodt Resell Nydalens SK diskvalifisert

Direkte A2

2 860 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torbjørn D Jacobsen Molde og Omegn IF 26:47 9:21
2 Anders Fossøy Notodden OL 27:26 +0:39 9:35
3 Henrik Mårtensson Modum OL 32:40 +5:53 11:25
4 Ingeborg Magerøy Førde IL 34:13 +7:26 11:57
5 Espen Wigemyr Oddersjaa SSK 35:28 +8:41 12:24
6 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 36:01 +9:14 12:35
7 Pål Værum Steinkjer OK 36:15 +9:28 12:40
8 Britt Fossøy Notodden OL 36:36 +9:49 12:47
9 Hilde Ryen Hamar OK 37:14 +10:27 13:01
10 Helge Ryen Hamar OK 37:46 +10:59 13:12
11 Ivar Larsen Sveberg Verdal OK 38:51 +12:04 13:35
12 Kjersti S Juveli Lillomarka OL 41:51 +15:04 14:37
13 Kristin Grindstad Sarpsborg OL 42:20 +15:33 14:48

Direkte A3

1 690 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eli Strandlie Ringerike OL 19:05 11:17
2 Hilde Molenaar Modum OL 25:46 +6:41 15:14
3 Tobias Tronbøl Kjelsås Il 26:25 +7:20 15:37

Direkte C

2 490 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Arvid Haug Freidig 18:49 7:33
2 Nina Lundqvist Ås-UMB Orientering 19:47 +0:58 7:56
3 Carina Berby Trøsken IL 23:39 +4:50 9:29
4 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 28:16 +9:27 11:21
5 Irene Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 28:28 +9:39 11:25
6 Terjefreidig Johansen Freidig 28:32 +9:43 11:27
7 Peter Martinus Freyborg Gran Gimle IF 28:59 +10:10 11:38
8 Tor Petter Lunnåsmo Tynset IF 29:26 +10:37 11:49
8 Oddveig Anne Sagbakken Løten OL 29:26 +10:37 11:49
10 Hege B Øksenholt Skien OK 34:33 +15:44 13:52
11 Lisa Kragelund Skien OK 34:37 +15:48 13:54
12 Aagot Hartmann Røyken OL 41:39 +22:50 16:43
13 Bjørg Lande Bø OL 42:31 +23:42 17:04
14 Iren Westrum NOTEAM 42:36 +23:47 17:06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor