Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løvspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løvspretten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 28 mai 2012

N-åpen

1 930 m, 59 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Julie Mykleset Vang OL 30:06 +8:00 15:35
0 Odin Fisnen Nydalens SK 42:01 +19:55 21:46
0 Magnus Jevanord Fossum IF 42:38 +20:32 22:05
0 Magnus Svaland Dale  OL Vallset/Stange 37:50 +15:44 19:36
0 Marte  Libak Teiring  Løten OL 43:20 +21:14 22:27
0 Truls  Lunåsmo Tynset IF 26:59 +4:53 13:58
0 Mads  Jevanord Fossum IF 47:52 +25:46 24:48
0 Isa Roll Brandval/Kongsvinger OK 22:40 +0:34 11:44
0 Nora Roll Gulbrandsen Brandval/Kongsvinger OK 26:39 +4:33 13:48
0 Rikke  Storli Hamar OK 21:42 11:14
0 Hanne Skoglund Kampenhøi Løten OL 17:46 9:12
0 Ingrid Pedersen Ringsaker OK 25:11 +3:05 13:02
0 Sander Jevanord OL Trollo 18:02 9:20
0 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 21:56 11:21
0 Harald Strandlie Gjø-Vard OL 25:55 +3:49 13:25
0 Benjamin Elverhøi Vang OL 30:55 +8:49 16:01
0 Caroline Eide Gjø-Vard OL 29:14 +7:08 15:08
0 Aksel Holmen Synnfjell OK 22:27 +0:21 11:37
0 Tuva Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 24:54 +2:48 12:54
0 Ragnar Lande Eidskog OL 35:07 +13:01 18:11
0 Ole Edvard Snuggerud Gjø-Vard OL 33:07 +11:01 17:09
0 Vilde Skytteren Furuberg Grue IL 24:17 +2:11 12:34
0 Vetle Søndmør Martinsen Hamar OK 28:18 +6:12 14:39
0 Berthe Teslo Hadeland OL 23:52 +1:46 12:21
0 Aurora Sørli Grande Eidskog OL 39:03 +16:57 20:13
0 Oda Strandlie Gjø-Vard OL 25:44 +3:38 13:20
0 Johannes Salvesen Lunde IL Koll 23:28 +1:22 12:09
0 Emma Dåsnes Vang OL 31:32 +9:26 16:20
0 Rikke Solberg Gjø-Vard OL 26:39 +4:33 13:48
0 Anne Frøisland Vang OL 30:12 +8:06 15:38
0 Henriette Berg Løten OL 26:37 +4:31 13:47
0 Ola Sander Martinsen Trøsken IL 17:03 8:50
0 Hans Matias Glomsrud Skaukameratene OL 21:42 11:14
0 Mathea Spets Storhov Freidig 17:57 9:18
0 Endre Solberg Gjø-Vard OL 44:46 +22:40 23:11
0 Ingrid Stenberg Elverum OK 18:04 9:21
0 Ella Sandstad Freidig 30:44 +8:38 15:55
0 Gaute Lindaas Elverum OK 31:42 +9:36 16:25
0 Alfred Bjørnerød OK Moss 16:21 8:28
0 Anton Øyvindsson Ringsaker OK 28:02 +5:56 14:31
0 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 17:39 9:08
0 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 26:40 +4:34 13:49
0 Ole Marius Glomsrud Skaukameratene OL 22:49 +0:43 11:49
0 Alexandra Linløkken Østmarka OK 21:24 11:05
0 Nikolai Renolen Wing OK 22:48 +0:42 11:48
0 Sebastian Aldár Trøsken IL 22:06 11:27
0 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 21:21 11:03
0 Mari McCarthy Rørlien Fossum IF 18:00 9:19
0 Mats Lindaas Elverum OK 17:31 9:04
0 Daniel Engen Raumar Orientering 25:10 +3:04 13:02
0 Oskar Baklid Konnerud IL 29:12 +7:06 15:07
0 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 23:58 +1:52 12:25
0 Eirik Skytteren Furuberg Grue IL 18:10 9:24
0 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 29:53 +7:47 15:29
0 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 39:09 +17:03 20:17
0 Emil Skytteren Grue IL 26:27 +4:21 13:42
0 Carina Sveen Elverum OK 14:23 7:27
0 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 26:15 +4:09 13:36
Mari Ovidia Ranestad Hamar OK diskvalifisert
Ingvild Mei Hermansson Ringsaker OK ikke startet
Louise Knutsen Gjø-Vard OL ikke startet
Marie Kravdal Gjø-Vard OL ikke startet

D -10

2 020 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 23:17 11:31
2 Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 36:34 +13:17 18:06
Ea Lunøe Nydalens SK ikke startet

D 11-12

2 090 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Robøle Lien Hamar OK 15:40 7:29
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 18:02 +2:22 8:37
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 20:35 +4:55 9:50
4 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 22:02 +6:22 10:32
5 Kristine Strandlie Gjø-Vard OL 23:55 +8:15 11:26
6 Kamilla Lome Hamar OK 26:42 +11:02 12:46
7 Ingvild Snuggerud Gjø-Vard OL 28:32 +12:52 13:39
8 Karoline Bjørnerød OK Moss 30:15 +14:35 14:28
9 Charlotte Eide Gjø-Vard OL 30:39 +14:59 14:39
10 Anna Renolen Wing OK 36:26 +20:46 17:25

D 11-12N

2 020 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 24:51 12:18
2 Tone Line Kristiansen Eidskog OL 28:50 +3:59 14:16
Synne Solberg Gjø-Vard OL diskvalifisert
Anna Austad Sveen Raumar Orientering ikke startet
Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF ikke startet

D 13-14

4 160 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og Omegn IF 33:11 7:58
2 Ragnhild Eide Byåsen IL 37:19 +4:08 8:58
3 Heidi Therese Wiest OL Vallset/Stange 38:30 +5:19 9:15
4 Maria Ulseth Sylte Freidig 41:23 +8:12 9:56
5 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 42:47 +9:36 10:17
6 Malin Sandstad Freidig 44:01 +10:50 10:34
7 Anine Lome Hamar OK 44:23 +11:12 10:40
8 Agnethe Hasli Synnfjell OK 44:59 +11:48 10:48
9 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 46:00 +12:49 11:03
10 Ane Holen Grøneng Lillehammer OK 46:55 +13:44 11:16
11 Ingrid Aaslund Fet OL 47:09 +13:58 11:20
12 Maiken Sandberg Nydalens SK 57:46 +24:35 13:53
13 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 58:03 +24:52 13:57
14 Åse Bergan Nydalens SK 1:03:48 +30:37 15:20
Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering ikke startet
Henriette Smeby Nydalens SK ikke startet
Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss ikke startet

D 13-16C

2 660 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Christina Sveen Elverum OK 32:09 12:05
2 Sigrid Snuggerud Gjø-Vard OL 36:59 +4:50 13:54
3 Silje Marie Nordvik Asker Skiklubb 50:32 +18:23 18:59
Ane Fang Hua Hermansson Ringsaker OK ikke startet

D 13-16N

2 010 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marte Moen Rødsås Grue IL 27:11 13:31

D 15-16

5 260 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma Arnesen Byåsen IL 46:03 8:45
2 Evine Westli Andersen Løten OL 47:07 +1:04 8:57
3 Karen Bjergaard Nydalens SK 47:55 +1:52 9:06
4 Ingeborg Eide Byåsen IL 49:15 +3:12 9:21
5 Sigrid Bjørgen OL Vallset/Stange 50:35 +4:32 9:36
6 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 51:04 +5:01 9:42
7 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 51:34 +5:31 9:48
8 Karoline Haug Hamar OK 52:18 +6:15 9:56
9 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 55:12 +9:09 10:29
10 Ida Berg Hanssen Byåsen IL 56:09 +10:06 10:40
11 Nora Hui Andersen Hamar OK 56:35 +10:32 10:45
12 Anniken Aarrestad Nydalens SK 57:29 +11:26 10:55
13 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 58:38 +12:35 11:08
14 Kristine Fjeld Ringsaker OK 1:00:46 +14:43 11:33
15 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 1:02:40 +16:37 11:54
16 Ane Svegård Bye Byåsen IL 1:03:54 +17:51 12:08
17 Stina Sandberg Nydalens SK 1:06:38 +20:35 12:40
18 Ingrid Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:26:42 +40:39 16:28

D 17-A kort

4 180 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Britta Fismen Nydalens SK 34:13 8:11
2 Kine Sofie Sandstad Frol IL 35:25 +1:12 8:28
3 Turid Wiik Melve Ringsaker OK 37:59 +3:46 9:05
4 Elin Bergseng Oslostudentenes IK 38:08 +3:55 9:07
5 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 38:15 +4:02 9:09
6 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 38:24 +4:11 9:11
7 Karen Marie Haug OL Vallset/Stange 38:29 +4:16 9:12
8 Randi Høilund Sentrum OK 38:45 +4:32 9:16
9 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 39:12 +4:59 9:22
10 Undis Ellevog Oslostudentenes IK 39:57 +5:44 9:33
11 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 40:07 +5:54 9:35
12 Marie Rygh Holten Heming Orientering 40:10 +5:57 9:36
13 Heidi Sønsterudbråten Raumar Orientering 40:30 +6:17 9:41
14 Monica Halvorsen Vang OL 40:59 +6:46 9:48
15 Lisa Jørandli Gjø-Vard OL 41:37 +7:24 9:57
16 Kristine Gaarder Brandval/Kongsvinger OK 42:49 +8:36 10:14
17 Selma Tonjer Nydalens SK 44:01 +9:48 10:31
18 Tove Lundgård Pedersen Ringsaker OK 44:36 +10:23 10:40
19 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 45:02 +10:49 10:46
20 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 47:52 +13:39 11:27
21 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 48:22 +14:09 11:34
22 Inger  Svaland OL Vallset/Stange 48:47 +14:34 11:40
23 Stine Austad Raumar Orientering 49:24 +15:11 11:49
24 Rannveig Bø Fløystad Gjø-Vard OL 49:35 +15:22 11:51
25 Hanne Holmen Synnfjell OK 50:02 +15:49 11:58
26 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 50:21 +16:08 12:02
27 Svenja Kernstock Oslostudentenes IK 53:03 +18:50 12:41
28 Ida Christine Parnemo Oslostudentenes IK 53:38 +19:25 12:49
29 Sigrun Skytteren Grue IL 54:17 +20:04 12:59
30 Nina Søndmør Hamar OK 55:33 +21:20 13:17
31 Anne Larsen Ringsaker OK 56:38 +22:25 13:32
32 Kristin Andreassen Vang OL 57:27 +23:14 13:44
33 Tone Haga Dalberg Raumar Orientering 57:41 +23:28 13:47
34 Hilde Sørli Eidskog OL 58:21 +24:08 13:57
35 Anne Berit Rørlien Fossum IF 1:01:00 +26:47 14:35
36 Gunn Camilla Stang Oslostudentenes IK 1:04:29 +30:16 15:25
37 Siw Solstad IL Tyrving 1:04:55 +30:42 15:31
38 Ingrid Granli Lillomarka OL 1:06:48 +32:35 15:58
Kjersti Vestengen Hamar OK diskvalifisert
Henriette Ruud NTNUI diskvalifisert
Elin Moe Græsli Hamar OK ikke startet

D 17-C

2 660 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marianne Sveen Elverum OK 25:54 9:44
2 Ingrid Robøle Hamar OK 26:50 +0:56 10:05
3 Kaisa Svergja Nord-Østerdal OK 28:34 +2:40 10:44
4 Heidi Kristin Bø Gjø-Vard OL 29:21 +3:27 11:02
5 Marit Engelstad Ringsaker OK 30:03 +4:09 11:17
6 Linda Rivedal Sentrum OK 31:06 +5:12 11:41
7 Monica Storsveen Elverum OK 31:22 +5:28 11:47
8 Margit Husevåg Hamar OK 31:52 +5:58 11:58
9 Wenche Brobakken Synnfjell OK 32:14 +6:20 12:07
10 Bjørg Bogstrand Nydalens SK 32:57 +7:03 12:23
11 Bente Aaslund Fet OL 32:58 +7:04 12:23
12 Kjersti Hagberg Solum Rond OL 33:02 +7:08 12:25
13 Kari Ellen Baklid Konnerud IL 34:19 +8:25 12:54
14 Aase Ranheim Ringsaker OK 35:24 +9:30 13:18
15 Mona Mykleset Vang OL 35:44 +9:50 13:26
16 Kristin Tjernshaugen OK Moss 37:49 +11:55 14:13
17 Merete Haug Hamar OK 38:21 +12:27 14:25
18 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 38:33 +12:39 14:29
19 Elin Lauritsen Hamar OK 38:37 +12:43 14:31
20 Anne Karin Elisenberg Hamar OK 43:15 +17:21 16:15
21 Ingvild Strandlie Gjø-Vard OL 47:19 +21:25 17:47
22 Anna Marit Ingvaldsen Gjø-Vard OL 47:39 +21:45 17:54
23 Sigrun Sigurjonsdottir Ringsaker OK 48:43 +22:49 18:18
Ingrid Lauvdal Ringsaker OK ikke startet
Eli Narum OL Vallset/Stange ikke startet

D 17-N

2 010 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristiane Slupstad Elverum OK 38:38 19:13
2 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 49:02 +10:24 24:23

D 17-20

6 270 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 1:04:11 10:14
Linda Engen Raumar Orientering diskvalifisert

D 35-

6 120 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 52:18 8:32
2 Bente Konst Tønsberg Og Omegn Orientering 1:05:14 +12:56 10:39

D 40-

5 250 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hege H Feiring IL Tyrving 41:22 7:52
2 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 43:16 +1:54 8:14
3 Hilde Grøneng Lillehammer OK 44:09 +2:47 8:24
4 Mona Lome Hamar OK 48:48 +7:26 9:17
5 Unn Mette Klopbakken Synnfjell OK 54:59 +13:37 10:28
6 Gøril Eide Byåsen IL 59:04 +17:42 11:15
7 Anita Stenseth Synnfjell OK 1:00:41 +19:19 11:33
Anne Kari Bakkland Sørreisa diskvalifisert

D 45-

4 770 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 38:46 8:07
2 Torunn Spets Storhov Freidig 39:04 +0:18 8:11
3 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 44:02 +5:16 9:13
4 Unni Stenhammer Raumar Orientering 45:06 +6:20 9:27
5 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 45:55 +7:09 9:37
6 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 47:14 +8:28 9:54
7 Ingrid Haga Dalberg Raumar Orientering 48:32 +9:46 10:10
8 Trine Bjerva Drangedal OL 50:19 +11:33 10:32
9 Hilde Forbord Malvik IL 52:57 +14:11 11:06
10 Margrete Ruud Skjeseth OL Vallset/Stange 55:14 +16:28 11:34
11 Anne-Guri Jevne Hamar OK 55:37 +16:51 11:39
12 Marianne Myklebust Hamar OK 1:02:02 +23:16 13:00
13 May Kristin Pedersen Tangen Ringsaker OK 1:02:23 +23:37 13:04
14 Hege Heiberg Hadeland OL 1:08:38 +29:52 14:23
Kjersti Holt Hanssen Måren OK diskvalifisert
Rine Hanssen Byåsen IL ikke startet
Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange ikke startet
Astrid Bjørnerød OK Moss ikke startet
Kathrine Lunøe Nydalens SK ikke startet

D 50-

4 550 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Rønning Tynset IF 34:12 7:30
2 Line Asplin Grundtvig Gjø-Vard OL 42:32 +8:20 9:20
3 Berit Danielsen IL Tyrving 43:29 +9:17 9:33
4 Toril Hallan Lillomarka OL 46:30 +12:18 10:13
5 Turid Arnesen Byåsen IL 49:46 +15:34 10:56
6 Unni Skoglund Lillomarka OL 51:28 +17:16 11:18
7 Ida Engen Raumar Orientering 54:18 +20:06 11:56
8 Reidunn Hallan Lillomarka OL 1:04:54 +30:42 14:15
9 Turid Giil Rond OL 1:04:58 +30:46 14:16
Undis Irene Strøm Hamar OK diskvalifisert

D 55-

4 180 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Osmoen Os IL 37:53 9:03
2 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 38:54 +1:01 9:18
3 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 40:01 +2:08 9:34
4 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 43:27 +5:34 10:23
5 Guri Larssen Lillehammer OK 47:32 +9:39 11:22
6 Anne Sørum Ringsaker OK 48:09 +10:16 11:31
7 Bente Tangen Wikstrøm Ringsaker OK 55:48 +17:55 13:20
8 Bente Grøndalen Hamar OK 1:08:16 +30:23 16:19

D 60-

3 630 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sylvia Andersen Elverum OK 40:51 11:15
2 Marit Tyldum Rudsbygd IL 47:02 +6:11 12:57
3 Sidsel Storihle Ringsaker OK 48:00 +7:09 13:13
4 Inger Brøndbo OL Vallset/Stange 48:17 +7:26 13:18
5 Berit Røste Ringsaker OK 49:00 +8:09 13:29

D 65-

2 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Siri Hestad Hamar OK 42:29 14:38
2 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 45:35 +3:06 15:43
3 Sissel Ravnsborg Hamar OK 50:16 +7:47 17:20
4 Liv Røe Rudsbygd IL 53:42 +11:13 18:31
5 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 55:43 +13:14 19:12
6 Randi Aas Fjæstad Hamar OK 56:49 +14:20 19:35
7 Ellen Bjerva Drangedal OL 1:08:37 +26:08 23:39
8 Åse Konst Elverum OK 1:17:55 +35:26 26:52
Turid Sørlien Ringsaker OK diskvalifisert
Turid Margrete Arnesen Grue IL diskvalifisert

D 70-

2 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aase Tove Golden Måren OK 56:31 19:29
Eli Hasle Lillehammer OK diskvalifisert
Vesle Mari Pran Odal OL - Orientering diskvalifisert
Inger Johanne Ruud Hamar OK diskvalifisert
Astrid Vigenstad Lillehammer OK diskvalifisert

D 75-

2 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 47:04 16:13

H -10

2 020 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sondre Robøle Lien Hamar OK 15:41 7:45
2 Even Bordal Ringsaker OK 16:45 +1:04 8:17
3 Noak Øhman Gjø-Vard OL 19:33 +3:52 9:40
4 Einar Eide Byåsen IL 23:06 +7:25 11:26
5 Vegard Ranestad Hamar OK 24:56 +9:15 12:20

H 11-12

2 090 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eskil Frøisland Vang OL 16:03 7:40
2 Njaal Ellegård Melbye Hamar OK 16:53 +0:50 8:04
3 Simen Spets Storhov Freidig 17:05 +1:02 8:10
4 Elias Øhman Gjø-Vard OL 17:55 +1:52 8:34
5 Lars Sandstad Freidig 17:57 +1:54 8:35
6 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 18:47 +2:44 8:59
7 Ole Johan Bråten Vang OL 19:21 +3:18 9:15
8 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 19:44 +3:41 9:26
9 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 20:03 +4:00 9:35
10 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 22:00 +5:57 10:31
11 Even Lindaas Elverum OK 22:29 +6:26 10:45
12 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 23:58 +7:55 11:28
13 Fredrik Sveen Vang OL 24:27 +8:24 11:41
14 Johannes Wiken Vang OL 25:02 +8:59 11:58
15 Rolf Martin Glomsrud Skaukameratene OL 25:42 +9:39 12:17
16 Simen Blystad Løten OL 26:19 +10:16 12:35
17 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 44:57 +28:54 21:30

H 11-12N

2 020 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 23:26 11:36
2 Sondre Skytteren Grue IL 30:22 +6:56 15:01
3 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 36:27 +13:01 18:02
Petter Stensli Forseth Løten OL diskvalifisert

H 13-14

4 160 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elias Jonsson Nydalens SK 29:23 7:03
2 Johannes Bordal Ringsaker OK 31:44 +2:21 7:37
3 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 33:26 +4:03 8:02
4 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 33:35 +4:12 8:04
5 Jostein Tandberg Nydalens SK 35:01 +5:38 8:25
6 Espen Hegstad Krüger Nydalens SK 35:26 +6:03 8:31
7 Jørgen Kjos Barkenæs Fet OL 35:59 +6:36 8:38
8 Sam Lunøe Nydalens SK 36:08 +6:45 8:41
9 Peder Stenberg-Nilsen Nydalens SK 37:02 +7:39 8:54
10 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 37:34 +8:11 9:01
11 Alexander Skeppland Hole Nydalens SK 38:56 +9:33 9:21
12 Martin Nordvi Grue IL 40:48 +11:25 9:48
12 Jonas Mo OL Toten-Troll 40:48 +11:25 9:48
14 Oskar Spets Storhov Freidig 40:56 +11:33 9:50
15 Emil Morgenlie Skei Nydalens SK 41:17 +11:54 9:55
16 Sondre Korstad Stjørdals-Blink Orientering 43:20 +13:57 10:25
17 Sverre Narum OL Vallset/Stange 43:25 +14:02 10:26
18 Lars Risebrobakken Raumar Orientering 44:00 +14:37 10:34
19 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 48:51 +19:28 11:44
20 Johannes Finne Reinseth Nydalens SK 52:28 +23:05 12:36
21 Sigurd Ranheim Brynestad Ringsaker OK 1:00:01 +30:38 14:25
22 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 1:02:18 +32:55 14:58
Sander Berntsen Ringsaker OK diskvalifisert
Anders Langaas Nydalens SK ikke startet
Lukas Liland Nydalens SK ikke startet

H 13-16C

2 660 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Georg Balke Fjellang Nydalens SK 20:24 7:40
2 Fredrik Helgestad Hamar OK 24:33 +4:09 9:13
3 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 30:23 +9:59 11:25
4 Eivind Haga Dalberg Raumar Orientering 41:24 +21:00 15:33
5 Kasper Melgalvis Vang OL 41:45 +21:21 15:41
Andreas Bjørke Sollien OL Toten-Troll diskvalifisert

H 15-16

6 180 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 42:41 6:54
2 Øyvind Wiggen Byåsen IL 42:51 +0:10 6:56
3 Bjørn André Aaslund Fet OL 43:41 +1:00 7:04
4 Vegard Rønning Huber Tynset IF 44:25 +1:44 7:11
5 Brage Jørum Byåsen IL 46:28 +3:47 7:31
6 Henrik Bordal Ringsaker OK 48:32 +5:51 7:51
7 Åsmund Aamodt Resell Nydalens SK 48:43 +6:02 7:52
8 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 51:23 +8:42 8:18
9 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 53:55 +11:14 8:43
10 Vebjørn Tandberg Nydalens SK 54:49 +12:08 8:52
11 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 55:37 +12:56 8:59
12 Herman Moe Fet OL 1:00:30 +17:49 9:47
13 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 1:01:35 +18:54 9:57
14 Johannes Løvås Byåsen IL 1:04:00 +21:19 10:21
15 Elias Wiklund Nydalens SK 1:06:35 +23:54 10:46
16 Preben Antonsen Byåsen IL 1:06:55 +24:14 10:49
17 Sigurd Ruud Skjeseth OL Vallset/Stange 1:07:25 +24:44 10:54
18 Lars Kringlebotn Hamar OK 1:08:26 +25:45 11:04
19 Magnus Rokne Vågen Nydalens SK 1:10:19 +27:38 11:22
20 Peder Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:15:06 +32:25 12:09
21 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:22:52 +40:11 13:24
22 Øystein Tallhaug Engelstad Ringsaker OK 1:32:06 +49:25 14:54
Helge Nikolai Helmersen Fet OL diskvalifisert
Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert

H 17-A kort

6 120 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Siggen Ytrehus NTNUI 41:57 6:51
2 Asbjørn  Byggland Høydalsmo 42:50 +0:53 6:59
3 Ulf Erik Strand Brandval/Kongsvinger OK 48:39 +6:42 7:56
4 Bjørn Erik Glomsrud Skaukameratene OL 48:52 +6:55 7:59
5 Lars Grøndalen Hamar OK 49:43 +7:46 8:07
6 Øyvind  Steinbekken Odal OL - Orientering 51:54 +9:57 8:28
7 Roger Roll Gulbrandsen Brandval/Kongsvinger OK 53:41 +11:44 8:46
8 Vegard Urset Vang OL 55:39 +13:42 9:05
9 Henning Jordheim Vang OL 58:33 +16:36 9:34
10 Hans Olav Kjøs Lillehammer OK 1:00:49 +18:52 9:56
11 Eivind Stenhammer Raumar Orientering 1:01:32 +19:35 10:03
12 Arne Sørli Eidskog OL 1:04:38 +22:41 10:33 Last ned GPS-spor i gpx-format
13 Pål Jevanord OL Trollo 1:05:14 +23:17 10:39
14 Agnar Renolen Wing OK 1:05:25 +23:28 10:41
15 Øyvind Sollerud Haugen Tønsberg Og Omegn Orientering 1:08:22 +26:25 11:10
16 Terje Aldár Trøsken IL 1:12:56 +30:59 11:55
17 Tore Jøranlid Gjø-Vard OL 1:15:44 +33:47 12:22
18 Even Haug OL Vallset/Stange 1:15:57 +34:00 12:24
19 Terje Linløkken Østmarka OK 1:19:20 +37:23 12:57
20 Jan Kampenhøy Løten OL 1:23:28 +41:31 13:38
21 Stig Wiest OL Vallset/Stange 1:24:45 +42:48 13:50
22 Bjørn Olav Aaslund Fet OL 1:36:38 +54:41 15:47
23 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 1:51:35 +1:09:38 18:13
Even Brøndbo Dahl OL Vallset/Stange diskvalifisert
Sondre Aarrestad Nydalens SK diskvalifisert
Aleksander Holten Heming Orientering ikke startet

H 17-C

2 660 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Edvard Dahl OL Vallset/Stange 18:50 7:04
2 Fredrik Martinsen Trøsken IL 21:53 +3:03 8:13
3 Arne  Arnesen Hamar OK 23:32 +4:42 8:50
4 Tor Sætaberget Lunderseter IL 23:53 +5:03 8:58
5 Kjetil Jacobsen Hamar OK 23:57 +5:07 9:00
6 Ole Edvard Bakken Ringsaker OK 24:54 +6:04 9:21
7 Erik Hasli Synnfjell OK 26:24 +7:34 9:55
8 Jørgen Stenhammer Raumar Orientering 26:55 +8:05 10:07
9 Øystein Snuggerud Gjø-Vard OL 27:13 +8:23 10:13
10 Helge Brynestad Ringsaker OK 27:51 +9:01 10:28
11 Martin Skytteren Grue IL 28:30 +9:40 10:42
12 Gaute Skjelsvik Lillehammer OK 28:55 +10:05 10:52
13 Erik Haugen Ringsaker OK 29:04 +10:14 10:55
13 Tor Arne Andersen Hamar OK 29:04 +10:14 10:55
15 Tore Lindaas Elverum OK 31:02 +12:12 11:40
16 Morten Dragseth Sentrum OK 32:54 +14:04 12:22
17 Lenny Viking Enström Oslostudentenes IK 45:10 +26:20 16:58
Thomas Martinsen Vang OL diskvalifisert
Knut Martinsen Ringsaker OK ikke startet

H 17-N

2 010 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Petter Lunåsmo Tynset IF 33:33 16:41

H 17-20

8 960 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elling Fossheim Asplin Gjø-Vard OL 1:20:59 9:02
2 Toralf Foss Vaaland Hamar OK 1:42:29 +21:30 11:26

H 35-

8 960 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pål Stenberg Vang OL 1:23:54 9:21
2 Torstein Hole Nydalens SK 1:32:11 +8:17 10:17
3 Stefan Kernstock Oslostudentenes IK 1:38:16 +14:22 10:58
4 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 1:41:23 +17:29 11:18

H 40-

7 510 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 50:22 6:42
2 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 53:37 +3:15 7:08
3 Jørn Helge Dahl Hamar OK 56:15 +5:53 7:29
4 Jon Arne Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 57:13 +6:51 7:37
5 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 57:49 +7:27 7:41
6 Are Strandlie Gjø-Vard OL 58:54 +8:32 7:50
7 Haagen Løvseth Vang OL 59:00 +8:38 7:51
8 Gerrit Rode Fet OL 59:38 +9:16 7:56
9 Håkon Dåsnes Vang OL 1:00:19 +9:57 8:01
10 Martin Øhman Gjø-Vard OL 1:00:57 +10:35 8:06
11 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 1:01:56 +11:34 8:14
12 Øyvind Solli Fet OL 1:02:33 +12:11 8:19
13 Trond Henry Skjønsfjell Nordreisa IL 1:03:55 +13:33 8:30
14 Jostein Haug OL Vallset/Stange 1:04:04 +13:42 8:31
15 Asgeir Lium Fet OL 1:04:27 +14:05 8:34
16 Hans Jevanord Fossum IF 1:04:57 +14:35 8:38
17 Eivind Lande Eidskog OL 1:05:07 +14:45 8:40
18 Andreas Sylte Freidig 1:06:50 +16:28 8:53
19 Otto Richard Eide Byåsen IL 1:06:55 +16:33 8:54
20 Anders Sollien OL Toten-Troll 1:07:16 +16:54 8:57
21 Øyvind Ranestad Hamar OK 1:09:57 +19:35 9:18
22 Svein Erik Larsen Ringsaker OK 1:10:40 +20:18 9:24
23 Øyvind Edvardsen Ringsaker OK 1:24:35 +34:13 11:15
24 Stian Myrvang Lunderseter IL 1:33:01 +42:39 12:23
Kyrre Gran Fet OL diskvalifisert

H 45-

7 150 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tore Bjørnerød OK Moss 46:41 6:31
2 Jens Even Storhov Freidig 47:24 +0:43 6:37
3 Gudbrand Lien Hamar OK 52:06 +5:25 7:17
4 John Svergja Nord-Østerdal OK 52:42 +6:01 7:22
5 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 54:09 +7:28 7:34
6 Lars Baklid Konnerud IL 55:28 +8:47 7:45
7 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 1:00:37 +13:56 8:28
8 Øyvind Helmersen Fet OL 1:02:55 +16:14 8:47
9 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:03:02 +16:21 8:48
10 Einar Lunøe Nydalens SK 1:03:38 +16:57 8:53
11 Bent Ove Barmoen Rinden Oslostudentenes IK 1:03:46 +17:05 8:55
12 Henning Wernøe Hamar OK 1:05:05 +18:24 9:06
13 Thorsteinn Sigurjonsson Elverum OK 1:06:57 +20:16 9:21
14 Geir Paulsen OL Trollelg 1:09:05 +22:24 9:39
15 Kai Solum Rond OL 1:09:35 +22:54 9:43
16 Gunder Bleken Rudsbygd IL 1:10:08 +23:27 9:48
17 Stein Magnus Moen Grue IL 1:12:10 +25:29 10:05
18 Harald Storrønning Byåsen IL 1:13:49 +27:08 10:19
19 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:16:30 +29:49 10:41
20 Frode Haug Hamar OK 1:17:53 +31:12 10:53
21 Svein Thorsberg Grue IL 1:17:56 +31:15 10:53
22 Jonas Haltia IL Tyrving 1:19:21 +32:40 11:05
23 Tom Røise Ringsaker OK 1:19:54 +33:13 11:10
24 Michael Sætvedt Gjø-Vard OL 1:52:38 +1:05:57 15:45
Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK diskvalifisert
Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK diskvalifisert
Jørn Moe Fet OL diskvalifisert
Stig Bjergaard Nydalens SK ikke startet

H 50-

6 270 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jens Olav Kløvrud Lillomarka OL 50:25 8:02
2 Nils Hæstad Fossum IF 50:51 +0:26 8:06
3 Egil Rundberget Nydalens SK 51:30 +1:05 8:12
4 Haakon Arnesen Byåsen IL 52:58 +2:33 8:26
5 Petter Gullikstad Røros IL 53:50 +3:25 8:35
6 Andreas Huber Tynset IF 54:32 +4:07 8:41
7 Martin Granly Lillomarka OL 55:33 +5:08 8:51
8 Johan Lunde IL Koll 56:17 +5:52 8:58
9 Stein Arne Negård Vang OL 59:04 +8:39 9:25
10 Morten Karlsen Måren OK 59:05 +8:40 9:25
11 Jens Erik Mjølnerød Halden SK 1:00:14 +9:49 9:36
12 Rune Teigland Østmarka OK 1:01:02 +10:37 9:44
13 Egil Eide IL Tyrving 1:01:25 +11:00 9:47
14 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 1:02:05 +11:40 9:54
15 Terje Schjølberg Røros IL 1:02:16 +11:51 9:55
16 Inge Godal Lillomarka OL 1:02:50 +12:25 10:01
17 Morten Roger Andersen Halden SK 1:02:51 +12:26 10:01
18 Edvin Elisenberg Hamar OK 1:03:02 +12:37 10:03
19 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:03:29 +13:04 10:07
20 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 1:04:03 +13:38 10:12
21 Truls Tallhaug Johansen Ringsaker OK 1:04:30 +14:05 10:17
22 Knut Engen Raumar Orientering 1:05:58 +15:33 10:31
23 Øystein Kildahl Østmarka OK 1:08:09 +17:44 10:52
24 Per-Jacob Ølstad Fet OL 1:10:11 +19:46 11:11
25 Terje Gudbrandsen Hamar OK 1:11:11 +20:46 11:21
26 Kjetil Stenhammer Raumar Orientering 1:16:08 +25:43 12:08
27 Eirik Jørum Byåsen IL 1:22:07 +31:42 13:05
28 Asbjørn Røsbak Vang OL 1:23:48 +33:23 13:21
Per Sandberg Nydalens SK diskvalifisert
Steinar Bakken Lillehammer OK diskvalifisert
Frode Hjorth Hamar OK ikke startet

H 55-

6 120 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arnt Edvin Andersen Halden SK 43:46 7:09
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 47:35 +3:49 7:46
3 Terje Tangen Ringsaker OK 47:38 +3:52 7:46
4 Øystein Ruud Fredrikstad SK 51:29 +7:43 8:24
5 Sven Reidar Tonjer Tyrving 52:46 +9:00 8:37
6 Kjell Magne Nordvi Grue IL 52:49 +9:03 8:37
7 Harald Østbye Elverum OK 53:10 +9:24 8:41
8 Fredrik Steiwer Lillomarka OL 54:13 +10:27 8:51
9 Per Hermann Krøger Måren OK 57:34 +13:48 9:24
10 Per Istaelsson Lillomarka OL 1:03:36 +19:50 10:23
11 Jan Sveen Raumar Orientering 1:15:19 +31:33 12:18
12 Helge Eriksen Byåsen IL 1:17:17 +33:31 12:37
13 Harald Volden Hamar OK 1:19:41 +35:55 13:01
Tore Hermansson Ringsaker OK ikke startet

H 60-

4 770 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 37:00 7:45
2 Asbjørn Schjerve Løten OL 39:26 +2:26 8:16
3 Stein Nordvi Elverum OK 39:36 +2:36 8:18
4 Knut Malmo Ringsaker OK 41:50 +4:50 8:46
5 Tor Trøan Hadeland OL 41:54 +4:54 8:47
6 Ola Brox OL Toten-Troll 42:10 +5:10 8:50
7 Einar Lund Hamar OK 42:57 +5:57 9:00
8 Tormod Prestrud Rudsbygd IL 43:11 +6:11 9:03
9 Håkon Beitnes Hamar OK 48:14 +11:14 10:06
10 Knut Haug OL Vallset/Stange 49:18 +12:18 10:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
11 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 51:19 +14:19 10:45
12 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 56:38 +19:38 11:52
13 Per Fløystad Gjø-Vard OL 1:03:59 +26:59 13:24
14 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:09:35 +32:35 14:35

H 65-

4 180 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Skjeset Vang OL 33:33 8:01
2 Eldar Børsum Bækkelagets SK 34:01 +0:28 8:08
3 John Thomas Petersen Nittedal OL 35:23 +1:50 8:27
4 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 36:58 +3:25 8:50
5 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 37:03 +3:30 8:51
6 Helge Revhaug Ringerike OL 38:02 +4:29 9:05
7 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 40:44 +7:11 9:44
8 Trond Feiring Hamar OK 40:50 +7:17 9:46
9 John Birger Skansen Rudsbygd IL 41:23 +7:50 9:54
10 Magne Smeland Vang OL 41:48 +8:15 10:00
11 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 42:24 +8:51 10:08
12 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 42:56 +9:23 10:16
13 Knut Fjæstad Hamar OK 43:54 +10:21 10:30
14 Harald Bakke Gjø-Vard OL 46:18 +12:45 11:04
15 Ole M.  Øvergaard OL Vallset/Stange 50:17 +16:44 12:01
16 Klaus Engen Eidskog OL 50:39 +17:06 12:07
17 Ole-Johan Vangen Hamar OK 50:54 +17:21 12:10
18 Terje Malm Hamar OK 53:44 +20:11 12:51
19 Ronald  Bjerva Drangedal OL 54:11 +20:38 12:57
20 Reidar Bjørnstad Grue IL 55:49 +22:16 13:21
21 Håkon Halvorsen Elverum OK 1:13:00 +39:27 17:27
22 Halvor Svenkerud Elverum OK 1:19:07 +45:34 18:55
Arne Sveen Ringsaker OK ikke startet
Trygve Jonny Halvorsrud Eidskog OL ikke startet

H 70-

3 630 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Høiås Vang OL 36:31 10:03
2 Jon Tyldum Rudsbygd IL 40:19 +3:48 11:06
3 Thorbjørn Håkensen OL Vallset/Stange 40:27 +3:56 11:08
4 Knut Røhrsveen Ringsaker OK 42:50 +6:19 11:47
5 Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering 44:18 +7:47 12:12
6 Erik Engebråten Rudsbygd IL 45:50 +9:19 12:37
7 Willy Johansen Ringsaker OK 46:28 +9:57 12:48
8 Johnny Eriksen Grue IL 48:36 +12:05 13:23
9 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 52:54 +16:23 14:34
10 Bjørn Myhrmoen Rond OL 53:21 +16:50 14:41
11 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 54:29 +17:58 15:00
12 Trygve Hestad Hamar OK 54:50 +18:19 15:06
Bjørn Eckstrøm Hauketo IF diskvalifisert

H 75-

2 900 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tore Hals Vingrom IL 36:12 12:28
2 Gunnar Haug Gjø-Vard OL 38:14 +2:02 13:11
3 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 42:56 +6:44 14:48
4 Arvid Haug OL Vallset/Stange 45:06 +8:54 15:33
5 Hans Ruud Hamar OK 46:54 +10:42 16:10
6 Ivar Vamnes Hamar OK 1:26:09 +49:57 29:42

H 80-

2 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olaf Småstuen Gjø-Vard OL 41:24 14:16
2 Johan Theisen Kolbotn og Skimt OL 42:13 +0:49 14:33
3 Mads Berg Nord-Østerdal OK 43:57 +2:33 15:09
4 Bjørn Ottesen Grue IL 1:02:58 +21:34 21:42
Torstein Bjerke Lillomarka OL diskvalifisert

H21-AL

11 310 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 1:08:27 6:03
2 David  Schneider Ol Regio Wil 1:12:40 +4:13 6:25
3 Jarl Magnus Berge Søgne og Songdalen OK 1:13:32 +5:05 6:30
4 Harald Aas Raumar Orientering 1:14:06 +5:39 6:33
5 Trygve Tømta Raumar Orientering 1:16:22 +7:55 6:45
6 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:18:24 +9:57 6:55
7 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:18:39 +10:12 6:57
8 Johan Ivarsson Freidig 1:20:47 +12:20 7:08
9 Trygve Olsen NTNUI 1:24:14 +15:47 7:26
10 Jan Ola Pedersen Vang OL 1:25:01 +16:34 7:31
11 Haakon Ingvaldsen Nydalens SK 1:28:32 +20:05 7:49 Last ned GPS-spor i gpx-format
12 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 1:37:43 +29:16 8:38
13 Simen Smestad Bækkelagets SK 1:38:00 +29:33 8:39
14 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 1:38:24 +29:57 8:42
15 Arne Røste Ringsaker OK 1:46:05 +37:38 9:22
16 Eirik Hovland Oslostudentenes IK 2:36:58 +1:28:31 13:52
Henrik Drange Ruud Asker Skiklubb diskvalifisert
Ragnar Tonjer Nydalens SK diskvalifisert
Kenneth Bilstad Vang OL diskvalifisert

D21-AL

8 040 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Sandstad Freidig 1:02:04 7:43
2 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 1:12:04 +10:00 8:57
3 Cassie Trewin IL Tyrving 1:18:13 +16:09 9:43
4 Marit Thea Lillehov Løten OL 1:21:46 +19:42 10:10
5 Guri Stenseth Kjøs Lillehammer OK 1:25:07 +23:03 10:35
6 Bjørg Granly NTNUI 1:25:14 +23:10 10:36
7 Ine Hovi Ås-UMB Orientering 1:26:26 +24:22 10:45
8 Heidi Tronbøl Fet OL 1:44:36 +42:32 13:00
9 Torun Ankjell Nordreisa IL 1:53:25 +51:21 14:06
10 Line Drange Ruud Asker Skiklubb 1:56:13 +54:09 14:27
Elin-Kristin Hem Sandefjord diskvalifisert
Anna Louise Coulter Raumar Orientering diskvalifisert
Trine Lise Strøm Hamar OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor