Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint - finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint - finaler
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 2 juni 2012

D17-18 Finale

2 060 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synnøve Bråten Vegårshei IL 13:39 6:37
2 Sigrid Alexandersen Fredrikstad SK 13:58 +0:19 6:46
3 Camilla Hengebøl Fossum IF 14:02 +0:23 6:48
4 Mathilde Rundhaug Mo OK 14:08 +0:29 6:51
5 Siri Kollerud Lillomarka OL 14:23 +0:44 6:58
6 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-UMB Orientering 14:35 +0:56 7:04
7 Kristine Berglia Eiker OL 14:43 +1:04 7:08
8 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 14:44 +1:05 7:09
9 Solveig Blindheim Lillomarka OL 14:49 +1:10 7:11
9 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 14:49 +1:10 7:11
11 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 14:58 +1:19 7:15
12 Ingrid Gulbrandsen Asker Skiklubb 15:11 +1:32 7:22
13 Eldbjørg Narum OL Vallset/Stange 15:16 +1:37 7:24
14 Emilie Westli Andersen Løten OL 15:28 +1:49 7:30
15 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 15:33 +1:54 7:32
16 Gry Granstedt Halden SK 15:36 +1:57 7:34
17 Eirin Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 15:37 +1:58 7:34
18 Karen Oline Kolstad Freidig 15:52 +2:13 7:42
19 Jorunn Kvakland Freidig 16:06 +2:27 7:48
20 Solveig Hegstad Krüger Nydalens SK 16:12 +2:33 7:51
21 Ingeborg Ellegaard Melby Hamar OK 16:13 +2:34 7:52
21 Aurora Fossøy Lia IL 16:13 +2:34 7:52
23 Ingvild Brekke Lillomarka OL 16:26 +2:47 7:58
24 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 16:31 +2:52 8:01
25 Ragnhild Løvli Asker Skiklubb 16:52 +3:13 8:11
26 Aina Viena Ringerike OL 16:55 +3:16 8:12
27 Vilde Kinneberg Raumar Orientering 17:10 +3:31 8:20
Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering diskvalifisert
Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK diskvalifisert
Gunvor Hov Høydal Fossum IF diskvalifisert

D19-20 Finale

2 060 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Wennemo Halden SK 12:56 6:16
2 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 13:33 +0:37 6:34
3 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 13:38 +0:42 6:37
4 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 13:46 +0:50 6:40
4 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 13:46 +0:50 6:40
6 Marte Narum Konnerud IL 14:13 +1:17 6:54
7 Tonje Granne Kvale Ås-UMB Orientering 14:25 +1:29 6:59
8 Marie Nordbye Nybø Konnerud IL 14:55 +1:59 7:14
9 Synne Baklid Konnerud IL 14:58 +2:02 7:15
10 Gunhild Rogne Halland NTNUI 14:59 +2:03 7:16
11 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 15:13 +2:17 7:23
12 Julie Størmer Fossum IF 15:17 +2:21 7:25
13 Guro Vassend Porsgrunn OL 15:26 +2:30 7:29
13 Ida Mari Borge Hovi Kristiansand OK 15:26 +2:30 7:29
15 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 15:46 +2:50 7:39
16 Kristine Fjeldbo Sandefjord OK 15:57 +3:01 7:44
17 Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 16:03 +3:07 7:47
18 Eli Marita Forseth OL Trollelg 16:10 +3:14 7:50
18 Linn Kristine Gjesdal Lillomarka OL 16:10 +3:14 7:50
20 Maren Mohagen Hansen Konnerud IL 16:19 +3:23 7:55

D21 Finale

2 310 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 14:03 6:04
2 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 14:10 +0:07 6:07
3 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 14:48 +0:45 6:24
4 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 14:57 +0:54 6:28
5 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 15:11 +1:08 6:34
6 Iliana Shandurkova Halden SK 15:12 +1:09 6:34
7 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 15:15 +1:12 6:36
8 Mari Fasting Halden SK 15:27 +1:24 6:41
9 Gøril Rønning Sund Frol IL 15:33 +1:30 6:43
10 Siri Ulvestad NTNUI 15:48 +1:45 6:50
11 Bodil Holmström Halden SK 15:49 +1:46 6:50
12 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 16:04 +2:01 6:57
13 Tone E Lye IL Tyrving 16:29 +2:26 7:08
14 Lene Godager Bækkelagets SK 16:33 +2:30 7:09
15 Fanny Welle-Strand Horn Heming Orientering 16:35 +2:32 7:10
16 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 16:38 +2:35 7:12
17 Anne Johanne Lind IL Tyrving 17:02 +2:59 7:22
18 Inger Liv Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 17:07 +3:04 7:24
18 Lone Brochmann Eiker OL 17:07 +3:04 7:24
20 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 17:08 +3:05 7:25

H17-18 Finale

2 450 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 14:27 5:53
2 Magne Haga Raumar Orientering 14:40 +0:13 5:59
3 Jon Nilsen Vegårshei IL 14:41 +0:14 5:59
4 Paul Sirum Frol IL 14:58 +0:31 6:06
5 Per Øyvind Valen Haugesund IL Orientering 15:04 +0:37 6:08
6 Eivind Høydal Nydalens SK 15:10 +0:43 6:11
7 Johan Hoel Raumar Orientering 15:18 +0:51 6:14
8 Andreas Sølberg OL Trollelg 15:20 +0:53 6:15
9 Thomas Schive Bækkelagets SK 15:28 +1:01 6:18
10 Jonas Ressem Frol IL 15:29 +1:02 6:19
11 Thorstein Wang Lillomarka OL 15:55 +1:28 6:29
12 Sindre Sandven Kongsberg OL 15:56 +1:29 6:30
13 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 16:12 +1:45 6:36
14 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 16:19 +1:52 6:39
14 Morten Bujordet Kristiansand OK 16:19 +1:52 6:39
16 Gustav Fiskum IL Tyrving 16:23 +1:56 6:41
17 Vegard Ressem Frol IL 16:24 +1:57 6:41
18 Harald Astrup Arnesen Heming Orientering 16:38 +2:11 6:47
19 Anders Sommerstad Juveli Lillomarka OL 16:39 +2:12 6:47
20 Brage Sæther Freidig 16:55 +2:28 6:54
21 Sigurd Stenvik Byåsen IL 17:08 +2:41 6:59
22 Vetle Christiansen Raumar Orientering 17:10 +2:43 7:00
23 Rasmus Rørholt Theisen IL BUL-Tromsø 17:24 +2:57 7:06
24 Hallvard Haugen Fossum IF 17:30 +3:03 7:08
25 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 17:33 +3:06 7:09
26 Johannes Okkenhaug Frol IL 17:48 +3:21 7:15
27 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 18:05 +3:38 7:22
Gaute Friestad Kristiansand OK diskvalifisert
Sigur Heggedal Kongsberg OL diskvalifisert
Borger Melsom Fossum IF diskvalifisert

H19-20 Finale

2 450 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Carl Petter Lyngen Frol IL 13:21 5:26
2 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 13:23 +0:02 5:27
3 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 13:32 +0:11 5:31
4 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 13:43 +0:22 5:35
5 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 14:23 +1:02 5:52
6 Fredrik Raastad Nydalens SK 14:30 +1:09 5:55
7 Sindre Rønning Frol IL 14:34 +1:13 5:56
8 Simen Aamodt NTNUI 14:41 +1:20 5:59
9 Emil Ahlbäck Fossum IF 14:47 +1:26 6:02
10 Petter Næss Bjørgul Halden SK 15:11 +1:50 6:11
11 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 15:14 +1:53 6:13
12 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 15:20 +1:59 6:15
13 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 15:21 +2:00 6:15
14 Sindre Johannessen Freidig 15:29 +2:08 6:19
15 Erlend Nydal Asker Skiklubb 15:38 +2:17 6:22
16 Anders Vister Raumar Orientering 15:50 +2:29 6:27
17 Vegard Ølstad Gjø-Vard OL 15:59 +2:38 6:31
18 Oskar Røen Varegg Fleridrett 16:05 +2:44 6:33
19 Espen Sundsvik Frol IL 16:13 +2:52 6:37
20 Sjur Hovi Skien OK 19:31 +6:10 7:57

H21 Finale

2 720 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 13:45 5:03
2 Emil Wingstedt Halden SK 14:04 +0:19 5:10
3 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 14:06 +0:21 5:11
4 Tue Lassen Bækkelagets SK 14:19 +0:34 5:15
5 Lars Skjeset Frol IL 14:21 +0:36 5:16
6 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 14:31 +0:46 5:20
7 Mattias Karlsson Halden SK 14:39 +0:54 5:23
7 Magne Dæhli Halden SK 14:39 +0:54 5:23
9 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 14:47 +1:02 5:26
10 Anders Nordberg Skien OK 14:49 +1:04 5:26
11 Holger Hott Kristiansand OK 14:53 +1:08 5:28
12 Marcus Millegård Halden SK 14:56 +1:11 5:29
12 Jo Forseth Indgaard Frol IL 14:56 +1:11 5:29
14 Stig Alvestad Ganddal IL 15:26 +1:41 5:40
15 Morten Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 15:29 +1:44 5:41
16 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 15:31 +1:46 5:42
17 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 15:42 +1:57 5:46
18 Vegard Danielsen Kristiansand OK 15:43 +1:58 5:46
19 Audun Weltzien IL Tyrving 15:47 +2:02 5:48
20 Vegard Brun Saga NTNUI 15:52 +2:07 5:49
21 Andreas Høye Fredrikstad SK 15:55 +2:10 5:51
22 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 16:01 +2:16 5:53
23 Espen Fiskum NTNUI 16:02 +2:17 5:53
24 Martin Vister Indre Østfold OK 16:07 +2:22 5:55
25 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 16:10 +2:25 5:56
25 Eirik Rustad Raumar Orientering 16:10 +2:25 5:56
27 Ove Sætra Asker Skiklubb 16:25 +2:40 6:02
28 Øyvind Watterdal Hadeland OL 16:36 +2:51 6:06
29 Hans Jørgen Kvåle Hadeland OL 16:41 +2:56 6:08
30 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 17:26 +3:41 6:24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor