Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 27 mai 2012

N-åpen

1 780 m, 57 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Louise Knutsen Gjø-Vard OL 24:32 13:46
0 Vetle Søndmør Martinsen Hamar OK 21:51 12:16
0 Mats Jevanord Fossum IF 26:05 14:39
0 Elise Nyhus Nittedal OL 29:24 +3:16 16:31
0 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 34:42 +8:34 19:29
0 Sara Hovde Ringsaker OK 33:08 +7:00 18:36
0 Launy Wiseth Lillehammer OK 36:27 +10:19 20:28
0 Tobias Sommerfelt Stenberg Lillehammer OK 14:10 7:57
0 Magnus Jevanord Fossum IF 26:19 +0:11 14:47
0 Tobias Sommerfelt Stenberg Lillehammer OK 14:20 8:03
0 Emma Skjellerud Andersen Gjø-Vard OL 23:13 13:02
0 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 15:52 8:54
0 Kristian Lind Jøranlid Gjø-Vard OL 32:51 +6:43 18:27
0 Sander Jevanord OL Trollo 16:22 9:11
0 Gaute Lindaas Elverum OK 26:20 +0:12 14:47
0 Selma Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 36:30 +10:22 20:30
0 Anne Frøisland Vang OL 24:59 14:02
0 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 14:15 8:00
0 Jenny Veidahl Martinsen Vang OL 26:12 +0:04 14:43
0 Pernille Sletten Hånes Lillehammer OK 35:20 +9:12 19:51
0 Jenny Marie Lind Jøranlid Gjø-Vard OL 22:39 12:43
0 Alfred Bjørnerød OK Moss 15:19 8:36
0 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 18:11 10:12
0 Mats Lindaas Elverum OK 15:54 8:55
0 Nikolai Renolen Wing OK 24:49 13:56
0 Markus Finskud Raumar Orientering 15:45 8:50
0 Ola Sander Martinsen Trøsken IL 15:46 8:51
0 Isak Skari Berger Lillehammer OK 12:11 6:50
0 Ida Skjellerud Andersen Gjø-Vard OL 33:05 +6:57 18:35
0 Aurora Sørli Grande Eidskog OL 37:14 +11:06 20:55
0 Martin Alexander Solbakken Stenberg Vang OL 21:23 12:00
0 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 26:22 +0:14 14:48
0 Halvor Opheim Gjø-Vard OL 16:12 9:06
0 Ole Marius Glomsrud Skaukameratene OL 29:22 +3:14 16:29
0 Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK 22:48 12:48
0 Hans Matias Glomsrud Skaukameratene OL 25:26 14:17
0 Mathea Spets Storhov Freidig 15:43 8:49
0 Johanna Adele Lind Jøranlid Gjø-Vard OL 26:12 +0:04 14:43
0 Eira Kjus Brumoen Lillehammer OK 22:39 12:43
0 Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL 25:58 14:35
0 Ragnar Lande Eidskog OL 20:00 11:14
0 August Melhus Lilleheier Gjø-Vard OL 29:47 +3:39 16:43
0 Berthe Teslo Hadeland OL 21:01 11:48
0 Marie Melhus Lilleheier Gjø-Vard OL 16:35 9:18
0 Vegard Ranestad Hamar OK 23:05 12:58
0 Axel Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 15:59 8:58
0 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 20:24 11:27
0 Daniel Engen Raumar Orientering 22:36 12:41
0 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 21:34 12:06
0 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 19:59 11:13
0 Eline Sørli Eidskog OL 37:18 +11:10 20:57
0 Harald Strandlie Gjø-Vard OL 18:44 10:31
0 Anton Øyvindsson Ringsaker OK 18:03 10:08
0 Mari McCarthy Rørlien Fossum IF 18:54 10:37
0 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 18:34 10:25
0 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 27:59 +1:51 15:43
0 Sebastian Aldár Trøsken IL 26:08 14:40

D -10

2 640 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 35:28 13:26
2 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 43:34 +8:06 16:30
3 Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 44:40 +9:12 16:55

D 11-12

2 640 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Robøle Lien Hamar OK 27:06 10:15
2 Tilde Eine Fossum IF 30:44 +3:38 11:38
3 Karoline Bjørnerød OK Moss 34:20 +7:14 13:00
4 Emma Ryen Hamar OK 35:12 +8:06 13:20
5 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 36:06 +9:00 13:40
6 Anna Vangen Lunaasmo Tynset IF 37:45 +10:39 14:17
7 Kristine Strandlie Gjø-Vard OL 46:59 +19:53 17:47
8 Johanne Klynderud Sundfør Lillehammer OK 51:19 +24:13 19:26
9 Lotte Sølvsberg Noren Hamar OK 55:42 +28:36 21:05
10 Anna Renolen Wing OK 1:02:40 +35:34 23:44
11 Elida Veidahl Martinsen Vang OL 1:17:19 +50:13 29:17
12 Amelia Gillard Lillehammer OK 1:43:00 +1:15:54 39:00

D 11-12N

1 780 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 17:31 9:50
2 Ingerid Berge Gjø-Vard OL 17:34 +0:03 9:52
3 Tone Line Kristiansen Eidskog OL 17:54 +0:23 10:03

D 13-14

2 760 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 29:47 10:47
2 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 31:09 +1:22 11:17
3 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 33:58 +4:11 12:18
4 Ingrid Aaslund Fet OL 34:17 +4:30 12:25
5 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 34:41 +4:54 12:33
6 Heidi Therese Wiest OL Vallset/Stange 35:13 +5:26 12:45
7 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 35:36 +5:49 12:53
8 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 40:55 +11:08 14:49
9 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 47:31 +17:44 17:12
Guro Skari Berger Lillehammer OK diskvalifisert

D 13-16C

2 820 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Silje Marie Nordvik Asker Skiklubb 43:21 15:22
2 Helene Berge Gjø-Vard OL 1:00:48 +17:27 21:33
Kristina Linesdatter Bakken Hamar OK ikke startet

D 13-16N

1 610 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Halvas-Svendsen Hamar OK 13:14 8:13

D 15-16

4 580 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 53:11 11:36
2 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 54:06 +0:55 11:48
3 Ane Svegaard Bye Byåsen IL 1:00:37 +7:26 13:14
4 Karoline Haug Hamar OK 1:01:17 +8:06 13:22
5 Sigrid Bjørgen OL Vallset/Stange 1:01:21 +8:10 13:23
6 Ida Feiring Haltia IL Tyrving 1:02:03 +8:52 13:32
7 Nora Hui Andersen Hamar OK 1:04:32 +11:21 14:05
8 Evine Westli Andersen Løten OL 1:07:57 +14:46 14:50
9 Idun Bækken Nord-Østerdal OK 1:15:41 +22:30 16:31
10 Emma Arnesen Byåsen IL 1:19:06 +25:55 17:16
11 Ingrid Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:50:16 +57:05 24:04
Ida Berg Hanssen Byåsen IL diskvalifisert
Sara Græsli Hamar OK diskvalifisert
Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering ikke startet

D 17-A kort

3 250 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cassie Trewin IL Tyrving 30:57 9:31
2 Nina Smestad Løten OL 36:35 +5:38 11:15
3 Yngvild Malmo Vang OL 41:22 +10:25 12:43
4 Kine Sofie Sandstad Frol IL 41:23 +10:26 12:44
5 Elianne Haneberg OL Vallset/Stange 41:46 +10:49 12:51
6 Undis Ellevog Oslostudentenes IK 41:47 +10:50 12:51
7 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 44:15 +13:18 13:36
8 Selma Tonjer Nydalens SK 44:35 +13:38 13:43
9 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 45:49 +14:52 14:05
10 Elin Bergseng Oslostudentenes IK 47:05 +16:08 14:29
11 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 48:18 +17:21 14:51
12 Gunn Camilla Stang Oslostudentenes IK 48:28 +17:31 14:54
13 Heidi Gabrielsen Raumar Orientering 50:13 +19:16 15:27
14 Svenja Kernstock Oslostudentenes IK 51:40 +20:43 15:53
15 Anbjørg Søberg Henriksen Rudsbygd IL 52:43 +21:46 16:13
16 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 54:58 +24:01 16:54
17 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:01:43 +30:46 18:59
18 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 1:02:55 +31:58 19:21
19 Stine Austad Raumar Orientering 1:03:59 +33:02 19:41
20 Anne Berit Rørlien Fossum IF 1:22:38 +51:41 25:25
21 Ida Christine Parnemo Oslostudentenes IK 1:25:30 +54:33 26:18
Henriette Ruud NTNUI ikke startet

D 17-C

2 820 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Klynderud Sundfør Lillehammer OK 35:26 12:33
2 Solveig Sørlien Vang OL 37:35 +2:09 13:19
3 Kristin Søberg Henriksen Rudsbygd IL 38:20 +2:54 13:35
4 Marianne Moe Fet OL 43:16 +7:50 15:20
5 Bente Aaslund Fet OL 47:10 +11:44 16:43
6 Bjørg Bogstrand Nydalens SK 48:49 +13:23 17:18
7 Linda Rivedal Sentrum OK 49:36 +14:10 17:35
8 Kristin Tjernshaugen OK Moss 59:13 +23:47 20:59
9 Ann-Magritt Sande Gjø-Vard OL 1:02:39 +27:13 22:12
10 Wenche Brobakken Synnfjell OK 1:04:51 +29:25 22:59
Kaisa Svergja Nord-Østerdal OK diskvalifisert
Sigrun Sigurjonsdottir Ringsaker OK diskvalifisert
Eli Narum OL Vallset/Stange ikke startet

D 17-N

1 610 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Solveig Hem Sørli Eidskog OL 19:44 12:15
2 Kristiane Slupstad Elverum OK 20:26 +0:42 12:41
3 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 21:40 +1:56 13:27
4 Beate Søberg Rudsbygd IL 30:03 +10:19 18:39
5 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 36:56 +17:12 22:56

D 17-20

5 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Linda Engen Raumar Orientering 1:00:47 11:55

D 35-

6 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Randi Høilund Sentrum OK 1:19:20 12:01
2 Valborg Madslien Lillehammer OK 1:20:22 +1:02 12:10
3 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 1:32:15 +12:55 13:58

D 40-

5 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 55:37 10:54
2 Anne Kari Bakkland Sørreisa 56:45 +1:08 11:07
3 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 1:01:21 +5:44 12:01
4 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 1:02:29 +6:52 12:15
5 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 1:17:40 +22:03 15:13
6 Gøril Eide Byåsen IL 1:24:53 +29:16 16:38
Hege H Feiring IL Tyrving diskvalifisert

D 45-

4 580 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torunn Spets Storhov Freidig 49:47 10:52
2 Linda Hanssen Østmarka OK 53:18 +3:31 11:38
3 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 53:35 +3:48 11:41
4 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 58:50 +9:03 12:50
5 Trine Bjerva Drangedal OL 1:02:57 +13:10 13:44
6 Hilde Forbord Malvik IL 1:09:04 +19:17 15:04
7 Hege Heiberg Hadeland OL 1:28:27 +38:40 19:18
8 Kristin Johnsen Lillehammer OK 1:36:00 +46:13 20:57
9 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:37:11 +47:24 21:13
Elin Nyhus Nittedal OL diskvalifisert
Aase Ranheim Ringsaker OK diskvalifisert
Astrid Bjørnerød OK Moss diskvalifisert
Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange ikke startet

D 50-

4 580 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Berit Danielsen IL Tyrving 56:38 12:21
2 Turid Arnesen Byåsen IL 1:07:14 +10:36 14:40
3 Ida Engen Raumar Orientering 1:12:34 +15:56 15:50
4 Marit Sophie Berger Raumar Orientering 1:19:26 +22:48 17:20
Mari Hernandez OL Toten-Troll ikke startet

D 55-

3 550 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lis Dæhli Løten OL 47:19 13:19
2 Kari Osmoen Os IL 47:41 +0:22 13:25
3 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 50:12 +2:53 14:08
4 Mona Hesselberg Løten OL 50:26 +3:07 14:12
5 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 52:44 +5:25 14:51
6 Anne Sørum Ringsaker OK 53:57 +6:38 15:11
7 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 55:31 +8:12 15:38
8 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 57:39 +10:20 16:14
9 Toril Eine Fossum IF 1:16:42 +29:23 21:36
10 Aud Mona Røste Hadeland OL 1:19:28 +32:09 22:23
11 Tove Bakken Lillehammer OK 1:23:46 +36:27 23:35
12 Kari Kamstrup Hovind Raumar Orientering 1:40:53 +53:34 28:25

D 60-

3 550 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sylvia Andersen Elverum OK 59:37 16:47
2 Inger Brøndbo OL Vallset/Stange 1:07:42 +8:05 19:04
Hanne Beate Gjestvang OL Toten-Troll diskvalifisert

D 65-

3 250 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Liv Røe Rudsbygd IL 1:04:59 19:59
2 Inger Halck Måren OK 1:14:02 +9:03 22:46
3 Sissel Olaisen Kolbotn og Skimt OL 1:14:15 +9:16 22:50
4 Ellen Bjerva Drangedal OL 1:38:46 +33:47 30:23

D 70-

3 250 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aase Tove Golden Måren OK 57:44 17:45
2 Astrid Vigenstad Lillehammer OK 1:15:06 +17:22 23:06
Synøve Amundsen Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert

D 75-

3 260 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Inger E. Vamnes Hamar OK 57:50 17:44

H -10

2 640 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sondre Lien Hamar OK 28:41 10:51
2 Even Bordal Ringsaker OK 46:43 +18:02 17:41
3 Einar Eide Byåsen IL 54:50 +26:09 20:46
Noak Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 11-12

2 640 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eskil Frøisland Vang OL 25:00 9:28
2 Lars Sandstad Freidig 27:29 +2:29 10:24
3 Simen Spets Storhov Freidig 27:33 +2:33 10:26
4 Njaal Ellegård Melbye Hamar OK 29:06 +4:06 11:01
5 Even Lindaas Elverum OK 30:37 +5:37 11:35
6 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 31:00 +6:00 11:44
7 Ole Johan Bråten Vang OL 33:23 +8:23 12:38
8 Rolf Martin Glomsrud Skaukameratene OL 35:25 +10:25 13:24
9 Frikk Dukefoss Lillehammer OK 36:17 +11:17 13:44
10 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 39:11 +14:11 14:50
11 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 39:25 +14:25 14:55
12 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 46:21 +21:21 17:33
13 Fredrik Sveen Vang OL 49:18 +24:18 18:40
14 Johan Storebakken Hamar OK 55:20 +30:20 20:57
15 Simen Blystad Løten OL 1:16:05 +51:05 28:49
16 Thomas Gillard Lillehammer OK 1:22:02 +57:02 31:04
Elias Øhman Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 11-12N

1 780 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Petter Stensli Forseth Løten OL 22:07 12:25

H 13-14

2 760 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oskar Spets Storhov Freidig 27:24 9:55
2 Johannes Bordal Ringsaker OK 28:15 +0:51 10:14
3 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 30:03 +2:39 10:53
4 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 31:32 +4:08 11:25
5 Sondre Korstad Stjørdals-Blink Orientering 32:14 +4:50 11:40
6 Sverre Narum OL Vallset/Stange 39:43 +12:19 14:23
7 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 1:17:52 +50:28 28:12
8 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:20:25 +53:01 29:08
Sander Berntsen Ringsaker OK diskvalifisert

H 13-16C

2 820 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Fredrik Helgestad Hamar OK 34:53 12:22
2 Tobias R. Hylleseth Sentrum OK 49:03 +14:10 17:23
3 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:02:38 +27:45 22:12

H 15-16

5 100 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ivar Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 46:06 9:02
2 Henrik Bordal Ringsaker OK 52:03 +5:57 10:12
3 John Kasper Svergja Nord-Østerdal OK 53:35 +7:29 10:30
4 Brage Jørum Byåsen IL 53:56 +7:50 10:34
5 Herman Moe Fet OL 1:03:26 +17:20 12:26
6 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 1:05:08 +19:02 12:46
7 Lars Kringlebotn Hamar OK 1:09:25 +23:19 13:36
8 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:39:28 +53:22 19:30
9 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 1:41:56 +55:50 19:59
10 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:54:34 +1:08:28 22:27
Ivar Jevne Arnesen Hamar OK diskvalifisert
Johannes Løvås Byåsen IL diskvalifisert
Øyvind Wiggen Byåsen IL diskvalifisert
Krister Hovde Ringsaker OK diskvalifisert
Matias Sølvsberg Noren Hamar OK diskvalifisert
Preben Antonsen Byåsen IL diskvalifisert

H 17-A kort

4 580 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Siggen Ytrehus NTNUI 41:18 9:01
2 Bjørn Erik Glomsrud Skaukameratene OL 44:56 +3:38 9:48
3 Asbjørn Byggland Høydalsmo Il 46:03 +4:45 10:03
4 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 49:09 +7:51 10:43
5 Simen Smestad Bækkelagets SK 50:28 +9:10 11:01
6 Kristian Holm Lillehammer OK 52:49 +11:31 11:31
7 Morten Stenberg Vang OL 54:49 +13:31 11:58
8 Olaf Hesselberg Indby Løten OL 54:50 +13:32 11:58
9 Audun Søberg Rudsbygd IL 1:00:18 +19:00 13:09
10 Even Haug OL Vallset/Stange 1:01:52 +20:34 13:30
11 Tormod Kleppa Lillehammer OK 1:02:22 +21:04 13:37
12 Hans Olav Kjøs Lillehammer OK 1:10:46 +29:28 15:27
13 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:12:47 +31:29 15:53
14 Geir Ola Blystad Løten OL 1:16:08 +34:50 16:37
15 Bjørn Olav Aaslund Fet OL 1:21:46 +40:28 17:51
16 Tore Lund Hadeland OL 1:33:08 +51:50 20:20
Tommy Gullord Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 17-C

2 820 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Edvard Dahl OL Vallset/Stange 25:30 9:02
2 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 29:32 +4:02 10:28
3 Per Ivar Sveheim Odal OL - Orientering 31:35 +6:05 11:11
4 Tor Sætaberget Lunderseter IL 31:52 +6:22 11:18
5 Fredrik Martinsen Trøsken IL 36:06 +10:36 12:48
6 Terje Aldár Trøsken IL 41:54 +16:24 14:51
7 Finn Ansgar Haneberg OL Vallset/Stange 42:37 +17:07 15:06
8 Roger Nyhus Nittedal OL 44:14 +18:44 15:41
9 William Lassen Brandval/Kongsvinger OK 46:14 +20:44 16:23
10 Torfinn Kringlebotn Hamar OK 51:26 +25:56 18:14
11 Erik Grande Eidskog OL 55:10 +29:40 19:33
12 Morten Dragseth Sentrum OK 58:39 +33:09 20:47
13 Lenny Viking Enström Oslostudentenes IK 1:25:08 +59:38 30:11
Knut Åge Berge Gjø-Vard OL diskvalifisert
Helge Brynestad Ringsaker OK diskvalifisert

H 17-N

1 610 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Petter Lunåsmo Tynset IF 18:09 11:16

H 17-20

7 460 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 1:18:27 10:30
2 Anders Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 1:27:04 +8:37 11:40
3 Sindre Bæk Løten OL 1:29:14 +10:47 11:57
4 Toralf Foss Vaaland Hamar OK 1:41:50 +23:23 13:39

H 35-

7 460 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Pål Stenberg Vang OL 1:25:04 11:24
2 Stefan Kernstock Oslostudentenes IK 1:42:28 +17:24 13:44
Torbjørn Kravdal Gjø-Vard OL ikke startet

H 40-

6 950 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jostein Haug OL Vallset/Stange 59:55 8:37
2 Eivind Lande Eidskog OL 1:00:38 +0:43 8:43
3 Knut Harald Hylleseth Sentrum OK 1:01:44 +1:49 8:52
4 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 1:03:12 +3:17 9:05
5 Jon Arne Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 1:03:18 +3:23 9:06
6 Martin Øhman Gjø-Vard OL 1:03:45 +3:50 9:10
7 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:04:07 +4:12 9:13
8 Are Strandlie Gjø-Vard OL 1:06:51 +6:56 9:37
9 Asgeir Lium Fet OL 1:09:45 +9:50 10:02
10 Otto Richard Eide Byåsen IL 1:13:18 +13:23 10:32
11 Hans Jevanord Fossum IF 1:14:25 +14:30 10:42
12 Pål Jevanord OL Trollo 1:32:46 +32:51 13:20
13 Øyvind Edvardsen Ringsaker OK 1:38:41 +38:46 14:11
Stian Myrvang Lunderseter IL diskvalifisert
Espen Torseth Gjø-Vard OL diskvalifisert

H 45-

6 690 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tore Bjørnerød OK Moss 51:59 7:46
2 Stig Bjergaard Nydalens SK 52:12 +0:13 7:48
3 Jens Even Storhov Freidig 53:47 +1:48 8:02
4 John Svergja Nord-Østerdal OK 55:47 +3:48 8:20
5 Jan Ola Pedersen Vang OL 56:20 +4:21 8:25
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:04:51 +12:52 9:41
7 Bent Ove Barmoen Rinden Oslostudentenes IK 1:10:00 +18:01 10:27
8 Idar Brekke Ås-UMB Orientering 1:11:12 +19:13 10:38
9 Geir Paulsen OL Trollelg 1:12:15 +20:16 10:47
10 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 1:13:13 +21:14 10:56
11 Frode Ødegårdstuen Synnfjell OK 1:14:29 +22:30 11:08
12 Michael Sætvedt Gjø-Vard OL 1:17:25 +25:26 11:34
13 Harald Storrønning Byåsen IL 1:22:30 +30:31 12:19
14 Thorsteinn Sigurjonsson Elverum OK 1:23:24 +31:25 12:27
15 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:26:28 +34:29 12:55
16 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:28:26 +36:27 13:13
17 Agnar Renolen Wing OK 1:32:07 +40:08 13:46
18 Jørn Moe Fet OL 1:38:55 +46:56 14:47
19 Svein Thorsberg Grue IL 1:41:02 +49:03 15:06
20 Jan Axel Lenndin Lillehammer OK 2:03:35 +1:11:36 18:28
Jonas Haltia IL Tyrving diskvalifisert
Viggo Eriksen Fossum IF diskvalifisert

H 50-

6 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nils Hæstad Fossum IF 58:59 8:56
2 Martin Granly Lillomarka OL 1:08:37 +9:38 10:23
3 Trond Olsen Løten OL 1:12:58 +13:59 11:03
4 Stein Arne Negård Vang OL 1:15:15 +16:16 11:24
5 Knut Engen Raumar Orientering 1:16:38 +17:39 11:36
6 Ove Martinsen Hauketo IF 1:17:41 +18:42 11:46
7 Terje Schjølberg Røros IL 1:28:06 +29:07 13:20
8 Herman Bakke Løten OL 1:32:43 +33:44 14:02
9 Bergersen Kai Jostein Eidskog OL 2:14:47 +1:15:48 20:25
Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL diskvalifisert
Haakon Arnesen Byåsen IL diskvalifisert
Kristian Storsveen Løten OL diskvalifisert
Petter Gullikstad Røros IL ikke startet
Geir O. Rønning Nydalens SK ikke startet

H 55-

5 100 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 49:48 9:45
2 Tore Nilsen Elverum OK 50:55 +1:07 9:59
3 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 54:02 +4:14 10:35
4 Terje Tangen Ringsaker OK 54:46 +4:58 10:44
5 Sven Reidar Tonjer Tyrving 56:53 +7:05 11:09
6 Per Hermann Krøger Måren OK 58:28 +8:40 11:27
7 Tor Strand Raumar Orientering 1:00:50 +11:02 11:55
8 Einar Lien Løten OL 1:02:14 +12:26 12:12
9 Odd Arne Blystad Løten OL 1:12:40 +22:52 14:14
10 Ole Hans Øie Løten OL 1:12:44 +22:56 14:15
11 Jan Sveen Raumar Orientering 1:23:22 +33:34 16:20
12 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 1:33:16 +43:28 18:17
13 Kjell Joar Rognstad Lillehammer OK 1:39:27 +49:39 19:30
Helge Eriksen Byåsen IL diskvalifisert

H 60-

4 690 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 49:32 10:33
2 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 50:36 +1:04 10:47
3 Tor Trøan Hadeland OL 51:57 +2:25 11:04
4 Knut Malmo Ringsaker OK 57:17 +7:45 12:12
5 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 59:49 +10:17 12:45
6 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd IL 1:06:12 +16:40 14:06
7 Knut Haug OL Vallset/Stange 1:07:44 +18:12 14:26 Last ned GPS-spor i gpx-format
8 Per Oskar Larsen Indre Østfold OK 1:10:09 +20:37 14:57
9 Paul Skjaker Hadeland OL 1:21:13 +31:41 17:19
10 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:49:36 +1:00:04 23:22

H 65-

3 550 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Knut Skjeset Vang OL 39:53 11:14
2 John Birger Skansen Rudsbygd IL 45:58 +6:05 12:56
3 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 47:01 +7:08 13:14
4 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 48:05 +8:12 13:32
5 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 51:18 +11:25 14:27
6 Helge Revhaug Ringerike OL 52:21 +12:28 14:44
7 Knut Sterten Gjø-Vard OL 58:28 +18:35 16:28
8 Klaus Engen Eidskog OL 1:01:26 +21:33 17:18
9 Ronald Bjerva Drangedal OL 1:06:47 +26:54 18:48
Håkon Halvorsen Elverum OK ikke startet
Trygve Jonny Halvorsrud Eidskog OL ikke startet

H 70-

3 250 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 43:24 13:21
2 Erik Engebråten Rudsbygd IL 47:34 +4:10 14:38
3 Thorbjørn Håkensen OL Vallset/Stange 48:20 +4:56 14:52
4 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:04:03 +20:39 19:42
5 Olav Høiås Vang OL 1:08:24 +25:00 21:02
6 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:19:26 +36:02 24:26

H 75-

3 260 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tore Hals Vingrom IL 49:09 15:04
2 Arne Strandlie Gjø-Vard OL 1:00:47 +11:38 18:38
3 Arvid Haug OL Vallset/Stange 1:03:37 +14:28 19:30
4 Bjørn Husa Idd Sportsklubb 1:21:28 +32:19 24:59
5 Tor Kaurin Måren OK 1:24:59 +35:50 26:04
Gunnar Haug Gjø-Vard OL diskvalifisert
Aage Øyvann Nittedal OL diskvalifisert
Jan Gunnar Løvli Raumar Orientering diskvalifisert

H 80-

2 590 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Monsrud Raumar Orientering 48:13 18:36
2 Mads Berg Nord-Østerdal OK 1:06:40 +18:27 25:44

H21-AL

9 060 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 1:03:48 7:02
2 Jostein Andersen Kristiansand OK 1:06:16 +2:28 7:18
3 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:10:31 +6:43 7:46
4 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 1:10:51 +7:03 7:49
5 Jostein Nørbech IL Tyrving 1:11:49 +8:01 7:55
6 Jarl Magnus Berge Søgne og Songdalen OK 1:14:19 +10:31 8:12
7 Trygve Olsen NTNUI 1:16:39 +12:51 8:27
8 Ragnar Tonjer Nydalens SK 1:17:37 +13:49 8:34
9 Trygve Tømta Raumar Orientering 1:18:12 +14:24 8:37
10 Per Andreasson Skogsfalken Ok 1:20:26 +16:38 8:52
11 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:20:33 +16:45 8:53
12 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 1:21:01 +17:13 8:56
13 Stein Vidar Thun Klæbu IL 1:32:45 +28:57 10:14
14 Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK 1:32:51 +29:03 10:14
15 Haakon Ingvaldsen Nydalens SK 1:36:53 +33:05 10:41
16 Petter Hallerby Løten OL 1:38:04 +34:16 10:49
Henrik Drange Ruud Asker Skiklubb diskvalifisert
Ove Antvord Haugereid Løten OL ikke startet

D21-AL

6 950 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Sandstad Freidig 57:59 8:20
2 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 1:08:00 +10:01 9:47
3 Guri Stenseth Kjøs Lillehammer OK 1:10:28 +12:29 10:08
4 Katja Ekroll Jahren Bækkelagets SK 1:22:12 +24:13 11:49
5 Ine Hovi Ås-UMB Orientering 1:27:21 +29:22 12:34
6 Marit Thea Lillehov Løten OL 1:27:40 +29:41 12:36
7 Bjørg Granly NTNUI 1:29:40 +31:41 12:54
8 Heidi Tronbøl Fet OL 1:30:15 +32:16 12:59
8 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 1:30:15 +32:16 12:59
10 Line Drange Ruud Asker Skiklubb 1:31:04 +33:05 13:06
11 Elin-Kristin Hem Sandefjord Ok 1:37:27 +39:28 14:01
12 Karen Marie Haug OL Vallset/Stange 1:38:06 +40:07 14:06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor